مـن و خـانومت ،،، و تـو ( گـیـف کـاکـولد )

1397/12/17

ایــن تـاپیک هم تـقـ.ـدیـم بـه یـکی از خـوبای انـجمن که ازم خـواهش کرد و منم گـفتم چـشم 👼 😁

1 - وقـتی خانوم سکـسیت شروع می کنه به خوردن کـ.ـیـ.ـرم. با اون لبـای داغ و نازش کـ.ـیـ.ـرمو بوس بارون می کنه و قربون صدقش میره. همون لبایی که باهاش به تو " بـعـله " رو گفت 👿 آخـــخ فـوق الـعاده سـاک مـی زنه خـانومت جــون. مـی خـوام تا صـبح دهـنش رو بـگام تو هم نـگـاه کـن و جـق بزن :

بـیا جـلو و خــوب کـ.ـیر خوردن خـانومت رو نـگاه کن :

2 - خـانومت رو می شونمش رو کـ.ـیرم و اونم شروع می کنه کـ.ـیر سواری. کـ.ـیرم تا ته کصش میره تو و در میاد و انـقدر حـشری مـی شه که بـهم میگه " بزن در کـ.ــونم. بـزن بزار شوهرم حــسابی جق بـزنه با گـاییده شدنم " مـنم مـی زنم در کـونش و آتـیشی ترش مـی کنم :

جلو خودت رو نمی تونی بگـیری و شروع می کنی فیلم گرفتن از کیـ.ـر سـواری خـانومت :

بـهت میگم دوربین رو بزار کـنار و بیا جلوتر بیا قشنگ بین خانومت داره چطوری کـ.ـیر سواری می کنه برام. بیا بالا پایین پریدن ممه ها نازش رو از نزدیک ببین :

برش می گردونم تا قـشنگ صورت خمار و حشری شدش رو ببینی. ببـینـی چـه کـیفی داره می کنه از اینکه جلو شوهر جـونش داره گاییده می شه :

3 - نوبـت اینه خانومتو سـگی بکنم. شروع می کنم به کردنش و ناله هاش میره تو آسمون. بهش میگم " به نظرت شوهر جونت بهتر نیست بیاد از نزدیک تر تماشامون کنه ؟ " اینو که بهش می گم نگات می کنه، لبخند می زنه و ازت دعوت می کنه بیای بشینی جلوش :

خـوب به صورت خانومت نگاه کن که چه کیفی داره می کنه از اینکه دارم می گامش. خیلی وقت بود که تو سکس انقدر لذت نبرده بود :

یهو وحشی میشم. شروع می کنم به تلمبه های قدرتی زدن. خانومت شکه می شه و با دستاش لباستو میگیره و آه و نالــه هاش دیوونت مـی کنه باورت نمـی که خانومت داره میگه " آهــه مـنو جلـو شــوهرم بــکن تـند تــر " جــــون قـربون زن حـشریت :

میفتم رو خانومت. ناله هاش کشیده تر میشه. تو هم ناخود آگاه میای جلو تر … صورت به صورت می شی با زنت. تو چشماش داری برق لذت رو ببینی حس می کنی که داره با چشماش داره ازت تشکر می کنه :

نگاش می کنی … تا اینکه طاقتتون تموم می شه و لب همدیگرو بوس می کنید. اونم وقتی من دارم خانومت رو همچنان می کنم. موقع لب بازی پیش خودت فکر میکنی که خیلی وقت بود که زنم منو اینطوری ماچ نکرده بود :

4 - انـقدر از دیدن صحنه لب بازی شما زن و شوهر عاشق حشری می شم که دیگه نمی تونم تحمل کنم. کـ.ـیرمو در میارم و :

اینم از این 👿 فانتزی هاتون رو اگه خواستین خصوصی بفرستین اگر تونستم برا شما هم تاپیک می زنم 😎 😁

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-08 16:59:48 +0330 +0330

ادامه بده جالب بود

2 ❤️

2019-03-08 17:10:04 +0330 +0330

زدی دخل هنرهای تجمسی رو اوردی

2 ❤️

2019-03-08 18:20:28 +0330 +0330
نقل از: sabiiii73 زدی دخل هنرهای تجمسی رو اوردی

🙄

امــان از اسـتـعدادی که تو راه هـای بـَـد شکـوفا بـشه ?

0 ❤️

2019-03-08 18:23:31 +0330 +0330
نقل از: RK_Ode
نقل از: sabiiii73 زدی دخل هنرهای تجمسی رو اوردی

🙄

امــان از اسـتـعدادی که تو راه هـای بـَـد شکـوفا بـشه ?

خخخخخ

1 ❤️

2019-04-11 22:00:03 +0430 +0430
نقل از: Sina8firoozi خیلی عالی بود منکه کلی لذت بردم

فـدات سـینـا خـان :)

0 ❤️

2019-06-09 19:46:48 +0430 +0430

زنننم جنده شخصیتون بشه. میشه؟؟

1 ❤️

2020-12-10 21:09:35 +0330 +0330

معمولا زوج هایی که این روابط رو تجربه می کنند عاشق هم هستند و حتی مرد بیشتر عاشق خانمش هست و می خواد لذت بردن بیشتر خانمش رو ببینه و این رو نوعی هدیه برای شاد کردن خانم شون می دونن. من با چند تا زوج بودم و همیشه این عشق و فدا کاری مرد رو دیدم. توی این روابط لذت اصلی شوهر از لذت بردن خانمش هست. زوج های علاقه مند تل پیام بدن

ahoora_sari

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «