چرا اسلام همیشه دشمن دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟...........

1395/02/13

اسلام از پیدایش تا امروز همیشه در خطر مرگ یا کشته شدن بوده
مثلا محمد اگر نمیرفت شعب ابی طالب با بدببختی زندگی کنه اسلام از بین میرفت
اگر علی جای پیامبر شب نمیخوابید اسلام از بین میرفت
یا اگر پیامبر کشت و کشتار نمیکرد اسلام ازبین میرفت.حالا کشتن یهودیا بگیر توخود اعراب عربستان
اگرعلی خانه نشینی نمیکرد اسلام ازبین میرفت.اگر حسن صلح نمیکرد اسلام ازبین میرفت.اگر حسین کشته نمیشد اسلام ازبین میرفت
اگر سجاد و زینب سخنرانی نمیکردن باز اسلام ازبین میرفت.و میره تا اخریشون.که اگر مهدی گم نمیشد اسلام ازبین میرفت
بعداین داستان ادامه داره.و به امروز ماهم رسیده.اگرخمینی نبود اسلام ازبین میرفت.اگرانقلاب نمیشد اسلام ازبین میرفت
اگر امروز حواسمون نباشه امریکا میخواد اسلامو نابود کنه.کلا از قدیم اسلام دشمن داشته
حالا بماند که در دوران قاجار.یا قبل تر چه خون ها ریخته شد و چه جنگ ها شد و چه کشته ها دادن فقط چون اسلام بمونه
بعدما ملت باید مراقب باشیم اسلام ازبین نره
باز از اون طرف امثال داعش میگن برای اسلام خون میریزن.

حالا اینجا سوال اینه که چرا انقد در طی زمان دشمن داره این اسلام؟
چرا ادیان دیگه ازبین نمیرن و دشمن ندارن؟
بعد چرا این الله مدینه خودش از دین خودش نگهداری نمیکنه.چرا باید ادم ها مواظب باشن؟
بعد حالا اسلام گیرم ازبین بره چی میشه.بهترنیست مرگ یک بار شیون یک بار.یک بار اسلام ازبین بره انقد مردم کشته نشن؟
بعدجالبه تومسجدها میگن خدایا دشمنان اسلام رو نابود کن.یعنی خدا یک عده بنده هاشو بکشه که دشمن دینش هستن.بعد خودشم حواسش نیست.یا فراموش میکنه که باز ما یاداوری کنیم بگیم ای خدا دشمنای دینتو بکش؟

3988 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-01 20:27:37 +0430 +0430

بسیجیا کجایین؟؟ بشتابین ک بیضیه اسلام ب خطر افتاد … بیاین ماله کشی کنین

2 ❤️

2016-05-02 05:53:55 +0430 +0430
نقل از: leavemealone بسیجیا کجایین؟؟ بشتابین ک بیضیه اسلام ب خطر افتاد .. بیاین ماله کشی کنین

اکثر دین ها مذاهب فرقه ها و حکومت ها دشمن داشتن و پشت هم سقوط میکردن…جالبه که با این همه دشمن اسلام هنوز از بین نرفته…چون یکی حواسش بهش هست…پس خودتون بیاین ماله کش کنید چون خود زنی کردید…خخخخخخ…مدیونی اگه تاپیکو حذف کنی…خخخخخخخخخخخخ 🙄 🙄 🙄 (dash) (dash)

2 ❤️

2016-05-02 06:15:24 +0430 +0430

ببین تو اصلا تو این دنیا زندگی میکنی؟؟؟تو تاپیک قبلی گفتی 1 میلیارد مسلمون داریم پس دوست من این که داره همش پیشرفت میکنه…یهود 1200 سال قبل اسلام بود الان کلا 20 میلیونم نیستن…کدوم دین بعد از مسیحیت بیشتر از اسلام پیرو داره تو اصلا میدونی تحقیق چیه…تمام تاپیکات همینجوریه…آقا الان من یه جا برم الکی بگم من مثلا مرید پرویزم (صاحب تاپیک) بعد همه رو بزنم و به همه فحش بدم تو قبول میکنی…نه…داعش دقیقا داره این کارو میکنه…پس مغزتو بکار بنداز…در ضمن تو خیلی از کشورا و دین ها جنگ بوده و هست…مثل جنگ داخلی آمریکا…جنگ های پروتستان ها با کاتولیک ها…اینم که میگی اگه فلان نبود اسلام از بین میرفت بذار بهت بگم که خمینی و سجاد و زینب(س) همه خدا رو قبول داشتن پس تا اینا هستن نیازی نیست خدا بیاد مستقیم عمل کنه…در ضمن خدا موجود فیزیکی نیست عمویی…همین که با این همه دشمن و زخم خوردن سر پاست یعنی یکی هست…پیامبر جنگید دکتر…مگه کوروش کبیر و داریوش کم جنگیدن…خود داریوش تو جنگ های مختلف هزاران آدم کشته(البته من به کوروش و داریوش افتخار میکنم)یا برای دفاع یا کشور گشایی…در زمان پیامبر هم به ایران حمله نشد…در واقع در زمان حکومت هیچ امامی به ایران حمله نشد…تکرار میکنم حکومت…بعدشم شما که اینقد ادعا داری یه چندتا منبع و مدرک موثق معرفی کن …زبونم مودر آورد …آقا منبع بیارید…منبع نام ببرید…اساتید رو هوا حرف نزنید. ? ?

1 ❤️

2016-05-02 11:19:12 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me ببین تو اصلا تو این دنیا زندگی میکنی؟؟؟تو تاپیک قبلی گفتی 1 میلیارد مسلمون داریم پس دوست من این که داره همش پیشرفت میکنه........یهود 1200 سال قبل اسلام بود الان کلا 20 میلیونم نیستن.........کدوم دین بعد از مسیحیت بیشتر از اسلام پیرو داره تو اصلا میدونی تحقیق چیه........تمام تاپیکات همینجوریه......آقا الان من یه جا برم الکی بگم من مثلا مرید پرویزم (صاحب تاپیک) بعد همه رو بزنم و به همه فحش بدم تو قبول میکنی...نه.....داعش دقیقا داره این کارو میکنه.........پس مغزتو بکار بنداز.........در ضمن تو خیلی از کشورا و دین ها جنگ بوده و هست.....مثل جنگ داخلی آمریکا.....جنگ های پروتستان ها با کاتولیک ها.........اینم که میگی اگه فلان نبود اسلام از بین میرفت بذار بهت بگم که خمینی و سجاد و زینب(س) همه خدا رو قبول داشتن پس تا اینا هستن نیازی نیست خدا بیاد مستقیم عمل کنه.........در ضمن خدا موجود فیزیکی نیست عمویی.......همین که با این همه دشمن و زخم خوردن سر پاست یعنی یکی هست........پیامبر جنگید دکتر............مگه کوروش کبیر و داریوش کم جنگیدن..........خود داریوش تو جنگ های مختلف هزاران آدم کشته(البته من به کوروش و داریوش افتخار میکنم)یا برای دفاع یا کشور گشایی............در زمان پیامبر هم به ایران حمله نشد....در واقع در زمان حکومت هیچ امامی به ایران حمله نشد........تکرار میکنم حکومت..........بعدشم شما که اینقد ادعا داری یه چندتا منبع و مدرک موثق معرفی کن .............زبونم مودر آورد .........آقا منبع بیارید.......منبع نام ببرید.......اساتید رو هوا حرف نزنید. ? ?

چرا چرتوپرت میگی؟خدا یک دینی ساخته که همیشه مثل اثارباستانی باید نگهبان داشته باشه؟مگه بانک مرکزیه که ازش محافظت کنن؟من میگم چرا اسلام دشمن داره؟بعدتومیگی با این همه دشمن هنوزز مونده؟خب چرا واقعا دشمن داره.مگه اسلام چیز خوبی نیست؟چرا دشمن داره ؟
چرا مثلا ادیسون دشمن نداشت؟چرا هیچ وقت کتاب شاهنامه یا اشعار خیام دشمن نداشته؟
?

0 ❤️

2016-05-02 11:26:30 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me
نقل از: leavemealone بسیجیا کجایین؟؟ بشتابین ک بیضیه اسلام ب خطر افتاد .. بیاین ماله کشی کنین

اکثر دین ها مذاهب فرقه ها و حکومت ها دشمن داشتن و پشت هم سقوط میکردن…جالبه که با این همه دشمن اسلام هنوز از بین نرفته…چون یکی حواسش بهش هست…پس خودتون بیاین ماله کش کنید چون خود زنی کردید…خخخخخخ…مدیونی اگه تاپیکو حذف کنی…خخخخخخخخخخخخ 🙄 🙄 🙄 (dash) (dash)

جسشن ها و مراسم ایرانی بعد این همه سال و با این همه هجوم بیگانه و مخالفت های اخوندهای نفهم ازبین نرفته.اما اسلام چرا دشمن داره.باز حرف اخوندو تکرار نکن که اسلام با وجود دشمناش ازبین نرفته.چون اسلام با شمشیر بزرگ شد و با جهل و نادانی مردم ماندگارشد

0 ❤️

2016-05-03 04:15:19 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz
نقل از: just-god-help-me

جسشن ها و مراسم ایرانی بعد این همه سال و با این همه هجوم بیگانه و مخالفت های اخوندهای نفهم ازبین نرفته.اما اسلام چرا دشمن داره.باز حرف اخوندو تکرار نکن که اسلام با وجود دشمناش ازبین نرفته.چون اسلام با شمشیر بزرگ شد و با جهل و نادانی مردم ماندگارشد

جواب سوالت که میگی اگه خوبه چرا دشمن داره خیلی سادس…فرض میکنیم تو آدم خیلی خوبی هستی بعد من میام با تو مقابله میکنم و دشمنی میکنم…خب…این چیزی از خوبی تئو کم نمیکنه و بر عکس بدی و پلیدی و مریض بودن منو ثابت میکنه…(میگم به حرفی که میزنی فک کن واسه همین میگم)پس نمیشه چون یکی خوبه بگیم حتما دشمن نداره…خیلی از فلاسفه بی دین(راسل و نیچه و…) هم وجود خیر و شر و تقابل اونها رو قبول داشتن(کاری نداریم کی خیره کی شره)…پس این حرف تو چرت و پرت بود…بعدشم تو با چه علم و تفسیری میگی اسلام به زور جهل مردم مونده ولی مراسمات باستانی جور دیگه مونده…(اگه یکم تاریخ میدونستی می فهمیدی که تو زمان سلوکیان و حتی حکومت مغول ها جشن های نوروز غیر قانونی بود و با مسلمان شدن مغول ها و روی کار اومدن دانشمندانی مسلمان مثل خواجه نظام الملک و خواجه نصیر الدین طوسی دوباره بطور رسمی بر پا شد چون اون زمان وزیر بودن)…حمله مغول ها به ایران هم به خاطر اسلام نبوده چون اونا از چین شروع کردن تا هند و مرز اروپا همه چیزو گرفتن(یه کتاب جامع تاریخ بگیر یه ورق بزن)…اینا تاریخ و فلسفن ربطی ام به آخوندا نداره…شما یاد گرفتین تا حرف منطقی و درست میشنوین به آخوندا ربط میدین ولی واسه حرفای صد من یه غاز خودتون(بی مدرک) به به چه چه میزنین…بعدشم قدرت یک دین و یک حکومت به مردمیه که بهش اعتقاد دارن و ازش حمایت میکنن و اینکه یک دین بتونه به این تعداد حامی داشته باشه که حاضرن جون خودشون رو براش فدا کنن باید حتما جذبه و شخصیت خاصی هم داشته باشه که داره…در ضمن واقعا ابلهی(با عرض معذرت)که دوتا از بزرگترین جنگ های تاریخ رو یعنی جنگ جهانی اول و دوم رو ندیدی(تعداد تلفات جنگ جهانی دوم مجموعا به هفتاد و دو میلیون و هفتصد و شصت و پنج هزار و پونصد نفر رسیده و تو جریان جنگ جهانی اول تعداد هشت تا ده میلیون نفر ایرانی به علت قحطی ناشی از تصرف آذوقه توسط گروه های متفق مردن) و تو هیچ یک از این جنگ ها و فاجعه های انسانی مسلمونها شرکت نداشتن…این واقعا انصاف نیست…خودت قضاوت کن…(مارتین گیلبرت (۱۹۹۵) جنگ جهانی دوم، فونیکس)…(گرهارد اِل. وینبرگ، جهان به سوی جنگ‌افزارها: تاریخچه جهانی از جنگ جهانی دوم (۱۹۹۴))…(تاریخ اقتصادی و اجتماعی اروپا، فرانک ب. تایپتون و رابرت آلدریچ،)…

0 ❤️

2016-05-03 06:07:02 +0430 +0430

مگه نشنیدی آخوندا همش میگن

#اسلام در خَطَرَه!

3 ❤️

2016-05-03 10:18:14 +0430 +0430

{قد کسشعر میگی اخه؟من میگم چرا دشمن داره تو میگی دشمن چیزی از ارزش ها کم نمیکنه.از جنگ جهانی و حمله چنگیز و خاجه نظام و نیچه و همه جا حرف زدی نگفتی چرا دشمن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط یک سول پرسیدم چرا دشمن داره؟

1 ❤️

2016-05-03 10:19:33 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری مگه نشنیدی آخوندا همش میگن

#اسلام در خَطَرَه!

از ابتای اسلام تا امروز همین حرفو میزنن.همیشه برای اسلام خون میریزن و میگن درخطره.انگار معدن طلا هست که بیان طلاهاشو ببرن 🙄

1 ❤️

2016-05-03 10:33:21 +0430 +0430

داداش من نه مسلمونم نه هم خوشم میاد ولی حاجی این سایت جای اینجور بحثا نیس کیر ادم میخوابه.خواهشا اگه خیلی به اینجور بحثا مشتاقی یا برو تو سایتای مربوطش بکن یا هم خودت سایت بزن مردمو نسبت به اسلام آگاه کن ولی خواهشا اینجا از این بحثا نکن

0 ❤️

2016-05-03 10:41:13 +0430 +0430
نقل از: pelotka داداش من نه مسلمونم نه هم خوشم میاد ولی حاجی این سایت جای اینجور بحثا نیس کیر ادم میخوابه.خواهشا اگه خیلی به اینجور بحثا مشتاقی یا برو تو سایتای مربوطش بکن یا هم خودت سایت بزن مردمو نسبت به اسلام آگاه کن ولی خواهشا اینجا از این بحثا نکن

اولا این سایت کامل سکسی نیست این هزاربار.انجمنش قسمت های دیگه هم داره.مثل دین.دوما شما نیا تو.مگه من نوشته بودم عکس از کون دوست دخترم که اومدی تو دیدی تایپک دینیه و کیرت خابید.خب نیا تو تایپک دینی

0 ❤️

2016-05-03 10:46:51 +0430 +0430
نقل از: pelotka داداش من نه مسلمونم نه هم خوشم میاد ولی حاجی این سایت جای اینجور بحثا نیس کیر ادم میخوابه.خواهشا اگه خیلی به اینجور بحثا مشتاقی یا برو تو سایتای مربوطش بکن یا هم خودت سایت بزن مردمو نسبت به اسلام آگاه کن ولی خواهشا اینجا از این بحثا نکن

اولا این سایت کامل سکسی نیست این هزاربار.انجمنش قسمت های دیگه هم داره.مثل دین.دوما شما نیا تو.مگه من نوشته بودم عکس از کون دوست دخترم که اومدی تو دیدی تایپک دینیه و کیرت خابید.خب نیا تو تایپک دینی

اینا دینداریشون هم همینطوریه طرف مثل الاغ سرش و انداخته پایین اومده تو تاپیک بدون اینکه بالای اون و بخونه که جزء چه قسمتی از سایته نفهم قلی خان

1 ❤️

2016-05-03 10:55:11 +0430 +0430
نقل از: peymankharkir3 چون خود اسلام دشمن و مخالف غیر مسلمون ها و آزادی هست

درود برشما.مرسیچه عجب یک نفریک جواب مربوط به تایپک داد

1 ❤️

2016-05-03 11:33:06 +0430 +0430

اونی که دوست داره بدونه و بفهمه خودش میگیره من چی گفتم…

«إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُواْ سَوَاءٌ عَلَيْهِمْ ءَ أَنذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنذِرْهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ خَتَمَ اللَّهُ عَلىَ‏ قُلُوبِهِمْ وَ عَلىَ‏ سَمْعِهِمْ وَ عَلىَ أَبْصَرِهِمْ غِشَاوَةٌ وَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ»؛ كسانى كه كافر شدند، براى آنان تفاوت نمى‏ كند كه آنان را (از عذاب الهى) بترسانى يا نترسانى ايمان نخواهند آورد. خدا بر دل ها و گوش هاى آنان مهر نهاده و بر چشم هايشان پرده‏ اى افكنده شده و عذاب بزرگى در انتظار آنهاست.(1)
«فىِ قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّهُ مَرَضًا وَ لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمُ بِمَا كاَنُواْ يَكْذِبُونَ»؛ در دل هاى آنان يك نوع بيمارى است خداوند بر بيمارى آنان افزوده و به خاطر دروغ هايى كه می گفتند، عذاب دردناكى در انتظار آنهاست.(2)

1 ❤️

2016-05-03 11:36:10 +0430 +0430

(لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَىَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ) (بقره/256)

«در دین هیچ اجباری نیست و راه از بیراهه به خوبی آشکار شده است. پس هر کس به طاغوت کفر ورزد و به خدا ایمان آورد، به یقین به دستاویزی استوار که آن را گسستن نیست چنگ زده است و خداوند شنوای داناست.»

1 ❤️

2016-05-03 13:45:39 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me (لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَىَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ) (بقره/256)

«در دین هیچ اجباری نیست و راه از بیراهه به خوبی آشکار شده است. پس هر کس به طاغوت کفر ورزد و به خدا ایمان آورد، به یقین به دستاویزی استوار که آن را گسستن نیست چنگ زده است و خداوند شنوای داناست.»

2 ❤️

2016-05-03 15:23:03 +0430 +0430

ببین عزیزم.اسلام چون از فقیرا دفاع میکنه اینقدر دشمن داره(کاری ندارم توو ایران گند زدن).دشمنای اسلام همونایی هستن که از پولدارا دفاع میکنن.خداییش منطقی نبود؟اگه این آمریکا و بقیه دشمنای اسلام،کاری به کار اسلام نداشته باشن،دفاع کردن از فقرا رو نشون میده.بعدشم این حرف کاملا درسته که آزادی رو از انسان میگیره،میدونی چرا؟چون باید تسلیم خدا شی.ولی بقیه آزادی ها رو به انسان میده مثل آزادی بیان،آزادی اندیشه و…(بازم کاری ندارم که توو ایران به گه کشیدن).در ضمن باید بگم هرچیزی تعریف خودشو داره.آزادی بیان،آزادی بیانه-توهین،توهینه-فحاشی،فحاشیه.تو نمیتونی ساندویچ آزادی بیانو با طعم توهین به خورد کسی بدی.

0 ❤️

2016-05-03 16:59:27 +0430 +0430

akhey ! Esalam ke khodesh din e faghr o babakhtiye ke(faghr e farhangi o aghtesadi o akhalghi … )in Esalam o mosalmonhay e azizeton chera be mosalmonha o ham kishan e khodeshon to afaghanestan, somali , soryeh … komak nemikonand hamashon avizon e kafarhaye Eropaei shoden??? eSLAM YANI HEMAGHET? KHORAFAT O SAWAR SHODAN E EDEHEI SHAIAD BA NADANAN O AHMAGHA ;;;; ALBATEH DOR AZ JONE SHOMA

0 ❤️

2016-05-03 18:03:59 +0430 +0430

اينو تقديم ميكنيم به مسلمانان شاسكول و در خواب مانده ي شهواني بلكه از اين جهالت بيرون بيان و ماهيت واقعي اسلام اهريمني رو بشناسن........اخه احمقها كدوم ادم عاقلي جنايتها و خشونتهاي الان دنيا رو ميبينه ولي ردپاي اسلام رو نميبينه؟؟؟؟؟از خواب بيدار شين.....هر جا كه اسلام قدم گذاشت اونجا به نابودي و فساد و ويراني تمدن سوزي و بدبختي كشيده شد......اينقدر كسشر نگين.

0 ❤️

2016-05-03 18:47:21 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me اونی که دوست داره بدونه و بفهمه خودش میگیره من چی گفتم........

«إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُواْ سَوَاءٌ عَلَيْهِمْ ءَ أَنذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنذِرْهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ خَتَمَ اللَّهُ عَلىَ‏ قُلُوبِهِمْ وَ عَلىَ‏ سَمْعِهِمْ وَ عَلىَ أَبْصَرِهِمْ غِشَاوَةٌ وَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ»؛ كسانى كه كافر شدند، براى آنان تفاوت نمى‏ كند كه آنان را (از عذاب الهى) بترسانى يا نترسانى ايمان نخواهند آورد. خدا بر دل ها و گوش هاى آنان مهر نهاده و بر چشم هايشان پرده‏ اى افكنده شده و عذاب بزرگى در انتظار آنهاست.(1)
«فىِ قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّهُ مَرَضًا وَ لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمُ بِمَا كاَنُواْ يَكْذِبُونَ»؛ در دل هاى آنان يك نوع بيمارى است خداوند بر بيمارى آنان افزوده و به خاطر دروغ هايى كه می گفتند، عذاب دردناكى در انتظار آنهاست.(2)

جواب سوال لطفا.من ایه نخاستم.چرا دشمن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بگو

0 ❤️

2016-05-03 18:49:56 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me (لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَىَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ) (بقره/256)

چرا اسلام دشمن داره؟؟؟؟؟؟اینو بگو.چیز دیگه نگو

0 ❤️

2016-05-03 18:53:27 +0430 +0430
نقل از: hus73

ببین عزیزم.اسلام چون از فقیرا دفاع میکنه اینقدر دشمن داره(کاری ندارم توو ایران گند زدن).دشمنای اسلام همونایی هستن که از پولدارا دفاع میکنن.خداییش منطقی نبود؟اگه این آمریکا و بقیه دشمنای اسلام،کاری به کار اسلام نداشته باشن،دفاع کردن از فقرا رو نشون میده.بعدشم این حرف کاملا درسته که آزادی رو از انسان میگیره،میدونی چرا؟چون باید تسلیم خدا شی.ولی بقیه آزادی ها رو به انسان میده مثل آزادی بیان،آزادی اندیشه و…(بازم کاری ندارم که توو ایران به گه کشیدن).در ضمن باید بگم هرچیزی تعریف خودشو داره.آزادی بیان،آزادی بیانه-توهین،توهینه-فحاشی،فحاشیه.تو نمیتونی ساندویچ آزادی بیانو با طعم توهین به خورد کسی بدی.

فقط جمله اولت مربوط به تایپک من بود.باقیش تکرار حرفای اخوندی.
گفتی چون اسلام از فقیرها دفاع میکنه؟
پس این سازمان های خیریه چرا دشمن ندارن؟چرا سلیب سرخ دشمن نداره؟چرا انجمن حمایت از کودکان جهان دشمن نداره؟
قدیم که امریکا نبود.اون وقت چرا دشمن داشت؟

1 ❤️

2016-05-06 07:13:33 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me ببین تو اصلا تو این دنیا زندگی میکنی؟؟؟تو تاپیک قبلی گفتی 1 میلیارد مسلمون داریم پس دوست من این که داره همش پیشرفت میکنه........یهود 1200 سال قبل اسلام بود الان کلا 20 میلیونم نیستن.........کدوم دین بعد از مسیحیت بیشتر از اسلام پیرو داره تو اصلا میدونی تحقیق چیه........تمام تاپیکات همینجوریه......آقا الان من یه جا برم الکی بگم من مثلا مرید پرویزم (صاحب تاپیک) بعد همه رو بزنم و به همه فحش بدم تو قبول میکنی...نه.....داعش دقیقا داره این کارو میکنه.........پس مغزتو بکار بنداز.........در ضمن تو خیلی از کشورا و دین ها جنگ بوده و هست.....مثل جنگ داخلی آمریکا.....جنگ های پروتستان ها با کاتولیک ها.........اینم که میگی اگه فلان نبود اسلام از بین میرفت بذار بهت بگم که خمینی و سجاد و زینب(س) همه خدا رو قبول داشتن پس تا اینا هستن نیازی نیست خدا بیاد مستقیم عمل کنه.........در ضمن خدا موجود فیزیکی نیست عمویی.......همین که با این همه دشمن و زخم خوردن سر پاست یعنی یکی هست........پیامبر جنگید دکتر............مگه کوروش کبیر و داریوش کم جنگیدن..........خود داریوش تو جنگ های مختلف هزاران آدم کشته(البته من به کوروش و داریوش افتخار میکنم)یا برای دفاع یا کشور گشایی............در زمان پیامبر هم به ایران حمله نشد....در واقع در زمان حکومت هیچ امامی به ایران حمله نشد........تکرار میکنم حکومت..........بعدشم شما که اینقد ادعا داری یه چندتا منبع و مدرک موثق معرفی کن .............زبونم مودر آورد .........آقا منبع بیارید.......منبع نام ببرید.......اساتید رو هوا حرف نزنید. ? ?

جناب just-god-help-me

گفته بودی :" مگه کوروش کبیر و داریوش کم جنگیدن..........خود داریوش تو جنگ های مختلف هزاران آدم کشته..."

مسئلتن :" آیا کوروش و داریوش، بمانند "محمد بن عبدالله"، خود را مرتبط با عرش کبریایی میدانستند ؟

گفته بودی :" در زمان پیامبر هم به ایران حمله نشد..."

مسئلتن :" حمله نشد... یا وخت نشد ک حمله کنه ؟؟!!!!" (لعن الله السلمانِ نا فارسی..)

گفته بودی :" خمینی و سجاد و زینب(س) همه خدا رو قبول داشتن پس تا اینا هستن نیازی نیست خدا بیاد مستقیم عمل کنه......."

مسئلتن :" پس خداوند شما، تا قبل از این حضرات، چیکار میکرد ؟ ( پرسش ابن سینا از استاد خود...)

گفته بودی :" در واقع در زمان حکومت هیچ امامی به ایران حمله نشد…تکرار میکنم حکومت…

مسئلتن :" آیا میدونستی ک “علی ابن ابی طالب”، مشاور ارشد خلیفه ی وقت، در زمان حمله ب ایران بود…

گفته بودی :"(البته من به کوروش و داریوش افتخار میکنم)…

مسئلتن :" الان دقیقن با خودت، چن چندی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

**گفته بودی :"**پیامبر جنگید…

مسئلتن :" (البته ک جنگید و با فرمان الله…)… آیا میدونستی در جنگهایی ک بدون خونریزی دشمن رو مغلوب میساخت؛ تمام اموال رو برای خودش و الله ش، برمیداشت ؟؟؟؟

**گفته بودی :"**در ضمن تو خیلی از کشورا و دین ها جنگ بوده و هست…

؟؟؟؟؟؟!!! :" درود بر شما… تا دین در کشوری وول میزنه، سر و کله ی جنگ هم پیدا میشه… مگه توی خاور میانه جز این میبینی ؟؟؟

گفته بودی :" در ضمن خدا موجود فیزیکی نیست…

مسئلتن :" آیا الله خودش اینو بشما گفت ک فیزیک نداره ؟ پس آن چگونه است ک فیزیک ندارد … نمیزاید و زاییده هم نشده… اما این مطلب رو زبانی و قابل فهم، ب شما گفت…؟؟؟

گفته بودی :" جنگ های پروتستان ها با کاتولیک ها…

؟؟؟؟؟؟!!! :" - آفتاب آمد دلیل آفتاب !

گفته بودی :" زبونم مو در آورد …

؟؟؟؟؟؟!!! :" یعنی راهکار این مورد رو هم بایستی بهت بگن ؟؟؟!!!

1 ❤️

2016-05-07 13:14:32 +0430 +0430

برا همین میگن دشمن داره کسی نفهمه چطور ریده

0 ❤️

2016-05-22 07:28:26 +0430 +0430
نقل از: peymankharkir3
نقل از: hus73

تو هر دینی خوبی هایی هست اما تو اسلام بدی ها خیلی بیشتر هست .برای کمک به فقرا هم در حال حاظر اگه امام اول خمینی باشه ، بهت کمک می کنن خیلی از ایرانیان هم اول مسلمان بودند بعد بی خدا شدند مثل صادق هدایت یا فریدون فرخزاد .خیلی ها به وجود خدا باور ندارند و خود رو بنده اون نمی دونند (آتئیست) هستن .توی اسلام هم کوچکترین آزادی بیانی وجود نداره .

آهای بسیجی های کونی …مسئولین کس مغز جمهوری اسهالی رو نگاه کنین ببینین چی میگن…باز برین بیضه هاشونو لیس بزنین…خاک تو سرتون

0 ❤️

2016-05-22 07:53:59 +0430 +0430

اسلام یه ایدئولوژی توتالیتر و تمامیت خواهه و مثل تمام مکتبهای اینچنینی(کمونیسم که شباهتهاش با اسلام بینهایت زیاده) احتیاج به دشمن و دشمن تراشی داره برای ایجاد خفقان و کنترل انسانها.

2 ❤️

2016-05-22 08:01:59 +0430 +0430

پرویز جان جواب خیلی ساده هست. چون اسلام خودش با همه دشمنی داره و اصلا از بدو تولد بر پایه دشمنی با ادیان و اقوام دیگه بنا نهاده شده.

همین الانشم دقت بکنی درسته همه مسلمونا تروریست نیستن ولی متاسفانه همه تروریستا مسلمونن.

2 ❤️

2016-05-26 19:35:19 +0430 +0430
نقل از: غریبه..یزدی اسلام به این دلیل دشمن داره که مانع سود کردن یک مشت کافر شده. اون موقع بت سازا از راه بت پرستی سود میکردن و به خاطر اینکه اگه اسلام جاویدان بشه ( که هست ) اونها دیگه سودی نمیبرن.

اون مال عربستان بود که اسلام گند زد به ازادی ادیان در عربستان.بعداون چی؟امروز چرا دشمن داره؟
حالا جلمه اخرت معرکه بود.تو از اینده خبرداری که میگی اسلام جاویدان هست؟

0 ❤️

2016-05-26 19:41:39 +0430 +0430

علت اصلی دشمن داشتن دین اسلام همانطور که دوستان گفتن اینه که حکم قتل همه غیر مسلمانان رو میده اگر اسلام نیارن یا با خفت و خواری جزیه ( پول زور یا باج سیبیل ) به حکومت اسلامی ندن…بعد یه سری روشنفکران نفهم در اوایل انقلاب میگفتن اسلام دین آزادی …لعنت به روح و روانشون باد

0 ❤️

2016-05-26 19:44:52 +0430 +0430
نقل از: homayoon23 علت اصلی دشمن داشتن دین اسلام همانطور که دوستان گفتن اینه که حکم قتل همه غیر مسلمانان رو میده اگر اسلام نیارن یا با خفت و خواری **جزیه** ( پول زور یا باج سیبیل ) به حکومت اسلامی ندن.............بعد یه سری روشنفکران نفهم در اوایل انقلاب میگفتن اسلام دین آزادی ......لعنت به روح و روانشون باد

درود برشما.و سپاس.
البته نه به خاطرهم نظربودن بامن.بلکه به خاطر نظر عاقلانه ای که دادین

0 ❤️

2016-05-26 20:08:01 +0430 +0430
نقل از: homayoon23 علت اصلی دشمن داشتن دین اسلام همانطور که دوستان گفتن اینه که حکم قتل همه غیر مسلمانان رو میده اگر اسلام نیارن یا با خفت و خواری **جزیه** ( پول زور یا باج سیبیل ) به حکومت اسلامی ندن.............بعد یه سری روشنفکران نفهم در اوایل انقلاب میگفتن اسلام دین آزادی ......لعنت به روح و روانشون باد

درود برشما.و سپاس.
البته نه به خاطرهم نظربودن بامن.بلکه به خاطر نظر عاقلانه ای که دادین

خواهش میکنم.........ما نمک پرورده شماییم داداش پرویز

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «