نقد برخی از کاربران شهوانی!

1397/08/17

هر کس به دلیلی در این سایت عضو شده و هر نوع فعالیتی هم ؛ جز فعالیت های ممنوعه! میتونه داشته باشه.

اما چون معمولا افراد نوجوان و بزرگسال به این سایت سر میزنند ، بد نیست یک سری حرف ها رو به برخی افراد گفت .

دلایل زیادی برای وجود چنین تاپیکی وجود داره.
باید این حرف ها زده بشه ، شاید عده ای بهش فکر کنند!

• بعضی ها شهوانی رو با اینستاگرام اشتباه گرفتن و به دنبال لایک گرفتن در شهوانی با هر روشی هستند.

خب باید گفت درسته لایک روی روحیه و شخصیت شما تاثیر میذاره ، اما اولا لایک در شهوانی هیچ فایده ای نداره! (البته نه برای اون افرادی که مثل برخی از کاربران اینستاگرام برای شاخ شدن و دعوا های بچگانه و …وقت خودشون و دیگران رو هدر میدن)

و دوما هم اینکه در ایران شاهد این هستیم که افرادی مثل امیر تتلو فالو و لایک های زیادی دارند ، فلذا لایک نشان دهنده ارزشمند بودن هم نداره. (البته اینم بگم در یک ویدیو برای نقد این لایک ها یک روانشناس توضیح داد ، مردم با لایک بیشتر این نوع از افراد رو ترغیب میکنند تا حماقت بیشتری از خودشون نشان بدهند ، مثلا در ژاپن یک جوان با لایک مردم تشویق به خودکشی شد و جوان هم به صورت آنلاین خودکشی کرد)

فلذا خلاصه و مفیدش اینه : لایک شهوانی فقط برای خود شخص ارزش دارد !

ممکنه یه کاربر همین الان عضو شده باشه و یه پست بیشتر نگذاشته باشه ، ولی همون یه پست ارزشش بیشتر از کل پستای اون کاربری که هزار تا لایک داره باشه !

و در نهایت اینکه اینجا حتی شبیه اینستاگرامم نیست که یه عده خیال کنند خیلی ها میشناسنشون و وقتی دیدنشون قرار باهاش سلفی بگیرن ! پس وقتتون رو برای این چیزا هدر ندید. حالا اگر خودتون حال میکنید ، دیگه به کسی ربط نداره ، ولی این چیزیه که باید بدونید.

• برخی دیگر از کاربران وقتی چندتا دوست پیدا میکنند ، خیال میکنند وارد یه گروه مافیا شدند و حالا وقتشه ، کاربرانی رو که باهاش حال نمیکنند ، بهش حمله کنند یا تخریبش کنند یا یه قسمت از سایت رو در دست بگیرن یا …

متاسفانه بنظر میرسه این افراد که چنین ذهنیت هایی دارن ، بسیار تنها و افسرده هستند و دچار کمبود های عاطفی و ذهنی هستند. که به دنبال چنین رفتار کودکانه ای در این سایت هستند .

وقتی کسی رو دوست نداری و از شخصیتش خوشت نمیاد میتونی به راحتی هر جا اون بود شما نباشی و اون رو نادیده بگیری!

اما عده ای به جای این کار ، شروع میکنن به ترغیب دوستانشون برای انجام دادن یه حرکت گروهی علیه اون فرد. که ممکنه شخص بخاطر مطلبی اون رو نقد کرده باشه و بنظر اون یه توهین بنظر بیاد (حتی اگر درست باشه) یا … حالا اگر دوستانش هم بدون فکر کردن همراهیش کنند ، ممکنه دعواهای شخصی تبدیل به جنگ بین کاربرها بشه و تبدیل به تهدید و نابود کردن زندگی واقعی کاربر ها بشه.

که اگر کسی این کار رو بکنه و زندگی کاربر ها رو با لو دادن و افشای اطلاعات شخصیشون تهدید کنه ، دقیقا مثل یک بازنده عمل کرده که همه چیز مجازیش رو از دست داده و خودش رو یک احمق جلوه میده!

بهتره به جای جنگ و دعوا های بیهوده که ممکنه به قیمت زندگی یک نفر تموم بشه ، دوست هامون رو دوست داشته باشیم ، و هر مشکل مجازی هم پیش اومد فراموش کنیم .

چون میشه برخی از مشکلات واقعی رو فراموش کرد اما واقعیت رو‌ نه.

• و در نهایت یک عده هم هستند که با ایجاد تاپیک ها و پست هایی خود تخریبی میکنند.

این افراد حتی برای خودشون ارزش قائل نیستند !

که میتونید به جای بحث های بی فایده ؛ به راحتی از کنارشون رد بشید ، وگرنه باید توهین هایی که به شما میشه رو تحمل کنید.

• شما هم هر نقدی دارید بیان کنید.
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-08 13:39:59 +0330 +0330

والا چی بگم؟!!؟ تو هم دلت پره ها…

1 ❤️

2018-11-08 13:52:29 +0330 +0330
نقل از: Mrs_Secret تاپیک خوب و به جا و به موقعی زدی دارک وب عزیز!!!موافقم باهات

سپاس ?

شما هم اگر نقدی دارید یا بنظرتون چیزی باید گفته میشده و نشده ، بفرمایید لطفا

چون بنظرم از این دست موضوعات زیاد شده تو سایت…

1 ❤️

2018-11-08 13:53:59 +0330 +0330
نقل از: persiazoecdgirl خب اگه دکمه دیسلایک هم اضافه بشه بهتر میشه که (یمه داردامارینا)

من این همه در مورد لایک و مسائلش توضیح دادم ، دیسلایک میخوان چکار …

همینطوری اعضا کلی درگیر شدن با هم سر لایک ?

5 ❤️

2018-11-08 13:57:03 +0330 +0330

هر کسی اینجا یجوری خودشو خالی میکنه دیگه ?

6 ❤️

2018-11-08 14:01:29 +0330 +0330

اينها همه توطئه دوژمنه . مرگ بر آمريكا

0 ❤️

2018-11-08 14:01:49 +0330 +0330
نقل از: کیر ابن آدم والا چی بگم؟!!؟ تو هم دلت پره ها...

ربطی به دل پر نداره برادر

من خودم فعالیت خودمو میکنم‌ و مشکلی ندارم.

این موضوع کلی بود .

این حرفا رو میزنم ، شاید فضای سایت بهتر شد.با توجه به فعالیت های اخیر عده ای.

حداقل محتوی تاپیک ها شاید بهتر بشه ، اگر بدتر نشه .

شما هم ناگفته ای داری ، بگو ?

2 ❤️

2018-11-08 14:15:32 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak

هر کسی اینجا یجوری خودشو خالی میکنه دیگه ?

دقیقا ?

1 ❤️

2018-11-08 14:18:29 +0330 +0330
نقل از: Nafas- یه نکته دیگه هم من اضافه کنم: لطفا قبل تاپیک ایجاد کردن یه نگاه بکنین مشابه قبلی نداشته باشن اگه موضوع قبلا بحث شده نظرتونو همونجا بیان کنین مثال میزنم:اثبات شهوتران بودن محمد بن عبدالله تاریخ:1390/11/30-زینب زن زید تاریخ:1396/12/21خب این موضوع مطرح شده و تکرارش واقعا جذابیتی نداره :)

من خودم یه زمانی رو این موضوع حساس بودم.

اما این تاپیک با توجه به فعالیت های اخیر ایجاد شده.

و فقط موضوعش مشابه نه محتوا.

2 ❤️

2018-11-08 14:28:53 +0330 +0330

“وقتی کسی رو دوست نداری و از شخصیتش خوشت نمیاد میتونی به راحتی هر جا اون بود شما نباشی و اون رو نادیده بگیری!”

آفرین ? (clap)

4 ❤️

2018-11-08 14:32:46 +0330 +0330

لایک طلبی…فالوور پرستی…شهوت دیده شدن…خسسسسسسته شدم بسکه به اینا فک کردم.کاش اصن این تاپیکو نمیزدی.میدونی چرا؟چون اونایی که دنبال این چیزان یسری معلوم الحالن و اونایی که دائم دنبال نقدشونن هم یجوری با خودشون درگیرن :|

2 ❤️

2018-11-08 14:44:29 +0330 +0330
نقل از: مهدیGay قابل توجه ادمین شهوانی

خیلی بهت ارزش قایل بودم

خیلی دغدغه سایت رو داشتم

خیلی میخواستم سایت روز به روز بهتر شه

خیلی فعال بودم ( همش برای بهبود سایت)

اما با کمال حماقت ، منو در پی وی بلاک کردی

اونم به خاطر گفتن یه حقیقت

این رو بدون : با این کارها مخاطب رو میرنجونی

وقتی ادمین این کار رو بکنه انتظاری از بقیه ندارم

از کارت بدم اومد

برام ارزشی نداری دیگه

چون پاسخ خوبی و دلسوزی منو با بدی دادی

این سایتت و این هم تو

بدرود

چی بگم که از طنز این نوشتار کم نشه؟

1 ❤️

2018-11-08 14:50:55 +0330 +0330

مرسی از قلمت گرچه تلخ بود اما
ناخودآگاه منو به حرفای
ناپلئون بناپارت
بردی…

همیشه حرفی بزن
که بتوانی آنرا بنویسی
چیزی را بنویس
که بتوانی آنرا امضا کنی
و چیزی را امضا کن
که بتوانی پایش بایستی

1 ❤️

2018-11-08 14:58:38 +0330 +0330
نقل از: Teenwolf. لایک طلبی...فالوور پرستی...شهوت دیده شدن...خسسسسسسته شدم بسکه به اینا فک کردم.کاش اصن این تاپیکو نمیزدی.میدونی چرا؟چون اونایی که دنبال این چیزان یسری معلوم الحالن و اونایی که دائم دنبال نقدشونن هم یجوری با خودشون درگیرن :|

این حرفا رو میزنیم که اونایی که منطق دارن ، منطقی باشن :)

اگر کسی فکر کنه ایول به خاطر ما تاپیک زدن که دیگه جای بسی نا امیدیه ?

2 ❤️

2018-11-08 15:01:26 +0330 +0330
نقل از: فصلی به نام رویا به قول اسکلت حشری !!! عرض شود که : لایکای تو شهوانی اندازه اون ستاره ها وکارت های امتیازی که دوران مدرسه هم میگرفتیم ارزش نداره وبخاطرش حتی مدال نمیدن ! پس جو گیر شدن نداره !! من که شخصا به اون لایکا نگاه نمیکنم ! واینکه شهوانی جای اینستا بازی وخاله زنک بازی نیست که بعضیا درمیارن ! یه تاپیکی زدم گفتم که هدفتون از بودن درشهوانی چیه ؟!درصد زیادی شون نشون داد که دنبال سرگرمی ورابطه جز چن نفری که میخواستن اینجا عقده خالی کنن به مردم گیر بدن هستن!! اینجا سایت سکسیه دلیلی نداره این اداها رو دراریم بیایم گیر بدیم اومدیم به دنبال چیزی که میخواستیم باشیم حالشو ببریم ! تخریب کردن این وسط چه معنی داره ؟! از بودن در شهوانی لذت ببرین تا این که عقده روانی (تخریب و..) تخلیه کنین !

مردم آزاریه.

که البته بنظر میاد مردم آزاری وسیله سرگرمی بعضی هاست…

2 ❤️

2018-11-08 15:05:05 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb
نقل از: Teenwolf. لایک طلبی...فالوور پرستی...شهوت دیده شدن...خسسسسسسته شدم بسکه به اینا فک کردم.کاش اصن این تاپیکو نمیزدی.میدونی چرا؟چون اونایی که دنبال این چیزان یسری معلوم الحالن و اونایی که دائم دنبال نقدشونن هم یجوری با خودشون درگیرن :|

میگن. دیگه :| کلا ندیده بگیریم بهتره (dash)
گفتم که بهت وقتی تو نظر سنجیت نظر گذاشتم طرف اومد گفت با من بودی ? در این حد سلبریتی میدوننن خودشونو

2 ❤️

2018-11-08 15:14:53 +0330 +0330

به نظرم لایک فقط تا جایی بدرد میخوره که واسه vip شدن لازمه چون واقعا امکانات اضافه شده خوبه!

بعد اون دیگه لایک هیچ معنی ای نداره!

1 ❤️

2018-11-08 15:15:29 +0330 +0330

با عرض پوزش بعضی ها رو نباید نقد کرد.حتی نسیه هم زیاده براشون.باید یجوری کرد که بفهمن هر چی هیچی نمیگیم پررو نشن.مغز فندقی های زپرتی.

2018-11-08 15:32:11 +0330 +0330
نقل از: thingz ممنون بابت تاپیک خوبت.

?

0 ❤️

2018-11-08 15:33:28 +0330 +0330

اینها همه ناشی از کمبودهای شخصیتی در زندگی حقیقی‌ست.
اونی که با شخصیت واقعیش هیچی نشده باشه، درصدد کسب اعتبار برا یه شخصیت ساختگی (کاربری با هویت مجهول در شهوانی) در فضای مجازی‌ برمیاد که شاید آن حقارت از طریقی کاذب جبران شود. وگرنه هرجور فک میکنم دلیلی نداره کسی اینجا رو انقد جدّی بگیره.
درمورد اینستاگرام لاقل میشود گف آن اعتبار مجازی بهرحال به هویت واقعی افراد میتواند مرتبط شود. ولی اینجا همگی با شخصیت مجهول هسیم.

2018-11-08 15:35:25 +0330 +0330
نقل از: Teenwolf.

میگن. دیگه :| کلا ندیده بگیریم بهتره (dash)
گفتم که بهت وقتی تو نظر سنجیت نظر گذاشتم طرف اومد گفت با من بودی ? در این حد سلبریتی میدوننن خودشونو

ندید هم بگیریم ، میگن چیزی نمیگن ملت پس کارمون درسته ، باز هم حال میکنن ، حالا چکار کنیم؟ ?

2 ❤️

2018-11-08 15:38:48 +0330 +0330
نقل از: Sasy78 به نظرم لایک فقط تا جایی بدرد میخوره که واسه vip شدن لازمه چون واقعا امکانات اضافه شده خوبه!

بعد اون دیگه لایک هیچ معنی ای نداره!

اون موقع که من vip شدم اصلا لایک وجود نداشت ، مگه اینکه الان موثر باشه ?

1 ❤️

2018-11-08 15:42:44 +0330 +0330
نقل از: mojika با عرض پوزش بعضی ها رو نباید نقد کرد.حتی نسیه هم زیاده براشون.باید یجوری کرد که بفهمن هر چی هیچی نمیگیم پررو نشن.مغز فندقی های زپرتی.

اینم حرفیست …

2 ❤️

2018-11-08 15:46:36 +0330 +0330
نقل از: hossein_gayreal1 بعضیا هم فقط میتونن منتقل کنن ب تلگرام ک بحرفیم و اینقدر میگن میای میبینی کم باهات میحرفن و حرفی ندارن اگه اهل کون دادن باشی پیامت میدن تا رابطه دوستی و در نهایت کردن و اگه نشون بدی ک اهل دادن نیستی پیامت هم نمیدن

اینم یه مشکله مخصوص قسمت دوستیابی سایت.

1 ❤️

2018-11-08 15:48:45 +0330 +0330
نقل از: Tab97018 به نظرم تا زمانی‌ که رفتار کاربری تو این سایت آسیب جدی و مستقیم به کاربران دیگر وارد نکنه قابل نقد نیست .. بله ممکن هست خوشایند ما نباشه اما نمیتونیم در کل اون رو رد کنیم ...

متاسفانه زیاد آسیب زده شده …، ولی تو لایه های پنهانه ، این چیزی که من گفتم تو سایت اتفاق افتاده و عمومیه.

کم هم نبوده …
از دوران قدیم سایت تا الان

1 ❤️

2018-11-08 15:50:10 +0330 +0330

ممنون از اینکه نکاتی رو یادآور شدی که همگی درست، به‌جا و به‌موقع بود. متاسفانه اخیرا کمتر صفا و صمیمیت قبلی بین کاربرها دیده میشه و به‌جاش یه غرض و کینه‌ورزی به نظر هدفدار رو شاهد هستیم. امیدواریم این مسائل برطرف و دوستی‌ها و صمیمیت بر این سایت مجددا حاکم بشه. ? ?

3 ❤️

2018-11-08 15:51:48 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

اینها همه ناشی از کمبودهای شخصیتی در زندگی حقیقی‌ست.
اونی که با شخصیت واقعیش هیچی نشده باشه، درصدد کسب اعتبار برا یه شخصیت ساختگی (کاربری با هویت مجهول در شهوانی) در فضای مجازی‌ برمیاد که شاید آن حقارت از طریقی کاذب جبران شود. وگرنه هرجور فک میکنم دلیلی نداره کسی اینجا رو انقد جدّی بگیره.
درمورد اینستاگرام لاقل میشود گف آن اعتبار مجازی بهرحال به هویت واقعی افراد میتواند مرتبط شود. ولی اینجا همگی با شخصیت مجهول هسیم.

دقیقا

غیر از این نمیتونه باشه. ?

0 ❤️

2018-11-08 16:59:53 +0330 +0330
نقل از: kambiz55

ممنون از اینکه نکاتی رو یادآور شدی که همگی درست، به‌جا و به‌موقع بود. متاسفانه اخیرا کمتر صفا و صمیمیت قبلی بین کاربرها دیده میشه و به‌جاش یه غرض و کینه‌ورزی به نظر هدفدار رو شاهد هستیم. امیدواریم این مسائل برطرف و دوستی‌ها و صمیمیت بر این سایت مجددا حاکم بشه. ? ?

سلام عزیز دل ، سپاس ?

امیدوارم ، دنیای واقعی اونقدر غیر قابل تحمل هست که دیگه لازم نیست توی مجازی درگیر این چیزا بشیم ، واقعا ارزش نداره

2 ❤️

2018-11-08 20:34:59 +0330 +0330
نقل از: ایلونا

با متنت موافقم دارکی جان...

تا اونجایی که من می دونم تعداد لایک بالا در شهوانی فرق چندانی با تف کف دست نداره. نه چرا داره. تف کف دست به درد جق زدن می خوره که لایک بالا تو شهوانی همون قدرم ارزش نداره...

مگه اینکه برای کس یا کسانی درآمد زایی داشته باشه که باز هم من در جریان نیستم...

اما بحث دیده شدن فکر کنم برای همه وجود داره... البته از راهی که به کسی صدمه نزنیم...

هر کسی که تو شهوانی که تو هر بخشی فعالیت می کنه، مگه میشه دوست نداشته باشه فعالیتش دیده نشه؟؟؟ اگه بگه: "نه برام مهم نیست..." همچو سگ آقای پتیبل دروغ می گوید... :)

و اینکه به شخصه بهم ثابت شده هر کسی و به هر نوعی و هر جایی هر چی بیشتر خودش رو جرررررررررررر بده شهوانی براش مهم نیستتتتتتتت، اتفاقا بر عکسه... :) :) :) کاش یه شکلک لبخند ملیح تر داشت... :)

من به شخصه برام خیلی مهمه فعالیت هایی که می کنم دیده بشه. وگرنه کسخل نبودم که وقت بذارم بنویسم. مثل خودت که زحمت کشیدی و این متن منطقی و قابل تامل رو گذاشتی که بازم می گم با کلیاتش موافقم...

تفکراتت رو دوست دارم دارکی جان. من با تاپیک های تو خیلی ذهنم باز تر شد و حتی به سوادم اضافه شد. و تو برام تبدیل به یه برند شدی توی سایت. آیا این برند شدن بده؟؟؟

اوه ... ادبیات جالبی نبود برای توصیف لایک ها...

نه بابا لایک تو شهوانی کلا ارزش خاصی نداره.

• دیده شدن ۲ نوع داریم : ۱- تاثیر مثبت روی جامعه از اصلاح تا ...

۲- خودنمایی (خودشیفگی ؛ غیر مفید ، پر از کمبود ، گاهی چندش و تهوه آور ، ابراز وجود کردن و ...)

این دید از نظر من اشتباهه ، خیلی ها شهوانی یه قسمت از دنیای مجازیه که ارزش چندانی نداره براشون ، مثلا برای بعضی ها در حد ارضای جنسیه نه بیشتر.

• اوکی .

اما برای من : دیده شدن از نوع دوم شاید ، ولی آنچنان درگیر این چیزا نیستم ، منم یه انسانم یه روزی تموم میشم ، و مثل خیلی های دیگه محو میشم ، چرا باید برام مهم باشه که حتما دیده بشه. من خیلی چیزا تو ذهنم دارم ، مینویسمشون ، اگه لازم به بحث منطقی باشه بحث میکنم ، ولی حالا یا دیده میشه یا نمیشه دیگه ... دیده شدنش برام مهم نیست ، تاثیر گذاریش مهم تره برام. حتی یک نفر.

اگه برای شما هم از نوع دومه ، که مفیده و ادامه بدید لطفا ...

• شما لطف داری ، امیدوارم که اینطور باشه ، تا منظور از برند شدن چی باشه ؟ اگر یه چیزی باشه که تغییر کنه به سمت بهتر شدن ، نه بد نیست. خیلی هم عالیه ، ممنون از لطف شما
1 ❤️

2018-11-08 21:02:28 +0330 +0330

دقیقا امیدوارم با این پست اون عده به خودشون بیان و بچه بازی در نیارن

1 ❤️

2018-11-08 21:04:51 +0330 +0330

تا اونجایی که من می دونم تعداد لایک بالا در شهوانی فرق چندانی با تف کف دست نداره. نه چرا داره. تف کف دست به درد جق زدن می خوره که لایک بالا تو شهوانی همون قدرم ارزش نداره...

اما بحث دیده شدن فکر کنم برای همه وجود داره... البته از راهی که به کسی صدمه نزنیم...

هر کسی که تو شهوانی که تو هر بخشی فعالیت می کنه، مگه میشه دوست نداشته باشه فعالیتش دیده نشه؟؟؟ اگه بگه: "نه برام مهم نیست..." همچو سگ آقای پتیبل دروغ می گوید... :)

و اینکه به شخصه بهم ثابت شده هر کسی و به هر نوعی و هر جایی هر چی بیشتر خودش رو جرررررررررررر بده شهوانی براش مهم نیستتتتتتتت، اتفاقا بر عکسه... :) :) :) کاش یه شکلک لبخند ملیح تر داشت... :)

من به شخصه برام خیلی مهمه فعالیت هایی که می کنم دیده بشه. وگرنه کسخل نبودم که وقت بذارم بنویسم. مثل خودت که زحمت کشیدی و این متن منطقی و قابل تامل رو گذاشتی که بازم می گم با کلیاتش موافقم...

تفکراتت رو دوست دارم دارکی جان. من با تاپیک های تو خیلی ذهنم باز تر شد و حتی به سوادم اضافه شد. و تو برام تبدیل به یه برند شدی توی سایت. آیا این برند شدن بده؟؟؟

۲- خودنمایی (خودشیفگی ؛ غیر مفید ، پر از کمبود ، گاهی چندش و تهوه آور ، ابراز وجود کردن و ...)

این دید از نظر من اشتباهه ، خیلی ها شهوانی یه قسمت از دنیای مجازیه که ارزش چندانی نداره براشون ، مثلا برای بعضی ها در حد ارضای جنسیه نه بیشتر.

• اوکی .

اما برای من : دیده شدن از نوع دوم شاید ، ولی آنچنان درگیر این چیزا نیستم ، منم یه انسانم یه روزی تموم میشم ، و مثل خیلی های دیگه محو میشم ، چرا باید برام مهم باشه که حتما دیده بشه. من خیلی چیزا تو ذهنم دارم ، مینویسمشون ، اگه لازم به بحث منطقی باشه بحث میکنم ، ولی حالا یا دیده میشه یا نمیشه دیگه ... دیده شدنش برام مهم نیست ، تاثیر گذاریش مهم تره برام. حتی یک نفر.

• شما لطف داری ، امیدوارم که اینطور باشه ، تا منظور از برند شدن چی باشه ؟ اگر یه چیزی باشه که تغییر کنه به سمت بهتر شدن ، نه بد نیست. خیلی هم عالیه ، ممنون از لطف شما

ارزش لایک تو شهوانی از اونی که گفتم هم کمتره… از نظر من… :) تازه خیلی مودبانه گفتم… :) و کلی سانسور کردم که مبادا به کسی در این حوالی بر نخورد… :)

یعنی مطلب میذاری و اصلا برات مهم نیست که دیده بشه یا نه؟؟؟؟؟!!!

سخته درکش…

به هر حال هر کسی یه جوره…

آدم ها قرار نیست همیشه عین هم فکر کنن…

آره چند تا تاپیکت واقعا دید من رو نسبت به یه سری موارد روشن تر کرد. طوری که خیالم راحته مطالبی که میذاری ارزش پیگیری و خوندن داره…

0 ❤️

2018-11-08 21:27:07 +0330 +0330
نقل از: iLuna

• اوکی .

ارزش لایک تو شهوانی از اونی که گفتم هم کمتره… از نظر من… :) تازه خیلی مودبانه گفتم… :) و کلی سانسور کردم که مبادا به کسی در این حوالی بر نخورد… :)

یعنی مطلب میذاری و اصلا برات مهم نیست که دیده بشه یا نه؟؟؟؟؟!!!

سخته درکش…

به هر حال هر کسی یه جوره…

آدم ها قرار نیست همیشه عین هم فکر کنن…

آره چند تا تاپیکت واقعا دید من رو نسبت به یه سری موارد روشن تر کرد. طوری که خیالم راحته مطالبی که میذاری ارزش پیگیری و خوندن داره…

** ﯾﻌﻨﯽ ﻣﻄﻠﺐ ﻣﯿﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺍﺻﻼ ﺑﺮﺍﺕ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﯾﺪﻩ ﺑﺸﻪ ﯾﺎ ﻧﻪ؟؟؟؟؟ ! **

منظور اینه که اون متن مهمه نه من.

مثلا من یا اسکلت حشری یا … اگر تاپیک هایی ایجاد میکنیم که محتوای اون آگاه کننده اس ، مثل نقد دین یا آموزش مسائل جنسی یا غیره …

ربطی به شخصیت مجازی ما نداره. (برای جلب توجه و شناخت شخصیت مجازی ما نیست)

بلکه هدف آگاهی و انتقال مطلبه ، نه دیده شدن (شخصیت مجازی ما).

اما عده ای دقیقا بر عکس این هستند ، تاپیک هاشون هدفی برای دیده شدن شخصیت مجازیشون هستش. نه آگاهی.

ممنون از لطفت و توجه ات ?

3 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «