هشدار در مورد فیلم برداری موقع سکس

1397/08/11

یکی از راه های خلاص شدن از زیر بار مهریه، اثبات زنای زن شوهردار با مردی جز همسرش هست (که البته قانونا این طور نیست مگر در حد باج گیری). این باعث شده که مواردی از دعوت عمدی شوهر از زن برای اجرای فانتزی mfm به عمل بیاد و شوهر در اون موقع به راحتی فیلم بگیره و بعدا ادعا کنه خودش منزل نبوده چون اثری از خودش تو فیلم نیست. حتی می تونه از فیلم به عنوان یک مدرک برای باج گیری از زن و درخواست آزاد کردن مهریه استفاده کنه و آخرش هم فیلم رو همه جا پخش کنه.

این موردی که گفتم واقعا برای چند زوج اتفاق افتاده و چند فیلم هم به این خاطر تو فضای مجازی پخش شده و تو یکی شون مکالمه مرد با زن طوری بود که آمیخته با نفرت و تاکید اینکه خود زن خواهان این رابطه بوده و شوهر بی گناه بوده و زنه رفته مرد دیگه رو آورده شنیده میشه. زنه هم از همه جا بی خبره و ساده لوحانه تایید می کنه و با مرد غریبه سکس می کنه.

هر وقت فانتزی های عجیب جنسی انجام دادید به هیچ وجه اجازه ندید که حتی شوهرتون از شما فیلم بگیره چون تو جامعه اسلامی خیلی راحت میتونه با این فیلما شما رو به مرحله باج گیری و اعدام هم پیش ببره…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-02 07:54:31 +0330 +0330

مورد بعد: سکس های گروهی با غریبه ها

داخل سکس دو نفره شما به راحتی متوجه میشید که طرفتون موبایل دستشه و فیلم می گیره یا نه. ولی وقتی سکس گروهی میشه تشخیص این کار خیلی سخته و در حالی که مشغول یک نفر هستید نفر دوم می تونه راحت گوشی شو برداره و فیلم بگیره. از این فیلم ها برای باج گیری و دعوت به سکس رایگان بعدی استفاده میشه.

نمونه این موضوع زیاده. مثلا یه دختر با دو مرد mfm میکنه و یکی فیلم میگیره. از اون موقع دختر قربانی میشه و تو سکس های گروهی بعدی به صورت رایگان ازش استفاده میشه و تمام پولی که افراد غریبه به این نوع سکس می دادن تو جیب کسی که فیلم رو داشت می رفت.

8 ❤️

2018-11-02 08:01:32 +0330 +0330

مورد بعد: سکس های دو نفره

سکس های دو نفره همچنان ریسک فیلم برداری شدن رو دارن. ژست های زیادی هستن که شما فکر می کنید طرف گوشیش خاموشه و باهاش کار نمی کنه و کامل تو دستش نیست ولی داره از شما فیلم برداری می کنه.

یه قانون برای خودتون بذارید. موقع سکس و ورود به اتاق از طرفتون بخواید گوشیشو نیاره یا یه جای دور از دست در حالی که لنز دوربین به سمت زمینه بذاره.

با افرادی که 100% بهشون اعتماد دارید هم تو فیلم سکسی شرکت نکنید. اونایی که فیلمشون لو رفته قطعا خبر نداشتن که قراره روزی فیلمها پخش شه. اصلا ممکنه گوشی به سرقت بره و یا اطلاعات اون هک بشه. کار عاقلانه اینکه هیچ وقت از خودتون مدرک به جا نذارید.

2018-11-02 08:08:13 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty مهریه باید داده شه چون همانند هدیس البته من قوانینشو نمیدونم تو کتاب خوندم باید پزداخت شه

ببخشید اظهار نظر میکنم

بله فقط در حد دریافت حضانت فرزند هست ولی برای باج گیری آزاد کردن مهریه و ایجاد ترس از آبروریزی این روش زیاد استفاده میشه.

1 ❤️

2018-11-02 08:10:30 +0330 +0330

حرفتون تا حدودی درسته اما حتی بعضیا اینکارو میکنن فیلم میگیرن تا بتونن طلاق راحت بگیرن و حتی میتونن زن رو بکشن چون اگه توی دادگاه اسلامی بتونی اثبات کنی زنت زنا کرده میتونی هم خودشو هم طرف که باهاش بوده رو بکشی و هیچکسی هم کاری نداره و راحت ازاد میشی یا باید مدرک فیلم داشته باشی یا اینکه ۴ نفر بالغ که شاهد صحنه بودن رو بیاری شهادت بدن اونوقت اثبات میشه
من بیشتر این داستانارو مطالعه کردم و تا حدودی قوانین رو میدونم:)

1 ❤️

2018-11-02 13:12:18 +0330 +0330
نقل از: WORLD_WAR_SEX
نقل از: sir.AliReza حرفتون تا حدودی درسته اما حتی بعضیا اینکارو میکنن فیلم میگیرن تا بتونن طلاق راحت بگیرن و حتی میتونن زن رو بکشن چون اگه توی دادگاه اسلامی بتونی اثبات کنی زنت زنا کرده میتونی هم خودشو هم طرف که باهاش بوده رو بکشی و هیچکسی هم کاری نداره و راحت ازاد میشی یا باید مدرک فیلم داشته باشی یا اینکه ۴ نفر بالغ که شاهد صحنه بودن رو بیاری شهادت بدن اونوقت اثبات میشه من بیشتر این داستانارو مطالعه کردم و تا حدودی قوانین رو میدونم:)

چرا کوص تف میدی؟مگه اینجا مملکت گله شغال هاست که بری طرفو بکشی کسی هم کارت نداشته باشه.ثانیا اگه طرفیکه زن شوهر دار رو گاییده مجرد باشه جرمش خعلی خعلی سبک تره تازه میتونه ادعا کنه که من نمیدونستم این خانوم متاهله.حکم زنا برای افراد مجرد خعلی خعلی سبکه در حد جریمه یا شلاق یا ازدواج اجباری.فقط همجنس بازی به مجرد یا متاهلی کاری ندارن میگیرن مادرتو میگان.

داداش شما برو مطالعه کن پرونده های این چنینی رو بخون ببین چی به چیه من که از تو کونم نگفتم !
برو کتاب هاشو بخون یا برو قانون اساسی ماده ۲۲۰ و ۶۳۰ قانون مجازات اسلامی رو بخون ببین چی میگم من!یا میتونی کتاب فاجعه خاموش رو مطالعه کنی اطلاعاتت رو ببری بالا

2 ❤️

2018-11-02 13:29:28 +0330 +0330

زن همسایه ما وقتیکه شوهرش شب رفته بود سرکار یکی فامیلاشون و آورده بود خونه و باهاش داشت سکس میکرد ک یکی از همسایه ها دیده بود هم ب پلیس زنگ زده بود هم ب شوهر اون زنه اومدن زن و با اون مرده تو خونه گرفتن،زنه طلاقشو ک گرفت هیچ مهریه شو هم گذاشت ب اجرا آخر سر خوده مرده مجبور ب فرار شد،در نهایت بگم ک مهریه حق زن هستش و مرد تحت هر شرایطی ملزمه ک اون و ب همسرش بپردازه

0 ❤️

2018-11-02 18:10:11 +0330 +0330
نقل از: mfmمتاهل

توصیه میکنم هر کسی هر جایی از شما خواست فیلم بگیره سریع باهاش کات کنید . منتظر نمونید تا براتون داستانسرایی کنه اینها ادمهای خطرناکی هستن . ااصلا تین مزخرف بازیا چیه . چرا باید فیلم گرفت . هر کسی فیلم میگیره عکس میگیره فقط قصد اخازی داره

چرا اینقدر خودخواهانه حرف می زنین آخه, چون شما علاقه ای به فیلم گرفتن ندارین, پس دیگه می شه مزخرف بازی؟ هرکی فیلم می گیره قصد اخاذی داره؟

من از روابط جنسیم که توی یک مدت محدود با یک دختر خیلی مهم تو زندگیم بود فیلم گرفتم و هنوز بعد از سال ها نگاهشون می کنم و با تمام وجودم لذت می برم و خوشحالم که این فیلم هارو دارم تا به کمکشون هیچوقت اون شبا و روزا رو فراموش نکنم.

خوشحالم که اون دختر اونقدر به من اعتماد داشت که حتی یک لحظه نگفت فیلم نگیر, نگفت بعدش فلان کار رو نکنی, مواظب باشی که یک وقت فلان نشه... وقتی بهش گفتم اشکال نداره فیلم بگیرم؟ یک لبخند بهم زد و گفت بگیر. هیچوقت هم بعدا ازم نخواست که فیلمارو به اونم بدم, و صرفا فقط به خاطر اینکه من دوست داشتم اون تجربه رو ثبت کنم قبول کرد, صرفا به خاطر من. همین اعتمادی که به من کرد و هزار تا چیز دیگه ی مشابهش باعث شد یکی از جذابترین آدمهایی بشه که تو زندگیم دیدم.

من نمی گم همه ی آدما باید شبیه اون باشن, چون آدما زندگی متفاوت دارن, اون شاید می فهمید که به کی باید اعتماد بکنه و به کی نباید اعتماد بکنه و بقیه نمی تونن این رو بفهمن, اما این رو می دونم که بعضی موقع ها هیچ چیزی مثل اضطراب داشتن و نداشتن اعتماد به طرف مقابل شما رو از چشم اون آدم نمی ندازه و این اعتماد هستش که بیشتر از هرچیز دیگه ای می تونه شمارو به یک آدم نزدیک تر بکنه.

فقط باید بتونین تشخیص بدین که به کی اعتماد باید بکنین, همونطور که باید تشخیص بدین که به کی باید دلتون و احساساتتون رو بسپرین و به کی نباید بسپرین. تمام زندگی همین تشخیص هاست.

0 ❤️

2018-11-02 18:12:43 +0330 +0330
نقل از: BaddestBoy اگه یه آقایی از قبل توی مکان دوربین جاساز کنه چی؟ در مورد این توصیه ای نداری ?

احتمال این کار هم هست مخصوصا تو دریچه کولر یا استتار تو اثاثیه دیگه منزل. واقعا نمیشه کاری کرد مگر اینکه یا منزل کسی نری و خونه خودت مکان باشه که خیالت راحت باشه یا اگر خانم هستی چنان آرایش و تغییر قیافه ای بدی که اگه تو فیلم خودت رو دیدی نشناسی خودته. مثل استفاده از کلاه گیس که بیشتر صورت رو بموشونه یا از این نقاب های تزیینی که چشم و بینی رو می پوشونه.
کلا سکس علاوه بر ریسک انتقال بیماری مقاربتی و بی آبرویی، احتمال این جور بدبیاری ها مثل فیلم گرفته شدن رو داره.

0 ❤️

2018-11-02 18:16:07 +0330 +0330
نقل از: pesare_koonee میسترس اینقدر ترسو؟

من تو این راه کون های فراوان دادم تا به این تجارب چه به صورت شخصی چه در اقوام رسیدم. خوشبختانه به عنوان میسترس چون لباس مخصوص چرم به همراه نقاب و کلاه می زنم کسی هم ازم فیلم بگیره قکر می کنن از سایت xvideo دانلود کرده چه برسه به اینکه فکر کنن منم. ولی دوستانی داشتم که به چه فلاکتی افتادن.

1 ❤️

2018-11-02 18:20:05 +0330 +0330
نقل از: o_redcap_b
نقل از: mfmمتاهل

توصیه میکنم هر کسی هر جایی از شما خواست فیلم بگیره سریع باهاش کات کنید . منتظر نمونید تا براتون داستانسرایی کنه اینها ادمهای خطرناکی هستن . ااصلا تین مزخرف بازیا چیه . چرا باید فیلم گرفت . هر کسی فیلم میگیره عکس میگیره فقط قصد اخازی داره

چرا اینقدر خودخواهانه حرف می زنین آخه, چون شما علاقه ای به فیلم گرفتن ندارین, پس دیگه می شه مزخرف بازی؟ هرکی فیلم می گیره قصد اخاذی داره؟

من از روابط جنسیم که توی یک مدت محدود با یک دختر خیلی مهم تو زندگیم بود فیلم گرفتم و هنوز بعد از سال ها نگاهشون می کنم و با تمام وجودم لذت می برم و خوشحالم که این فیلم هارو دارم تا به کمکشون هیچوقت اون شبا و روزا رو فراموش نکنم.

خوشحالم که اون دختر اونقدر به من اعتماد داشت که حتی یک لحظه نگفت فیلم نگیر, نگفت بعدش فلان کار رو نکنی, مواظب باشی که یک وقت فلان نشه... وقتی بهش گفتم اشکال نداره فیلم بگیرم؟ یک لبخند بهم زد و گفت بگیر. هیچوقت هم بعدا ازم نخواست که فیلمارو به اونم بدم, و صرفا فقط به خاطر اینکه من دوست داشتم اون تجربه رو ثبت کنم قبول کرد, صرفا به خاطر من. همین اعتمادی که به من کرد و هزار تا چیز دیگه ی مشابهش باعث شد یکی از جذابترین آدمهایی بشه که تو زندگیم دیدم.

من نمی گم همه ی آدما باید شبیه اون باشن, چون آدما زندگی متفاوت دارن, اون شاید می فهمید که به کی باید اعتماد بکنه و به کی نباید اعتماد بکنه و بقیه نمی تونن این رو بفهمن, اما این رو می دونم که بعضی موقع ها هیچ چیزی مثل اضطراب داشتن و نداشتن اعتماد به طرف مقابل شما رو از چشم اون آدم نمی ندازه و این اعتماد هستش که بیشتر از هرچیز دیگه ای می تونه شمارو به یک آدم نزدیک تر بکنه.

فقط باید بتونین تشخیص بدین که به کی اعتماد باید بکنین, همونطور که باید تشخیص بدین که به کی باید دلتون و احساساتتون رو بسپرین و به کی نباید بسپرین. تمام زندگی همین تشخیص هاست.

موارد تک و توک عاشقانه فرق دارن. درست مثل سکس بی کاندومه که همیشه خطر نداره ولی خطرش که بیاد و حامله شی و ایدز بگیری کونت پارست.
من بیشتر مثال سکس های گروهی رو زدم چون دیگه اونا عشق و عاشقی و فیلم گرفتن از معشوق برای اینکه سالها با اون فیلم گریه کنن براشون معنی نداره و عملا تو ذهنشون یه جنده رو گرفتن که دارن روش عملیات پیاده می کنن و کیرهای متعدد رو روانش می کنن. اون قدر هم بی شخصیت فرضش می کنن که راحت فیلم می گیرن تا کس مفت بعدیشون جور شه.

0 ❤️

2018-12-17 18:13:44 +0330 +0330

وکیلم که هستی

0 ❤️

2019-01-14 18:50:00 +0330 +0330

احتیاج به سکس طبیعیه اما چرا اینقدر ریسک و خطر و پلیس فتا و دادگاه و …
راه اصولی و قانونی داره اینهمه قایم موشک بازی چیه چرا ازدواج نمیکنی که مجبور نشی اینقدر با اضطراب
سکس کنی. همچین سکسی به لعنت سگ نمی ارزه

0 ❤️

2021-04-19 09:24:35 +0430 +0430

چندین مورد شخصا دیدم که زنه از مرده موقع سکس فیلم گرفته بعد رفته گفته این به زور با من سکس داشته و اخاذی کرده … در یک مورد که زنه شوهر داشت و خودشو دختر معرفی کرده بود و از این طریق و فیلم گرفتن شروع کرده بود به اخاذی.
لطفا مرد ستیزی رو بگذار کنار و بیشتر از روابط میسترس و اسلیو و بالاتر از اون BDSM اطلاع بگیر …

0 ❤️

2021-04-20 01:29:05 +0430 +0430

دوستان ، همینجا میخوام دیدتون رو در این مورد اصلاح کنم و بگم که : هیچ چیزی باعث نمیشه که مهریه از بین بره . مهریه ، جز بدهی های درجه یک هست و در هر صورت باید پرداخت بشه مگر اینکه خود زن از گرفتنش منصرف بشه .

1 ❤️

2021-05-17 10:23:03 +0430 +0430

نهایت حرامزادگی و بی شرفی با ج گیری توسط فیلم گرفتن موقع سکس و تهدید به پخش اونه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «