میخوام از خونه فرار کنم . کسی هست کمکم کنه ؟؟؟؟!!!!

1392/05/11

سلام به همه . هر چی میگم راسته و دروغ نیست . من دو بار از خونه فرار کردم ولی جون سالم به در بردم و برگشتم خونه و خونوادم منو بخشیدن . دلیلش این بود که من و خونوادم یعنی پدر و مادرم اصلا با من دوست نیستن و منو درک نمیکنن و کارایی که دوس دارم و نمیذارن انجام بدم . نمیشه جزیی بگم چون زیاده ولی در کل میخوام بگم که اصلا به هم نمیخوریم و چون میدونم تا صد سال دیگه هم همین آش و همین کاسه اس میخوام ازشون جدا شم . ازتون خواهش میکنم اگر میتونید بهم کمک کنید برام پیام خصوصی بذارید ؟! نمیدونم پولی مکانی چیزی . هر چی که به دردم بخوره . تو رو خدا کمکم کنید چون خسته شدم . از زندگیم راضی نیستم و نمیخوام تحمل کنم . اگر میتونید شمارتون رو بذارید یا بگید چیکار کنم تا هماهنگ کنید و بهم کمک کرده باشید . از همتون ممنونم . منتظرم . هر موقع شد فرار میکنم . هر موقع کسی بهم کمک کرد .

12736 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-08-02 15:39:32 +0430 +0430

[quote=zizo800]نمیدونم کی… اسمت چیه…
هر کی هستی و با هر اسمی تو شهوانی هرکی بهت کمک کنه اگه پسر باشی گی میخوان و اگه دختر باشی…
از بچه های شهوانی در این مورد کمک نخوای بهتره…[/quote]
چی بگم ولی خب همیشه همه چیز مطلق نیست استثنا هم هست بچه های با کیفیت هم تو سایت هستن .

1 ❤️

2013-08-02 15:52:42 +0430 +0430

باهات حرف دارم.ببین فرار از خونه هیچ وقت برای یه فراری راه حل نبوده فقط یه راه فرار از مشکلاته .و شونه خالی کردن از زیر مشکلاته .من نمی دونم شما جنسیتتون چیه ولی اینو بدون فرار سراغاز بیچارگیه.فرار چون فشار روحی و روانی داره اصولا باعث به فساد و اعتیاد کشیده شدن میشه.اکثر دختر فراری هایی که دیدم معتاد بودن شیشه سیگاری و… وتاحالا پسر فراری ندیدم که سالم باشه .کانون خونواده گرم ترین مکانی بوده که دیدم.بعد هیچ خانواده ای جون امروزی رو درک نمیکنه چه برسه به خانواده شما .بعد همیشه فکر نکن خودت کاملا صحیح فکر میکنی منم اینطور نیستم سعی کن با دیگران عقایدتو در میان بگذاری.و به عنوان اخرین کلام همیشه صحیح ترین حرف ها رو کسی به ادم میزنه(پدر مادر) که ادم زورش میاد از حرفاشون.موفق باشی دوست عزیزم.

2 ❤️

2013-08-02 16:02:12 +0430 +0430

[quote=ErrorXvoiD][quote=بهزاد اهوازی][quote=zizo800]نمیدونم کی… اسمت چیه…
هر کی هستی و با هر اسمی تو شهوانی هرکی بهت کمک کنه اگه پسر باشی گی میخوان و اگه دختر باشی…
از بچه های شهوانی در این مورد کمک نخوای بهتره…[/quote]
چی بگم ولی خب همیشه همه چیز مطلق نیست استثنا هم هست بچه های با کیفیت هم تو سایت هستن .[/quote]
منظورت خودتى؟[/quote]
نه عزیزم منظورم اصلا با خودم نبود

0 ❤️

2013-08-02 16:05:08 +0430 +0430

درود بر شما دوست عزيز . به نظر من بهترين راه براي فرار از اين وضعيت داشتن هدف در زندگيت است چون اگثر انسانهايي كه احساس پوچي ميكنند و آرزوي مرگ دارند و يا بنا به هر دليل از زندگيشون راضي نيستند آدمهاي ضعيف النفسي هستند كه فكر ميكنند هر چيزي رو كه خواستند ميتونند بدون زحمت به دست بيارند در صورتي كه اصلا اينطور نيست انسان ميتونه با داشتن يك هدف در زندگي براي خواسته هاي خودش تلاش كنه و اينو بدون كه خواستن توانستن است . هميشه سعي كن از چيزي كه داري و از موقعيتي كه در آن هستي راضي باشي و نهايت استفاده رو ببري اميد وارم كه هيچ وقت آرزوي نبودن در اين دنيا رو نداشته باشي و هميشه شاد و خرم زندگي كني . موفق و پيروز باشي .

1 ❤️

2013-08-02 16:05:36 +0430 +0430

[quote=Mato The Great]زیزو جان برای من چند باری پیش اومده بدون توقع به دیگران کمک کردم حتی بانوان محترم…خیلی گاگول بودم نه؟!!![/quote]
خیلی :D
خیلی خیلی … :D

0 ❤️

2013-08-02 16:16:24 +0430 +0430

به قول دوست دختر سابقم اینکار خراب کردن پلهای پشت سرته.اینکارو نکنی بهتره

1 ❤️

2013-08-02 17:16:47 +0430 +0430

سلام رگبار نميدونم پسري يا دختر
گفتي ميخواي از خونه فرار كني؟
گفتي تا حالا 2 بار هم اينكارو كردي ولي جان سالم بدر بردي؟ از چي جان سالم بدر بردي؟
گفتي خونوادت بخشيدنت؟
حالا بزار من بگم: اولأ نميخوام نصيحتت كنم چون حوصله ي خودمم ندارم چه برسه به ديگران كه حتي نميدونم جنسيتت چيه! ولي اينو بهت ميگم كه اگه فكرشو بكني ميبيني كه با آبروريزي كه با فرار كردنت واس خونوادت درست كردي متوجه خواهي شد كه خونواده خوبي داري كه بخشيدنت چون با اينكارت پيش همسايه و فاميل رسواشون كردي هرچند هزار بارهم كه بگي دست كسي بهت نخورده هيچكس باور نخواهد كرد اگه دختر هم باشي ديگه بدتر چون فردا اگه كسي هم بخواد بياد خواستگاريت همون همسايه هاتون منصرفش خواهند كرد كه اينم يه امتياز منفي ديگه ايه كه كسب كردي! فقط خواهشأ نگي كه هر كي آزاده واس خودش تصميم بگيره كه من با اين فكر مخالفم چون هرچي باشه اينجا ايرانه و اجتماع و خونواده هاي ايراني هم رسم و روال خاص خودشون رو دارن كه با نقاط ديگر دنيا متفاوته اين رسومات رو هم نه منو تو بوجود آورديم و نه ميتونيم تغييرش بديم پس بهتره بجاي اينكه بخوايم دنيارو تغيير بديم بهتر اينه كه سعي كنيم خودمونو با دنياي اطراف وفق بديم امتحانش ضرر نداره اونوقت ببين عقايد ديگران در موردت چقدر تغيير خواهد كرد و چقدر دوست و رفيق پيدا خواهي كرد!
دوستان هم خوب فرمودند مطمئنأ باش اگه كسي پيدا بشه كه بخواد كمكي بهت بكنه بدون چشمداشت نخواهد بود چون هيچكس كار مفت واس كسي انجام نميده چون ديگه دوره مردانگي به سر اومده! خود من شخصأ به اشخاص مختلفي به اسم رفاقت كمك يا بعنوان قرض دستشو گرفتم ولي ديگه جوري شده كه بعدأ ديگه جواب تلفنشم نداده واس همينم منم ديگه خريت رو گذاشتم كنار و ديگه سعي ميكنم معامله ي پاياپاي انجام بدم!!!
و اما نتيجه گيري:
تا وقتي سالم باشي دوستت خواهند داشت كه سلامتي انسان هم در پناه امن خونه و خونواده قابل تضمينه وگر اگه پاتو از محدوده گذاشتي بيرون ديگه حيثيتي وجود نخواهد داشت!!!
حال انتخاب با خودته اگه خواستي از خونه بزني بيرون مطمئن باش گرفتار يكي از دلالهاي سكس خواهي شد كه روزانه ده ها نفر مثل تو رو صيد ميكنند و يكي از مشتريات هم خودم خواهم بود چون اگه من نخورم و نكنم ديگران خواهند خورد و خواهند كرد اگه سالم موندي دوستت خواهم بود ولي اگه فرار كردي مشتريت خواهم بود حالا چه پسر باشي يا دختر! اگه كاري داشتي ميتوني پ خصوصي بدي تا اگه لازم شد ايميل يا شماره تل بدم: از دوستان عذر ميخوام كه وقتشونو گرفتم تو نوشته ها هم خودمو مثال زدم تا به كسي بر نخوره!
شب خوش

0 ❤️

2013-08-03 15:53:34 +0430 +0430

سلام رگبار جان

دوست گلم من درکت می کنم و حس ات را خوب می فهمم. این جنس احساس خشم و نفرت و ناامیدی برام آشناست.
من هم وقتی هم سن تو بودم سه بار از خونه فرار کردم. می دونم قدم زدن تا صبح در خیابان های ترسناک شهر چه حسی داره ، می دونم لرزیدن، خیس شدن، دویدن و دنبال فقط یک سقف که جلوی بارون را بگیره…
می دونم خشمگین بودن و حتی متنفر بودن از آدمهای هم خونت چقدر سخته وقتی که هیچکس این را نمیتونه بفهمه.
اینکه حس کنی چقدر با همه کسایی که می شناسی فرق داری چقدر می تونه آزارت بده…
بیشتر از خیلی های دیگه در زندگیم به مرگ و روش هاش فکر کردم.
سالهای سال. روزهای روز.
بگذار باهات روراست باشم می فهممت و درکت می کنم اما بهت می گم که فرار کردنت بدترین گزینه است.
ببین حس خشم و عصبانیت می تونه بهترین انگیزیش باشه واسه ساختن خودت و رسیدن به جایی که می خوای اما اگه هدایتش نکنی بدترین آسیب را به خودت می زنه. پول تموم می شه هیچ مکانی نمیشه دائمی باشه … اما تو هستی و این بودن خیلی ارزشمنده.
سالهای بد می تونه خیلی زود بگذره اگر بخوای و ازشون استفاه بکنی حتی بهترین چیزها را می تونند بهت بدند. مسلما آسونترین راه نیست اما باور کن همیشه آسونترین راه بهترین نیست.
ممکنه تصور کنی بارها برای خودت که آدمهایی که می شناسی و ازشون خشمگینی چقدر با نبودنت آزار می بینند.
حس التیام دهنده ایه اما فرار کردن قبل از اینکه انتقام از اونها باشه انتقام از خودته . باور کن.
همیشه آسونترین راه بهترین راه نیست…

1 ❤️

2013-08-03 16:01:54 +0430 +0430

زرشک . واقعا که زرشک
این دیگه آس تاپیک های این جا به حساب میاد.
یعنی کسی که به یه دختر کمک کنه از خونه فرار کنه صرفا به این دلیل که خانوادش با خواسته هاش که حتی نمی دونیم به جا هستن یا نیستن، باید تو موجودیتش شک کرد نه فقط به آدم بودنش.
پا شو جمع کن کاسه کوزتو من که فکر نمی کنم راستشو گفته باشی ولی اگه هم گفته باشی این جا لاشی زیاده وعده می دن خرت می کنن خوب که کس و کونتو یکی کردن یه تی پا می زنن در کونتو هررری. اونوقت دیگه جز کنار خیابون وایسادن و یا خود کشی راهی برات نمی مونه. ببین زور شنید از پدر مادر واست سخت تره یا زیر یه مشت نره خر بوگندو خوابیدن و خواسته های حیوانیشون رو برآورده کردن؟ تو که با شنیدن با لای چشمت ابروه از پدر مادرت اینجوری زور به کونت اومده چه جوری می خوای ریز و درشت هایی که قراره از دیگران بشنوی رو هضم کنی؟‌
کس مغزی هم حدی داره والله. دشمنی نکن با خودت.

0 ❤️

2013-08-03 16:34:33 +0430 +0430

دوم دبيرستان جو مارو گرفته بود يه اكيپ شده بوديم در ريم !
مث اين كسخل , خخخخخ!
اره , خلاصه همچى كمكم رديف شد تا گفتيم ب يكى از بچهوم بيشنهاد بديم…
جاتون خالى , بنى انچنان تاثيرى گذاشت , ن تنها رو خودمون , رو جد ابادمونم !
برگشت يه نگاه عجيبى بهمون انداخت, تقريبا شبيه عكس اواتار امام زاده بيژن !
گفت كسخلم?
نونم ب راه , ابم ب راه , جقم ب راه , … ب راه !
خلاصه همين مارو در فكر فرو كرد …
ديگه نرفتيم خلاصه …
خخخخخ

0 ❤️

2013-08-03 16:42:23 +0430 +0430

[quote=MS.TEACHER]زرشک . واقعا که زرشک
این دیگه آس تاپیک های این جا به حساب میاد.
یعنی کسی که به یه دختر کمک کنه از خونه فرار کنه صرفا به این دلیل که خانوادش با خواسته هاش که حتی نمی دونیم به جا هستن یا نیستن، باید تو موجودیتش شک کرد نه فقط به آدم بودنش.
پا شو جمع کن کاسه کوزتو من که فکر نمی کنم راستشو گفته باشی ولی اگه هم گفته باشی این جا لاشی زیاده وعده می دن خرت می کنن خوب که کس و کونتو یکی کردن یه تی پا می زنن در کونتو هررری. اونوقت دیگه جز کنار خیابون وایسادن و یا خود کشی راهی برات نمی مونه. ببین زور شنید از پدر مادر واست سخت تره یا زیر یه مشت نره خر بوگندو خوابیدن و خواسته های حیوانیشون رو برآورده کردن؟ تو که با شنیدن با لای چشمت ابروه از پدر مادرت اینجوری زور به کونت اومده چه جوری می خوای ریز و درشت هایی که قراره از دیگران بشنوی رو هضم کنی؟‌
کس مغزی هم حدی داره والله. دشمنی نکن با خودت.[/quote]

دقیقا حرف دل من بود.
هیشکی به اندازه پدر و مادر دلسوز ادم نمیشه.صلاحت رو میخوان اینقدر با فرار کردن ها خوار و ذلیلشون نکن پیش کس و نا کس.نذار اهشون دامنت رو بگیره.

0 ❤️

2013-08-03 17:50:19 +0430 +0430

نه تو ميخواي فرار كني جرا ما بايد بولشو بديم. اكه. س . ك .س ميخوا ي بيا اينجا
مارو كه نميتوني تلكه كني بقيه رو نمي دونم سعيت رو بكن

0 ❤️

2013-08-04 06:39:11 +0430 +0430

[quote=♉مصـــــلوب♉]سلام رگبار نميدونم پسري يا دختر
گفتي ميخواي از خونه فرار كني؟
گفتي تا حالا 2 بار هم اينكارو كردي ولي جان سالم بدر بردي؟ از چي جان سالم بدر بردي؟
گفتي خونوادت بخشيدنت؟
حالا بزار من بگم: اولأ نميخوام نصيحتت كنم چون حوصله ي خودمم ندارم چه برسه به ديگران كه حتي نميدونم جنسيتت چيه! ولي اينو بهت ميگم كه اگه فكرشو بكني ميبيني كه با آبروريزي كه با فرار كردنت واس خونوادت درست كردي متوجه خواهي شد كه خونواده خوبي داري كه بخشيدنت چون با اينكارت پيش همسايه و فاميل رسواشون كردي هرچند هزار بارهم كه بگي دست كسي بهت نخورده هيچكس باور نخواهد كرد اگه دختر هم باشي ديگه بدتر چون فردا اگه كسي هم بخواد بياد خواستگاريت همون همسايه هاتون منصرفش خواهند كرد كه اينم يه امتياز منفي ديگه ايه كه كسب كردي! فقط خواهشأ نگي كه هر كي آزاده واس خودش تصميم بگيره كه من با اين فكر مخالفم چون هرچي باشه اينجا ايرانه و اجتماع و خونواده هاي ايراني هم رسم و روال خاص خودشون رو دارن كه با نقاط ديگر دنيا متفاوته اين رسومات رو هم نه منو تو بوجود آورديم و نه ميتونيم تغييرش بديم پس بهتره بجاي اينكه بخوايم دنيارو تغيير بديم بهتر اينه كه سعي كنيم خودمونو با دنياي اطراف وفق بديم امتحانش ضرر نداره اونوقت ببين عقايد ديگران در موردت چقدر تغيير خواهد كرد و چقدر دوست و رفيق پيدا خواهي كرد!
دوستان هم خوب فرمودند مطمئنأ باش اگه كسي پيدا بشه كه بخواد كمكي بهت بكنه بدون چشمداشت نخواهد بود چون هيچكس كار مفت واس كسي انجام نميده چون ديگه دوره مردانگي به سر اومده! خود من شخصأ به اشخاص مختلفي به اسم رفاقت كمك يا بعنوان قرض دستشو گرفتم ولي ديگه جوري شده كه بعدأ ديگه جواب تلفنشم نداده واس همينم منم ديگه خريت رو گذاشتم كنار و ديگه سعي ميكنم معامله ي پاياپاي انجام بدم!!!
و اما نتيجه گيري:
تا وقتي سالم باشي دوستت خواهند داشت كه سلامتي انسان هم در پناه امن خونه و خونواده قابل تضمينه وگر اگه پاتو از محدوده گذاشتي بيرون ديگه حيثيتي وجود نخواهد داشت!!!
حال انتخاب با خودته اگه خواستي از خونه بزني بيرون مطمئن باش گرفتار يكي از دلالهاي سكس خواهي شد كه روزانه ده ها نفر مثل تو رو صيد ميكنند و يكي از مشتريات هم خودم خواهم بود چون اگه من نخورم و نكنم ديگران خواهند خورد و خواهند كرد اگه سالم موندي دوستت خواهم بود ولي اگه فرار كردي مشتريت خواهم بود حالا چه پسر باشي يا دختر! اگه كاري داشتي ميتوني پ خصوصي بدي تا اگه لازم شد ايميل يا شماره تل بدم: از دوستان عذر ميخوام كه وقتشونو گرفتم تو نوشته ها هم خودمو مثال زدم تا به كسي بر نخوره!
شب خوش[/quote]

واقعا کامل و جامع جوابشو دادی. با نظرت صددرصد موافقم. امیدوارم این دوست عزیز به حرفاتون خوب گوش کرده باشه و بتونه درست عمل کنه.
به امید روزی که بیاد بگه از این فکرها اومده بیرون و انسان درستی شده.

0 ❤️

2013-08-05 17:08:39 +0430 +0430

گرگها دیگه از گله دزدی نمیکنند این روزها به اسم دین آدم قربانی میکنند .!!
دوست عزیز هیچ وقت سعی نکن تو محاسبات خودت اشتباه کنی چون با اولین اشتباه ته چاه می افتی . همیشه به خدا توکل کن و از نزدیکترین آشناهات و دوستات بخواه که راهنماییت کنن . برات آرزوی موفقیت دارم .

0 ❤️

2022-01-13 19:08:25 +0330 +0330

پیام بده بهم

0 ❤️

2022-01-13 19:42:54 +0330 +0330

کسمغزی که تایپیکو میاری بالا خوبه به تاریخ تایپیک یه نگاهی بندازی

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «