وقتی که وزارت ارشاد بر سایت شهوانی نظارت می کند

1397/12/29

به این فک میکردم که اگه سایت شهوانی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی اداره می شد و ادمین سایت شریعتمداری(سردبیر روزنامه کیهان) یا خاتمی(خطیب نماز جمعه تهران) می بود سایت چطوری میشد که طرح فرم زیر به ذهنم رسید. شمام اگه نظری(چه طنز چه جدی) دارین بیان بفرمایید. با تشکر از حضورتون 🌹 🌹

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-19 23:15:44 +0330 +0330

یهویی ترسیدم فک کردم واقنی داره نظارت میکنه( ;)

7 ❤️

2019-03-19 23:17:28 +0330 +0330

خوبه، بفرس برا ادمین واسه قالب نسخه‌ی جدید ازش اسفاده کنه.

6 ❤️

2019-03-19 23:21:19 +0330 +0330
نقل از: سفیدبرفی74

یهویی ترسیدم فک کردم واقنی داره نظارت میکنه( ;)

اصا وزارت اطلاعات خطاب به کاربران شهوانی این شعر رو گفته:

ترس از این قصه که رسوا کنمت سنگین است

3 ❤️

2019-03-19 23:25:41 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

خوبه، بفرس برا ادمین واسه قالب نسخه‌ی جدید ازش اسفاده کنه.

فکر خوبیه، بگیم ادمین در یه قسمتی از صفحه سایت اوقات شرعی رو هم بزاره ? ?

وقتی فک کردم که آخوندیون و جمهوری اسلامیون چه ذهنیتی درباره من دارن تصویر زیر به ذهنم رسید:

فک کنم اینم ایده خوبی برای یه تاپیک باشه، کاربران سایت از دیدگاه آخوندیون:

3 ❤️

2019-03-20 06:28:48 +0330 +0330
نقل از: specific24

اتفاقا اگر وزارت ارشاد نظارت کنه میتونه بخشی رو به داستان های سکسی زیاد و متنوعی رو که در مقاطع مختلف زندگی طلاب و روحانیون شکل گرفته اختصاص بده..!

مثلا تو یه بخش میتونن به کون کونک بازی های زمان تحصیل در حوزه های علمیه با عنوان شبهای حوزه و طلاب جدیدالورود...یا شبی در حجره حجت الاسلام فلان اشاره کنن...

یا مثلا میتونن کوله بار خاطرات جذابشونو از صیغه بازی های خاطره انگیزشون بگن.... یا .......

اصولا برای این قشر ازجامعه آنچه به زیرشکم مربوطه از اوجب واجباته..!.

پیشنهادات جالبی بودن. البته این خودش نیازمند یه تاپیک جداس. چون در این تاپیک هدف نشون دادن چرت و پرت گویی ها و دروغ های این سیستم هستش و مواردی که شما گفتین جزئی از واقعیات هستن و این سیستم خودزنی نمیکنه

1 ❤️

2019-03-20 06:33:20 +0330 +0330

واى ايده عاااااااااالى بود! بلند بلند خنديدمااااا 🙄

خوبه كه حداقل همين يه جا ميتونيم بدون سانسور خودمون باشيم ?

3 ❤️

2019-03-20 06:36:30 +0330 +0330
نقل از: مهتی.پاشنه.طلا واقعا در هنگام شستن مقعد ، چند تا انگشت ، ببخشید بند انگشت ، رو باید فرو کنیم !!؟؟؟؟

نه این قسمت طنز ماجرا بود درباره روایات مختلف از توالت رفتن. احادیث و روایات زیادن در این باره. ولی خب دور از ذهن نیس این موضوع، امکان داره روزی استاد مکارم برای قضای حاجت به اندرونی روند و در حین شستن ماتحت دچار لذتی وصف نشدنی شوند و بندی از انگشت را در خود فرو نمایند و از خود بیخود شوند. و سپس در نزد یاران پندی بگویند و یاران نعره ها بزنند و بگریند و همه دسته جمعی به قضای حاجت بپردازند و...

1 ❤️

2019-03-20 06:40:10 +0330 +0330

چیز عجیبی نیس خیلی از سایتا این مدلی اداره میشن اما در مورد شهوانی ممکنه اگه بتونن کلا درشو تخته کنن دیه تغییر کاربری جواب نمیده

2 ❤️

2019-03-20 06:41:00 +0330 +0330
نقل از: not your babe واى ايده عاااااااااالى بود! بلند بلند خنديدمااااا 🙄

خوبه كه حداقل همين يه جا ميتونيم بدون سانسور خودمون باشيم ?

بخند که شایعه شده در سال 98 خندیدن هم میخوان سهمیه بندی کنن، شنیده ها حاکی از اینه هر فرد ماهی دوبار میتونه بخنده. پس بخند تا سال 97 تموم نشده ? ?

ممنون بابت نگاهت به ایده تاپیک ? ?

4 ❤️

2019-03-20 06:44:25 +0330 +0330

چ بیمزه

1 ❤️

2019-03-20 06:48:12 +0330 +0330
نقل از: sabiiii73 چیز عجیبی نیس خیلی از سایتا این مدلی اداره میشن اما در مورد شهوانی ممکنه اگه بتونن کلا درشو تخته کنن دیه تغییر کاربری جواب نمیده

قطعا چیز عجیبی نیس و به قول شما خیلی از سایتا اینطوری اداره میشن ولی خب گفتیم نگاهی به شهوانی از دید این اساتید داشته باشیم.

نفرمایید این حرفو. اینا هرجایی گوشی برای شنیدن و چشمی برای دیدن وجود داشته باشه افکار خودشونو غالب میکنن. این سیستم کلا با سانسور مخالفه ? ?

پس این حجم از مخاطب ناآگاه و چشم و گوش بسته رو تخته نمیکنن و در جهت انجام فریضه الهی و آگاه کردن جوانان به واقعیت جامعه جهانی تمام تلاششونو میکنن

0 ❤️

2019-03-20 06:49:39 +0330 +0330
نقل از: ava713 چ بیمزه

شما میتونین برای مزش چیپس بخورین با ماست ? ?

1 ❤️

2019-03-20 06:57:02 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty فرض بر نظارت بگیریم

خب حالا چه اشکالی داشت؟ تازه بعضی از سیاسیون رسوا میشدن

نه نه خوب نیست انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیکه اصن به نفع من نیست (dash) (dash) (dash) (dash)

شایعه شده در صورت چنین اتفاقی برای تلطیف روح کاربران، سایت رو موزیکال میکنن آهنگ پیشنهادیشونم پریوش جلال همتی هستش ? ?

مهین تاج.
آفت.
شهپر.
مهوش پریوش.
چه بد کرد.
غلط کرد.
شوهر کرد.
همه را دربدر کرد.
خودشو خونین جگر کرد.

و …

1 ❤️

2019-03-20 07:04:29 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: سایه+روشن+جنگل

نه نه خوب نیست انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیکه اصن به نفع من نیست (dash) (dash) (dash) (dash)

شایعه شده در صورت چنین اتفاقی برای تلطیف روح کاربران، سایت رو موزیکال میکنن آهنگ پیشنهادیشونم پریوش جلال همتی هستش ? ?

مهین تاج.
آفت.
شهپر.
مهوش پریوش.
چه بد کرد.
غلط کرد.
شوهر کرد.
همه را دربدر کرد.
خودشو خونین جگر کرد.

و …

#علی برکت الله :)

خدایی اصن تو رو دستم زدی

خواستم ترم قبلی برا طراحی سایت مثل شهوانی باشم دیدم نشد

تو رو دست همه بلند شدی شیطون :)

ترم تابستون برش دار، راحت تره ?

حالا که اسم سایت به شیطانی تغییر داده شده منو شیطون خطاب میکنی ?

1 ❤️

2019-03-20 07:27:01 +0330 +0330

فقط اون ستاره ۷ هشتاد مربع! 🙄 🙄 🙄 خخخخخخخخخ

2 ❤️

2019-03-20 07:40:38 +0330 +0330

مهین تاج.
آفت.
شهپر.
مهوش پریوش.
چه بد کرد.
غلط کرد.
شوهر کرد.
همه را دربدر کرد.
خودشو خونین جگر کرد.

و …

خدایی اصن تو رو دستم زدی

بابا پاسش کردم با سر هم کردن :)

ترم تابستون واس چیز دیگس :)
صبر کن عکستو نشون بدم

:)
البته شوخی کردمما

شوخی کن عزیز، راحت باش ? ?

با نیزه سه شاخم مخالفان را به مسیر شیطانی هدایت میکنم ?

1 ❤️

2019-03-20 07:43:17 +0330 +0330
نقل از: ترومن فقط اون ستاره ۷ هشتاد مربع! 🙄 🙄 🙄 خخخخخخخخخ

? ? ?

? ? ?

1 ❤️

2019-03-20 07:45:38 +0330 +0330

مهین تاج.
آفت.
شهپر.
مهوش پریوش.
چه بد کرد.
غلط کرد.
شوهر کرد.
همه را دربدر کرد.
خودشو خونین جگر کرد.

و …

خدایی اصن تو رو دستم زدی

بابا پاسش کردم با سر هم کردن :)

ترم تابستون واس چیز دیگس :)
صبر کن عکستو نشون بدم

:)
البته شوخی کردمما

شوخی کن عزیز، راحت باش ? ?

با نیزه سه شاخم مخالفان را به مسیر شیطانی هدایت میکنم ?

قبل هدایت میشه بریم دسشوری؟ اخه اظطراریه

قبلا از رفتن فقط توصیه های سایت رو درباره دشویی رفتن رو بخون ?

1 ❤️

2019-03-20 07:50:49 +0330 +0330

? ? ?

? ? ?

خخخخخخخخ

ببین راستی الان عکسهای بعدی رو هم نگاه کردم دیدم عکس چهارم نوشتی کفش ۳ باند قاچاق… 🙄 🙄 🙄

البته اینو همینجا بگم که من ملا لغتی نیستم. اما حساسیت وسواس گونه ای به املا کلمات دارم.

دیکته ام همیشه یا ۱۹ بود یا ۲۰ (dash)

همینجا شده ۴ پنج بار کامنتمو ویرایش کردم تا اشتباهاتشو تصحیح کنم :|

2 ❤️

2019-03-20 08:00:51 +0330 +0330
نقل از: ترومن

? ? ?

? ? ?

خخخخخخخخ

ببین راستی الان عکسهای بعدی رو هم نگاه کردم دیدم عکس چهارم نوشتی کفش ۳ باند قاچاق… 🙄 🙄 🙄

البته اینو همینجا بگم که من ملا لغتی نیستم. اما حساسیت وسواس گونه ای به املا کلمات دارم.

دیکته ام همیشه یا ۱۹ بود یا ۲۰ (dash)

همینجا شده ۴ پنج بار کامنتمو ویرایش کردم تا اشتباهاتشو تصحیح کنم :|

اینو برای طنز ماجرا نوشتم(الکی مثلا حواسم بوده ? ? ). نصفه شب بین خواب و بیداری تایپک رو زدم و مطالب رو تایپ کردم. من خودمم روی مطالب حساسیت به خرج میدم ولی خب بعضی وقتا از دست آدم در میره. سپاس بابت دقت نظر ?

1 ❤️

2019-03-20 08:18:17 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty با دروذ بر شیطان

اینجانب ، ارنی برای کسب راه ودر امد حلال خود را موظف به اموزش های لازم در سایت شیطانی شما دانسته

چنانچه رزومه اینجانب قبل قبول میباشد ،ضمن پیگیری دوستان بنده که این نامه قید شده نیز بیاورید

با تشکر

پیوست 1: رزومه

دارای دو عدد تخم مرغ کوچک ، نشان طلای بداهت گویی ، برگزاری مجالس لهو و لعب

مسواک نزدن در طی دوره یک ماهه، نشست با براداران دینی و هم خدمتی با انان در طول زندگی

معتقد به اصولگرا یا چپ گرایی(هیچکدام قبول ندارم فقط رهبری :) ) ، نشست های خاص با طوسی(البته خیلی خاص در مسائل جنسی) ،

در اخر این دوستان مان را نیز دعوت بنمایید : ترومن ، صادق ، لیدی روناک ، رایدر(برای استادی)، و تنی از کسان دیگر

رزومه پرباری دارین، شما شانس بالایی برای پذیرفته شدن دارین…

و تنی از کسان دیگر. لطفاً اعراب گذاری نمایید.

1 ❤️

2019-03-20 08:20:32 +0330 +0330
نقل از: کیر ابن آدم دهنت سرویس

دهن خودت سرویس ? ?

1 ❤️

2019-03-20 10:06:40 +0330 +0330
نقل از: sabiiii73 چیز عجیبی نیس خیلی از سایتا این مدلی اداره میشن اما در مورد شهوانی ممکنه اگه بتونن کلا درشو تخته کنن دیه تغییر کاربری جواب نمیده

قطعا چیز عجیبی نیس و به قول شما خیلی از سایتا اینطوری اداره میشن ولی خب گفتیم نگاهی به شهوانی از دید این اساتید داشته باشیم.

نفرمایید این حرفو. اینا هرجایی گوشی برای شنیدن و چشمی برای دیدن وجود داشته باشه افکار خودشونو غالب میکنن. این سیستم کلا با سانسور مخالفه ? ?

پس این حجم از مخاطب ناآگاه و چشم و گوش بسته رو تخته نمیکنن و در جهت انجام فریضه الهی و آگاه کردن جوانان به واقعیت جامعه جهانی تمام تلاششونو میکنن

واقعا فکر کردی اینا دغدغه هدایت و ارشاد مردمو دارن؟؟
ی ذره منافعشون متضاد چیزی باشه اون چیزو نابودش میکنن…
اینجام ک تکلیفش روشنه اسلامو در خطر انداخته ?

1 ❤️

2019-03-20 10:16:57 +0330 +0330
نقل از: sabiiii73

هدایت مردم در مسیر تفکر خودشون. مهمترین دغدغشون اینه، تنها اینطوری میشه روی دوش یه ملت بشینی و پایین نیای. قطعا اگه اعتقاداتشون با منافعشون در تضاد باشه سریع اعتقاداتشونو از ریشه میزنن.

اسلام منافع اینا نیس. اسلام وسیله ای برای رسیدن به منافعشون هستش. روزی اسلام منافعشونو به خطر بندازه اسلامم بر باد میدن. ولی خب وسیله ای که اینا دارن ازش استفاده میکنن خیلی قدرتمنده میدونی چرا؟؟ چون دین با فکر کردن متضاده و خب برای سوار شدن بر ملتی که اعتقادی به فکر کردن ندارن چه وسیله ای بهتر از این

1 ❤️

2019-03-20 10:19:47 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty با دروذ بر شیطان

اینجانب ، ارنی برای کسب راه ودر امد حلال خود را موظف به اموزش های لازم در سایت شیطانی شما دانسته

چنانچه رزومه اینجانب قبل قبول میباشد ،ضمن پیگیری دوستان بنده که این نامه قید شده نیز بیاورید

با تشکر

پیوست 1: رزومه

دارای دو عدد تخم مرغ کوچک ، نشان طلای بداهت گویی ، برگزاری مجالس لهو و لعب

مسواک نزدن در طی دوره یک ماهه، نشست با براداران دینی و هم خدمتی با انان در طول زندگی

معتقد به اصولگرا یا چپ گرایی(هیچکدام قبول ندارم فقط رهبری :) ) ، نشست های خاص با طوسی(البته خیلی خاص در مسائل جنسی) ،

در اخر این دوستان مان را نیز دعوت بنمایید : ترومن ، صادق ، لیدی روناک ، رایدر(برای استادی)، و تنی از کسان دیگر

رزومه پرباری دارین، شما شانس بالایی برای پذیرفته شدن دارین…

و تنی از کسان دیگر. لطفاً اعراب گذاری نمایید.

من قبول ننشم دوستان رو ببرین

چند جای دیگر مرا خواسته اند

چه کنم؟

سمیه نروووووو ? ? بمون پیش ما

0 ❤️

2019-03-20 10:23:41 +0330 +0330

هدایت مردم در مسیر تفکر خودشون. مهمترین دغدغشون اینه، تنها اینطوری میشه روی دوش یه ملت بشینی و پایین نیای. قطعا اگه اعتقاداتشون با منافعشون در تضاد باشه سریع اعتقاداتشونو از ریشه میزنن.

اسلام منافع اینا نیس. اسلام وسیله ای برای رسیدن به منافعشون هستش. روزی اسلام منافعشونو به خطر بندازه اسلامم بر باد میدن. ولی خب وسیله ای که اینا دارن ازش استفاده میکنن خیلی قدرتمنده میدونی چرا؟؟ چون دین با فکر کردن متضاده و خب برای سوار شدن بر ملتی که اعتقادی به فکر کردن ندارن چه وسیله ای بهتر از این

با این موافق نیستم اساسا هیچ دینی متناقض تفکر نیست … بهتره بگی دینی ک اینا تبلیغش میکنن با تفکر مخالفه…
من آدم‌متدینی نیستم ولی لائیک هم نیستم مطمئنا

1 ❤️

2019-03-20 10:30:35 +0330 +0330

با این موافق نیستم اساسا هیچ دینی متناقض تفکر نیست … بهتره بگی دینی ک اینا تبلیغش میکنن با تفکر مخالفه…
من آدم‌متدینی نیستم ولی لائیک هم نیستم مطمئنا

قطعا خیلی ها مخالف نظر من هستم. و من هم برای این مخالفت احترام قائلم. اینکه شما متدین باشین یا لائیک، جزئی از زندگی شخصی شماس و من بهش نمیپردازم، من عقاید خودم رو مطرح میکنم.

اولین پله برای زیباتر شدن زندکی عمومی ما اینه که جامعه سکولار بشه. که باز این موضوع با منافع خیلی ها در تضاده.

0 ❤️

2019-03-20 10:43:08 +0330 +0330

جالب بود
دمت گرم ?

1 ❤️

2019-03-20 10:47:13 +0330 +0330
نقل از: shadow69 جالب بود دمت گرم ?

?

0 ❤️

2019-03-24 08:05:04 +0430 +0430

2 ❤️

2019-04-28 19:36:12 +0430 +0430

اینجوری قبول نیس
یه نحلیلی هم از رهبر فرزانه مون میذاشتی
دژمن - اورین اورین

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «