پشت صحنه فیلم های پورن! + کلیپ

1396/10/30

زندگی مشترک شما و همسرتون فیلم سینمایی نیست…
لطفا خودتون باشید نه بازیگر!

17080 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-20 13:48:46 +0330 +0330

چون بحثم یکم طولانيه سریع شروع میکنم. خیلی وقتها یه فیلم یا یه عکس رو میبینی که تو واقعیت هیچ وقت نتونستي تجربه اش کنی و حالت گرفته میشه. . اصل ماجرا چیه؟!!! شیوهء تهيه فیلم های پورن با تولید فیلم های سينمايي معمول هیچ فرقی نداره و یادتون باشه که هردو فیلم هستند. یعنی همونطور که شما نمی تونی مثل سوپر من پرواز کنی یا مثل مرد عنکبوتی تار بزنی یا مثل هالک گنده بشی و... دقیقا هم نميتونی مثل پورن استار توی فیلم سکس داشته باشی، به چند دلیل: 1_ اینکه اونها بازيگرند و دارن برای هر ساعت و روزشون دستمزدهای سنگین دریافت میکنند و در عوض هر کاری که کارگردان بخواد براش انجام میدن( فرض کن به یه چنده برا یه شب 100 میلیون تومن بدی، ببین برات چیکار میکنه!) حالا این رقم رو برای یه فیلم پورن چند برابر فرض کن... 2_ اینکه فیلم های حرفه ای پورن در چند روز فیلم برداری ميشوند و شما فقط خروجی فیلم که یکی دو ساعت هست رو میبینی و خبر نداری چند روز براش وقت گذاشتن واسه همینه که اکثر مردم فکر میکنن هنگام سکس باید بکنی توش و یک ساعت مدام تلمبه بزنی و چون چنین امری در حالت طبیعی محاله مجبورن برن سراغ داروهای تو بازار و خود درمانی که متاسفانه از عوارض این داروها هم خبر ندارن که فشار خونشون میره بالا و کبد رو به گا میده( بعدا در مورد داروها صحبت میکنیم). شما فرض کن فیلم برداری یه هفته زمان برده، شصت تا ده دقیقه هم که فیلم گرفته باشن میشه یک ساعت! 3_ اينکه همیشه یه پزشک تو گروه همراهشون هست تا مشکلی برای پورن استارها و خصوصا پورن استار زن پیش نیاد، مشکلاتی مثل بالارفتن ضربان قلب، سکته و یا آسیب های احتمالی به مقعد و واژن. ضربان قلب به این علت بالا میره که پورن استارها قبل از سکس مست میکنن تا هم دیرتر به ارگاسم برسن هم توانایی بیشتری برای پوزيشن های خاص داشته باشن خصوصا خانوم ها و خصوصا در آنال سکس. در پشت صحنه آنال سکس میبینیم که حداقل نیم تا یک ساعت قبل از شروع فیلم برداری مقعد زن رو با استفاده از ديلدو های کوچک و لوبريکانت آماده میکنند که اگر در فیلم های آنال دقت کنید متوجه میشوید که مقعد زن آماده و کمی باز شده. 4_ خوردن اسپرم یا همون آب کیر! در اکثر فیلم های پورن به عنوان یک امر معمول نشان داده میشود در صورتی که واقعیت امر چیز دیگه ای است. در اکثر مواقع از یک ماده خوراکی به عنوان اسپرم استفاده میشود و شما یک نمای بسته از صورت بازیگر زن رو میبینید و متوجه این مساله نميشيد البته گاهی اوقات هم اسپرم واقعی است که یا بازیگر آن را قورت نمیدهد و فقط در دهانش با آن بازی میکند یا بعد اینکه آن را قورت داد، بالا می آورد! البته افرادی هم هستند که مشکلی با این مساله ندارند اما فعلا موارد استثنا رو مطرح نميکنم. 5_ اصلی ترین بحث اینه که متأسفانه خیلی از مردان با دیدن اون دچار سرخوردگی میشن... بله درست حدث زديد سایز سالار یا همون کیر! ( بعدا یه تاپيک در مورد این موضوع میزنم مفصل در موردش صحبت میکنیم و دوستان میتونن نظراتشون رو اونجا مطرح کنند.) اولین مساله اینه که زاویه دوربین به شکلی هست که سالار رو بزرگتر از حد معمولش نشون میده. دوم اینکه قبل از فیلم برداری یه آمپول موضعی به سالار میزنن که سايزش بزرگتر میشه! فیلمش رو هم بعدا میذارم. سوم اینکه یه سری داروهایی هستند که به صورت موقتی برای یکی دو ساعت باعث افزایش قطر سالار میشن. و مهمترین نکته اش اینه که از نژادهای خاصی در این فیلم ها استفاده میکنند که عموما هم آفریقایی هستند و خودتون دیدید و متاسفانه خیلی از مردم به این مساله دقت ندارند که ما آسیایی هستیم و این مقایسه کاملا اشتباهه. بحث در این مورد زیاده و طولانی و شاید بعدا در موردش بیشتر صحبت کردیم اما دلیل ایجاد این تاپیک این بود که این روزها با کیس هایی رو به رو میشیم که آقا به خاطر سایز کیرش دچار سرخوردگی شده و خانوم به خاطر رفتارهای عجیب مرد در سکس دچار آسیب های جسمی و روحی شده. به عنوان مثال چند ماه پیش موردی رو داشتیم که آقا شب عروسی چندین پوزيشن خیلی خاص رو اجرا کرده که باعث آسیب رسوندن به رحم همسرش شده! کتاب ها و مقالات زيادي در این زمینه نوشته شده که گاهی اوقات با صرف یک ساعت وقت برا مطالعه ميتونيد زندگی سکسی خودتون رو متحول کنید. برای داشتن یه زندگی سکسی خوب با همسرتون باید آگاهيتون رو بالا ببرید و این آگاهی جز با مطالعه و استفاده از تجربه دیگران به دست نمیاد و این رو یادتون نره که فیلم های پورن واقعا فیلم هستند و قرار نیست 100% عین اونها زندگی کنیم. برای رسیدن به يه سکس خوب و رضایت بخش به زمان نیاز داریم تا علایق همدیگه رو بشناسیم، لطفا همه چیز رو با عجله کردن خراب نکنید...!! . سپاس

2018-01-20 13:56:33 +0330 +0330

ممنون که وقت گذاشتی
پشت صحنه ها رو هم بزار تا دوستان روشن بشن

1 ❤️

2018-01-20 14:02:55 +0330 +0330

سپاس ازت برای وقتی که گذاشتی

0 ❤️

2018-01-20 14:42:43 +0330 +0330

دمت گرم خیلی آموزنده و مفید بود

0 ❤️

2018-01-20 15:43:48 +0330 +0330

دیوانه ای رو فرض کنید که بخواد کنگ فو رو از یک فیلم جکی چان و یا رانندگی رو از یک فیلمی مثل Fast and furious یاد بگیره ! حالا شما می تونید به عمق حماقت دوستانی که توی پوزیشن (از انگلیسی هم فقط پوزیشن رو بلد هستن ) تخیلی و شباهت به پورن استارها می چرخن رو تصور کنید ! متاسفانه با کمال اقتدار هم پست میزارن توی همین سایت و از بی خبری و باور احمقانشون با پرویی تمام هم حمایت می کنن . هرچی آمار میانگین اندازه میدی ، هر چی از مشکلات سکس های خارج از حالت طبیعی می گی ، در جواب شمارو به فیلم پورنو حواله میدن ! شبیه این می مونه بنده هم خودم رو شبیه کاراکت معروف توی سری فیلم های سوپرمن تصور کنم و مثلا توی فکر پرواز باشم یا اینکه با یک حرکت از دیوار رد بشم ! ? فقط این رو فهمیدم باید آدم کنار وایسه و به بعضی حماقت ها فقط از ته دل بخنده چون بعضی موجودات واقعا لیاقت روشنگری و توضیح رو ندارن . هر کسی رو تا یک مرزی می شه برای نجات دادنش تلاش کرد از اون مرز حماقت عبور کرد ، دنبالش رفتن و برگردوندنش شمارو شبیه به اون می کنه .

2018-01-22 09:28:14 +0330 +0330

ممنون از لطف و نظر دوستان. چند نفر از دوستان در مورد mfm سوالاتی رو پرسیده بودند که با توجه به اهمیت موضوع تصمیم گرفتم تاپيکی رو در این زمینه راه اندازی کنم اما چون مطالبش یه مقدار مفصله تلاش میکنم تو چند روز آینده انجامش بدم. سپاس

1 ❤️

2018-01-22 10:25:17 +0330 +0330

لایک کردم.

0 ❤️

2018-01-22 11:48:41 +0330 +0330

عالی بود!یکی از تایپک هایی که ارزش وقت گذاشتن براش رو داشت.

1 ❤️

2018-01-26 17:34:58 +0330 +0330

ممنون عالی و اموزنده بود لایک

0 ❤️

2018-01-26 20:22:03 +0330 +0330

ممنون از متن خوبتون، اولين تاپيکي که تا ته مطاله کردم. تشکر

0 ❤️

2018-01-26 21:28:43 +0330 +0330
نقل از: Baron.Corbin.Alone.wolf متنت اشتباه داشت اونم اینکه واسه پورن های معمولی هیچوقت بیشتر از چند ساعت وقت واسه ساختش نمیذارن . نهایتش هم یه روز طول بکشه نه یه هفته. دوما دستمزد پورن استارای زن اونقدر ها هم بالا نیست و خود پورن استار معروف و گرون یعنی لانا رودز تو توییترش گفت که واسه هر صحنه 3 هزار دلار میگیره (نه 100 میلیونی که گفتی) . حالا ببین باقی پورن استارا چقدر کمتر میگیرن . بیشتر در آمد پورن استارا از طریق فاحشگی و رقص لختی و ... هستش و فیلم پورن واسشون شغل دومه و عامل معروفیت و درآمد بیشتر

ممنون از اینکه نظرت رو گفتی. منظور من از درآمد پورن استار کلی بود و صحبت شما کاملا درسته.
در مورد مدت زمان پورن هم یکی دو مورد رو که دیدم فکر میکنم چند روزی زمان برده بود که بستگی به داستان و لوکیشن هم داره.
در کل ممنون و سپاس

1 ❤️

2018-02-28 10:44:40 +0330 +0330

سلام و درود خدمت همه دوستان. متاسفانه این چند وقت حسابی سرم شلوغ بود و قول هایی داده بودم که نرسیدم بهشون عمل کنم. اول از همه قرار بود کلیپ هایی از پشت صحنه های پورن بذارم که به کلی فراموش کردم. چندتا کلیپ آماده کردم که یه مقدار حجمشون زیاده و سعی میکنم تا امشب چندتا کم حجم شده اش رو بذارم. باز هم ببخشید که نرسیدم زودتر بیام.
در آخر هم یه انتقاد قدیمی رو دوباره تکرار میکنم!!!
چرا هنوز هم بعد از گذشت چند سال با وجود نارضایتی اکثر کاربران، شاهد تاپيک های بی محتوا در بخش تاپيک های داغ هستیم؟
درخواست دوستی یه مساله کاملا طبیعیه و یکی از مبناهای این سایت هست اما بهتر نیست محل خاص خودش رو داشته باشه؟
متاسفانه هر وقت سایت رو باز میکنیم با انبوهی از تاپيک های درخواست فاعل و مفعول و سکس پولی و… مواجه میشویم و با این حجم از تاپيک های بي محتوا برای پیدا کردن تاپيک های مورد نظرمون به مشکل بر ميخوریم. کاش ادمين محترم به این مساله رسیدگی کنند یا حداقل کاربران محترم یه مقدار به حقوق دیگران احترام بذارن و درخواست های دوستی رو در محل خودش ثبت کنند تا مزاحمتی برای دیگران ایجاد نکنند و با ترافیک تاپيک های بی محتوا مواجه نشویم.
سپاس

3 ❤️

2018-02-28 15:32:03 +0330 +0330

بسیار مختصر بود و البته مفید! به نکات خوبی اشاره کردی. فیلم ها رو هم بی زحمت بذار. مرسی

0 ❤️

2018-02-28 15:45:56 +0330 +0330

https://up.shahvani.com/uploads/2bppd5y1.mp4

این کلیپ در مورد خوردن اسپرم هست و صحنه های جالبی داره!
البته چون حجمش رو کم کردم یه مقدار بی کیفیه اما کاملا مشخصه که چه اتفاقی میوفته.
یه سری کلیپ های دیگه هم هست که تو اولین فرصت براتون میذارم.

راهنمایی! : (برای مشاهده کلیپ ها دوستانی که بلد نیستند دقت کنند! لینک فیلم رو با استفاده از کلیک کردن انتخاب کنید به صورتی که تمام حروف انگلیسی انتخاب شده باشند و تغییر رنگ داشته باشند! بعد اون رو کپی کنید و سپس لینک رو در نرم افزار مدیریت دانلود یا در آدرس بار یا همون نوار آدرس بالای صفحه paste کنید و اینتر رو بزنید).

3 ❤️

2018-02-28 15:59:01 +0330 +0330

سلام
ممنون از اطلاعات کامل وزحمتی که کشیدین،کاملا درست و دقیق
ممنون

0 ❤️

2018-02-28 16:19:23 +0330 +0330

خواهش میکنم دوست عزیز. شما لطف دارید

0 ❤️

2018-03-01 11:32:32 +0330 +0330

اگه میشه بقیه فیلم ها رو هم بذار بلکه این آقایون حشری و جقی متوجه بشن سکس فقط کردن نیست! قرار نیست شريکشون فقط زجر بکشه و اونا لذت ببرن.
یه سکس خوب بیشتر از همه به معاشقه نیاز داره تا مدت زمان تلمبه و سایز کیر.
مشکل ما زنها اینه که مردها با دیدن این فیلم ها فقط توقعشون بالا میره و درخواست های تخیلی پیدا میکنن، کاش به جای اینکه فقط به اندام و پوزيشن فکر کنن یکم هم به خودمون فکر کنن.
متاسفانه اکثر مردها فکر میکنن این کاندوم خارداره که لذت سکس رو بالا میبره و از لذت معاشقه غافل میشن

1 ❤️

2018-03-01 16:11:05 +0330 +0330

https://up.shahvani.com/uploads/0uc635nb.avi

سعی کردم کاهش حجم باعث اُفت کیفیت تصویر نشه. شامل 3 مورد اتفاق جالب در فیلم برداری و 1 موردِ آموزشی در مورد سوتین اسفنجی! . اگر موضوع خاصی از پشت صحنه مَد نظرتونه بفرمایید تا تو تاپیکم اضافه کنم.

1 ❤️

2018-03-01 18:04:04 +0330 +0330

احسنت عالی بود…

0 ❤️

2018-03-15 15:50:17 +0330 +0330

سلام. اگه میشه کلیپ های بیشتری بذار. این چندتا جالب بودن اگه باز هم مثل اینا داری بذار من تاپيک هاتو دنبال میکنم. مرسی

0 ❤️

2018-03-15 17:19:58 +0330 +0330

متن خوب و بدرد بخوریه ولی چند جا باهات موافق نیستم یکی درامدی که زدی خیلی رویایی زدی چنین در امدی در پورن کمتر اتفاق میوفته مگر اینکه پورن استار خودش از قبل میلیونر باشه وگر نه قیمت ها بسیارپایینه خودم با چند پورن استار سکس داشتم با زیر 1000دلار و دوم هم زمان سکس که میفرمایید کاملا میتونه واقعی باشه اگه دسترسی اسان به سکس داشته باشی و بدن اماده و قدرتمند داشتی اون موقع متوجه میشی چی میگم به این صورت که هرچه میان دو سکس فاصله کمتری داشته باشی مثلا بصورت مداوم روزی 2 بار، مدت زمان سکس میره بالا حتی تا چندین ساعت در ضمن چند تا روش داره که طبیعی بتونی چندین ساعت بکنی مثلا یکیش اینکه تا لحضه 99 ٪بکنی و اخرین لحضه دیگه حرکت نکنی و خودتو کنترل کنی به مرور زمان تایم سکس میره بالا درمورد اندازه هم بگم که میانگین جهانی 14 سانته ما ایرانی ها میانگینمون 15 سانته که خودش خوبه البته سایز های بالا هم هستند براساس شغلی که دارم الت دوستای ایرانیمون رو اون ور مرز ها دیدم که میگم از 12 سانت دیدم تا 20 ولی اکثرا 16 اینا .امیدوارم نظرم بدرد بخور باشه هدفم هم از نظر دادن اثبات یا خود نمایی نیست فقط گفتم شاید بدردتون بخوره

0 ❤️

2018-03-17 14:57:49 +0330 +0330
نقل از: silencer123 متن خوب و بدرد بخوریه ولی چند جا باهات موافق نیستم یکی درامدی که زدی خیلی رویایی زدی چنین در امدی در پورن کمتر اتفاق میوفته مگر اینکه پورن استار خودش از قبل میلیونر باشه وگر نه قیمت ها بسیارپایینه خودم با چند پورن استار سکس داشتم با زیر 1000دلار و دوم هم زمان سکس که میفرمایید کاملا میتونه واقعی باشه اگه دسترسی اسان به سکس داشته باشی و بدن اماده و قدرتمند داشتی اون موقع متوجه میشی چی میگم به این صورت که هرچه میان دو سکس فاصله کمتری داشته باشی مثلا بصورت مداوم روزی 2 بار، مدت زمان سکس میره بالا حتی تا چندین ساعت در ضمن چند تا روش داره که طبیعی بتونی چندین ساعت بکنی مثلا یکیش اینکه تا لحضه 99 ٪بکنی و اخرین لحضه دیگه حرکت نکنی و خودتو کنترل کنی به مرور زمان تایم سکس میره بالا درمورد اندازه هم بگم که میانگین جهانی 14 سانته ما ایرانی ها میانگینمون 15 سانته که خودش خوبه البته سایز های بالا هم هستند براساس شغلی که دارم الت دوستای ایرانیمون رو اون ور مرز ها دیدم که میگم از 12 سانت دیدم تا 20 ولی اکثرا 16 اینا .امیدوارم نظرم بدرد بخور باشه هدفم هم از نظر دادن اثبات یا خود نمایی نیست فقط گفتم شاید بدردتون بخوره

بسیار بسیار ممنون از وقتی که گذاشتی و نظری که دادی. ای کاش همه اینجوری باشیم و بدون توهین، اختلاف نظرمون رو بیان کنیم و سعی کنیم ظرفیت انتقاد رو داشته باشیم. یه نکته که باید عرض کنم بحث درآمد صنعت پورنه که تا اونجایی که شنیدم و آمار رو دیدم درآمد کمپانی های پورن پا به پای کمپانی های هالیوودی داره رشد میکنه.
در مورد زمان سکس هم یه کلیپ چند دقیقه ای از یه پشت صحنه دارم که سعی میکنم امشب بذارمش تو تاپیک.
خلاصه ممنون از شیوه نگارش و وقتی که گذاشتی.

1 ❤️

2018-03-17 16:15:14 +0330 +0330

https://up.shahvani.com/uploads/xrhan870.mp4

حدود 6:30 هست. اگه دوست ندارید ذهنیتتون در مورد فیلم های پورن تغییر کنه این کلیپ ها رو نگاه نکنید.
کلیپ کاملش حدود 10 دقیقه است که از استراحت کردن پورن استارها تا آشپزی کردنشون و کارهای روزمره شون سر لوکیشن، فیلم برداری کرده که چون چیز خاصی نداشت اونها رو حذف کردم. امیدوارم لذت ببرید

2 ❤️

2018-03-17 16:39:11 +0330 +0330

کلیپ کوش پس؟

0 ❤️

2018-03-17 16:49:52 +0330 +0330
نقل از: Unknowngirl کلیپ کوش پس؟

اون عبارتی که در پست بالا به انگلیسی هست رو( https://up.shahvani.com/uploads/xrhan870.mp4 ) در نوار آدرس مرورگر کپی کن و Enter رو بزن

0 ❤️

2018-03-17 17:46:27 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور

https://up.shahvani.com/uploads/xrhan870.mp4

حدود 6:30 هست. اگه دوست ندارید ذهنیتتون در مورد فیلم های پورن تغییر کنه این کلیپ ها رو نگاه نکنید.
کلیپ کاملش حدود 10 دقیقه است که از استراحت کردن پورن استارها تا آشپزی کردنشون و کارهای روزمره شون سر لوکیشن، فیلم برداری کرده که چون چیز خاصی نداشت اونها رو حذف کردم. امیدوارم لذت ببرید

قشنگ بود مرسی ولی حال فیلم های پورن رو ازم گرفتی.
همه چیز ساختگی بود مخصوصا آه و ناله زنه. الان بخوام پورن نگاه کنم همش این پشت صحنه ها میاد تو ذهنم! به هر حال مرسی

0 ❤️

2018-04-06 18:53:30 +0430 +0430

https://up.shahvani.com/uploads/cu8snz1n.mp4

یک سری سینه ها یا جراحی و پروتز بزرگ میشن که دائمی هستن اما گاهی اوقات با ترزیق مقطعی این کار رو انجام میدن که در فیلم مشاهده میکنید. البته همین تزریق رو برای آلت مردانه هم استفاده میکنند

2 ❤️

2018-05-24 15:28:01 +0430 +0430

چه آمپول بزرگی. باید خیلی دردناک باشه

0 ❤️

2018-05-24 16:35:12 +0430 +0430

تاپیک خوب و مفیدیست! ?

• یک نقد : پورن مثل فیلم سینمایی نیست و آنچنان وقت زیادی صرفش نمیکنن ، جز فیلم های سینمایی پورن که لازمه دیالوگ و سایر شباهت ها به فیلم سینمایی است!

«دوم اینکه اندازه آلت در اکثر کشور ها فرق داره ، در پورن هم همیشه دو چیز برای پورن استار های مرد اولویته ، یکی آلت و دیگری اندکی قیافه است!

پس چندان هم دروغی نیست!»

«درآمد پورن استار های معمولی و آماتور زیاد نیست ، با دیدن مستند hot wanted girls میبینید پورن استار های آماتور چندان زندگی جالبی ندارن و مجبور هستند کارهای مزخرفی انجام بدن! و خیلی از پورن استار های جوون بعد مدتی مثلا ۱ سال پورن را ترک میکنند و … »

این این چیزهایی بود که من اطلاع داشتم

• عزیز ، یه پیشنهادی دارم
    اول اینکه لینک کلیپ هات رو توی متن اصلی تاپیک بذار با یک توضیح کوتاه یک جمله ای!

و دوم اینکه اگر منبع ای داری برای کلیپ هات ، قرار بده که اگر کسی دوست داشت کلیپ اصلی رو ببینه بتونه بهش دسترسی داشته باشه

سپاس

0 ❤️

2018-06-04 12:11:31 +0430 +0430

بابا همشون چرته ، صدتا مواد شیمیایی میزنن و میمالن ب خودشون تا ی ساعت سکس کنن .

0 ❤️

2018-07-15 16:16:09 +0430 +0430

متاسفانه خیلی از این مشکلات برای زوج های جوان پیش اومده(بویژه مردان) و خیلی طلاق ها هم صورت گرفته ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «