نظرتون در باره ادمین سایت چیه

1396/11/26

نظرتون در باره ادمین سایت چیه : به نظر خودم بیشتر رو گی و سکس با محارم تلاش میکنه . برای نمونه داستانهای که هر شب آپ میشه !!!

813 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-02-14 20:33:19 +0330 +0330

پس مفعوله …

0 ❤️

2018-02-14 20:39:19 +0330 +0330
نقل از: Lloris پس مفعوله ...

والا چی بگم آشنایی باهاش ندارم که نظر بدم در موردش

0 ❤️

2018-02-14 20:57:26 +0330 +0330

بیشتر رو گی و سکس با محارم تلاش میکنه

↓ سندیاتی بر خلاف ادعای جنابالی:
ـ عدم نمایش تاپیک‌های فتیش (محارم، بیغیرتی و...) در تاپیک‌های داغ
ـ عدم نمایش دوستیابی گی در تاپیک‌های داغ

1 ❤️

2018-02-14 21:03:59 +0330 +0330
نقل از: jandow59 ادمین شهوانی یه کونی تمام عیاره الانم معلوم نیس با خوندن حرفام مثل همیشه عقده ای بازی در بیاره بلاکم کنه یا نه

در کل وقتی کارت داره برات له له میزنه اما همینکه خرش از پل بگذره عمرا دیگه جوابتم نمیده یخوردم بخوای پیام زیادی بهش بدی کلا بلاکت میکنه از بس که عن تشریف داره

یزمانی خاله میترایی بود اونوقتا ادمینش خیلی باحال بود سایتم شلوغ بودا اصلا کلی حال میکردی اما الان ادمین خوشگل ریده توسایت

کاملا موافقم ، با منم همین کار رو کرد ، در ضمن اونقدر عوضیه که حتی ما ها رو اونقدر آدم حساب نمیکنه که بگه چرا بلاک شدیم ، من دلم میسوزه برای اون بیچاره هایی که عکس های ناموسشون رو میزارن اینجا بعد اومین عوضی با بلاک کردنشون دسترسی حذف عکساشون رو ازشون میگیره ، اون روانی عمدا این کار رو میکنه که همیشه سایتش با عکس کس و کون زنهای ما پر بار باشه

1 ❤️

2018-02-14 21:06:37 +0330 +0330

البته چرخاندن چنین سایتی اونم در یه جامعه خطرناک بشدت سخته.اینم مد نظر داشته باشیم که از معدود سایتایست که با اشکالات کم پابرجاست.اینم به لطف مدیریت خوب ادمین هست.فقط این فرم نامعتبر که در برخی مواقع رو نرو ادمه و نقص های کوچک که رسیدگی بشه دیگه عالی میشه

1 ❤️

2018-02-14 21:06:48 +0330 +0330

نمی شناسمش ولی فکر میکنم آدم خیلی محترمی باشه…

0 ❤️

2018-02-14 21:35:46 +0330 +0330
نقل از: jandow59 ادمین شهوانی یه کونی تمام عیاره الانم معلوم نیس با خوندن حرفام مثل همیشه عقده ای بازی در بیاره بلاکم کنه یا نه

در کل وقتی کارت داره برات له له میزنه اما همینکه خرش از پل بگذره عمرا دیگه جوابتم نمیده یخوردم بخوای پیام زیادی بهش بدی کلا بلاکت میکنه از بس که عن تشریف داره

یزمانی خاله میترایی بود اونوقتا ادمینش خیلی باحال بود سایتم شلوغ بودا اصلا کلی حال میکردی اما الان ادمین خوشگل ریده توسایت

نارحت نشو شاید جفتمونو بلاک کنه

1 ❤️

2018-02-14 21:41:28 +0330 +0330

هیچکس نمیشناسه . شایدم از برادران زحمت کش ج.ا باشه از اینا بعید نیست ?

0 ❤️

2018-02-14 21:53:02 +0330 +0330

نمکدان شکستن هنر نیست

0 ❤️

2018-02-14 22:17:28 +0330 +0330

به نظرم ادمین سایت کارش رو خوب انجام میده . وقتایی که بهش پیام میدی کاملا زود جواب می ده . اما فرمت فروم اینجا یکم قدیمی هست امیدوارم یک روز با برنامه ریزی لازم تغییرش بده . مشکل دیگه ای هم که هست اینه که پست های توهین آمیز و پخش کردن عکس های مردم زیاد اتفاق میفته که در صورت ریپورت رسیدگی می شه ولی منطقی تر اینه تا قبل از اینکه بار ها و بار ها دیده بشه ادمین سایت و یا دستیارانی که داره پست هارو چک کنن و برخورد کنن . یک محدودیت پست گذاشتنی هم برای افراد تازه وارد بزارید چون جدیدا متوجه شدم 99% مشکلاتی که داره اینجا ایجاد می شه به وسیله کاربرانی هست که تاریخ ساخت اکانتشون هنوز به دو ماه هم نرسیده .

0 ❤️

2018-02-14 22:24:23 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

نمکدان شکستن هنر نیست

بحث نانجیبی نیست که پشت سر صاحبخونه حرف بزنیم امشب هفت تا داستان آپ شده 5 تاش مربوط به خیانت یکیرو به اسم گی آپ کرده که اصلا ربطی به گی نداره یکی هم طنز خودت قضاوت کن

1 ❤️

2018-02-14 22:27:43 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 به نظرم ادمین سایت کارش رو خوب انجام میده . وقتایی که بهش پیام میدی کاملا زود جواب می ده . اما فرمت فروم اینجا یکم قدیمی هست امیدوارم یک روز با برنامه ریزی لازم تغییرش بده . مشکل دیگه ای هم که هست اینه که پست های توهین آمیز و پخش کردن عکس های مردم زیاد اتفاق میفته که در صورت ریپورت رسیدگی می شه ولی منطقی تر اینه تا قبل از اینکه بار ها و بار ها دیده بشه ادمین سایت و یا دستیارانی که داره پست هارو چک کنن و برخورد کنن . یک محدودیت پست گذاشتنی هم برای افراد تازه وارد بزارید چون جدیدا متوجه شدم 99% مشکلاتی که داره اینجا ایجاد می شه به وسیله کاربرانی هست که تاریخ ساخت اکانتشون هنوز به دو ماه هم نرسیده .

حالا من شدم %99 مشکل چون امشب اکانت 7 ساله ای که داشتم بلاک شد که دلیلش رو نمیدونم پس برسیم به اون یک درصد مشکل سایت که اونم حل شه

1 ❤️

2018-02-14 22:45:17 +0330 +0330

آدم میمونه تو کار ادمین این سایت سر حال باشه حسنک کجایی رو هم بفرستن فتوای سکسی میده و میذارتش امان از وقتیکه سرحال نباشه اونوقت اگه بکن بکن هم بفرستی واسش ایشون اجتماعی میبینه شون البته به فرستنده اش هم بستگی داره ها یه موقع میبینی باهات حال نمیکنه کاریشم نمیشه کرد
یه حالت دیگه هم داره اونم اینه که قلمت خوب باشه اگه ببینه داستان خوب مینویسی فوق فوقش سه چار تا داستان تحملت کنه…بعدش دیگه نابودی نابوووووود انگار قسم خورده باشه چرت و پرت بده به خورد کاربراش فقط به اونایی پر و بال میده که سکس های بی در و پیکر را رواج میدن اینایی که برای لذت بردن تو مغز خرابشون با مادرشون سکس میکنن زنشونو زیر پای این و اون میخوابونن یا از احساسات لطیف همجنسبازا حرف میزنن میخواید چند تا جوون رو اسم ببرم که به هوای اینکه کونی گری مده خودشونو گی جا میزنن پاش بیفته بزا اثبات کلاسشون کونم میدن خلاصه داداش من می خوای ادمین دوستت داشته باشه غیر فعالت نکنه بلاکت نکنه باید مث این گوسفندای محارم نویس یا این جغول پغولا که با خوندن داستانهاشون قشنگ میشه فهمید کی ارضا شدن احمق باشی و احمقانه بنویسی اینا حرف من تنها نیس با هر کی حرف زدم به همین نتیجه رسیده احتمالا غیر فعال مبکنی کاربریمو ولی خیالم راحته که حرفمو زدم نمیمونه تو دلم

2 ❤️

2018-02-14 22:56:44 +0330 +0330
نقل از: ویراستاراول آدم میمونه تو کار ادمین این سایت سر حال باشه حسنک کجایی رو هم بفرستن فتوای سکسی میده و میذارتش امان از وقتیکه سرحال نباشه اونوقت اگه بکن بکن هم بفرستی واسش ایشون اجتماعی میبینه شون البته به فرستنده اش هم بستگی داره ها یه موقع میبینی باهات حال نمیکنه کاریشم نمیشه کرد یه حالت دیگه هم داره اونم اینه که قلمت خوب باشه اگه ببینه داستان خوب مینویسی فوق فوقش سه چار تا داستان تحملت کنه...بعدش دیگه نابودی نابوووووود انگار قسم خورده باشه چرت و پرت بده به خورد کاربراش فقط به اونایی پر و بال میده که سکس های بی در و پیکر را رواج میدن اینایی که برای لذت بردن تو مغز خرابشون با مادرشون سکس میکنن زنشونو زیر پای این و اون میخوابونن یا از احساسات لطیف همجنسبازا حرف میزنن میخواید چند تا جوون رو اسم ببرم که به هوای اینکه کونی گری مده خودشونو گی جا میزنن پاش بیفته بزا اثبات کلاسشون کونم میدن خلاصه داداش من می خوای ادمین دوستت داشته باشه غیر فعالت نکنه بلاکت نکنه باید مث این گوسفندای محارم نویس یا این جغول پغولا که با خوندن داستانهاشون قشنگ میشه فهمید کی ارضا شدن احمق باشی و احمقانه بنویسی اینا حرف من تنها نیس با هر کی حرف زدم به همین نتیجه رسیده احتمالا غیر فعال مبکنی کاربریمو ولی خیالم راحته که حرفمو زدم نمیمونه تو دلم

? ?

1 ❤️

2018-02-14 22:57:55 +0330 +0330
نقل از: shila_naz البته چرخاندن چنین سایتی اونم در یه جامعه خطرناک بشدت سخته.اینم مد نظر داشته باشیم که از معدود سایتایست که با اشکالات کم پابرجاست.اینم به لطف مدیریت خوب ادمین هست.فقط این فرم نامعتبر که در برخی مواقع رو نرو ادمه و نقص های کوچک که رسیدگی بشه دیگه عالی میشه

?

0 ❤️

2018-02-14 22:59:30 +0330 +0330

اتفاقا قبل اینکه تاپیک رو بزنم اکانت خاله میترا رو میدیدم

0 ❤️

2018-02-14 23:29:45 +0330 +0330

بنده ادمین این سایت رو نمیشناسم اما به عقیده من عملکرد هر کسی نشان دهنده طرز فکر و شخصیت ااون هستش شاید در جریان مسائلی که رخ داده نباشید ولی من تا حدودی که در جریان هستم اینو میدونم که تو یک ماهه اخیر اقلاً ۲ مورد نویسنده خوب که داستان هاشون تعداد زیادی لایک میخورد توسط ادمین شهوانی از صحنه ی داستان نویسی سایت کنار گذاشته شدند ولی در عوض تعداد محارم نویس ها گی نویس ها و کس شر نویس ها روز به روز در افزایش است از این چی میشه فهمید ایا از این جریان شما پی به این میبرین که مشکل اعتراض منه دو ماهه است یا متوجه بی کفایتی ادمین تو اداره امور سایت میشین ؟

واما اشکال اصلی کجاست ؟
اشکال در عدم نظارت است اینکه کسی خودش رو در مصدر اموری ببینه که هیچ نظارتی روش نیست بخودی خود ترغیب کننده دیکتاتوری است اگه شورایی از طرف صاحبین سایت رو کار ادمین نظارت میکرد اینطوری بی پروا مستبدانه عمل نمیکرد

1 ❤️

2018-02-15 13:58:01 +0330 +0330
نقل از: maziarmaziar88 یه عکس ازش بذار تا نظر بدم همینجوری چی بگم؟ ?

یه چیزی تو ذهنت تجسم کن ?

0 ❤️

2018-02-15 14:02:24 +0330 +0330
نقل از: Deadman1375 یادش به خیر خاله میترام جالب و مرموز بود خخخخ. مثل همین ادمین به نظرم مرموزه????

خاله میترا نمونه بارز یه خاله بود که همه احساس نزدیکی و رفاقت داشتن بهش.

0 ❤️

2018-02-15 14:22:51 +0330 +0330

به هیچ عنوان به هیچ کاربری کمک نمیکنه . هرکاربری سوالی داشته بی جواب مونده

0 ❤️

2018-02-15 22:32:50 +0330 +0330
نقل از: bkc.4
نقل از: kamranalone10000 به نظرم ادمین سایت کارش رو خوب انجام میده . وقتایی که بهش پیام میدی کاملا زود جواب می ده . اما فرمت فروم اینجا یکم قدیمی هست امیدوارم یک روز با برنامه ریزی لازم تغییرش بده . مشکل دیگه ای هم که هست اینه که پست های توهین آمیز و پخش کردن عکس های مردم زیاد اتفاق میفته که در صورت ریپورت رسیدگی می شه ولی منطقی تر اینه تا قبل از اینکه بار ها و بار ها دیده بشه ادمین سایت و یا دستیارانی که داره پست هارو چک کنن و برخورد کنن . یک محدودیت پست گذاشتنی هم برای افراد تازه وارد بزارید چون جدیدا متوجه شدم 99% مشکلاتی که داره اینجا ایجاد می شه به وسیله کاربرانی هست که تاریخ ساخت اکانتشون هنوز به دو ماه هم نرسیده .

حالا من شدم %99 مشکل چون امشب اکانت 7 ساله ای که داشتم بلاک شد که دلیلش رو نمیدونم پس برسیم به اون یک درصد مشکل سایت که اونم حل شه

دوست عزیز بنده نه شمارو میشناسم و نه گفتم شما مشکلی ایجاد کردید . اما برید توی پست هایی که افراد اومد عکس مردم رو با صورت پخش کردن ، طرف از در نیومده داره به دیگران فحاشی می کنه ، ببینید تاریخ عضویتشون چقدر هست . قطعا هر کسی یک روزی عضو شده و تا چند ماه عضو تازه وارد هست ولی چیزی که مهمه اینه که ما این اکانت جدید ساختن رو راهی برای تخلیه افکار ضد دیگرانمون انجام ندیم . این رو نکنیم ابزاری برای انجام هر رفتاری . شما نظر خواهی کردید ، بنده هم نظرم رو دادم ، اگر قرار هست نظری که مطابق میل شماست رو بدیم ، بفرمایید بگید که اینجا فقط نظر های مطابق خواست من ملاک هست و لاغیر .

0 ❤️

2018-11-15 06:59:08 +0330 +0330

به نظرم کونیه

1 ❤️

2018-11-15 07:04:23 +0330 +0330
نقل از: فاطمه.خوشگله به نظرم کونیه

بابا بی خیال

0 ❤️

2018-11-15 07:06:33 +0330 +0330
نقل از: reza-17

بابا بی خیال

ایمیلاشو جواب نمیده

1 ❤️

2018-11-15 07:09:45 +0330 +0330
نقل از: فاطمه.خوشگله

بابا بی خیال

ایمیلاشو جواب نمیده

مشکل فیلتر شکنت از همینجا حل شد اونوقت طرفو کونی میکنی ؟؟ خخخخ
شاید ایمیلش مشکل پیدا کرده

0 ❤️

2018-11-15 07:12:33 +0330 +0330

بابا بی خیال

ایمیلاشو جواب نمیده

خخخ ازه تو ع کجا میدونی

من که کاری با سایت ندارم درباره ادمین گفتم ولی شوخی میکنم خیلی گله

1 ❤️

2018-11-15 07:16:48 +0330 +0330

بابا بی خیال

ایمیلاشو جواب نمیده

خخخ ازه تو ع کجا میدونی

اگه ی سر بری تاپیکت منو میبینی که داشتم بهت کمک میکردم مثل دوستان . البته خودت گل تری.
چرا کار نداری ؟ باید کار داشته باشی دوستات اینجا هستن . میدونم منم شوخی کردم که بخندیم هر دو…

0 ❤️

2018-11-15 07:33:22 +0330 +0330

بابا بی خیال

ایمیلاشو جواب نمیده

خخخ ازه تو ع کجا میدونی

اگه ی سر بری تاپیکت منو میبینی که داشتم بهت کمک میکردم مثل دوستان . البته خودت گل تری.
چرا کار نداری ؟ باید کار داشته باشی دوستات اینجا هستن . میدونم منم شوخی کردم که بخندیم هر دو…

اره گلم مرسی از راهنماییات

1 ❤️

2018-11-15 11:47:47 +0330 +0330

بابا بی خیال

ایمیلاشو جواب نمیده

خخخ ازه تو ع کجا میدونی

اره گلم مرسی از راهنماییات

وظیفم بود مهربون

0 ❤️

2018-11-15 12:17:19 +0330 +0330

شاید باورتون نشه اما ادمین یه دختر سی و شش سالس…ظاهرا سالها پیش وسط سکس از طرف عشقش طرد میشه…و بدجوری سر خورده میشه…پس تصمیم میگیره یه سایت طراحی کنه که ادمای شبیه خودشو دور خودش جم کنه…برای اطلاعات بیشتر به پی وی من مراجعه کنید:/

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «