نماز

1396/11/01

کیا اینجا نماز میخونن کیا نمیخونن اعلام کنید با دلیلش

1531 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-21 04:11:08 +0330 +0330
نقل از: شهوتی40 داداچ این چه تاپیکیه زدی اگه کسی نمازمیخونداینجاچیکارمیکردپس کسی نمازنمیخونه دنبالش نگرد

عزیزم صحبت شما اشتباهه. نماز خوندن هم عین بقیه مسائل یه امر شخصيه و خیلی از افراد با وجود اینکه اصلا ظاهر مذهبی ندارن و دنبال هر جور خلافی هم هستن اما من دیدم که نماز هم میخونن و وقتی دلیلش رو پرسیدم گفتن که بهشون آرامش ميده یا وقتهایی که حالشون خوب نیست نماز میخونن.
دلیل نمیشه که اگه کسی دنبال سکس و اینجور چیزها بود دیگه کلا قید همه چيو بزنه…

2 ❤️

2018-01-21 04:36:55 +0330 +0330

من نمازم کسو یه دور کردنه/تو کونو لا پستونا گذاشتنه ?

1 ❤️

2018-01-21 09:43:37 +0330 +0330

ممنونم از نظراتتون

0 ❤️

2018-01-21 10:40:16 +0330 +0330
نقل از: paco7
نقل از: شهوتی40 داداچ این چه تاپیکیه زدی اگه کسی نمازمیخونداینجاچیکارمیکردپس کسی نمازنمیخونه دنبالش نگرد

با عرض پوزش
این مسخره ترین نظریه که میتونستم اینجا بببینم!

از بچگی تو ذهن ما کردن که سکس نجسه، کثیفه، فلانه و کلا چیز بدیه!
سکس هم مثل خوردن و نوشیدن یک نیاز طبیعیه و بالاخره هر کسی میتونه اینجا باشه ولی نمازش رو هم بخونه!
خدا هم تحت شرایط سالم سکس رو حلال کرده. حالا درسته اینجا یه مشت ضد دین دور هم جمع شدن اما قطعا همه جور آدمی اینجا پیدا میکنید.

به هرحال به نظر من اگرچه بین نماز و افراط در مسائل جنسی تضاد کوچکی وجود داره اما هیچکدوم از ما که پیغمبر و معصوم نیستیم. بعضی وقتها نمیشه شهوت رو کنترل کرد و از این سایتها سر در میاریم و این چیز عجیبی هم نیست!

ممنون از نظرت دوست عزیز

0 ❤️

2018-01-21 10:52:56 +0330 +0330

من خودم نمی خونم چون اعتقاد ندارم بهش
اما بنظرم اجازه هم نداریم این سوالو بپرسیم
هر کسی یه اعتقادی داره
چه کسیکه بخونه ، چه کسیکه نخونه ، حق نداریم اصلا بپرسیم چون هر کس یه دلیلی داره
ما باید این احتمالو بدیم که شاید نظر خودمون اشتباه باشه پس نباید به کسی تلقین کنیم
و باید به اعتقاد همدیگه احترام بذاریم

0 ❤️

2018-01-21 11:02:55 +0330 +0330
نقل از: unest من خودم نمی خونم چون اعتقاد ندارم بهش اما بنظرم اجازه هم نداریم این سوالو بپرسیم هر کسی یه اعتقادی داره چه کسیکه بخونه ، چه کسیکه نخونه ، حق نداریم اصلا بپرسیم چون هر کس یه دلیلی داره ما باید این احتمالو بدیم که شاید نظر خودمون اشتباه باشه پس نباید به کسی تلقین کنیم و باید به اعتقاد همدیگه احترام بذاریم

ممنون از نظرت نه اینجا اطلاعاته نه کسی براش مهمه کی نماز میخونه کی نمیخونه ولی میخواییم در مورد نماز حرف بزنیم اونایی که نمیخونن بگن چرا اونایی که میخونن بگن چرا

0 ❤️

2018-02-23 11:34:47 +0330 +0330

کی نماز میخونه اینجا؟؟

0 ❤️

2019-02-15 08:35:24 +0330 +0330

بنده در دوران نوجوانی علاوه بر نماز یومیه،نماز آیات،قفیله،جعفر طیار،جمعه،و…میخوندم.یهو نمیدونم چی شد از دین برگشتم.

0 ❤️

2019-02-15 08:44:55 +0330 +0330
نقل از: We_Are_All_Victims
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار بنده در دوران نوجوانی علاوه بر نماز یومیه،نماز آیات،قفیله،جعفر طیار،جمعه،و....میخوندم.یهو نمیدونم چی شد از دین برگشتم.

احتمالاً اشتباهت این بوده که افراط میکردی. اصولاً میزان عبادت با میزان توقع و مطالبه از خدا، نسبت مستقیم داره. وقتی ببینی داری مدام نماز میخونی و دعا میکنی ولی در اون سطح که مورد انتظار خودت هست، از خدا پاداش و امتیاز نمیگیری، ذره ذره دلسرد میشی و همه چیز رو میبوسی میذاری کنار. اما اگه افراط نـکنی و به یومیه ها اکتفا کنی، میشه چیزی شبیه : کم بخون…همیشه بخون. از دین هم دیگه برنمیگردی ?

دیگه داداش الان برگشیتیم دیگه.کاریش نمیشه کرد. ?

1 ❤️

2019-02-15 11:17:45 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار بنده در دوران نوجوانی علاوه بر نماز یومیه،نماز آیات،قفیله،جعفر طیار،جمعه،و....میخوندم.یهو نمیدونم چی شد از دین برگشتم.

احتمالاً اشتباهت این بوده که افراط میکردی. اصولاً میزان عبادت با میزان توقع و مطالبه از خدا، نسبت مستقیم داره. وقتی ببینی داری مدام نماز میخونی و دعا میکنی ولی در اون سطح که مورد انتظار خودت هست، از خدا پاداش و امتیاز نمیگیری، ذره ذره دلسرد میشی و همه چیز رو میبوسی میذاری کنار. اما اگه افراط نـکنی و به یومیه ها اکتفا کنی، میشه چیزی شبیه : کم بخون…همیشه بخون. از دین هم دیگه برنمیگردی ?

دیگه داداش الان برگشیتیم دیگه.کاریش نمیشه کرد. ?

درسته…ولی هر موقع احساس کنی نیاز به برگشت داری، کارت چندان سخت نیست? ناسلامتی قبلاً از بندگان عالی رتبه ی حق تعالی بودی ?

اصلا بهت نمیاد آدم معتقدی باشی،ولی هستی. :)

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «