چرا فقط زن ها پرده بکارت دارند؟

1390/06/22

سلام به همه دوستان عزیز.
وقت همگی بخیر و سکس همگی مستدام!
یک موضوع مدتهاست ذهن منو به خودش مشغول کرده و تصمیم گرفتم اونو اینجا مطرح کنم تا ببینم نظر شما چیه؟!

میدونید که دو نظریه غالب در خصوص پیداش و آفرینش انسان وجود داره(نظریه ها بسیاره اما این دو نظریه طرفدارهای بیشتری داره!):
یک نظریه که از ادیان الهی سرچشمه میگیره، معتقده که انسان رو یک خالق آگاه و برتر(خدا) آفریده و بر اساس عقل سلیم و اعتقاد پیروان ادیان الهی، خدا بهترین و کاملترین نوع آفرینش رو در مورد انسان بکار برده است!(دانشمندان علوم مختلف نیز به این امر اذعان داشته و انسان رو موجودی کامل میدونند.)
نظریه پرطرفدار بعدی نظریه داروین و همون نظریه تکامله. طبق این نظریه نوع انسان در طی سالهای متمادی و بر اساس تکامل به موجود فعلی تبدیل شده!
در نظریه تکامل هم اصلی وجود داره به نام انتخاب تصادفی و انتخاب برتر(اصطلاح دقیقش رو نمیدونم اما اینکه گفتم منظورمو میرسونه.) این اصل میگه که در طی فرآیند تکامل بهترین حالتهای ممکن برای زندگی و بقاء باقی مونده و تغییرات غیر مفید و ضعیف به خودی خود از بین میروند و نتیجه تکامل انسان میشه همین موجود برتر، باهوش، متفکر، ناطق و سازنده.

حال سوال من از شما دوستان، چه دختر و چه پسر اینه:
چرا خداوند یا فرآیند تکامل (بسته به اینکه به کدامیک معتقد باشید!) برای آلت جنسی زن(کس) یک نشانه و پلمپ (پرده بکارت) قرار داد برای آلت جنسی مرد(کیر) چنین چیزی رو تعبیه نکرد؟!!
خالق برتر یا انتخاب برتر چه دلیلی برای این تفاوت داشته؟!!!
در پایان یادآور میشم من به خدای یگانه و دین اسلام اعتقاد کامل دارم و این سوال من اصلا ربطی به دین و دیانت نداره، پس خواهش میکنم مسیر بحث، سوال و پاسخگویی رو تغییر نداده و فقط به سوال و پاسخ اون فکر کرده و نظر بدین!
ممنون.
قربون همگی.
بای.

3640 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-09-13 03:48:39 +0430 +0430

سؤال خوبی پرسیدی!
فقط میخوام بدونم دلیل و برهان خودت چیه؟

0 ❤️

2011-09-13 04:17:09 +0430 +0430

کارت درسته
واقعا عجب سوالی کردی میدونی اگه جواب قانع کنند ه ای واسه این پیدا نشه تمام کشورهای اسلامی بیداد میشه من چندتا تو فامیلمون اخوند هست جواب علمی و شرعیش تا فردا برات گیر میارم واقعا ای ول
خودت نظری داری؟

0 ❤️

2011-09-13 04:32:44 +0430 +0430

[quote=Arya-a-a]سؤال خوبی پرسیدی!
فقط میخوام بدونم دلیل و برهان خودت چیه؟[/quot

دوست عزیز سلام.
من با طرح این سوال با شوهرم و از طریق اون با دوستانش و همچنین دوستان خودم به یک نتیجه رسیدم اما چون نظریه من کاملا شخصی بوده و قصد القای اون رو ندارم وبا توجه به اینکه هدف من از طرح این سوال ایجاد یک تفکر و دیدن نظرات سایر دوستانه، پس اجازه بدین در آخر نظرم رو میگم.
ممنون.
قربون همگی.
بای.

0 ❤️

2011-09-13 04:54:04 +0430 +0430

سلام.
دیگه کسی نبود؟!!!
چرا نظر نمیدین؟
بای.

0 ❤️

2011-09-13 04:59:35 +0430 +0430

شاید این سؤالی که پرسیدی اصلا کلی نگری نبود و تو به جوامع اسلامی و سنتی توجه داشتی!
خیلیا به توحید معتقدن و نظرشون اینه که آفریننده ما یکیه پس اگه اینطور باشه این خدا بین ما و بقیه انسان ها تبعیض قائل نمیشه و اگه پرده بکارت رو عضوی از بدن قرار داده واسه همه س نه فقط مسلمانا!
کلا از بحث مذهبی بگذریم،
بالاخره چیزی که توی فرهنگ ما جا افتاده اینه که پاکدامنی و باکرگی دختر به از دست ندادن بکارتشه!
که اکثر ما اینو قبول نداریم،چون امکان داره یه دختر به دلایل زیادی بکارتشو از دست بده،از جمله خودارضایی،گذاشتن نوار بهداشتی،دوچرخه سواری و…
اما وقتی اینطور بشه اون دختر نصف زندگیش یا تمام زندگیشو باخته و امکان داره به بدترین افسردگی ها دچار بشه!
اگه بخوایم بگیم خداوند یا همون تکامل پرده ی بکارتو واسه این بوجود آورده که دختر بجز شوهرش با کسی سکس نداشته باشه پس چرا پرده ی حلقوی و ارتجاعی رو بوجود آورده؟
پس اینا همش یه سری باور های غلطه که تو جوامع اسلامی جا افتاده!
یعنی مردم غرب و… از کشور جهان سومی ما عقب مانده ترن؟ که به دخترشون وقتی به سن 18 سالگی رسید آزادی میدن و سکس داشتن اونا براشون مشکلی نداره؟
و مردهاشونم با باکره نبودن همسرشون هیچ مشکلی ندارن!
چون که وقتی خودشون بارها و بارها سکس داشتن به همسرشون هم همچین حقی رو میدن!
نه عزیزان اینطور نیست ،
ماها تا 100 ها سال دیگه به فرهنگ پیشرفته اونا نمیرسیم،چون که اونا برای رسیدن به ایده آلشون سال ها مبارزه کردن و حکومت کلیسا رو برکنار کردن!
پس مطرح کردن چنین بحثایی تو این جامعه اصلا منطقی نیست و مطمئن باشید تا وقتی فکر تغییر نکنه دختران از نداشتن پرده بکارت و مردا هم از باکره نبودن همسرشون خیلی ناراحت میشن و هیچوقت با این مسأله کنار نمیان!
موفق باشید.

0 ❤️

2011-09-13 05:04:49 +0430 +0430

[quote=Arya-a-a]شاید این سؤالی که پرسیدی اصلا کلی نگری نبود و تو به جوامع اسلامی و سنتی توجه داشتی!
خیلیا به توحید معتقدن و نظرشون اینه که آفریننده ما یکیه پس اگه اینطور باشه این خدا بین ما و بقیه انسان ها تبعیض قائل نمیشه و اگه پرده بکارت رو عضوی از بدن قرار داده واسه همه س نه فقط مسلمانا!
کلا از بحث مذهبی بگذریم،
بالاخره چیزی که توی فرهنگ ما جا افتاده اینه که پاکدامنی و باکرگی دختر به از دست ندادن بکارتشه!
که اکثر ما اینو قبول نداریم،چون امکان داره یه دختر به دلایل زیادی بکارتشو از دست بده،از جمله خودارضایی،گذاشتن نوار بهداشتی،دوچرخه سواری و…
اما وقتی اینطور بشه اون دختر نصف زندگیش یا تمام زندگیشو باخته و امکان داره به بدترین افسردگی ها دچار بشه!
اگه بخوایم بگیم خداوند یا همون تکامل پرده ی بکارتو واسه این بوجود آورده که دختر بجز شوهرش با کسی سکس نداشته باشه پس چرا پرده ی حلقوی و ارتجاعی رو بوجود آورده؟
پس اینا همش یه سری باور های غلطه که تو جوامع اسلامی جا افتاده!
یعنی مردم غرب و… از کشور جهان سومی ما عقب مانده ترن؟ که به دخترشون وقتی به سن 18 سالگی رسید آزادی میدن و سکس داشتن اونا براشون مشکلی نداره؟
و مردهاشونم با باکره نبودن همسرشون هیچ مشکلی ندارن!
چون که وقتی خودشون بارها و بارها سکس داشتن به همسرشون هم همچین حقی رو میدن!
نه عزیزان اینطور نیست ،
ماها تا 100 ها سال دیگه به فرهنگ پیشرفته اونا نمیرسیم،چون که اونا برای رسیدن به ایده آلشون سال ها مبارزه کردن و حکومت کلیسا رو برکنار کردن!
پس مطرح کردن چنین بحثایی تو این جامعه اصلا منطقی نیست و مطمئن باشید تا وقتی فکر تغییر نکنه دختران از نداشتن پرده بکارت و مردا هم از باکره نبودن همسرشون خیلی ناراحت میشن و هیچوقت با این مسأله کنار نمیان!
موفق باشید.[/quote]
سلام.
دوست عزیز بحث رو اشتباه گرفتی!!!
این پرده بکارت در همه دخترا وجود داره و سوال من اینه که دلیل ایجاد این پرده و نشانه در دختر چیه نه اینکه چرا مسلمونا به بکارت اعتقاد دارند و مثلا غربیها ندارند!
سوال اینه:
خدا یا فرآیند تکامل چرا این پرده و نشانه رو برای دختران گذاشته و برای پسران نه؟!!!
ممنون.
قربون همگی.
بای.

0 ❤️

2011-09-13 05:26:53 +0430 +0430

اگه یکم توجه میکردی متوجه منظور من میشدی!
پرده ی بکارت یه جزیی از آلت تناسلی زن هست که ما با توجه به همون بحثی که گفتم خیلی جدی گرفتیمش و باعث شده که تو همچین سؤالی رو مطرح کنی؟
و دلیلی جز این برای طرح این سؤال نداری
که چرا پسرا قبل از ازدواج حق سکس کردن دارن ولی دخترا نه!
درسته؟

0 ❤️

2011-09-13 05:28:10 +0430 +0430

ببین من فک میکنم حساسیت زیاد آدما بخصوص مسلمونا روی سکس باعث میشه که حضور بکارت جلوه خاصی داشته باشه ولی مثلا چیزی مثل دندان شیری زیاد مورد توجه قرار نمی گیره(اینو گفتم چون اونم بعد از افتادن دیگه تولید نمیشه)یا دندون عقل یا آپاندیس،کلا چیزای غیر قابل بازگشت توی بدن زیاد داریم ولی چون بکارت نقطه ی شهوت آدماس و توی اسلام تسلط و غیرت داشتن و احساس مالکیت روی زن توسط مرد بوجود اومده انقد قضیه پیچیده شده.میشه گفت از هر دو نظرییه به هر حال بکارت هم عضوی از بدنه که ممکنه از بین بره مثل کسی که مجبوره دندون دائمشو بکشه خب به صورت طبیعی این وضعیت جایگزینی نداره…من فکر میکنم حضور بکارت علت خاصی خارج از موضوع ارتباط جنسی داره ممکنه علت حفاظت از ورود ناخواسته ی خیلی چیزا به واژن دختر بچه ها باشه.با چیزایی مثل این.

0 ❤️

2011-09-13 07:32:45 +0430 +0430

البته این مسئله جنبه علمی و پزشکی داره کلا بدن انسان از نظر من یه ماشین پیشرفتس که به وسیله نیرویی ناشناخته که به اون ( خدا ) میگیم ساخته شده و یه هدفی در پی اون وجود داره که کاری نداریم …میتونه یه جور فیلتر باشه برای جلوگیری از الودگی اینکه چرا در مردان وجود نداره به دلیل ساختار فیزیکی بدن است این سوال رو فقط یه پزشک میتونه به خوبی جواب بده و اصلا جنبه مذهبی نداره

0 ❤️

2011-09-13 10:16:15 +0430 +0430

[quote=STONE]البته این مسئله جنبه علمی و پزشکی داره کلا بدن انسان از نظر من یه ماشین پیشرفتس که به وسیله نیرویی ناشناخته که به اون ( خدا ) میگیم ساخته شده و یه هدفی در پی اون وجود داره که کاری نداریم …میتونه یه جور فیلتر باشه برای جلوگیری از الودگی اینکه چرا در مردان وجود نداره به دلیل ساختار فیزیکی بدن است این سوال رو فقط یه پزشک میتونه به خوبی جواب بده و اصلا جنبه مذهبی نداره[/quote]

سلام به همگی.
اول اینکه همچنان منتظرم و بعد…
این نظر و نظر اون دوستمون که گفته بود ممکنه این پرده مانعی باشه واسه جلوگیری از ورود جسم خارجی خوب هستش ولی همچنان قانع کننده نیست!!!
بازهم سوالم رو مطرح میکنم:
چه خالق انسان رو خدا بدونیم و چه فرآیند تکامل، همگی معتقدیم ساختار کنونی بدن انسان در اوج تکامل و کاراییه!
پس چه دلیلی داشته که دختر بایستی پرده و نشونه داشته باشه و پسر نه؟!!!
بازهم تکرار میکنم من نه مشکلی با خدا و دین دارم و نه با فرضیه تکامل!
بازهم عنوان میکنم این سوال هیچ ربطی به سکس قبل از ازدواج در پسر و دختر نداشته و ربطی به عقاید و روشهای زندگی جوامع مختلف اعم از دینمدار،لائیک، سکولار، پیش رفته یا جهان سومی نداره!!!
در هرحال ممنون از لطفتون و متاسفم ازینکه یا تعداد متفکران سایت کمه یا اینکه متفکران سایت حاضر به شرکت در بحث و کمک به من نیستند.
قربون همگی.
بای.

0 ❤️

2011-09-13 10:23:57 +0430 +0430

دوست عزیز من طبق یک تحقیق علمی بهت میگم که:
مرد ها هم پرده بکارت دارند!!؟
مرد هم همانند زن در آلت تناسلی خود دارای پرده بکارت است فقط شکل ظاهری و نوع آن با زنان متفاوت است و این پرده فقط از طریق سکس از بین میره! حال شما می پرسین این پرده کجاست اصلا راه اثباتش چیه از کجا اینو میگم
در کشور ژاپن دختری مدعی شد که سه پسر جوان به او تجاوز کردند و از این طریق می خواست که یه پولی بدست بیاره و شرافت خودشم بدست بیاره.
پلیس این سه جوان رو دستگر و روانه زندان میکنه در حالی که این سه پسر اصلا اینکار را انجام نداده بودن به همین دلیل برای اثبات ادعا این افراد پلیس به یک دانشمند به نام x دستور می دهد تا راز این کار رو بفهمه این دانشمند با انجام این آزمایشات گوناگون برروی افراد مختلف حدودا 200 مرد که نیمی از آنها سکس داشتند و نیمی دیگر خیر به این نتیجه رسید که لایه ای نازک برروی کلاهک آلت مرد و لایه دیگری از روی کلاهک تا روی لوله آلت وجود داره که تنها از راه رابطه سکسی از بین میره با انجام این آزمایش بر روی این سه فرد مشخص شد اتهام آنان بی عثاث بوده و دختر روانه زندان می شود

0 ❤️

2011-09-13 10:26:01 +0430 +0430

نظر خودت بگو من که فکرم جز همین حد که دوستان اشاره کردن جایی نمیرسه
فقط میدونم قطعا دلیل علمی داره چون هر چی که تو دین اسلام اومده بدون دلیل نبوده مثلا گوشت که حرام کردن واسه بدن ضرر داره یا مثلا روزه بدون در نظر گرفتن دین و شرع واسه ساختار بدن انسان منفعت هایی داره
مثلا روزه شباهت زیادی به 1 نوع درمان بنام اب درمانی داره که تو مدت مشخصی شخص اب میخوره و جزییات دیگه که اینجا بحثش طولانی میشه
خلاصه اینکه بدون در نظر گرفتن شرع مطمئنا دلیل علمی محکمی داره که منم دوست دارم بدونم
حالا خودت لطف کن بگو

0 ❤️

2011-09-13 10:35:55 +0430 +0430

خیلی متأسفم که این حرفو میزنم،
چون فکر میکنم تنها با این جمله قانع میشی:
خدای بزرگ گردنش کلفته و مردارو بیشتر دوست داره، واسه همین به مردا گفته شما هرچقد میخواین سکس کنین،نگران نباشین واسه نسا یه چیزی گذاشتم که اگه سکس کنن مچشونو بگیرین!
دلیل قانع کننده ای بود؟
اگه هم میخوای بازدید از تالارت زیاد تر بشه اسمشو عوض کن چون هرکی ندونه فکر میکنه عکسای سکسی گذاشتی و به قول خودت روشنفکرای سایت بازدید نمیکنن.
موفق باشی

0 ❤️

2011-09-13 10:42:35 +0430 +0430

باخاله ام موضوع را مطرح كردم اينم يه فرضيه ازيه زن مسن:ارگانيزم پنيس و واژن عين هم هست البته برعكس .يعني تصوركنيد بيضه مرد بيرونيه وزن متقابلا تخمدانش درونيه.پنيس درزن وارونه هست كلاهكش=سررحم.تنه الت=مجراي واژن.كيسه بيضه=لبهاي بزرك وكوچك .رابط عصبي كلاهك پنيس=كليتوريس .و غلاف ختنه گاه =هايمن.البته اين يه فرضيه هست كه چندان غيرمنطقي نيست ضمنا تز بروبكس را هم در باره هايمن بعنوان محافظ اشيا وزايده خلقت و…راموافقم # برخی پرده بکارت را موجب حفظ دستگاه تناسلی از بیماری‌های عفونی در دوره جنینی می‌دانند. عده‌ای نیز پردهٔ بکارت را عضوی در حال تحلیل رفتن می‌دانند (مانند آپاندیس و انگشت کوچک پا). در برخی جانواران مانند اسب، وجود پرده مانع از بیرون ریختن منی از مهبل در هنگام جفت‌گیری می‌شود که در بقای نسل موثر است به نظر می‌رسد که پردهٔ بکارت نمونهٔ تحلیل‌رفتهٔ این عضو در انسان باشد اما دلیل زیست‌شناختی آن در انسان مشخص نیست.9upgz8r6homakykmkhr.jpg

0 ❤️

2011-09-13 10:53:44 +0430 +0430

salam aval nazare to ro migam be nazare to tebghe nazarie takamol zan shaamele entekhabe tasadofi va mard shaamele entekhabe bartar mishe.
bara hamin entekhabe mard bartare va parde nadare. va ama nazare man
be nazare man parde bara ine ke avalin sexe zan moshakhas beshe ta age behesh tajavoz kard beshe sabet kard.va pedare bacheye na mashroo ham moshakhas beshe.
va ama khahesh daram ke be poste man too hamin site dar morede didane zaraban dar clitoris yaraveshe didanesh va hamintor mazaiat hash javab bedy id man sensitive_boy59 man afshin 31 teh. age on line bahs konin mamnoon.

0 ❤️

2011-09-13 11:21:49 +0430 +0430

[quote=masood2]salam aval nazare to ro migam be nazare to tebghe nazarie takamol zan shaamele entekhabe tasadofi va mard shaamele entekhabe bartar mishe.
bara hamin entekhabe mard bartare va parde nadare. va ama nazare man
be nazare man parde bara ine ke avalin sexe zan moshakhas beshe ta age behesh tajavoz kard beshe sabet kard.va pedare bacheye na mashroo ham moshakhas beshe.
va ama khahesh daram ke be poste man too hamin site dar morede didane zaraban dar clitoris yaraveshe didanesh va hamintor mazaiat hash javab bedy id man sensitive_boy59 man afshin 31 teh. age on line bahs konin mamnoon.[/quote]

دوست من سلام.
لطفا از طریق گزینه حساب پیگیری حساب کاربریت تایپیکتو پیدا کرده وبا نوشتن یک جواب یا ویرایش اون، تایپیکتو آپ کن تا بتونم بخونمش!

0 ❤️

2011-09-14 21:29:28 +0430 +0430

این تصور اشتباهیه که در ذهن شما از بچگی گذاشته شده به همین دلیل سوال شما از ریشه اشکال داره.
این پرده نشانه عصمت نیست که ما به ازایی برای مردها هم داشته باشه.

0 ❤️

2011-09-15 00:02:07 +0430 +0430

[quote=Nasrin.t.73]
حال سوال من از شما دوستان، چه دختر و چه پسر اینه:
چرا خداوند یا فرآیند تکامل (بسته به اینکه به کدامیک معتقد باشید!) برای آلت جنسی زن(کس) یک نشانه و پلمپ (پرده بکارت) قرار داد برای آلت جنسی مرد(کیر) چنین چیزی رو تعبیه نکرد؟!!
خالق برتر یا انتخاب برتر چه دلیلی برای این تفاوت داشته؟!!!
در پایان یادآور میشم من به خدای یگانه و دین اسلام اعتقاد کامل دارم و این سوال من اصلا ربطی به دین و دیانت نداره، پس خواهش میکنم مسیر بحث، سوال و پاسخگویی رو تغییر نداده و فقط به سوال و پاسخ اون فکر کرده و نظر بدین!
ممنون.
قربون همگی.
بای.[/quote]

سلام
من زیست شناسی زیاد نمی دانم بنابراین شایسته ترین آدم برای پاسخگویی نیستم. اما فکر می کنم خطوط کلی یک جواب قانع کننده رو با ملاحظه چند تا فکت تکاملی می توانیم ببینیم (توی پرانتز بگم که تنها تبیین پذیرفته شده علمی برای ایجاد و رشد اندام های جانداران نگرش تکاملیه. بقیه داستان های آفرینش مثل آدم و حوا و افسانه های هندی و بابلی و یونانی همان قدر شواهد به نفعشون هست و قدرت تبیینی دارند که داستان بزبزقندی.

• هر اندامی در سیر تکاملی ایجاد خودش یک مزیت تکاملی داشته .یعنی به نحوی به بقای ژن های آن گونه کمک می کرده است.

• انجام عمل جنسی برای نوع ماده (زن) هر گونه ای یک ریسک حیاتی است. نوع ماده در هر گونه ای به ویژه در پستانداران مجبوره بعد از سکس چند ماه زندگی خودش رو به موجود جدیدی که تولید می شه اختصاص بدهد. اما برای جنس مذکر سکس یک ریسک به این معنا نیست. مرد با سکس غیر از چند گرم پروتئین و کمی املاح و … هیچی از دست نمی دهد. بنابراین برای بقای گونه حیاتی تره که اندام های تولید مثلی زن مورد حفاظت قرار بگیرند. بالاخره رحم دقیقا همون جاییه که محل بقای ژن های یک گونه (یا Genetic pool) ی شاخصه آن گونه است.

به زبان خودمونی: اگر شما خدایی با هوش متوسط بوده باشید وقت بیشتری رو صرف ایجاد سپر دفاعی لازم برای دفاع از رحم در برابر هجمه های ناخواسته می کنید چون کیر نیاز کمتری به این حفاظت ها دارد (چون جنس نر قابلیت تولید مثل ندارد و اسپرم های مزاحم برایش یک ریسک خطرناک نیست. به علاوه سوراخش کوچیک تره و کمتر امکان عفونت داره.

دلیل فیزیولوژیک دقیق این مزیت ژنتیکی برای من روشن نیست. آن طور که در ویکی فارسی گفته شده (البته این ویکی فارسی رو زیاد اعتباری نیست) احتمالانقش نظافتی و جلوگیری از عفونت و اسپرم های زود هنگام به رحم رو می تونه داشته باشه و چون این مشکل فقط مختص گونه انسان نیست می بینیم که خیلی از پستاندارن دیگه هم پرده بکارت دارند از جمله شامپانزه، فیل، وال و اسب (منبع: ویکی انگلیسی پرده بکارت)

سوال شما جنبه زیست شناختی داشت اما چون در انتها اعلام کردید که به خدای یگانه و دین اسلام اعتقاد کامل دارید اجازه بدهید اینجا در همین رابطه یک سوال رو برای خود شما و سایر دینداران مطرح کنم: خوبه به عنوان یک مسلمان معتقد که باید همه چیز رو آیت خدا می دانید و توی پرده بکارت دنبال نشانه هایی از مشیت الاهی برای تایید ایمان خودتان می گردید از خودتان سوال کنید که

آیا الله نگران عفاف و عصمت شامپانزه ها و وال ها هم بوده؟ 8}

0 ❤️

2011-09-15 02:28:59 +0430 +0430

سوال شما اینه:
چرا زنها بکارت دارند و مردها ندارند؟
اگر هم در مردان وجود دارد چرا واضح و شناخته شده نیست .
یعنی اصل سوال اینه که چرا زنان به حکم وجود پرده -یا هر چیز دیگری- در روابط خود محدود می شوند ، و مردان نه -جدا از اینکه برای مردان پررده ای وجود داره یا نه-
اگه منظور سوالتون اینه که در این صورت باید بگم که این محدودیت در اثر نگاه جامعه به این موضوع به وجود اومده ، وگرنه این بافت جزیی از دستگاه جنسی زنانه هستش که معمولا در دخول اول از بین می ره !!!

*بحث در مورد اینکه چرا خدا اونو آفریده به جایی نمی رسه ، چون اون که آفریده خودش باید جایی اشاره کنه وگرنه دلیلی که ما بیاریم فقط گمانه زنی هستش.
*اما چرا در فرایند مورد نظر داروین به وجود اومده یا چرا از بین نرفته . خوب اصل “انتخاب طبیعی ، Natural selection” بر این ایده استواره که طبیعت صفات شایسته رو اینتخاب می کنه ، به این طریق که صفاتی که با محیط سازگار نیستند در اثر شرایط محیطی ازبین می رن و صفات برتر که شرایط را تحمل کردند باقی می مانند و با تولید مثل صفاتشونو منتقل می کنن . اما این صفات و صفات جدید باید به طریقی به وجود بیان ، مثلا در اثر جهش .
حالا اگر به وجود اومدن این پرده ضرری داشت افراد دارای آن به تدریج از بین می رفتند
یا اگر مانده امکان دارد دارای سودی برای شخص بوده
این در صورتیه که صفت دارا بودن غشای بکارت در اثر جهش یا هر طریق دیگه ای به وجود اومده باشه
اگر از قبل وجود داشته پس ماندگاری آن با قوانین طبیعت ناسازگاری چندانی نداشته
همچنین باید در نظر داشته باشیم که بلااستفاده بودن هر عضوی باعث تحلیل اون می شه حتی دست و پا
اما انتقال آن به نسل بعد مربوط می شه به وجود ژن های اون در فرد که تا وقتی که کد اون صفت در DNA اون فرد باشه اون صفت به نسل بعد منتقل می شه
از بین رفتن یک صفت باید یا به دلیل انقراض افراد دارای اون صفت باشه یا تغییر در ماده ژنتیک در اثر جهش . -از دلایل رد شدن نظریه ی لامارک در باره موروثی شدن صفات اکتسابی-
<ادامه دارد>

0 ❤️

2011-09-15 02:33:22 +0430 +0430

اگر رده نداشتن دخترا خب هي ميدادن و بچه هاشون معلوم نبود از كي بود…
تو يك شعر خلاصه…
خدا گر زحكمت ببندد دري
زرحمت گشايد در ديگري
خب در عوضش كونشون باز مونده ديگه برو حالشو ببر

0 ❤️

2011-09-15 02:37:50 +0430 +0430

همون طور که معلوم می شه بحث در باره چرایی وجود این بافت در دستگاه جنسی زنان به جایی نمی رسه چون هر احتمال مطرح شده باعث طرح احتمالات دیگه ای میشه که فقط به سردرگمی ما منجر می شه
شاید بحث در مورد نتایج اجتماعی وجود بکارت مفید تر باشه .

0 ❤️

2011-09-15 03:11:38 +0430 +0430

میدونی چرا زنها فقط پرده بکارت دارن چون اگه زنها پرده نداشته باشت خیلی خیلی سخت میتونن جلوی مستی خودشون و بگیرن و تنها راه برای رفع مستی زنان اینه که الت یک مرد به داخل کوسشون بشه و راههای دیگر خوب نمیتونه ارضا شون کنه اما مرد زود مست میشه و خودشم میتونه مستی و بر طرف کنه که دیگه هیچ میلی نداشته باشه و پرده بکارت یک نوع حجاب واسه زن هست مثل لباس که بدنشون و میپوشه پرده هم از روحی محافظ زنها هست دقت کنید میبینید یک دختر وقتی ازدواج میکنه دریده میشه (البته ناراحت نشن)منظورم خجالت نمیکشه هر حرفی و میزنه .چرا میگن خانمای بیوه باید زود ازدواج کنن دست خودشون نیست سیستم بدنیشون اینه یک زن تا وقتی دختر باشه خیلی راحت میتونه جلوی مستیشو بگیره اما وقتی زن شد خیلی خیلی خیلی سخت هستش من میگم واسه همین واسه خانما هست و واسه مردها نیست

1 ❤️

2011-09-15 08:06:22 +0430 +0430

من تاپیکی رو که خواسته بودی چند بار ویرایش کردم ولی جواب ندادی در ضمن باز میگم آی دی من sensitive_boy59

0 ❤️

2011-09-15 09:09:34 +0430 +0430

خدمت دوست عزیزم باید بگم چون الت تناسلی خانمها به خاطر باز بودن واصطلاحا گشادتر بودن نسبت به الت آقایون که بسته وجمعو جوره در معرضه انواع عفونت هاست وچون جنس مونث از زمان تولد تا زمان بلوغ سیستم ایمنی ونوع باکتری ها وقارچهایی که تو واژنشون دارن با دوران بلوغشون فرق داره وترشحات واژن خانوما قبل از بلوغ از نوعیه که قدرت کافی برای دفاع ایمنی از میکروب های بیماری زا رو نداره یا ضعیفه این پرده رو خداوند تعبیه کرده تا جنس مونث تا زمان بلوغ که ترشحات واژنش قدرت مبارزه با میکروب ها رو داشته باشه از واژن ودر کل تمام بدنشون وعفونت جلوگیری کنه .ودر ضمن این پرده نوعی سیگنال خاصه که تا زمانی که پاره نشه هورمون های جنسی مخصوص حاملگی فعال نمیشن وبعد از پاره شدن این پرده مکانیسم های مولکولی وشیمیایی رخ میده که اون خانم میتونه حامله بشه وهورمون هاب چنسی مخصوص حاملگی در موقع لزوم ترشح میشن

0 ❤️

2011-09-15 09:27:09 +0430 +0430

قبل هر چیز بگم که زنها پرده دارن اینجوری دارن فساد میکنن!!! نداشتن چطوری فساد میکردن!!!
نظر من رو بخوای اگر پرده ای به اسم بکارت نبودا سکس از کون هم هیچوقت ابداع نمیشد!!!
چیزی که خیلی مشخصه اینه که پرده باکرگی و پاکی زن رو میرسونه حالا تو بی جنبه ای فرت میری پارش میکنی دلیل نمیشه که کار خدا مشکل داشته باشه که!!! فکر میکنم با چیزهای الکی سر خودت رو شیره نمالی بهتره چون میدونم جواب سوالت رو خودت بهتر از بقیه میدونی!!! پس دنبال حاشیه نگرد ;)

0 ❤️

2011-09-24 05:13:54 +0330 +0330

بله پسرا هم روی کیرشون دارن

0 ❤️

2011-09-24 05:25:05 +0330 +0330

من دانشجودکتی هستم علت اصلی وجوداین پردبرای جلوگیری از وردخاک وعفونت به رحم است موقعی که دخترکوچک هست وپریود نمیشه تین پرده محافض اواست بعداین کارتوسط پریود صورت میگیر ورحم تمیز میشه
saeed.kh.1368@gmail.com id:

0 ❤️

2012-02-22 07:26:14 +0330 +0330

این سوال همونقدر خنده داره که پرسیده بشه چرا زن رحم داره و مرد نداره؟ یا چرا زن از سینش می تونه شیر بده اما مرد نمی تونه ؟

0 ❤️

2012-03-05 17:22:08 +0330 +0330

سلام به نظر من خدا به دخترا اعتماد نداشته بخاطر همین براشون پرده گداشته به قول خودتون اکبند کرده اگه اعتماد داشت که پلمپشون نمیکرد کی موافقه ؟

0 ❤️

2012-03-05 17:43:51 +0330 +0330

B nazare man ham ghazie sare tafakore 2 bodi & naghes bodane aghl & bi etemadi mitone bashe

0 ❤️

2016-10-13 20:06:42 +0330 +0330

اما خوب میشه یه حدسایی زد…اولا مردا بکارت ندارن چون پروستات دارن که یه غده ضد باکتریه بکارت هم برای اینه که زن تا آخر زندگی به یکی بده تا واژنش عفونت نکنه (که مث آپاندیس کاربردشو از دست داده از وقتی آنتی بیوتیک اومده و توی قرن 21م عضو زائد محسوب میشه). اما اینکه چرا در روند تکامل یا فرگشت مرد پروستات دار شده و زن پرده دار واقعا سوال سختیه؛ اما میشه حدس زد که چون نرها نقش نگهبان داشتن و بیشتر از بین میرفتن تعداد مردها بسیار کمتر از زنها میشده در نتیجه در روند فرگشت مردها پروستات دار شدن تا در برابر عفونت محیطی مقاوم بشن(و بتونن بیشتر از یک زنو ساپورت کنن و سریعتر جمعیت افزایش پیدا کنه) اما چون تعداد زن ها بیشتر بوده فرگشت برای اونا پروستات نساخته(چون نیازی نبوده)…

پی نوشت: پست کسشر انقد نذارین که مجبور شم پست 5 سال پیشو آپ کنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «