مطمعنم سوال خیلیاتون هست پس بیایید

1396/07/16

سلام دوستان چند وقتیه که ذهنم مشغول این سواله که بازیگرای پورنو توی خلوتشون یا تنهایا شون واقعا به چی فکر میکنن ایا پشینون میشن یا وسط سکس به چی فکر میکنن وقتی ن عشقی ن احساساتی هست
منننننتظر جواباتون هستم عزیزان

1178 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-10-08 19:22:19 +0330 +0330

اینم یه کاره مثل کارای دیگه!

بعد کار انسان به چی فکر میکنه؟!

هر کاری شرایط خودشو داره و مشغله های ذهنی خودش!

1 ❤️

2017-10-08 19:28:23 +0330 +0330

بسیار سوال تخمی ایی بود دوست من ? آفرین

0 ❤️

2017-10-08 19:38:11 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb اینم یه کاره مثل کارای دیگه!

بعد کار انسان به چی فکر میکنه؟!

هر کاری شرایط خودشو داره و مشغله های ذهنی خودش!

بعله درست میگی ولی این کار کلن فرق داره

0 ❤️

2017-10-08 19:39:27 +0330 +0330
نقل از: farshad-3x

تا اونجایی که من اطلاع دارم پورن استارا وقتی دارن یه فیلم ضبط میکنن دیگه به اون سکس به دید یه عشق و حال یا ارضای نیاز نگاه نمیکنند بلکه شغلشونه و به اصطلاح حرفه ای به موضوع نگاه میکنند.این موضوع تو بقیه ی زمینه ها هم اتفاق میوفته مثلا شاید شما فوتبال بازی کنی برای سرگرمی و لذت ولی فوتبالیستای طراز اول جهان دیگه صرفا اونو به چشم یه تفریح یا گذران وقت نگاه نمیکنند بلکه حرفه ای فکر میکنن و دیگه کمتر به فکر لذت بردن از ورزششون هستن.امیدوارم منظورمو رسونده باشم

پورنستار یه فوتبالیست نیست که به فکر حرفه ای دادن باشه که

0 ❤️

2017-10-08 19:41:15 +0330 +0330
نقل از: AMINONIMA بسیار سوال تخمی ایی بود دوست من ? آفرین

اگه تخمیه چرا افرین هههه
اگه خوبه چرا تخمی

0 ❤️

2017-10-08 19:50:17 +0330 +0330
نقل از: ZiNCc مشکل اینجاست که شما فقط پورن رو میبینید نه قبلش رو نه بعدش رو ببینید هر کسی که اندام زیبایی یا سکسی داشته باشه نمیتونه پورن استار بشه این کار هم تخصص خودشو داره قبل از اینکه پورن استار بشن اموزش میبینن کلی دوره میبینن از روز اول که اینکاره نبودن در ضمن تو جوامع غربی این یه موضوع جا افتاده هست و صرفا به عنوان یه صنعت و شغل بهش نگا میکنن اونا هم بعد اون میرن به زندگی معمولی خودشون میرسن خرید اشپزی بچه داری و خیلی چیزا دیگه و اونا کل روز و کل روزای هفته رو که پورن بازی نمیکنن !

حرف شما درست ولی یکم پیش خودت فکر کن هر چقدرم جا افتاده باشه بازم یه شغلیه که همه پسند نیست و کلن با شغل های دیگه فرق داره و مورد دیگه اینکه مگه میشه اونا توی تنهایاشون به اینکه چرا اومدن سمت این کار فکر نکنن و یا حتی سوال های دیگه

0 ❤️

2017-10-08 20:51:14 +0330 +0330
نقل از: ZiNCc
نقل از: nimbaz021
نقل از: ZiNCc مشکل اینجاست که شما فقط پورن رو میبینید نه قبلش رو نه بعدش رو ببینید هر کسی که اندام زیبایی یا سکسی داشته باشه نمیتونه پورن استار بشه این کار هم تخصص خودشو داره قبل از اینکه پورن استار بشن اموزش میبینن کلی دوره میبینن از روز اول که اینکاره نبودن در ضمن تو جوامع غربی این یه موضوع جا افتاده هست و صرفا به عنوان یه صنعت و شغل بهش نگا میکنن اونا هم بعد اون میرن به زندگی معمولی خودشون میرسن خرید اشپزی بچه داری و خیلی چیزا دیگه و اونا کل روز و کل روزای هفته رو که پورن بازی نمیکنن !

حرف شما درست ولی یکم پیش خودت فکر کن هر چقدرم جا افتاده باشه بازم یه شغلیه که همه پسند نیست و کلن با شغل های دیگه فرق داره و مورد دیگه اینکه مگه میشه اونا توی تنهایاشون به اینکه چرا اومدن سمت این کار فکر نکنن و یا حتی سوال های دیگه

چرا اومدن؟!
داداش شما بیا هر هفته چند نفرو بکن چند هزار دلار هم بگیر برو
تو میگی نه؟ یا اینکه مثلا فک میکنی؟ نه میری با چند هزار تا خوش میگذرونی حالا همین حالت هم برای خانوما ببین مسئله اصلی اینجاست که شما ذهنیتتون سکس رو در محیط خانه میپسنده یعنی خوشتون نمیاد جایی بجز خلوت خودتون سکس داشته باشید منظورم اینه که شما شرم و حیا دارید اما اونا براشون این چیزا معنی نداره سکس هم مث یک کار معمولی دیگست همین ! امیدوارم منظورمو رسونده باشم

متوجه شدم دقیقا

0 ❤️

2017-10-08 20:53:17 +0330 +0330
نقل از: ZiNCc

چرا اومدن؟! داداش شما بیا هر هفته چند نفرو بکن چند هزار دلار هم بگیر برو تو میگی نه؟ یا اینکه مثلا فک میکنی؟ نه میری با چند هزار تا خوش میگذرونی حالا همین حالت هم برای خانوما ببین مسئله اصلی اینجاست که شما ذهنیتتون سکس رو در محیط خانه میپسنده یعنی خوشتون نمیاد جایی بجز خلوت خودتون سکس داشته باشید منظورم اینه که شما شرم و حیا دارید اما اونا براشون این چیزا معنی نداره سکس هم مث یک کار معمولی دیگست همین ! امیدوارم منظورمو رسونده باشم

0 ❤️

2017-10-08 22:04:15 +0330 +0330

نظر دیگه ای نبود

0 ❤️

2017-10-09 06:48:33 +0330 +0330
نقل از: Sh.shahvani اونا بازیگرن دیگ کاری ک میکنن با رضایت خانوادشونه... مشکلی باهاش ندارن

فک میکنم توی جوامع ما این جا افتاده نباشه

0 ❤️

2017-10-09 06:49:55 +0330 +0330
نقل از: hamintori1396 مث غذا خوردن هممونه هم لذت میبریم هم گرسنگیمون رفع میشه اونام هم حالشو میبرن هم پولشو

پول اره ولی لذتو فک نکنم

0 ❤️

2017-10-09 08:18:24 +0330 +0330
نقل از: hamintori1396 چرا دیگه لذتش میبرن وقتی طرف مدام تحریک میشه و سکس داره

اوایلش لذته میدونی که هر کاریو هر چقدرم دوس داشتی باشی وقتی تکرار و تکرار و تکرار بشه زده میشی کم نداریم بازیگرای پورن که عقب کشیدن

0 ❤️

2017-10-13 09:55:40 +0330 +0330
نقل از: fantezimovazi به این که کار بعدیشون کی هست و با چه مبلغی و چه کسی

اینم میتونه باشه

0 ❤️

2017-11-18 16:11:11 +0330 +0330

تا اونجایی که من اطلاع دارم پورن استارا وقتی دارن یه فیلم ضبط میکنن دیگه به اون سکس به دید یه عشق و حال یا ارضای نیاز نگاه نمیکنند بلکه شغلشونه و به اصطلاح حرفه ای به موضوع نگاه میکنند.این موضوع تو بقیه ی زمینه ها هم اتفاق میوفته مثلا شاید شما فوتبال بازی کنی برای سرگرمی و لذت ولی فوتبالیستای طراز اول جهان دیگه صرفا اونو به چشم یه تفریح یا گذران وقت نگاه نمیکنند بلکه حرفه ای فکر میکنن و دیگه کمتر به فکر لذت بردن از ورزششون هستن.امیدوارم منظورمو رسونده باشم

درووود
فرشاد جان ب نسبت بقیه ی جواب ها جواب خودت از بقیه منطقی تر و بیشتر ب واقعیت نزدیک بود
نظرات خودت ک خب صحیح اما در تکمیل نظراتت باید عرض کنم
هرچیزی.کاری.و و و… تاوان خاص خودش رو داره
مثلا همون فوتبالیست یا بازیگر پولشو داره.زندگی با رفاه کامل داره.شهرت داره اما خب ممکن ارامش نداشته باشه
وقتی با هرکدوم از عزیزانش بیرون میره ب خاطر شهرتش ممکم اون خلوت دو یا چند نفره رو از دست بده
بازیگران فیلم های پورن هم همینطور
شهرت.لذت(البته اوایل کار خیلی بیشتر ب مرور تبدیل ب حس عادی میشه)سرمایه و و همه این هارو دارن
اما ممکن ب خاطر شغلشون تا ابد حس و حال فوق العاده مادر شدن یا پدر شدن رو از دست بدن
حتی اگه ی روزی از این کار کنار بکشن هم تو دید مردم همونی هستن ک قبلا بودن و اغلب این بازیگرا از همه چیزشون حتی خانواده میزنن برای این کار چون لازمه ی این کار هم همینه
اگه بخوام ب طور خلاصه بگم زندگی یعنی همین وقتی چیزی رو ب دست میاری که قطعا چیزی رو ب خاطرش از دست بدی هیچوقت تو این زندگی همه چیز رو نمیشه باهم دیگه داشت ?

0 ❤️

2017-11-20 05:29:49 +0330 +0330
نقل از: faryan000

درووود
فرشاد جان ب نسبت بقیه ی جواب ها جواب خودت از بقیه منطقی تر و بیشتر ب واقعیت نزدیک بود
مثلا همون فوتبالیست یا بازیگر پولشو داره.زندگی با رفاه کامل داره.شهرت داره اما خب ممکن ارامش نداشته باشه
وقتی با هرکدوم از عزیزانش بیرون میره ب خاطر شهرتش ممکم اون خلوت دو یا چند نفره رو از دست بده
شهرت.لذت(البته اوایل کار خیلی بیشتر ب مرور تبدیل ب حس عادی میشه)سرمایه و و همه این هارو دارن
اما ممکن ب خاطر شغلشون تا ابد حس و حال فوق العاده مادر شدن یا پدر شدن رو از دست بدن
حتی اگه ی روزی از این کار کنار بکشن هم تو دید مردم همونی هستن ک قبلا بودن و اغلب این بازیگرا از همه چیزشون حتی خانواده میزنن برای این کار چون لازمه ی این کار هم همینه
اگه بخوام ب طور خلاصه بگم زندگی یعنی همین وقتی چیزی رو ب دست میاری که قطعا چیزی رو ب خاطرش از دست بدی هیچوقت تو این زندگی همه چیز رو نمیشه باهم دیگه داشت ?

دقیقا همینه و من شک ندارم که ادمای معروف یا ادمایی که سرشون به تنشوت میارزه نمیرن وارد این کار بشن

0 ❤️

2017-11-20 05:31:33 +0330 +0330

ممکنه از سوی خانواده رانده شده باشن ولی مطمئنا برای خودشون جا افتاده و خودشون رو با اون شرایط وفق دادن

0 ❤️

2017-11-21 19:19:34 +0330 +0330
نقل از: faryan000

درووود

دقیقا همینه و من شک ندارم که ادمای معروف یا ادمایی که سرشون به تنشوت میارزه نمیرن وارد این کار بشن

درووود
با نظرت کمی موافق نیستم عزیز
شما با دیدگاه ایرانی و فرهنگ ایرانی حاکم بر جو مملکت این حرف رو میزنی که خب تا حدی هم حق بهت میدم چرا ک جو فرهنگ ایران و امریکا یا بهتر بگم جهان سومی اسلامی با مهد ازادی امریکا کاملا متفاوت هست و این صنعت و تجارت داخل ایران هنوز جا نیفتاده درصورتی ک تو کل دنیا صنعت پورنو یکی از تجارت های پرسود و پر طرفدار(برای بیننده ها و دنبال کنندگان این صنعت) هستش و این موضوع کاملا جا افتاده ک بازیگران زن و مرد پورن استار هستن ن یه زن و یا مرد هرزه
ب همین خاطر جایگاه و شان پورن استار ها حفظ شده و بابت کاری ک انجام میدن و تا حدی نیازهای مردم رو برطرف میکنن.از احترام خاص خودشون برخوردار هستند
این که شما میگی بازیگرای زن و مرد صنعت پورن ادم های بی ارزشی هستن و سرشون ب تنشون نمی ارزه چون اگه می ارزید وارد این شغل نمیشدن برداشت و اعتقاد اشتباهیه چرا ک همین بازیگران پورن مراحل و اموزش های سختی رو پشت سر میگذارن تا ب اون حد از استاندار های حرفه ای برسن و بتونن وظایف شغلیشون رو ب نحو احسنت انجام بدن
یه سوال ازت دارم عزیز
خودت حاضری فقط یکبار اونم ن جلوی دوربینی ک قراره فیلمت رو ضبط کنه تا سراسر دنیا پخش بشه
فقط و فقط خودت و شریک جنسیتو یک فرد دیگه ک کارگردانی رو ب عهده داره
طبق دستورات کارگردان عمل کنی؟
تو اوووووج لذت و ارضای روحی و جسمی چندین و چند بار وقفه بندازی تا اوضاع مطابق خواسته کارگردان پیش بره؟
حاضری با کسی بخوابی.بوسه بزنی.هم اغوشی کنی ک هیچ حس عاطفی و روحی ای نسبت بهش نداری؟
حاضری حاضری حاضری؟>؟؟؟؟
قاعدتا نه حاضر نیستی چرا ک راحت ترین قسمت صنعت پورن دیدن و تماشای فیلم برای لذت بردن و رفع نیاز های جنسیمون هستش
چرا ک برای یک فیلم 1 ساعته حداقل زمانی ک صرف تهیه و گرداوری اون میشه 5 الی 6 ساعته
لحظات قبل از فیلمبرداری لحظات اصلی و لحظات بعد اون
باور کن بازیگری توی فیلم های پورن کاری ب شدت سخت تر و ریسک پذیر تر(حالا ریسک ب هردلیلی مثلا ابرو) از صنعت سینما و هالیوود هستش
این رو هم مطمئن باش اگر صنعت پورن وجود نداشت کثافت نیاز و شهوت جمع کثیری از افراد رو تو خودش حل میکرد و کار رو ب کجاها ک نمیکشوند
و کلام اخر این ک نیم بیشتری از پورن استار های معروف ادم های تحصیل کرده.با فهم و درک بالا و فرهنگ غنی هستن پس مسلما سرشون هم ب تنشون می ارزه و مهم تر از همه این ک هیچوقت اجازه ی قضاوت دیگران رو تو هیچ زمینه و دلیلی نداریم چرا ک اگر این اجازه رو داشتیم مورد قضاوت های بی رحمانه مردم ب هردلیلی قرار میگرفتیم
موفق باشی عزیز

0 ❤️

2017-11-21 19:59:21 +0330 +0330

اگه میخای جواب درستو درک کنی یک راه بیشتر نداره اونم اینکه خودت پورن استار بشی فازشون رو تشخیص بدی

0 ❤️

2017-11-21 20:28:55 +0330 +0330
نقل از: sexiano من هفتۀ پیش تو اینستا یه کلیپ دیدم اکثراً یا خودکشی کردن یا مبتلا به ایدز شدن و مردن

سراب لذت رو میگی؟!

0 ❤️

2017-11-23 07:41:35 +0330 +0330
نقل از: sexiano
نقل از: JUSTIN99
نقل از: sexiano من هفتۀ پیش تو اینستا یه کلیپ دیدم اکثراً یا خودکشی کردن یا مبتلا به ایدز شدن و مردن

سراب لذت رو میگی؟!

نه یه کلیپ بود عکس بازیگرای پورنو نشون میداد زیر عکسشونم علت مرگشونو نوشته بود

همون کلیپ اسمش سراب لذت هست اولش مینویسه سراب لذت دفعه بعد که دیدی دقت کن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «