وصیت نامه ی خامنه ای (طنز)

1390/11/26

بسم الله قاسم الجبارین
و اما بعد
فرزندِ منتصبم برادر محمود احمدینژاد دامت اضافاته.
این روزها که عزرائیل ملعون مانند بازجویان زندان اوین و کهریزک، دور و بر این حقیر میچرخد، می دانم که باید پس از جاری کردن امر واجبِ باتوم و تجاوز و اعتراف، جان به این حرامزاده تقدیم کنم. لذا چند وصیت دارم خدمت شما به امانت میگذارم تا پس از فوتم اجرا فرمائید چرا که شما رئیس قوه ی مجریه هستید.
ا – با وجود جنگ هزاران سالهی عربها و یهودیها، بنده در جایگاه یک عرب زادهی سادات و شما به عنوان یک یهودیتبار توانستیم دست در دست هم ملت ایران را کلهپا کنیم. و جنگ قادسیه را در تهران به اتمام برسانیم. مرحمت بفرمائید پس از مرگم، همچنان با سادات و اهالی خاندان نبوت و امامت به سرکوب ایرانیهای مجوس و چپاول سرزمین ثروتمندشان ادامه بدهید انشاءالله.
۲ – از دار و ندار دنیا، فقط مقداری کتاب و اسناد کا.گ.ب در منزل دارم. آنها را به آمریکا بفروشید و پولش را به حضرت آیتالله عظما ولادیمیرپوتینِ نجفآبادی بدهید که مدیون ایشان از دنیا نرفته باشم.
۳ – چون در معاملات ما با سرزمین مقدس روسیه، فقط ۱۲ درصد از سهم دریای خزر برای ایران بیشتر نمانده، و ۱۲ درصد هم خود به خود رقمی نیست، آن را به حجتالاسلام والمسلمین حضرت دیمتری مددفِ قمی بدهید که رضایت و دعای بندگان روسی خداوند، بدرقهی راه ما باشد.
۴ – یک جفت نعلین هم دارم که تمنا دارم در یکی از جلسات سخنرانیی برادر سیدحسین اوبامای حبشی به صورت پرتاب، تقدیم ایشان بفرمائید تا امت اسلام از ما بیشتر خوشش بیاید و به همین چیزها دلخوش باشد. هوای این سید جوان حبشی را داشته باشید. از انصار است. حضرت ایشان برندهی جایزهی صلح نوبل شد. حال آن که شما برای دریافت این جایزه شایستهتر بودید.
۵ – همانطور که بنده شما را به فرزندی منصوب کردم بیآن که با مادرتان سروکاری داشته باشم، شما هم آقا مجتبی را به همین ترتیب به فرزندی خود منصوب بدارید بدون اینکه با مادر ایشان کاری داشته باشید. به عونالله و انشاءالله.
۶ – مراقبت ویژه بفرمائید که در سخنرانیهای خود، کلمهی منحوسِ سیکولار را سیکیملار تلفظ نفرمائید. دشمن از آن بهرهبرداری نامشروع میکند.
۷ – طب اسلامی میگویند دفعِ گاز مایهی سلامتی است. گازهای حوزهی پارس جنوبی در خلیج عربی را از پالایشگاههای قطر دفع کنید تا هم از بوی گندش خلاص باشید و هم پوزه ی دشمنان را به گاز بمالید.
۸ – به این «اصلاحطلبان» گیج و مشنگ بفرمائید شال سبز سیدی ما را اینقدر روی دستهاشان در تظاهرات نگیرند، جد بزرگوارمان از این موضوع ابراز نارضایتی فرموده.
۹ – آقامجتبی را تعلیم دادهایم که پس از فوت بنده، به عنوان امام زمان، ظهور فرمایند برای کان لم یکن کردن این دنیای فانی. لازم نیست اینهمه در برابر رسانههای دشمن بگوئید که امام زمان در کابینهی شما حضور دارد. استکبار میفهمد که منظورتان آقا مجتبی است.
۱۰- تمنا دارم اینقدر از خبر مرگ من اشک شوق نریزید. برای آن چشمان شهلایتان خوب نیست. چند تا وافور صل علا دارم. بفروشید برای خودتان یک دست لباس مطهر ابتیاع بفرمائید.

دشمن شایع کرده است که این وصیتنامه را آن شاعر ضدانقلاب فراری برای بنده تنظیم کرده است. این، همان جنگ نرم دشمن علیه حکومت امام زمان است. شما می دانید که من خودم این وصیتنامه را نوشتهام و آقامجتبی زودتر از بقیه آن را رویت کرده است.
اگر عزرائیلِ مفسد اینهمه صب رهبری نکند، و اینهمه به بنده اشیاء نرم و سفت اماله نکند، و اگرعمری باقی باشد، هفتهای یکبار وصیتنامهام را بهروز میکنم.
السلام و علیکم و زحمتالله و حرکاته
سیدعلی خامنهای. مورخ ذیالحجهی سنهی ۱۳۸۸
محل مهر و امضای مبارک ما

8759 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2012-02-16 01:20:58 +0330 +0330

خیلی عالیه مرسی گلم بازم اگه داستان های طنز داری بزار حال کنیم

0 ❤️

2012-02-16 01:27:43 +0330 +0330

[quote=saeed_volvo]خیلی عالیه مرسی گلم بازم اگه داستان های طنز داری بزار حال کنیم[/quote]
چشم/قابل شمارو نداشت :)

0 ❤️

2012-02-16 02:25:27 +0330 +0330

جوجو؛
اسپند مجازی برات دود میکنم!:D
به جای وصیت نامه ی خامنه ای
نگفتی “دعااااا”
=))

0 ❤️

2012-02-16 02:44:13 +0330 +0330

نویسنده خودت بودی یا کس دیگه ای

0 ❤️

2012-02-16 02:51:30 +0330 +0330

[quote=negar00]جوجو؛
اسپند مجازی برات دود میکنم!:D
به جای وصیت نامه ی خامنه ای
نگفتی “دعااااا”
=))[/quote]
ببین چقد دوست دارم/دیگه دعا نمیگم

0 ❤️

2012-02-16 02:52:50 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]نویسنده خودت بودی یا کس دیگه ای[/quote]
هدف شادی شمابود که حاصل شد/چه فرقی داره کی نوشته :*

0 ❤️

2012-02-16 03:21:07 +0330 +0330

شد ی بار ما تالار بزنیم نگاری نپری وسط چرند بگی/دختر تالار زدیم بخندیم نه که به هم بپریم/چرا فعالیتت کم شده راستی؟ :-D

0 ❤️

2012-02-16 03:23:02 +0330 +0330

0 ❤️

2012-02-16 03:29:35 +0330 +0330

بوس بوس بوس100تا

0 ❤️

2012-02-16 03:29:52 +0330 +0330

[quote=juju]شد ی بار ما تالار بزنیم نگاری نپری وسط چرند بگی/دختر تالار زدیم بخندیم نه که به هم بپریم/چرا فعالیتت کم شده راستی؟ :-D[/quote]
جوجو به خاطر تو///سرت منت میزارم:D
ول کن این مزاحم میشم!
=)) =))

هرچند ادمین تایپک به “مناسبت دهه ی فجرموج جدیدی از دادنو شروع میکنم” حذفید&
قرار شد دیگه تایپک نزنم؛
اگه بزنم یوزر میقفله!
ولی دیگه حوصله ندارم!
تکراری شده!
:D :D

0 ❤️

2012-02-16 03:45:19 +0330 +0330

[quote=negar00][quote=juju]شد ی بار ما تالار بزنیم نگاری نپری وسط چرند بگی/دختر تالار زدیم بخندیم نه که به هم بپریم/چرا فعالیتت کم شده راستی؟ :-D[/quote]
جوجو به خاطر تو///سرت منت میزارم:D
ول کن این مزاحم میشم!
=)) =))

هرچند ادمین تایپک به “مناسبت دهه ی فجرموج جدیدی از دادنو شروع میکنم” حذفید&
قرار شد دیگه تایپک نزنم؛
اگه بزنم یوزر میقفله!
ولی دیگه حوصله ندارم!
تکراری شده!
:D :D[/quote]
خوبه ی کم به خودت استراحت وده :))

0 ❤️

2012-02-16 03:55:20 +0330 +0330

باحال بود :-)) یه چیزی رو یادش رفت…
10 هکتار زمین که در افغانستان مشغول کشت تریاک مصرفی خودم بود را،سه دانگ سه دانگ میبخشم به برادر جنتی و احمد خاتمی :-))

0 ❤️

2012-02-16 03:57:17 +0330 +0330

بي ناموس به رهبر انقلاب توهين نكن

0 ❤️

2012-02-16 03:59:02 +0330 +0330

[quote=Oh]بي ناموس به رهبر انقلاب توهين نكن[/quote]
اون یکی پیر خرفت بود /این یکی …خره انقلابه :))

0 ❤️

2012-02-16 03:59:46 +0330 +0330

محترمانه…با تقدیم احترام خاص و مختص خودت…کیرم تو انقلابت.

0 ❤️

2012-02-16 04:01:12 +0330 +0330

[quote=دوبرمن]باحال بود :-)) یه چیزی رو یادش رفت…
10 هکتار زمین که در افغانستان مشغول کشت تریاک مصرفی خودم بود را،سه دانگ سه دانگ میبخشم به برادر جنتی و احمد خاتمی :-))[/quote]
به نکته ی زیبایی اشاره کردی/انگاری رهبر عن قلاب موقع تنظیم وصیت زیادی کشیده بوده :))

0 ❤️

2012-02-16 04:10:16 +0330 +0330

[quote=juju][quote=دوبرمن]باحال بود :-)) یه چیزی رو یادش رفت…
10 هکتار زمین که در افغانستان مشغول کشت تریاک مصرفی خودم بود را،سه دانگ سه دانگ میبخشم به برادر جنتی و احمد خاتمی :-))[/quote]
به نکته ی زیبایی اشاره کردی/انگاری رهبر عن قلاب موقع تنظیم وصیت زیادی کشیده بوده :))[/quote]
آره فکر کنم 100 گرم تو چایی حل کرده بوده،150 گرم بمبی رفته بوده،300 گرم کشیده بوده،500 گرم هم لول کرده و به صورت شیاف اماله کرده بوده :-))

0 ❤️

2012-02-16 04:39:51 +0330 +0330

[quote=دوبرمن][quote=juju][quote=دوبرمن]باحال بود :-)) یه چیزی رو یادش رفت…
به نکته ی زیبایی اشاره کردی/انگاری رهبر عن قلاب موقع تنظیم وصیت زیادی کشیده بوده :))[/quote]
آره فکر کنم 100 گرم تو چایی حل کرده بوده،150 گرم بمبی رفته بوده،300 گرم کشیده بوده،500 گرم هم لول کرده و به صورت شیاف اماله کرده بوده :-))[/quote]
رهبر عن قلاب :))
فک نمیکردم کسی اینجا به این پیرخر بگه رهبر انقلاب :))
وای وای مردم از خنده:))
چقد اینجا بسیجی زیاده:))

0 ❤️

2012-02-16 07:44:52 +0330 +0330

تاپیک خوبی کار کردی عزیز…ولی آخه وسط این تاپیک جای دعوا یا سلام علیک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی کم کم دارین به اون چیزی که تو دومین روز ورود به شهوانی گفتم میرسین…گفته بودم کیر خورای ان قلاب اینجا هم دست از سر کچل ما بر نمیدارن…
اشکال نداره…عادت کردیم به وزوز بعضیا…راستی از چرت و پرتای این نگار حالم بهم میخوره…نمیدونم این میاد اینجا…ااااااه ه ه ه ه…خدا آخر و عاقبت ما رو با این مغز فندقیها به خیر بگذرونه…

0 ❤️

2012-02-16 07:55:33 +0330 +0330

[quote=Stationary Traveller]تاپیک خوبی کار کردی عزیز…ولی آخه وسط این تاپیک جای دعوا یا سلام علیک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی کم کم دارین به اون چیزی که تو دومین روز ورود به شهوانی گفتم میرسین…گفته بودم کیر خورای ان قلاب اینجا هم دست از سر کچل ما بر نمیدارن…
اشکال نداره…عادت کردیم به وزوز بعضیا…راستی از چرت و پرتای این نگار حالم بهم میخوره…نمیدونم این میاد اینجا…ااااااه ه ه ه ه…خدا آخر و عاقبت ما رو با این مغز فندقیها به خیر بگذرونه…[/quote]
درود دوست عزیز
نبودی ی مدت!
این سلام علیکاو حاشیه ها طبیعیه:)

0 ❤️

2012-02-16 08:47:31 +0330 +0330

همونجوری که میدونی حکومتیا از ترس اتفاقات دوباره بدجوری به تیر و تخته می زنن…الانم رسیدن به اینجا که این انجمنهای اینچنینی رو ببندن…اینترنت که عملا قطع بود…مگر برای رفتن با سایت حوزه علمیه قم!!
نشستهای خصوصی هم به شدت جلوش گرفته شده…
این چند روز خیلی تو لک بودم که آخه این همه مملکت تو این دنیا هست اد باید بیفتیم تو این گه…یه سری نفهم که اسم خودشونو گذاشتن ان قلابی و اصلا حواسشون نیس که تا دسته کردن تو کونشون خبر ندارن…
بعد چند روز دوری خوندن تاپیکت سر حالم آورد…راستی عجب حوصله ای داری این نگار رو تحمل میکنی…کمتر از فحش شایستش نیست!

0 ❤️

2012-02-16 09:53:22 +0330 +0330

یه مثل بورکینافاسویی هست که میگه( اصلیت فاطی کس قلمبه رضی ا… عنهی بورکینا فاسویه)؛
همیشه روش اول (فحاشی و…م) جواب نمیده!:D

پس روش دوم:
آخه استیشن تراولممم؛
عسیسممممممممم؛
مگه من چیکار کردمممم؟!؟
بهت فحش دادم ؟
به اقوام یا جدت بد و بیراه گفتم؟!؟=))
=))
چراااااااا میگی؛کمتر از فحش شایستش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
:D

0 ❤️

2012-02-16 10:04:37 +0330 +0330

لازم نیست حتما به من فحش بدی…همین که با نظرات بی جا و بی موقعت حالم و به هم میزنی و رو اعصابم راه میری از صد تا فحشم بدتره…در ضمن نظرات بالا رو بخون تا ببینی حوصله آدمای شاد و خیییییییییللللللللللیییییییییییی خوشمزه ای مثل تو رو ندارم…
(خیلی سعی کردم فحش ندم،اگر این کارو کردم به بزرگواری نداشتت ببخش(به قول خودت :D ))

0 ❤️

2012-02-16 10:07:57 +0330 +0330

[quote=Stationary Traveller]همونجوری که میدونی حکومتیا از ترس اتفاقات دوباره بدجوری به تیر و تخته می زنن…الانم رسیدن به اینجا که این انجمنهای اینچنینی رو ببندن…اینترنت که عملا قطع بود…مگر برای رفتن با سایت حوزه علمیه قم!!
نشستهای خصوصی هم به شدت جلوش گرفته شده…
این چند روز خیلی تو لک بودم که آخه این همه مملکت تو این دنیا هست اد باید بیفتیم تو این گه…یه سری نفهم که اسم خودشونو گذاشتن ان قلابی و اصلا حواسشون نیس که تا دسته کردن تو کونشون خبر ندارن…
بعد چند روز دوری خوندن تاپیکت سر حالم آورد…راستی عجب حوصله ای داری این نگار رو تحمل میکنی…کمتر از فحش شایستش نیست![/quote]
منم به اینکه چرا باید بین اینهمه مملکت تو این خراب شده به دنیا بیام خیلی فک میکنم!اما جوابی براش پیدانمیکنم/جالبه با تمام این سختی هایی که اینجا تحمل میکنم هرجا میرم دلم واسه اینجا تنگ میشه و نرفته گریه و زاری و…
اما یه چیزو خدایی نمیتونم بفهمم چرا هنوز بعضیا سنگ این پیرخرکثافتو به سینه میزنن!اینجا که دیگه تظاهر معنی نداره چیزی بهشون نمیدن اینا واقعا نمیفهن یعنی؟

0 ❤️

2012-02-16 10:20:08 +0330 +0330

جوجو؛
منم همین فکرو میکنم؛
ولی؛متاسفانه
جماعت پوز ملوک هیچی حالیشون نیست!

استیشنری اشکال نداره؛
من راضیمممممم؛
فحش بده؛
:D

خیلیییی سرم میخاره؛
.
.
.
.
.
.
.
یوزر یکیو بقفلم!
=))
=))

0 ❤️

2012-02-16 10:32:17 +0330 +0330

طبیعیه که آدم دلش برای خونش تنگ میشه…اما آدمای این آبادی نفهمتر از این حرفان…راهپیمایی 22 بهمن رو ببین تو رو خدا…تو اون سرما خر از آغلش نمیومد بیرون ببین چیکار کردن؟ما هم فقط یاد گرفتیم تو این شرایط بشینیم و دست رو دست بذاریم…خداییش حقمونه…ببین همین عربایی که اسم و رسمشون فحشه چیکار کردن؟؟
دلم خیلی میگیره…خیلی…و متاسفانه به تنهایی کاری از دستم بر نمیاد…چشمم هم آب نمیخوره که این جماعت آدم بشن…

0 ❤️

2012-02-16 10:41:15 +0330 +0330

استیشنری؛
میخوااااای حکومت مد نظرت چه جوری باشه؛؟
مشکلت چیههه؟!؟

به نظرم حکومت تاثیری در پیشرفت یا پسرفت نداره!

0 ❤️

2012-02-16 10:42:12 +0330 +0330

جوابتو نمیدم تا خودت جایگاه خودتو بدونی…هیچوقت آدمیزاد از فحش خوردن لذت نمیبره…چون لایقش نیست.چون شعور داره و به خاطر شعور و انسانیتش قابل احترامه…البته قصه آدمایی که بی شعوریشون اظهر من الشمس جداست…پس به انسانیت و حقوق انسانی احترام بذار و سعی کن نظرات آنچنانی ندی تا بعضیا مثل من به شعورت شک کنن و …

0 ❤️

2012-02-16 10:46:50 +0330 +0330

جوجو بانو و جناب stationary traveller
به نظر من تنها راه باقی مانده آگاه بودن و آگاهی بخشیدن هست, تنها آگاهی و دانایی نجات بخش ما و مردم ما و نسل ما و آینده ی ماست! :)
" من به عهدی که بدی مقبول,
و توانایی دانایی است!
با تو از خوبی می گویم
از تو دانایی می جویم!
خوب من! دانایی را بنشان بر تخت
و توانایی را حلقه به گوشش کن!"
:)

0 ❤️

2012-02-16 10:55:20 +0330 +0330

نظرات قبلی من جواب سوال شماست…
حکومت سکولار…یعنی نهاد دین و سیاست جدا از هم…یعنی هر چیزی جای خودش…یعنی نظارت استصوابی موقوف…یعنی هر کی هر دینی داره به خودش مربوطه…یعنی آزادی بیان…یعنی آزادی اندیشه…یعنی آزادی عقیده…یعنی رو کول دین سوار نشیم و مردم نچاپیم…یعنی اجازه بدیم خودمون،دینمون و عقایدمون رو آزادانه نقد کنن…دیگه حوصله توضیح ندارم…امیدوارم گرفته باشی جواب سوال خودتو…
(با توجه به این جواب با جمله آخر شما مخالفم…تاثیر حکومت یه ملت کودن رو میکنه آمریکا و یه ملت باهوش میشیم ما و افغانستان و هند و …)

0 ❤️

2012-02-16 10:57:03 +0330 +0330

[quote=M@rshal]جوجو بانو و جناب stationary traveller
به نظر من تنها راه باقی مانده آگاه بودن و آگاهی بخشیدن هست, تنها آگاهی و دانایی نجات بخش ما و مردم ما و نسل ما و آینده ی ماست! :)
" من به عهدی که بدی مقبول,
و توانایی دانایی است!
با تو از خوبی می گویم
از تو دانایی می جویم!
خوب من! دانایی را بنشان بر تخت
و توانایی را حلقه به گوشش کن!"
:)[/quote]
درود ویژه بر توووووو
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ای فاطی کس قلمبه رضی ا… عنهی!(نمیدونم چرا یاد فاطی کس قلمبه افتادم!!!
=))
=))
=))
نمیدونم این حسام بیک کدوم گورییی رفته/؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «