چرا شهوانی آویزون نشده؟ (پیشنهاداتی برای مدیر سایت)

1389/12/27

سلام به ادمین این سایت
چند وقتیه می خواسم این پیشنهاداتو اعلام کنم ولی فرصت نمی شد.

ادمین عزیز، طرفدارای کنونی سایتت خیلیاشون توی شهوانی پلاسن فقط به خاطر اینکه منبع پورنوی فارسی زبان دیگه ای وجود نداره. نمود بارزش غیر فعال بودن تقریبی قسمت فرومه.

و اما چند تا پیشنهاد داشتم که آویزون این حرکتارو کرد تا شد آویزون و هک شدنش فقدان بزرگی شد برای کاربرا:

17583 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-03-18 03:53:48 +0330 +0330
  1. مهمترین نکته این که هر داستانی رو توی سایت نذارید. یکسری داستانا از 20 کیلومتری تابلوئه که فانتزی تصنعی هستن. فانتزی هم خوبه ها ولی به دو شرط: اول اینکه توش اعلام شده باشه برادر من این داستان یه فانتزیه و دوم اینکه عیب و نقصی نداشته باشه. برای مثال همه ما می دونیم سکس فامیلی چقدر سخته، پس وقتی می بینیم طرف اومده نوشته رفتم مثلاً خواهرمو دید بزنم یهو منو دید گفت بیا بزن توش معلومه که تصنعیه.
0 ❤️

2011-03-18 03:54:32 +0330 +0330
  1. یه عده از اعضای مورد اعتماد رو مدیر کنین. فحش دادن امری عادیه چون که یه عده تا ارضا می شن یه حس پشیمونی به سراغشون میاد که تو بعضیا به فحش ختم می شه. سایت آویزون دقیقاً زمانی محبوب شد که قانون منع فحش دادنو گذاشت.
0 ❤️

2011-03-18 03:55:16 +0330 +0330
  1. توی قسمت خاطرات آزادی بیشتری به کاربرا بدید. این باعث میشه کاربرا هر خاطره سکسی که دارنو بنویسن، بعد شما می تونید عوض برداشتن داستان از سایتایی مثل لوتی، از این آرشیو فوق العاده که ایجاد شده استفاده کنید و بهترین داستانارو گلچین کنید و بذارید تو قسمت داستانا. شاهکارایی مثل داستانای داش علی و یا داستانای پدرام King of Sex چیزی بود که از درون دل داستانای سکسی آویزون در اومد.
0 ❤️

2011-03-18 03:55:58 +0330 +0330
  1. تبلیغات صفحه اول عامل بزرگی برای در رفتن کاربرا از سایتتونه! چه سودی داره که با اولین کلیک روی صفحه یه پنجره تبلیغ باز شه؟ شما بازدید کننده های سایتونو ببرید بالاتر خودشون با کمال میل روی تبلیغاتتون کلیک می کنن.
0 ❤️

2011-03-18 21:04:07 +0330 +0330

من از کلیه مدیران این سایت باکمال تشکر میکنم که کاربران کاملا ازاد میباشند و اصلا نیازی نیست شما اویزان بشوید. اقایان ادمین همین شهوانی از صد اویزان بهتر میباشد .
اویزان فقط به دلیل بی مدیریتی و غرور و خود کم بینی و عقده به این روز افتاد .
به نظر من همینطور سایت را مدیریت کنید و فقط کاربران که قصد نفوذ و تفرقه دارن هتمن بانس کنید
موفق یاشید

0 ❤️

2011-03-19 08:23:00 +0330 +0330

خیلی ممنون دوست عزیز از نقد و نظر شما.

به نظرم هر سایتی را باید با خودش مقایسه کرد. شهوانی قصد ندارد جایگزین آویزون یا سایت دیگری باشد. شهوانی قوانین و رویه های خاص خودش را دارد.

در پاسخ نکته های شما عرض کنم:

۱- رویه ی شهوانی این است که فضا را برای تخیل نویسندگان باز بگذارد. یعنی قرار نیست نوشته هایی که چاپ می شود حتما «وقایع نگاری» باشند. حتی واقعی ترین نوشته ها و خاطرات هم می تواند چاشنی فانتزی داشته باشد. ما هم که نه شرلوک هلمز هستیم نه علم غیب داریم که با قطعیت بتوانیم «خاطره» را از «تخیل» جدا کنیم برای همین اسم نوشته هایی که چاپ می شود را داستان گذاشته ایم تا قضاوت را به خواننده بسپاریم (اگر اصلا چنین قضاوتی برایش اهمیتی داشته باشد) . با این حال در چند ماه اخیر کوشیده ایم مطالب سرسری و بی مایه را که هیچ محتوای واقعی یا اروتیک ندارند کمتر چاپ کنیم.

۲- در حال حاضر ممنوعیت توهین به اشخاص خصوصی در قوانین سایت ذکر شده. رویه ی شهوانی هم این بوده که تا حدامکان فحش و نفرت پراکنی را حذف کنیم و اخیرا هم به طور جدی تری کاربرانی را که در توهین و رکیک گویی اصرار دارند بلوکه کرده ایم. البته «توهین» تعریف مشخصی ندارد و ممکن است در برخی موارد نظر من و شمای نوعی در مورد مصادیق توهین متفاوت باشد. مواردی هم هست که نظری حاوی کلمات رکیک را نبینیم چون ما ۲۴ ساعته سایت را زیر نظر نداریم. تعدادی از دوستان در مدیریت سایت همکاری دارند. امکان همکاری در ویرایش انجمن برای سایر کاربران گرامی هم فراهم است به شرطی که در گذر زمان و با فعالیت خود بتوانند اعتماد ما را جلب کنند.

۳ - شهوانی یک سایت وب ۲ این است یعنی عمده ی تولید محتوا را به کاربران می سپارد. بعد از دوره ی یک دوره ی کوتاه ابتدایی که شهوانی آغاز به کار کرد و خودمان با چند داستان قدیمی آرشیوی شروع کردیم، الان بیش از یک سال است که فقط داستان هایی را چاپ می کنیم که از طریق فرم ارسال خاطرات برایمان فرستاده می شوند. البته شهوانی از دریافت و چاپ داستان های خوب و باکیفیت استقبال می کند. به علاوه این امکان هم برای کاربران هست که هر داستانی را که دوست دارند خود مستقیما در تالار «داستان های آرشیوی» پست کنند.

۴- میزان مشخصی از تبلیغات برای بقای سایت ضروری است. به علاوه کسانی که نمی خواهند تبلیغات را ببینند به راحتی می توانند از افزونه های بلاک کننده ی تبلیغ در مرورگرشان استفاده کنند. اما برای احترام به نظر شما تبلیغ تمام صفحه را برداشتم :)

با سپاس

0 ❤️

2011-03-19 12:00:39 +0330 +0330

[quote=saeedmb]اویزان بدترین سایت سکسی در تاریخ ایران بود به دلیل مدیریت خود کم بیبن و ساده لو
شهوانی هرگز اویزان نشو
اینها مزدوران هستن که میخواهن نفوذ کن راه خودت را ادامه بده که خدا نگهدار زحمتکشان است
شهوانی هرگز اویزان نشو[/quote]
نفوذ و تفرقه رو خوب اومدی دوست من! مزدور نگفته بودن بهمون که به لطف شما اونم گفتن! من هیچکس نیستم جز یه کاربر که برای سرگرمی به سایتای پورنو سر می زنه.
علت اینکه از آویزون اسم بردم به خاطر این بود که هیچ کس نمی تونه کتمان کنه آویزون چقدر طرفدار داشت.
شهوانی شهوانیه، من فقط دلم می خواد بهتر از اینی که هست بشه

ادمین عزیز با تشکر از اینکه به عرائض من گوش کردید. منظورم از مورد اول این نبود که دیکتاتوری راه بندازید. خودم دقیقا از فانتزی هم اسم بردم، ولی هر فانتزی به درد نمی خوره. فانتزی هایی که پخته باشن و کمترین ایرادو داشته باشن از هزار تا خاطره واقعی بهترن، ولی فانتزی که مثلاً طرف می گه 15 سالم بود و چه میدونم خاله 50 ساله مو گرفتم کردم که فانتزی خوبی نمیشه.

بازم ممنونم

0 ❤️

2011-03-20 01:08:20 +0330 +0330

اولا آویزان نه آویزون
دوم یه سوال از مدیر سایت دارم این قالب سایت خیلی زشته.چیه خوب این عوض کنید
من با همه ی قوانین و مقررات شهوانی موافقم ولی این قالب سایت خوشکل نیست.اصلا خوشکل نیست.یه چیزی بزارید وقتی وارد سایت شدیم ادم احساس غرور بکنه.خوب این چیه عوض کنید
ادمین جواب منو هم بده البته بی زحمت ها
راستی مدیر این کدوم دیونه ای تو چت سایت اسمش رو گذاشته پلیس اینترنت این رو مسدود کنید خیلی حرف میزنه و دیگران رو میترسونه

0 ❤️

2011-03-20 08:00:00 +0330 +0330

زیبایی یک موضوع سلیقه ایست. به نظر بعضی ها هم قالب سایت خیلی خوشکل است :)

اما اگر سایت هایی را نشان دهید که به نظر شما خوشکل هستند ایده بهتری پیدا می کنیم تا برای تغییرات آینده ی ظاهر سایت سلیقه شما را هم لحاظ کنیم.

در مورد اسپم کنندگان در چت روم متاسفانه در حال حاضر راه حل قاطعی نداریم. فقط می توانم بگویم هیچ کس نمی تواند از طریق چت روم خطری متوجه سایر کاربران کند. به نظرم بهترین روش بی توجهی به کسانی است که می خواهند با تهدید دیگران جلب توجه کنند.

0 ❤️

2011-05-25 13:57:28 +0430 +0430

عزبز دل:-O)
یعنی نه شو مثل آویزون که بشی آویزان منظور بید !!
به امید روزی که اولین مجله سکسی ایرانی در کشورمان چاپ کنیم
با تشکر از مدیران زحمتکش این سایت

0 ❤️

2011-06-10 21:27:38 +0430 +0430

متاسفم براي اين حرف هاي پوچ،خيلي احمق كسي كه بگه آويزون بد بود من ٥سال عضوآويزون سايت هاي ديگه مثل شهوتسرا ايكس پرشيا بودم ميدونم كدوم سايت برتر!سعيد مدير سايت آويزون اصلا مغرور و ساده نبود شما چند وقت ميشناختينش؟چرا كس شعر ميگين

0 ❤️

2011-07-02 23:23:16 +0430 +0430

:> مثل اویزون نشه سایتت ک مثل اویزن میان جمعت میکنن
فقط داستانای بهتری بذار.
دوستانی هم ک از گردانندگان و اعضای اویزون بودن بهتره جای دیکه نگن
ک شما رو هم نگیرن
(البته من اطلاعات درباره اویزون و شهوت سرا و… در همین حد ک اعضاشو گرفتن! ادعای زیادی مثل باقی دوستان ندارم)

0 ❤️

2011-07-11 16:13:25 +0430 +0430

TO KE LO NARFTEI PAS KHODETEH LO NADEH AZIZAM
HAmeton dost dram moafagh bashid

0 ❤️

2011-07-14 19:58:13 +0430 +0430

ادمين عزيز و دوستان به دل نگيريد من قربون همه تون ميرم و آویزون هم بهترين بود .
به همت دوستان اينجا هم بهترين ميشود.
با تشکر از ادمين

0 ❤️

2011-07-15 22:13:28 +0430 +0430

اگه اويزون ميشد ميخورد زمين

0 ❤️

2011-08-08 05:24:15 +0430 +0430

سلام یک نکته که اگر اجرا بشه خیلی خوب میشه انه که داستانهای مصور که خیلی هم پرطرفدارند رو زیاد کنید. البته بیشتر داستانهای واقعی با عکسهای واقعی.

0 ❤️

2011-08-26 14:45:57 +0430 +0430

ما بسیار مفتخر هستیم که سایت شهوانی مانند آویزون نامتعارف و هر کی بر کی نیست یکی از مزییت های شهوانی این است که مانند آویزون ریسک پذیر نیست و ادمین آن با هوشیاری بیشتری رفتار میکند و شهوانی برای بقای بیشتر فقط باید این نکته را همیشه ماندگار کند اعتماد به همه دام نادانیی است

0 ❤️

2011-08-31 16:36:50 +0430 +0430

سلام خدمت آدمین عزیز
با تشکر از زحمت هایی که میکشید
اگر میشه لطفا مثل تمام سایت های دوستیابی امکانات و شرایطی رو فراهم کنین تا بشه تمام اعضای سایت رو به تفکیک جنسیت و علایق سکسی دید و بتونیم پروفایل همدیگرو ببینم تا اعضای سایت بتونن با همدیگه بیشتر اشنا بشن و با هم دیگه ارتباط داشته باشن
و نکته دیگه اینکه پیغام خصوصی تو سایت حکم صوری داری و انگار عملی نیست و نمیشه ازش استفاده کرد چون یا پیغام ها به دست دوستان نمیرسه یا پیغام های خودمونو نمیتونیم تماشا کنیم شاید هم مشکل موقتی است
لطفا در حل این مشکل هم بکوشید
باز هم از شما به خاطر تمامی زحماتی که میکشین تشکر میکنم و امیدوارم مثل همیشه سر حال و سر زنده به هر جه بهتر کردن سایت بپردازید
ممنون ازتون

0 ❤️

2011-08-31 23:38:53 +0430 +0430

[quote=farhadat]سلام خدمت آدمین عزیز
با تشکر از زحمت هایی که میکشید
اگر میشه لطفا مثل تمام سایت های دوستیابی امکانات و شرایطی رو فراهم کنین تا بشه تمام اعضای سایت رو به تفکیک جنسیت و علایق سکسی دید و بتونیم پروفایل همدیگرو ببینم تا اعضای سایت بتونن با همدیگه بیشتر اشنا بشن و با هم دیگه ارتباط داشته باشن
و نکته دیگه اینکه پیغام خصوصی تو سایت حکم صوری داری و انگار عملی نیست و نمیشه ازش استفاده کرد چون یا پیغام ها به دست دوستان نمیرسه یا پیغام های خودمونو نمیتونیم تماشا کنیم شاید هم مشکل موقتی است
لطفا در حل این مشکل هم بکوشید
باز هم از شما به خاطر تمامی زحماتی که میکشین تشکر میکنم و امیدوارم مثل همیشه سر حال و سر زنده به هر جه بهتر کردن سایت بپردازید
ممنون ازتون[/quote]

سلام دوست عزیز و ممنون از اظهار لطف شما.

در پاسخ نکاتی که گفته اید:

• ارتقای امکانات پروفایل کاربری و امکان جستجو و دوستیابی در برنامه توسعه شهوانی هست و در آینده نزدیک پیاده سازی خواهد شد.

• پیام خصوصی یک امکان کاملا واقعی است که مورد استفاده خیلی از کاربران قرار می گیرد. شما همیشه می توانید در بلوک «پیام خصوصی» ( ستون سمت چپ، بلوک پایین صفحه) از دریافت پیام های خصوصی جدید خود مطلع شوید:

pm.jpg

به علاوه اگر در پایین صفحه پروفایل شخصی تان (جایی که ایمیل و امضایتان را می توانید ویرایش کنید) گزینه «از طریق ایمیل مرا از دریافت پیام خصوصی مطلع کنید» را علامت زده باشید (که به طور پیشفرض فعال است)، به محض دریافت پیام خصوصی ایمیل آگاهسازی برایتان ارسال خواهد شد.

اگر گزینه دریافت ایمیل های آگاهسازی را علامت زده اید اما ایمیلی را دریافت نمی کنید دو علت می تواند داشته باشد: ۱) کسی برای شما پیام خصوصی نفرستاده. ۲) پیام خصوصی شما توسط سرویس دهنده ایمیل تان روانه بخش اسپم شده. در حالت دوم اسپم باکس خود را چک کنید و ایمیل های دریافتی از شهوانی را از اسپم درآورید.

موفق باشید

0 ❤️

2011-09-03 02:07:40 +0430 +0430

اقای ادمین خسته نباشی
ادمین من هر لینک میزنم میگه که ای پی… و خلاصه اسپم است و پست من را انتشار نمیدهد
لطف کن جواب بدهید قربون همه عزیزان با صفا مثل ادمین

0 ❤️

2011-09-03 02:47:45 +0430 +0430

[quote=saeedmb]اقای ادمین خسته نباشی
ادمین من هر لینک میزنم میگه که ای پی… و خلاصه اسپم است و پست من را انتشار نمیدهد
لطف کن جواب بدهید قربون همه عزیزان با صفا مثل ادمین[/quote]

یکی از دلایل اسپم شدن در شهوانی این است که وقتی کاربری به طور مکرر و صرفا برای تبلیغ سایت خاصی پست می زند آدرس آن سایت به لیست اسپم اضافه می شود. اگر قصد معرفی سایت خاصی را دارید بهتر است به جای زدن تاپیک های مکرر لینک آن سایت را در امضایتان بیاورید.

0 ❤️

2011-09-24 17:03:15 +0330 +0330

ادمین جون به خدا هر چی عکس میخوام بذارم اسپمی میشم هر چی لینک میکشم اسپمی میشم
میگه اپی شما اسپمی است خلاصه با ما بهتر باش و ای دی دوست بزرگ من bambot را ازاد کن دمت گرم
ما هم سنگر هستیم فراموش نکن
bambot را ازاد کن
bambot را ازاد کن

0 ❤️

2011-09-24 17:24:39 +0330 +0330

ادمین جون من یه جا خوندم که مدیر شهوت سرا و آویزونو گرفتن اعدام کردن… این راست بود؟حالا تورو اعدام نکننننننن یا پدر مارو در نیارن…
سعی کن سایت بدی داشته باشی که معروف نشی و توجه جلب نکنی و نمیری :D

0 ❤️

2012-03-09 09:02:32 +0330 +0330

خدمت مدير خواهش دارم كه هيج وقتي قسمت نظر دادن رو سانسور نكنن به خاطر اينكه از ته دل ميكم تمام فحش ها تمام بي حرمتي ها سازنده هست و اكه سانسور بكنين واقعا مزه داستان ها از بين ميره

0 ❤️

2012-11-26 18:02:11 +0330 +0330

ادمین جان خسته نباشی

0 ❤️

2013-04-02 20:37:48 +0430 +0430

[quote=admin]زیبایی یک موضوع سلیقه ایست. به نظر بعضی ها هم قالب سایت خیلی خوشکل است :)

اما اگر سایت هایی را نشان دهید که به نظر شما خوشکل هستند ایده بهتری پیدا می کنیم تا برای تغییرات آینده ی ظاهر سایت سلیقه شما را هم لحاظ کنیم.

در مورد اسپم کنندگان در چت روم متاسفانه در حال حاضر راه حل قاطعی نداریم. فقط می توانم بگویم هیچ کس نمی تواند از طریق چت روم خطری متوجه سایر کاربران کند. به نظرم بهترین روش بی توجهی به کسانی است که می خواهند با تهدید دیگران جلب توجه کنند.[/quote]
و مشکلی نداره خشته نباشید

0 ❤️

2013-04-04 18:42:00 +0430 +0430

[quote=Pesare Jende]سلام.
وضعيت املا و انشاي اكثر داستان‌ها فوق‌العاده ضعيفه. با توجه به اين كه خود شما به شخصه نگارش‌تون صحيح و بدون اشكاله من تعجب مي‌كنم وقتي مي‌بينم داستان‌ها با اين وضع اسفناك به لحاظ غلط‌هاي املايي و اشتباهات دستوري و جمله‌بندي‌هاي نامفهوم و … منتشر مي‌شن. با توجه به اين كه افرادي كه اين داستان‌ها رو مي‌نويسند ابتدا اون رو براي سايت مي‌فرستند و بعدا توسط سايت شهواني منتشر مي‌شن خوبه كه نظارتي هم روي نحوه‌ي نگارش داستان‌ها صورت بگيره تا اين‌قدر توي ذوق نزنند. ضمنا سايت شهواني براي كاربرانش به نوعي حكم مرجع رو داره و كسي كه به اين سايت مياد وقتي مي‌بينه در اين سايت توي فلان داستان كلمه‌ي «كس» به شكل «كوس» نوشته شده براش به نوعي اطمينان ايجاد مي‌شه كه كوس درسته. چون به زعم اون‌ها وقتي يك سايت موضوعش سكسه پس گردانندگانش حداقل املاي كلمات مرتبط با سكس رو درست مي‌نويسند و همين طرز تفكر باعث همه‌گير شدن املاي غلط اين كلمات مي‌شه. جاي تاسفه كه درصد بزرگي از كاربران اين سايت يه كلمه‌ي دوحرفي مثل «كس» رو اشتباه مي‌نويسند![/quote]

سلام عزیز و ممنون از نقد و نظر شما
شهوانی هیچ وقت سعی نکرده مرجع چیزی باشد: نه مرجع اخلاقی و نه مرجع ادبی و نگارشی. در عوض شهوانی سعی کرده یک میدان تا حد امکان باز برای بیان میل باشد و به قول معروف بگذارد «از کوزه همان برون تراود که در اوست». کاربران شهوانی از همه اقشار هستند و با توجه به حجم داستان دریافتی ما فرصت کافی برای ویرایش تک تک و خط به خط داستان ها نداریم و واقعا دلیلی هم برای این کار نمی بینیم. شهوانی یک سایت ادبی نیست و بعید است کسی برای بهبود املا یا پرورش استعدادهای ادبی اش به شهوانی رجوع کند :)
برای همین می بینید که سطح نگارشی داستان ها این قدر متفاوت است. ملاک های نگارشی و ادبی شهوانی حداقلی است و کسی را که سوادش کم است را از بیان تجربه (یا داستان) محروم نمی کند.

0 ❤️

2013-04-04 18:53:08 +0430 +0430

[quote=admin][quote=Pesare Jende]
[/quote]

. شهوانی یک سایت ادبی نیست و بعید است کسی برای بهبود املا یا پرورش استعدادهای ادبی اش به شهوانی رجوع کند :)
.[/quote]
خیلی ها به ادمین میگن آدمین :D
فلذا دیگه حرفی واسه گفتن نیست !

ادمین خنده شما رو هم دیدیم
فلذا خدا رو شکر می کنیم :D

0 ❤️

2013-04-04 19:16:13 +0430 +0430

[quote=Pesare Jende]سلام.
وضعيت املا و انشاي اكثر داستان‌ها فوق‌العاده ضعيفه.[/quote]
شیخ قربون اون نقطه های آخر جملاتت بره به نظرت ادمین وقت این کارها رو هم داره؟

0 ❤️

2013-04-04 19:55:52 +0430 +0430

سلام ب همه مخصوصا ادمين خسته نباشيد
شهوانى به نوبه ى خودش يکى از بهترين هاست
پيشنهاد من براى بهتر شدن سايت اين هستش ک مدير براى قسمت هاى مختلف فروم انتخاب بشه
تا هر کاربر با تاييد مدير بتونه تاپيک بزنه تا تاپيک هاى مشابه بهم انقدر توى فروم زياد نباشه
سپاس از شما.

0 ❤️

2013-04-04 20:03:39 +0430 +0430

[quote=baran-20]سلام ب همه مخصوصا ادمين خسته نباشيد
شهوانى به نوبه ى خودش يکى از بهترين هاست
پيشنهاد من براى بهتر شدن سايت اين هستش ک مدير براى قسمت هاى مختلف فروم انتخاب بشه
تا هر کاربر با تاييد مدير بتونه تاپيک بزنه تا تاپيک هاى مشابه بهم انقدر توى فروم زياد نباشه
سپاس از شما.[/quote]

با سلام و تشکر از اینکه به بهتر شدن عملکرد سایت اهمیت قایل اید/
اما این کار یعنی زیاد شدن تعداد مدیران سایت و احتمال سلیقه ای شدن و باند بازی و دیگر مسایل مغایر با رویه خط مشی سایت-آزادی بیان- وجود دارد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «