نظر خواهی از همه دوستان

1397/04/31

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
خودکشیو یه نعمت میدونید یا بلا؟
واگر بفهمید یه نفر خودکشی کرده چه حسی بهتون دست میده؟
باخودتون در مورد طرف چی میگین؟
ممنون میشم ج بدین
سلامتی همه کاربرا 🍺

760 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-21 22:09:08 +0430 +0430

من همیشه میگم خاک تو سر بد بخت ضعیفش همون بهتر که خودشو کشت … دنیا جای ادم های ضعیف نیست

0 ❤️

2018-07-21 22:11:21 +0430 +0430
نقل از: بکنکاربلد من همیشه میگم خاک تو سر بد بخت ضعیفش همون بهتر که خودشو کشت ... دنیا جای ادم های ضعیف نیست

شاید خیلی زجر کشیده.عذاب کشیده مجبور شده

0 ❤️

2018-07-21 22:17:01 +0430 +0430
نقل از: harseta نمیشه ب این راحتی جواب داد.باید خودتو بذاری جای اون شخص. اما من میگم از لج اون کسی که اذیتت کرده هم شده خودتو جمع کن و حالشو بگیر.اصلا از لج خود خدا یا شبطان ی استارت بزن و کون دنیا و اونا ک ناراحتیتو میخوان پاره کن

هعی دادا
همه اذییتم کردن.

0 ❤️

2018-07-21 22:19:39 +0430 +0430

ببین هر چقدر هم که زندگی براش سخت باشه ولی میگذره بعد که توی خاطراتش نگاه کنه مبیبینه که خوب شد تحمل کرد و اون ها گذشت

0 ❤️

2018-07-21 22:22:43 +0430 +0430

اولا که به کیرم که کی راجبم چی میگه و چه گوهی میخوره هر کی هر زری میخواد بره بزنه به هیچ جام نیست
دومن اگه بفهمم کسی خودشو کشته به خودم جرأت قضاوت کردن نمیدم چون تو جایگاهی نیستم که بخوام قضاووت کنم.باید تو شرایط و موقعیت طرف قرار بگیری و به قول معروف از بیرون گود قضاوت نکنی
من خودم به شخصه از بچگی یه هدف داشتم و به محض این که به هدفم برسم خودمو میکشم
چون این دنیا نه شادیاش خنده هاش دوستی و رفاقتاش نه غم و غصه هاش نهکینه هاش نه حسرتاش نه در به دریا و بد بختیشا هیچ کدوم دیگه واسم ارزشی نداره حتی از این دنیا متنفر هم نیستم!!! شده برام مث آب.نه رنگ داره نه طعم و مزه نه بو…هیچی
بس زیاده گویی کردم و میخوام عرایض رو با این ورس زیبای علی سورنا تموم کنم
الان بلدم حسابی داد زدنو حفظم همه روزای باختنما همین روزابودن منو ساختنمو الان میتونم بزنم حتی شاهرگمو
از تِرک غریبه نیستی آلبوم مرد تنها و سکانس بعد مادرو جیغ چون بالاخره تن پارمو دید رسیدی به آخر فیلم سکانس آخر شاهرگ و تیغ از ترک قصه ی من

1 ❤️

2018-07-21 22:24:43 +0430 +0430
نقل از: elpachoo ببین هر چقدر هم که زندگی براش سخت باشه ولی میگذره بعد که توی خاطراتش نگاه کنه مبیبینه که خوب شد تحمل کرد و اون ها گذشت

هرکسی یه طاقتی داره اخه تا کی…

0 ❤️

2018-07-21 22:25:56 +0430 +0430
نقل از: arDbeat اولا که به کیرم که کی راجبم چی میگه و چه گوهی میخوره هر کی هر زری میخواد بره بزنه به هیچ جام نیست دومن اگه بفهمم کسی خودشو کشته به خودم جرأت قضاوت کردن نمیدم چون تو جایگاهی نیستم که بخوام قضاووت کنم.باید تو شرایط و موقعیت طرف قرار بگیری و به قول معروف از بیرون گود قضاوت نکنی من خودم به شخصه از بچگی یه هدف داشتم و به محض این که به هدفم برسم خودمو میکشم چون این دنیا نه شادیاش خنده هاش دوستی و رفاقتاش نه غم و غصه هاش نهکینه هاش نه حسرتاش نه در به دریا و بد بختیشا هیچ کدوم دیگه واسم ارزشی نداره حتی از این دنیا متنفر هم نیستم!!! شده برام مث آب.نه رنگ داره نه طعم و مزه نه بو...هیچی بس زیاده گویی کردم و میخوام عرایض رو با این ورس زیبای علی سورنا تموم کنم الان بلدم حسابی داد زدنو حفظم همه روزای باختنما همین روزابودن منو ساختنمو الان میتونم بزنم حتی شاهرگمو از تِرک غریبه نیستی آلبوم مرد تنها و سکانس بعد مادرو جیغ چون بالاخره تن پارمو دید رسیدی به آخر فیلم سکانس آخر شاهرگ و تیغ از ترک قصه ی من

ممنونم از نظرت

0 ❤️

2018-07-21 22:30:22 +0430 +0430
نقل از: Parker_79
نقل از: arDbeat اولا که به کیرم که کی راجبم چی میگه و چه گوهی میخوره هر کی هر زری میخواد بره بزنه به هیچ جام نیست دومن اگه بفهمم کسی خودشو کشته به خودم جرأت قضاوت کردن نمیدم چون تو جایگاهی نیستم که بخوام قضاووت کنم.باید تو شرایط و موقعیت طرف قرار بگیری و به قول معروف از بیرون گود قضاوت نکنی من خودم به شخصه از بچگی یه هدف داشتم و به محض این که به هدفم برسم خودمو میکشم چون این دنیا نه شادیاش خنده هاش دوستی و رفاقتاش نه غم و غصه هاش نهکینه هاش نه حسرتاش نه در به دریا و بد بختیشا هیچ کدوم دیگه واسم ارزشی نداره حتی از این دنیا متنفر هم نیستم!!! شده برام مث آب.نه رنگ داره نه طعم و مزه نه بو...هیچی بس زیاده گویی کردم و میخوام عرایض رو با این ورس زیبای علی سورنا تموم کنم الان بلدم حسابی داد زدنو حفظم همه روزای باختنما همین روزابودن منو ساختنمو الان میتونم بزنم حتی شاهرگمو از تِرک غریبه نیستی آلبوم مرد تنها و سکانس بعد مادرو جیغ چون بالاخره تن پارمو دید رسیدی به آخر فیلم سکانس آخر شاهرگ و تیغ از ترک قصه ی من

خب عشقم تو کثخلی همه که مثل تو نیستن همه سعی میکنن به یه هدف نهم تو زندگی برین که ازش لذت ببرن هرچی تو میخوای تا بهش رسیدی خودت بکشی حتما پیش یک روانشناس برو

عشقم خوب که دویدیو رکاب زدیو کون پارگی کشیدیو کارت شدشمردن ثانیه های شب اونوقت بیا تا با هم حرف بزنیم
منم نگفتم نظرم درسته یا بقیم باید مث من باشن.به قول بهرام کل دوران مدرسه همش امتحان دادم ازم خواسن مث بقیه با انظباط باشم ولی من هیچوقت مث بقیــــــــــــــــــــه نبودمو حال نمیکنم که همرنگ اجتماع باشم

0 ❤️

2018-07-21 22:33:27 +0430 +0430
نقل از: عاشق.خوردنم

ممنونم از نظرت

کوچیکتم

0 ❤️

2018-07-21 22:36:51 +0430 +0430
نقل از: عاشق.خوردنم
نقل از: بکنکاربلد من همیشه میگم خاک تو سر بد بخت ضعیفش همون بهتر که خودشو کشت ... دنیا جای ادم های ضعیف نیست

شاید خیلی زجر کشیده.عذاب کشیده مجبور شده

یکم به اطرافت بیشتر دقت کن میبینی که از خودت بدتر هم هست ولی ی چیزی تو خودت و روحیه ات هست که اگر خواستی خصوصی بگو تا بهت بگم مشکل اصلی خودت چیه

0 ❤️

2018-07-21 22:39:05 +0430 +0430

من با خودم میگم؛طرف چطور دلش اومده با خودش همچین کاری کنه یعنی تا این حد بهش سخت گذشته!یعنی اون لحظه آخر جون کندن پشیمون نشده واقعا…مخصوصا در مورد خودسوزی واقعا درک نمیکنم

0 ❤️

2018-07-21 22:41:32 +0430 +0430
نقل از: Alouche من با خودم میگم؛طرف چطور دلش اومده با خودش همچین کاری کنه یعنی تا این حد بهش سخت گذشته!یعنی اون لحظه آخر جون کندن پشیمون نشده واقعا..مخصوصا در مورد خودسوزی واقعا درک نمیکنم

هعی خدااااا (dash)
چرا خدا به داد فریادامون نمیرسه

0 ❤️

2018-07-21 23:10:23 +0430 +0430

دم همه اونایی که نظر دادن گرم
خیلی ممنونم.فدای معرفتتون

0 ❤️

2018-07-21 23:17:41 +0430 +0430
نقل از: alrzawla وقتي خودتو ميكشي راحت ميشي اما در اصل خودكشي نمي كني وجودتو تو ديگران از بين ميبري تو عذاب نمي كشي ديگران عذاب ميكشن براي تو درد براي بقيه دوا هر چقدر هم بي ارزش باشي بالاخره دلخوشيع يه نفر هستي كه وقتي خودكشي دنيا از وجود يه آدم (هر چقدر هم با ارزش يا بي ارزش ) محروم ميشه كه شايد ميتونسته تو آينده جون يه نفرو نجات بده ، در كل اگع فكرش به سرت زد بهترين گزينه روانشناسه چون اون راه حلتو مي دونه

خیلییییی ممنونم.بسیار عالی

1 ❤️

2018-07-22 09:21:43 +0430 +0430

نظر دادن در مورد این موضوع خیلی سخته،کسی از شرایط زندگی و اینکه تو دل دیگری چی میگذره خبر نداره،اگه آدمی باشم که خودم با مشکلات دست و پنجه نرم کنم احتمالا میگم به ته خط رسیده بود،اگه از ارامش نسبی تو زندگیم برخوردار باشم میگم خودکشی یعنی ضعف،یا مثلا من بودم میجنگیدم و از این حرفا،اگه خودکشی برا مسائل عشقی باشه قطعا منم میگم اسکول بوده،اما یه نکته هست کاش قبل از خودکشی به خانواده و بخصوص پدر مادر فکر کنن فکر کنم خیلیا منصرف شن

1 ❤️

2018-07-22 09:29:04 +0430 +0430
نقل از: Behnaz_ice نظر دادن در مورد این موضوع خیلی سخته،کسی از شرایط زندگی و اینکه تو دل دیگری چی میگذره خبر نداره،اگه آدمی باشم که خودم با مشکلات دست و پنجه نرم کنم احتمالا میگم به ته خط رسیده بود،اگه از ارامش نسبی تو زندگیم برخوردار باشم میگم خودکشی یعنی ضعف،یا مثلا من بودم میجنگیدم و از این حرفا،اگه خودکشی برا مسائل عشقی باشه قطعا منم میگم اسکول بوده،اما یه نکته هست کاش قبل از خودکشی به خانواده و بخصوص پدر مادر فکر کنن فکر کنم خیلیا منصرف شن

دقیقا…حرفتون کاملا درست بود ممنونم از نظرتون

0 ❤️

2018-07-22 09:33:05 +0430 +0430

*** شاید یه روز ما هم مجبور شدیم خودکشی کنیم کسی چه میدونه ! ***

0 ❤️

2018-07-22 09:34:27 +0430 +0430
نقل از: Korkak *** شاید یه روز ما هم مجبور شدیم خودکشی کنیم کسی چه میدونه ! ***

بله درسته (dash)

0 ❤️

2018-07-22 09:52:37 +0430 +0430

من خیلی خیلی آتیش میگیرم وقتی میبینم کسی خودکشی کرده.اول دوس دارم دلیل این کارشو بدونم ک اگر مشکلات مالی و این چیزا باشه فحشو تو دلم میکشم ب حکومت و دولت و روح پرفتوح خمینی!اگرم دلیلش دختر و عشقو عاشقی باشه ک خیلی ناراحت میشم و از حماقتش لجم میگیره دلیلای دیگم باشه ک بالاخره ی حسی بهم دست میده.و همیشه دعا میکنم ک اگه واقعا بهشتو جهنمی وجود داره اینا وارد بهشت شن ک اگر تو این دنیا خیری ندیدن اون دنیا خیر ببینن این کسشعرای آخوندام ک میگن گناه کبیرست جاش وسط جهنمه و بدترین مجازاتو خدا میکنه همشو چرت میدونم و عقیده دارم اگرم قراره کسیم کسی رو بازخواست کنه اینان ک باید خدارو بازخواست کنن!
یه آمار هم میگه درصد خودکشیه خانوما خیلی بیشتر از آقایونه ولی درصد خودکشیه منجر ب مرگ آقایون خیلی بیشتر از خانوماس.خانوما بیشتر واسه جلب توجه اینکارو میکنن ولی آقایون وقتی جون ب لب بشن خودشونو پرپر میکنن.
درکل امیدوارم همچین فکری تو ذهن هییییچ بشری وارد نشه و همه زندگی خوبی رو داشته باشن و محکم جلوی مشکلات و ناملایمات بایستن نه اینکه با اولین مشکل فکر خودکشی بیاد توذهنشون…

0 ❤️

2018-07-22 09:58:30 +0430 +0430
نقل از: king.artoor من خیلی خیلی آتیش میگیرم وقتی میبینم کسی خودکشی کرده.اول دوس دارم دلیل این کارشو بدونم ک اگر مشکلات مالی و این چیزا باشه فحشو تو دلم میکشم ب حکومت و دولت و روح پرفتوح خمینی!اگرم دلیلش دختر و عشقو عاشقی باشه ک خیلی ناراحت میشم و از حماقتش لجم میگیره دلیلای دیگم باشه ک بالاخره ی حسی بهم دست میده.و همیشه دعا میکنم ک اگه واقعا بهشتو جهنمی وجود داره اینا وارد بهشت شن ک اگر تو این دنیا خیری ندیدن اون دنیا خیر ببینن این کسشعرای آخوندام ک میگن گناه کبیرست جاش وسط جهنمه و بدترین مجازاتو خدا میکنه همشو چرت میدونم و عقیده دارم اگرم قراره کسیم کسی رو بازخواست کنه اینان ک باید خدارو بازخواست کنن! یه آمار هم میگه درصد خودکشیه خانوما خیلی بیشتر از آقایونه ولی درصد خودکشیه منجر ب مرگ آقایون خیلی بیشتر از خانوماس.خانوما بیشتر واسه جلب توجه اینکارو میکنن ولی آقایون وقتی جون ب لب بشن خودشونو پرپر میکنن. درکل امیدوارم همچین فکری تو ذهن هییییچ بشری وارد نشه و همه زندگی خوبی رو داشته باشن و محکم جلوی مشکلات و ناملایمات بایستن نه اینکه با اولین مشکل فکر خودکشی بیاد توذهنشون...

خیلی ممنونم از نظرت کامل و جامع بود

1 ❤️

2018-07-22 10:15:04 +0430 +0430

شجاعت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «