معرفی فیلمای ارزشمند

1394/08/22

اگه فیلم خاصی رو پسندیدیم، خوبه به اشتراک بذاریم. s2220_2.gif

filma.jpg

فیلمای خوب و ارزشمندو معرفی کنیم و درصورت امکان به هم برسونیم.
دوس داشتید از نکات حایز اهمیت و فلسفه فیلم موردنظر و ایضاً برداشت شخصیتونم بگید که استفاده ببریم.

خودم به شخصه یه چن تایی میذارم ولی هنوز امکان فشرده‌سازی و پارتیشن بندی فیلمارو ندارم، اگه راحلشو یافتم بعداً لینک دانلودشونم اضافه میشه. ugly_cafe_0.gif

34016 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-12 22:48:03 +0330 +0330

Scent of a Woman
(1992)
By: Martin Brest

گذشته از بازی چشمگیر فوق‌العاده و به‌یادماندی "آل پاچینو" در این فیلم که کل جوایز سینمایی اون سالو دِرو کرد و یکی از ماندگارترین نقش‌آفرینی‌ها شد، دیالوگ‌های این فیلم هم به نوبه خودش بی‌نظیره!

سکانس رقص تانگوی فیلم، با اون موسیقی معروف، دل آدم رو به وجد میاره!

گفتنی‌ها درمورد این شاهکار تاریخ سینما زیاده...

↓زیرنویس

↓موسیقی سکانس رقص تانگو

0 ❤️

2015-11-12 23:22:42 +0330 +0330

terminator2.jpg

Terminator 2
(1991)
By: James Cameron

از مشهورترین فیلمای آغاز دهه نود میلادی با فیلمنامه‌ای قوی و جلوه‌های ویژه بدیع که انقلابی درعرصه پویانمایی سینما ایجاد کرد و حتی از بسیاری جلوه‌ویژه‌های خرتوخر مصنوعی فیلمای امروزی هم جذاب‌تره (نظر شخصی) کاش آرنولد شوارتزینگرزززویگیپیجتیک بعد از این دیگه فیلم بازی نمیکرد! این آدم آهنی مصمّم هم یکی از ماندگارترین نقش‌آفرینی‌های تاریخ سینماس که با استقبال فراوانی روبرو شد و طرفداران خاص خودشو داره و از انصاف نگذریم آرنولد این نقشو عالی ایفا کرد!

تقریباً تمام بازیگرای فیلم، استعداد چشمگیری از خودشون ارائه دادن. جناب تی1000 هم بازی به یاد موندنی‌ای از خودش ارائه داد (رابرت پاتریک).

موزیک فوق العاده فیلم هم به نوبه خودش تأثیر بزرگی میذاره. (خصوصاً آخرش ...)

«مختصری درمورد فیلم»

0 ❤️

2015-11-12 23:27:23 +0330 +0330
The-Theory-Of-Everything.jpg

Theory Of Everything
(2014)
By: James Marsh

فیلم زندگی‌نامه‌ی دانشمند بزرگ معاصر (استیون هاوکینگ) که سرگذشت پر فراز و نشیب این مرد رو نمایش میده.
هم داستان زندگی این عاقا ارزش خوندن و پند گرفتن داره و هم این فیلم ارزش دیدن!
شاید بیشتر از یه فیلم معمولی بشه برداشتش کرد…

سخنرانی آخر استیون هاوکینگ، در پاسخ به شخصی که میپرسه: «شما خدارو باور ندارید، آیا فلسفه زندگیتون کمکتون میکنه؟» درواقع پاسخ بزرگیه که بسیاری از مسائل زندگی و دغدغه‌های بشری رو دربرداره.

درباره فیلم
↓زیرنویس

0 ❤️

2015-11-13 05:19:48 +0330 +0330

ممنون ازشما لطفا ادامه بدهید

0 ❤️

2015-11-13 08:11:47 +0330 +0330

…یکی از بهترین فیلم های ارزشمند فیلم دلیجان جان وین و دوبلور جادویی اون مرحوم ایرج دوستدار است. روحش شاد.مرحوم درسال 72 گفته بود: اگه جان وین زنده بشه و دوباره فیلم بازی کنه همین روال رو برایش تکرار وعمل میکنم.

0 ❤️

2015-11-13 08:36:34 +0330 +0330

داستان زندگی ریاضیدان آمریکایی “جان نش” هستش که همین چند مدت پیش در تصادف رانندگی به همراه همسرش از دنیا رفت . نقش آفرینی راسل کروو بسیار تاثیر گذار و جذاب است . جان نش دارای بیماری روانی اسکیزوفرنیا است که برای رفع مشکل خود روشی را ابداع می کند . او که سالها در دانشگاه پرینستون به تدریس پرداخته در سالهای انتهای تدریس خود موفق به اخذ جایزه نوبل می شود. دیدن این فیلم زیبا و عاطفی را به همه دوستان توصیه می کنم .

0 ❤️

2015-11-13 09:16:26 +0330 +0330

ارتش سرخ
گیتاریست

0 ❤️

2015-11-13 11:10:28 +0330 +0330

بهترین فیلمی که دیدم و دوست دارم باز هم ببینمش شعله های پیروزی است . چون این فیلمو از تلویزیون دیدم و مطمئنا بخش های زیادی ازش سانسور شده بود

0 ❤️

2015-11-13 16:28:10 +0330 +0330

ضمن تشکر از اسکلت حشری بابت زدن این تاپیک
اولین فیلم رو که در واقع اسمش ریشه در نام کاربریم رو داره میذارم
البته فیلم شاید خیلی مطرح و جذاب نباشه ولی به نوعی داستانش مرتبط میشه به مشکلهای جامعه و دیدنش خیلی خالی از لطف نی
در ضمن خیلی مختصر در موردش توضیح میدم

SEVEN ویا SE7EN
ژانر جنایی و راز آلود
1411689224552.jpg
گارگردان: دیوید فینچر
بازیگران اصلی
مورگان فریمن در نقش کاراگاه ویلیام سامرست
برد پیت در نقش کاراگاه دیوید ویلمز
کوین اسپیسی در نقش جان دوو (قاتل زنجیره ای)
و اما داستان فیلم ازین قرار هستش که یه قاتل زنجیره ای که قتل هاشو بر اساس هفت گناه کبیره پایه گذاری کرده.هفت گناه کبیره شکم‌پرستی، طمع، تنبلی، خشم، غرور، شهوت و حسادت
در واقع قربانیاش به نوعی دارای این خصلت ها هستن
کاراگاه ویلیام و کاراگاه ویلمز مامو رسیدگی به این پرونده میشن
کلا سکانس آخر فیلم خیلی مهیج هستش و در جایی که قاتل کاراگاه ویلمز رو مدام تحریک میکنه که اون رو بکشه اما کاراگاه ویلیام اون رو ترغیب به نکشتن میکنه که در نهایت ویلمز با شکیک به قاتل به نوعی خودش هم درگیر گناه میشه
لازم به ذکره که در کنار بازی بسیار خوب مورگان فریمن تو این فیلم، کوین اسپیسی هم نقششو بسیار عالی بازی میکنه

0 ❤️

2015-11-13 16:43:12 +0330 +0330

و اما فیلم بعدی از یکی از بهترین کارگردانان حال حاظر یعنی کوئنتین تارانتینو
هستش و به علاوه نقش آفرینی یکی از محبوبترین بازیگران مورد علاقه بنده یعنی دی کاپریو
دی کاپریو تو این فیلم یه شخصیت شرور هستش و یه رل منفی رو بازی میکنه

Django Unchained جانگوی آزاد شده
41529754501014840560.jpg
کارگردان: کوئنتین تارانتینو
بازیگران:
لئوناردو دی کاپریو در نقش کالوین کندی
جیمی فاکس در نقش جانگو
کریستوف والتس در نقش دکتر کینگ شولتز
ساموئل ال جکسون در نقش استیفن
کری واشنگتن در نقش برومهیلدا
و اما داستان ازین قرار هستش جانگو برده ای هستش که به وسیله دکتر کینگ آزاد میشه و به اتفاق او در صدد آزادی همسرش که اسیر برده دار شروری به اسم کالوین هستش برمیاد و در این بین با خطرات زیادی مواجه میشه
در آخر هم با قلع و قمع کالوین کندی و دارودستش موفق میشه همسرش رو نجات بده
نکته ی جالب این فیلم خدمتکار دیکاپریو استیفن هستش که با وجود اینکه خودشم سیاهپوست هستش ولی چنان تحت تاثیر اربابش قرار گرفته که به همراه اربابش شروع به آذار و اذیت زن جانگو میکنه و در آخرم به درک واصل میشه!!!
کلا فیلم صحنه های خشن و خونریزی زیاد داره ولی درون مایش مثل وسترن های دهه های 60 و هفتاد نی
کلا فیلم خوبیه و توصیه میکنم ببینین

1 ❤️

2015-11-13 16:44:29 +0330 +0330

دمت گرم عاشق تک تیراندازه هستم 11بار دیدمش

0 ❤️

2015-11-13 16:45:09 +0330 +0330

کارگردان : Ang Lee
Brokeback_mountain.jpg
“کوهستان بروکبک” با بازی زیبا و بسیار تاثیرگذار Heath Ledger و Jake Gyllenhaal بدون شک یکی از فیلمای برتر و مدعی سال 2005 بود!
فیلمی که من تحول نگرشم درباره ی همجنسگرایی رو مدیونشم…یکی از فیلمایی که باش خیلی فک کردم و خیلیم زار زدم البته! ? .
البته فیلم بیشتر از همجنس گرایی ذهن انسانو معطوف به یه عشق نامتعارف میکنه…فضای وسترن ولی بی آلایش فیلم چیزیه که بیننده رو وادار به فکر درباره ی رموز سناریو و کارکترها میکنه…این فیلم برنده ی 3اسکار و 119جایزه دیگه از جشنواره های مختلف شده!!! و یکی از اسکاراشو مدیون کار زیبای آقای Gustavo Santaolalla به خاطر موسیقی متن تاثیرگذار فیلمه:
A Love That Will Never Grow Old
جالبه بدونین جایزه بهترین بوسه سال 2005 از طرف MTV Movie Awards هم به Jack و Heath تعلق گرفته! yes3 .
شعار قابل تامل فیلم: Love is a force of nature

1 ❤️

2015-11-13 16:47:46 +0330 +0330

خسته نباشی اسی! ? !
ایده ی تاپیک عالیه و من مطمئنم جزء تاپیک های مفید سایت خواهد بود…
انتخاب فیلم درخور وقت گذاری برای اکثر افراد من جمله خودم همیشه مشکل ساز بوده…این که بهترینا به این صورت و از زبون خود بچه ها و نه منتقدان بهمون معرفی میشه خیلی خوبه…من که هیچوقت آدمِ هنر نبودم و فقط از وجودش و اعمالش توسط بروبچز هنرمندی مث شما لذت بردم… ? pardon !
جا داره یه تشکر ویژه هم از استاد قصاب! بکنم…عاغا دمت گرم! good clapping !
موفق باشی و امیدوارم تاپیک همین جور پیوسته بچرخه و ما فیض ببریم! i-m_so_happy .

0 ❤️

2015-11-13 16:56:53 +0330 +0330

For a Few Dollars More
به خاطر چند دلار بیشتر
images.jpg
بازیگران

کلینت ایستوود در نقش مرد بی‌نام
لی وان کلیف کلنل داگلاس مارتیمر
جان ماریا ولونته در نقش اِل ایندیو

دیگه فکر کنم همه این شاهکار سینمارو با بازی فوق العاده ی کلینت ایستوود دیده باشن و نیازی به توضیح نداره
کلا این یکی از بهترین فیلم های وسترنی هستش که تا بحال دیدم

0 ❤️

2015-11-13 17:00:48 +0330 +0330

[quote=Dar yek NeGaH]

تبریک میگم بازیگر محبوبتون در the great gastby عالی بود. حیف که اسکار نمی بره ?[/quote]
بله
واقعا تو فیلم گتسبی خیلی خوب رلشو بازی کرد هرچند از فیلم های 2010 به بعدش رلش در فیلم گرگ وال استریت رو بیشتر میپسندم

0 ❤️

2015-11-13 17:09:20 +0330 +0330

[quote=Dar yek NeGaH]

افریین از صبح این اسم یادم رفته بود مریکه بازی کرده بود حیف واقعن لایق اسکار بود…‌‌[/quote]
بله معرکه بود
کلا من هر وقت دی کاپ نامزد اسکار میشه خیلی حرص میخورم چون میدونم که بهش تعلق نمیگیره و واقعا در حقش اجحاف میشه
diablo

0 ❤️

2015-11-13 17:14:39 +0330 +0330

چه تاپیک جالبی. خیلی از این فیلم ها جزو فیلم هایی که دوستان معرفی کردند مورد علاقه من هم بوده و بعضی ها رو هم که ندیدم می خواهم ببینم. برای معرفی این دو تا از بهترین فیلم های مورد علاقه ام رو معرفی می کنم:

Dead Man

deadmandeppfarmer.jpg

فیلم فوق العاده شاعرانه جیم جارموش با موزیک به یاد ماندنی نیل یانگ.

The Big Lebowsky

MOV_21ede742_b.jpg

The Big Lebowsky

فیلم به یاد ماندنی برادران کوهن. با تمی ظاهرا ساده اما دیالوگ های عمیق و بازی درخشان.
این فیلم این قدر محبوب شد که کولت خودش رو ایجاد کرد.

0 ❤️

2015-11-13 17:15:14 +0330 +0330

[quote=Humanity defender shiva]کارگردان : Ang Lee
Brokeback_mountain.jpg
“کوهستان بروکبک” با بازی زیبا و بسیار تاثیرگذار Heath Ledger و Jake Gyllenhaal بدون شک یکی از فیلمای برتر و مدعی سال 2005 بود!
فیلمی که من تحول نگرشم درباره ی همجنسگرایی رو مدیونشم…یکی از فیلمایی که باش خیلی فک کردم و خیلیم زار زدم البته! ? .
البته فیلم بیشتر از همجنس گرایی ذهن انسانو معطوف به یه عشق نامتعارف میکنه…فضای وسترن ولی بی آلایش فیلم چیزیه که بیننده رو وادار به فکر درباره ی رموز سناریو و کارکترها میکنه…این فیلم برنده ی 3اسکار و 119جایزه دیگه از جشنواره های مختلف شده!!! و یکی از اسکاراشو مدیون کار زیبای آقای Gustavo Santaolalla به خاطر موسیقی متن تاثیرگذار فیلمه:
A Love That Will Never Grow Old
جالبه بدونین جایزه بهترین بوسه سال 2005 از طرف MTV Movie Awards هم به Jack و Heath تعلق گرفته! yes3 .
شعار قابل تامل فیلم: ***Love is a force of nature***[/quote]

وسترن با موضوع همجنسگرایی!!! dash1

یادم باشه نیگا کنم کلا کنجکاوم کردی
(silly)

0 ❤️

2015-11-13 17:22:34 +0330 +0330

سپاس از همه دوستانی که همراهی کردن خصوصاً قصاب که حسابی تاپیکو مُنَوَّر کرد... معرفیات انقد مشتاق کنند‌س که آدم نمیدونه کدوم فیلمو اول ببینه! ugly_confused2_0.gif

جواب همه رو تک‌تک بخوام بدم تاپیک منحرف میشه. ادامه بدید....

0 ❤️

2015-11-13 17:26:44 +0330 +0330

[quote=Dar yek NeGaH]شیوا از من تشکر یادت رفت بکنی کلی فیلم خوب گفتم تازه ادمین نمیزاره من اینجا تایپ کنم…[/quote]
هی وای من… ? !
ببخش عشخم،آخه نیس پستای تو معرفی بود فقط توضی موضیم نداده بودی…واسه همینه ندیدم…عفویات! cray2 دم شما دوصد چندان گرم (wink) !
راستی چرا نمیتونی؟ ادمین نمیذاره؟؟! shok !
[quote=JAMSHID_SE7EN]وسترن با موضوع همجنسگرایی!!! dash1 .
یادم باشه نیگا کنم کلا کنجکاوم کردی (silly) .[/quote]
حالا چرا خودتو میکشی؟ ? من نگفتم فیلمه وسترنه…گفتم فضاش تداعی میکنه فیلمای وسترنو!!! fool !
ولی کنجکاو شدنت خوبه،نیگا کنی ضرر نمیبینی! yes3 .
هرچند شاید یکمم گلیه کنی ? !

0 ❤️

2015-11-13 17:29:47 +0330 +0330

سلام. به عنوان اولین فیلم با رستگاری در شائوشنگ شروع میکنم. احتمال داره خیلی هاتون این فیلم رو دیدین و لذت بردین اما باز هم توصیه به دیدن این فیلم میکنم. در ضمن، در مراسم جایزه اسکار سال ۱۹۹۴ این فیلم نامزد هفت اسکار شد (بهترین فیلم، بهترین بازیگر–مورگان فریمن، بهترین فیلمنامه، بهترین فیلمبرداری، بهترین ویرایش فیلم، بهترین موسیقی فیلم، و بهترین صدابرداری) اما هیچکدام را برنده نشد.

0 ❤️

2015-11-13 17:31:51 +0330 +0330
Forrest-Gump-Poster-forrest-gump-25656232-353-500.jpg . Forrest Gump (1994) By: Robert Zemeckis

یکی از مجذوب‌کننده‌ترین فیلمایی که شخصاً دیدم با بازی خیره کننده “تام هنکس”. فیلمش عواطفو گاه نوازش میکنه و گاه بیرحمانه لگدکوب میکنه، اعتراف میکنم با وجود طولانی بودنش تا آخر فیلم میخکوب شدم از جام تکون نخوردم!
تیتراژ فیلم هم به نوبه خودش بسیار خلّاقانه و فوق‌العاده‌س! (همون پر)

1 ❤️

2015-11-13 17:52:58 +0330 +0330

با سلام ، ابتدا ممنون از تایپیک خوب ، باید عرض کنم تقریبا همه فیلمهای معرفی شده دوستان را تماشا کردم جز دو فیلم تا به اینجا البته سلیقه ام به سلیقه قصاب تا حدودی نزدیک تر است توصیه میکنم تمام فیلم هایی که معرفی کردند ببینید و اما خودم اولا عذر میخوام که عکسی از فیلم نمیتونم بذارم ثانیا فیلم روبان سفید از میشایل هانکه را معرفی میکنم
این فیلم به نوعی نشان دهنده جامعه آلمان قبل از شروع جنگ جهانی دوم و علل اینکه چگونه یک جامعه میتواند به سوی فاشیسم و ظهور و تربیت یک فرد به مانند هیلتر کشانده شود ، فیلم به خوبی با نقد مذهب ، جریان روشنفکری جامعه ، و فئودالیته موجود در جامعه و نقش این عوامل در تولید فاشیسم و تربیت فرزندانی همانند هیتلر پیش می رود ، و با زبانی کاملا سینمایی و استعاره ای شاعرانه در نقد جامعه و عوامل موجود در آن کامل عمل میکند ، کارگردان با ایجاد تنش ها و خرده اتفاقات سعی بر ایجاد تعلیق و حس کنجکاوی و حذاب شدن فیلم و انتقال مفاهیمی که مدنظرش است دارد. که به نظرم کاملا موفق عمل نموده است، از داستان فیلم چیزی نمیگویم و از اطناب کلام خودداری و شما را به دیدن این فیلم زیبا دعوت میکنم ، سعی میکنم اگر وقت شد هفته ای یه فیلم خوب معرفی کنم ، موفق و پایدار باشید

0 ❤️

2015-11-13 18:08:27 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر][quote=Sarina_Kos]سینما فقط فیلمهای کیارستمی… یه دنیا حرفه یه دنیا هنر. هنره محض.[/quote]
درود بر تو! کیارستمی یکی از سه فیلمساز برتر تاریخ سینمای ایرانه و حرف نداره، سبکش عالیه
عاشق این فیلمم: خانه ی دوست کجاست؟

Where-Is-the-Friends-Home.jpg[/quote]
منظورت از دونفر دیگر ، نادری و شهید ثالث آیا؟ یا کسی دیگری مد نظرتون هست؟

0 ❤️

2015-11-13 18:21:17 +0330 +0330

[quote=eyval123412341234][quote=eyval123412341234]سلام عزیز. تاپیک جالبیه. ممنون. اما به نظرم بهترین فیلمی که دیدم و تحت تاثیر قرار گرفتم٬ فیلم “زندگی دیگران” بوده. این فیلم شاهکاره! اینجا لینکشو میذارم:
https://fa.wikipedia.org/wiki/زندگی_دیگران[/quote]
در کل چند فیلم بوده که من رو تا چند ماه تحت تاثیر قرار داده که لیستشون رو مینویسم:
American Crime
The Lives of Others
The Beaver
Hard Candy
Lars and the Real Girl[/quote]

سپاس از شما
اگه ممکنه فیلمای خوبی که به موضوع مهم «همجنسگرایی» پرداخته هم اگه میشناسید معرفی کنید.

0 ❤️

2015-11-13 22:48:18 +0330 +0330
76.jpg . American Beauty (1999) By: Sam Mendes

یه فیلم دراماتیک که با لحنی انتقادی به مسائلی مث عشق، خیانت، همجنسگرایی، زندگی مشترک و بنیان خانواده در آمریکا پرداخته و همچنین زندگی مدرن به سبک امریکایی.
پشت این فیلم خیلی حرف‌ها نهفته‌س!
خودِ نام فیلم چالش‌زاس…
منظور از «آمریکایی» همون توهم توخالی آمریکائیه! (از بُرون پر از درون هیچ)
اگه بخوام توضی بدم خطر لُوس شدگی پیش میاد، پس بهتره خودتون با نگاهی عمیق این فیلمو ببینید. 251.gif

بازی “کوین اسپیسی” توی این فیلم فوق‌العاده‌س!

اطلاعات نسبتاً مفید
↓تعدای زیرنویس فارسی خوب

0 ❤️

2015-11-13 23:12:09 +0330 +0330
34_0.jpg . Apocalypto (2006) By: Mel Gibson

یکی از شاهکارهای “مل گیبسون” و نوشته‌ی یک ایرانی به نام “فرهاد صفی‌نیا”.
درمورد انقراض تمدن مایا مردم قاره آمریکا قبل از فتح اروپائیون! که البته پیام‌هایی نیز با خود به همراه داره.
فیلم با این سخن از “ویل‌ دورانت” آغاز میشه:
«هیچ تمدنی به وسیله بیگانگان از بیرون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا خود را از درون تخریب کرده باشد.»

فضای فیلم به علاوه صدابرداری بی‌نظیر و روند میخکوب کننده فیلمنامه، یجورایی مسخ کننده‌س!

اطلاعات اندک
↓زیرنویس

0 ❤️

2015-11-14 03:03:13 +0330 +0330

12-Schindlers-List.jpgفهرست شیندلر یک داستان واقعی از زندگی اسکار شیندلر، صنعتگر جذاب آلمانی هست که در طول فیلم و دوران هولوکاست، موفق به نجات جان هزاران یهودی میشه. کارگردان این فیلم تأثیرگذار استیون اسپیلبرگ هست که با این فیلم سیاه و سفید برنده اسکار شد.
جوایز فیلم:
اسکار: بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلم نامه اقتباسی، بهترین موسیقی، بهترین تدوین، بهترین فیلمبرداری و بهترین کارگردان هنری.
این فیلم در سلا ۱۹۹۳ ساخته و اولین فیلم سیاه و سفیدی هست که جایزه اسکار بهترین فیلم را بعد از سال ۱۹۶۰ برنده شده.
امیدوارم از دیدن این فیلم لذت ببرید.

0 ❤️

2015-11-14 03:54:36 +0330 +0330

قصاب کیر فیلمهایی که معرفی کردی عالی بودند. مرسی بابت معرفی. فرصت کردی بی زحمت یه فهرست از ده تا فیلم برتر از نظر خودت رو بزار اینجا. :)

0 ❤️

2015-11-14 10:54:57 +0330 +0330

همه اینجا فیلم های برترتاریخ سینما رو میبینن و اسطوره های سینما بازیگرای مورد علاقشونن…
من فقط موندم اونایی خروس جنگی تنها فیلیمه که تو سینما دیدن و ارسطو بازگر مورد علاقشونه الان کجان lol

0 ❤️

2015-11-14 12:52:50 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]صحبت در مورد فیلمای صویر بکشن که تنها یک دیوانه، ازش رنج میبره![/quote]
البته به نظرم هیچ ده تایی کامل نیست اما یک سوال به نظرت جای فیلم ده فرمان یا سه رنگ کیشلوفسکی کلا یکی از فیلم های کیشلوفسکی و همچنین فیلمی از کارگردان نابغه آسیایی کوروساوا (دودسکادن صدایی شبیه صدای قطار) و یا ازو کارگردان دیگر آسیایی و حتی فیلمی از کیم کی دوک کارگردان کره ای ،و یا فیلمی از برگمان در فهرست خالی نیست ؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «