پلاسکو و نبود امنیت

1395/10/30

از کسانی که ایران زندگی میکنند .به خصوص تهرانی ها در خواست دارم که اگه در محل حادثه ی ساختمان پلاسکو هستند تصاویر و مشاهداتشون رو بگویند. تمام اخبار امارات و منطقه شده فرو ریختن ساختمان پلاسکو در تهران .
چرا مردم تجمع کردند ؟ و محل حادثه را ترک نمی کنند ؟ این خیلی زشته برای مردم ایران که مانع امداد رسانی هستند . در آخر میخوام بگم حالا اگه تهران خدایی نکرده زلزله بیاد حکومت چه خاکی بر سرش خواهد ریخت؟

12921 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-01-19 18:23:34 +0330 +0330

کسی خبری نداره از واقعیت؟ هر کس یه چیزی میگه .

0 ❤️

2017-01-19 19:17:37 +0330 +0330
نقل از: چکارکنیم کسی خبری نداره از واقعیت؟ هر کس یه چیزی میگه .

من فقط خبر دارم جوانان گوسفند به بالای ماشین آتشنشانی رفتن و فیلم میگرفتن :|

جهان سوم یعنی وقتی امداد گر داره زیر آوار جون میده

تو بری روی ماشین آتش نشانی عکس بگیری

2 ❤️

2017-01-19 19:22:57 +0330 +0330

به نظر من علت تجمع مردم و مانع شدن برای نیروی آتش نشانی و امداد رسانی بیشتر به خاطر عدم آموزش مردم در مواجهه با چنین حوادثیه تا اینکه فکر کنیم از عمد و آگاهانه چنین کاری کردند. و چه بسا خیلیاشون هم الان از این کارشون پشیمون باشن.
ولی واسه کسی که میدونسته و واسه امداد رسانی سد ایجاد کرده واقعا متاسفم.

0 ❤️

2017-01-19 19:25:26 +0330 +0330

من عکس هاشو تو اینترنت دیدم خیلی وحشتناک بود

1 ❤️

2017-01-19 20:20:38 +0330 +0330
نقل از: charlatan1375 به نظر من علت تجمع مردم و مانع شدن برای نیروی آتش نشانی و امداد رسانی بیشتر به خاطر عدم آموزش مردم در مواجهه با چنین حوادثیه تا اینکه فکر کنیم از عمد و آگاهانه چنین کاری کردند. و چه بسا خیلیاشون هم الان از این کارشون پشیمون باشن. ولی واسه کسی که میدونسته و واسه امداد رسانی سد ایجاد کرده واقعا متاسفم.

حتما توقع دارى كه مثلا به اينا آموزش بديم كه وقتى تو اين شرايط قرار گرفتين، مِثِ ميمونا(بلا نسبت ميمون البته!) نپرين رو ماشينِ آتيش نشانى و فيلم بگيرين!! عزيزم فك كنم داريم درباره موجودي به نام "انسان" صحبت ميكنيم كه خير سرش ادعاش ميشه مثلا موجود خودآگاهيه و توانايى دركِ شرايط محيطى رو داره! اين حادثه اخير و شرايط پيش اومده(و البته حوادث مشابه طى چند سال گذشته!) اينقد احمقانه بود كه با هيچى نميشه توجيه ش كرد؛ البته جا داره از يه سرى از عزيزانِ حاضر در صحنه(كه مطمئنا در اين خصوص، آموزشى هم نديده بودن!) با دركِ اتفاقات رخ داده، سعى بر همكارى با نيروهاى امدادى كردن، تشكر كنم...

1 ❤️

2017-01-19 20:44:27 +0330 +0330

ایران ویران است!

فقط همینو میتونم بگم…

1 ❤️

2017-01-19 20:50:05 +0330 +0330

من دلم واسه اتشنشایایی که زیر اوار موندن سوخت.طفلکیا :(

0 ❤️

2017-01-19 20:59:36 +0330 +0330

وقتی اخبارو امروز میشنیدم، چیزی که بنظرم جالب توجه بود این بود که نمایندگان شهرداری یا آتشنشانی و کلاً دولتیها، چندین بار تکرار کردن که ما 30 بار به مغازه‎داران ساختمان، اخطار دادیم!!

خب جواب من اینه که، شما مأموران دولت اگر واقعاً جون مردم براتون مهم بود و در برابرش احساس مسوولیت میکردین، چرا صاحب پاساژ رو جریمه نکردین؟؟ چرا ورود به ساختمان رو به دلیل غیر ایمن بودن، ممنوع نکردین؟؟

چطوره که برای جمع آوری دیش ماهواره (که خطر جانی هم برای کسی نداره) اجازه ورود به خونه وزندگی مردم و توهین و همه کاری علیه مردم دارین؟ اما اینجور جاها که پای جان مردم در میان هست، اکتفا میکنین به اخطار کتبی؟؟! :(

4 ❤️

2017-01-19 21:08:13 +0330 +0330
نقل از: DaveGilmour
نقل از: charlatan1375 به نظر من علت تجمع مردم و مانع شدن برای نیروی آتش نشانی و امداد رسانی بیشتر به خاطر عدم آموزش مردم در مواجهه با چنین حوادثیه تا اینکه فکر کنیم از عمد و آگاهانه چنین کاری کردند. و چه بسا خیلیاشون هم الان از این کارشون پشیمون باشن. ولی واسه کسی که میدونسته و واسه امداد رسانی سد ایجاد کرده واقعا متاسفم.

حتما توقع دارى كه مثلا به اينا آموزش بديم كه وقتى تو اين شرايط قرار گرفتين، مِثِ ميمونا(بلا نسبت ميمون البته!) نپرين رو ماشينِ آتيش نشانى و فيلم بگيرين!! عزيزم فك كنم داريم درباره موجودي به نام "انسان" صحبت ميكنيم كه خير سرش ادعاش ميشه مثلا موجود خودآگاهيه و توانايى دركِ شرايط محيطى رو داره! اين حادثه اخير و شرايط پيش اومده(و البته حوادث مشابه طى چند سال گذشته!) اينقد احمقانه بود كه با هيچى نميشه توجيه ش كرد؛ البته جا داره از يه سرى از عزيزانِ حاضر در صحنه(كه مطمئنا در اين خصوص، آموزشى هم نديده بودن!) با دركِ اتفاقات رخ داده، سعى بر همكارى با نيروهاى امدادى كردن...

درک کردن یه چیزهایی، سن و سال یا آموزش دادن نمیشناسه، مگر اینکه تو دیوونه خونه‎ای به اسم ایران! این چیزها نیاز به آموزش داشته باشه!! (dash)

2 ❤️

2017-01-19 21:18:08 +0330 +0330

متاسفم واقعا برای خودمون ، امروز واقعا اعصابم داغون شد ، یکی بخاطر دیدن قیافه قالیباف و فیلم و عکس گرفتنای ی عده گوسفند صفت ،دومی بخاطر اون آتشنشانای بی گناه که جونشونو بخاطر بی توجهی ی سری زالوی دزد از دست دادن … مابقی ادراک با شما

0 ❤️

2017-01-19 21:24:53 +0330 +0330
نقل از: lw.pourya1 متاسفم واقعا برای خودمون ، امروز واقعا اعصابم داغون شد ، یکی بخاطر دیدن قیافه قالیباف و فیلم و عکس گرفتنای ی عده گوسفند صفت ،دومی بخاطر اون آتشنشانای بی گناه که جونشونو بخاطر بی توجهی ی سری زالوی دزد از دست دادن ...... مابقی ادراک با شما

دادا افتادی رو غلطکا!

یه هشتصدبار دیگه هم مینوشتی 🙄 🙄 🙄

1 ❤️

2017-01-19 21:58:50 +0330 +0330

آقا معذرت ،سیستم قاط زد . نقدم زیاد تند بود ، بدبخت ترسید ?

0 ❤️

2017-01-19 22:14:48 +0330 +0330

این ساختمون قدیمی بود و دیر یا زود این اتفاق می افتاد ولی . اون چیزی که باعث ناراحتی هست گیر افتادن آتش نشان ها داخل ساختمون هست که خیلی ناراحت کننده هست چون اینها هیچ ربطی به دعواهایی که بین شهرداری کسبه و نیروی انتظامی بود نداشتند. مورد دوم هم هجوم یه مشت مردم موبایل به دست به محل ریزش و گرفتن فیلم بود که ابروی ایران رو برد. این عادت توی همه ما ایرانی ها هست متاسفانه و باید خودمونو اصلاح کنیم…<راه رو باید برای اورژانس یا اتش نشانی باز کنیم. فرض کن فامیل خودت گرفتار شده>

0 ❤️

2017-01-19 23:30:30 +0330 +0330

مردم انقدر به این دولت و به امنیت خیالی حاکم باور دارند که وقوع همچین حوادثی براشون یه امر محاله انگار فضایی ها اومدن ملت هم میخوان تماشا کنند 🙄
شایدم به خاطر اینه که تفریح سالم ندارند و تقریبا همه تفریحات تو ایران ممنوعه از هیجان تماشای چنین حوادثی کمال استفاده رو میبرند 🙄 🙄 🙄

0 ❤️

2017-01-19 23:32:57 +0330 +0330

یه دلیل دیگه هم به نظرم رسید اینکه از بس اخبار تو ایران سانسور میشه میخوان خودشون با چشم خودشون ببینند چون میدونن اخبار واقعیت رو نشون نمیده

0 ❤️

2017-01-19 23:39:23 +0330 +0330
نقل از: eyval123412341234 عزيزم مردم تجمع كردن چون يه مشت گاو نفهمن و فكر ميكنن لايك فيسبوكي براي عكس و فيلمي كه ميگيرن از جون آدمها مهمتره. دليل ديگه اي نداره وقتي همه ايراني جماعت همه چيزو حواله ي تخم چپش ميكنه...

ایرانیها همه چی رو به تخمشون حواله میکنن، چون دیگه چیزی براشون اهمیت نداره

چون ایرانیها 38 ساله که به بردگی گرفته شدن! استثمار شدن!

کی میخایم ایمان بیاریم به این که ایرانی بی هویت شده؟

کی واقعاً باور کنیم که ایرانیها با عرب پرستی این حکومت فاسد، به پوچی رسیدن؟؟

هیچ چیز خطرناک‎تر از این نیست

که جامعه‎ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند هیچ سهمی در آن ندارند

مردمی که حس میکنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می کنند

ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه میخواهند آن جامعه را نابود کنند.

((مارتین لوتر کینگ))

1 ❤️

2017-01-19 23:45:21 +0330 +0330

من اول فکر کردم یه ایرانی بی شعور از حادثه پلاسکو سوء استفاده کرده و در موردش داستان تخیلی سکسی ساخته. اومدم اگه واقعا اینجوری باشه فحش بنویسم.
ولی با دیدن این پست قشنگ خیلی خوشحال شدم.
حلالم کن داداش

0 ❤️

2017-01-19 23:55:56 +0330 +0330
نقل از: eyval123412341234
نقل از: sahar_69 یه دلیل دیگه هم به نظرم رسید اینکه از بس اخبار تو ایران سانسور میشه میخوان خودشون با چشم خودشون ببینند چون میدونن اخبار واقعیت رو نشون نمیده

انشالله اي اس كه اومد و حكومتشونو به دست گرفت و هرشب تو اخبار ساعت ١٩ يك ايراني رو خشك خشك كرد و همونجا جلوي دوربين كشت، هم تفريحات سالمشون بيشتر ميشه هم به اخبار بيشتر اعتماد ميكنن... از پس الاغهايي مثل ايرانيها فقط اي اس بر مياد... آقا من ميگم انقلاب كنيم و اي اس رو بياريم... وقتشه ديگه...

شعورمون به اون سطح از پيشرفت رسيده ديگه خدا رو شكر!!!!!

این الاغ ها که بدون بلانسبت گفتی شامل حال همه میشه ها خودتم یه ایرانیی شادی خانوم
5 انگشت یکی نیست اون جمعیت که اونجا جمع شدن هم حتی به یک درصد جمعیتی که میتونست اونجا جمع بشه هم نمیرسه طوری حرف میزنی انگار کل جمعیت ایران اونجا جمع شدن ?

1 ❤️

2017-01-19 23:59:17 +0330 +0330
نقل از: eyval123412341234 عزيز ايرانيها ٣٨ سال پيش هم همينقدر بي عقل و شعور بودن و به تخمشون بود كه انقلاب كردن. وگرنه آدم عاقل همچين كاري ميكنه؟
كسي كه استثمار دلش نخواد نميذاره كسي اينكارو باهاش بكنه...

منظور منم این نبود که پیش از فتنه 57 ملت متمدن و های کلاسی بودیم. ولی مطمئناً شماهم قبول داری که این سقوط آزادی که تو این 38 ساله داشتیم (فرهنگی - اقتصادی - همه چی!) قبلش نبود.

تازه اون زمان ایران در حال ساخت بود؛ درست برعکس الان که مثل همون ساختمون پلاسکو در حال ویرانیه (dash)

1 ❤️

2017-01-20 00:03:13 +0330 +0330
نقل از: sahar_69
نقل از: sahar_69 یه دلیل دیگه هم به نظرم رسید اینکه از بس اخبار تو ایران سانسور میشه میخوان خودشون با چشم خودشون ببینند چون میدونن اخبار واقعیت رو نشون نمیده

انشالله اي اس كه اومد و حكومتشونو به دست گرفت و هرشب تو اخبار ساعت ١٩ يك ايراني رو خشك خشك كرد و همونجا جلوي دوربين كشت، هم تفريحات سالمشون بيشتر ميشه هم به اخبار بيشتر اعتماد ميكنن... از پس الاغهايي مثل ايرانيها فقط اي اس بر مياد... آقا من ميگم انقلاب كنيم و اي اس رو بياريم... وقتشه ديگه...

این الاغ ها که بدون بلانسبت گفتی شامل حال همه میشه ها خودتم یه ایرانیی شادی خانوم
5 انگشت یکی نیست اون جمعیت که اونجا جمع شدن هم حتی به یک درصد جمعیتی که میتونست اونجا جمع بشه هم نمیرسه طوری حرف میزنی انگار کل جمعیت ایران اونجا جمع شدن ?

من نگفتم منم الاغ نيستم… از قديم ميگن مشت نمونه ي خرواره… به جان مادرم قسم ميخورم كه اگه همه ي ملت ايران اونجا جمع شده بودن هم همين ميشد…

البته همه رو هم با یه چوب نباس زد!
بعله یه مش ایرانی گاو (البته به قول شما، مگرنه بلا نسبت گاو که با تغذیه از شیرش مدیونشیم!) اونجا سلفی گرفتن نذاشتن آتشنشانی برسه. ولی از اونورم یه سری ایرانی دیگه رفتن داوطلب شدن سف کشیدن برا خون دادن به مجروحا.
اشتبا رو به پای ملیّت نمینویسن.
0 ❤️

2017-01-20 00:05:04 +0330 +0330

ایشون کاربر خیلی باشخصیت و ثابت شده‎ای هستن. امشب با دیدن این فجایع کمی عصبی شدن ;)

بعدش اون “شادی” که گفتی کیه دیگه؟؟ 🙄 🙄

1 ❤️

2017-01-20 00:06:09 +0330 +0330
نقل از: ترومن
نقل از: eyval123412341234 عزيز ايرانيها ٣٨ سال پيش هم همينقدر بي عقل و شعور بودن و به تخمشون بود كه انقلاب كردن. وگرنه آدم عاقل همچين كاري ميكنه؟

منظور منم این نبود که پیش از فتنه 57 ملت متمدن و های کلاسی بودیم. ولی مطمئناً شماهم قبول داری که این سقوط آزادی که تو این 38 ساله داشتیم (فرهنگی - اقتصادی - همه چی!) قبلش نبود.

تازه اون زمان ایران در حال ساخت بود؛ درست برعکس الان که مثل همون ساختمون پلاسکو در حال ویرانیه (dash)

من نمیدونم چرا همش بحث رو سیاسی می کنی ؟! نمیدونم از کجا خط می گیری و هدفت چیه ولی یه چیز هست این وسط شاه اگه عرضه داشت از کشور فرار نمی کرد و مملکتو دو دستی تقدیم اینا نمی کرد.

0 ❤️

2017-01-20 00:12:25 +0330 +0330

ترومن از ماست که برماست مگه همین 38 سال کیا حکومت کردن ؟ اونا هم تو همین سرزمین دیده به جهان گشودن درسته یه حکومت عرب پرست مملکت رو میچرخونه ولی عرب که نیستن عرب پرستن اما ایرانین متاسفانه
همین ملت اون به قول شما فتنه57 رو به پا کردو 99 درصد همین جمعیت به همین حکومت رای ار داد اسمشو دیگه نمیشه فتنه گذاشت چون همه توش سهیم بودن
ایران و فرهنگ دور و درازش همینه که هست ما همینیم
زمان شاه یه شعار میدادن ما میگیم شاه نمیخوایم نخست وزیر عوض میشه ما میگیم خر نمیخوایم پالان خر عوض میشه !!!
الان یه عده فکر میکنند همه چی تقصیر حکومته ولی این حکومت همون پالان خره شعارای چهل سال پیشه پالان هر چقدرم عوض بشه خر همون خره زین بندازن روش که اسب نمیشه ملت ایرانم ازادی و پیشرفت نخواستن و نمیخوان تا وقتی مردم خودشون عوض نکنند تغییر حکومت و انقلاب و هیچ کدوم از اینا تاثیری نداره

0 ❤️

2017-01-20 00:22:05 +0330 +0330
نقل از: mahan68

من نمیدونم چرا همش بحث رو سیاسی می کنی ؟! نمیدونم از کجا خط می گیری و هدفت چیه ولی یه چیز هست این وسط شاه اگه عرضه داشت از کشور فرار نمی کرد و مملکتو دو دستی تقدیم اینا نمی کرد.

توهّم نزن دادا
منم یکی مثل خودت از پایتخت ویران شده‎ای به اسم ایران! هستم ?
اتفاقاً نکته همینجاست. دقیقاً همه چی از سیاست شروع میشه!
بعضی کاربرا به اشتباه فکر میکنن همه چی تقصیر اسلامه! اما برعکس تقصیر این آخوندهای واپسگراست ?
وقتی که حکومت بجای آبادانی کشور، به فکر تأمین هزینه‎های عربها و بحران سازی در منطقه‎اس، تا به امنیت پوشالی داخل کشور افتخار کنه! سرنوشت ما هم همین میشه که میبینیم
ادعای فرار شاه هم که نشان از کم‎اطلاعی شما داره. شاه رفت چون که نمیخاست مردم خودش رو بکشه⇓

1 ❤️

2017-01-20 00:35:09 +0330 +0330

ترومن جان وقتي يكي به زور مياد بالاي سر يك مشت الاغ و گاو طويله ي طلايي درست ميكنه دليل بر با شعوري و فهم الاغهاي طويله نيست…

والا چه عرض کنم؟!

اگر منظور شما اثبات بی شعوری و نافهمی نسل پیش از من و شماست. خدمت شما عرض کنم که:

اینها همون نسلی بودنت که دست پرورده اون شاه خدابیامرز بودن و با افتخار و شهامت جلوی 8 سال تهاجم عراقیها وایسادن که من به شخصه سر تعظیم جلوشون فرود میارم!

حالا اگر جنگ بشه، به نظرت این نسل شیشه‎ای و مفنگی که دست پروده آخونده! میرن زیر تانک؟!

فرق بین نسل پیش از فتنه با نسل موبایل بدست الان زمین تا زیرزمینه ? فکر نمیکنم نیازی به اثبات داشته باشه

1 ❤️

2017-01-20 00:44:33 +0330 +0330
نقل از: SaJaD_Yazdi
نقل از: چکارکنیم کسی خبری نداره از واقعیت؟ هر کس یه چیزی میگه .

من فقط خبر دارم جوانان گوسفند به بالای ماشین آتشنشانی رفتن و فیلم میگرفتن :|

جهان سوم یعنی وقتی امداد گر داره زیر آوار جون میده

تو بری روی ماشین آتش نشانی عکس بگیری

واقعا جای تاسف عمیق داره هموطن .این چه حرکت زشت و ناپسندیه؟ !!!

0 ❤️

2017-01-20 00:45:28 +0330 +0330

ترومن از ماست که برماست مگه همین 38 سال کیا حکومت کردن ؟ اونا هم تو همین سرزمین دیده به جهان گشودن درسته یه حکومت عرب پرست مملکت رو میچرخونه ولی عرب که نیستن عرب پرستن اما ایرانین متاسفانه
همین ملت اون به قول شما فتنه57 رو به پا کردو 99 درصد همین جمعیت به همین حکومت رای ار داد اسمشو دیگه نمیشه فتنه گذاشت چون همه توش سهیم بودن
ایران و فرهنگ دور و درازش همینه که هست ما همینیم
زمان شاه یه شعار میدادن ما میگیم شاه نمیخوایم نخست وزیر عوض میشه ما میگیم خر نمیخوایم پالان خر عوض میشه !!!
الان یه عده فکر میکنند همه چی تقصیر حکومته ولی این حکومت همون پالان خره شعارای چهل سال پیشه پالان هر چقدرم عوض بشه خر همون خره زین بندازن روش که اسب نمیشه ملت ایرانم ازادی و پیشرفت نخواستن و نمیخوان تا وقتی مردم خودشون عوض نکنند تغییر حکومت و انقلاب و هیچ کدوم از اینا تاثیری نداره

اتفاقاً اشتباهت اینجاست. این آخوندها عرب هستن. عــــرب!

خامنه‎ای که متولد نجفه. از یکی شنیدم که با افتخار میگفت شجره نامه این پفیوزو به دیواره بین الحرمین دیده که ثابت میکرده جداندرجد عراقیه ?

شاهرودی و لاریجانیها هم عراقی‎ان! شما به “شاهرود” یا “لاریجان” و “خامنه” کفایت نکن. اینها ساختگی و جعلی هستن
بهترین جوونای این سرزمین که غیرت و شجاعت داشتن، جونشونو دادن تا عراقی به ناموس ما دست درازی نکنه، دریغ از این که سران ایران امروز همه عراقی هستن :(

در ضمن، کسی برای اسلام انقلاب نکرده بود، برای آزادی بیشتر بود فقط. اما خمینی لاشی! مسیر اون مثلاً انقلابو عوض کرد و با یه رفراندوم با دو گزینه “آری” یا “خیر” تمام صداهای آزادی رو خفه کرد

یه سرچ در مورد اعدامهای دسته‎ای دهه 60 بکن تا حقیقت رو بیابی

1 ❤️

2017-01-20 00:48:58 +0330 +0330
نقل از: mahan68

اتفاقا به نظر منم بحث سیاسی نیست... بحث اجتماعیه و بی لیاقتی... شاه عرب ستیز بود و اینا عرب پرست... انشالله انقلاب بعدی کلا اعراب میان بالا سرمون خیالمون راحت میشه... لیاقت نداریم خوب!!!! مگه زوره؟

شما که اونور آبی

بهتره بگی ⇐ بالاسرتون ?

0 ❤️

2017-01-20 00:55:56 +0330 +0330

درود بی پایان به شما هموطن .در مورد آموزش چیزی نمیتونم بگم چون واقعا موندم که مردم ما را چه شده و اینها چه معنی و مفهومی داره !!! من بعید میدونم با آموزش هم حل بشود هموطن .

0 ❤️

2017-01-20 00:56:57 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb ایران ویران است!

فقط همینو میتونم بگم…

تسلیت میگم هموطن

0 ❤️

2017-01-20 01:00:53 +0330 +0330

ترومن جان وقتي يكي به زور مياد بالاي سر يك مشت الاغ و گاو طويله ي طلايي درست ميكنه دليل بر با شعوري و فهم الاغهاي طويله نيست...

والا چه عرض کنم؟!
اگر منظور شما اثبات بی شعوری و نافهمی نسل پیش از من و شماست. خدمت شما عرض کنم که:
اینها همون نسلی بودنت که دست پرورده اون شاه خدابیامرز بودن و با افتخار و شهامت جلوی 8 سال تهاجم عراقیها وایسادن که من به شخصه سر تعظیم جلوشون فرود میارم!
حالا اگر جنگ بشه، به نظرت این نسل شیشه‎ای و مفنگی که دست پروده آخونده! میرن زیر تانک؟!
فرق بین نسل پیش از فتنه با نسل موبایل بدست الان زمین تا زیرزمینه ? فکر نمیکنم نیازی به اثبات داشته باشه

همگی می دونیم که اون جنگ فقط واسه این بود که دولت از شر همونهایی که انقلاب کرده بودن خلاص بشه... مردم ایران اصولا مردم جو گیری هستن و در اسرع وقت تخم دو زرده میذارن... اونهایی که رفتن جبهه هم غیرت داشتن اما عقل نداشتن که بایستن بالا سر مملکتی که براش انقلاب کردن... رفتن و مردن و دقیقا همون کاری رو کردن که جمهوری اسلامی میخواست... این مثل اینه که یه پدر و مادر از بچه اشو از تو خونه ای که آتیش گرفته نجات میدن و بعدش بچه رو میذارن تو امنیت کوچه و خیابون و میرن که آتیشو خاموش کنن و اون تو میمیرن... الان به اون بچه لطفی کردن؟

حالا هر چقدرم برای رفتن تو آتیش شجاعت لازم داشته باشی... برای نرفتن شجاعت بیشتری لازمه گاهی...

بله. جنگ که یه جنگ بی سروته با یه پایان واقعاً مسخره بود. بدون حتی گرفتن هیچ غرامتی!!

مثالت هم جالب و قابل تأمل بود.

اما این نسل امروز همونطور که خودتم چند پست بالاتر گفتی، حتی جنمشو ندارن که از یه دختر بی‎پناه در برابر گشت ارشاد دفاع کنن
ولی مطمئناً اون نسل پیشین حداقل غیرت اعتراض کردنو داشتن!

همین عقیم شدن مردای این سرزمین نتیجه توسری خوردنهای 38 ساله از حکومت هست

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «