نقطه حساس مردان ، ماساژ پروستات

1391/11/30

آلیس عزیز
سوالی دارم که فکر نمی کنم قبلا شما به آن اشاره کرده باشید، علاقمند هستم که تکنیک ماساژ پروستات را یاد بگیرم. پارتنر من از اینکه از مقعد تحریک شود لذت می برد و من مطمئن هستم که یاد گرفتن این کار برای ما خیلی عالی خواهد بود. من فقط می خواهم بدانم که روش صحیح انجام آن چیست.

خواننده گرامی
از اونجایی که بازی با مقعد مردان در بین بسیاری افراد یک جور تابو به شمار می رود ، تعدادی کمی هستند که صرف نظر از جنسیت از |این تمرین جنسی لذت می برند. در مردان این نقطه لذت مقعدی، پروستات می باشد که در کانال مقعد آنها قرار دارد.
کارکرد اولیه پروستات تولید مایعی است که به منی تزریق می شود که هم حرکت اسپرم ها را آسان می کند هم اینکه طول عمر آنها را افزایش می دهد.
قبل از بازی با مقعد ، بهتر است که پارتنرتان مثانه و روده خود را تخلیه نماید.همچنین شما باید ناخن های خود را بگیرید و لبه های آنها را صاف کنید . ریلکس بودن شما هم بسیار مهم است زیرا مانع از ایجاد زخم در مقعد میگردد . برخی با دراز کشیدن در یک وان داغ این کار را انجام می دهند و بعضی با ماساژ دادن اندام پارتنرشان به درجه مطلوبی از آرامش می رسند و در حین ماساژ با روغن آرام دست ها را به باسن و ران های پارتنرشان می کشند . برای یه بازی سالم تر می توانید از دستکش هایی مثل دستکش جراحی با لوبریکانت روی آن استفاده نمایید.

prostate_massage_1.jpg وقتی هر دو آماده شدید می توانید کار را با ماساژ خارجی پروستات آغاز نمایید. با استفاده از دو انگشت اشاره و وسط خود می توانید ناحیه حد فاصل بیضه ها و مقعد رو لمس کنید، بمالید و یا به آن ضربه های آرام بزنید.

فشار های مختلف را امتحان کنید تا متوجه شوید کدام میزان فشار و حالت حرکت برای پارتنرتان لذت بخش تر می باشد. با استفاده از دست دیگرتان می توانید سایر نقاط حساس و تحریک پذیر بدن وی را لمس و برانگیخته نمایید. این شروع ماساژ است بنابراین او را تشویق کنید که احساس خود را در رابطه به حالت هایی که به او لذت بیشتری می دهد با شما در میان بگذارد.
هنگامی که وی شروع به لذت بردن کرد، از یک لوبریکانت که ماده اصلی آن آب باشد استفاده کنید و به انگشتان خود بزنید و انگشت یا انگشتان خود را به آرامی به درون مقعد او داخل نمایید.امکان دارد که هر دوی شما مجبور باشید که حالت های مختلفی را امتحان کنید تا به نقطه مطلوب دسترسی بیابید. می توانید همانطور که او به پشت خوابیده این کار را انجام دهید. انگشتتان را حدود دو سانت فرو کنید و آرام سر انگشتان را از بند اول به بالا ببرید تا دیواره بالایی کانال را لمس کنید.سعی کنید که یه بافت گرد را پیدا کنید.این بافت همان پروستات است. وقتی آن را یافتید انگشتان خود را به سمت خود حرکت دهید( مثل اینکه به کسی اشاره می کنید که به سمت شما بیاید) . از سر انگشتان خود استفاده کنید و آن را ماساژ دهید و حواستان را جمع کنید که از تماس ناخن خود با آن جلو گیری نمایید. حالا از پارتنر خود بپرسید که کدام حالت حرکت را می پسندد و دوست دارد که شما چگونه ماساژ دهید. و همانطور که در حال انجام این کار هستید از او بخواهید که بگوید چه میزان فشار به او لذت بیشتری می دهد و چه سرعتی را دوست دارد. همچنین از او بپرسید که آیا مایل می باشد که به طور همزمان آلت ، بیضه ها و یا ناحیه بین بیضه ها و مقعد را لمس نمایید یا نه. بعضی از مردان بوسیدن یا سکس دهانی را به طور همزمان با ماساژ پروستات دوست دارند.
آگاه باشید که امکان دارد این حس در مرد ایجاد شود که نیاز به رفتن به دستشویی دارد ولی این فقط یک حس است و واقعی نیست( مثل احساس ادرار در بانوان قبل از انزال) .این احساس به دلیل تحریک پروستات می باشد و به مرور زمان به آن عادت می کند. برای مردان این امکان وجود دارد که در حین ماساژ پروستات به انزال برسند.
شما می توانید با هم یاد بگیرید، به هم اعتماد کنید و با هم لذت ببرید.

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-02-23 21:09:16 +0330 +0330

ترجمه یا برگردان از انگلیسی به فارسی متن بسیار عالی انجام شده . احسنت به مترجم و ویرایش کننده این مقاله!
بـــــــــعله…

2 ❤️

2014-07-25 10:09:06 +0430 +0430

[quote=امام زاده بیژن]ترجمه یا برگردان از انگلیسی به فارسی متن بسیار عالی انجام شده . احسنت به مترجم و ویرایش کننده این مقاله!
بـــــــــعله…[/quote]
خدا بیامرزتت اوستاد !‏

0 ❤️

2014-07-25 19:05:03 +0430 +0430

[quote=Hermes1]مثل اینکه به کسی اشاره می کنید که به سمت شما بیاید[/quote]
شاید اگه یه زمانی روشن فکرتر شدیم اینم امتحان کنیم
ولی تا اون زمان دیگه بهش فکر نمی کنیم :D

0 ❤️

2015-03-03 05:36:10 +0330 +0330

man emtehan kardam kheili aliee mochaker

1 ❤️

2018-06-23 21:22:06 +0430 +0430

ایا درسته انگشت کردن در مقعد باعث بزرگ شدن کون میشه؟

0 ❤️

2018-06-24 13:06:51 +0430 +0430

منم از ماساژ پروستاتم خیلی لذت می برم دوست دخترم یک ساله دو انگشتی می کنه می ماله برام آخر کار یه ذره کیرم دست بزنه بماله ابم می پاشه. الان چند وقته کیر مصنویی هم گرفته بعد اینکه من می کنمش ارضا میشه اونم منو می کنه با کیر مصنویی.

2018-06-26 08:17:30 +0430 +0430

چرا آخه این چیزا رو یاد مردم میدین؟! ?

2 ❤️

2018-06-26 09:49:25 +0430 +0430
نقل از: harnoesex من واقعا از لیسیدن کونم و بازی با سوراخ کونم توسط دوست دخترم لذت میبرم . خیلی کم پیدا میشه دختری ک‌ واقعا بلد باشه کون لیسی و سوراخ مرد رو تحریک کنه و از این کار خیلی حشریتم زیاد میشه و کیرم سیخ میشه لذتش وصف نشدینه. در حد یه بند انگشت کردن توی کونم موقع ساک زدن واقعا لذت میبرم . گی نیستم کونی ام نیستم ولی تحریکات جنسی برای اقایون‌اگه خوب انجام بشه توی نعوظ و تحریک شدن خیلی تاثیر داره. خانم ها کسی هست ک دوست داشتهوباشه بیاد خصوصی صحبتش رو بکنیم

اره منم تجربش و داشتم . دوست پسر منم خیلی دوس داشت اینو

7 ❤️

2018-11-14 00:55:56 +0330 +0330

چجوری روتون میشه به دوست دختراتون بگید این کارو بکنن من اخه روم نمیشه بهش بگم ?

1 ❤️

2018-11-14 18:21:20 +0330 +0330
نقل از: touch19 چجوری روتون میشه به دوست دختراتون بگید این کارو بکنن من اخه روم نمیشه بهش بگم ?

خجالت نداره کوس خل، یکی از دوست دخترام زبونشو تا بیخ می‌کرد تو کونم… وای عاااااالی بود. مردم به زنشون میگن. تو یه دوست دخترت نمیگی!

1 ❤️

2018-11-16 16:32:41 +0330 +0330
0 ❤️

2018-11-16 22:39:16 +0330 +0330

منم عاشق اینم که وقتی زنم داره کیرم رو میلیسه و میخوره انگشتش رو بکنه توی کونم ولی تا حالا مالش پروستات رو امتحان نکردم . ولی این سری زنم انگشتش تو کونم بود که بهش گفتم بیشتر بکنتو گفت نه بیشتر بدم میاد , من که توی حال خودت بودم گفتم آخیش من کونیتم عشقم یک دفعه دست از انگشت کردن و کیر خوردن کشید و گفت دیگه نگو من از مردا و پسرای کونی بدم میاد و حسی بدی بهشون دارم و هرچی گفتم یذره دیگه بخور و انگشت بکن تو کونم نکرد و گفت بیا بکن تموم بشه ? ?

.آرزومه یه کیر مصنوعیه شرتی بگیرم ببنده کمرش و من رو سفت بکونه و بعدش هم من اون رو بکنم .
6 ❤️

2019-04-19 13:34:38 +0430 +0430
نقل از: wikiboy
نقل از: touch19 چجوری روتون میشه به دوست دختراتون بگید این کارو بکنن من اخه روم نمیشه بهش بگم ?

خجالت نداره کوس خل، یکی از دوست دخترام زبونشو تا بیخ می‌کرد تو کونم… وای عاااااالی بود. مردم به زنشون میگن. تو یه دوست دخترت نمیگی!

این خیلی لذت بخشه البته چیزی داخل نکنه فقط با زبون ماساژبده و یا دوتا دست رو بزاره اینور اونور لنبه ها و بطرف خارج فشار بده که باعث کشیده شدن لذت بخش مقعد میشه

1 ❤️

2019-04-19 19:56:38 +0430 +0430

خصوصیتونو چک میکنین

0 ❤️

2019-04-20 12:14:24 +0430 +0430
نقل از: mae1363

منم عاشق اینم که وقتی زنم داره کیرم رو میلیسه و میخوره انگشتش رو بکنه توی کونم ولی تا حالا مالش پروستات رو امتحان نکردم . ولی این سری زنم انگشتش تو کونم بود که بهش گفتم بیشتر بکنتو گفت نه بیشتر بدم میاد , من که توی حال خودت بودم گفتم آخیش من کونیتم عشقم یک دفعه دست از انگشت کردن و کیر خوردن کشید و گفت دیگه نگو من از مردا و پسرای کونی بدم میاد و حسی بدی بهشون دارم و هرچی گفتم یذره دیگه بخور و انگشت بکن تو کونم نکرد و گفت بیا بکن تموم بشه ? ?

.آرزومه یه کیر مصنوعیه شرتی بگیرم ببنده کمرش و من رو سفت بکونه و بعدش هم من اون رو بکنم .

🙄

0 ❤️

2019-04-24 18:56:16 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

🙄

:( خخ؟ از هر کسی انتظار داشتم جز اسکلت حشری , جزو معقولا و باکلاسا و عقاید بازهای شهوانی میدونستمت . دروغ و حجویات مینویسن که فحش میدید واقعیت هم مینویسن تمسخر و خخ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

0 ❤️

2019-04-24 19:02:50 +0430 +0430

🙄

:( خخ؟ از هر کسی انتظار داشتم جز اسکلت حشری , جزو معقولا و باکلاسا و عقاید بازهای شهوانی میدونستمت . دروغ و حجویات مینویسن که فحش میدید واقعیت هم مینویسن تمسخر و خخ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

این که از خاطره‌ی جنابعالی خنده‌م گرف عایا دلیل میشود که جزو نامعقولا و بی‌کلاسا و عقایدبسه‌های شهوانی هسم؟

1 ❤️

2019-04-24 19:07:49 +0430 +0430

🙄

این که از خاطره‌ی جنابعالی خنده‌م گرف عایا دلیل میشود که جزو نامعقولا و بی‌کلاسا و عقایدبسه‌های شهوانی هسم؟

فکر کردم مسخرم کردی ?

1 ❤️

2019-04-24 21:52:34 +0430 +0430

شاید لذت داشته باشه ولی میتونه مقدمه ای باشه برای گی شدن آقایون

0 ❤️

2022-03-04 02:20:32 +0330 +0330

↩ Tannaz_nanaz
قدر دوست پسرتو بدون

0 ❤️

2022-03-04 12:19:04 +0330 +0330

منم دوست دختری داشتم برام انجام میداد.تجربش خوبه ولی ممکنه بعضیا خوششون نیاد

3 ❤️

2022-03-29 12:31:02 +0430 +0430

↩ touch19
به دوست پسرت بگو

0 ❤️

2022-07-15 01:16:01 +0430 +0430

↩ mae1363
یک سوال دارم لطفا جواب واقعی بدید
شوهر منم چند وقته مدام اصرار می کنه همچین کاری براش بکنم. ما سکس خوبی داریم و چندین ساله هیچ نکته منفی از ایشان ندیدم اما از وقتی این خواسته رو گفته ذهنیتم به هم ریخته. ایشان یک مرد کاملا جدی و تا حدودی خشن هستن و اصلا در مخیله ام نمی گنجد با مرد دیگری باشد اما از وقتی این خواسته رو مطرح کرده به هم ریختم. ما نزدیک ده ساله ازدواج کردیم و واقعا از سکسمون راضی هستیم اما از اول هم چنین خواسته ای داشت من محل نمی دادم اخیرا خواسته اش بیشتر شده
شما دوست دارید با یک مرد هم همچین کاری کنید؟ چرا علاقه دارید با الت مصنوعی همچین کاری بکنند؟

2 ❤️

2022-07-17 17:40:21 +0430 +0430

↩ Tannaz_nanaz
همیشه انگشتش کن قطعا دوتایی لذت می‌برید منم خیلی دوست دارم

1 ❤️

2022-07-17 18:59:26 +0430 +0430

↩ Farzane mah
این نوع از سکس لذت خیلی زیاده داره. اگر صلاح دونستید با فانتزی های سکسی شوهرتون همراه بشید زندگی ۲ روزه وقتی ۷۰ سالتون شد دیگه نیاز چندانی به سکس حس نمی کنید‌ الان تا می تونید لذت ببرید.

1 ❤️

2023-09-05 09:03:09 +0330 +0330

بهترین کار برای ماساژ پروستات کون دادنه ، چون هیچی مثل کیر نمیتونه پروستات رو ماساژ بده و تحریک کنه
اینکار بقدری تحریک کننده و لذت بخشه که حتی بدون دست زدن به خودت به ارضای کامل میرسی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «