مبارزه با اسلام از همین امروز: بیایید قرآن‌ها را پاره کنیم و برگه‌های آن‌ را در خیابان‌ها بریزیم

1393/05/29

در این خاک زرخیز ایران زمین
نبودند جز مردمی پاک دین

همه دینشان مردی و داد بود
وز آن کشور آزاد و آباد بود

چو مهر و وفا بود خود کیششان
گنه بود آزار کس پیششان

همه بنده ناب یزدان پاک
همه دل پر از مهر این آب و خاک

پدر در پدر آریایی نژاد
ز پشت فریدون نیکو نهاد

بزرگی به مردی و فرهنگ بود
گدایی در این بوم و بر ننگ بود

کجا رفت آن دانش و هوش ما
که شد مهر میهن فراموش ما

که انداخت آتش در این بوستان
کز آن سوخت جان و دل دوستان

چه کردیم کین گونه گشتیم خوار؟
خرد را فکندیم این سان زکار

نبود این چنین کشور و دین ما
کجا رفت آیین دیرین ما؟

به یزدان که این کشور آباد بود
همه جای مردان آزاد بود

در این کشور آزادگی ارز داشت
کشاورز خود خانه و مرز داشت

گرانمایه بود آنکه بودی دبیر
گرامی بد آنکس که بودی دلیر

نه دشمن در این بوم و بر لانه داشت
نه بیگانه جایی در این خانه داشت

از آنروز دشمن بما چیره گشت
که ما را روان و خرد تیره گشت

از آنروز این خانه ویرانه شد
که نان آورش مرد بیگانه شد

چو ناکس به ده کدخدایی کند
کشاورز باید گدایی کند

به یزدان که گر ما خرد داشتیم
کجا این سر انجام بد داشتیم

بسوزد در آتش گرت جان و تن
به از زندگی کردن و زیستن

اگر مایه زندگی بندگی است
دو صد بار مردن به از زندگی است

بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم
برون سر از این بار ننگ آوريم

11906 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-20 01:21:46 +0430 +0430

ريدم به قبر پدر كس كشت و مادر حرومزادت كه تو را درست كردن. مادر جنده قران و اسلام چكار به تو دارن كه اينقدر گهشونا ميخوري. جاكش اگه خايه داري بيا تو جامعه اينا را بگو تا مسلمونا خودتو هفت جد و ابادتو بگا بدن

0 ❤️

2014-08-20 01:30:11 +0430 +0430

[quote=mehdinasr66]ريدم به قبر پدر كس كشت و مادر حرومزادت كه تو را درست كردن. مادر جنده قران و اسلام چكار به تو دارن كه اينقدر گهشونا lol ميخوري. جاكش اگه خايه داري بيا تو جامعه اينا را بگو تا مسلمونا خودتو هفت جد و ابادتو بگا بدن[/quote]
سیکتیر کن بابا با این لهجه تخماتیکت. برو بزتو بچرون lol ?

0 ❤️

2014-08-20 01:32:28 +0430 +0430

[quote=عطامروج]عزیزم من خیلی سال پیش قران رو اتیش زدم مبارزه با اسلام و قران از سال 57 تو ایران اغاز شده وقتی دین با سیاست قاطی میشه دین نابود می شه چون سیاستمداران هر کاری که دلشون بخواد می کنند و به اسم دین تموم می کنن و می گن این دینه که چنین مجوزی رو به ما داده مثلا می خوان مخالفین خودشون رو بکشن اسمش رو می زارن قانون مجازات اسلامی و یا می خوان تو جامعه خفقان ایجاد کنن اسمش رو میزارن قانون حجاب اسلامی علت اینکه غربی ها می گن دین باید از سیاسی جدا باشه اینه که با تلفیق دین و سیاست این دینه که نابود می شه حالا بعد از 36 سال مشخص شده که چرا شاه به همین راحتی میدون رو خالی کرد شاه رفت تا مردم به راحتی حکومت اسلامی کنند و 36 سال بعد قران ها رو اتیش بزنند[/quote]
آتیش زدن قرآن اینقدر تاثیر نداره که پاره کردنش و ریختنش زیر پا تو خیابون. اینجوری به چشم میاد و تاثیر داره.

0 ❤️

2014-08-20 01:35:31 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=mehdinasr66]ريدم به قبر پدر كس كشت و مادر حرومزادت كه تو را درست كردن. مادر جنده قران و اسلام چكار به تو دارن كه اينقدر گهشونا lol ميخوري. جاكش اگه خايه داري بيا تو جامعه اينا را بگو تا مسلمونا خودتو هفت جد و ابادتو بگا بدن[/quote]
سیکتیر کن بابا با این لهجه تخماتیکت. برو بزتو بچرون lol ?[/quote]
با قرآن مبارزه كن تا مادرت گاييده بشه. حرومزاده ي ولدالزنا

0 ❤️

2014-08-20 01:37:10 +0430 +0430

[quote=mehdinasr66][quote=باید رید به اسلام][quote=mehdinasr66]ريدم به قبر پدر كس كشت و مادر حرومزادت كه تو را درست كردن. مادر جنده قران و اسلام چكار به تو دارن كه اينقدر گهشونا lol ميخوري. جاكش اگه خايه داري بيا تو جامعه اينا را بگو تا مسلمونا خودتو هفت جد و ابادتو بگا بدن[/quote]
سیکتیر کن بابا با این لهجه تخماتیکت. برو بزتو بچرون lol ?[/quote]
با قرآن مبارزه كن تا مادرت گاييده بشه. حرومزاده ي ولدالزنا[/quote]
قرآنو تو کونت می‌کنیم چون:

تو کون هر مسلمان ، باید بره یه قرآن

0 ❤️

2014-08-20 02:06:30 +0430 +0430

[quote=عطامروج]اقای "باید رید به اسلام"اگه قران رو تو خیابون پاره کردم و برادران جان بر کف پیداشون شد و گفتن چرا این کار رو کردی و باید اعدام بشی اون وقت چی بهشون بگم می تونم بگم شما گفتید[/quote]
اول قرانو رو تو خونه پاره می‌کنیم و می‌ریزیم تو کیسه. بعد با ماشین یا موتور حین حرکت می‌ریزیم تو خیابون. بیشترم شبا باید اینکارو کرد که امن تره و خلوت تر .شعار‌های ضدّ اسلام رو هم میشه رو دیوارا با اسپری رنگ نوشت. در ضمن کیر تو دینی که جون یه انسان رو به خاطر یه مشت کاغذ عربی میگیره. کیر سگ تو این دین اهریمنی

0 ❤️

2014-08-20 02:09:59 +0430 +0430

خیلی آشغال هستی مردتیکه عوضی

0 ❤️

2014-08-20 02:37:07 +0430 +0430

[quote=عطامروج]اقای "باید رید به اسلام"خیلی عظر می خوام خیلی ببخشید واقا معظرت می خوام اگه ماشین نداشتیم باید چکار کنیم[/quote]
موتور یا دوچرخه! اینا رو هم نداری؟ اگه هیچی‌ نداری قران پاره‌ها رو بریز تو کیسه پلاستیک مشکی‌ درشو ببند ( مثل بادکنک پر باد باشه) بعد شب بنداز تو خیابون تو مسیر ماشینا . همین!

0 ❤️

2014-08-20 04:06:34 +0430 +0430

[quote=عطامروج]وقتی دین با سیاست قاطی میشه دین نابود می شه چون سیاستمداران هر کاری که دلشون بخواد می کنند و به اسم دین تموم می کنن و می گن این دینه که چنین مجوزی رو به ما داده مثلا می خوان مخالفین خودشون رو بکشن اسمش رو می زارن قانون مجازات اسلامی و یا می خوان تو جامعه خفقان ایجاد کنن اسمش رو میزارن قانون حجاب اسلامی علت اینکه غربی ها می گن دین باید از سیاسی جدا باشه اینه که با تلفیق دین و سیاست این دینه که نابود می شه [/quote]
آفرین
خوشمان آمد

0 ❤️

2014-08-20 04:14:13 +0430 +0430

منم قرآن روآتیش میزنم

1 ❤️

2014-08-20 05:26:45 +0430 +0430

persian : مرگ بر اسراییل

arabic: الموت لاسرائیل

english: Death to Israel

hebrew: מוות לישראל

afrikaans: Dood aan Israel

albanian: Vdekje Izraelit

armenian: Մահ Իսրայելին

azerbaijani: İsrailə ölüm

basque: Israelen Death

belarusian: Смерць Ізраілю

bengali: ইজরায়েলের মৃত্যু

bulgarian: Смърт на Израел

catalan: Mort a Israel

chinese (simplified): 以色列去死

chinese (traditional): 以色列去死

croation: Smrt Izraelu

czech: Smrt Izraeli

danish: Død over Israel

dutch: Dood aan Israël

estonian: Surm Iisraelile

filipino: Kamatayan sa Israel

finnish: Kuolema Israelille

french: Mort à Israël

galician: Morte a Israel

georgian: სიკვდილი ისრაელის

german: Tod für Israel

greek: Θάνατος στο Ισραήλ

gujarati: ઇઝરાયેલ મૃત્યુ

haitian creole: Lanmò ak pèp Izrayèl la

hindi: इसराइल की मौत

hungarian: Halál Izrael

lcelandic: Death til Ísrael

indonesian: Kematian bagi Israel

irish: Bás ar Iosrael

italian: Morte a Israele

japanese: イスラエルの死

kannada: ಇಸ್ರೇಲ್ ಡೆತ್

korean: 이스라엘에게 죽음을

latin: Mors Israhel

latvian: Nāve uz Izraēlu

lithuanian: Mirtis į Izraelį

macedonian: Смрт за Израел

malay: Kematian kepada Israel

maltese: Mewt għall-Iżrael

norwegian: Death to Israel

polish: Śmierć Izraelowi

portuguese: Morte a Israel

romanian: Moarte Israel

russian: Смерть Израилю

serbian: Смрт Израелу

slovak: Smrť Izraelu

slovenian: Smrt v Izrael

spanish: Muerte a Israel

swahili: Kifo kwa Israeli

swedish: Död åt Israel

tamil: இஸ்ரேலுக்கு இறப்பு

telugu: ఇజ్రాయెల్ కు మరణం

thai: ตายไปยังอิสราเอล\

turkish: İsrail’e Ölüm

ukrainian: Смерть Ізраїлю

urdu: اسرائیل کی موت

vietnamese: Cái chết đến Israel

welsh: Marwolaeth i Israel

yiddish: טויט צו ישראל

0 ❤️

2014-08-20 05:48:03 +0430 +0430

اینکه آدمای کثیفی مثل این آقا قرآن رو آتیش بزنن باعث خوشحالی ماهایی که بهش اعتقاد داریم باید باشه، این که همچین آدمایی مسلمون نیستن باید شادمون کنه، آتیش بزن جناب! کاغذو آتیش می زنی، روح و حقیقتشو می خوای چکار کنی؟؟؟ کاش همیشه دشمنای دین انقدر بی سیاست باشن

0 ❤️

2014-08-20 06:16:08 +0430 +0430

با mamad kh11 موافقم
در ضمن ریدم به دهنت تو لال باشی بهتره

0 ❤️

2014-08-20 06:20:09 +0430 +0430

چقدر مادر جنده زیاد شده جدیدا، آخه لاشی، اینجا سایت شهوانیه، زر مفت راجع به دین و اسلام و قرآن نزن. کیر اوباما و احمدی نژاد تو کوس و کون هفت جد آبادت.

0 ❤️

2014-08-20 06:22:20 +0430 +0430

صاحب این تاپیک و اون کونی “عطا مروج” و باید گذاشت به صف گائیدشون. الته حیف کیر ما باید یه سری خر بیاریم از دم بذارشون.

0 ❤️

2014-08-20 06:47:44 +0430 +0430

لازم نیست به کسی یا چیزی توهین کنیم
ا
هر که بر حقانیت هست کافیه ثابت کنه همین
تا بقیه هم تایید کنند

0 ❤️

2014-08-20 07:30:06 +0430 +0430

[quote=mamadkh11]من حاضرم قرآن رو پاره کنم به شرط اینکه تو حقانیت خودتو به ما ثابت کنی…
حالا چطوری؟
تو حرومزاده و بابای سگ پدرت با ماد پیر جندت و خواهر کس پاره ی جندت،
همگی میاید پیش من،
منم همتون رو تو گوشت کوب میکوبم تا خوب قاطی بشید…
بعدش سه قسمتتون میکنم و میذارمتون رو سه تا کوه…
بعدش یکی یکی صداتون میکنم، مثلا وقتی گفتم سگ پیر جنده: باید ننه ی جندت چهار دست و پا بیاد پیشم، وقتی گفتم کس پاره کیر خور: باید خواهر جندت پارس کنان بیاد پیشم و وقتی سگم پارس کرد: تو و بابای سگ پدرت باید چهار دست و پا بیاید جلو پام له له کنان زانو بزنید…
اونوقت من بهت ایمان میارم و هرکاری لازم باشه میکنم …*
خوبه کس کش حرومزاده؟؟؟[/quote]
مجازاتیست بس باحال.لذت بردیم

0 ❤️

2014-08-20 07:39:05 +0430 +0430

نتیجه کارت چی میشه دیوث؟میخوای هشتاد میلیون نفرو از اسلام دور کنی؟خخخخخ

0 ❤️

2014-08-20 07:59:53 +0430 +0430

دوستان دقت کنید تو انجمن بحثهای اجتماعی و سیاسی و دین یکی درمیون داره تاپیکای این احمق میاد بالا…
میدونم که غیرت دینی، مذهبی، ایرانی و از همه واضحتر انسانیتون بجوش میاد و میخواید جوابشو بدید…
اینو هم میدونم که “پاسخ ابلهان خاموشی است” مال این بی شرف نیس و باید دهنشو بست…
اما
اما نکته اینجاست که بالا اومدن تاپیکای این موجود رذل حتی اگه توام با فحش و تحقیرش همراهش باشه، دقیقا هدف اونو ارضا کرده…
اون خودش میدونه ک هیشکی تاییدش نمیکنه…
پس چرا تاپیک میزنه؟
دقت کنید دوستان من جسارت نصیحت کردن ب خودم نمیدم…
فضای اینجام نمی طلبه ک بخوام اینکارو بکنم…
ولی ازتون خواهش میکنم اجازه بدید این پست""""“آآآآآآخخخخخرررییییننن”"""" پست باشه رو تاپیکای این احمق مزدور…

0 ❤️

2014-08-20 08:01:38 +0430 +0430

بی مغزایی مث شما باعث شدن ما سالها بدبختی بکشیم
اگه بی مغزی های امثال شما نبود این اخوندای حرومزاده نمی تونستن اینقد راحت سی و پنج سال حکومت کنن.
گیریم که یه قران پاره کردی نه تموم قران های دنیا نابود میشن نه چیزی فقط باعث میشید که اخوندا مظلوم نمایی کنن و بگن ای مردم به اعتقادتون توهین کردن و خشتک ها به سر کنید … ملت احساسی و همیشه در صحنه!!! بیان توو کوچه و خیابونا و برای رژیم عمر بخرین…
هر چند که تو این زمونه
آنکس که بداند وبداند که بداند باید برود غازبه کنجی بچراند
آنکس که نداند و نداند که نداند برپست ریاست ابدالدهر بماند

0 ❤️

2014-08-20 08:54:39 +0430 +0430

کاربر که این تاپیک رو زدی بارها بهت گفتم دست از دوستی خاله خرسه بردار ولی الان دارم به این نتیجه میرسم که تو یه منتقد دین نیستی تو هم از دارو دسته اخوندایی که با این کارت میخوای تعصب مسلمونا رو بیشتر کنی ادم احمق بارها بهت گفتم با توهین به اعتقاد کسی نمیشه بهش فهموند که داره اشتباه میکنه تو از قصد اینکارو میکنی که مسلمونا متعصب تر بشن حتی نخوان به تاپیکایی که با منبع واز روی خود قران حرف میزنن سر بزنن تو یک دین ستیز نیستی تو یک احمقی که باعث متعصب کردن بقیه هستی اوین کارو داری خوب انجام میدی
هر چی خواستی فواحشی کن به جوابم به چپ کوروش بزرگ

0 ❤️

2014-08-20 08:58:48 +0430 +0430

[quote=عطامروج]سلام بر پسر کس ندیده ?
یکی دو نفر رو هم که از اسلام دور کنیم کافیه[/quote]

به نظرت با این روش دور میشن یا با تمام قدرت به این ریسمان جنگ میزنن الان قبل اینکه جواب منو بدی خودتو بزار جای یک ادم کاملا معتقد که صاحب تاپیک به اعتقادش بی احترامی کرده
میگی اوه داره درست میگه
یا تنفرت رو از مخالفا بیشتر میکنه وتعصب بی دلیلت به دینت زیاد میشه
حالا جواب بده اقا عطا

0 ❤️

2014-08-20 09:07:55 +0430 +0430

bayad Rid Be Dahane On nanat Na Be Eslam

0 ❤️

2014-08-20 09:18:10 +0430 +0430

سیکتیر ن سیهدیر دویوما آب هر چی ترک با غیرته تو کونت مادر جنده عوضی آشغال بدبخت اندازه شاشیدن تو دهنتم ارزش نداری بابات که چنتا کونی شد نتیجش تویی beach

0 ❤️

2014-08-20 09:21:04 +0430 +0430

[quote=عطامروج]عزیزم من خیلی سال پیش قران رو اتیش زدم مبارزه با اسلام و قران از سال 57 تو ایران اغاز شده وقتی دین با سیاست قاطی میشه دین نابود می شه چون سیاستمداران هر کاری که دلشون بخواد می کنند و به اسم دین تموم می کنن و می گن این دینه که چنین مجوزی رو به ما داده مثلا می خوان مخالفین خودشون رو بکشن اسمش رو می زارن قانون مجازات اسلامی و یا می خوان تو جامعه خفقان ایجاد کنن اسمش رو میزارن قانون حجاب اسلامی علت اینکه غربی ها می گن دین باید از سیاسی جدا باشه اینه که با تلفیق دین و سیاست این دینه که نابود می شه حالا بعد از 36 سال مشخص شده که چرا شاه به همین راحتی میدون رو خالی کرد شاه رفت تا مردم به راحتی حکومت اسلامی کنند و 36 سال بعد قران ها رو اتیش بزنند[/quote]
shok

0 ❤️

2014-08-20 09:22:18 +0430 +0430

ببینم شب محکم بچسبی به تختت یهو میبرنت جلو چشات هر زادوی سیکلر

0 ❤️

2014-08-20 09:25:21 +0430 +0430

انقد کیر تورک خوردی به اینجا رسیدی بچه فوفول مواظب باش اوفت نذارن

0 ❤️

2014-08-20 09:25:22 +0430 +0430

[quote=دختری به نام شیطان] کاربر که این تاپیک رو زدی بارها بهت گفتم دست از دوستی خاله خرسه بردار ولی الان دارم به این نتیجه میرسم که تو یه منتقد دین نیستی تو هم از دارو دسته اخوندایی که با این کارت میخوای تعصب مسلمونا رو بیشتر کنی ادم احمق بارها بهت گفتم با توهین به اعتقاد کسی نمیشه بهش فهموند که داره اشتباه میکنه تو از قصد اینکارو میکنی که مسلمونا متعصب تر بشن حتی نخوان به تاپیکایی که با منبع واز روی خود قران حرف میزنن سر بزنن تو یک دین ستیز نیستی تو یک احمقی که باعث متعصب کردن بقیه هستی اوین کارو داری خوب انجام میدی
هر چی خواستی فواحشی کن به جوابم به چپ کوروش بزرگ[/quote]

فکر نمکنید این هم همون کاری که شما میکنید رو داره انجام میده خیلی واضح هستش اثبات کردن هم نمیخواد
نقش مدیر شهوانی (admin) را چگونه می بینید؟
1_خیانتکار به اسلام و ایران
14% ( رای 165 )
2_دست نشانده ی دشمن و خیانتکار به اسلام و ایران
29% ( رای 333 )
3_انسانی که گفتگوی آزاد و بدون ترس در زمینه های سکسی، سیاسی و مذهبی را به ما هدیه کرده است
29% ( رای 331 )
4_ نمی توانم انتخاب کنم و می خواهم نتایج را ببینم
28% ( رای 321 )
رأی ها : 1150

0 ❤️

2014-08-20 09:25:52 +0430 +0430

لعنت ب تو–حتی دموکراسی هم ندارید شما –تو اسلام دوس نداری نداشته باش-این دین میلیون ها انسانه-به انسانها توهین نکن–هر کسی هر دینی میخاد داشته باشه کسی حق توهین به اون انسان ها رو نداره-حتی موش پرست ها–
در مورد شعرت اما بگم-حکایت امثال تو من آنم که رستم بود پهلوانه…–خودتو به فریدون و کوروش نچسبون تو اگه ی ذره از اون ادما ارثی برده بودی الان این پستو نمیذاشتی

0 ❤️

2014-08-20 09:26:23 +0430 +0430

[quote=sajjad voitarex]ببینم شب محکم بچسبی به تختت یهو میبرنت جلو چشات هر زادوی سیکلر[/quote]
داداش واسه چی خودتو ناراحت میکنی ولشون کن میدونم سخته شنیدن این حرفا ولی ادمی که از این حرفا میزنه فکر میکنی تو این فکر هست که شما بهش فحش بدی یانه…

0 ❤️

2014-08-20 09:27:07 +0430 +0430

با کیرم رو کس مامانت مینویسم گوت عطا

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «