هزینه جراحی کیر برای مردان . و نکات مهم

1396/07/26

هزینه جراحی الت …

باسلام دوستان .
هزینه جراحی کیر رو از پزشکهای مختلف تهران پرسیدم . نتیجه بشرح زیر بود … دوست داشتید مطالعه کنید
.
الان ۲ تا جراحی الت انجام میشه
یکی برا دراز کردنش
یکی هم برا کلفت کردنش
جراحی الت برا دراز کردن کیر انجام میشه که زمان عمل ش حدود ۳ ساعت هست
و بسته به استعداد شخص بین ۲ تا ۴ سانت بهش اضافه میکنه
روش دراز کردن کیر از نتیجه بهتری نسبت به کلفت کردن برخوردار هست …
جراحی دراز کردن کیر در ۹۰ درصد موارد موفقیت امیز هست ولی در کلفت کردن حدود ۶۰ درصد موفقیت میده
در کلفت کردن الت حدود یک و نیم سانت به قطر کیر اضافه میشه

برا کلفت کردن بدین صورت عمل میکنن که چربی رو از باسن یا ران یا پهلوها از بدن خود بیمار میگیرن و به زیر پوست الت تزریق میکنن .

من نرخ گرفتم تو بیمارستان خصوصی هردو جراحی رو باهم انجام میدن ۱۷ میلیون تومن !!
جراحی دراز کردن خودش حدود ۱۱ میلیون و کلفت کردن هم ۶ میلیون هست …
البته نرخ ها کمی طبق پزشکها مختلف پایین بالا میشه . دکتری میگفت من دوتا جراحی رو انجام میدم ۹ میلیون تومن !! ولی وقتی تحقیق کردم دکتر خوبی نبود .

عمل تحت پوشش بیمه قرار نمیگیره !! و کاملا هزینه خصوصی هست ! و بعهده بیمار هست .
البته برای اقایانی که مشکل میکروپنیس دارن تحت پوشش بیمه قرار میگیره .
منتها باید طول الت شون در حالت راست شده کمتر از ۴ سانت باشه !!! و دونفر پزشک متخصص هم براشون تاییدیه میکروپنیس رو بنویسن …
باقی روشهای بزرگ کردن الت مثل دارو و پماد و قرص و کشش رو هم تحقیق کردم . چه از کسایی که انجامشون دادن چه از پزشکهای محترم
واقعیت اینه همه کشک هست.
همه تبلیغاتی هستن …
د هیچکدوم اثر قطعی و مشخص ندارن …
تنها روش جراحی اثرگذار هست که البته اونم خیلی از دکترها برا اقایون مجرد انجام نمیدن یا قبلش تست روان شناسی برات مینویسن که مطمین شن از لحاظ روحی سالم هستی و واقعا خاستار این کار هستی …

بعد از عمل کمی اذیت میشید تا یکهفته داروی ضد نعوذ میخوری که کیرت راس نشه و احیانا بخیه ها باز شن . تورم و خونریزی هم تا ۴۸ ساعت داره که برات سوند میزنن …
تا چن روز درد شدید هست که مسکن میخوری
تا دوماه هم باید از رابطه جنسی پرهیز کنی
. تا یکسال و نیم هم حرکات وحشیگری در سکس انجام ندی تا عمل کاملا جوش بخوره …
یه اقا رو هم دیدم که جراحی کرده بود و مطب اومده بود راضی بود . گفت خیلی بهتر شدم . عکس کیرشو قبل عمل و بعد عمل دیدم حدود یک چهارم گنده تر شده بود … روم نشد بگم عکسهاتو برام بفرست و گرنه با اجازه خودش در سایت براتون میذاشتم …
موفق باشید

3813 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-10-18 17:40:06 +0330 +0330

مطالب خوبي بودن تشكر

0 ❤️

2017-10-18 18:08:02 +0330 +0330

مرسی خوب بود
فقط قسمت شق نکردنش سخته 🙄 🙄 (wanking)

0 ❤️

2017-10-18 18:29:05 +0330 +0330

واسه 2 تا 4 سانت نمیرزه کیرتو پاره پوره کنی ?

3 ❤️

2017-10-18 19:01:06 +0330 +0330
نقل از: ZiNCc چرا چیزی از پنیمور نگفتید دوستانی که مشکل دارند میتونند در اینترنت " پنیمور" رو سرچ کنند و اطلاعات کاملی ازش بدست بیارند این یک متود تقریبا اثبات شدست که در خیلی از کشور های مدرن توسط اورولوژیست ها توصیه میشه و اکثرا هم موفقیت امیزه و به چیز خاصی هم نیاز نیست و فقط باید 5 روز در هفته به مدت 6 ماه تمریناتی رو روی الت تناسلی خودشون انجام بدن که با کامل شدن دوره این متود چند سانت به طول و هم مقداری به قطر الت تناسلی افزوده میشه!

روش جراحی هم واقعا خیلی سخته و اکثرا پیشنهاد نمیشه چون معلوم نیست شخص بتونه درد بعد جراحی رو تحمل کنه…

شاید خوب باشه ولی خیلی طولانی و سخته

0 ❤️

2017-10-18 22:15:22 +0330 +0330
نقل از: ZiNCc چرا چیزی از پنیمور نگفتید دوستانی که مشکل دارند میتونند در اینترنت " پنیمور" رو سرچ کنند و اطلاعات کاملی ازش بدست بیارند این یک متود تقریبا اثبات شدست که در خیلی از کشور های مدرن توسط اورولوژیست ها توصیه میشه و اکثرا هم موفقیت امیزه و به چیز خاصی هم نیاز نیست و فقط باید 5 روز در هفته به مدت 6 ماه تمریناتی رو روی الت تناسلی خودشون انجام بدن که با کامل شدن دوره این متود چند سانت به طول و هم مقداری به قطر الت تناسلی افزوده میشه!

روش جراحی هم واقعا خیلی سخته و اکثرا پیشنهاد نمیشه چون معلوم نیست شخص بتونه درد بعد جراحی رو تحمل کنه…

مطالبی که در مورد پنیمور در سایتها هست با واقعیت فرق داره … پنیمور تاثیرش موقتی هست و قطعی نیست
… برا نوجوانان تا قبل از پایان سن بلوغ هم مفید هست …
عوارض داره از جمله خونریزی های مویرگی بسیار ریز …

دکتری که فوق تخصص بود و نظرش رو پرسیدم گفت : اینها همه بی تاثیر هستن . جلکینگ . پنیمور . حرکات کششی . اینا همش فیلم و بازیه … تنها روشی در دنیا که برای افزایش سایز الت هست و واقعی هم هست جراحی هست !!

0 ❤️

2017-10-18 22:19:59 +0330 +0330

داروی ضد نعوظ چیه ؟شربت اوپیوم؟
من جراحی میکنم با کش قیطونی بخیه میکنم مطمین مطمین …

0 ❤️

2017-10-18 22:29:33 +0330 +0330
نقل از: homayoon2222 داروی ضد نعوظ چیه ؟شربت اوپیوم؟ من جراحی میکنم با کش قیطونی بخیه میکنم مطمین مطمین ...

داروی ضد نعوذ نمیدونم دقیقا چیه اسمش واقعیتش . فقط میدونم جریان گردش خون کند میکنه و مانع راس شدن کیر می‌شه

0 ❤️

2017-10-18 23:56:48 +0330 +0330

ضمن تشکر ولی مفید تر این بود که مطالبی رو در مورد درمان عدم نعوظ الت یا زود انزالی یا سردی مرد در سکس یا عدم انجام سکس صحیح مینوشتی چون خیلیا تو کشورمون دچارشن و اولویت خیلی بالاتری نسبت به کلفت تر یا دراز تر کردن داره.در ضمن کیفیت سکس طبق گفته اکثر خانمای ایرانی به بلندی و کلفتی کیر نیست بلکه راست شدن و نحوه سکس کردن مرد و سرد نبودن و معاشقه ابتدایی قبل سکسه

0 ❤️

2017-10-19 04:43:03 +0330 +0330

چه عجب . یه مطلب مفید و درست و حسابی تو سایت دیدم ، خیلی ممنون

0 ❤️

2017-10-19 06:01:35 +0330 +0330
نقل از: XINFERNO با این روندی که شما ها دارین پیش میرین ، تا چند سال دیگه نه ۱ زن طبیعی و نه ۱ مرد طبیعی دیگه تو ایران پیدا نمیشه

خاک بر سر این جامعه با این معیارهاش

خودتون نمیدونید دارین تو چه کثافتی دست و پا میزنید …

آق معلم لطفاً نطق های پیش از دستور و پس از دستور خودت رو نگهدار واسه بعد از عمل، هر وقت کلفت شد بیا

0 ❤️

2017-10-19 07:09:44 +0330 +0330

داداچ تو ک داشتی امار میگرفتی خب واس ما هم میپرسیدی اگه که بخوام از قطرش و درازا کوچیک بشه چقد هزینه داره ?

0 ❤️

2017-10-19 07:51:13 +0330 +0330
نقل از: parsa_xt ضمن تشکر ولی مفید تر این بود که مطالبی رو در مورد درمان عدم نعوظ الت یا زود انزالی یا سردی مرد در سکس یا عدم انجام سکس صحیح مینوشتی چون خیلیا تو کشورمون دچارشن و اولویت خیلی بالاتری نسبت به کلفت تر یا دراز تر کردن داره.در ضمن کیفیت سکس طبق گفته اکثر خانمای ایرانی به بلندی و کلفتی کیر نیست بلکه راست شدن و نحوه سکس کردن مرد و سرد نبودن و معاشقه ابتدایی قبل سکسه

تحقیق در مورد نعوذ و انزال و مسایلی که فرمودید دارم انجام میدم . ولی با دکترهای متخصص و منابع معتبر میخام تحقیق کنم و مطلب بذارم . و البته به روز … نه مقداری مطلب بی پایه از سایتها وردارم و ارایه بدم .
ان شآلله در اینده نزدیک اخرین دستاوردهای پزشکی و درمانی در این حیطه ها رو هم در سایت خواهم گذاشت …

1 ❤️

2017-10-19 07:56:16 +0330 +0330
نقل از: XINFERNO با این روندی که شما ها دارین پیش میرین ، تا چند سال دیگه نه ۱ زن طبیعی و نه ۱ مرد طبیعی دیگه تو ایران پیدا نمیشه

بنظر من تمایل به زیبایی چه از لحاظ روشهای قدیمی مثل اویزان کردن وزنه به الت . انواع ماساژهای پوستی . ماسکهای گیاهی تا به امروز که روشهای جدید اومدن مثل جراحی های پلاستیک و بینی و تزریق بوتاکس و جراحی اندام های جنسی و مسایل دیگه … از اغاز پیدایش بشر وجود داشته و یه چیز طبیعی هست و علاقه انسان همیشه به این بوده . … ولی متاسفانه الان یه روند غیر معمول پیش گرفته و داره افراطی میشه که بنده هم باهاش موافق نیستم …
ضمن اینکه روشها کمی هم داره غیر معمول میشه . میشه جراحی گوش الاغی … یا دماغ فانتزی . که نگران کننده هست …

0 ❤️

2017-10-19 08:02:11 +0330 +0330
نقل از: sekandar کون قشنگ لطفاً برام خصوصی بفرستید چه تخصصی باید مراجعه کرد . دکتر معرفی کن. من ۱۸ رو دارم، خیلی دوست دارم ۲۲ رو تجربه بنمایم الهی آمین

بنظرم اگه ۱۸ سانت کیرتون هست بجا اینکه سعی کنید ۴ سانت بهش اضاف کنید ازش کسر کنید که راحتتر بتونید نفس بکشید و راه برید و پیاده روی کنید … نه اینکه در فکر ۲۲ سانت کردنش باشید …
البته اگه واقعا هست که بنده بعید میدونم … چون روش اندازه گیری کیر بصورت استاندارد توسط پزشکان جراح حداقل ۵ سانت از مال اندازه گیری ما کوجیکتره … با این اوصاف من تصور میکنم اگه کیر شما رو بصورت علمی و دقیق اندازه بگیرن حدود ۱۳ سانت هست .
البته باز هم شما خوبه انصاف داشتی و گفتی ۱۸ سانت… مورد داشتیم تو شهوانی که گفته کیرش ۳۸ سانت در حالت خوابیده ست (wanking)

0 ❤️

2017-10-19 08:17:57 +0330 +0330
نقل از: B_O ممنون از مطلب مفیدت چند تا سوال داشتم

چطوری سایز کیر رو بزرگ میکنن؟؟ یعنی توی عمل دراز کردن دقیقا چیکار میکنن؟؟

یعنی بعد از عمل و بعد از دوره ی نقاهت، نعوظ ضعیف تر نمیشه؟؟

و سوال سومم اینه که در این گونه تحقیقات! باید تحقیقات میدانی صورت بگیره! شما خودت با چند نفر از اون بیمارهایی که این عمل رو داشتن صحبت کردین و تا چه اندازه از عملشون راضی بودن؟؟

برای بزرگ کردن کیر از لحاظ حجم که توضیح دادم چربی مناطقی از بدن بیمار رو به پوست زیر الت انتقال میدن و البته خیلی از مواقع بصورت یکدست و زیبا در نمیاد . مثلا یه سمت الت حالت ورم کرده تر میشه از یه سمت مث اینکه زنبور یه نقطه از الت رو نیش زده باشه و معمولا افراد راضی نیستن تو نیمی از موارد …
در مورد افزایش طولی هم رباطهای تعلیق که در انتهای الت هست رو قطع میکنن و برش میدن . و چربی های قسمت شرمگاهی رو بصورت لیزر میسوزونن …

سوال دوم تون : نعوذ تغییر زیادی نمیکنه . من با سه چهار نفر صحبت کردم ظاهرا راضی بودن فقط میگفتن دهنمون سرویس شده برا عمل . چون مجبور بودیم یکهفته فقط به پشت دراز بکشیم و درد شدید داشتیم و این حرفا … ولی از نتیجه عمل بصورت ۹۰ درصدی راضی بودن …

0 ❤️

2017-10-19 17:25:17 +0330 +0330
نقل از: sekandar

هزار و چهارصد سال با اون معیارهای تخمی تخیلی اینه وضعمون!
یه تنوع بدیم بد نیست،
فعلاً که این معیارها تو جهان پاسخ داده و بشر رو از توحش و آدم کشی نجات داده و مهر ورزیدن و عشق و محبت رو جایگزین خودخواهی های مذهبی کرده ?

بامزه بود

0 ❤️

2017-10-19 17:28:56 +0330 +0330
نقل از: x_Art واسه 2 تا 4 سانت نمیرزه کیرتو پاره پوره کنی ?

Daghighan

0 ❤️

2017-10-19 17:41:50 +0330 +0330
نقل از: KambizBot
نقل از: x_Art واسه 2 تا 4 سانت نمیرزه کیرتو پاره پوره کنی ?

Daghighan

اره . خخخ

0 ❤️

2017-11-24 03:16:35 +0330 +0330

متاسفانه به دلیل وقیح شدن جامعه زنان و شیوع شدید فیلم پورن در بین شون عجیب میل به کیر گنده زیاد شده و من حتی شاهد بودم پسر همه چی‌تموم رو ول کرده به خاطر یه پسر دوزاری کیر گنده! این حجم جنده بودن و پرتوقعی دختران پاک !!! سرزمینم باعث شده اینطور ما مردا بیوفتیم دنبال این داستان!
منم راجع بهش تحقیق کردم. ظاهرا به جز سختی های بعد عمل خطر اصلی این عمل که احتمالشم زیاده مشکل عدم نعوذ کامل بعد از عمله و طبیعیم هست.چون اون حجم خون و خون رسانی پیشین بدن شما حالا باید چند سانت بیشتر رو … اگه این ترسه نبود منم عمل میکردم!

0 ❤️

2017-11-24 03:22:20 +0330 +0330

یکی از دلایل کوچکتر بودن کیر مردان ایرانی همون ختنه لعنتی بچگیشونه!
برای اینکه افزایش طول کیر به وسیله دستگاه اکستندر یا تمرینات کششی تا چند سانت ممکنه ولی به خاطر محدود بودن پوستش …
و اینکه تا قبل از ۱۸ سالگی خیلی راحت تر میشه سایزو بزرگ کرد. خاک بر سر نسل پدران ما که همش دنبا ل آموختن نماز و … بودن به جای توجه به تربیت درست جنسی و توجه به آلت جنسی و وضعیت آینده مون تو این جامعه جنده پرور!

0 ❤️

2017-11-24 04:37:38 +0330 +0330

آخه مگه کیری که خودمون داریم چشه…

0 ❤️

2018-08-24 14:32:40 +0430 +0430

سلام ، ولی اینکه میگین فقط جراحی تا حدودی درست نیست . درسته که افزایش سایز آلت تناسلی عملی 100 درصد اثبات نشده هست . اما خیلیا بودن که با روغن خراطین یا روغن زالو یا قرص ها آلت تناسلیشون بزرگ تر شده … یک نمونش دوست پسر خودم بوده . تو گوگل بزنین عطاری آنلاین محلول سایت فروشندش میاد میتونین در مورد روغن ها بخونین

0 ❤️

2018-08-24 19:16:41 +0430 +0430

25 سالمه نه پدر نه مادر در مورد مشکل بیضه نزول کرده ام تو نوزادی نگفته اخرم یکی از فامیل فقط جراحی کردن شنیدم نه دلیلش بدتر هم اینه جراحی بیضه با ختنه انجام دادن التم پرده دار کمی انحراف به چپ داره 17 سانته 6 سانتی پرده داره موقع سکس فهمیدم چه مشکلی دارم.گاییدم پرده های حجب و حیا در خانواده (dash)

0 ❤️

2018-08-24 19:56:48 +0430 +0430
نقل از: payam_sboy متاسفانه به دلیل وقیح شدن جامعه زنان و شیوع شدید فیلم پورن در بین شون عجیب میل به کیر گنده زیاد شده و من حتی شاهد بودم پسر همه چی‌تموم رو ول کرده به خاطر یه پسر دوزاری کیر گنده! این حجم جنده بودن و پرتوقعی دختران پاک !!!!!! سرزمینم باعث شده اینطور ما مردا بیوفتیم دنبال این داستان! منم راجع بهش تحقیق کردم. ظاهرا به جز سختی های بعد عمل خطر اصلی این عمل که احتمالشم زیاده مشکل عدم نعوذ کامل بعد از عمله و طبیعیم هست.چون اون حجم خون و خون رسانی پیشین بدن شما حالا باید چند سانت بیشتر رو ... اگه این ترسه نبود منم عمل میکردم!

شما که انقدر از خانمها شاکی هستی باید بگم‌هیچی در مورد زن نمیدونی . شماها ک اصلا سایز سینه و باسن و … براتون مهم نیست . نه؟
اتفاقا هیچ زنی بخاطر سایز طرفش رو ول نمیکنه مگر اینکه طرف سکس وب بلد نباشه . خیلی از مردای لیرانی فکر میکنن همین که بلدن تلمبه بزنن یعنی خوب سکس میکنن .حتی طولانی و زیاد کر ن هم دلیل به سکس خوب نمیشه . مردی که بدن و روحیات زن رو بشناسه و بلد باشه که زن رو تحریک کنه هیچ نیلزی به کلفت کردن کیرش نداره .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «