١١ تجربه‌ی ناخوشایند از سکس

1398/02/17

١١ نفر از ناخوشایندترین تجربه‌ی سکس‌شان می‌گویند

«انگشتش را وارد مقعدم کرد و بعد لیسش زد.»

by ISADORA BAUM Mar 15, 2019

تقریباً همه‌ی مردم موافق‌اند که سکس فوق‌العاده است، البته تا قبل از این که اتفاق بد و منزجرکننده‌ای برایشان رخ دهد و سکس‌شان را خراب کند. اگر خوب فکر کنید حتماً موقعیت‌هایی که در آن اتفاق عجیب و ناخوشایندی موقع سکس برایتان افتاده را به یاد خواهید آورد، موقعیت‌هایی که در آنها شاید به فکر فرار هم افتاده باشید.

برای سرگرمی و همچنین این که حس بهتری به تجربه‌های عجیب و غریب سکسی خود داشته باشید در این مقاله عجیب‌ترین و ناخوشایندترین اتفاقاتی که برای مردم در سکس افتاده، گردآوری شده است:

١) شست پایم را میک زد
اگر بخواهیم منطقی باشیم یک سری افراد هستند که به پاها فتیش دارند و عاشق ماساژ پا و اینطور کارها هستند ولی به نظر من لیسیدن و ساک‌زدن انگشت‌های پا موقع سکس واقعاً حال‌بهم‌زن است. او وسط سکس شروع کرد به بوسیدن بدنم و آرام‌آرام پایین‌تر می‌رفت و فکر می‌کردم که می‌خواهد کیرم را برایم ساک بزند ولی به پایین رفتن ادامه داد تا به پاهایم رسید و شروع کردن به خوردن شست پایم و حس و حال مرا برای سکس از بین برد.
— Max

٢) نه تنها خودش گوزید بلکه از من هم خواست این کار را انجام دهم
وسط سکس بودیم که یک دفعه او یک گوز بودار و بلند از خودش آزاد کرد که واقعاً من را شوکه کرد. به او گفتم که «واقعاً خودت را خالی کردی» و او هم خندید. این اولین باری بود که با هم سکس داشتیم و در کمال تعجب از من هم خواست تا بگوزم چون به قول خودش این کار حشری‌اش می‌کند!
— Melissa

٣) تمام صورتم را لیس زد
داشتیم همدیگر را می‌بوسیدیم ولی وسط کار حس کردم که بیش از حد از زبانش استفاده می‌کند که البته خیلی هم آزاردهنده نبود ولی چیزی که من را شوکه کرد این بود که ناگهان بوسیدن را متوقف کرد و به من زل زد و ناگهان با زبانش از چانه تا پیشانی‌ام را لیس زد و شروع کرد به لیسیدن جاهای دیگر صورتم، تقریباً نزدیک بود استفراغ کنم!
— Janet

۴) شروع کرد به کوتاه کردن ناخن‌های پایش
بلافاصله بعد از سکس ناخن‌گیرش را از میز کنار تخت برداشت و نشست کنار من و شروع کرد به کوتاه کردن ناخن‌های پایش.
— Greg

۵) آب دماغش راه افتاد
وسط سکس عطسه کرد و چون او روی من بود دیدم که یک تیکه‌ی بزرگ از آب دماغ از دماغش آویزان شده ولی با این حال به سکس ادامه داد ولی من جلویش را گرفتم و گفتم دماغش را تمیز کند ولی ظاهراً اهمیت نمی‌داد چون می‌گفت در حس و حال سکس بوده است!
— Jessica

۶) انگشتش را وارد مقعدم کرد و بعد لیسش زد
اول باید بگم که او اولین دختری بود که انگشتش را وارد مقعدم کرد و راستش را بخواهید حس خوبی داشت ولی بعد از این کار انگشتش را لیس زد! نزدیک بود استفراغ کنم!
— Alex

٧) روی من مدفوع کرد
وسط سکس مقعدی بودیم و همه چیز خوب پیش می‌رفت تا این که روی من مدفوع کرد، او هنوز هم دوست‌دخترم است و عاشقش هستم و می‌دانم که از قصد این کار را نکرد ولی آن اتفاق ناخوشایندترین تجربه‌ی من در سکس بوده است.
— Robert

٨) روی کیرم سس مایونز مالید
این دختری که با او سکس داشتم در کل آدم ماجراجویی بود و من هم معمولاً با او همراهی می‌کردم ولی یک بار پیشنهاد داد تا از غذا در سکس استفاده کنیم، من هم فکر کردم منظورش شکلات یا خامه است ولی در کمال تعجب یک شیشه سس مایونز آورد و مالید روی کیرم. من مایونز را فقط روی ساندویچ دوست دارم و نه هیچ چیز دیگری، به خصوص کیرم!
— Derek

٩) روی خودم و تختم شاشید
وقتی جوان‌تر بودم با یک دختر در رابطه بودم که خیلی با هم سکس داشتیم، یک بار وسط سکس کنترل خودش را از دست داد و روی من و تختم ادرار کرد.
— Luke

١٠) روی من استفراغ کرد
چون مست کرده بود موقع سکس روی من استفراغ کرد، خیلی حال‌بهم‌زن بود و باید کل تختم هم تمیز می‌کردم، دیگر هیچوقت ندیدمش.
— Jack

١١) هنگامی که کصش را می‌خوردم، گوزید
داشتم کص دختری را که چند وقتی باهم آشنا شده بودیم را می‌خوردم که ناگهان وسط کار گوزید. خیلی بد بود چون صورتم دقیقاً مقابل مقعدش بود و خیلی هم بوی بدی می‌داد، البته بعدش خیلی عذرخواهی کرد ولی این کارش فقط اوضاع را بدتر کرد.
— Chris

[همچنین میتوانید تجربیات حشرناک ناخوشایند خود را نیز با شهوانیون در اینجا همرسانی نمائید.]

منبع:

menshealth.com/sex-women/a26837481/gross-sex-stories

ایضاً میتوانید بنگرید به ٢٧ تجربه‌ی خوشایند از سکس

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-07 12:24:55 +0430 +0430
نقل از: erny19qwerty بیشتر مردا بودن

و فانتزی هایی که بعضا دوس دارن :)

سپاس

کاملا درست گفتی مثلا مورد دومش یک گوهر ناب مثل خودم بوده که قدرش توسط شریک جنسیش دونسته نشده

زاررررررررررت

2 ❤️

2019-05-07 12:57:25 +0430 +0430

پسر عالی بود مخصوصا 3 و 5 و 8 و 9 🙄

دمت گرم حسام ?

1 ❤️

2019-05-07 13:37:57 +0430 +0430

لیس صورت اه اه من ندوس :( حال بهم زن نیست فقط آب دهان باعث سوزش و قرمز شدن پوست صورتمون میشه

کلن نکنید اینکارو حس آدم میپره :(

6 ❤️

2019-05-07 13:45:22 +0430 +0430

جالب بود ?

به نظرم ٤ زيادى سوسوله! آخه كارى نكرده كه يه تجربه ى بد سكسى باشه به نظر من

3 ❤️

2019-05-07 14:44:53 +0430 +0430
نقل از: erny19qwerty
نقل از: not your babe جالب بود ?

به نظرم ٤ زيادى سوسوله! آخه كارى نكرده كه يه تجربه ى بد سكسى باشه به نظر من

سوسول نیس

مثل اینه یکی از استفراغ کردن دیگران که میبینه خوشش بیاد یکی نه ?

آخه سكس تموم شده، بعد طرف ناخناشو كوتاه كرده! به نظرم ربطى به سكسى كه داشتن نداره!

1 ❤️

2019-05-07 15:57:05 +0430 +0430
نقل از: icy_girl لیس صورت اه اه من ندوس :( حال بهم زن نیست فقط آب دهان باعث سوزش و قرمز شدن پوست صورتمون میشه

کلن نکنید اینکارو حس آدم میپره :(

← [قابل توجهت](https://shahvani.com/forum/topic/%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C)
1 ❤️

2019-05-08 11:51:43 +0430 +0430

تجربه ناخوشایند فقط وقتی دندون میزنه !!

میخوای ازش لب بگیری از دهنش بوی لاش مرده میزنه بیرون

یا میخوای از کون بکنیش هر چی ناز میکشی هی مقاومت میکنه نمیذاره

ولی هیچ کدوم ناخوشایندتر از این نیست که وقتی کیرت رو میبینه بخنده :| :(

2 ❤️

2019-05-08 21:12:23 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت تجربه ناخوشایند فقط وقتی دندون میزنه !!

چرا باید بخنده؟

یک دوستی داشتم بچه مایه دار ! موقع سکس هی میخندید میگفت نمیتونم جلوی خندمو بگیرم، پارتنرش که العان شوهرش میباشد بدجور اصبی میشد !!

نفهمیدم خندش برا چی بود!! و اصبی شدن آقاهه برای چه بود !!!

2 ❤️

2019-05-08 21:16:02 +0430 +0430
نقل از: icy_girl

چرا باید بخنده؟

یک دوستی داشتم بچه مایه دار ! موقع سکس هی میخندید میگفت نمیتونم جلوی خندمو بگیرم، پارتنرش که العان شوهرش میباشد بدجور اصبی میشد !!

نمیدونم این اتفاق یک بار با یک دختر خیلی شیطون و عوضی برام افتاد که شلوارم رو کشیدم پایین خندید ازش هم پرسیدم چرا خندیدی پرید تو بغلم لب گرفت دیگه کار به جاهای باریک کشید بحث رو یادم رفت ! ههههههههههههههههه

1 ❤️

2019-05-08 21:16:53 +0430 +0430

سالها پیش (فک کنم بیست سال پیش) یه دوس دختر داشتم که گاهی از پنجره ی اتاقش میرفتم تو (طبقه ی اول بودن. پنجره ی اتاقش تو راهرو بود. خونه جنوبی. دو واحد دو طبقه. هر دو واحد هم مال خودشون) یکی دو بار سکس میکردیم و میومدم بیرون. یه بار وسط کار یهو دستگیره در اتاقش بالا پایین شد. در قفل بود و نتونست بیاد تو. سحر سریع خودشو مرتب کرد. رفت درو باز کرد. منم لباسامو زدم زیر بغلم رفتم تو کمد. صدای درو از تو کمد شنیدم که باز شد. مادرش بود. بهش گفت چی میخوای؟ گفت لباسایی که شستم خشک شده اومدم بذارم تو کمد. آقا منو میگی. عن تو کونم گره خورد. صدای قلبمو میشنیدم. نگم براتون…
سحر گفت بده خودم میذارم. اما مادره قبول نکرد. منتظر بودم در کمد باز بشه و خانوادگی بریزن سرم تیکه تیکم کنن. صدای در کمد اومد…
ولی…
کمد بغلی باز شد. من تو کمدی بودم که لباسای آویزونی بود و لباسایی که مادر سحر آورده بود باید تا میشدن و تو کمد بغلی قرار میگرفتن.
وای وای وای…
هرگز اون روز یادم نمیره. فقط دعا میکردم طوری بکشنم که جسدم قابل شناسایی باشه.
تو سکس اتفاق بدی برام نیوفتاده تا حالا. ولی این بدترین خاطره ی سکسیم بود. بعد از اون دیگه خونه شون نرفتم و فک کنم کلا باهاش کات کردم ?

4 ❤️

2019-05-08 21:21:27 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت

چرا باید بخنده؟

نمیدونم این اتفاق یک بار با یک دختر خیلی شیطون و عوضی برام افتاد که شلوارم رو کشیدم پایین خندید ازش هم پرسیدم چرا خندیدی پرید تو بغلم لب گرفت دیگه کار به جاهای باریک کشید بحث رو یادم رفت ! ههههههههههههههههه

خو لابد خوشش اومده :D

1 ❤️

2019-05-08 21:24:16 +0430 +0430

دندون زدن باز از گاز گرفتن عمدی سر لجبازی بدتر نیس! درمورد ناز کشیدن نیز اتفاقاً همون ناز کشیدنه کلی حال میده.

نقل از: jsnow سالها پیش (فک کنم بیست سال پیش) یه دوس دختر داشتم که گاهی از پنجره ی اتاقش میرفتم تو (طبقه ی اول بودن. پنجره ی اتاقش تو راهرو بود. خونه جنوبی. دو واحد دو طبقه. هر دو واحد هم مال خودشون) یکی دو بار سکس میکردیم و میومدم بیرون. یه بار وسط کار یهو دستگیره در اتاقش بالا پایین شد. در قفل بود و نتونست بیاد تو. سحر سریع خودشو مرتب کرد. رفت درو باز کرد. منم لباسامو زدم زیر بغلم رفتم تو کمد. صدای درو از تو کمد شنیدم که باز شد. مادرش بود. بهش گفت چی میخوای؟ گفت لباسایی که شستم خشک شده اومدم بذارم تو کمد. آقا منو میگی. عن تو کونم گره خورد. صدای قلبمو میشنیدم. نگم براتون... سحر گفت بده خودم میذارم. اما مادره قبول نکرد. منتظر بودم در کمد باز بشه و خانوادگی بریزن سرم تیکه تیکم کنن. صدای در کمد اومد... ولی... کمد بغلی باز شد. من تو کمدی بودم که لباسای آویزونی بود و لباسایی که مادر سحر آورده بود باید تا میشدن و تو کمد بغلی قرار میگرفتن. وای وای وای... هرگز اون روز یادم نمیره. فقط دعا میکردم طوری بکشنم که جسدم قابل شناسایی باشه. تو سکس اتفاق بدی برام نیوفتاده تا حالا. ولی این بدترین خاطره ی سکسیم بود. بعد از اون دیگه خونه شون نرفتم و فک کنم کلا باهاش کات کردم ?

اینو میشه ازش فیلم ژانر کمدی وحشت ساخ! سپاس از این که به اشتراک گذاشتیش.

1 ❤️

2019-05-08 21:27:08 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت

چرا باید بخنده؟

خو لابد خوشش اومده :D

خدا کنه دلیلش همین بوده باشه ? به افتخارت زاررررررررررررررررت ?

1 ❤️

2019-05-08 21:28:02 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

دندون زدن باز از گاز گرفتن عمدی از رو لجبازی بدتر نیس! درمورد ناز کشیدن نیز اتفاقاً همون ناز کشیدنه کلی حال میده.

نقل از: jsnow سالها پیش (فک کنم بیست سال پیش) یه دوس دختر داشتم که گاهی از پنجره ی اتاقش میرفتم تو (طبقه ی اول بودن. پنجره ی اتاقش تو راهرو بود. خونه جنوبی. دو واحد دو طبقه. هر دو واحد هم مال خودشون) یکی دو بار سکس میکردیم و میومدم بیرون. یه بار وسط کار یهو دستگیره در اتاقش بالا پایین شد. در قفل بود و نتونست بیاد تو. سحر سریع خودشو مرتب کرد. رفت درو باز کرد. منم لباسامو زدم زیر بغلم رفتم تو کمد. صدای درو از تو کمد شنیدم که باز شد. مادرش بود. بهش گفت چی میخوای؟ گفت لباسایی که شستم خشک شده اومدم بذارم تو کمد. آقا منو میگی. عن تو کونم گره خورد. صدای قلبمو میشنیدم. نگم براتون... سحر گفت بده خودم میذارم. اما مادره قبول نکرد. منتظر بودم در کمد باز بشه و خانوادگی بریزن سرم تیکه تیکم کنن. صدای در کمد اومد... ولی... کمد بغلی باز شد. من تو کمدی بودم که لباسای آویزونی بود و لباسایی که مادر سحر آورده بود باید تا میشدن و تو کمد بغلی قرار میگرفتن. وای وای وای... هرگز اون روز یادم نمیره. فقط دعا میکردم طوری بکشنم که جسدم قابل شناسایی باشه. تو سکس اتفاق بدی برام نیوفتاده تا حالا. ولی این بدترین خاطره ی سکسیم بود. بعد از اون دیگه خونه شون نرفتم و فک کنم کلا باهاش کات کردم ?
اینو میشه ازش فیلم ژانر کمدی وحشت ساخ. سپاس که به اشتراک گذاشتیش.

وقتی یه عالمه ناز کشیدی اخرش هم بهت نداد خودت میفهمی حال میده یا نمیده

0 ❤️

2019-05-10 07:50:12 +0430 +0430

ناموسن موندم بخندم یا بزنیم از اخنده

0 ❤️

2019-05-12 13:19:52 +0430 +0430

دوس پسر احمق سابقم وقتی سکس میکردیم آب دهنش مث منگلا راه میفتاد

1 ❤️

2019-05-12 13:21:58 +0430 +0430
نقل از: Negii.hasharii دوس پسر احمق سابقم وقتی سکس میکردیم آب دهنش مث منگلا راه میفتاد

باید پیشدسی میکردی ازش لب میگرفتی که اینچنین بزاغش جاری و آویزون نشود!

0 ❤️

2019-05-12 18:02:45 +0430 +0430

من فکر میکردم فقط دوست دختر منه که از لیس زدن صورت و گردنش بدش میاد!
میگه بجاش بهم سیلی بزن!!
اما ناخوشایندش یه خانمه ای بود که دندوناش یکم از لباش جلوتر بود ولی انصافا خیلی خوشگل و خوش فرم بود اما وسط کار میخاست لب بگیره گاز میگرفت حس آدم میپرید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «