نه به خودکشی نوجوانان

1397/08/28

امروز خبری رو خوندم که واقعا اشکم رو درآورد:

یک پسر دانش‌آموز با سقوط از طبقه سوم مدرسه‌ خودکشی کرد.

به گزارش ایسنا، «ایران» نوشت: ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۲۳ آبان، مأموران کلانتری ۱۰۷ فلسطین در جریان سقوط پسری ۱۶ ساله‌ از طبقه سوم مدرسه‌ای در این محدوده قرار گرفتند.

بدنبال اعلام این خبر، مأموران راهی محل شدند و با هماهنگی با اورژانس، پسر نوجوان به بیمارستان منتقل شد. او تحت درمان قرار گرفت اما ۲۴ ساعت بعد تسلیم مرگ شد.

در تحقیقات صورت‌گرفته مشخص شد پسر نوجوان قبل از مرگ خود دست‌نوشته‌ای گذاشته است که داخل آن نوشته شده بود: «از پدر و مادرم به خاطر اینکه در این سال‌ها اذیتشان کرده‌ام عذرخواهی می‌کنم و می‌خواهم حلالم کنند. من به خاطر مشکلات اخیر این کار را انجام داده‌ام و امیدوارم که زندگی خوبی داشته باشید. اگر کسی خواست در مراسم من شرکت کند بگویید که تا ۴۰ روز لباس سفید به تن کنند و گریه و زاری هم نکنید چون روحم در عذاب است. آن دنیا منتظرتان هستم. وسایلم را اگر خواستید خودتان بردارید در غیر این صورت به افراد نیازمند بدهید. فقط لباسی را که تازه خریدم برای خودتان بردارید.»

بررسی‌ها نشان می‌داد که پسر نوجوان دانش‌آموز کلاس یازدهم بوده و در زنگ تفریح دست به چنین کاری زده است.

انتهای پیام

مخصوصا نامه ای که نوشته بود…

خودکشی یک بیماری جدی هست و فقط به کمک روانپزشک و دارو و بستری شدن قابل درمانه. واقعا متاسفم برای والدین احمق این پسرک که اجازه دادن کار به اینجا بکشه چون معمولا افراد یک مرتبه خودکشی نمی کنن و قبلش علائم داره.

وقتی نمی تونید بچه ای رو خوب تربیت کنید** گه می خورید** پدر و مادر میشید. زاد و ولد فقط با باز کردن پاها و پاشیدن آب کیر داخل کس نیست بلکه یک عمر مسئولیته. از همینجا ریدم دهن مسئولایی که میگن ده تا ده تا بچه بیارید تا جمعیت مسلمانان زیاد شه. به جای این کارها یه دونه بچه بیارید ولی اصول تربیتیشون رو خوب یاد بگیرید.

609 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-19 10:58:22 +0330 +0330

امروز یه دختره می‌خواسته خودکشی کنه و میره ام خودشو از بالای ساختمون مدرسه پرت می‌کنه پایین و میفته رو گردن معلمش. دختره الان سالمه و اون معلم بدبخت گردنش شکسته و معلوم نیست چی میاد سرش

1 ❤️

2018-11-19 11:19:12 +0330 +0330

تاسف بار هست…

0 ❤️

2018-11-19 11:22:17 +0330 +0330
نقل از: We_Are_All_Victims
نقل از: کاربر_سایت یه دختره می‌خواسته خودکشی کنه و میره خودشو از بالای ساختمون مدرسه پرت می‌کنه پایین و میفته رو گردن معلمش. دختره الان سالمه و اون معلم بدبخت گردنش شکسته و معلوم نیست چی میاد سرش

از خودت گفتی یا واقعا شده؟ ?

واقعا شده، تو شهر دوستم همین امروز اتفاق افتاده

0 ❤️

2018-11-19 11:25:23 +0330 +0330

ما فراموش شدگانیم
جز نعره سلاحی نیست
ما زنده کفن شدگانیم
جز دریدن راهی نیست

1 ❤️

2018-11-19 12:15:43 +0330 +0330

ناب بود حرفت!

0 ❤️

2018-11-19 12:42:28 +0330 +0330
نقل از: eyval123412341234

عزیز دلم خودکشی بیماری نیست... درمان دپرشنه یا افسردگی شدیده... یکی که می‌خواد خودشو بکشه باید زیر فشار خیلی زیادی باشه از همه طرف که خدا رو شکر در ایران همه تمام سعی اشونو برای آوردن فشار به شخص مورد نظر به کار میگیرن... نشانه های زیادی دال بر دپرشن وجود داره که حواله ی تخم چپمون میکنیم:

۱.خوابیدن بیش از حد! که به نشونه ی تنبلی و کون گشادی در نظر گرفته میشه...

۲.ضعیف شدن در مدرسه و نمرات بد! که خدا رو شکر با کتک و توهین حل میشه...

۳.مراوده نداشتن زیاد با اطرافیان: که نشونه از این داره برامون که طرف خودشو گرفته و گوه کرده...

۴.تو چشم طرف پر از غمه. اما بهش میگیم برو بیرون برو مهمونی خوب میشی...

۵.خودکشی. این قسمت نشونه از این داره که قشنگ و موفقیت آمیز ریدی! حالا که خیالت راحت شد بشین حالشو ببر!

پشمام تابستون کل این علائمو داشتم :|

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «