واقعیت فمینیستی

1398/02/28

فمینیست، کلمه ای که اینروزها خیلی درموردش میشنویم! حقوق زنان! آیا زنانی که در گذشته زندگی کردن وضعشون از زنان امروزی بدتر بود؟ با وجود فرق زیاد بین زن و مرد آیاقعا برابری زن و با مرد شدنیه؟ چند درصد از زنها ازین برابری سود میبرن؟ واقعا لخت کردن زن در اجتماع دادن حق زنها به اونهاست؟ یعنی حجاب زن یه نوع محدودیته؟ چرا لخت بودن مرد در جامعه یجورایی زشته ولی زنها رو ترغیب به لخت شدن میکنیم؟
تا همین اواخر هم در کشورهای اروپایی زنان لباسهای کاملا پوشیده میپوشیدن، حتی در ساحل هم حق پوشیدن بیکینی نداشتن وطبق قانون لباس شناشون باید تا یه حدی پوشیده میبود، درزمان جنگ سرد کشورهای پیشرفته به نیروی کار نیاز داشتن، زنان که نصف جمعیت کشور بودن بخاطر زن بودن و قوانین دست وپاگیر نمیتونستن اونطور که باید وارد بازار کار بشن، سیاست مدارها تصمیم گرفتن با پیش کشیدن چیزهایی مثل برابری زنان و فمینیست بازی، زنان رو با دست خودشون از قشر صرفا مصرف کننده به قشر کارگر و تولیدکننده تبدیل کنن! در این وسط با بازی ای که سیاست مدارها به راه انداخته بودن زنها خودشون رو به زور وارد جامعه کردن درحالی که این همون چیزی بود که دیپلماتها میخاستن! کاری کردن که زنها با دست خودشون ، خودشون رو به دردسر انداختن و تبدیل شدن به نیروی کار دلخواه صاحبان قدرت!
هنوز هم که هنوزه زیادن افرادی که برای بقای این سیاست میجنگن، چون غریزه زن خونه رو به محل کار ترجیح میده، نگهداری از بچه رو به کار ترجیح میده، نگه داری از شوهرو به کار ترجیح میده ، این یه غریزه ست و برای عوض کردنش بایددایما روش کار کرد وگرنه زن دوباره طبق غریزه عمل خواهد کرد …

1612 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-18 09:50:45 +0430 +0430

وب سکسی میدم . از همه جای بدن جز صورت ، کاملا لخت میشم هرکار بخوای واست انجام میدم تو هرحالتی . هم ابتو میارم هم اب خودمو که ببینی . فقط هزینه داره نداری نیا ?? قبلشم هرمدل که بخوای از سینه تست میدم که مطمعا شی? Age mikhay bia
Id skype :f13a519c017ed0f3

0 ❤️

2019-05-18 09:53:41 +0430 +0430

تو ایران مطابق معمول برداشت چپکی از مفهوم فمنیست شده و صرفا واژه ی فمنیست بیشتر ی ملعبه بوده… ما میگیم زنان برابر و گاها برتر از مردا هستن … دفاع از فمنیست یا ژست فمنیستی گرفتن دو مقوله ی جدا و بعضا دارای تناقضه… ما میگیم زن حق انتخاب داره…قضیه اصن حجاب نیس قضیه حقوق زنه …با تحمیل و اجبار چ کردیم با زنا؟؟
اصل قضیه برداشتن نگاه و استفاده ی ابزاری از زن هاست

4 ❤️

2019-05-18 10:14:23 +0430 +0430

تفاوت های فیزیکی و روحی و عاطفی زن و مرد باعث نمی شه ک بگیم همه زنها طبق غریزه علاقه ب خونه داری و بچه داری دارن.
غریزه آدم ها با هم فرق داره و مسلما زن ها هم همینطور
زن در اوج لطافت و همسر بودن و مادر بودن غریزی می تونه پا ب پای مرد تو هر زمینه ای تاکید می کنم تو هر زمینه ای موفق باشه.

متاسفانه تو کشور ما و دین ما این قد زن و مرد کردن همجارو ک خیلی از زن ها هم خودشونو دست کم می گییرن تو ی سری از کار های مهم.

اگه از اول عدالت بین زن و مرد درست اجرا میشد کلمه ای ب اسم فمینیست وجود نداشت.

مسخرس بگی مرد می تونه زن نه یا برعکس

3 ❤️

2019-05-18 10:22:36 +0430 +0430

واقعیتش اینه که هرکسی باید آزاد باشه علایق و سلایق خودش رو انتخاب کن حجاب مصونیته یا محدودیت رو خود زن باید انتخاب کنه نه کس دیگه ای!
دوست داره بره راننده تریلی ترانزیت بشه یا دوست داره کل عمرش رو صرف فرزندآوری کنه به خودش مربوطه!
این دید جنسیتی که از کودکی در ذهن مردم جامعه جا کرده باعث اینجور کج فهمی ها میشه
کسی نمیخاد بزور حجاب از سر کسی برداره بلکه میگه ازادی انتخاب بهشون داده بشه
یا کجای دنیای بد غرب بقول شما گفته شده زن حق نداره خونه دار باشه و دنبال بچه داری باشه!
مبحث آزادی یعنی همین بخاطر همینه خیلی ها حاضر شدن جونشون رو برای آزادی از دست بدن!
البته این چیزها فعلا حداقل برای بخشی از جامعه ما نامفهومه!
ما حتی اطرافیان خودمون رو در انتخاب تیم ورزشی مورد علاقه آزاد نمیزاریم چه برسه به انتخاب دین و مذهب و پوشش و سبک زندگی و…

3 ❤️

2019-05-18 10:47:29 +0430 +0430

قبول کن که استدلالهات خیلی درِ پیت بود…

اینی که میگی زن غریضتاً به نگهداری از بچه و تمیز کردن خونه و نگهداری از شوهر علاقه داره و وظایفش فقط به همینها خلاصه میشه، یک دیدگاه عصر حجریه ?

در عصر حجر و انسان غارنشین، چون آدمها باید برای بقا با حیوانات عظیم الجثه و خطرناک مثل خرس و ببر و گرگ میجنگیدن، و برای تهیه غذا به شکار میرفتن، پس ناگفته پیداست که زنها هیچ نقشی نمیتونستن در خارج از غار داشته باشن. پس فقط همینهایی میموند که شما بهش اشاره کردی.

اما در عصر جدید که نیروی بدنی الزام اولیه ای برای بقا و موفقیت نیست، زنها خیلی جای رشد و ترقی دارن.

به قول یک بزرگی: "میزان پیشرفت فرهنگ یک جامعه را از جایگاه زنان در همان جامعه جویا شوید"

4 ❤️

2019-05-18 10:54:26 +0430 +0430

زنها ۵۰یا ۱۰۰سال پیش خیلی خیلی بیشتر از زنهای امروزی مورداحترام بودن، لباسهای زیبای محلی خودشو داشتن، البته همیشه مردای بیشعوری بودن که به زنشون اعمال زور میکردن، الانم کم نیست، من نمیگم چادر خوبه یا بد، اتفاقا همیشه به زنهای چادری انتقاد کردم چون راهرو عرب شدن!

0 ❤️

2019-05-18 10:59:00 +0430 +0430
نقل از: Special_boy

به شما هیچ ربطی نداره که ایا وضع بهتره یا بدتر این موضوع به انتخاب ادما مربوط میشه و دولت مردا و سیاست مداران و هیچ احد دیگه حق تایین تکلیف برای سایر انسان ها نداره پس لطفا خفه شید بعدشم یه زن الان هم میتونه بیکینی بپوشه هم سرتاسر چادر بپوشه و شما نمیتونی بگی کی چی بپوشه ، هم میتونه کار کنه و مستقل باشه همم خونه داری کنه پس وضع الان خیلی بهتر از قبله بعدشم قبل اینکه بخای در مورد یه چیز واقعیت هاش رو بنویسی کمی به اون مغز نداشتت فشار بیار

مرسی عزیزم، ازینکه در حد شعورت حرف زدی خوشحالم، اینجا ایرانه، پره از آدمای بیشعوری که زیر دست آخوندها تربیت شدن، آدمایی که وقتی از چیزی سردرنمیارن سریع میگن حرامه!

0 ❤️

2019-05-18 11:03:19 +0430 +0430
نقل از: KingsNeverDie این روز ها زن ستیزان منتقد میشوند . عجبزززز . البته از کسی که میگه چادر برای زن مفیده از این بیشتر انتظار نمیره

من حتی یکبار از چادر اسم نبردم، نمیدونم شما از کجات درآوردی! جالب اینجاست منظور من ازین متن بالابردن شان زن در جامعه ست ولی شعور شما درحدی نبوده که حالیت بشه

0 ❤️

2019-05-18 11:10:52 +0430 +0430

به شما هیچ ربطی نداره که ایا وضع بهتره یا بدتر این موضوع به انتخاب ادما مربوط میشه و دولت مردا و سیاست مداران و هیچ احد دیگه حق تایین تکلیف برای سایر انسان ها نداره پس لطفا خفه شید بعدشم یه زن الان هم میتونه بیکینی بپوشه هم سرتاسر چادر بپوشه و شما نمیتونی بگی کی چی بپوشه ، هم میتونه کار کنه و مستقل باشه همم خونه داری کنه پس وضع الان خیلی بهتر از قبله بعدشم قبل اینکه بخای در مورد یه چیز واقعیت هاش رو بنویسی کمی به اون مغز نداشتت فشار بیار

مگه من گفتم به من ربطی داره؟ خدایا چرا اینقدر کیفیت رو فدای کمیت کردی؟ کمتر خلق کن ولی باکیفیت تر خلق کن! اینهمه آدم کمشعور تو یه کشور واقعا حیرت آوره! وقتی زنی دلش میخاد فاحشه باشه خداهم جلوشونمیگیره، من از خدامه همه ی دخترای کشورم همیشه با بیکینی بگردن، کمه کمش چشم چرونیش به من میرسه، ?

0 ❤️

2019-05-18 11:12:51 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl تو ایران مطابق معمول برداشت چپکی از مفهوم فمنیست شده و صرفا واژه ی فمنیست بیشتر ی ملعبه بوده.. ما میگیم زنان برابر و گاها برتر از مردا هستن .. دفاع از فمنیست یا ژست فمنیستی گرفتن دو مقوله ی جدا و بعضا دارای تناقضه.. ما میگیم زن حق انتخاب داره..قضیه اصن حجاب نیس قضیه حقوق زنه ..با تحمیل و اجبار چ کردیم با زنا؟؟ اصل قضیه برداشتن نگاه و استفاده ی ابزاری از زن هاست

دقیقا! تو ایران از فمینیسم فقط لخت کردن زنهارو یاد گرفتیم و سواستفاده ازین!

1 ❤️

2019-05-18 11:17:40 +0430 +0430
نقل از: Atom13 تفاوت های فیزیکی و روحی و عاطفی زن و مرد باعث نمی شه ک بگیم همه زنها طبق غریزه علاقه ب خونه داری و بچه داری دارن. غریزه آدم ها با هم فرق داره و مسلما زن ها هم همینطور زن در اوج لطافت و همسر بودن و مادر بودن غریزی می تونه پا ب پای مرد تو هر زمینه ای تاکید می کنم تو هر زمینه ای موفق باشه.

متاسفانه تو کشور ما و دین ما این قد زن و مرد کردن همجارو ک خیلی از زن ها هم خودشونو دست کم می گییرن تو ی سری از کار های مهم.

اگه از اول عدالت بین زن و مرد درست اجرا میشد کلمه ای ب اسم فمینیست وجود نداشت.

مسخرس بگی مرد می تونه زن نه یا برعکس

حرفات کاملا درسته ولی جمله آخرتو قبول ندارم! یسری کارها رو زنان نمیتونن و یسری کارها رو هم مردها نمیتونن! اگه زن ومرد کاملا برابر بودن ،دیگه نیازی به تمایز جنسیت نیست! این فرق بین زن ومرد بوده و هست و جزو لزومات زندگیه

0 ❤️

2019-05-18 11:21:24 +0430 +0430

استدلالت اشتباه بود مگه زن‌ حمال به دنیا اومده که غریزه ش نگهداری از شوهر و کار خونه باشه :/
زن و مرد نداریم انسان باشیم کافیه

3 ❤️

2019-05-18 11:26:19 +0430 +0430
نقل از: ترومن قبول کن که استدلالهات خیلی درِ پیت بود...

اینی که میگی زن غریضتاً به نگهداری از بچه و تمیز کردن خونه و نگهداری از شوهر علاقه داره و وظایفش فقط به همینها خلاصه میشه، یک دیدگاه عصر حجریه ?

در عصر حجر و انسان غارنشین، چون آدمها باید برای بقا با حیوانات عظیم الجثه و خطرناک مثل خرس و ببر و گرگ میجنگیدن، و برای تهیه غذا به شکار میرفتن، پس ناگفته پیداست که زنها هیچ نقشی نمیتونستن در خارج از غار داشته باشن. پس فقط همینهایی میموند که شما بهش اشاره کردی.

اما در عصر جدید که نیروی بدنی الزام اولیه ای برای بقا و موفقیت نیست، زنها خیلی جای رشد و ترقی دارن.

به قول یک بزرگی: "میزان پیشرفت فرهنگ یک جامعه را از جایگاه زنان در همان جامعه جویا شوید"

زن و مرد فقط وفقط در کنار هم کامل اند! وقتی بتونی اینو درک کنی میفهمی پیشرفت مرد مساوی با پیشرفت زن! کاش زیر تاپیک مینوشتم افراد زیر ۳۰ سال نظر ندن! یه جوون ۲۵ساله هیچ درکی از واقعیت زندگی نداره! چرا فکر میکنی بقول شما عصر حجریا بد بودن و زندگیشون مزخرف بوده؟ به زندگی پدربزرگ و مادربزرگت نگاه کن، ببین اونا خوشبخت تر بودن یا زن وشوهرهای امروزی که زن و مرد جفتشون مثل خر صبح تا شب جون میکنن تا مبلهای خونشون گرونتر از مال فلانی باشه یا خونشون اینطوری باشه و …

0 ❤️

2019-05-18 11:28:15 +0430 +0430
نقل از: KingsNeverDie
نقل از: کوثلاو
نقل از: KingsNeverDie این روز ها زن ستیزان منتقد میشوند . عجبزززز . البته از کسی که میگه چادر برای زن مفیده از این بیشتر انتظار نمیره

من حتی یکبار از چادر اسم نبردم، نمیدونم شما از کجات درآوردی! جالب اینجاست منظور من ازین متن بالابردن شان زن در جامعه ست ولی شعور شما درحدی نبوده که حالیت بشه

توی یه تاپیک دیگه دیدم که چطور از حجاب دفاع کردی و منظور اون تاپیک بود . شما شعور و فهم خودت رو زیاد کن نمیخواد به فکر شأن و منزلت زن ها باشی

من الانم از حجاب دفاع میکنم، ازشعور شما همین بس که فکر میکنی حجاب ینی چادر!

0 ❤️

2019-05-18 11:32:08 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak استدلالت اشتباه بود مگه زن‌ حمال به دنیا اومده که غریزه ش نگهداری از شوهر و کار خونه باشه :/ زن و مرد نداریم انسان باشیم کافیه

اتفاقا چون زن حمال به دنیا نیومده اینو گفتم، حمالی واس مرده! زن باید زنونگیشو حفظ کنه و با قدرتی که داره بتونه یه مرد رو به مالکیت خودش دربیاره و ازش به نفع خودش استفاده کنه

0 ❤️

2019-05-18 11:35:30 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak استدلالت اشتباه بود مگه زن‌ حمال به دنیا اومده که غریزه ش نگهداری از شوهر و کار خونه باشه :/ زن و مرد نداریم انسان باشیم کافیه

اتفاقا چون زن حمال به دنیا نیومده اینو گفتم، حمالی واس مرده! زن باید زنونگیشو حفظ کنه و با قدرتی که داره بتونه یه مرد رو به مالکیت خودش دربیاره و ازش به نفع خودش استفاده کنه

من که فمینیست نیستم ولی به برابری زن و مرد اعتقاد دارم با اون جمله اخرتم کلا مشکل دارم که زن واسه خونه داری ساخته شده چه بسا زنایی هستن که هم لطافت خودشونو حفظ کردن هم تو جامعه موفق بودن شاغل بودن و همسطح مردا بودن به منزله لطیف نبودن نیست کوثلاو جان

4 ❤️

2019-05-18 11:35:43 +0430 +0430
نقل از: number.13 مخالفم هم با این کسشرایی ک فرمودین هم کلا با فمنیست :/

اصن از فمینیست خوشم نمیاد انگاری میخوان ب زور یه چیزی رو ب جامعه تزریق کنن!!

مثه این قضیه سیاهپوستاس !!

تو فوتبال یارو بازکنه از لیورپول رفته سیتی بعد تو بازی سیتی لیورپول لیورپولیا بهش توهین کردن همه جای دنیا صداشون دراومده آی توهینا ب خاطر سیاه پوست بودنشه :/

خو لامصبا هرکی تیمشو ول کنه مقابل تیم سابقش بیاد هو میکنن :/ مثه سوارز

الکی داره حساس میشه این قضیه …

یه خانومی ک باهوش باشه و شرایط کار داشته باشه خودش راهشو پیدا میکنه نیازی ب این تبلیغات نداره تو جامعه ایران ک اصلا افتضاحه این قضیه وژدانن

ولی از طرفی منکر این قضیه نمیشم ک حق خانوما تو ایران پایمال میشه بعضی وقتا ولی هرچی بیشتر رو این قضیه حساس بشیم ب نظرم بدتره :/

یه بار دیگم تاکید میکنم حرفای صاب تاپیک ب نظرم کسشر خالص بود ولی فمنیست رو هم ب شخصه خیلی موافق نیستم ^__^

الان لیورپول چه ربطی به موضوع تاپیک داشت؟ عموجون مشقاتو نوشتی؟ با گوشی بابات میای شهوانی بابات بفهمه دعوات نمیکنه؟

0 ❤️

2019-05-18 11:44:04 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak

من که فمینیست نیستم ولی به برابری زن و مرد اعتقاد دارم با اون جمله اخرتم کلا مشکل دارم که زن واسه خونه داری ساخته شده چه بسا زنایی هستن که هم لطافت خودشونو حفظ کردن هم تو جامعه موفق بودن شاغل بودن و همسطح مردا بودن به منزله لطیف نبودن نیست کوثلاو جان

ینی میگی زنی که توشغلش موفق شده یه مرده؟ اغلب دخترها دلشون میخاد یه شوهر باعرزه گیرشون بیاد تا مجبور نباشن بیرون از خونه کار کنن، اینو حتما قبول داری؟ ولی منه مرد اصلا نمیتونم مثل یه زن توخونه بمونم و کارخونه بکنم، حاضرم بیرون خونه فله گی کنم ولی خونه نمونم!
این ینی غریزه!

0 ❤️

2019-05-18 11:46:15 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak

ینی میگی زنی که توشغلش موفق شده یه مرده؟ اغلب دخترها دلشون میخاد یه شوهر باعرزه گیرشون بیاد تا مجبور نباشن بیرون از خونه کار کنن، اینو حتما قبول داری؟ ولی منه مرد اصلا نمیتونم مثل یه زن توخونه بمونم و کارخونه بکنم، حاضرم بیرون خونه فله گی کنم ولی خونه نمونم!
این ینی غریزه!

من یکی که به مستقل بودن علاقه دارم یحتمل شبیه زنای بی عرضه و تو سری خور قدیم نیستم ?

2 ❤️

2019-05-18 11:56:51 +0430 +0430

زن و مرد فقط وفقط در کنار هم کامل اند! وقتی بتونی اینو درک کنی میفهمی پیشرفت مرد مساوی با پیشرفت زن! کاش زیر تاپیک مینوشتم افراد زیر ۳۰ سال نظر ندن! یه جوون ۲۵ساله هیچ درکی از واقعیت زندگی نداره! چرا فکر میکنی بقول شما عصر حجریا بد بودن و زندگیشون مزخرف بوده؟ به زندگی پدربزرگ و مادربزرگت نگاه کن، ببین اونا خوشبخت تر بودن یا زن وشوهرهای امروزی که زن و مرد جفتشون مثل خر صبح تا شب جون میکنن تا مبلهای خونشون گرونتر از مال فلانی باشه یا خونشون اینطوری باشه و …

عجب!

اولاً اینی که گفتی که افراد زیر ۳۰سال نظر ندن یعنی چی؟ چه ربطی به موضوع داشت؟؟:|

حالا خوبه که سن پروفایلم اندازه بابابزرگ جنابعالیه. اما باز حرف جنابعالی هم هیچ منطقی نداره که به زعم جنابعالی از یه جوون ۲۵ ساله انتظار بره!?

بعدشم که بنظر خودت زندگی ۸۰ سال پیش مادربزرگهای ما با زوجهای الان قابل قیاسه؟؟ خودت فکر کن.

مادربزرگ من طبق تعریفای خودش تو سرمای زمستون میرفت از چاه آب میاورد، دستهاش ترک میخورد!

سر یه بحث الکی با پدربزرگم دو تا دندون جلوشو از دست داد. حرفا میزنیاااا ? 🙄

2 ❤️

2019-05-18 12:19:34 +0430 +0430

تو فوتبال یارو بازکنه از لیورپول رفته سیتی بعد تو بازی سیتی لیورپول لیورپولیا بهش توهین کردن همه جای دنیا صداشون دراومده آی توهینا ب خاطر سیاه پوست بودنشه :/

یه خانومی ک باهوش باشه و شرایط کار داشته باشه خودش راهشو پیدا میکنه نیازی ب این تبلیغات نداره تو جامعه ایران ک اصلا افتضاحه این قضیه وژدانن

ولی از طرفی منکر این قضیه نمیشم ک حق خانوما تو ایران پایمال میشه بعضی وقتا ولی هرچی بیشتر رو این قضیه حساس بشیم ب نظرم بدتره :/

یه بار دیگم تاکید میکنم حرفای صاب تاپیک ب نظرم کسشر خالص بود ولی فمنیست رو هم ب شخصه خیلی موافق نیستم ^__^

۱۳ عزیز

فمنیسم هیچ چیز بدی نیست. اونطور که ما فکر میکنیم← زن سالاری! نیست.

هدف فمنیسم به نقل از ویکیپدیا

برقراری و دستیابی به سطحی از حقوق زنان که در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، شخصی و اجتماعی، با مردان برابر باشد.

چه اشکالی داره که زنها با مردها حقوقشون برابر باشه؟ البته جامعه خودمونو فاکتور بگیریم که صاحبین شرکتها و مشاغل به زنها نگرش جنسی دارن و هدفی ندارن جز سوئ استفاده جنسی از زنهای جوان!

فکر نمیکنی همین برابری زن و مرد در غرب بود که موجبات پیشرفت شگرف قرن بیستم رو رقم زد؟

تاپیک کاربر Sevda رو مطالعه کردی؟ اولین سفر به کره ماه توسط یک خانم برنامه ریزی شد.

2 ❤️

2019-05-19 07:45:09 +0430 +0430

مگه من گفتم به من ربطی داره؟ خدایا چرا اینقدر کیفیت رو فدای کمیت کردی؟ کمتر خلق کن ولی باکیفیت تر خلق کن! اینهمه آدم کمشعور تو یه کشور واقعا حیرت آوره! وقتی زنی دلش میخاد فاحشه باشه خداهم جلوشونمیگیره، من از خدامه همه ی دخترای کشورم همیشه با بیکینی بگردن، کمه کمش چشم چرونیش به من میرسه، ?

اولا اینکه انگار بعضی جاهات خیلی بد سوزونده شده که اینجوری میگی
دوما بحث ما سر این نیست که چادر خوبه یا یه لباس معمولی(شلوار و پیراهن) یا حتی بیکنی بحث سر اینه که دلیلی نداره شما به دلایل کاملا مزخرف بگی این پوشش خوبه یا اون یکی و بخوای تایین تکلیف کنی
سوما من گفتم یه زن انسانه مثل یه مرد که اونم انسانه یه انسان تصمیم میگیره بشینه خونه یه انسانم تصمیم میگیره کار کنه و خودش مستقل زندگی کنه
چهارما گفتی زن باید مردشو کنترل کنه ببین الان پنجاه سال قبل نیست که مرد حمالی کنه و زنم کلفتی کنه و … یا کسی بخواد کسی رو کنترل کنه همه ما انسانیم و خودمون ، خودمون رو کنترل میکنیم
پنجما سن فقط یه عدده یه ادم ممکنه ۴۰ سالش باشه و احمق باشه یه بچه ۱۰ ساله هم ممکنه بسیار عاقل باشه
در اخر باید بگم شما یه ادم کاملا مزخرف هستی که فقط بلدی سفسته کنه همین

عزیزم برای من نه تو مهمی نه شهوانی نه هیچکدوم از اعضاش، ینی کلا پشمین برام،هر چقدر بیشتر ببافی به حماقتت بیشتر پی میبرم، اگه سن فقط یه عدد بود شما هیچوقت نمیگفتی الان دیگه مردحمالی نمیکنه و زن کلفتی! اصلا انگار تو توهمات خودت غرقی! تو همین تهران خودمون اینهمه مرد از کله صبح تا نصفه شب سگدو میزنن برا چیه؟ اگه حمالی نیس چیه؟ اینهمه زن ، هم کلفتی خونه رو میکنن هم بیرون کونشون پاره میشه! بحث اینجاست داره به زن خیانت میشه! این زنه که داره به اسم فمینیسم زیربار زندگی داغون میشه، مجبوره هم کلفتی کنه هم حمالی! بچه جون تو هم برو گوشی باباتو بده بهش تا چوب نکرده تو… ?

0 ❤️

2019-05-19 07:56:31 +0430 +0430
نقل از: number.13
نقل از: ترومن

۱۳ عزیز

فمنیسم هیچ چیز بدی نیست. اونطور که ما فکر میکنیم← زن سالاری! نیست.

هدف فمنیسم به نقل از ویکیپدیا

برقراری و دستیابی به سطحی از حقوق زنان که در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، شخصی و اجتماعی، با مردان برابر باشد.

چه اشکالی داره که زنها با مردها حقوقشون برابر باشه؟ البته جامعه خودمونو فاکتور بگیریم که صاحبین شرکتها و مشاغل به زنها نگرش جنسی دارن و هدفی ندارن جز سوئ استفاده جنسی از زنهای جوان!

فکر نمیکنی همین برابری زن و مرد در غرب بود که موجبات پیشرفت شگرف قرن بیستم رو رقم زد؟

تاپیک کاربر Sevda رو مطالعه کردی؟ اولین سفر به کره ماه توسط یک خانم برنامه ریزی شد.

بله من منکر برابری زن و مرد نمیشم ولی این جریانایی ک راه افتاده رو خیلی خوب نمیدونم ب نظرم با محل نذاشتن و جدی نگرفتن راحت تر میشه رد کرد این جریانات رو این ک هی فمنیست فمنیست بکنیم ب نظرم حساسیت الکی ب وجو میاد و برای خودمون خوب نیست …

الکی ایجادحساسیت و ب زور مطالبه کردن راه خیلی خوبی نیس حداقل تو ایران و نتیجه ی عکس میده …

دقیقا همینطوره . اینچیزها تو کشورهای جهان سوم ، دقیقا نتیجه عکس داره، تو شرایطی که داره برای بهبود شرایط زن تلاش میشه دست آخر شرایط میشه مثل الان، زن علاوه بر کار خونه مجبورمیشه بیرون ازخونه هم کارکنه!

0 ❤️

2019-05-19 08:07:43 +0430 +0430

عجب!

اولاً اینی که گفتی که افراد زیر ۳۰سال نظر ندن یعنی چی؟ چه ربطی به موضوع داشت؟؟:|

حالا خوبه که سن پروفایلم اندازه بابابزرگ جنابعالیه. اما باز حرف جنابعالی هم هیچ منطقی نداره که به زعم جنابعالی از یه جوون ۲۵ ساله انتظار بره!?

بعدشم که بنظر خودت زندگی ۸۰ سال پیش مادربزرگهای ما با زوجهای الان قابل قیاسه؟؟ خودت فکر کن.

مادربزرگ من طبق تعریفای خودش تو سرمای زمستون میرفت از چاه آب میاورد، دستهاش ترک میخورد!

سر یه بحث الکی با پدربزرگم دو تا دندون جلوشو از دست داد. حرفا میزنیاااا ? 🙄

اگه تاپیکو کامل مطالعه میکردی میدیدی که به همینم اشاره کردم، اصلا فرقی نمیکنه چه در گذشته چه الان، مردایی بودن که مثل پدربزرگ جنابعالی موقع عصبانیت جفتک مینداختن و هنوزم همچین خرهایی وجود دارن که فکرمیکنن زن جزو اموالشونه و هرطورکه بخان میتونن باش رفتارکنن، وقتی میگم بچه ای بخاطر همین میگم، تنها چیزی که نمیذاره آدم حرف مفت بزنه تجربه ست!

0 ❤️

2019-05-19 08:13:44 +0430 +0430

دو کلمه بالا بهترین کلماتین که در مورد امسال شما میشه استفاده کرد ، ازادی به این شکلی که شما میگی هر کسی هر کاری دلش بخواد انجام میده ینی ساده لوح بودن ، همیشه مردم جامعه اون چیزی رو فکر میکنن که سیاسیون براشون درست و صحیح نشون میدن و از اونجایی که ما حکومتون عرضه نداره افکار رو طبق ارزش ها و باور های خودمون جهت بده مردم درگیر افکار و تفکراتی شدن که یه عده دارن سعی میکنن سعی میکنن بر کل دنیا حاکم کنن … امروز این مسئله که اینقد مسئله حجاب برای مردم ما دغدغه شده و از نون شب واجب تر و مرد و زن هرطور شده میخوان تغییرش شدن یکی از چندین بازی که داریم میخوریم ما مردم و اصلا متوجه نیستیم داریم چه بلایی سر خودمون میاریم

1 ❤️

2019-05-19 08:29:28 +0430 +0430

اگر تاپیکت در دفاع از تبلیغات اسلامی نباشه ، کاملا قبولش دارم ( نظر شخصی ) .
ولی در جامعه ما واقعا زن هست که حکومت میکنه . درحالی که توی کشورهای دیگه ، این زنها هستن که به مردها پیشنهاد های مختلف میدن ، توی جامعه ما ، مردها حتی نمیتونن انتخاب کنن و حتی نمیتونن با یه زن حرف بزنن . چون زنها خودشون رو کالایی پر ارزش میدونن . ( بلانسبت خانومهای محترمی که خیلی بیشتر از این افراد هستن )
و فراموش نکنیم که خیلی از جنگها چه در دوره باستان و چه دو جنگ جهانی در دوره معاصر ، عامل غیر مستقیم و یا مستقیمش ، زنها بودن .

1 ❤️

2019-05-19 09:32:44 +0430 +0430
نقل از: number.13 کسشراتی ک در این تاپیک دیدم (حتی حرفای ودم ک خودمم نفهمیدم چی گفتم:/) اینقدر زیاده ک ترجیح میدم دیگ نظر نذارم اینجا ناموسن کم کس بگو داداچ!!! آخه سن 25 چ ربطی داره لنتی؟!!!! من خودم خدای کسشرم ولی تو رو دست من اومدی!!!!

روز خوش کم کس بگو همیشه کس بگو ^___^

خخخخخخخخخخخخ

منم این بحثو دیگه ادامه نمیدم. واقعاً حیف وقت ;) (dash)

2 ❤️

2019-05-19 09:35:33 +0430 +0430

با خوندن نظرات دوستان کمی نظرم تغییر کرد .
زن رو نباید صرفا ابزار سکس دید و به همون نسبت هم نباید محدود کرد به حجاب و …
حق انتخاب باید باشه که نیست . چه برای مرد چه برای زن .
و متاسفانه درباره زنها این حق انتخاب خیلی کمتره .
بدون دیدگاه سکس به همه خانومها به خاطر انسان بودنشون احترام میزارم نه به خاطر زن بودنشون .
چون در خلقت فقط تفاوت کمی توی ظاهر و فیزیک بدن وجود داره ، نه توی احساسات و توانایی ها و علایق .

1 ❤️

2019-05-19 12:40:19 +0430 +0430
نقل از: keivanx50

زن و مرد فقط وفقط در کنار هم کامل اند! وقتی بتونی اینو درک کنی میفهمی پیشرفت مرد مساوی با پیشرفت زن! کاش زیر تاپیک مینوشتم افراد زیر ۳۰ سال نظر ندن! یه جوون ۲۵ساله هیچ درکی از واقعیت زندگی نداره! چرا فکر میکنی بقول شما عصر حجریا بد بودن و زندگیشون مزخرف بوده؟ به زندگی پدربزرگ و مادربزرگت نگاه کن، ببین اونا خوشبخت تر بودن یا زن وشوهرهای امروزی که زن و مرد جفتشون مثل خر صبح تا شب جون میکنن تا مبلهای خونشون گرونتر از مال فلانی باشه یا خونشون اینطوری باشه و ...

ترومن متولد دهه ۵۰ هستش چند وقت دیگه ۵۰ سالش میشه ، خودش بابابزرگه دیگه 🙄

نرینی باوو انقدر میخندی

گیریم اصلاً متولد دهه بیست باشم، چه ربطی به موضوع داشت؟!

نکنه دهه پنجاهی دوست داری؟ ? (erection)

1 ❤️

2019-05-21 12:35:47 +0430 +0430

زن و مرد فقط وفقط در کنار هم کامل اند! وقتی بتونی اینو درک کنی میفهمی پیشرفت مرد مساوی با پیشرفت زن! کاش زیر تاپیک مینوشتم افراد زیر ۳۰ سال نظر ندن! یه جوون ۲۵ساله هیچ درکی از واقعیت زندگی نداره! چرا فکر میکنی بقول شما عصر حجریا بد بودن و زندگیشون مزخرف بوده؟ به زندگی پدربزرگ و مادربزرگت نگاه کن، ببین اونا خوشبخت تر بودن یا زن وشوهرهای امروزی که زن و مرد جفتشون مثل خر صبح تا شب جون میکنن تا مبلهای خونشون گرونتر از مال فلانی باشه یا خونشون اینطوری باشه و ...

نرینی باوو انقدر میخندی

نه من فقط مامان تورو می‌دوس! (wanking)

0 ❤️

2019-05-21 19:45:47 +0430 +0430

نرینی باوو انقدر میخندی

نه من فقط مامان تورو می‌دوس! (wanking)

عجب!

این بار چرت و پرت گفتنتو ندید میگیرم:|

حواست باشه با کی داری حرف میزنی و ایضاً چی داری میگی!☝

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «