من هم یک دیوث هستم خوب که چی

1395/05/09

نشریه یالثارات متعلق به انصار حزب الله در جدیدترین جنجال رسانه ای به هنرمندانی که در جشن حافظ شرکت کرده بودند با دیوث نامیدنشان توهین کرد . “من هم یک دیوثم”. اشتباه نکنید، این یک توهین نیست، حداقل این روزها در ایران این جمله یک توهین به شمار نمی‌رود. این یک کارزار آنلاین است. داستان از آنجایی شروع می‌شود که روزنامه "یا لثارات الحسین"متعلق به حزب‌الله ایران روز چهارم امرداد ماه گزارشی از عکس‌های فرش قرمز جشنواره حافظ با تیتر "دیوث کیست؟"منتشر کرد. “جشن حافظ”، جشنواره مستقل سینمایی و تلویزیونی است که هر ساله از سوی مجله دنیای تصویر برای انتخاب برترین‌های رشته‌های مختلف سینمایی و تلویزیونی برگزار می‌شود. در این گزارش به کنایه شوهران زنان شرکت کننده در این مراسم "دیوث"خوانده شده‌اند چرا که اجازه داده‌اند این زنان با آرایش و لباس نامناسب از دید این رسانه، در این جشن شرکت کنند. لباس‌ها و آرایش‌هایی که به علت قوانین سخت‌گیرانه ایران پیرامون پوشش در مقایسه با نمونه‌های بین‌المللی آن محافظه‌کارانه به شمار می‌روند. تیتر این گزارش تصویری نشریه لثارات با واکنش تند مردم مواجه شد. برخی بنری که روی آن نوشته شده است:"من هم یک دیوث هستم"در شبکه‌های مجازی منتشر کردند. برخی دیگر نیز در این زمینه در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان دادند

2069 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-30 13:56:21 +0430 +0430

0 ❤️

2016-07-30 14:01:34 +0430 +0430

بیانیه انجمن بازیگران سینما پیرامون انتشار فحاشی به هنرمندان انجمن بازیگران در پی توهین روزنامه یالثارات به هنرمندان شرکت کننده در جشن حافظ، انجمن بازیگران سینمای ایران بیانیه ای را منتشر کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی انجمن بازیگران سینمای ایران، در متن بیانیه این انجمن آمده است: اخلاق یکی از بنیادی ترین و والاترین دروس و آموزه های عقیدتی و اجتماعی بوده و هست ، و پاکیزه گی گفتار از ارکان بسیار مهم اخلاق محسوب می شود

متاسفانه در روزهای گذشته نشریه یالثارات ، با زیر پا گذاشتن حریم اخلاق و نادیده گرفتن عفت کلام ، عبارات ناشایست و زشتی را نسبت به سینماگران و خانواده ایشان به کار برده که فارغ از توجیه لغوی آن ،در عرف اجتماعی ، یکی از رکیک ترین و زشت ترین فحاشی های رایج در بین فرومایه ترین افراد جامعه محسوب می شود انتقاد سالم ، سازنده و مودبانه حق تمامی ارباب جراید و رسانه های جمعی است اما بی حرمتی ، افترا و زشت گویی در هر شکل و با هر بهانه و نیتی به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست انجمن بازیگران سینمای ایران پس از چند روز خویشتن داری و با مشاهده عدم برخورد مناسب با این هجمه اخلاقی ، حق قانونی و شرعی اعاده حیثیت را برای تمامی هنرمندان و خانواده ایشان محفوظ دانسته و برخورد قاطع مسولین قضایی و قانونی ذیربط با این بی حرمتی را ،کمترین انتظار هنرمندان می داند. بیایید امروز که پدیده زشت و منحوس تروریسم در لباس دین ، خدمتگزاری شیطان مى کند و نفرین جهانیان را به جان مى خرد ، ما همه باهم حافظان شریف کلام مقدس خداوندى باشیم که به حرف و قلم قسم یاد می کند . تا فراموش نکنیم که ادب مرد به ز دولت اوست

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران

0 ❤️

2016-07-30 14:16:03 +0430 +0430

daiuos magham e ouzamay valiye ghabih hast ?

0 ❤️

2016-08-01 12:07:27 +0430 +0430

شهاب حسینی، بازیگر و کارگردان سینما طی یادداشتی نسبت به توهین نشریه «یالثارات» واکنش نشان داد.

شهاب با به اشتراک گذاشتن عکس نشریه توهین آمیز «یالثارات» در صفحه اجتماعی خود نوشت:

آقایان نه چندان محترم و مجهول الحال که با وقاحت تمام اقدام به چاپ مطلبی در شرمنامه خود کردید، پاسخ سوالتان ساده است.

دستان شما شایسته حرمت قلم نیست.

آن را زمین بگذارید و به هم کیشان داعشی خود بپیوندید.

برای آوردن نام هنر و هنرمندان این مرز و بوم دهان خود را آب بکشید که به هیچ عنوان صلاحیت اظهار نظر در مورد محبوبین دل این مردم را ندارید.

ننگ بر شما.

شهاب حسيني

0 ❤️

2016-08-01 12:48:46 +0430 +0430

پسر گلم اتفاقا الان دیوث بودن مده کلاس داره.:)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «