نیچه در مورد اسلام و محمد چه گفت؟دوستان دل نازک وارد نشید عکس هاش بالای 18 ساله

1392/02/04

نیچه:

"آنچه را که محمد به عنوان دین و آیین به پیروان خود داده است و به جهانیان پیشکش نموده است اگر نام دین بر آن نمی گذاشتند آدمی چنین می پنداشت که این گفتار مشتی مردم جنگلی است که به شهرنشینها پیشنهاد کرده اند. زیرا دین که نمی تواند چنین خشن و دور از انسانیت باشد.

دینی که پر از فرمان کشتن و بریدن دست و پا و ربودن و تصاحب زنان مردم باشد و یا دستور چاپیدن دارایی و هستی مردم را بدهد دین نیست بلکه فرمان نابودی اندیشه و روان و کالبد است.

من دینی به این بیدادگری و ستم پیشگی ندیده ام.
راست است که این دین از بیابان آمده و بنابر این درخور همان بیابان نشینهاست و جایی در میان مردم متمدن ندارد و نمی تواند داشته باشد! "‬

http://3.bp.blogspot.com/-e2NwAAmzbN8/UXJRVIPoOGI/AAAAAAAAZd8/fq_MyBnvKiI/s640/2.jpg http://3.bp.blogspot.com/-izEHE4GvPqE/UW-zCpW1u1I/AAAAAAAAZaU/1mnC6tyxbKE/s640/1.jpg http://1.bp.blogspot.com/-aFrv0kws-A0/UW-zTq1Y2EI/AAAAAAAAZac/6WzSDLGt458/s640/1.jpg http://3.bp.blogspot.com/-Tuqbeuv32dI/UXJQIQzFS5I/AAAAAAAAZdc/jvKVnpi4kLU/s640/2.jpg http://3.bp.blogspot.com/-rfBDJAAiPik/UW-yxP8_dII/AAAAAAAAZaE/WJOkx6etvJo/s640/1.jpg
126538 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-04-24 17:37:57 +0430 +0430

شما به طالبان و ريگي و امثالهم ميگين اسلام
هه

1 ❤️

2013-04-24 17:42:02 +0430 +0430

هه هه هه… یادم رفته بود اسلام فقط مال ایرانه… اخوی تو همین ایران قانون سنگ سار هنوز هستا…

-1 ❤️

2013-04-24 17:53:22 +0430 +0430

تا به عمرشان قرآن نخوانده اند ولي وقتي ميگيم فلان آيه توي قرآن هست، تکذيب ميکنند. نوادگان قوم بربر هستند و بيخردي در ذاتشان است. اينان همان بي غيرتهايي هستند که درياچه خشکيد و دم نزدند و تنها غمشان حذف تيمشان است. همان بي وجدان هايي که بچه ي خردسالشان از سرما و بي گازي مرد و باز هم هميشه در صحنه بودند. همان بي شرفهايي که افتخارشان ياد نداشتن زبان پارسي است و با کمال بي شرمي خود را ايراني ميخوانند. چنين مردماني دارد اين ديار سردسير.

-2 ❤️

2013-04-24 17:55:31 +0430 +0430

اولن نیچه ب کس ننش رید همچین حرفایی زد…دوما داش من الان هیچکس هیچ نشان واقعیی از اسلام نمیتونه پیدا کنه و گرنه اسلام واقعی این نیس…تو برو تو تمام کتابا یا هرجای تاریخ ببین حضرت محمد کدوم آدمیو سنگسار کرد؟؟؟کدوم آدمیو گردن زد؟؟؟ مگه اون زمان زنا کار یا دزد نبوده؟؟؟پس خواهشا اسم معصومینو اینجا نیار

2 ❤️

2013-04-24 18:02:57 +0430 +0430

[quote=سناتورسکس]اولن نیچه ب کس ننش رید همچین حرفایی زد…دوما داش من الان هیچکس هیچ نشان واقعیی از اسلام نمیتونه پیدا کنه و گرنه اسلام واقعی این نیس…تو برو تو تمام کتابا یا هرجای تاریخ ببین حضرت محمد کدوم آدمیو سنگسار کرد؟؟؟کدوم آدمیو گردن زد؟؟؟ مگه اون زمان زنا کار یا دزد نبوده؟؟؟پس خواهشا اسم معصومینو اینجا نیار[/quote]
کسي رو گردن نزده؟! جوک جالبي بود.

1 ❤️

2013-04-24 18:05:46 +0430 +0430

راستي، لينک توي امضات هم وجود خارجي نداشت. که البته اين هم از برکات اسلامه.

0 ❤️

2013-04-24 18:05:57 +0430 +0430

[quote=شيخ متفکر][quote=سناتورسکس]اولن نیچه ب کس ننش رید همچین حرفایی زد…دوما داش من الان هیچکس هیچ نشان واقعیی از اسلام نمیتونه پیدا کنه و گرنه اسلام واقعی این نیس…تو برو تو تمام کتابا یا هرجای تاریخ ببین حضرت محمد کدوم آدمیو سنگسار کرد؟؟؟کدوم آدمیو گردن زد؟؟؟ مگه اون زمان زنا کار یا دزد نبوده؟؟؟پس خواهشا اسم معصومینو اینجا نیار[/quote]
کسي رو گردن نزده؟! جوک جالبي بود.[/quote]
زده؟؟؟؟میتونی یکیشو بگی؟؟؟؟؟البته با مدرک
البته منظورم توی جنگها نیست

0 ❤️

2013-04-24 18:10:58 +0430 +0430

اینم مدرک… میبینید چقدر راحت انسان میکشه…ینی واقعا این آدم رو باید امام و پیشرو بدانیم؟؟؟؟
متاسفم…متاسفم…باید به این ادم گفت جنایکار… تروریسم…

0 ❤️

2013-04-24 18:22:09 +0430 +0430

شوالیه عزیز شما ناراحت نشو… تقصیر این دوستمون نیست که تاریخ رو تحریف کرده این رژیم

0 ❤️

2013-04-24 18:39:29 +0430 +0430

ببینید داغ نکنید مث دوتا بچه آدم حرف بزنید البته با مدرک این ک ی نقاشیه مگه شما ک اینقد خودتو عاقل فرض میکنید باید با ی نقاشی خام شید؟؟؟؟اگه واقعا اون نقاشیو ققبول دارید ک دیگه فبها من باهاتون حرفی ندارم

0 ❤️

2013-04-24 18:44:07 +0430 +0430

اصلا کس ننه ی هرچی اخونده من خودمم جمهوری اسلامی رو قبول ندارم ن خمینی ن خامنه و… اینا روی شما زور اوردن شما بند میکنید ب اسلام ولی میخوام بگم هیچکدوم از کارایی ک اینا میکنن ب اسلام و معصومین ربطی نداره

1 ❤️

2013-04-24 18:46:01 +0430 +0430

[quote=سناتورسکس]ببینید داغ نکنید مث دوتا بچه آدم حرف بزنید البته با مدرک این ک ی نقاشیه مگه شما ک اینقد خودتو عاقل فرض میکنید باید با ی نقاشی خام شید؟؟؟؟اگه واقعا اون نقاشیو ققبول دارید ک دیگه فبها من باهاتون حرفی ندارم[/quote]
دادا تو اینترنت سرچ کن… قربونت برم ببخش دیگه اون زمانا دوربین فیلم برداری نبود

0 ❤️

2013-04-24 18:57:52 +0430 +0430

[quote=savalan22][quote=سناتورسکس]ببینید داغ نکنید مث دوتا بچه آدم حرف بزنید البته با مدرک این ک ی نقاشیه مگه شما ک اینقد خودتو عاقل فرض میکنید باید با ی نقاشی خام شید؟؟؟؟اگه واقعا اون نقاشیو ققبول دارید ک دیگه فبها من باهاتون حرفی ندارم[/quote]
دادا تو اینترنت سرچ کن… قربونت برم ببخش دیگه اون زمانا دوربین فیلم برداری نبود[/quote]
داداش من گفتم ب عنوان مدرک فیلم یا عکس بیار قربونت؟؟؟بنظرت اون زمان خط هنوز کشف نشده بوده؟نباید ی نوشته ایی چیزی بجا مونده باشه؟؟

0 ❤️

2013-04-24 19:04:14 +0430 +0430

فعلأ که اميد و شيشه اي خوابيدن. فردا بهشون ميگم منابعي که در تاپيکهاشون از قتل هاي محمد گذاشته بودن، اينجا هم بذارن.

0 ❤️

2013-04-24 19:10:11 +0430 +0430

فقط همینو فهمیدم اونایی ک میان تاپیکهای ضد اسلام میزنن چیزی بجز فحش و توهین بلد نیستن ولی در کل مناظره خوبی بود آخر شبی نیمی از کفار سایت را دگرگون کردیم هه ههرشبتون خوش دوستان

0 ❤️

2013-04-25 02:20:18 +0430 +0430

عزیز دلم اگه سواد داشته باشی میتونی ببینی که اسلام الان چندین فرقه شده و هر فرقه ای به نظر خودش اسلام اصلی .
اسلامی که توی ترکیه " عراق " عربستان " ایران " هند " و … هست با هم فرق میکنه در صورتی که همه یک پیامبر دارن و یک دین اونم اسلام .
اسلام و دین هر کس باید با مطالعه و دانش بدست بیاد نه کار و مذهب پدرتو ادامه بدی و کور کورانه انجام بدی اسلام یعنی قرآن و امامان معصوم که با وجود هر دو دین کامل بدست میاد.

-1 ❤️

2013-04-25 02:20:20 +0430 +0430

مطمئنم هیچ کدومتون حتی یک بار هم قران رو نخوندید اونوقت چطوری اومدید اینجا و دارید در موردش نظر میدید؟؟
شما میدونید اسلام واقعی چیه؟؟
هیچکی نمیدونه.چون سیاست مدارا اونجور که میخوان دین رو به خورد مردم دادن
خواهشا اینجا نه به مقدسات توهین کنید نه به بزرگای دینمون.چون واقعا ما علمی بهشون نداریم

1 ❤️

2013-04-25 02:39:54 +0430 +0430

[quote=کاپيتان]اولا" من نفهمیدم نیچه دیگه کیه و این شخصیت را از کجا آوردید فقط میدونم معنی نیچه به زبان عربی گاییدن هست دوما" کسی که محرمات انجام میده مثل همجنسبازی بنظرم سنگسار براش کمه فرد خطاکار باید با چرخ گوشت چرخیده بشه .
تمام عالم هستی فدای دین اسلام .
تمام مخلوقات خداوند فدای یه تار موی حضرت محمد(ص) و حضرت علی (ع).[/quote]
نیچه یکی از بزرگترین فیلسوفان المانیه،دوم همجنس بازی ژنتیکیه و به اختیار خود همجنس باز نیست
شما از علم هیچی نمیدونید درست مث طالبان،فقط اکسیژن حروم میکنید

0 ❤️

2013-04-25 03:05:08 +0430 +0430

اسلام و قرآن هرگز مردم را به سنگار تشویق نکرد.سنگسار تحریف احمقانه ای از اسلام بود که توسط تعدادی ابلح و سنگدل وضع و اجرا میشد

-1 ❤️

2013-04-25 03:26:49 +0430 +0430

[quote=کاپيتان]اولا" من نفهمیدم نیچه دیگه کیه و این شخصیت را از کجا آوردید فقط میدونم معنی نیچه به زبان عربی گاییدن هست دوما" کسی که محرمات انجام میده مثل همجنسبازی بنظرم سنگسار براش کمه فرد خطاکار باید با چرخ گوشت چرخیده بشه .
تمام عالم هستی فدای دین اسلام .
تمام مخلوقات خداوند فدای یه تار موی حضرت محمد(ص) و حضرت علی (ع).[/quote]
دمت گرم داداش سرافرازمون کردی جلوی ی مشت شیطان پرست از خدا بیخبر

0 ❤️

2013-04-25 04:04:42 +0430 +0430

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ.ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را نیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!
سوره توبه فکر کنم آیه 123یا 132یادم نیست

0 ❤️

2013-04-25 04:09:35 +0430 +0430

اخه اين الاغ هانميدونن اسلاموآخرتو اين جورچيزاچيه اين انگل ها تاحالايه آيه ازقرآنونخوندن جدوآبادسگ ها يه زن مال يه مرده اگه هرمردي باهرزني بتونه هم بسترشه اين زن فردابچه دارميشه اين بچه روچطوري بزرگ كنه بعداگه هرروزاين اتفاق تكراربشه ميدونيدچي ميشه بعدش هم اگه افرادبدون ازمايش باهركسي نزديكي كنه ايدزوطاعون ونميدونم هزارمرزديگه اينافقط دلايل كوچكي هستن اگه هركي مخالف دينه بيادتابهش بفهمونم ديگه الكي حرف نزنيد.

0 ❤️

2013-04-25 04:31:49 +0430 +0430

ِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ.سزاى كسانى كه با [دوستداران] خدا و پيامبر او مى‏جنگند و در زمين به فساد مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت.

0 ❤️

2013-04-25 04:37:26 +0430 +0430

من اطلاعاتم درحد جناب شیشه ای نیست اما اگه آدم فقط یک روز به اطرافش توجه کنه و همه چیزو با دیده عقل ببینه متوجه میشه که اینهمه مشکل از کجاست!

وقتیکه افرادی دم از درستی و راستی یه چیزی صحبت میکنن باید حداقل خودشون اون مسئله رو رعایت کنند.

شمایی که درمقابل انتقاد تاب ندارید چرا اصلا وارد چنین سایتی شدید چون از نظر دین حتی تصور رابطه با غریبه درحکم عملش هست.

من نمیخوام قضاوتی بکنم چون کسیکه بخواد قضاوت کنه باید به تمام یا حداقل مطالب زیادی علم داشته باشه.

تنها حرف من اینه که از خودتون شروع کنید تا به جامعه، دوست، دین، خدا و… برسید. وقتی به حرفی که میزنید عمل نکنید پس اعتمادی بهش نیست.

0 ❤️

2013-04-25 04:44:42 +0430 +0430

اقا یا خانوم شیشه ای چطور ممکنه همجنس بازی ژنتیکی باشه . اگه اطلاعاتی در مورد اسلام و قرآن دارید می دانستی که جبر و اختیار یکی از مباحث اسلامه و وهابیون معتقد به جبر و دیگر مسلمانان معتقد به اختیار هستند و انسانی که اختیار نداره مجازاتی نداره به اعتقاد وهابیون اختیار وجود ندارد و همه چیز بر اساس جبر هستش . به اعتقاد دیگر مسلمانان تنها کسایی که اختیار ندارن و جبر بر اونها حکم می کند حیوانات هستند پس نتیجه میگیریم که نیچه به خودش به عنوان حیوان نگاه می کرده پس از شما بعیده که حرف های یک حیوان را سر لوحه زندگی خود قرار دهید لطفا بیشتر فکر کنید…!

0 ❤️

2013-04-25 04:47:35 +0430 +0430

[quote=کوس کن حرفه ای .]اقا یا خانوم شیشه ای چطور ممکنه همجنس بازی ژنتیکی باشه . اگه اطلاعاتی در مورد اسلام و قرآن دارید می دانستی که جبر و اختیار یکی از مباحث اسلامه و وهابیون معتقد به جبر و دیگر مسلمانان معتقد به اختیار هستند و انسانی که اختیار نداره مجازاتی نداره به اعتقاد وهابیون تنها کسایی که اختیار ندارن و جبر بر اونها حکم می کند حیوانات هستند پس نتیجه میگیریم که نیچه به خودش به عنوان حیوان نگاه می کرده پس از شما بعیده که حرف های یک حیوان را سر لوحه زندگی خود قرار دهید لطفا بیشتر فکر کنید…![/quote]
دوست عزیز ایشون درست میگن. وقتی جسم مردونه داشته باشن و هورمون زنانه یا بالعکس دست خودشون نیست.
یا حتی افرادی هستند که زمان تولد هم آلت زن دارن هم آلت مرد. اون زمان به تصمیم والدین یا توصیه دکتر باید با عمل یکیش رو انتخاب کنند که ممکنه با هورمون های ترشح شده تو بدنش منافات داشته باشه.

افراد همجنسگرا هم مثل همه حق زندگی دارند فقط نیاز به درمان دارند مثل یه بیماری ساده.
چرا باید بهشون مثل جانی یا فردی غیرعادی نگاه کنیم؟

واقعا این حق هست که بخاطر مشکلی که دست خودشون نبوده طردشون کنیم یا اعدام و سنگسار بشن؟!

0 ❤️

2013-04-25 05:07:16 +0430 +0430

[quote=کوس کن حرفه ای .]اقا یا خانوم شیشه ای چطور ممکنه همجنس بازی ژنتیکی باشه . اگه اطلاعاتی در مورد اسلام و قرآن دارید می دانستی که جبر و اختیار یکی از مباحث اسلامه و وهابیون معتقد به جبر و دیگر مسلمانان معتقد به اختیار هستند و انسانی که اختیار نداره مجازاتی نداره به اعتقاد وهابیون اختیار وجود ندارد و همه چیز بر اساس جبر هستش . به اعتقاد دیگر مسلمانان تنها کسایی که اختیار ندارن و جبر بر اونها حکم می کند حیوانات هستند پس نتیجه میگیریم که نیچه به خودش به عنوان حیوان نگاه می کرده پس از شما بعیده که حرف های یک حیوان را سر لوحه زندگی خود قرار دهید لطفا بیشتر فکر کنید…![/quote]
http://www.manfree.blogfa.com/cat-3.aspx

0 ❤️

2013-04-25 05:18:18 +0430 +0430

دوست عزیز که این تاپیک رو زدی آخه اینجا !!! به نظرت اینا حرفای من و تو رو می فهمن؟
آخه کسی که قبل از اینکه پست بزاره نمیره یه سرچ بزنه ببینه نیچه کی بوده . می خوای اینو قانع کنی بره 4تا کتاب در مورد اسلام بخونه؟!!
بابا این آدما بعد از کتاب دوران مدرسشون شاید فقط هری پاتر خونده باشن.یه سریشونم که هنوز مامانشون براشون تغزیه میزاه تو کیفشون.تو چجوری می خوای مغز معیوب یه سری آدمارو روشن کنی؟ اونم از محیط مجازی؟!
این بابا اصن نمی دونه شیعه بر ضد محمد بود. اصن تاریخ طبری رو نمی شناسه.
عاقا چرا تا یه نفرو نقد می کنیم یه عده میان میگن اسلام واقعی این نیست؟!! خوب اگه این نیست چرا طرفداریش می کنی؟چرا ایمان داری بهش؟ اصلا تو که می دونه اسلام واقعی چیه چرا معرفی نمی کنی ما هم فیض ببریم. اصن شاید ما هم ایمان آوردیم.والا به قرعان.

0 ❤️

2013-04-25 05:43:30 +0430 +0430

[quote=gaybaztehran]قابل توجه تو و امثال تو و طرفدارانتان بايد بگويم اين دين محمد نيست كدام موقع در زمان پيامبر و كل اهلبيت اين كار صورت گرفت تو يكسري حرامزاده سني و وهابي كه از آن دو خليفه ملعون طبعيت ميكنن رو با اسلام يكي نكنيد
اينها مگسانند به دوره شيريني درسته من خودم يك همجنسگرا هستم ولي حاضر نيستم كسي به مقدساتم توهين كنه و بهش پايبندم[/quote]
پيشنهاد ميکنم قرآن رو بخوني ببيني چه حکمي راجع به گي داده. انسان عاقل کسي که حکم قتلش رو داده رو تقديس نميکنه.

0 ❤️

2013-04-25 05:51:40 +0430 +0430

نیچه … خورد که این حرفو زد تو هم الکی ادای آدمای … رو در نیار

0 ❤️

2013-04-25 06:30:28 +0430 +0430

به هر حال این واقیعته… تقصیر این دوستان هم نیست… باورش سخته…
کسی رو که امام و پیشرو خودشون میدونن… ینطور جنایتکار باشه و دست به کارهای پست بزنه… دوستان علی اگر علی بود نزد مرمدش محبوبت داشت…به خودمون بیایم…

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «