چرا دوس دختر گیرم نمیاد؟ پس شما از کجا پیدا میکنید؟!

1397/01/16

بابا خسته شدیم اَه!
انگار مارو طلسم کردن هیچ دوست دختری گیرمون نیاد
اعصابم خرابه خیلی داغونم…

تیکه و این حرفا قدیمی شده
با ماشینم میفتی تو شهر کسی پیدا نمیشه

جایی هم کار نمیکنم که کارمند زن داشته باشه و سر صحبت رو وا کنم

اگه یه دوست دختر پایه بخوام گیر بیارم (جنده و پولی نه) باید چیکار کنم؟

خسته شدم به خدا!
اگه همه معماها رو بتونم حل کنم این یکی رو توش موندم؛ کلی انرژی و فکر و ذکرمو گرفته…

اونایی که جوابای پرت و پلا و نشدنی میدن اشکال نداره بگن حرفشونو ولی من دوباره نسبت به همون نظری که دادن ازشون سوال میکنم ببینم آخه چجوری میشه یه همچین چیزی؟!

مثلا میگن تو چشای دختره نگاه کن اگه آمار داد برو!
خب برم چی؟ وقتی داره از روبروی من میاد یا اونور پیاده روئه یهو مث سگ راهمو کج کنم بدو ام دنبالش؟!!!
نه آخه این چه منطقیه؟

اگه اینجوری باشه که همه تو خیابون در حال تعقیب هم دیگه هستن

دوستان خوشحال میشم نظر بدن و حتی جواب اونایی که نسخه‌ی منسوخ میپیچن رو بدن (اما بدون فحاشی و دعوا) چون میخوایم به نتیجه‌گیری برسیم

با تشکر موفق باشید دوستا و داداشای گلم

2863 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-04-05 13:19:11 +0430 +0430

بذار یه خاطره برات بگم اول یکمی اعصابت جا بیاد : من یک بار توی پارک یه دختری رو دیدم ازش خوشم اومد :)) اون موقع هم خیلی آماتور بودم. کنارش همینطوری راه میرفتم که دختره یهو نگام کرد!!! منم دستپاچه شدم و بهش گفتم هوا چقدر خوبه
آقا خیلی خنده دار بود دختره انگار کسخل دیده بود :))) یه جوری نگاهم کرد… اون موقع از الآنم کسخل تر بودم :))))
چند بار هم خواستم به چندتا دختر تیکه بندازم ولی صدام به اندازه ی کافی بلند نبود و خجالت میکشیدم. الآن هم حتی یکمی خجالتی ام
ولی تمرین کنی تا حد خیلی زیادی پیشرفت میکنی… نگران نباش
انگیزه ات را از دست نده
دانشگاه نمیری؟ اونجا هم محیط خوبیع

4 ❤️

2018-04-05 13:22:29 +0430 +0430

به عنوان یه دختر اینو میگم،حتی اگه فیس خوبی هم ندارید و یا خوشتیپ نیستید،روی فن بیان و اطلاعاتتون کار کنید،هرکسی یه چیزی واسش جذبه داره،تو دبیرستان همکلاسی داشتیم مااااااااه!ولی بی افش اصلا فیس و تیپ نداشت،خلاصه کار سختی نیست، به شرط اینکه شخصیت داشته باشید و صرفا دنبال ارضا شدن و مسائل جنسی نباشید

3 ❤️

2018-04-05 13:33:33 +0430 +0430
نقل از: leodert بذار یه خاطره برات بگم اول یکمی اعصابت جا بیاد : من یک بار توی پارک یه دختری رو دیدم ازش خوشم اومد :)) اون موقع هم خیلی آماتور بودم. کنارش همینطوری راه میرفتم که دختره یهو نگام کرد!!! منم دستپاچه شدم و بهش گفتم هوا چقدر خوبه آقا خیلی خنده دار بود دختره انگار کسخل دیده بود :))) یه جوری نگاهم کرد.. اون موقع از الآنم کسخل تر بودم :)))) چند بار هم خواستم به چندتا دختر تیکه بندازم ولی صدام به اندازه ی کافی بلند نبود و خجالت میکشیدم. الآن هم حتی یکمی خجالتی ام ولی تمرین کنی تا حد خیلی زیادی پیشرفت میکنی... نگران نباش انگیزه ات را از دست نده دانشگاه نمیری؟ اونجا هم محیط خوبیع

نه دانشگاه نمیرم

میخوام تو بیرون مخ زدنو یاد بگیرم

0 ❤️

2018-04-05 13:36:44 +0430 +0430
نقل از: Man_Na_Manam66 به عنوان یه دختر اینو میگم،حتی اگه فیس خوبی هم ندارید و یا خوشتیپ نیستید،روی فن بیان و اطلاعاتتون کار کنید،هرکسی یه چیزی واسش جذبه داره،تو دبیرستان همکلاسی داشتیم مااااااااه!ولی بی افش اصلا فیس و تیپ نداشت،خلاصه کار سختی نیست، به شرط اینکه شخصیت داشته باشید و صرفا دنبال ارضا شدن و مسائل جنسی نباشید

خب حالا از کجا سوژه گیر بیارم؟

دخترا که همه در حال راه رفتن هستن و یه جایی نمیشینن بگن بیا مخمو بزن

اصلا دخترا معمولا میخوان دوست پسر پیدا کنن کجاها میرن و چجوری آمادگی خودشونو نشون میدن؟
من چجوری باید برم جلو؟

0 ❤️

2018-04-05 13:47:03 +0430 +0430

محیط دانشگاه
محیط فک و فامیل
مکان های عمومی و فرهنگی(گرچه ورود تفکرات جنسی و روابط دو طرفه به این اماکن صرفا جامعه رو به سمت ابتذال میکشونه) مثل انجمن های ارشاد،احزاب و تشکل ها و سمن های درون شهری و استانی که افراد زیادی اعم از دختر و پسر از 17 ساله گرفته تا برو بالا فعال هستن و عمدتا هم به خاطر این مسائل میرن اونجا

1 ❤️

2018-04-05 13:55:10 +0430 +0430

خسته شدیم بس که تاپیک زدیم ادمای سو استفاده گر اومدن برا گذروندن وقت واقعا چرا یه خانوم نیست تو این سایت چرا مملکت اینجوره هرجا میریم هر شبکه اجتماعی همه دخترا پسرن همه در حال پیچوندن یا دخترم میاد چنتا عکس میگیره بعد ارضا شدن بلاک میکنه ینی یکی نیس مث ما نیاز داشته باشه واقعا خسته شدیم جز اینجام ک جایی نداریم بریم اکثرا هم تو شهرستان نمیشه دختر بازی کرد…

3 ❤️

2018-04-05 14:21:55 +0430 +0430
نقل از: Man_Na_Manam66 محیط دانشگاه محیط فک و فامیل مکان های عمومی و فرهنگی(گرچه ورود تفکرات جنسی و روابط دو طرفه به این اماکن صرفا جامعه رو به سمت ابتذال میکشونه) مثل انجمن های ارشاد،احزاب و تشکل ها و سمن های درون شهری و استانی که افراد زیادی اعم از دختر و پسر از 17 ساله گرفته تا برو بالا فعال هستن و عمدتا هم به خاطر این مسائل میرن اونجا

به اون دوستمون هم گفتم که دانشگاه نمیرم

در کل عقلانی نیست که آدم به خاطر یه دوست دختر پیدا کردن بره کلی از این جاها رو ثبت نام کنه و وقتشو بذاره و بگرده که آیا گیر بیاد آیا نیاد

یه ضرب‌المثل هست که میگه آدم به خاطر یه لیوان شیر نمیره یه گاو بخره! مثال منه!

من اولا همچین جاهایی رو وقت و حوصله‌شو ندارم برم
دوما فرض بگیرید که مثلا تو یه نمایشگاه عکس یا هر محیط فرهنگی دیگه ای یه دختر دیدم و خوشم اومد؛ چجوری برم جلو؟
چی بگم؟ سر بحث رو از کجا باز کنم؟ چطوری موقعیت رو بسنجم که کسی اونور تر باهاش نباشه خرمو بگیره؟
ضمنا تا چشم کار میکنه همه با دوس پسرشون اومدن بیرون و دیگه چیزی نمونده واس ما!

بعضی پسرا رو که میبینی با دو سه تا دختر اومدن بیرون!

به نظرم اینا یکی از معضلات شلوغیه! (بنده خودم تهرانم)
چون جایی که شلوغ و هرج و مرج باشه اونایی که پررو ترن و زورشون بیشتره بهشون میماسته و سه تا سه تا و شیش تا شیش تا دختر بلند میکنن و ما آدمای آروم و باادب و همچنین ضعیف دیگه نمیتونیم عرض اندام کنیم.

تازه دخترا هم دیگه به آدمای وحشی و پررو عادت کردن و مارو که می‌بینن انگار موش دارن میبینن و اصلا واکنشی به ما نشون نمیدن انگار نه انگار که ما دل داریم

خیلی دلم پره از این وضعیت بین خودم و روزگار

در کل ممنون بابت نظر دادنت و ببخشید که زیاد حرف زدم

4 ❤️

2018-04-05 14:26:07 +0430 +0430
نقل از: MR.AHLE.HAAL
نقل از: Man_Na_Manam66 محیط دانشگاه محیط فک و فامیل مکان های عمومی و فرهنگی(گرچه ورود تفکرات جنسی و روابط دو طرفه به این اماکن صرفا جامعه رو به سمت ابتذال میکشونه) مثل انجمن های ارشاد،احزاب و تشکل ها و سمن های درون شهری و استانی که افراد زیادی اعم از دختر و پسر از 17 ساله گرفته تا برو بالا فعال هستن و عمدتا هم به خاطر این مسائل میرن اونجا

در کل عقلانی نیست که آدم به خاطر یه دوست دختر پیدا کردن بره کلی از این جاها رو ثبت نام کنه و وقتشو بذاره و بگرده که آیا گیر بیاد آیا نیاد

دوما فرض بگیرید که مثلا تو یه نمایشگاه عکس یا هر محیط فرهنگی دیگه ای یه دختر دیدم و خوشم اومد؛ چجوری برم جلو؟
چی بگم؟ سر بحث رو از کجا باز کنم؟ چطوری موقعیت رو بسنجم که کسی اونور تر باهاش نباشه خرمو بگیره؟

چون جایی که شلوغ و هرج و مرج باشه اونایی که پررو ترن و زورشون بیشتره بهشون میماسته و سه تا سه تا و شیش تا شیش تا دختر بلند میکنن و ما آدمای آروم و باادب و همچنین ضعیف دیگه نمیتونیم عرض اندام کنیم.

تازه دخترا هم دیگه به آدمای وحشی و پررو عادت کردن و مارو که می‌بینن انگار موش دارن میبینن و اصلا واکنشی به ما نشون نمیدن انگار نه انگار که ما دل داریم

خب انتظار که نداری بشینی تو خونه دختر مردم واست غش کنه؟ ? اون سر صحبت باز کردن و اینا هم بعد از چند برخورد باید صورت بگیره نه همینجوری بار اول انتظار داشته باشی طرف اوکی رو بده.این مسائل وقت گذاشتن میخاد

4 ❤️

2018-04-05 15:47:51 +0430 +0430

الکی خودتو خسته نکن ادم خودش باید بخواد این باید روی مشکلش زوم کنه و اساسی برطرفش،یا ترسشه یا ب قول خودش خجالتی یا بی عرضگی یا بدشانسیولی مهمترینشون فکر کنم اینه ک این خودشو ب سادگی زده و جاهایی ک باید حرکتی بزنه یا ب مسخره بازی میزنه یا اینکه مچل بازی در میاره،شخصیتتو درس کن همین برای بدست اوردن چیزی ک تا بحال نداشتی کسی شو ک بایدباشی اگه رفتارت گفتارت شخصیتت بدرد بخور بود الا اینجا چسناله نمیکردی

2 ❤️

2018-04-05 15:57:38 +0430 +0430

چندتا سناریو میگم خودت کار کن روش
۱)توی یک نمایشگاه نقاشی هستی ؛ میبینی دختره به یه نقاشی زل زده. میری جلو و میگی: این نقاشی از سبک رئالیسم هست. نقاشهای معروف این سبک مثلا محمود کریمی و میثم مطیعی هستند (مثلا). من چندتا نقاشی هاشون را توی گوشیم دارم. مایل هستید ببینید؟
اینجا طرف بستگی داره یا اوکی میده یا یه (ایش) میکنه که یعنی برو
۲) میری یک انجمن ادبی و بعد انجمن تموم میشه. میری کنار دختره و میگی: به نظرم شعرهایی که امروز خوندن به قشنگی شعرهای جلسه ی قبل نبود. شما جلسه ی قبل هم حضور داشتید؟
و اینطوری سر صحبت را باز میکنی
۳)گفتی دانشگاه نمیری ولی توی دانشگاه دخترا روی نمره معمولا کمی حساسن. اگه درست خوب باشه شاید توی جاهای عمومی ازت سوالی بپرسن که بعد خودت باید با توجه به مهارتت کم کم رابطه ی اون دختر را با خودت عمیق کنی

میتونم ۱۰۰ تا از این متدها برات بنویسم ولی تا وقتی خودت اجراشون نکنی فایده نداره… انتظار هم نداشته باش تا اینو میگی دختره بهت بگه: بیا بریم کس بدم بهت
دفعه های اول ممکنه حتی تحقیرت کنه… همونطور که برای خودم اتفاق افتاد

چندتا توصیه
توی خیابون جای تیکه انداختن نیست به نظرم… همه در حال راه رفتن هستن و نمیشه کاری کرد. بازم توی پاساژ ها یا کافی شاپ ها شاید بشه یک کاری کرد
اگر فکر آبرو هستی با افراد فامیل مثل دخترعمو یا حتی دوست دخترعموت دوست نشو. ولی اگه روابطتون در خانواده و فامیل مذهبی و خشک نیست این حرفمو نشنیده بگیر
و مهمترین اینه که هیچوقت هیچوقت به دختری توی زندگیت وابسته نشو…

1 ❤️

2018-04-05 16:15:23 +0430 +0430
نقل از: RASTIN2500

الکی خودتو خسته نکن ادم خودش باید بخواد این باید روی مشکلش زوم کنه و اساسی برطرفش،یا ترسشه یا ب قول خودش خجالتی یا بی عرضگی یا بدشانسیولی مهمترینشون فکر کنم اینه ک این خودشو ب سادگی زده و جاهایی ک باید حرکتی بزنه یا ب مسخره بازی میزنه یا اینکه مچل بازی در میاره،شخصیتتو درس کن همین برای بدست اوردن چیزی ک تا بحال نداشتی کسی شو ک بایدباشی اگه رفتارت گفتارت شخصیتت بدرد بخور بود الا اینجا چسناله نمیکردی

آفرین بهترین جوابم عمرمو گرفتم براوو ممنون که با جدیت گفتی

0 ❤️

2018-04-05 16:18:35 +0430 +0430
نقل از: RASTIN2500

یعنی زدی به ریشه که همه مشکلا از خودمه

حالا چطوری خدمو بسازم؟

آره خجالتی و ترسو هستم

راستین فکر کنم اگه یکی بتونه جوابمو بده تویی

پس بگو چطور خودمو از این اوسگولیت بیرون بیارم

بگو بهم بر نمیخوره

0 ❤️

2018-04-05 16:19:40 +0430 +0430
نقل از: Metiw خسته شدیم بس که تاپیک زدیم ادمای سو استفاده گر اومدن برا گذروندن وقت واقعا چرا یه خانوم نیست تو این سایت چرا مملکت اینجوره هرجا میریم هر شبکه اجتماعی همه دخترا پسرن همه در حال پیچوندن یا دخترم میاد چنتا عکس میگیره بعد ارضا شدن بلاک میکنه ینی یکی نیس مث ما نیاز داشته باشه واقعا خسته شدیم جز اینجام ک جایی نداریم بریم اکثرا هم تو شهرستان نمیشه دختر بازی کرد...

ممنون که نظر دادی

امیدوارم مشکل تو هم حل شه

0 ❤️

2018-04-05 16:23:10 +0430 +0430
نقل از: leodert

چندتا سناریو میگم خودت کار کن روش
۱)توی یک نمایشگاه نقاشی هستی ؛ میبینی دختره به یه نقاشی زل زده. میری جلو و میگی: این نقاشی از سبک رئالیسم هست. نقاشهای معروف این سبک مثلا محمود کریمی و میثم مطیعی هستند (مثلا). من چندتا نقاشی هاشون را توی گوشیم دارم. مایل هستید ببینید؟
اینجا طرف بستگی داره یا اوکی میده یا یه (ایش) میکنه که یعنی برو
۲) میری یک انجمن ادبی و بعد انجمن تموم میشه. میری کنار دختره و میگی: به نظرم شعرهایی که امروز خوندن به قشنگی شعرهای جلسه ی قبل نبود. شما جلسه ی قبل هم حضور داشتید؟
و اینطوری سر صحبت را باز میکنی
۳)گفتی دانشگاه نمیری ولی توی دانشگاه دخترا روی نمره معمولا کمی حساسن. اگه درست خوب باشه شاید توی جاهای عمومی ازت سوالی بپرسن که بعد خودت باید با توجه به مهارتت کم کم رابطه ی اون دختر را با خودت عمیق کنی

میتونم ۱۰۰ تا از این متدها برات بنویسم ولی تا وقتی خودت اجراشون نکنی فایده نداره… انتظار هم نداشته باش تا اینو میگی دختره بهت بگه: بیا بریم کس بدم بهت
دفعه های اول ممکنه حتی تحقیرت کنه… همونطور که برای خودم اتفاق افتاد

چندتا توصیه
توی خیابون جای تیکه انداختن نیست به نظرم… همه در حال راه رفتن هستن و نمیشه کاری کرد. بازم توی پاساژ ها یا کافی شاپ ها شاید بشه یک کاری کرد
اگر فکر آبرو هستی با افراد فامیل مثل دخترعمو یا حتی دوست دخترعموت دوست نشو. ولی اگه روابطتون در خانواده و فامیل مذهبی و خشک نیست این حرفمو نشنیده بگیر
و مهمترین اینه که هیچوقت هیچوقت به دختری توی زندگیت وابسته نشو…

بسیار عالی توضیح دادی
سپاس فراوان دوست عزیز

0 ❤️

2018-04-05 16:26:53 +0430 +0430
نقل از: Man_Na_Manam66

خب انتظار که نداری بشینی تو خونه دختر مردم واست غش کنه؟ ? اون سر صحبت باز کردن و اینا هم بعد از چند برخورد باید صورت بگیره نه همینجوری بار اول انتظار داشته باشی طرف اوکی رو بده.این مسائل وقت گذاشتن میخاد

خخخ نه انقدرا هم کیون گشاد نیستم فقط راهش رو بلد نیستم ?

0 ❤️

2018-04-05 16:44:51 +0430 +0430
نقل از: Koonzanman من فکر کنم خیلی چون برات مهم شده داری ناخدا گاه رفتارهای خاصی از خودت نشون مدیدی که جالب نیست . یه برخورد مهربان و باکلاس و حس بی تفاوت تر و اینکه حرفتو بتونی بزنی کارتو راه بندازه

ولی این قسمت حرفتو نفهمیدم منظورت چیه:

“چون برات مهم شده داری ناخدا گاه رفتارهای خاصی از خودت نشون مدیدی که جالب نیست .”

میشه توضیح بدی؟

0 ❤️

2018-04-05 18:55:26 +0430 +0430

اساتید فوت کوزه گری نظر بدید!

0 ❤️

2018-04-05 19:20:45 +0430 +0430
نقل از: atrisa_1376 من یک دخترم و به نظرم همه قیافه تاثیر داره هم نحوه برخورد اگه شما از همون اول سکس بکشی وسط هیچ کس محل نمیده بعد نه خیلی مغرور باشین نه خیلی ساده بی شیله پیله متعادل باشین و خیلی کلید نکنین و سعی کنین با نحوه برخورد جذب کنین

خوشحال میشم بقیه دخترا هم مثل ایشون نظر بدن

0 ❤️

2018-04-05 19:49:37 +0430 +0430
نقل از: سایاکا13

من تو دانشگاه از یه دختری خوشم میومد با دوستش داشت جلوی دانشکده حرف میزد موقع امتحانای ترم بودو دانشگاه خلوت با اعتماد بنفسو جدی رفتم بهش گفتم میتونم خصوصی باهاتون صحبت کنم که دوستش رفت بهش گفتم من از شما خوشم اومده میتونم شمارتونو داشته باشم برای اشنایی بیشتر گفت نه نمیشه خیلی شیکو مجلسی گفتم باشه اشکال نداره ممنونم از این که وقت دادین بهم ازش خداحافظی کردم اونم با یه لبخند انرژی بخش خداحافظی کرد به همین سادگی این تجربه من بود خخخ

من شنیدم اگه دخترا رو جلوی هم دیگه بخوای مخ بزنی جواب منفی میدن که کلاس بذارن جلو هم دیگه بگن دیدی نتونست؟ دیدی پا ندادم؟

ممنون که نظر دادی و از تجربه‌های خودت گفتی

0 ❤️

2018-04-05 19:51:04 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی
نقل از: leodert بذار یه خاطره برات بگم اول یکمی اعصابت جا بیاد : من یک بار توی پارک یه دختری رو دیدم ازش خوشم اومد :)) اون موقع هم خیلی آماتور بودم. کنارش همینطوری راه میرفتم که دختره یهو نگام کرد!!! منم دستپاچه شدم و بهش گفتم هوا چقدر خوبه آقا خیلی خنده دار بود دختره انگار کسخل دیده بود :))) یه جوری نگاهم کرد.. اون موقع از الآنم کسخل تر بودم :)))) چند بار هم خواستم به چندتا دختر تیکه بندازم ولی صدام به اندازه ی کافی بلند نبود و خجالت میکشیدم. الآن هم حتی یکمی خجالتی ام ولی تمرین کنی تا حد خیلی زیادی پیشرفت میکنی... نگران نباش انگیزه ات را از دست نده دانشگاه نمیری؟ اونجا هم محیط خوبیع

منم زیاد ازین اشتباها کردم ! اگه بیش از حد جلو دخترا مسخره بازی در بیاری و چرت و پرت بگی فک میکنن دیوونه ای ، دخترا از بذله گویی خوششون میاد ولی به اندازه و درست ، تا وقتی با یه دختر خوب آشنا نشدی زیاد نمک نریز چون ممکنه بد قضاوت کنه …

مثلا باید بری بگی سلام من ازت خوشم اومده میتونم باهات آشنا بشم ؟ اینجوری اگه دوست پسر هم داشته باشه بهت میگه و بعدا شر بپا نمیشه .

و اما یه چیز دیگه :

اگه میخوای با دختر دوست بشی «باید بتونی ازش جلوی کفتارای آدم نما مراقبت کنی» پس خودتو برای دعوا آماده کن ، چون تو این خرابشده به ازای هر دختر خوشگل 3 تا نره خر که با قرص و کراتین هیکل دراوردن هست و اگه ببینن با هم دوستین ممکنه حسادت کنن و بیان کرم ریزی …

به نکته‌ی خوبی اشاره کردی

0 ❤️

2018-04-05 20:05:34 +0430 +0430
نقل از: Man_Na_Manam66 به عنوان یه دختر اینو میگم،حتی اگه فیس خوبی هم ندارید و یا خوشتیپ نیستید،روی فن بیان و اطلاعاتتون کار کنید،هرکسی یه چیزی واسش جذبه داره،تو دبیرستان همکلاسی داشتیم مااااااااه!ولی بی افش اصلا فیس و تیپ نداشت،خلاصه کار سختی نیست، به شرط اینکه شخصیت داشته باشید و صرفا دنبال ارضا شدن و مسائل جنسی نباشید

چجوری باید شروع کنیم؟ یعنی همون اول اولش

1 ❤️

2018-04-05 20:34:10 +0430 +0430

داداش تو هم مثل منی تخمشو نداری
میدونم الان مغزت پر شهوته ولی گذری هست
اما من چون معتقد به قانون سوم نبوتن هستم سمت دختری نرفتم ولی اگه برم فقط برای ازدواجه نه سکس
حالا بسنج ببین با خودت چند چندی

1 ❤️

2018-04-05 21:06:44 +0430 +0430
نقل از: Alirezajjjj

چجوری باید شروع کنیم؟ یعنی همون اول اولش

منم دقیقا دنبال همینم نظر بچه‌ها رو بخون یخورده کمک میکنه
تاپیک رو دنبال کن شاید حرف یکی جرقه‌ای بزنه

0 ❤️

2018-04-05 21:11:57 +0430 +0430
نقل از: Sezara داداش تو هم مثل منی تخمشو نداری میدونم الان مغزت پر شهوته ولی گذری هست اما من چون معتقد به قانون سوم نبوتن هستم سمت دختری نرفتم ولی اگه برم فقط برای ازدواجه نه سکس حالا بسنج ببین با خودت چند چندی

داداش گلم زدی به تخمام!
چیز عه یعنی به هدف! ?

منم خایه شو ندارم و از داد و بیداد و آبرو ریزی و ضایع شدن و جماعت همیشه در صحنه‌ی فضول میترسم!

ولی به اونی که شما میگی تو این زمینه اعتقاد ندارم

فقط ترس و استرس و خود کم بینی دارم

0 ❤️

2018-04-06 00:53:06 +0430 +0430

اطلاعات ینی چی

1 ❤️

2018-04-06 01:14:18 +0430 +0430

همش کشکه.من همیشه دنبال یکی بودم که باهاش رابطه بگیرم.اگه یه ذره بد باشی میشی جان بالفطره.اگه زیادی خوب باشی میشی امّل.اگه زیادی توجه کنی،طرف فکر میکنه کی هست.اگه کم‌توجه کنی شاکیه.وقتی هم که با تمام وجود یکی رو دوست داری از احساست سواستفاده میکنه و قلبتو میشکونه.

عشق واسه ما یه افسانه شده

3 ❤️

2018-04-06 06:56:38 +0430 +0430
نقل از: mfmمتاهل تقریبا نظرات همه رو خودنم اما هیچ کس حرف اصلی رو نزد . نه چهره مهمه نه زبون ریختن و وراجی کردن . چون دو روز بتونی زبون بریزی و چند ماه هم با فیس زیبا بتونی طرف رو نگه داری اما وقتی پول نداشته باشی همه ولت میکنن . همه چیز به پول هستش وقتی دارا باشی سارا خودش میاد . تو ماشین خوب و تیپ خوب بزن و خرج کن همه میفتن دنبالت . اینکه یه عده اینجا از رو بدبختی میان عکس الت خودشونو میزنن و میگن دکتر هستن همه از سر بدبختیه کسی بهشون نگاه هم نمیکنه . در نهایت وقتی ادم دوزاری باشی ادم دوزاری گیرت میاد . من یه قیافه معمولی دارم اما با همین پول تو اروپا و امریکای لاتین و اسیا جلوم دخترا خم شدن و حسابی حال کردم . چون خرج میکردم براشون نه اینکه بیام از طول التم بگم .

دوست عزیز شما به نکته‌ی خوبی اشاره کردید پول خیلی مهمه

ولی من اگه پولدارم باشم ولی هیچ عکس العملی از خودم نشون ندم که رابطه‌ای برقرار نمیشه!

می‌دونم پول داشته باشی دختر میاد سمتت اما من میخوام خودم برم سمت دختر و پیشنهاد دوستی بدم و مخش رو بزنم

حالا پول هم داشته باشم ولی باز دوست دارم خودم کنشگر باشم و دختر واکنش مثبت بده

حالا اگه دوس داری یه ذره از این بگو که با چه ماشینی و با چه تیپی هستی و چیکار میکنی که دخترا میان سمتت؟

ولی در کل درست گفتی تو این مملکت 90% جاها کارها با پول روغن کاری میشه و میفته رو غلتک

ممنون که نظر دادی

0 ❤️

2018-04-06 06:59:05 +0430 +0430
نقل از: sasy_sex_boy
نقل از: mfmمتاهل تقریبا نظرات همه رو خودنم اما هیچ کس حرف اصلی رو نزد . نه چهره مهمه نه زبون ریختن و وراجی کردن . چون دو روز بتونی زبون بریزی و چند ماه هم با فیس زیبا بتونی طرف رو نگه داری اما وقتی پول نداشته باشی همه ولت میکنن . همه چیز به پول هستش وقتی دارا باشی سارا خودش میاد . تو ماشین خوب و تیپ خوب بزن و خرج کن همه میفتن دنبالت . اینکه یه عده اینجا از رو بدبختی میان عکس الت خودشونو میزنن و میگن دکتر هستن همه از سر بدبختیه کسی بهشون نگاه هم نمیکنه . در نهایت وقتی ادم دوزاری باشی ادم دوزاری گیرت میاد . من یه قیافه معمولی دارم اما با همین پول تو اروپا و امریکای لاتین و اسیا جلوم دخترا خم شدن و حسابی حال کردم . چون خرج میکردم براشون نه اینکه بیام از طول التم بگم .

قیافە و صدا هم تاثیر دارە خودم تجربە کردم کە تعریف کردن،ولی در کل پول همە رو بخارش در میارە…

دقیقا همینه پول اگه نداشته باشی الویس پریسلی هم که باشی شاید روز اول مخ دختره رو بزنی ولی فرداش که ببینه نداری خرجش کنی میره

0 ❤️

2018-04-06 07:00:49 +0430 +0430
نقل از: 1377875

اطلاعات ینی چی

احتمالا میگه قلق دخترا رو بدونید

0 ❤️

2018-04-06 07:04:09 +0430 +0430

مشکلی نیست

با همون همکارات لاس بزن

ارتباط چشم تو چشم عمیق ایجاد کن

0 ❤️

2018-04-06 07:07:00 +0430 +0430
نقل از: emotional_boy85 همش کشکه.من همیشه دنبال یکی بودم که باهاش رابطه بگیرم.اگه یه ذره بد باشی میشی جان بالفطره.اگه زیادی خوب باشی میشی امّل.اگه زیادی توجه کنی،طرف فکر میکنه کی هست.اگه کم‌توجه کنی شاکیه.وقتی هم که با تمام وجود یکی رو دوست داری از احساست سواستفاده میکنه و قلبتو میشکونه.

عشق واسه ما یه افسانه شده

بله درسته واقعیت همینه

دخترا موجوداتی هستن که خیلی عجیب و غیر قابل پیش بینی اند و تازه کارهایی هم که انجام میدن در جهت مثبت نیست که مارو سورپرایز کنه؛ همیشه همه چی رو بهونه میکنن و آدم همیشه تو یه حول و ولایی می‌مونه و همش دلهره داره که چجوری باید رفتار کنه که دختره هی ایراد نگیره…

تازه هر کاریم کنی براشون آخرسر کار خودشونو توجیح میکنن و ازت ایراد نا بجا میگیرن!

واسه ما هم همین بوده داداش ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «