مرد متاهل و دوست دختر قبلی

1397/09/17

سلام
من یه مرد متاهل هستم و زن و بچه دار یزدی هستم ولی دو تا مشکل دارم
اولا خیلی شهوتی هستم و کیر کلفت
دوما خانومم خیلی سرده و همش میگه درد دارم
به نظرتون برم دنبال دوست دختر و کس و کون با حالش؟ یا به ترس و مشکلات لو رفتنش نمیارزه؟
کسایی که موقعیتشون مثل منه بگن تا حالا چیکار کردن!!

2171 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-12-08 19:56:42 +0330 +0330
نقل از: حشرخان.قم دوس دختر قبلی؟؟

آره
قبلن داشتم و میکردمش و خیلی هم پایه و با حال بود ولی الان که متاهل شدم بگیر نگیر داره ?

0 ❤️

2018-12-08 19:58:39 +0330 +0330

زنتو بیار من درست میکنمش

0 ❤️

2018-12-08 20:01:41 +0330 +0330
نقل از: پوریاخان زنتو بیار من درست میکنمش

نمیشه
آخه منم که مادر تو رو کردم و تو رو درست کردیم بازم رفت به بقیه هم داد ?

0 ❤️

2018-12-08 20:13:49 +0330 +0330
نقل از: salin عزیزم1سوال ذهنمو درگیرکرده. توکه میخای بادوست دخترت درارتباط باشی مشکلی نداری خانومت هم براخودش دوست پسرداشته باشه؟

اخه نمیدونم تو ایران چرا مردا خودشونو محق میدونن ولی اگه زنشون بخواد فکرشو بکنه چه قانونی چه عرفی مطروده.اخه چراااا؟؟

0 ❤️

2018-12-08 21:47:58 +0330 +0330
نقل از: salin
نقل از: shila_naz
نقل از: salin عزیزم1سوال ذهنمو درگیرکرده. توکه میخای بادوست دخترت درارتباط باشی مشکلی نداری خانومت هم براخودش دوست پسرداشته باشه؟

اخه نمیدونم تو ایران چرا مردا خودشونو محق میدونن ولی اگه زنشون بخواد فکرشو بکنه چه قانونی چه عرفی مطروده.اخه چراااا؟؟

تو ایران یه قانونی هست که آقا حق داره روابط خارج از خونه داشته باشه صرفا با این توجیه که زنش بهش نمیرسه.اما درنقطه مقابل اگه خانومش کوچکترین لغزشی داشته باشه به فاحشه گری محکوم میشه

واقعا متاسفم برای چنین نگرش احمقانه

1 ❤️

2018-12-09 06:40:00 +0330 +0330

دوست عزیز
من تمام راه های ممکن رو رفتم
هر جور تونستم کمکش کردم
الان هم ۶ ساله که تحمل کردم
شاید ۱۰ روزی یکبار هم رابطه نداشتیم اونم مرغ و خروسی
یه لب نمیتونه و نمیخواد ازم بگیره
همیشه واژنش خشکه
پدرم در میاد تا بکنم توش
سکسمون ۵ دقیقه بشه میگه سوزش افتادم
دیگه هم بگم؟
اگه هفته ای دو بار سکس داشتیم هرگز همچین فکری نمیکردم
با توجه به اینکه من اگه روزی سه بار هم سکس داشته باشم کممه
تازه تو خواستگاری هم بهش رسوندم که هاتم و اونم رسوند که منم همینطور، ولی دروغ میگفت!

0 ❤️

2018-12-10 19:22:32 +0330 +0330
نقل از: salin

تو ایران یه قانونی هست که آقا حق داره روابط خارج از خونه داشته باشه صرفا با این توجیه که زنش بهش نمیرسه.اما درنقطه مقابل اگه خانومش کوچکترین لغزشی داشته باشه به فاحشه گری محکوم میشه

واقعا متاسفم برای چنین نگرش احمقانه

منم بعد از ازدواج تمام سعی ام رو کردم که بهش خیانت نکنم ولی وقتی خودش یه ذره همکاری نمیکنه
حتی دکتر نمیاد و یا حتی خودم از دکتر پرسیدم و دارو براش گرفتم هم نخورده
شما میگی چیکار کنم؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «