كس شعرهايي كه درباره سكس مي بافيد؟ حقايق سكس

1392/02/31

از سال 81 يادمه تو اين كس و شعرا بودم. اون موقع كه فارسي مي نوشتيم حشري.com و تيزتاز و سكاف مي خونديم تا اين كس و شعرهاي الان و خارجي هاش. اون موقع ها مجرد بودم. بعضي هاش علمي بود (گوز به اين علم) ببخشيد البته! بيشترش هم كه همين كس و شعراي بچه جلقوها بود.

اولاش فكر مي كردم اين مطالب آموزنده و ارزنده علمي مارو يه پا مريم محبي (سكستراپ كانادايي گوزم بارش نيست پول ميگيره) كرده و خيلي حاليمونه.
ولي وقتي 89 ازدواج كردم و سكس داشتم فهميدم همش كس شعري بيش نبوده و خدارو شكر به اين جلقيات و جفنگيات عمل نكردم.

چند نكته براي مجردها :

مقدار زمان سكس :

اولا كه شما جلقوهاي عزيز بيش از 3 دقيقه توي يه كس تنگ بذاريد بدون كاندوم آبتون اومده و اين كس و شعرها كه 45 دقيقه ساك زد و 45 دقيقه كون كرد و 45 كس و هنوز ابش نيومده شر و روه. چون بيماري وجود داره كه بر اثر زياد سيخ بودن كير به وجود مياد و اگه كسي از اسپري بي حسي كه اصلا حال نميده به هيچكدوم از دو طرف سبب ساز درد وحشتناك در كير و كم كم از كار افتادنش ميشه.
پس كلا سكس حتي وقتي حشري نيست بيش از ربع ساعت طول نمي كشه و اگر بكشه هم به ضرر هر دو طرفه. چرا كه اولا كير پسر نابود ميشه و دوم اينكه كوس دختر جر ميخوره.

كون كردن :

آخه مگه ميشه همينطوري كون كرد. بعد اين اسفنگتورهاي كونت داغون نشه. دائما باد ازت خارج نشه و نريني. كون كردن در هيچ نوعيش خوب نيسيت. چون باعث ميشه دختر با مشكلات زيادي مواجه بشه مشكلاتي از همون قبيل كه گفتم و چون پاره ميشه كونش و اسفنگتورها داغون ميشن وقتي خوب ميشن و زخماش التيام پيدا مي كنه شروع مي كنه به خارش و طرف فكر مي كنه باز كونش كير مي خواد و اينطور يه نفر ابنه اي ميشه.
ثانيا كوس و كون رو نميشه با هم كرد. ثالثا آدمي كه گوشت ميخوره نميتونيد كونش بذاريد بعد بكنيد تو دهنش تا ساك بزنه. چرا؟
همين الان انگشت كوچيكتو بكن تو دهنت بعد يواش بكن تو كنتا يه سانتش بعد بو كن. آخه مگه اين بوي گه از دستت ميره جز با شستن با صابون. حالا انتظار داري يه كير بو ان گرفته رو كسي بكنه تو دهنش. تازه روده بزرگ جاي باكتري ها و كرم هاي روده است اين كير رو بكني تو كوس دختر بدبخت طرف هزارتا عفونت ميگيره. كيست پيدا ميكنه و…

اندازه كير :
آخه لامصب ميگي 25 سانته عرضشم 5 سانته حساب نمب كنه چقدر خون تو بدنته كه بايد همش پمپاژ بشه تو اون كيرت تا پر بشه. كل بدن 6 ليتر خون داره سه ليترش بره تو كير تو بقيه بدن چيكار بايد بكنن. نه دنبال كير دراز كردن باشيد نه كير كلفت كردن. همش چرت و پرته. براساس آمار كارخونه كاندوم سازي كه شغل شريفشون لباس دوختن براي اين بدبخته اندازه همشونو آمار كردن. آسياي شرقي 11 تا 14 سانت-خاروميانه و اروپا 13 تا 16 سانت غول هاي بيابوني آفريقا 14 تا 18 سانت. انازه هم از يك و نيم سانته تا سه و نيم سانت.
حالا اينا همش بماند كس زن حالت ارتجاعي داره و خودشو با اندازه كير وفق ميده و اون چيزي كه زن رو ارضا مي كنه اندازه كير و كلفتيش نيست بلكه دل به طرف سپردنه. اون تلمبه آخر سره كه دوست داره ضربانشو حس كنه. بقيش كس و شعره.

46876 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-05-21 08:13:26 +0430 +0430

يه نكته هم درمورد ضربدري

مگه ميشه آدم عاشق ماشينش باشه و بهش برسه بعد بياد به دوستش بگه بيا با هم عوض كنيم؟ تا حالا ديديد؟ امكان نداره جز خودش كسي رانندش بشه. پس اون عزيزاني كه ميگن ضربدري خيلي ادعاي باكلاس بودن نكنن تونها يه مشت بدبخت نكبتي هستن كه گير هم افتادن و به زور زير يك سقف زندگي مي كنن و براي اينكه همو بتونن تحمل كنن و بدون اينكه كسي بهشون شك كنه و زندگيشون از حالت عادي خارج بشه (باحرف مردم كه بگن اينها جنده و كسكشن) با همديگه سعي مي كنن خودشونو ارضا كنن.
طرف همسرشو دوست نداره و باهاش ارضا نميشه و اگه هم جدا بشه معلوم نيست (هر دو رو ميگم) بتونه يه كيس مناسب پيدا كنه چون خودش آدم مناسبي نيست يا آدم ضعيف النسي هست يا از اولش بدون مشورت خانواده همسرشو انتخاب كرده حالا نمي خواد بگه از انتخابم پشيمون نيستم پس توافقي به دريوزگي كس و كير افراد ديگه مي افتن و بعد هم افه ميان كه ما روشنفكريم.
شماها گوز هم نيستيد يه مشت افراد ضعيف النفس بدبخت هستيد كه سعي در پوشوندن عيبهاتون داريد.

2 ❤️

2013-05-21 08:21:36 +0430 +0430

بسیار بسیار عالی بود =D>

به عنوان یه آدم متاهل باید بگم : دمتوووون گرم …
ولی خوب یکم لحنتون مودبانه تر بود بهتر بود …ولی خوب بهتون حق میدم با خوندن این دری وریا و پستای مزخرف مردم …

1 ❤️

2013-05-21 08:36:32 +0430 +0430

متاسفانه باور کردن همین چرندیات باعث میشه که یه سریا فکر کنن خودشون یا پارتنرشون دچار مشکله و طبیعی نیستش یا خودشونو با پورن استارا مقایسه میکنن … نمیدونن که نصفشون جراحی شدن یا اون زاویه دوربین و وحقه سینمایه که ما باورمون بشه !!!
همین مسائل میشه عامل جدایی و سرد مزاجی تو خیلی از آدما !!!

1 ❤️

2013-05-21 08:40:45 +0430 +0430

آقا من باهات موافقم. احسنت.حرفات اکثرا پایه علمی داشت و واقعی بود.
کاش یکی بود این موارد رو اینجا به خواننده ها بطور مفصل آموزش میداد.
در هر حال دستت درد نکنه واگه میشه ادامه بده.
ازت تشکر میکنم .

0 ❤️

2013-05-21 08:43:11 +0430 +0430

بیشتر حرفهای شما واقعیت بود . (البته نه 100% ولی بیشترش واقعیت های تلخی بود)حقیقتِ محض. ممنون .
فکر می کنم جای همچین تاپیکی خیلی خالی بود . البته در بخش سکسولوژی ؛ توضیحِ خیلی از مسائل علمی در این خصوص با دلائل و استنادات درست و علمی وجود داره ولی متاسفانه بیشتر دوستان اصلن سری هم به اونجا نمی زنند آخه خوندن مطالب علمی نیازمند اینه که خواننده بهش “فکر” کنه! و خوب، خیلی از دوستان تصمیم دارند مغزشون را همونجوری که آکبند تحویل گرفتند , تحویل بدهند ! احتمالن فکر می کنند که استفاده از مغز باعث مستهلک شدنش می شه؟! موفق باشید

0 ❤️

2013-05-21 08:47:18 +0430 +0430

از هم شما عزيزان سپاسگذارم. هم به خاطر حرفاتون و هم به خاطر اينكه واقعا فكر نمي كردم اين حرفها اينجا خريدار داشته باشه.
دوست دارم شما هم ادامه بديد و به توهمات جووناي عزيز خاتمه بديد.

0 ❤️

2013-05-21 08:53:45 +0430 +0430

درباره پوزيشن هاي مختلف جنسي :

آيا واقعا پوزيشن هاي مختلف جنسي سبب لذت بيشتره؟

من تا الان بيش از 600 نوع پوزيشن عكس دارم. و سعي كردم هم امتحان كنم. ولي…

واقعا بيشترش امكان نداره. و لذتي هم نداره. اولا كه انواع ايستادش باعث ضرر به بدن ميشه و توان هر دو طرف رو از بين ميبره. و نوعي كه زن در هوا معلقه فقط افه است و باعث ميشه يا كير مرد بشكنه يا كمرش. هرگز امتحان نكنيد.

در حالت هاي نشسته هم وقتي زن و مرد روي هم قرار نمي گيرن و همو با تمام وجود لمس نمي كنن احساس خلاهاشونو با فكر كردن به بدن يك نفر ديگه بايد پر كنن كه باعث دوري ميشه و اين فانتزي فكري كه ميگن خوبه اصلا هم درست نيست چرا باعث ميشه از طرفت هيچوقت راضي نشي و هميشه به دنبال گاز زدن سيب هاي ديگه باشي تا ببيني مزه اش چه فرقي داره حتي اگه از اون بدن اوقت بياد.
حالت هاي سگي نيز گاهي اوقات سبب ميشه پوست زن كشيده بشه و پاره بشه و احساس تنفر بهش دست بده.
الان بايد برم ولي بعدا بيشتر توضيح ميدم.

0 ❤️

2013-05-21 09:00:36 +0430 +0430

با 80% موافقم خیلی خوب بودن تو اندازه کیر کمیت مهم نیست بلکه کیفیت سکس مهمه

0 ❤️

2013-05-21 09:06:47 +0430 +0430

دمت گرم عالي بود خواهش ميكنم بازم بزار

0 ❤️

2013-05-21 09:10:56 +0430 +0430

مردان حرفه ای بهنگام سکس مرتب از یک پوزیشن به پوزیشن دیگر تغییر وضعیت داده ،باعث میشوندخود و طرف مقابلشان لذت بیشتری از عمل جنسی ببرند.این حرکات باید با ظرافت و مهارت باشد.شما باید در زمان مناسب از یک موقعیت به موقعیت دیگری تغییر وضعیت دهید ولی هرگز در این کار عجول و ناشی نباشید.
شما با تغییر در زاویه ورود آلتتان یا تغییر وضعیت میتوانیدقسمتهای مختلف واژن زن را تحریک نمایید.بعضی از پوزیشن ها برای تحریک کلیتوریس،بعضی دیگر برای فروکردن عمیق آلت و بعضی هم برای تحریک نقطه جی مناسب تر هستند.در بعضی وضعیتها مرد کنترل بیشتری روی انزال داشته و میتواند مدت طولانی تری نزدیکی نماید.شما باید همه پوزیشن های سکس را تجربه کرده و وضعیت مورد علاقه خود را از بین آنها انتخاب نمایید.
درهربار عمل جنسی چند وضعیت جدید را تمرین کنید ولی هرگز در اینکار عجله نداشته باشید.معمولا" بهترین زمان برای تغییر وضعیت هنگامی است که به شدت تحریک شده و به انزال نزدیک شده اید.در این لحظه بعد از کمی مکث و تغییر پوزیشن،دوباره شروع به نزدیکی نمایید. به این ترتیب قادر خواهید بودبرای مدت طولانی تری سکس داشته و دیرتر به انزال برسید.
همیشه از طرف مقابل خود در مورد تغییر پوزیشن سوال کنید.شاید زن در یک وضعیت خاص راحت تر به ارگاسم برسد.هیچ دلیلی برای تغییر وضعیت در حالتیکه هردو شما از آن لذت میبرید وجود ندارد.
برای تحریک کلیتوریس وضعیتی که مرد در بالا باشد مناسبتر است.همچنین میتوانید از زن بخواهید هنگام فروبردن آلت شما،پاهای خود را کاملا" بهم بچسباند تا هردوتان لذت بیشتری ببرید.
وضعیت قرارگرفتن مرد در بالا برای تحریک نقطه جی نیز مناسب است.یک وضعیت مناسب دیگر برای تحریک نقطه جی آنست که شما به زانو نشسته و زن پاهایش را دوطرف کمرتان بگذارد و کمی به عقب تکیه دهد.در این حالت شما آلت خود را به سمت بالا در واژن او فرو میکنید که بهترباعث تحریک نقطه جی میشود.
همچنین زن میتواند رو به زمین به شکم خوابیده و شما آلت خود را ازپشت وارد واژن او نمایید.
وضعیت پهلو به پهلو برای کسانی که دوست دارند تماس زیادی با بدن یکدیگر داشته باشند،یا برای سکس مقعدی در اولین بار خیلی مناسب است.

0 ❤️

2013-05-21 09:22:30 +0430 +0430

اینها نشان از درک وفهم بالای شما را میده

0 ❤️

2013-05-21 09:22:43 +0430 +0430

من بغیراززمان سکس که گفتی 3 دقیقه طول میکشه بابقیه حرفات تغریباموافقم…من هرچی جلوترمیرم سکسم طولانی ترمیشه…این بچه هااینقدرفیلم سوپرنگاه کردند که توهم زدن …میخوای بایاروقراربزاری اولین چیزی که میپرسه اندازه کیرته …آدم ازهرچی کسه بیزارمیشه <):)

0 ❤️

2013-05-21 13:55:02 +0430 +0430

دوستان پيام هاي خصوصي گذاشتند و بنده حقير رو بسيار شرمنده كردند. از اين همه لطف شما خجالت زده شدم.

در مورد ادامه اين مباحث من به شخصه هيچ سوادي ندارم و فقط تجربياتي بوده كه داشتم. و اگر هم مطرح كردم چون واقعا احساس كردم خيلي مشكلات ممكنه براي افراد مجرد پيش بياد.

در مورد اين مباحث دوست دارم خود عزيزان متاهل كه تجربه دارند بنويسند مخصوصا مواردي كه خانم ها مي نويسند چون ما مردها قادر به تاييد حرف ها و تاييد اونها يا رد اون مطالب نيستيم.

0 ❤️

2013-05-21 13:58:12 +0430 +0430

هميشه دوست داشتم بدونم اين نقطه جي كه ميگن ايا درسته؟

خيلي سال قبل كه عكسشو هم دارم يه دكتر گفت موفق شده از اين نقطه در واژن زن ها عكسبرداري كنه و عكسشو هم دارم. ولي آيا اين نقطه واقعا وجود داره و در زن ها پيدا ميشه من خودم به شخصه در خانمم چنين چيزي نيافتم و ايشون چنين نقطه اي در واژنش كه بيشتر از بقيه جاهاش تحريكش بكنه رو تاييد نكرده.

اگر خانم ها ادامه بدن ممنون ميشم.

0 ❤️

2013-05-21 14:03:14 +0430 +0430

چيز ديگه اي كه دوست داشتم بدون درباره تحريك چوچوله است.

من جايي از خانمم رو پيدا نكردم كه تاييد كنه در بيرون از واژن زير لبه هاي اول يا دومش بيشتر از همه چيز باعث تحريكش ميشه.

يعني با تحريك چيزي كه به اسم كليتوريوس( يا بظعه كه گاهي اوقات در حد اغراق آميز كه عكسشو ديدم شبيه يك كير كوچكه زير لبه‌هاي داخلي كوس قرار داره) معروفه نتونستم خانمم رو ارضا كنم.

و اصلا فكر نمي كنم چيزي در اين مورد به صورت علمي نوشته شده باشه و همه چيز يك حس تجربي بوده.

0 ❤️

2013-05-21 14:39:12 +0430 +0430

ليسيدن كس :

آيا واقعا اين كار جز خواستني هاي زنان است؟ اين مورد رو خانم ها بايد جواب بدن.

ولي مطمئنا راه هاي ديگري وجود دارد كه خانم ها از آن هم بيشتر لذت مي برند و هم براي مرد و زن بهتر است.

مالش ارام پستان‌ها و خوردن آنها بدون گاز زدن مثل يك كودك نوزاد و نوازش موهاي خانم‌ها و بوسيدن گردن و لاله گوش بسيار اثر بخش‌تر است تا ليسيدن كوس آنها چون بسياري از مواقع باعث آفت‌هاي دهاني و انتقال باكتري‌ها به دهان مرد ميشه و سبب مريضي و عفونته.

ليسيدن آنقدر كه محبت كردن به زن باعث تحريكه اثر بخش نيست. خانم‌ها خيلي از لحاظ روحي حساسن و عاطفي. مثل يه گل ميمونن چقدر قشمگ گفته. گل چقدر حساسه به يكم گرما يكم سرما يكم آب كم و زياد.
خانم ها هم اگه حس كنن دوست داشتنشون توسط همسرشون كم شده يا نازشون كم خريدار شده يا يه خورده به بدنشون كم توجه شدين پژمرده ميشن.

0 ❤️

2013-05-21 14:50:29 +0430 +0430

عادت ماهيانه خانم‌ها:

وقتي خانم‌ها پريود ميشن. حساس ميشن هم قبلش هم بعدش. توش هم كه واويلا. اگه مردي اينو درك نكنه باعث ميشه زن حالت تهاجمي بگيره و موقع سكس با بدي و سردي تلافي كنه.

وقتي يه خانم پريود ميشه مثل موقعيه كه زايمان كرده و اصلا نمي تونه به درستي كارهاي خونه رو انجام بده و حتي كارهاي ضروري خودش رو. و بايد مرد اين درك رو داشته باشه.
من خودم تو اين ايام حتما دو يا سه بار ناهار رو از بيرون ميگيرم.
خانم ميبرم جيگركي.
ولي نبايد خانم‌ها رو تو اين ايام زياد راه برد و خسته كرد.

بعد بعضي مردهاي نامرد پيدا ميشن مي‌خوان تو اين وضعيت كه زن داره از دل درد به خودش مي پيچه و از اين همه كثيف كاري داره رنج ميبره از پشت باهاش سكس كنن. واقعا چه حيواناتي پيدا ميشن.
بابا يكم به اون لامصب استراحت بده كه بتونه اسپرم بسازه كور ميشي از بس آبشو درآوردي.

0 ❤️

2013-05-21 15:04:52 +0430 +0430

ساكينگ يا مكش كير:
بابا جون يه بادمجون رو بكن تو دهنت اول يا يه موزو بكن تو حلقت. اولا كه اوقت ميگيره دوما تمام اين لبهات كش ميان و درد ميگيره امتحان كن پسر خوب.
ببين عزيزم مثل اين برده دارهاي آمريكايي برخورد نكن. واقعا اين كارو با يك بادمجون امتحان كن ببين درست ميگم يا نه.
اكثر دخترها كه دهان گشادي ندارند از عهده اين كار برنميان و اونهايي هم كه دهان گشاد دارن از اين كه اين همه فكشون باز باشه خسته ميشن و حالت استفراغ بهشون دست ميده.
دندون‌هاي اونها وقتي به اون كير ميخوره آخه چه كيفي داره. كوس به اون نرمي گرمي راحتي نمي كني توش مي كني تو دهنش چه كيفي داره؟ اخه چه كيفي داره. من كه خودم مردم نمي فهمم.
واقعا جز اينكه زن اذيت ميشه چه كسي كيف مي كنه؟؟؟

بايد اينطور توضيح بدم:
وقتي برهنگي زياد بشه عادت صورت ميگيره و تحريك كم ميشه. وقتي زن تو حجاب باشه مرد با ديدن كوچكترين جزئش هيجاني ميشه و مثل روز اولي كه تو عمرش سكس رو تجربه كرده كيف مي كنه ولي وقتي كوس و كون هم در اختيارن و همه رو تا هم فيها خالدون ديد زده با چي بايد تحريك بشه و لذت ببره پس بايد چيزهاي مختلفي رو تجريه كنه.
توصيه اكيد مي كنم به اين دوستان كه مجموعه فيلم ژاپني سكس اند ذن رو ببينن. تو اين فيلم هر روشي كه فكرشو بكنين از سكس نمايش داده ميشه. ولي طرف سير نميشه. تو آب تو هوا دوتايي سه تايي گروهي ضربدري با حيوون…
وقتي يه نفر ميخواد هرطور كه شده لذت جديد رو تجربه كنه حتي به گه خوردن و شاش خوردن هم مي افته.اونوقت ساك زدن و آب مني خوردن و چيزهاي بي ارزش ديگه براش هيجان برانگيز ميشه. در حالي كه اگه شما خيار سبز رو بذاري بگنده بويي شبيه مني ميده و اصلا قابل تحمل نيست. و نمي دونم چطور ميشه يه همچين چيز بو گندويي رو به خورد طرف داد.
اينها از عجايبه آدميته.
وقتي يه مرد به راحتي تحريك ميشد و زننش رو ارضا مي كرد و به همون راضي بود اين اتفاق ها نمي افتاد.

0 ❤️

2013-05-22 16:00:53 +0430 +0430

يه روز يه نفر يه دكمه پيدا مي كنه ميره براش يه كت ميدوزه!!

اين داستان ماهاست.
يه پسر يا يه دختر رو مي بينيم ازش خوشمون مياد باهاش رفيق ميشيم سكس مي كنيم بعد مي خوايم ازدواج كنيم.
خوب حالا بدو خانواده رو راضي كن.
مدركشو درست كن
سربازيشو درست كن
اخ تازه ميفهمه ديابت داره
كارم هم كه نداره
پول هم كه نداره
داداشاش چه بد دهنن
مامانش چه ناتوئيه
باباش چه لاتيه در شان ما نيست
اي واي رحمش كيست داره
بابا تخمش چپيده عقيم شده
اينم از حال و روزگار ما

دكمه اي كه برايش يه كت بدوزيم ميشيم شنل نه كت اونم از نوع بي ريختش

0 ❤️

2013-05-22 16:20:23 +0430 +0430

بله چنین نقطه ای وجود داره !!! البته بستگی به شکل آلت داره .برای خیلی از خانم ها بیرون و برای بعضی پنهان . شما اگه این نقطه رو پیدا کنید میتونید یه خانومو کمتر از 2 دقیقه ارضا کنید که بسیار براشون لذت بخشه .

0 ❤️

2013-05-22 16:32:54 +0430 +0430

افران ادمه بده
اموزنده بود
اولین تاپیک بود که تا اخر و دقیق خوندم :D

0 ❤️

2013-05-22 16:41:43 +0430 +0430

عكس نقطه جي گرفته شد
يك متخصص در ايتاليا عكس نقطه جي را گرفت. پروفسور دكتر امانوئل جانيني متخصص ژينكولوگ و استاد مديكال سكسولوژي دانشگاه L’aquila بعد از سالها مطالعه و پژوهش نقطه جي را كه ارگاسم خانمها را در سكس تضمين مي كند پيدا كرد و عكسي از آن نقطه گرفت.
نقطه جي كه براي اولين بار در سال 1950 از سوي ژينوكولوگ آلماني ارنست گرافنبرگ مطرح شد تا سالها بين دانشمندان باعث بحث هاي فراواني شده بود. در حالي كه برخي از دانشمندان از وجود نقطه جي در بدن دفاع مي كردند برخي ديگر از دانشمندان نيز به دليل نبود منبع خاصي، نقطه جي را خيالي و يوفوي ژينوكولوگها مي دانستند.
به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار تركيه به نقل از گازته وطن تركيه، پروفسور امانوئل جانيني سالها روي پروژه اي كار كرد كه در آن خانمهايي كه اورگاسم شده اند يا به ارگاسم نرسيده اند شركت داشتند. وي بر اساس اكوگرافي هاي گرفته شده از اين زنان كشف كرد در زناني كه اورگاسم واژينال را تجربه مي كنند ديوار حائل بين واژن و راه ادرار (پيشابراه؟) فضاي بزرگتري دارد.
اين دانشمند عكس نقطه جي را هم به عنوان مدرك منتشر كرده است.

medium_ g.jpg
0 ❤️

2013-05-22 16:58:12 +0430 +0430

[quote=osolari]هميشه دوست داشتم بدونم اين نقطه جي كه ميگن ايا درسته؟

خيلي سال قبل كه عكسشو هم دارم يه دكتر گفت موفق شده از اين نقطه در واژن زن ها عكسبرداري كنه و عكسشو هم دارم. ولي آيا اين نقطه واقعا وجود داره و در زن ها پيدا ميشه من خودم به شخصه در خانمم چنين چيزي نيافتم و ايشون چنين نقطه اي در واژنش كه بيشتر از بقيه جاهاش تحريكش بكنه رو تاييد نكرده.

[/quote]
نقطه ی جی واقعن وجود داره من یک عکس (البته نقاشی) از محل تقریبی اون براتون می گذارم . البته تا جائی که من می دونم محل قرار گرفتنش در همه یکسان نیست و احتمال پیدا کردن و تحریک کردنش با آلت خیلی کمه و باید از دست کمک گرفت. من خودم تجربه پیدا کردنش را نداشتم البته من مجردم و خیلی هم دنبالش نگشتم!ldiruvhfOu1qb05i6o1__0.jpg

0 ❤️

2013-05-23 16:02:52 +0430 +0430

سكس سيري نداره
large_beirut-poster.jpg
يه دوستي داشتم كه براي لذت بردن از سكس شيشه مصرف مي كرد. 4بار خودكشي كرده بود با امپول هوا شوخي نيست.

با زناي شوهردار هم سكس مي كرد. يه روز كه با هم داشتيم فيلم مي ديديم مي دونيد چي گفت ؟

يه آه از ته دل كشيد و گفت اين همه زن و دختر خوشگل تو دنيا هست (نمي دونم كدوم بازيگر زنو ديده بود تو فيلم) و دست ما نميرسه كه با همشون سكس كنيم. واقعا چقدر ما بدبختيم.
گفتم تو كه اين همه كردي سير نشدي از 12 ساله تا 60 ساله ديگه دنبال چي هستي از سبزه تا سفيد.

گفت آدم سير نميشه.
همه ما تنوع طلبيم ولي اگر كنترل نشه فقط خودمون رو اذيت كرديم.
اگر صبح تا شب با ده تا بتوني سكس كني ميشه3650 نفر در سال و اگر صد سال هم عمر كني بعد از بلوغ ميشه 365000 نفر ولي ميدوني حداقل الان تو دنيا 4ميليارد زن هست كه اگر بخواي همشون رو بكني چيزي حدود يك ميليون و پانصد سال بايد عمر كني.

آيا اينقدر مي توني ولي اگر خودتو كنترل كني با همون يكيش شاد و راحت زندگي مي كني.

حالا اگر به قيامت معتقد باشي اينقدر عمر مي كني كه همه زن هاي عالم رو از اول خلقت تا روز قيامت كه اومدن زمين زندگي كردن زيارت كني. ببين كدومش مي ارزه.

0 ❤️

2013-05-25 06:38:56 +0430 +0430

مرد :
شخصيتي كه پشتوانه و حافظ خانواده است و بدون وجود او آينده اي در انتظار خانواده نيست.مرد باعث تامين آينده اعضاي خانواده است. مرد نمي تواند در يك محيط بدون حضور اجتماعي و ابراز وجود براي او ضروري است.
زن :
شخصيتي كه پشتوانه و حافظ خانواده است و بدون وجود او حالي وجود ندارد. زن به نيازهاي روزمره زندگي مي پردازد و سبب تامين نيازهاي حال و آني اعضاي خانواده مي شود.

حالا اگر مرد زن بشه و زن مرد بشه چه اتفاقي مي افته؟

0 ❤️

2013-06-13 07:05:12 +0430 +0430

يك نكته بسيار مهم در سكس اينه كه آدم از لحاظ مالي تامين باشه.
اگه آدم از لحاظ مالي تامين نباشه احساس حقارت مي كنه. البته در مورد مردها دارم عرض مي كنم.
پس اينكه با يك كير شق شده تشريف مياري تو اين سايت يعني مشكل مالي نداري با شما جناب آقاي متاهلم با تو نيستم بچه جلقو .
فقط يه نكته به بچه جلقوهاي سايت اين كه اگه مي خواهيد سكستون به راه باشه و بتونيد دست بكنيد بريد مثل آدم فكر زحمت كشيدن باشيد.

0 ❤️

2013-06-13 07:23:11 +0430 +0430

چرا ما متاهل ها خواهرزنهامونو دوست داريم بكنيم؟

جنس نر دنبال يك برتري كلي مي گرده
شيرهاي نر تمام شيرهاي نر منطقه خود را از ماده شيرها دور مي كنند و همه حيوانات نر چنين خاصيتي دارند

اما …
اما در مورد انسان اين برتري جويي به حوزه خانواده زن برمي گردد و يك داماد براي اينكه اثبات كند از همه نرهاي ديگري كه وارد اين خانواده شده اند سر است تلاش هاي فراواني انجام مي دهد

سفرهاي پرخرج تر

عروسي پر خرج تر

مدرك تحصيلي بالاتر

شغل پردرآمدتر

سمت و مسئوليت مهم تر

. خلاصه …تر

اينجا هم داماد عزيز به دنبال اين تر براي برتر نشان دادن خود است
ولي وقتي نمي تواند به اين آرزو دست پيدا كند به جنبه حبيواني خود رجوع مي ند
همه شما مي دانيد در شكنجه كردن آخرين مرحله تجاوز كردن است چون شكنجه گر نمي تواند متهم را به حرف بياورد مي خواهد با آلت جنسي برتري اش را به او نشان دهد
اينگونه هست كه داماد ضعيف تر در پي كسب قدرت و براي اثبات خود و جلب محبت و محبوبيت دوست دارد به همه خواهرزن ها و كلا همه مونث ها كير بزند تا با اين كير زدن بتواند برتري خود را حداقل به مونث ها به اثبات برساند و اين حس بدبختي را اينگونه جبران كند وگرنه خواهرزن سن بالاي كس گشاد بوگرفته يا مادر زن كس داغون رو چه كسي مي گايد؟

چه انسان عاقلي ميگتيد؟

0 ❤️

2013-06-13 09:57:12 +0430 +0430

چرا داستان سكسي مي خوانم؟

وقتي مي خواي جلق بزني انرژي بسيار زيادي براي خلق هم زمان شخصيت‌ها و بازي و نورپردازي صحنه و … به خرج ميدي.

يعني همزمان كه داري با دست مباركت مي مالي و شدتش رو نظيم مي كني داستان رو هم بايد بسازي ولي اگه يه جلقوي ديگه قبلا زحمتش رو كشيده باشه و اين زحمت فكر كردن رو از شما بگيره شما ديگه راحت طبق سناريو فقط شدت و جريان ماليدنو تنظيم مي كني.

اما چر داستان سكسي بهتر از فيلمه ؟

0 ❤️

2013-06-13 10:02:13 +0430 +0430

چرا داستان سكسي بهتر از فيلم سكسيه؟

فيلم سكسي اولا كه طول ميكشه و خيلي طولانيه

ثانيا شخصيت مورد نظر طبق كارگرداني مغز كيري شما جلقوي عزيز آه و اوه نمي كنه و بازيش با اوني كه شما مي خوايد متفاوته

ثالثا چون در جلق زدن بستن چشم‌ها بسيار اهميت داره و اينكه بايد زير پتو هم باشه پس ديدن فيلم در اين حالت اين خاصيت مهم را ندارد و اولا كه تاريك نيست ثانيا كه نميشه با چشم بسته فيلم ديد ثالثا هم زير پتو رفتن با لپ تاپ و كامپيوتر سخت به نظر ميرسه.

پس جلقوهاي عزيز نيازمند داستان هاي كيري شما هستند.

0 ❤️

2013-06-13 10:39:03 +0430 +0430

vaghean harfatoon kamelan doroste sexe maghadi kheili sexe kasifie man ke motanaferam taze alave bar bimari haye faravani k baraye azan miare darde shadidi dare vasash va aslan lezati nadare
andaze alate tanasoli ham kheili adamaye madoodi hastam k alateshoon bozorg bashe mese porn star ha
dar kol manam fek mikardam hame inja moshkele ravani daran amma mese inke inja adam ham vojood dare

0 ❤️

2013-06-13 11:04:59 +0430 +0430

vaghean shoma che shakhsiate fahimi hastid k b fekre erzaye zanetoon hastid va b un khianat nemikonid va doost darid b hamoon y doone trazi bashid va ba hamoon shad bashid moghe period in hame behesh mohabat mikonid va karhaye khoone ro vasash asoon miknid
vaghean dametoon gaaaaaaaaaaaaaarm

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «