نظرتون راجع به LSD یا اسید چیه؟

1398/01/31

من دنبال یه چیزیم که حالمو خوب کنه تا حالا هیچیم تست نکردم تعریف LSD رو از سایتای خارجی خیلی شنیدم اونایی که استفاده کردن بگن ضرر داره؟اگه ضرر داره ضرراش چیه فکر کنم هرچی هست بهتر از ماریجوآنا باشه

3171 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-20 09:20:14 +0430 +0430

اسید مثل ماریجوانا نیست که راحت از پسش بر بیای باید تو طبیعت باشی و 12 ساعت تایم داشته باشی بار اول هم باید یا ی حرفه ای باشی تا هواتو داشته باشه

2 ❤️

2019-04-20 09:20:50 +0430 +0430

پس خوبه بدونی کلی دشمن دورو برت داری،،، کی بهت گفته ال اس دی خوبه و بهتراز گل هست
خنده داره واقعا ،،
نظرمون راحع به اسید یا ال اس دی را پرسیدی

کاملا منفی و منفی و منفیه و به حد کافی خودمون و بهترین دوران زندگیمون توی ایران به فنا رفته بعد تو میخوای خودتو گرفتار ال اس دی کنی؟

فازش هم مثل اینه که تب شدید کردی و هی خواب و کابوس مختلف میبینی . اگه خیلی مشتاقی برو خودتو بنداز توی آب یخ زده تا تب کنی فاز ال اس دی بکیری!!!

همون ماریجوانا را بکش بعد بیا بهم پیام بده یکم بخندیم .

همین

3 ❤️

2019-04-20 09:22:05 +0430 +0430

اولا که نیازی به این کسشعرا برای بهتر شدن حالت نداری،به خودت احتیاج داری!اگه بخوای حالت خوب باشه خودش میشه،لازم نیست خودتو بگا بدی،تلقین فکری به حد کافی قوی هست…

دوم،لیزرژیک اسید دی اتیل امید یا همون ال اس دی،مرگ مستقیم و اوردوز نداره،ولی این دلیل نمیشه که با یه افسردگی شدید فکرتو سمت خودکشی نبره،به نظر من بهتره خودت کس و کونتو جمع کنی چون این چیزا اخر و عاقبت نداره،این حرفای تکراری رو هم داری از زیر دست کسی میبینی که نصف زندگیش معتاد بوده،همه جورشم زده،نمی ارزه،فک میکنی حالت بهتر میشه ولی نمیشه،یه روز چشاتو وا میکنی و میبینی دیگه جونی برات نمونده،هر ننه قمری که خودش سر جمع تخم چپتم نیست میاد و به ریشت میخنده،اون موقعست که مهم نیست چی میزنی و چقدر،تو دیگه باختی…

2019-04-20 09:23:29 +0430 +0430

والا اینکه بگی بهتر از ماری هست نمیشه گفت

چون اصن فازاشون فرق داره ، ولی بنظر من لااقل اگه میخای بزنی همین ماری رو بزن ، چون ورق چسبوندن کار هر کسی نیست و ممکنه از پسش بر نیای

1 ❤️

2019-04-20 09:26:38 +0430 +0430
نقل از: Zedbazi98 پس خوبه بدونی کلی دشمن دورو برت داری،،، کی بهت گفته ال اس دی خوبه و بهتراز گل هست خنده داره واقعا ،، نظرمون راحع به اسید یا ال اس دی را پرسیدی

کاملا منفی و منفی و منفیه و به حد کافی خودمون و بهترین دوران زندگیمون توی ایران به فنا رفته بعد تو میخوای خودتو گرفتار ال اس دی کنی؟

فازش هم مثل اینه که تب شدید کردی و هی خواب و کابوس مختلف میبینی . اگه خیلی مشتاقی برو خودتو بنداز توی آب یخ زده تا تب کنی فاز ال اس دی بکیری!!!

همین

آخه چندجا نوشته بود حس و حالش مثل پرواز کردن و سقوط از فضاست همه چیزایی هم که میبینی هی کوچیک و بزرگ میشن

0 ❤️

2019-04-20 09:29:06 +0430 +0430
نقل از: Ostade_E_Azam والا اینکه بگی بهتر از ماری هست نمیشه گفت

چون اصن فازاشون فرق داره ، ولی بنظر من لااقل اگه میخای بزنی همین ماری رو بزن ، چون ورق چسبوندن کار هر کسی نیست و ممکنه از پسش بر نیای

توی موزیک های سای ترنس خیلی تبلیغشو میکنن

0 ❤️

2019-04-20 09:35:08 +0430 +0430
نقل از: teentwink98
نقل از: Zedbazi98 پس خوبه بدونی کلی دشمن دورو برت داری،،، کی بهت گفته ال اس دی خوبه و بهتراز گل هست خنده داره واقعا ،، نظرمون راحع به اسید یا ال اس دی را پرسیدی

همین

آخه چندجا نوشته بود حس و حالش مثل پرواز کردن و سقوط از فضاست همه چیزایی هم که میبینی هی کوچیک و بزرگ میشن

از این تصمیم بگذر ،، و دوستاتو گلچین کن . راحت بزرگت نکردن و راحت به اینجا نرسیدی که به راحتی میخوای خودتو نابود کنی و داغت بمونه رو دل پدر مادرت !
یکم با آدمای با کلاس و بالاتر از خودت رفت و آمد کن ،، بعدا پشیمون میشی.

تو حتی سیگارم نکش ،، این جور که مشخصه جزء افراد آسيب پذیری و افراطی. نمیشه اصلا باهات خلاف کرد چون خودتو به فنا میدی

2 ❤️

2019-04-20 09:35:54 +0430 +0430
نقل از: Zedbazi98
نقل از: teentwink98

همین

از این تصمیم بگذر ،، و دوستاتو گلچین کن . راحت بزرگت نکردن و راحت به اینجا نرسیدی که به راحتی میخوای خودتو نابود کنی و داغت بمونه رو دل پدر مادرت !
یکم با آدمای با کلاس و بالاتر از خودت رفت و آمد کن ،، بعدا پشیمون میشی.

تو حتی سیگارم نکش ،، این جور که مشخصه جزء افراد آسيب پذیری و افراطی. نمیشه اصلا باهات خلاف کرد چون خودتو به فنا میدی

افراطی رو باهات موافقم ?

1 ❤️

2019-04-20 09:47:49 +0430 +0430

هیچ چیز از سالم زندگی کردن بهتر نیست این مزخرفات بیراهست همش البته به پولی هم که ادم در میاره خیلی مربوطه من که چون پولمو با زحمت کشی در میارم زورم میاد باهاش حتی یه نخ سیگار بخرم پس ترجیحا باهاش گوشت بره میخرم میخورم تا عشق کنم وکمرم سفت بشه پارتنرمو بکنم جیگرش حال بیاد جفتمون ذوق کنیم

3 ❤️

2019-04-20 15:41:35 +0430 +0430

هر کاری که دوس داری بکن به حرف بقیه هم گوش نده مخصوصا اونایی که میگن ما هر نوع موادی رو تست کردیم چون اگه بد بود خودشون مصرف نمیکردن کاشف اسید با مصرف اسید 102 سال عمر کرد همیشه هم ازش تعریف میکرد
Dots

1 ❤️

2019-04-20 15:51:25 +0430 +0430

hamishe mavad tabiyi kam zarar tar az mavad shimiyayi hastan
ama lotfan khodeto dargir chizi nakon k az pasesh bar nemiyay
ye negah be kartoon khaba bendaz vaqean hamchin chizi mikhay?
shoma niazi be mavad nadari k halet khob beshe
niaz dari pishe ye moshaver beri lotfan inkaro bokon
raftan pish moshavere vase har ensani niiaze
va niaz dari biron beri kar mofidi anjam bedi ba ensan haye khobi dosti koni
khaheshan khodeto kharab nakon va rahi ro naro ke shayad natoni azash bargardi
harki behet mige mavad estefade kon shak nakon ye adame marize

1 ❤️

2019-04-20 23:07:16 +0430 +0430
نقل از: Atomic Biohazard هر کاری که دوس داری بکن به حرف بقیه هم گوش نده مخصوصا اونایی که میگن ما هر نوع موادی رو تست کردیم چون اگه بد بود خودشون مصرف نمیکردن کاشف اسید با مصرف اسید 102 سال عمر کرد همیشه هم ازش تعریف میکرد Dots

بد بود،مصرف میکردم،خودمم بگا دادم،ولی استدلالت ریدمانه،بد بود مصرف (میکردم)…میبینی؟فعل ماضیه!اگه چیز خوبی بود من الان بیشتر از هر کسی تو این گهدونی لازمش دارم،اگه خوب بود من هنوز تو خط بودم…این بچه رو بگا نده…

ضمنا،هافمن کسکش فقط یبار ال اس دی زد اونم برای این بود که ببینه چه گهی خورده!

2 ❤️

2019-04-20 23:47:27 +0430 +0430

یه بنده خدایی رو میشناختم ال اس دی زد شروع کرد دریا نقاشی کردن روی دیوار اتاقش همونجا هم افتاد مرد وقتی اومدن جنازشو بردن تشخیص پزشک قانونی خفگی بود. طرف یجوری توهم زده بود که توی دریاس که دچار ایست تنفسی شده بود. فقط لاگین کردم که بگم سخت در اشتباهی شاید جون یه نفر رو بتونم نجات بدم. با همون مصرف اول ال اس دی اگر زنده بمونی جوری مغزت دچار فروپاشی میشه که هیچوقت مثل قبل نمیشی. ماریجواناش هم که طبیعیه مغز رو نابود میکنه چه برسه به اسید شیمیایی. به حرف رفیق و ۴تا ادم عوضی گوش نکن. همون علف هم نکش چون تو ایران علفی که تحویل میدن به هیچ وجه طبیعی نیست و پودر و اسپری بهش میزنن واسه اینکه حال طرفو عوض کنه و فروششون بره بالا. هیچ لذتی بالاتر از لذتای طبیعی نیست. همون موادفروشای اصلی که واردکننده و تولید کننده هستن خودشون لب به هیچی نمیزنن یارو با پول خون و بدبختیه تو و امثال تو سوار پورشه میشه میره ویلای لواسون خودش شیشلیک میخوره و لب استخر دراز میکشه آفتاب میگیره و آب پرتغال و توت فرنگی میخوره همونجا کس و کون دوتا دختر بچه رو هم یکی میکنه و صفرهای حساب بانکیشو میشمره زن و بچش هم سره جای خودش داره اونوقت در همون لحظه امثال تو دارین دنبال عشق و حال و تفریح توی مواد شیمیایی میگردین. یکم عمیق تر فکر کن به مسائل قبل ازینکه تصمیمی بگیری. سعی کن چشم و گوشتو باز کنی قبل ازینکه خودتو به گا بدی سره هیچ و پوچ. موفق باشی

5 ❤️

2019-04-21 00:16:48 +0430 +0430

حتما مصرف کن بعد بیا در مورد حس و حالش پست بزار، اگه خوب بود ماهم مصرف کنیم، اگه پست نزاشتی یعنی به گا رفتی

0 ❤️

2019-04-21 03:31:48 +0430 +0430

مطمئن باش به منطقه گا هجرت میکنی

0 ❤️

2019-04-21 04:20:42 +0430 +0430

استااااااااد

0 ❤️

2019-04-21 06:53:09 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4
نقل از: Atomic Biohazard هر کاری که دوس داری بکن به حرف بقیه هم گوش نده مخصوصا اونایی که میگن ما هر نوع موادی رو تست کردیم چون اگه بد بود خودشون مصرف نمیکردن کاشف اسید با مصرف اسید 102 سال عمر کرد همیشه هم ازش تعریف میکرد Dots

بد بود،مصرف میکردم،خودمم بگا دادم،ولی استدلالت ریدمانه،بد بود مصرف (میکردم)…میبینی؟فعل ماضیه!اگه چیز خوبی بود من الان بیشتر از هر کسی تو این گهدونی لازمش دارم،اگه خوب بود من هنوز تو خط بودم…این بچه رو بگا نده…

فقط یه بار؟انگلیسی که بلدی؟عکسو تو یه صفحه جدید باز کن

0 ❤️

2019-04-21 07:09:39 +0430 +0430

از (((ادمین محترم))) تقاضا میکنم این چنین تایپیک هایی که باعث ترویج مصرف مواد روان گردان میشه
وقطعا تباهی و نابودی رو به دنبال داره ((مسدود کنه))
یقینا ارازل و اوباش از این تایپیک سو استفاده میکنن تا مشتری مواد برای خودشون مهیا کنن

2 ❤️

2019-04-21 08:19:09 +0430 +0430
نقل از: Atomic Biohazard

باشه،من اشتباه گفتم،هافمن عن میلیارد بار تا اخر عمرش کشید که بفهمه ال اس دی کجا به کار میاد،خب،دلیل میشه بقیه رو هم تشویق به مصرف کنی؟کاسترو هم سی چهل سال یه کله برگ میکشید و تو نود و دو سالگی مرد،یعنی سیگار ضرر نداره؟

0 ❤️

2019-04-21 08:45:21 +0430 +0430

فکر اسیدو از مخت بیرون کن … خیلییی مضر، خیلی خطرناک و بسی بگایی

من گل رو بهت پیشنهاد میدم من خودم چند ساله میکشم اوایل که خیلییییی حال میداد الانم خوبه نه مثل اوایل

0 ❤️

2019-04-21 09:10:21 +0430 +0430

اول اینو بگم ک ال اس دی تنها ماده ایه ک کسشته نداده تاحالا
بعد ک سومین ماده گرون دنیاست ک هر گرمش چند میلیون دلار قیمتشه
من خودم هنوز امتحان نکرذم ولی شدیدا علاقه دارم امتحان ک ب دلیل گرون بودن تا حالا موفق نشدم
بنظر منم اگه پولشو داری ی مربعشو بگیر یکچارم یا نصف کن بنداز دوتا از کسایی هم بهشون اعتماد داری بگو بادیگاردت شن

0 ❤️

2019-04-21 13:29:18 +0430 +0430

باشه،من اشتباه گفتم،هافمن عن میلیارد بار تا اخر عمرش کشید که بفهمه ال اس دی کجا به کار میاد،خب،دلیل میشه بقیه رو هم تشویق به مصرف کنی؟کاسترو هم سی چهل سال یه کله برگ میکشید و تو نود و دو سالگی مرد،یعنی سیگار ضرر نداره؟

LSD کاملا بی خطره کسی که بخواد یه چیز باحالو تجربه کنه بهترین گذینه واسش همین ال اس دی هست نه وید و حشیش و بنگ تریپ های ال اس دی فوقالعادس باعث میشه مغز آدم هزاران خاطره ای که خیلی وقت پیش اتفاق افتاده رو بخاطر بیاره حالا چه خوب چه بد تو نمیتونی فقط در مورد ضرر های کوتاه مدت ال اس دی حرف بزنی اگه از ضرر هاش حرف میزنی از خوبیاش هم باید حرف بزنی واکنش مردم نسبت به ال اس دی منو یاد واکنش مردم نسبت به اکستازی میندازه که فکر میکردن اکستازی فقط جنبه منفی داره ولی کاربرد اصلیش پزشکی بود.

0 ❤️

2019-04-21 16:43:44 +0430 +0430

LSD کاملا بی خطره کسی که بخواد یه چیز باحالو تجربه کنه بهترین گذینه واسش همین ال اس دی هست نه وید و حشیش و بنگ تریپ های ال اس دی فوقالعادس باعث میشه مغز آدم هزاران خاطره ای که خیلی وقت پیش اتفاق افتاده رو بخاطر بیاره حالا چه خوب چه بد تو نمیتونی فقط در مورد ضرر های کوتاه مدت ال اس دی حرف بزنی اگه از ضرر هاش حرف میزنی از خوبیاش هم باید حرف بزنی واکنش مردم نسبت به ال اس دی منو یاد واکنش مردم نسبت به اکستازی میندازه که فکر میکردن اکستازی فقط جنبه منفی داره ولی کاربرد اصلیش پزشکی بود.

متامفتامین،کوکایین،هرویین و…هم در اصل جنبه دارویی دارن،به عنوان دارو هم سنتز یا تولید انبوه شدن،تو شیشه و کوک و دوا رو که دارو ان با ال اس دی که داروىه!(فاک!) یکی نمیدونی؟

ضمنا،الان کدوم ادم عاقلی به عنوان پزشک،روانشناس یا روانپزشک به عنوان دارو ال اس دی یا اکستازی تجویز میکنه؟دهه هفتاد میلادی شاید،ولی الان نه!فروید هم نصف مریضاشو معتاد کوکایین کرد،دهنشونو گایید،دهن خودشم گایید،الان اونایی که تو روانشناسی یا روانپزشکی پیرو فروید هستن همون تجویزهای اون دوره رو به کار میبرن؟

0 ❤️

2019-04-21 17:03:19 +0430 +0430

کیریه حاجی از نوع کیریش،منم با نظر دوستان موافقم که ماری بزنی بهتره من خودم نمیکشم ولی دوستام زیاد میکشن خیلی هم باش حال میکنن ولی اسید حال بت نمیده فقط 48 ساعت توهم کیری داری

0 ❤️

2019-04-22 12:06:57 +0430 +0430

متامفتامین،کوکایین،هرویین و…هم در اصل جنبه دارویی دارن،به عنوان دارو هم سنتز یا تولید انبوه شدن،تو شیشه و کوک و دوا رو که دارو ان با ال اس دی که داروىه!(فاک!) یکی نمیدونی؟

ضمنا،الان کدوم ادم عاقلی به عنوان پزشک،روانشناس یا روانپزشک به عنوان دارو ال اس دی یا اکستازی تجویز میکنه؟دهه هفتاد میلادی شاید،ولی الان نه!فروید هم نصف مریضاشو معتاد کوکایین کرد،دهنشونو گایید،دهن خودشم گایید،الان اونایی که تو روانشناسی یا روانپزشکی پیرو فروید هستن همون تجویزهای اون دوره رو به کار میبرن؟

الان نمیان بهت یه اکستازی درسته بدن ولی از ترکیبات همونا با دوز پایین به صورت مخلوط تو داروهای دیگه استفاده میکنن نمونش همین قرص های ضد افسردگی و آستامینوفن های کدیین داره یه سوال وجدانا تو عمرت LSD مصرف کردی؟

0 ❤️

2019-04-22 12:10:56 +0430 +0430

سلام من میثاق 32 از تهران و مجردم کارم ماساژه بصورت حرفه ی - اینجا بخاطر فانتزی هستم - اگر زوجینی از تهران واقعی هستند نه صرفا چت و علاقه به فانتزی ماساژ و … دارن به من پیام بدن ممنونم

id tel: x2x121

0 ❤️

2019-04-22 17:55:18 +0430 +0430

الان نمیان بهت یه اکستازی درسته بدن ولی از ترکیبات همونا با دوز پایین به صورت مخلوط تو داروهای دیگه استفاده میکنن نمونش همین قرص های ضد افسردگی و آستامینوفن های کدیین داره یه سوال وجدانا تو عمرت LSD مصرف کردی؟

نه اصلا،اونقدر با شناختی که از خودم دارم انقدر ابله نیستم که برم سمت روانگردان!فوق فوقش محرک…بدون عن بازی…

خب…

اولا که کدیین قدرتش یک سوم تا یک چهارم مورفینه و رسما کشک محسوب میشه،در ثانی گروه های خانوادگی داروهای ضدافسردگی کاملا مشخصه،مهارکننده های امینو اکسیداز،اس اس ار ای ها،داروهایی مثل بوپروپیون و فنیتویین و از دید بعضی علما خاندان های مکرمه باربیتورات و بنزودیازپىین…

ببین عزیز،اصولا تنها داروهای محرکی که برای درمان افسردگی،از نوع خیلی شدیدش استفاده میشه چندتا از مشتقات امفتامین مثل متیل فنیدات (ریتالین) یا دگزامفتامین (ادرال) هستش که در اصل مال بیش فعالی و کم توجهی ان و رو ادم سالم هم اثر جالبی ندارن!اینجاهارو خوب میدونم،چون به شخصه رسما ریتالینو گاییدم!ولی ناموس وارانه کدوم ابلهی از ماده روانگردان به عنوان داروی ضد افسردگی استفاده میکنه؟الان استنادت برای حرفت چیه؟ال اس دی و پنجاه سال قبل؟هیپی ها؟مسکالین و سرخپوستا؟دی ام تی و کسمغزا؟

مواد خر است،محرک،مخدر،روانگردان،هر چیزی که کارکرد طبیعی مغزتو مختل کنه برات سمه،حتی برای یک دقیقه!

0 ❤️

2019-04-22 19:21:25 +0430 +0430

ببین از نصیحت متنفرم. تجربه هامو میگم، خودت کلاهتو قاضی کن.
من 20 سالمه، سربازم، تو 14 سالگی سیگار کشیدم، 16 سالم بود که 2 تا ترا 100 باهم انداختم و خدا بهم رحم کرد تا خود صبح هزاربار مردم و زنده شدم، 17 سالگی عین سگ تو بنگ و هشیش و متادون و اتانول و ناس و تریاک بودم، 6ماه بعد از تولد 18 سالگیم اولین بار گل کشیدم. صب تا شب بیرون بودم با یه مشت بی ناموس میرفت با یکی سیگاری میزدم با یکی شیره با یکی…
پارسال همین موقع ها اولین بار با متافیزیک آشنا شدم و بعد از چند هفته اولین LSD انداختم. لیدر آشنا بود،کسکش تو ماشین بودیم فاز داد که گرگ داره میاد، ماشینا یهو تو چشمم شدن گرگای بنفش پشمالو. رو چشم سوم کار کردیم، واسه یه لحظه انگار خودمو از بالا داشتم میدیدم که یهو افتادم رو خودم. چیز زیادی یادم نمونده، ولی اون روز یکی از بچه ها فاز بچه داشت، همه جا بچه میدید، تو خیابون یهو پرید جلو ماشین که ماشین نزنه به بچه ،1 ماه از شونه به پایین تو گچ بود.
الانم من بعد از اینکه رفیقم چت کرد و خودشو از پنجره جلو چشم انداخت پایین 8 ماهه بجز سیگار همه چیزو شکرخدا گذاشتم کنار.نه جسورتر از من میشی نه بدنت قوی تر.
به خدا عاقبت نداره

2 ❤️

2019-04-22 19:28:15 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 اولا که نیازی به این کسشعرا برای بهتر شدن حالت نداری،به خودت احتیاج داری!اگه بخوای حالت خوب باشه خودش میشه،لازم نیست خودتو بگا بدی،تلقین فکری به حد کافی قوی هست...

دوم،لیزرژیک اسید دی اتیل امید یا همون ال اس دی،مرگ مستقیم و اوردوز نداره،ولی این دلیل نمیشه که با یه افسردگی شدید فکرتو سمت خودکشی نبره،به نظر من بهتره خودت کس و کونتو جمع کنی چون این چیزا اخر و عاقبت نداره،این حرفای تکراری رو هم داری از زیر دست کسی میبینی که نصف زندگیش معتاد بوده،همه جورشم زده،نمی ارزه،فک میکنی حالت بهتر میشه ولی نمیشه،یه روز چشاتو وا میکنی و میبینی دیگه جونی برات نمونده،هر ننه قمری که خودش سر جمع تخم چپتم نیست میاد و به ریشت میخنده،اون موقعست که مهم نیست چی میزنی و چقدر،تو دیگه باختی…

Dagigan,kheili herfeyi tozih dadi

0 ❤️

2019-04-22 19:51:31 +0430 +0430

ی راس برو سروقت گراس

1 ❤️

2019-04-22 20:27:55 +0430 +0430

سلام عزیزم من تقریبا ۵ بار مصرف کردم به طور خلاصه بهت میگم و آویز گوشت کن : اگه نمیخوای یه روزی آرزو کنی که خود قبلیت باشی ، اسید مصرف نکن حتی یکبار برای امتحان ، به جان عزیز ترین کسم چیزایی دیدم که به زبون نمیاد

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «