**ما هیچ وقت با هم سکس نخواهیم داشت**

1397/11/19

من خودم مدتی هس دنبال بیبی فیس برا سافت(69 و لب و بوس و خوردن و نهایتش لاپایی و …) یا مفعول(برا Sex Love کامل) میگردم،خیلی ها پیشنهادام قبول کردن ولی همه شرایط ر نداشتن(19سال تا 24،فیس خوب نهایتش بیبی فیس،هتل یا مبله بریم با هزینه من(هم برا حفظ آبرو و هم امنیت کیسم ک خیالش راحت باشه قرار نیس بهش تجاوز بشه) و …)،چن نفری هم بودن ک واقعا قابل قبول بودن و هم من و هم اونا لذت بردیم.
ولی…
من خودم متوجه شدم خیلی کم هستن کسایی ک واقعا لذت ببرن و بیشتر مشکل مالی دارن و بعد اینکه داستان زندگیشون میفهمیدم از لذته دیگه چیزی نمیموند(اینجا همه گرگن خیالتون راحت وقتش ک میرسه من از همه تون بدترم گفتم ک بدونین بحث ترحم نیس)
من با هر کی بودم پولش دادم برا سافت 150 برا مفعول 250(یطوری تا کردم ک از بابت مالی خیالش راحت باشه)بساط آب جو هم بهترین مارکی ک طرف خواسته یا توبرگ یا هینکن یا … مهیا بوده،سیگارم خواسته طرف همون مارکی ک خواسته ر براش گرفتم،کم نذاشتم خلاصه،سعی کردم فقط لذت ببریم و چن لحظه همه چی یادمون بره
ولی…
گرگای گلم!هممون میدونیم چ خاکی بر سرمون رفته و زندگیمون چقدر خراب شده و چی ر داریم از دست میدیم…!
من ک متاسفانه هنوز پیشنهادام برا تاپیکای قبلی بجاس و هر کی خواست میتونه قبول کنه…
آخر صحبتمم با یکیه ک خودش موقعی ک این میخونه میفهمه ک روی صحبتم با اون بوده…:
دل آرام …خواستنی!
وقتی ک پیدات کنم میدونم ک هیچ وقت نمیتونم از چشمات دل بکنم…
جای بدی شده دنیا…شرایط بدیه این زندگی…و میدونم فقط وقتی ب تو برسم این دوتا ر میتونم فراموش کنم …
در هر صورت لعنت ب این دنیای بی تو و لعنت ب این زندگیه بی تو …ببین کارم ب کجا کشیده!!!
لعنت ب شهوانی …لعنت

17502 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-08 16:07:08 +0330 +0330
نقل از: علوس راستش فکرمیکنم ازتیمارستان فرارکرده مامورین فکرکردن که ازباغ وحش فرارکرده واسه همین خواستن باتیرخواب آور بزننش که تیرخورده به کونش وخوشش اومده ودراین میان هزیون باحشروحس ادبیات قاطی شده واین قطعه شاهکاردراومده بیرون

? ?

1 ❤️

2019-02-08 16:43:18 +0330 +0330
نقل از: We_Are_All_Victims این کاربری که ازش در اولین پیام نقل زدی، ظاهراً بعد از انتشار نظرخودش، اکانتشو دیلیت کرده! از این حرکتای انتحاری توی شهوانی هم داریم 🙄

از نکته شماره ۱۰ ترفندهای سایت شهوانی استفاده کردم قرعه ب این نظر افتاد ک البته ی تعریفی هم توش بود بدم نیومد بذارمش ? :) ? ?

1 ❤️

2019-02-08 16:44:49 +0330 +0330
نقل از: Real_slim_shady- فک کنم چند ماه پیش یه همچین تاپیکی رو دیده بودم

دوباره بارگزاری شده ? ?

1 ❤️

2019-02-08 16:50:22 +0330 +0330

ای بابا (dash) 🙄 ن لازم نیست از نظر اول ریپلی کنی فقط نکتش اینه ک نظری ر ک میخوای ریپلی کنی توی ی نیو تب بازش کنی و وقتی تاپیک حذفش کردی ب صفحه نیو تبت بری و ریپلی ر تایید کنی میبینی ک مثل این تاپیک همه نظرا بجز اونی ک خودت میخوای حذف میشن و تاپیک بالا میاد ? ?

1 ❤️

2019-02-08 19:21:26 +0330 +0330

داداش ببخشید شرمندم به بحث ربطی نداره بحثت بیشتر اجتماعیه درک میکنم…

جساراتا منم بیبی هستم میشه منو بکنی 250 بدی؟ (blush) ? (dash)

0 ❤️

2019-02-08 19:24:28 +0330 +0330
نقل از: Twink_boy داداش ببخشید شرمندم به بحث ربطی نداره بحثت بیشتر اجتماعیه درک میکنم...

جساراتا منم بیبی هستم میشه منو بکنی 250 بدی؟ (blush) ? (dash)

? ?

1 ❤️

2019-02-10 19:25:20 +0330 +0330
نقل از: Jadogar_Sefid :D عزیزم به جای سکس کردن و سکس نداشتن بیا داستان کشتی تایتانیک رو بخوان روحت شاد بشه

چرا ک نه ? ? :)

1 ❤️

2019-02-10 19:41:26 +0330 +0330
نقل از: Jadogar_Sefid
نقل از: abbbbbcc
نقل از: Jadogar_Sefid :D عزیزم به جای سکس کردن و سکس نداشتن بیا داستان کشتی تایتانیک رو بخوان روحت شاد بشه

چرا ک نه ? ? :)

:) چه خوب ، مرسی عزیزم ، لایک هم یادت نره ها خخ

دمت گرم :) ? ? ?

1 ❤️

2019-02-11 16:26:14 +0330 +0330
نقل از: استاد_عقل_کل به مناسبت چهل سالگی انقلاب ، مرتضی مطهری را میفرستم تا با دسته بیل مقعدت را بنوازد

محصول ۴۰ سال انقلاب نمیتونه و امکان نداره شعورش بیشتر ازین باشه!ب مناسبت ۲۲ بهمن روز کیری عضو شدنت و بدلیل تُف زدن ب هر کصِ شِر نامربوطی زیر هر تاپیکی بلاک ? ?

1 ❤️

2019-02-16 21:57:31 +0330 +0330

شهوانی جای پیداکردن آدم نیست. جای وقت‌گذرونیه. اون‌قدری هم که آدما ازش می‌گن سکسی هم بین کاربراش اتفاق نمی‌افته. ولی تجربه ثابت کرده اپ‌های هوک‌آپ مثل Grindr و Hornet و این‌ها خیلی جای بهتری‌ان برای این کار (که البته خودت هم حتماً می‌دونی). من دوست‌پسرم رو که شش هفت ساله باهمیم از Manjam فقید پیدا کردم.

1 ❤️

2019-02-16 22:04:57 +0330 +0330
نقل از: sexplicitation

شهوانی جای پیداکردن آدم نیست. جای وقت‌گذرونیه. اون‌قدری هم که آدما ازش می‌گن سکسی هم بین کاربراش اتفاق نمی‌افته. ولی تجربه ثابت کرده اپ‌های هوک‌آپ مثل Grindr و Hornet و این‌ها خیلی جای بهتری‌ان برای این کار (که البته خودت هم حتماً می‌دونی). من دوست‌پسرم رو که شش هفت ساله باهمیم از Manjam فقید پیدا کردم.

موافقم،زیاد اتفاق خاصی اینجا نمیفته بجز وقت گذرونی و اطلاعاتی ک ادمینا جم میکنن(ادمین ی نفر نیست چن نفرن ک با اکانت ادمین کارا ر تقسیم میکنن و همشون ب اکانت ادمین دسترسی دارن)، ولی خیلی ها هستن ک نظر نمیدن و لایک نمیکنن،اینا مخاطبای اصلیه منن،و همینا هستن ک شهوانی واقعی ر تشکیل میدن،ممنون،موفق باشین ? ?

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «