پاسخ به شبهات شخصی شما توسط آ شِیخ شَدوُ

1396/06/12

السلام علیک یا شهوانیون بنده بنابر حکم رسمی مقام گوزما امام پانزدهم قرار داده شده و اختری تابناک دیگر به سوی شما برای رستگاری,باشد که پند گیرید
حضرات شهوانی دقت فرمایید این تاپیک ارتباط مستقیم شما با بنده میباشد اکنون بشتابین اگر سوالی سخنی دارید بپرسید تا رستگار بشوید این است اسلام ایمان بیاورید
واین سخن را فراموش نکنید خشم بنده کیونتان را پاره خواهد کرد به راستی که جایگاهتان جهنم هست.
اکنون چند مورد از درجات بنده : 1-بنده همانند چهاردهمین اختر تابناک به والا ترین مقام ولایت رسیده ام.
2-بنده دکترای اختصاصی باده معده دانشگاه الدوگوز دانشگاه قم را یدک میکشم.
3-بنده دکترای افتخاری بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان از قبیل هاوارد رو رد کرده این است حجب حیایه بنده.
4-بنده دکترای افتخاری دانشگاه خاتم الانبیاء راپذیرفتم^-^
5-بنده قارع تخصصی امامزاده پوتین بودم :)))))
سخن اخر بنده این است که تاپیک را با اسپم مزین نفرمایید که انگشت اشاره ی خود را تا دسته در ماتم گایه شما فرو خواهم کرد

4025 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-09-03 06:35:59 +0430 +0430

کردن زن نا محرم اگر به قصد لذت نباشد چه حکمی دارد؟¿

2 ❤️

2017-09-03 06:47:58 +0430 +0430
نقل از: JUSTIN99 کردن زن نا محرم اگر به قصد لذت نباشد چه حکمی دارد؟¿

بر اساس رساله کیون کان کاریست بس شگفت انگیز جایگاه عمل کنندگان ان در سلول انفرادی کیونتانامای بهشت ضلعه غربی میباشد
لاکن چون ژوما ایمان اورنده به بنده اختر تابناک میباشید مشکل شرعی ندارد البته حکم جایز ان است که تا ختنه گاه بیشتر فرو نکرده
این است رحمت بنده ایا ایمان نمیاوردید

2 ❤️

2017-09-03 06:50:15 +0430 +0430
نقل از: خوش_غیرت انجام فعل انفرادی اگر به قصد لذت نباشد و با صابونی غیر از گلنار صورت گیرد چه حکمی دارد؟آیا جایز است؟

حکم لواط دارد نقل است از امام یازدهم لذت بردن از خود بدون گلنار کاریست تف بر انگیز لاکن نیز نداریم فقط گلنار

2 ❤️

2017-09-03 06:54:51 +0430 +0430
نقل از: خوش_غیرت ایا سکس با زن نا محرم در ملاء عام اگر به قصدی غیر از لذت بزدن چه حکمی دارد؟و آیا میتوان با عروسک سکس صورت گیرد؟

بر اساس شواهد قرائن از همان صدر اسلام از زن ها که مقام پست تری نسبت به مرد دارد به قصط لذت جنسی در ملع عام استفاده میشد نقل است به صورت گروپ بوده لاکن چون شما لذت جنسی نیز نمیبرید در جایگاه کمتری قرار گرفته از بیشترین صواب های بشر است ^-^
لذت بردن از عروسک اگر بدون دخول صورت گیرد اشکال شرعی ندارد به این صورت که میتوانید از لاپای ان استفاده کنین و حتی بوسه بر ماتم گاهش بزنید

0 ❤️

2017-09-03 06:54:51 +0430 +0430

حضرات پرسش از امام حمام خود را بپرسید ورستگار شوید

0 ❤️

2017-09-03 07:17:19 +0430 +0430
نقل از: shivanaa اگر زن متاهلی بر مرد دیگری عاشق گردید و هم زمان از چند عدد پسمل خوشگل هم خوشش آمد و هم زمان چشمش دوست هم جنس خوشگلش را بگرفت و هم زمان با یاد این جمیعا خود ارضای نمود ، حکمش چیشت؟؟؟

با پند و اندرز و نصیحت و راهکار مرا یاری کنید ای اماما… :)

درود به شما خواهر محجبه باید به عرض برسانم حضورتان که ابتدا ان پسران خشکل باید معاینه حضوری بشوند و ظرفیت ماتم گاهشان مورد سنجش قرار گیرد سپس ان پسران خشکل تقدیم شما میشود این است مهربانی ما ایا پند نمیگیری
در مورد هم جنس که حکمش قصاص است به این صورت که هر ان کس از ان حوالی رد میشود انگشتی در ماتم گاه ان زن فرو میکند تا بمیرد واین قصاص تنها مخصوص بانوان محترم است و ما اصلن فرقی قایل نمیشویم

0 ❤️

2017-09-03 07:23:20 +0430 +0430
نقل از: Thorxxx 1سلام ای امام اگر مردی به خارج از کشور رود و در انجا با چندین دختر خارجی سکس داشته باشد در حالی که نامزدش در ایران است و گلنار در حمام تنهاست و گریه میکند حکم ان مرد چیست? ‏2اگر فردی در خانه گلنار نداشت و جق بر او واجب بود با چه چیز دیگری می تواند عمل انفرادی را انجام دهد؟

1-گلناره ته بقچه مثله قران ته طاقچه را دارد استفاده نشود اشکالی ندارد لاکن تنها مرجعتان باید همان باشد و از چیزه دیگه ای استفاده نکنید
دوخول در خارج باید طوری باشد که پشتتان به سمت قبله گاه و لنگان بانوان به سمت امریکا باشد در این صورت اشکالی ندارد از جانب بنده، احتیاط امر ان است پس از بازگشت مقداری پول به حساب بیت بنده وارد کنین تا به فقرا صدقه بدهم
2-هیچ راهی ندارد تنها ابزار مسمین عزیز باید گلنار باشد و لا غیر ما امر میدهیم بیزتین خود را در ان صورت ببرید و اخرت خود را بخرید

1 ❤️

2017-09-03 07:37:39 +0430 +0430

سلام و عرض ادب… اگر پسر جوان و خوش کونی عاشق زن یکی شود و شوهر آن زن عاشق کون آن پسر آیا شوهر زن مجاز است وقت کردن پسر که همسرش را میکند مرد هم کون پسر را بکند؟؟؟؟

2 ❤️

2017-09-03 08:31:14 +0430 +0430
نقل از: tanhaye9 سلام و عرض ادب... اگر پسر جوان و خوش کونی عاشق زن یکی شود و شوهر آن زن عاشق کون آن پسر آیا شوهر زن مجاز است وقت کردن پسر که همسرش را میکند مرد هم کون پسر را بکند؟؟؟؟

احسنت بر شما سوالی بس بجا پرسیدید اسم تحت لفظی در این مواقع کیون کیونک بازی نوع 3 میباشد در هر صورت چون مرد هستین لواط از نظر بنده مشکلی نداری ولی زن ها باید قصاص شوند چون ما تفاوتی قائل نمیشویم بین مرد و زن ایا پند نمیگیرین

3 ❤️

2017-09-03 09:07:43 +0430 +0430

درود بر افتابه پونزدهم!^-^…شدوجان سوال بنده سادس…

_کی میمیری تا من بشم افتابه شونزدهم؟ ;) ? (preved) ?

2 ❤️

2017-09-03 09:21:30 +0430 +0430

فتبارک الله الذی خلق السماوات والارض.
حضرت گوزو سوال من این است: واتس یور فاز ؟

0 ❤️

2017-09-03 10:02:55 +0430 +0430
نقل از: mystical_wolf اگر کسی در حال نماز برای بیشتر کردن لذت عبادت ج*ق بزند حکمش چیست؟

در اصول گافی جق زدن کاریست بجا لاکن گلنار فراموش نشود هرجا سخن از جق است نام گلنار میدرخشد
جق زدن هنگام نماز شما را به الله نزدیک تر کرده به ارضای روحانی میرساند

1 ❤️

2017-09-03 10:06:59 +0430 +0430
نقل از: امپراطورشب یااماما مسألتون...۱.اگردرخانه گلنار دردسترس نبود وامر والای جق برماواجب بود آیا جایزاست که ازگلنار همسایه استفاده کنیم درحالی که صاحب گلنار بی خبر است؟؟.۲.وقتی درهنگام زنا چشمان خود راببندیم تا ازدیدن نامحرم جلوگیری کنیم آیاگناهی مرتکب می شویم؟

1و شما به هیچ امر تشویق نشدید مانند جق امام چهاردهم فرمودن این سخن را
فلذا هر وقت هر جا جق بر شما واجب شد شلوار را پایین کشیده شومبول را بالا و تنها با استفاده از گلنار به شور شعف الهی برسید ایا پند نمیگیرید؟!
2اگر زن نا محرم کافر باشد شما باید طوری رفتار کنید که چشمانش باز باشد و شمارا ببیند
اما اگر زن مسلمان باشد باید نقاب بر صورت زن بگذارید چرا خودتان را زحمت میدهید ما فرقی نمیگذاریم بین زن و مرد

0 ❤️

2017-09-03 10:08:43 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 درود بر افتابه پونزدهم!^-^...شدوجان سوال بنده سادس...

افتابه پانزدهم به غروب شانزدهم درود میفرستد از همین تریبون اعلام میکنم بنده تتمه اماما و اخرینم و تا ابد الحر زنده مانده کیونه دژمنانه اسلام را پاره میکنم باشد که پند گیرند

2 ❤️

2017-09-03 10:11:49 +0430 +0430
نقل از: SajadMinecrafter فتبارک الله الذی خلق السماوات والارض. حضرت گوزو سوال من این است: واتس یور فاز ؟

بنده بر اساس حکم امام چهاردهم ولی وسرپرست اوشون در زمینم هر کس که تا حالا اوشون را ولی وسرپرست قرار داده امروز باید بنده را ولی و سرپرست قرار بدهد وگرنه حکمی صادر کرده تا ملائک عذاب،وازلین بدست کیونه کافر به من را پاره کنند ایا پند نمیگیرید؟!
دژمنان اسلام بدانن ملت اگاه باشن^-^

0 ❤️

2017-09-03 10:14:43 +0430 +0430

کسی که عمدا جق خود را عقب اندازد چقدر کفاره بر وی واجب میشود؟

4 ❤️

2017-09-03 10:17:52 +0430 +0430
نقل از: shadow69

افتابه پانزدهم به غروب شانزدهم درود میفرستد از همین تریبون اعلام میکنم بنده تتمه اماما و اخرینم و تا ابد الحر زنده مانده کیونه دژمنانه اسلام را پاره میکنم باشد که پند گیرند

قبول نیست!شدو ازین کزکز بازیا در نیار!منم میخوام افتابه بشم!^-^…حداقل یه چند سالی حکومت کن بعد برو از نظرها غایب شو!منم میشینم دعا میکنم که زودتر ظهور کنی!^-^

1 ❤️

2017-09-03 10:28:15 +0430 +0430
نقل از: JUSTIN99 کسی که عمدا جق خود را عقب اندازد چقدر کفاره بر وی واجب میشود؟

اگر شخص خاطی عاقل و بالغ باشه حکم وارد کردن 72 بسته صابون گلنار به همراه دفترچه راهنما به ماتحتش میباشد رعفت و مهربانی قدری دارد با جق نباید شوخی کرد کیونتان پارس در ان صورت

3 ❤️

2017-09-03 10:30:48 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4

قبول نیست!شدو ازین کزکز بازیا در نیار!منم میخوام افتابه بشم!^-^…حداقل یه چند سالی حکومت کن بعد برو از نظرها غایب شو!منم میشینم دعا میکنم که زودتر ظهور کنی!^-^

رو حرفه امام حمام حرف نباید زد تنها لطف بنده میتواند این باشد که شمارا امام جمعه تهران قرار دهم من تا خر حاضر وناظر بر اعمال بندگانمم ایا پند نمیگیری

0 ❤️

2017-09-03 10:32:56 +0430 +0430
نقل از: Joker_72 شدوم تاپیک نو مبارک

آقا مام چندین سوال داریم:

اقا محرمه نزدیکه بعضیا که دایم الخمر بودن این چند ماه آدم میشن و تا آخر محرم لب به مشروب نمیزنن حکم اینا چیه؟

بعضی پسرا برنامه شدید فیتنس اوکی میکنن که ماه محرم بدنشون رو نشون بقیه بدن حکم اینا چیه؟

کلا حکم اونایی که این چند ماهه آدم میشن بعد ماه محرم تموم شد بازم همون گوه های قبلیشون رو میخورن چیه؟

لطف امام شامل حالت شود تچکر
بنده این راه بندگانم را تایید میکنم چرا که در راه امام سوم که خونش بر گردن همه ی شما هست انجام میدهد بنده چشمان برزخی دوزخی جنتی هر سه را با هم دارم و میبینم پشت این بدن سازی نیت شوم دیگری نیست

1 ❤️

2017-09-03 10:35:15 +0430 +0430

رو حرفه امام حمام حرف نباید زد تنها لطف بنده میتواند این باشد که شمارا امام جمعه تهران قرار دهم من تا خر حاضر وناظر بر اعمال بندگانمم ایا پند نمیگیری

شدو سر به سر من نزار!منم امامم!نکنه یادت رفته؟تازه من ورژن اپدیت شده تری هستم!^-^…اگه خیلی بخوای بچسبی به تخت سلطنت علیهت اعلام جهاد میکنم ملعون!پس یا با من کنار بیا،یا مجبوری جنگ قدرت رو تحمل کنی!ضمنا،منم کم هوادار ندارما!بهتره مراقب خودت باشی! ? ? ?

1 ❤️

2017-09-03 10:57:26 +0430 +0430

یا اماما کارتان عالی بود اجرکم عندجلاقین

2 ❤️

2017-09-03 12:56:59 +0430 +0430

شدو سر به سر من نزار!منم امامم!نکنه یادت رفته؟تازه من ورژن اپدیت شده تری هستم!^-^…اگه خیلی بخوای بچسبی به تخت سلطنت علیهت اعلام جهاد میکنم ملعون!پس یا با من کنار بیا،یا مجبوری جنگ قدرت رو تحمل کنی!ضمنا،منم کم هوادار ندارما!بهتره مراقب خودت باشی! ? ? ?

تو و تمامه هواداراتو نفرین میکنم ?
خودتان را عین تلسم شدگان فیلم های مومیایی تا ابد تو یه دخمه میکنم من امیرالمومنینم ^-^

0 ❤️

2017-09-03 12:58:03 +0430 +0430
نقل از: Nazi.lezi یا اماما کارتان عالی بود اجرکم عندجلاقین

احسنت احسنت خواهر محجبه بله ما سفارش یافته مخصوصه بهشتیم از ان جا امدیم برای اجرای عدالت میان امت

1 ❤️

2017-09-03 13:04:03 +0430 +0430
نقل از: خوش_غیرت 1.اگر کسی ما بین سکس دو وعده جق سبک بزند چه حکمی دارد؟2.اگر کسی سب گلنار کند و با ریکا جق بزند کفاره او چیست؟3.اگر کسی در خانه خالی باشد اما جق نزند چه مجازاتی دارد؟

1حکمه خاصی شامل حالشان نمیشود چون به نوعی هم خدارا دارد هم خرمارو میفهمین که برادر ;)
2باید بیضتین ان ملعون رو برید (just golnar for over )
این جمله از اساسی ترین اصوله اسلام است
3بر اساس روایت در اکتب الجقزنان جق تنها زمانی واجب است که شهوت بر شخص فشار وارد کرده شومبولش را نبض دار کند و نیست چیزی غیره ان پس اگر شهوت بر شخص فشار اورد باید بزند هیچ نزند ملائک از اسمان با تیرکمان بر شخص خاطی وارد میشوند

0 ❤️

2017-09-03 13:05:37 +0430 +0430
نقل از: Amirreza018 ببخشید استاد دیدن فیلم مصطحجن و جق بعد از ان چه حکمی دارد؟؟

چون بنده امام مهربانی هستم دیدن فیلم های مستحجن را ازاد میگزارم لاکن باید ساخت داخل باشد تا از تولیدات داخلی حمایت شود
جق زدن نیز هر وقت و هر کجا که باشد بدون اشکال است ایا پندنمیگیرید؟!

1 ❤️

2017-09-03 13:07:09 +0430 +0430
نقل از: salin

تنها تاپیکی که توش عکس چیزززززندیدم همین بود.عااایاااااچیزززبدستان شهوانی درخواب هستند؟؟؟

بنده چون درجات بالایی از عرفان وارد هستم تا زمانی که اجازه ندهم وارد نمیشوند ان هارا در برزخ شهوانی محصور کرد فلذا ایمان بیاورید

0 ❤️

2017-09-03 13:41:29 +0430 +0430

آفتابه والا مقام کِی آخرالزمان میشه ؟

1 ❤️

2017-09-03 13:44:10 +0430 +0430
نقل از: SajadMinecrafter فتبارک الله الذی خلق السماوات والارض. حضرت گوزو سوال من این است: واتس یور فاز ؟

بنده بر اساس حکم امام چهاردهم ولی وسرپرست اوشون در زمینم هر کس که تا حالا اوشون را ولی وسرپرست قرار داده امروز باید بنده را ولی و سرپرست قرار بدهد وگرنه حکمی صادر کرده تا ملائک عذاب،وازلین بدست کیونه کافر به من را پاره کنند ایا پند نمیگیرید؟!

امام چهاردهم خودشونم میدونن شمارو جانشین خود کردند ؟ ?

1 ❤️

2017-09-03 14:41:12 +0430 +0430
نقل از: SajadMinecrafter آفتابه والا مقام کِی آخرالزمان میشه ؟

حتمن این سخن را شنید که جز خدا کسی نمیداند؟!
دروعی بیش نیست منم میدانم 85 سال دیگر اخر الزمان میشود که به همراه جوجه بسیجی ها بنده به جنگ دژمنان میرویم

0 ❤️

2017-09-03 14:42:00 +0430 +0430
نقل از: SajadMinecrafter

امام چهاردهم خودشونم میدونن شمارو جانشین خود کردند ؟ ?

بلی بلی حکمش رسمیست هنوز مهرش خشک نشده است ایا نمی اندیشید؟!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «