پرسش و پاسخ در مورد سکس

1394/11/20

این تاپیک رو زدم که دوستان عزیز و حتی غریبه ها اگر سوالی داشن در مورد سکس(هرجاییش و هر قسمتیش) میتونن سوال کنن
یا خودم اگه از دستم بر بیاد یا دوستان عزیز کمک کنن تا جوابشون رو بگیرن 🌹

5102 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-02-09 16:51:10 +0330 +0330

عرضم ب حضورت که ایدز یکی از بیماری هایی هستش ک تازگیا ی روش هایی برا درمانش پیدا شده ولی باید بدونید که توی بیماری های مقاربتی هییییییییچوقت معلوم نیست که شما دفعه ی اول گرفتید یا نگرفتید یا دفعه ی دوم گرفتید یا نگرفتید

فقط اینو مطمعن باش که از کس اگه کسیو کردی فرقی نداره دفعه چندم باشه مطمعنن اگه طرف مستعد بیماری باشه میگیری(خدایی نکرده)

در مورد ایدز توی تاپیک بیماری های مقاربتی کامل همه چیزشو توضیح میدم داداش

1 ❤️

2016-02-09 16:55:25 +0330 +0330
نقل از: Nima_A1 ایدز ممکنه با 1-2 یا دوبار سکس مقعدی منتقل بشه یا نه؟

عرضم ب حضورت که ایدز یکی از بیماری هایی هستش ک تازگیا ی روش هایی برا درمانش پیدا شده ولی باید بدونید که توی بیماری های مقاربتی هییییییییچوقت معلوم نیست که شما دفعه ی اول گرفتید یا نگرفتید یا دفعه ی دوم گرفتید یا نگرفتید

فقط اینو مطمعن باش که از کس اگه کسیو کردی فرقی نداره دفعه چندم باشه مطمعنن اگه طرف مستعد بیماری باشه میگیری(خدایی نکرده)

در مورد ایدز توی تاپیک بیماری های مقاربتی کامل همه چیزشو توضیح میدم داداش

1 ❤️

2016-02-09 18:56:23 +0330 +0330

سلام.من قبلا قرص ترامادول مصرف میکردم اما الان دیگه مصرف نمیکنم اما همین باعث شده خیلی زود انزال شم و ابم بیاد تو سکس.نمیدونم چیکار کنم.میشه یه راه حل اسون بهم بگید.خیلی از نشر روحی داغون شدم.ممنون همه

0 ❤️

2016-02-10 14:22:09 +0330 +0330
نقل از: shahriar.ahmadi سلام.من قبلا قرص ترامادول مصرف میکردم اما الان دیگه مصرف نمیکنم اما همین باعث شده خیلی زود انزال شم و ابم بیاد تو سکس.نمیدونم چیکار کنم.میشه یه راه حل اسون بهم بگید.خیلی از نشر روحی داغون شدم.ممنون همه

همیشه راه های شیمیایی برای دیرانزالی بعد از مدتی اثر عکس رو روی بدن افراد میزاره و برای همینه ک ما هیچوقت این روش رو پیشنهاد نمیکنیم
ولی
پیشنهاد من به شما اینه که برای مدتی از کاندوم های تاخیری دار استفاده کنی و همزمان سعی کن به اینکه آبت میاد بی تفاوت باشی و کارو ادامه بدی اینجوری کم کم قوای خودتو به دست میاری
ولی توی تاپیک اونجا هم برای حل این مشکل راه حل هایی گفته شده عزیزم

0 ❤️

2016-02-15 15:43:51 +0330 +0330

سوالی نبوووووووووووووود؟

0 ❤️

2016-02-15 16:13:09 +0330 +0330

من کپه مو بذارم بخسبم نیمه های شب کیرم راس میشه... تا صب هم راس میمونه.... صب به بعدم تا یه مدت با کلنجار بلخره میخوابه.

گاهی وختام تا خودم عملاً نکشم پایین نزنم تو سر و کله ش نمیتمرگه سر جاش!

چرا؟ قضیه چیه؟ مشکل چیست؟

0 ❤️

2016-02-18 14:00:45 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

من کپه مو بذارم بخسبم نیمه های شب کیرم راس میشه... تا صب هم راس میمونه.... صب به بعدم تا یه مدت با کلنجار بلخره میخوابه.

اولا خوش اومدی داداشم
ولی جواب
راستش جلق زدن و خودارضایی جز اینکه ضرر های خودش و سود های خودش رو داره باید اینو بدونی که خودارضایی مغز رو شرطی میکنه
مثلا شرطی میشه مغزت که هر روز باید ی وعده آبت بیاد یا هر دو روز ی بار باید آبت بیاد و حتی اگه تو سعی کنی جلوی این کارو بگیری اون هم مقاومت میکنه و راست میمونه
مشکل اینجاست
ولی راه حل
راه حل اینه که چیزای گرم کمتر بخوری چیزای خنک بخوری و ورزش رو به زندگیت اضافه کنی
بخصوص دویدن موقع صبح
اینم راه حل
فدات

1 ❤️

2016-02-18 14:06:16 +0330 +0330

خخخخخخ دقیقا مشکل منم همینه تازه وقتی خواب سکسی میبینم هرموقع میخواد آبم بیاد ازخواب می پرم یعنی ضدحال اساسی

دکی نظرت دراین باره چیه؟

0 ❤️

2016-02-18 14:09:15 +0330 +0330
نقل از: unknown.boy95

خخخخخخ دقیقا مشکل منم همینه تازه وقتی خواب سکسی میبینم هرموقع میخواد آبم بیاد ازخواب می پرم یعنی ضدحال اساسی

دکی نظرت دراین باره چیه؟

اولا خیلی هم خوبه که خواب سکسی میبینی این یکی از نشونه های اینه که کم جلق میزنی
دوما اینکه از خواب میپری یعنی اینکه خواب عمیق نمیری (به دلایل مختلف مثه استرس یا امثالهم) و پیشنهادم بهت اینه ک شب ها قبل از خواب یکم دوغ بخور، اینجوری خوب میخابی عزیز

0 ❤️

2016-02-18 14:41:24 +0330 +0330

سوالی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2016-02-18 14:47:15 +0330 +0330

سلام یه سوال
این دانه های سفید روی آلت تناسلی یا بیضه رو چطوری میشه برطرف کرد ؟

0 ❤️

2016-02-18 14:50:47 +0330 +0330
نقل از: h1987 سلام یه سوال این دانه های سفید روی آلت تناسلی یا بیضه رو چطوری میشه برطرف کرد ؟

اولا باید فهمید که دانه هستش یا لکه
اگه لکه باشه چیزی نیست و ژنتیکی هستش و برطرف هم نمیشه
ولی اگه دانه هستش حتما برو دکتر اورولوژی
.
.
سوال های سخت سخت نبود ؟

1 ❤️

2016-02-18 15:52:01 +0330 +0330
dr.biutik: اولا خوش اومدی داداشم ولی جواب راستش جلق زدن و خودارضایی جز اینکه ضرر های خودش و سود های خودش رو داره باید اینو بدونی که خودارضایی مغز رو شرطی میکنه مثلا شرطی میشه مغزت که هر روز باید ی وعده آبت بیاد یا هر دو روز ی بار باید آبت بیاد و حتی اگه تو سعی کنی جلوی این کارو بگیری اون هم مقاومت میکنه و راست میمونه مشکل اینجاست ولی راه حل راه حل اینه که چیزای گرم کمتر بخوری چیزای خنک بخوری و ورزش رو به زندگیت اضافه کنی بخصوص دویدن موقع صبح اینم راه حل فدات
__

اولا چاکرتیم دادا لطف داری ولی چرا گلواژه میگی دکتر؟! کی اصن از جق زدن گف؟ اتفاقاً من وختایی که به مدت مدید جق نمیزنم این اتفاق واسم میفته مگرنه بجقم که این بیچاره نا نداره دیگه بلن شه! ینی میگی مقاومتش بعد مدتها یهو عود میکنه؟

اگه یه لیست از غذاهای گرم و همچنین غذاهای سرد بنویسی برا خعلیا میتونه کارآمد باشه.

اون مشکلی که این دوست گف منم دارم، خواب سکسی میبینم ولی درست لحظه اوج که میخوام بپاچم یهو از خواب بیدار میشم! بدبختی اصلیش اینجاس که هرچی سعی میکنم بخوابم بقیشو ببینم خلاص شم، از شدت شقدرد خوابم نمیبره :|

0 ❤️

2016-02-18 19:23:58 +0330 +0330

سلام و خسته نباشید…
اگه راجبه مزایا و معایب خودارضایی بزاری ممنون میشم.
آخه تویه خیلی از سایت های خارجی گفته که اگه به اندازه باشه علاوه بر ضرر؛ فایده هم داره!!

0 ❤️

2016-02-18 20:19:07 +0330 +0330

اسکلت جون در خصوص این مشکل مطالب زیادی هست یه سرچ بزن

به هر جهت از لحاظ پزشکی یکی از عللی که میتونه باعث نعوظ صبحگاهی بشه افزایش شدید هورمون تستوسترون در بدن هستش که در ساعات صبح به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا میکنه

در کل این مشکل با بالا رفتن سن به مقداری زیادی کاهش پیدا میکنه. پس واسه سن و سال امثالهم چیز غیر عادی نیست و طبیعی هستش

چیزی که در مورد خودم صدق میکنه و اتفاقا از چن نفر از رفقام که پرسیدم به این موضوع اقرار میکنن ?

0 ❤️

2016-02-21 08:28:22 +0330 +0330
dr.biutik: اولا خوش اومدی داداشم ولی جواب راستش جلق زدن و خودارضایی جز اینکه ضرر های خودش و سود های خودش رو داره باید اینو بدونی که خودارضایی مغز رو شرطی میکنه مثلا شرطی میشه مغزت که هر روز باید ی وعده آبت بیاد یا هر دو روز ی بار باید آبت بیاد و حتی اگه تو سعی کنی جلوی این کارو بگیری اون هم مقاومت میکنه و راست میمونه مشکل اینجاست ولی راه حل راه حل اینه که چیزای گرم کمتر بخوری چیزای خنک بخوری و ورزش رو به زندگیت اضافه کنی بخصوص دویدن موقع صبح اینم راه حل فدات
__

اولا چاکرتیم دادا لطف داری ولی چرا گلواژه میگی دکتر؟! کی اصن از جق زدن گف؟ اتفاقاً من وختایی که به مدت مدید جق نمیزنم این اتفاق واسم میفته مگرنه بجقم که این بیچاره نا نداره دیگه بلن شه! ینی میگی مقاومتش بعد مدتها یهو عود میکنه؟

اگه یه لیست از غذاهای گرم و همچنین غذاهای سرد بنویسی برا خعلیا میتونه کارآمد باشه.

اون مشکلی که این دوست گف منم دارم، خواب سکسی میبینم ولی درست لحظه اوج که میخوام بپاچم یهو از خواب بیدار میشم! بدبختی اصلیش اینجاس که هرچی سعی میکنم بخوابم بقیشو ببینم خلاص شم، از شدت شقدرد خوابم نمیبره :|

عزیزم ببین وقتی شما خوابشو میبینی که پر شده باشه تخم چپت از آب و اون میزانی که باید خالی بشه خالی میشه مطمعن باش
و در ضمن خوبه برات ی مثال بزنم
ببین تخمای ما مردها مثه ی لیوان میمونه ک توش آب میریزیم
و همونطور که میدونی مردها دائم در حال تولید اسپرم هستن،وقتی پر بشه ی لیوان یکم از سره لیوان رو خالی میکنه با خواب های رنگی
ولی وقتی لیوانت پر میشه که با خواب های رنگی که نباید کله لیوان رو خالی کنی،درسته داداشم ؟

0 ❤️

2016-02-21 09:20:13 +0330 +0330

سلام دکی جون من هروقت ارضا میشم تو ابم یه تیکه های زرد رنگه که خیلی هم چسبناکه میشه راهنماییم کنی ببینم مشکل از کجاست

0 ❤️

2016-02-21 10:35:42 +0330 +0330
نقل از: pesar khili bad zzzz سلام دکی جون من هروقت ارضا میشم تو ابم یه تیکه های زرد رنگه که خیلی هم چسبناکه میشه راهنماییم کنی ببینم مشکل از کجاست

تخم مرغ زیاد میخوری زردش میزنه به کمرت!

0 ❤️

2016-02-21 14:38:01 +0330 +0330
نقل از: mehdi-rad
نقل از: pesar khili bad zzzz سلام دکی جون من هروقت ارضا میشم تو ابم یه تیکه های زرد رنگه که خیلی هم چسبناکه میشه راهنماییم کنی ببینم مشکل از کجاست

تخم مرغ زیاد میخوری زردش میزنه به کمرت!

نه دکی جون من اصلا تخم مرغ نمیخورم خیلی وقته اینطوریم

0 ❤️

2016-02-21 15:07:17 +0330 +0330
نقل از: JAMSHID_SE7EN اسکلت جون در خصوص این مشکل مطالب زیادی هست یه سرچ بزن

به هر جهت از لحاظ پزشکی یکی از عللی که میتونه باعث نعوظ صبحگاهی بشه افزایش شدید هورمون تستوسترون در بدن هستش که در ساعات صبح به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا میکنه

در کل این مشکل با بالا رفتن سن به مقداری زیادی کاهش پیدا میکنه. پس واسه سن و سال امثالهم چیز غیر عادی نیست و طبیعی هستش

چیزی که در مورد خودم صدق میکنه و اتفاقا از چن نفر از رفقام که پرسیدم به این موضوع اقرار میکنن ?

__

دلیلش همینه ولی عاخه لعنتی فقط در ساعات صب افزایش پیدا نمیکنه! ?

سرچم که هرچی میزنیم، فقط درمورد نعوظ صبگاهی میاره، راج به نعوظ شبگاهی تالا چیزی ندیدم!

خیلی وختا خونه که صب پا میشم برا اینکه جلو خونواده تابلو نشم از سر تشک میشینم کلاغ پر میرم تا دسشوئی! (بشون میگم ورزش صبگاهیه)

dr.biutik : عزیزم ببین وقتی شما خوابشو میبینی که پر شده باشه تخم چپت از آب و اون میزانی که باید خالی بشه خالی میشه مطمعن باش و در ضمن خوبه برات ی مثال بزنم ببین تخمای ما مردها مثه ی لیوان میمونه ک توش آب میریزیم و همونطور که میدونی مردها دائم در حال تولید اسپرم هستن،وقتی پر بشه ی لیوان یکم از سره لیوان رو خالی میکنه با خواب های رنگی ولی وقتی لیوانت پر میشه که با خواب های رنگی که نباید کله لیوان رو خالی کنی،درسته داداشم ؟

__

درسته، ولی مشکل اینجاس خواب رنگی هم که میبینم تا لیوانم یه ذره میاد کج شه یهو بیدار میشم!

0 ❤️

2016-02-22 13:55:05 +0330 +0330

توی تاپیک بیماری های مقاربتی نگا کن ببین همین شکلیه ؟

0 ❤️

2016-02-22 13:56:53 +0330 +0330
نقل از: Canarry چرا کس دخترا موقعی ک باهاشون ور میری و ب اوج میرسن بو میده و نمیشه خوردش؟؟؟راهکارش چیه؟ینی باید همون اول کار ک هنوز حس نداره و ابش ترشح نشده بخوریش؟

هرکه را طاووس خواهد جور هندوستان کشد ?

0 ❤️

2016-02-23 15:20:20 +0330 +0330

سوالی نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی هیشکی سوال نداره؟؟؟؟؟ :|

0 ❤️

2016-03-03 13:54:05 +0330 +0330

مردا که همه خودشون ختم کارن

0 ❤️

2016-10-04 11:14:15 +0330 +0330
نقل از: دختر_آسمون مردا که همه خودشون ختم کارن

اصلا اینطوری نیست خانم
اتفاقا برا اینکه بدونید شما زن ها بیشتر از مرد ها در این موارد تحقیق میکنین
این ثابت شده

0 ❤️

2016-10-04 11:15:26 +0330 +0330

با سلام و عرض پوزش ک این مدت نبود
این مکان از همین لحظه فعال خواهد بود دوستان میتونن سوالات خودشونو بپرسن حتما پاسخ گو خواهیم بود
با تشکر

0 ❤️

2016-10-04 11:17:50 +0330 +0330

Soal man ine ke khordan va ghort dadan aBB mani zarar dare ya fayde?
har dokom hast mishe toozih bedid

0 ❤️

2016-10-04 21:36:57 +0330 +0330
نقل از: Roxocker Soal man ine ke khordan va ghort dadan aBB mani zarar dare ya fayde? har dokom hast mishe toozih bedid

بعضی ها میگن ک توش اسپرم هستش و ضرر داره ولی اگه علمی ب قضیه نگاه کنین متوجه میشید ک نیمه عمر اسپرم بسیار کوتاهه پس فکر نکنین اسپرم حتی ب رودتون هم نمیرسه.
این از این
دوما میگن توش پروتئینو فلانو بیسار هست مفیده
خدمت شما بگم ک اینی ک میگن غلط هستش چون توش نیست بلکه برای ساختش استفاده شده همه ی اون چیزا ک میگن
هدف از آب منی و تشکیلش باردار کردن هستش ک جدیدا توی عرصه ی پوست و ژنتیک پوستی هم داره استفاده میشه ولی از لحاظ خوردنش بهتره بگم ک نه سود آنچنانی داره ن ضرر آنچنانی ک بگم نخور
امیدوارم ب جوابتون رسیده باشید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «