پزشک خانوم برای ترمیم و دوخت پرده بکارت

1395/08/07

سلام
آقایون محترمی که نیاز به پزشک قابل اعتماد برای دوخت و ترمیم پرده بکارت خانومشون یا دوست دخترشون هستن و یا خانومایی که میخوان ترمیم کنن پیام بدن.
شهر محل زندگیشونو هم بگن.
قیمت دوخت پرده 800 هزار تومان. وسایل و تجهیزات لازم توسط خود پزشک تهیه میشه. محل ترمیم جای خوب با امکانات پزشکی عالیه . کاملا قابل اطمینانه. توی ساختمون پزشکی.
پرده بصورت بسیار حرفه ای ترمیم میشه
کسایی که مدنظرشونه پیام بدن. ممنون
(من پزشک نیستم و معرفم. و برای ترمیم باید باید بیاید تهران یا آمل… جهت رفع ابهامات)

832 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-10-28 16:29:11 +0330 +0330

اون زمان ها که من کار سقط و ترمیم انجام می دادم قیمت ها خیلی بیشتر از این حرفا بود قیمت ها خراب نکنید البته پولش خوردن نداره من یکی که دور این کارو خط کشیدم
حالا نمی دونم خالی بندیه حرفت یا واقعیه اگه واقعیه که قیمتت پایینه نکن برادر من اگه هم خالی بستی می خوای دختر پیدا کنی راه خوبی نیست این دروغگویی ها

0 ❤️

2016-10-28 16:29:55 +0330 +0330
نقل از: ali-darklife خیلی ببخشید اما کسی به شما اعتماد نمیکنه. 1_چون گفتید در هر شهری 2_امروز عضو شدید. اسمتون رفت تو لیست پیشاپیش از فحشاتون تشکر میکنم. موفق باشید

دمت گرم داداش خوب گفتی از همه شهر ها پذیرا هستند خیلی باحاله

0 ❤️

2016-10-28 17:40:09 +0330 +0330

من پزشک نیستم.
شهرو هم گفتم برای اینکه فقط تهران و آمل هستو از شهر دیگه ای بودید باید بیاید تهران یا آمل.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «