محمد سعید الصحاف!

1398/04/29

آره میدونم! اسم این داداشمون خیلی خفن به نظر میرسه! راستشو بخواین ایشون سخنگوی وزارت جنگ عراق (وزیر اطلاع رسانی) بود در سال ۲۰۰۳ وقتی که آمریکاییها حمله کردن و کار صدام یزید کافر رو تموم کردن! اما علت اهمیت این شخصیت تاریخی؛ زمان جنگ، ایشون هر روز در صفحه تلویزیون بغداد حاضر میشد و برای آمریکاییها خط و نشون میکشید که اگه از فلان جا جلوتر بیاین قتل عام میشین…تلویزیون های آمریکا هم همه حرفهای این بابا رو پوشش خبری میدادن و آمریکاییها که با خالی بندی مردمان خاورمیانه آشنایی چندانی نداشتن، واقعا فکر میکردن صدام سلاح های سری و مخفیانه مخوفی داره که هنوز رو نکرده…گذشت تا آمریکاییها رسیدن به فرودگاه بغداد که دیگه چند کیلومتر بیرون شهر بود و این رفیقمون هنوز از این رجزها میخوند…حتی شاید باورش براتون سخت باشه، اما آمریکاییها اومده بودن توی بغداد و رسیده بودن به خیابانهای نزدیک رادیو تلویزیون بغداد و وقتی این آقا صحبت میکرد صدای تانک ها تو پس زمینه میومد! اما رفیقمون هنوز میگفت ما آنچنان بلائی سر آمریکاییها خواهیم آورد که توی تاریخ بنویسن!!!

بقیش رو هم که دیگه می دونین…! خلاصه تا سالها، کمدین های آمریکایی و اروپایی این بابا رو سوژه میکردن…توی youtube اسمشو جستجو کنین و بخندین!

Mohammed Saeed al-sahhaf

این هم بعضی جملات معروف این استاد!

*وقتی که ما داشتیم قانون وضع میکردیم، ادبیات و ریاضیات را بوجود میاوردیم، پدر بزرگ های Blair و Bush پسر داشتند در غارها دنبال چیزی برای خوردن می گشتند.

*موشکهای کروز هیچکس را وحشتزده نمیکنند. ما مثل صیادی که از رودخانه ماهی میگیرد، داریم آنها را صید میکنیم. در دو روز گذشته، ما ۱۹۶ تا موشک را قبل از اصابت به هدف سرنگون کرده ایم.

*دیروز ما آنها را قتل عام کردیم و ما به قتل عام آنها ادامه خواهیم داد.

*ما دیروز طعم تلخ زهر را به آنها چشاندیم و سربازان و نیروهای قدرتمند صدام حسین به آمریکاییها درسی دادند که هیچگاه در تاریخ فراموش نخواهد شد.

*واقعیت این است که به مجرد اینکه آنها به دروازه های بغداد برسند، ما آنها را محاصره و قتل عام خواهیم کرد. تا کنون آنها از جنگ با ما خودداری کرده‌اند. آنها فقط از نقطه ای به نقطه ای دیگر حرکت می‌کنند، مثل مار بوآ که تا احساس خطر میکند، به جای دیگری میگریزد.

*هیچ آمریکایی کافری در بغداد نیست.

*ما نیروهائی که در فرودگاه (بغداد) بودند را سلاخی کردیم، ما آنها را نابود میکنیم.

امیدوارم تجربیات گذشتگان چراغ راه آیندگان بشه! 😁 🙄

پ.ن. دیشب داشتم بعد از عمری تلویزیون ایران رو تماشا میکردم یه دفعه ای یاد این بابا افتادم! لامصب حافظه نیست که! 😁

پ.ن. هر وقت به این فکر میکنم که بعد همه اون شعارهای ما، نهایتا این آمریکای جهانخوار و این مظهر استکبار جهانی! بود که اومد ما رو از شر صدام یزید کافر بعثی عفلقی! نجات داد، این حس که زندگی در مجموع نمایش کمدیی بیش نیست که در قالب تراژدی اجرا میشه, در من تقویت میشه! 😁

1867 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-07-20 11:27:45 +0430 +0430
نقل از: Rebin. *** برا شب چله های آیندگان *** 😎

حاجی جان چه کنیم دیگه! اینا واس شما جوکه واس ما خاطرس! 😁 🙄

3 ❤️

2019-07-20 11:29:42 +0430 +0430

رفیق کتاب چیه! بگو دایره المعارف!!! 😁 🙄

2 ❤️

2019-07-20 11:30:56 +0430 +0430

قصه های نه چندان خوب برای بچه های نه چندان خوب!

😁
2 ❤️

2019-07-20 11:45:18 +0430 +0430

راستی رفیق، اون داستان احراز هویت به کجا کشید؟ میخوای از کلینت توصیه نامه بگیرم؟

2 ❤️

2019-07-20 11:52:54 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl خو حالا نسخه ی ایرانیه این بابا کیه؟

یکی دو تا نیست لامصب! 😁 تولید انبوه داریم ما!

2 ❤️

2019-07-20 17:09:23 +0430 +0430
نقل از: Smd20 الانم هروقت میان تلویزیون از قدرتهای فوق العاده رژیم در برابر دژمن صحبت میکنن یاد همین بابا میفتم جالبه که این اقا اخرش فرار کرد رفت اروپا

آره رفیق، اول آمریکاییها گرفتنش دیدن همش خالی بندی بوده و کاره ای نیست و ولش کردن! بعدش یه مدت رفت امارات…

1 ❤️

2019-07-20 17:39:08 +0430 +0430
نقل از: ترومن خخخخخخخ

چه سوژه هایی پیدا میکنی 👌 (dash) 🙄

البته حالا کار نداریم که اینا چیزی میزنن یا نه که این اراجیفو میگن! چون بلاخره نونشون تو گفتن همین کصشعراس!

اما تعجب از مردم ساده لوح و اَبلهیه که این اراجیفو باور میکنن و تو تصوراتشون فکر میکنن واقعاً ما پُخی هستیم یا شدیم! حالا فرق نداره چه عراقیای زمان این یارو عبدلصحاف چه هموطنای خودمون که تو همین سایت هم کم نیستن!:|

رفیق، عین این حرفها رو من اینجا از دوستان شنیدم...گفتم سوابق تاریخی رو بذارم که ملت عزیز بدونن که این "خود شاخ پنداری" با ما شروع نشده و عاقبت خوبی هم نداره... 😁

2 ❤️

2019-07-21 02:11:16 +0430 +0430
نقل از: frha_T_yson

مخلصیم قربان!

2 ❤️

2019-07-21 02:14:46 +0430 +0430

رفیق، شما انگار با مایک تایسون خیلی حال میکنی! آدم جالب و متفاوتیه! یادم باشه نگاه کنم، فکر کنم چند تا مصاحبه طولانیش رو جایی داشته باشم…

2 ❤️

2019-07-21 02:16:20 +0430 +0430
نقل از: Rebin.
نقل از: axm432

راستی رفیق، اون داستان احراز هویت به کجا کشید؟ میخوای از کلینت توصیه نامه بگیرم؟

هر کار دلت میخواد بکن حاجی . بریدم دیگه 🌹

آقا من یکی دربست قبولت دارم. اون حرفا هم صرفا جهت گپ و گفت بود!

2 ❤️

2019-07-21 02:19:47 +0430 +0430

البته حالا کار نداریم که اینا چیزی میزنن یا نه که این اراجیفو میگن! چون بلاخره نونشون تو گفتن همین کصشعراس!

اما تعجب از مردم ساده لوح و اَبلهیه که این اراجیفو باور میکنن و تو تصوراتشون فکر میکنن واقعاً ما پُخی هستیم یا شدیم! حالا فرق نداره چه عراقیای زمان این یارو عبدلصحاف چه هموطنای خودمون که تو همین سایت هم کم نیستن!:|

میدونی، این شهرتش برای این بود که تو آخرین مصاحبه هاش دیگه صدای تانکهای آمریکایی هم تو پس زمینه شنیده میشد! این بابا هنوز میگفت ما این کفار رو قتل عام کردیم! پدیده ای بود برای خودش! 😁 🙄

1 ❤️

2019-07-21 06:10:18 +0430 +0430
نقل از: axm432

رفیق، شما انگار با مایک تایسون خیلی حال میکنی! آدم جالب و متفاوتیه! یادم باشه نگاه کنم، فکر کنم چند تا مصاحبه طولانیش رو جایی داشته باشم…

چاکس! میدونی، من از نیروی اراده این بشر همیشه خوشم اومده! یعنی با وجود اینکه از خیلی از حریفانش از نظر فیزیکی ضعیفتر بود، انقدر تشنه موفقیت بود که اون ها رو میزد! با اینش خیلی حال میکردم!

2 ❤️

2019-07-28 07:50:38 +0430 +0430

داداش ترومن! این “الصحاف” خالیه! “عبدالصحاف” فامیلشونه! 😁

1 ❤️

2020-12-14 22:10:40 +0330 +0330

این روزها مشابه همین هارت و پورت ها رو از طرف دوستان خودمون میشنویم…

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «