هجوم ملخ‌ها به ایران

1398/02/04

چهل سال است ملخ‌هایی اینچنین به سرزمین ایران هجوم آورده و همچنان با بی‌رحمی هر چه تمام‌تر در حال خوردن سرمایه‌ی کشورند.

سمپاشی نیز برای از بین بردنشان کارساز نیس.
بنگرید راه حل مقابله با آنان چیست…

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-24 14:06:42 +0430 +0430

ی کلاه اسلامی گذاشتن رو سرمون ک تا خایه هامون پایین اومده تکون هم نمیتونیم بخوریم!
تا وقتی ک مردم ب اسلام تعصب داشته باشن ! هرکسی اعتراضی کنه یا حرفی بزنه زرتی انگ مخالف دین و اسلام بش میزنن و تایید مردم درپی اش باعث میشه معترض ب فاک بره!

مردممون باید ب حدی از آگاهی برسه ک نذارن از عقاید و تعصبشون حداقل سواستفاده بشه!
درضمن تو این چهل سال هممون با فرهنگ این کسکشا رشد و نمو کردیم! نمونش همین ک ی چی گرون میشه یا اوضاع ب هم میریزه ب جای این ک پشت هم باشیم دنبال اینیم خودمون سود کنیم یا فقط خودمون پولمون حفظ شه و فقط خودمون نجات پیدا کنیم ! درصورتی ک هممون سوار ی کشتی هستیم و این ملخا هستن ک واسه خودشون قایق نجات و جزیره و اندوخته جمع کردن!

اخیرا هم زالو های گرامی همت کردن دو برابر قبل دارن خون این لاشه ای ک ب نفس نفس افتاده رو میمکن!
فلذا و من الله توقیف ?

2019-04-24 14:18:27 +0430 +0430
نقل از: Mahtaa1380 ملخ که هج تا پا داله شلا اینا شیش تا پا تالن؟ :(

:/
دانه ی معنی بگیرد مرد عقل / ننگرد پیمانه را گر گشت نقل

2 ❤️

2019-04-24 14:32:24 +0430 +0430
نقل از: Hornfull ی کلاه اسلامی گذاشتن رو سرمون ک تا خایه هامون پایین اومده تکون هم نمیتونیم بخوریم! تا وقتی ک مردم ب اسلام تعصب داشته باشن ! هرکسی اعتراضی کنه یا حرفی بزنه زرتی انگ مخالف دین و اسلام بش میزنن و تایید مردم درپی اش باعث میشه معترض ب فاک بره!

مردممون باید ب حدی از آگاهی برسه ک نذارن از عقاید و تعصبشون حداقل سواستفاده بشه!
درضمن تو این چهل سال هممون با فرهنگ این کسکشا رشد و نمو کردیم! نمونش همین ک ی چی گرون میشه یا اوضاع ب هم میریزه ب جای این ک پشت هم باشیم دنبال اینیم خودمون سود کنیم یا فقط خودمون پولمون حفظ شه و فقط خودمون نجات پیدا کنیم ! درصورتی ک هممون سوار ی کشتی هستیم و این ملخا هستن ک واسه خودشون قایق نجات و جزیره و اندوخته جمع کردن!

اخیرا هم زالو های گرامی همت کردن دو برابر قبل دارن خون این لاشه ای ک ب نفس نفس افتاده رو میمکن!
فلذا و من الله توقیف ?

حرف شما کامل قبول دارم ۴۰سال نسل ما را با اسلام بهشت جهنم فریب دادن مشغول کردن،حالا هم با اینترنت مد تیپ لباس سرگرم کردن.مردم جامعه باید مطالعه قوی کنم. من پیشنهادم کتاب آگاهی طبقاتی به ترجمه محمد جعفر پوینده با سپاس

2 ❤️

2019-04-24 14:35:35 +0430 +0430

کسی نمیدونه اینا ب چ نوع سمی میمیرن؟

1 ❤️

2019-04-24 14:43:04 +0430 +0430
نقل از: number.13
نقل از: lovely_grl کسی نمیدونه اینا ب چ نوع سمی میمیرن؟

اینا آنتی سم دارن سم پم جواب نمیده باید واستی عمرشون تموم شه و نذاری جفت یابی کنن ?

عمر نوح دارن ?

1 ❤️

2019-04-24 15:17:45 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl کسی نمیدونه اینا ب چ نوع سمی میمیرن؟

آگاهی مردم!
هر اتفاقی برامون میوفته ب جا اعتراض در موردش جوک ساختیم و بهش خندیدیم!
لااقل بلد نیستیم کاری علیه شون کنیم هیچ کاری نکردن بهتره تا کاری کنیم ک اینا قدرتمند تر بشن!
تا جایی ک خودشون میتونن از جیب مردم میخورن اون بخشی رو هم ک خودشون دسرسی ندارن مردم خودشون میرن دو دستی پولشون رو میدن ب اینا!
از فروشگاه های زنجیره ای شون ک گندشون دراومده ک تخفیفاشون فیک هس ولی مردم واس قرعه کشی میرن از اونجا خرید میکنن تا پیش فروش ماشین و خرید گوشتای آشغالشون و همه و همه!
ملت دو کلوم سواد داشتن وضعمون این نبود! این حرف من معنیش این نیس ک خودم باسوادم!
ولی حداقل من میدونم ک نمیدونم!
من یکی ک دارم میخونم برم از این خراب شده! انقدم فداکاری ندارم و کله خراب نیستم عمرم رو بذارم واسه نجات مردمی که عینه اون چوپان بولیویایی میمونن و چگواراشون رو میفروشن چون صدای تیر در کردنش گوسفنداشو وحشت زده کرده بود :/
جهل مردم بهترین راه واسه پادشاهیه طولانی مدت هستش
زیاد زر زدم پوفففف شاد باشین ?

3 ❤️

2019-04-24 16:23:51 +0430 +0430

من این زبان مارمولکی رو دادم گوگل که برام زیرنویسش کنه - صاحب گوگل الان توی ICU بستریه – میگن از غلظت زبان مارمولکی سیستمش ترکیده (dash)

0 ❤️

2019-04-24 16:48:33 +0430 +0430

ملخ رو میشه کباب کرد خورد اما این توده های گه هیچی غیر از نفرت و کثافت و تباهی به دنیا اضافه نکرده اند.

2 ❤️

2019-04-24 21:31:20 +0430 +0430

ضد انقلاب بی دین چرا به امام توهین میکنی
پ.ن:
جواب راه حل #خایه

2 ❤️

2019-04-24 22:18:46 +0430 +0430
نقل از: Hornfull ی کلاه اسلامی گذاشتن رو سرمون ک تا خایه هامون پایین اومده تکون هم نمیتونیم بخوریم! تا وقتی ک مردم ب اسلام تعصب داشته باشن ! هرکسی اعتراضی کنه یا حرفی بزنه زرتی انگ مخالف دین و اسلام بش میزنن و تایید مردم درپی اش باعث میشه معترض ب فاک بره!

فلذا و من الله توقیف ?

پست جامع و خوبی بود.
قابل توجه اون تهی مغز چپول که هنو نفمیده چرا اسلام اینجا نقد میشود ولی سایر ادیان خیر!
2 ❤️

2019-04-24 22:23:10 +0430 +0430

حالا تو این وسط خر رو ول کردی پالونشو چسبیدی؟
صرفا جهت اطلا عرض میشود که؛ نخیر ملخ شیش تا پا داره. بفرما خودت بشمار یاد بگیر:

3 ❤️

2019-04-24 22:36:48 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

فلذا و من الله توقیف ?

پست جامع و خوبی بود.
قابل توجه اون تهی مغز چپول که هنو نفمیده چرا اسلام اینجا نقد میشود ولی سایر ادیان خیر!

عایا مشکل امروز جوانان اسلام است؟ملخ است؟چی است؟

راستی حسام جان،نظرت در مورد این (بدون شرح) چیست؟

3 ❤️

2019-04-24 22:39:12 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4

فلذا و من الله توقیف ?

پست جامع و خوبی بود.

خوشمزه به نظر میاد...
یحتمل چن وخ دیگه مجبوریم بخوریم.
1 ❤️

2019-04-24 22:49:07 +0430 +0430

*** بیاید بپردازیم به بحث وارد کردن شبیه نظامیان ( تروریست های ) حشدالشعبی به ایران از طریق اهواز و خوزستان به بهانه کمک به سیل زدگان ! که مهمترین خبر این روزهای ایرانه ، ***

0 ❤️

2019-04-24 22:53:46 +0430 +0430
نقل از: Korkak *** بیاید بپردازیم به بحث وارد کردن شبیه نظامیان ( تروریست های ) حشدالشعبی به ایران از طریق اهواز و خوزستان به بهانه کمک به سیل زدگان ! که مهمترین خبر این روزهای ایرانه ، ***

میتوانید بار زحمت درج تاپیک مربوط به اون بحث را خودتان به دوش کشیده و ما رم بلوک کنید تا نتونیم توش پست بذاریم!

3 ❤️

2019-04-24 22:54:09 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4

فلذا و من الله توقیف ?

پست جامع و خوبی بود.

در راستای این تصویری که گذاشتی من یه نقد از بابک داد میزارم بخونش جالبه:

حشره‌خواری! این ظاهراً «تازه‌ترین ارمغان!» چهل سالگی انقلاب اسلامی در ایران است! و برخی برای «جا انداختن» آن، دست به کار شده‌اند! از نوبرانه‌ی بهاریش شروع کرده‌اند!

روزنامه «خبر جنوب» (چاپ شیراز) که پیوند دیرینه‌ای با «بالا!» دارد، با آب و تاب فراوان از «نوبرانه‌ی بهاری ملخ!» گزارشی منتشر کرده و اهالی شهرستان «گِراش» را به عنوان «ملخ‌خواران استان فارس» معرفی کرده است!

این گزارش؛ بهای هر کیلو ملخ را هم بین ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان تعیین کرده و تصاویر اشتهاآوری(!) هم از چند نوع «غذای ملخی» منتشر نموده است!

سازمان جهاد کشاورزی استان فارس هم با «دلسوزی» از مردم فهیم ایران خواسته «ملخ مُرده» نخرند و نخورند! زیرا ممکن است این ملخ‌ها با سمپاشی مرده باشند و سم آنها، خدای ناکرده باعث مسمومیت «مردم رشید ایران اسلامی!» بشود!

اینها یعنی «جا انداختن» ملخ‌خواری در ایران! شش ماه پس از تحریم نفتی و آن همه شعارهای پوچ رهبر درباره‌ی «اقتصاد مقاومتی» و «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»… نگذشته که به ملخ خواری افتاده‌ایم! خدا قوت!!

زمانی ایران چنان در حال «شتاب اقتصادی و صنعتی» بود که «برخی از سر ناآگاهی» و با تبختر و تکبر، شهروندان شریف کشورهای جنوب خلیج فارس را با صفات زشت و نژادپرستانه‌ای مثل «سوسمار خوار» تحقیر می‌کردند!

اکنون پس از چهل سال حقارت، ایرانیان به ملخ‌‌خواری افتاده‌اند و پیشرفت آن کشورها ظرف همین چهل سال هم، چشم جهانیان را خیره کرده است. از بحرین و امارات و قطر تا عربستان و عمان و…! گویا فقط کشور ما دچار فلج مغزی و «در خود ماندگی» شده است!

این همه حقارتی که نصیب ایران شده؛ «محصول نکبت‌بار استبداد دینی» است! و تازه افرادی مثل ولایتی (مشاور رهبر)، خواب پوشیدن لُنگ و «زندگی به سبک یمنی» را برای مردم ما دیده‌اند. و این یعنی «کوه اقتصاد مقاومتی؛ ملخ زاییده است»!

بابک‌داد ۹۸/۲/۳

5 ❤️

2019-04-24 22:54:21 +0430 +0430

صحیح است…با توجه به رشد انفجاری جمعیت در جهان،از اکنون باید به فکر جایگزین هایی برای گوشت گاو و گوسفند باشیم،البته این روندی جهانی است و به دستپخت مسىولان ربطی ندارد!

یادمه چند سال پیش در عونفوان جوانی یه مدت این قضیه خیلی در مطبوعات مطرح میشد،حدودا هف هش سال پیش،فک کنم از همون موقع هم اینا پیش بینی این چیزارو میکردن!اونوقت ما ایمان نمیاوریم!:(:(

راستی حسام جان،با اینکه حدس میزنم احتمالا در کلیت با چپول ها مشکل داری ولی بنده به شخصه کسی که پیرو مذهبه چپ نمیدونم…از زمان انقلاب فرانسه جریان چپ و مذهب علیه هم بودن و فقط در انقلاب ایرانه که ما شکل هایی از چپ مذهبی امثال مجاهدین و تىوریسین هایی مثل شریعتی رو میبینیم…حالا من سرکی به کتاب های ال احمد نکشیدم که بدونم تو این خط بوده یا نه،ولی به هر حال،قاطی شدن جریان چپ با مذهب و توافق پیدا کردن جنبش های چپ با مذهب رو بنا بر حافظه تاریخی ملت ایران یک کسشعر مطلق میدونم…ادم یا مذهبیست که در این صورت به دلیل وجود نداشتن مفهوم عدالت و ازادی در ادیان نمیتواند چپ باشد،یا غیر مذهبیست که بنا به شرایط فکری اش میتواند (حق دارد) چپ باشد یا نباشد…

3 ❤️

2019-04-24 22:59:21 +0430 +0430
نقل از: Korkak *** بیاید بپردازیم به بحث وارد کردن شبیه نظامیان ( تروریست های ) حشدالشعبی به ایران از طریق اهواز و خوزستان به بهانه کمک به سیل زدگان ! که مهمترین خبر این روزهای ایرانه ، ***

میتوانید بار زحمت درج تاپیک مربوط به اون بحث را خودتان به دوش کشیده و ما رم بلوک کنید تا نتونیم توش پست بذاریم!

*** پیشنهاد دادم ، چون این نوع تایپک ها بیشتر باعث پرت شدن حواس از بحثای مهمتر فعلی میشه ، به وقت اش حتما ، ***

0 ❤️

2019-04-24 23:07:14 +0430 +0430
نقل از: Korkak

پیشنهاد دادم ، چون این نوع تایپک ها بیشتر باعث پرت شدن حواس از بحثای مهمتر فعلی میشه ، به وقت اش حتما ،

اونی که تعیین میکنه کودوم بحث اینجا مهمتره جنابالی نیسی.

نقل از: Deadlover4 صحیح است...با توجه به رشد انفجاری جمعیت در جهان،از اکنون باید به فکر جایگزین هایی برای گوشت گاو و گوسفند باشیم،البته این روندی جهانی است و به دستپخت مسىولان ربطی ندارد!
یادمه چند سال پیش در عونفوان جوانی یه مدت این قضیه خیلی در مطبوعات مطرح میشد،حدودا هف هش سال پیش،فک کنم از همون موقع هم اینا پیش بینی این چیزارو میکردن!اونوقت ما ایمان نمیاوریم!:(:(
راستی حسام جان،با اینکه حدس میزنم احتمالا در کلیت با چپول ها مشکل داری ولی بنده به شخصه کسی که پیرو مذهبه چپ نمیدونم...از زمان انقلاب فرانسه جریان چپ و مذهب علیه هم بودن و فقط در انقلاب ایرانه که ما شکل هایی از چپ مذهبی امثال مجاهدین و تىوریسین هایی مثل شریعتی رو میبینیم...حالا من سرکی به کتاب های ال احمد نکشیدم که بدونم تو این خط بوده یا نه،ولی به هر حال،قاطی شدن جریان چپ با مذهب و توافق پیدا کردن جنبش های چپ با مذهب رو بنا بر حافظه تاریخی ملت ایران یک کسشعر مطلق میدونم...ادم یا مذهبیست که در این صورت به دلیل وجود نداشتن مفهوم عدالت و ازادی در ادیان نمیتواند چپ باشد،یا غیر مذهبیست که بنا به شرایط فکری اش میتواند (حق دارد) چپ باشد یا نباشد...
احسنت! تو چپولی هسی که تکلیفت با خودت روشن است.
1 ❤️

2019-05-22 22:09:59 +0430 +0430
نقل از: Ryder
نقل از: Deadlover4 صحیح است...با توجه به رشد انفجاری جمعیت در جهان،از اکنون باید به فکر جایگزین هایی برای گوشت گاو و گوسفند باشیم،البته این روندی جهانی است و به دستپخت مسىولان ربطی ندارد!

راستی حسام جان،با اینکه حدس میزنم احتمالا در کلیت با چپول ها مشکل داری ولی بنده به شخصه کسی که پیرو مذهبه چپ نمیدونم…از زمان انقلاب فرانسه جریان چپ و مذهب علیه هم بودن و فقط در انقلاب ایرانه که ما شکل هایی از چپ مذهبی امثال مجاهدین و تىوریسین هایی مثل شریعتی رو میبینیم…حالا من سرکی به کتاب های ال احمد نکشیدم که بدونم تو این خط بوده یا نه،ولی به هر حال،قاطی شدن جریان چپ با مذهب و توافق پیدا کردن جنبش های چپ با مذهب رو بنا بر حافظه تاریخی ملت ایران یک کسشعر مطلق میدونم…ادم یا مذهبیست که در این صورت به دلیل وجود نداشتن مفهوم عدالت و ازادی در ادیان نمیتواند چپ باشد،یا غیر مذهبیست که بنا به شرایط فکری اش میتواند (حق دارد) چپ باشد یا نباشد…

هان !؟ بالاخره چپ باشد یا مذهبی باشد !؟ :-(

اگر چب باشد به صلاح جامعه بشری و اگر مذهبی باشد به صلاح جامعه حشری است!

یادمان باشد که مشکل ما هرگز چپ ها نبودند،مشکل ما همیشه شبه چپ ها،جوجه چپ ها و بچه کونی ها بودند…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «