چرا ما بايد بيوفتيم دنبال دخترا؟

1398/02/04

سلام دوستان
يه سوال ؛خانوما ك هشت برابر اقايون هنگام سكس لذت جنسي ميبرن
با اقايون ميتونن احساس امنيت كنن(البته اگ طرف فقط نر نباشه)
چرا با اين اوصاف اقايون هميشه دنبال خانوما هستن؟ مثلا تو همين شهواني تا حالا چند بار ديدين يه خانوم واقعي (نه اكانت فيكا) درخواست دوستي بده؟
فقط بريد بشماريد اقايوني ك درخواستشون بي جواب مونده و همچنان تنهان
به اميد روزي ك برابري تو همه چي بشه و اقايون و خانوما هر دو بتونن راحت بهم اعتماد كنن
شايد بشه اين زندگي لعنتي رو اينطوري بهتر تحمل كرد

1044 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-23 20:22:55 +0430 +0430

باید التماس کنن که این کیر ما بره تو کوسشون

1 ❤️

2019-04-23 20:23:21 +0430 +0430
نقل از: KarbarKhas چون هیچوقت پریز برق نمیفته دنبال دوشاخه ، همیشه دوشاخه برق هست که دنبال اینه خودشو بکنه داخل یه سوراخ برقی ( خدایی استدلال رو حال کردین ) ?

باحال بود ولي خداييش خسته شدم
حس بدي پيدا كردم نسبت به اين قضيه ?

0 ❤️

2019-04-23 20:24:40 +0430 +0430
نقل از: nima-shahvani باید التماس کنن که این کیر ما بره تو کوسشون

التماس نخواستيم چس كلاس نزارن بسه :(

1 ❤️

2019-04-23 20:38:50 +0430 +0430
نقل از: elahenaaz برا که فک کنم خانما "ناز" دارن ! و یکم مغرورن :) من دوس پسر قبلیم رفت ...ولم کرد ... کاملا بدون هیییچ دلیلی سرد شد( خیلی یهو ) با اینکه برام سخت بود اما حاضر نشدم برم ازش بپرسم چرا ول کرد؟ هنوزم برام سواله چطوری بعد ۵ سال یهو رفت؟

خوب الان این چ ربطی ب سوال داشت رفت ک رفت یارو زنشو با 4 تا بچه ول میکنه تو ک جای خود (dash)

0 ❤️

2019-04-23 20:39:48 +0430 +0430
نقل از: elahenaaz برا که فک کنم خانما "ناز" دارن ! و یکم مغرورن :) من دوس پسر قبلیم رفت ...ولم کرد ... کاملا بدون هیییچ دلیلی سرد شد( خیلی یهو ) با اینکه برام سخت بود اما حاضر نشدم برم ازش بپرسم چرا ول کرد؟ هنوزم برام سواله چطوری بعد ۵ سال یهو رفت؟

مرسي الهه جان
ولي نميدونم من چمه برا شروع رابطه مشكل دارم يعني از يكي خوشم مياد خيلي خيلي سختمه بخوام بهش بگم تهشم خراب ميكنم
ميتوني راهنماييم كني؟ اينم بگم از نظر ظاهري مشكلي ندارم (حداقل ننم ك ميگه خيلي خشگلي) ?

0 ❤️

2019-04-23 20:51:59 +0430 +0430
نقل از: elahenaaz
نقل از: Albert110

مرسي الهه جان
ولي نميدونم من چمه برا شروع رابطه مشكل دارم يعني از يكي خوشم مياد خيلي خيلي سختمه بخوام بهش بگم تهشم خراب ميكنم
ميتوني راهنماييم كني؟ اينم بگم از نظر ظاهري مشكلي ندارم (حداقل ننم ك ميگه خيلي خشگلي) ?

خب … بستگی به طرف مقابلم داره دیگه !
اگه اون دوسِت داشته باشه میاد سمتت
نداشته باشه هم … :)
فکر میکنم اگه علاقه قلبیت و صادقانه بیان کنی نتیجه بهتری بگیری :)

متشكر ?

0 ❤️

2019-04-23 20:57:54 +0430 +0430

اگه رفتار درست باشه اونی که چشمش تورو بگیره خودش باهات راه میاد،فقط احمقانه ترین کار اهمیت دادن به کسی که بهت اهمیت نمیده

1 ❤️

2019-04-23 21:00:25 +0430 +0430
نقل از: totomn اگه رفتار درست باشه اونی که چشمش تورو بگیره خودش باهات راه میاد،فقط احمقانه ترین کار اهمیت دادن به کسی که بهت اهمیت نمیده

لايك داداش

0 ❤️

2019-04-23 21:07:48 +0430 +0430
نقل از: totomn اگه رفتار درست باشه اونی که چشمش تورو بگیره خودش باهات راه میاد،فقط احمقانه ترین کار اهمیت دادن به کسی که بهت اهمیت نمیده

لايك داداش

فدامداتم که

0 ❤️

2019-04-23 21:19:14 +0430 +0430
نقل از: elahenaaz
نقل از: Mr_pouya

خوب الان این چ ربطی ب سوال داشت رفت ک رفت یارو زنشو با 4 تا بچه ول میکنه تو ک جای خود (dash)

ربطش به سوال این بود که بعضی دخترا به خاطر غرور سمت پسرا نمیرن !
خوش به حالِ اونی که زنش و با ۴ تا بچه ول میکنه : )!

ب غرور باشه ک پسرا 2 برابر دختر غرور دارن

1 ❤️

2019-04-23 21:39:45 +0430 +0430
نقل از: KarbarKhas

یه کامنت گذاشتیا ، تمام پسرا عزمشون رو جزم کردن با انواع روش های حرف زدن بیان سمتت ، بعد من مهمترین نظریه ی قرن رو کامنت گذاشتم بالاتراز تو ، به چپشون هم حساب نمیکنن ? ? ?

شما تاج سري (inlove)

0 ❤️

2019-04-23 21:46:44 +0430 +0430

برای اینکه اگه یه دختر اول به یه پسر ابراز علاقه کنه یا شماره بده بهش هزارتا اَنگ میزنن تو این خراب شده ایران.یبار بشین تو پارک یا جایی که بچه های کوچیک دارن بازی میکنن به دختر بچه ها نگاه کن،دختر بچه ها بیششتر به پسر بچه ها نگاه میکنن و ابراز علاقه میکنن و اگه دختر بچه بزرگتر باشه تو خلوتگاه شرت پسر بچه رو میکشه پایین و با دولش بازی میکنه.(برام پیش اومده تو بچگی این قضیه).ولی بخاطر همون دلیلی که اولش گفتم تو نوجوونی و بزرگسالی پسرا باید دربه در دنبال جفت باشن.

1 ❤️

2019-04-23 21:57:56 +0430 +0430
نقل از: آیت.ال....

برای اینکه اگه یه دختر اول به یه پسر ابراز علاقه کنه یا شماره بده بهش هزارتا اَنگ میزنن تو این خراب شده ایران.یبار بشین تو پارک یا جایی که بچه های کوچیک دارن بازی میکنن به دختر بچه ها نگاه کن،دختر بچه ها بیششتر به پسر بچه ها نگاه میکنن و ابراز علاقه میکنن و اگه دختر بچه بزرگتر باشه تو خلوتگاه شرت پسر بچه رو میکشه پایین و با دولش بازی میکنه.(برام پیش اومده تو بچگی این قضیه).ولی بخاطر همون دلیلی که اولش گفتم تو نوجوونی و بزرگسالی پسرا باید دربه در دنبال جفت باشن.

ولي من بعضي وقتا حس ميكنم دخترا اينقد سمت كسي نميان ك از تنهايي مجبور ميشن به لاشيايي ك بهشون شماره ميدن هم پا بدن

0 ❤️

2019-04-23 22:07:33 +0430 +0430
نقل از: آیت.ال....

ولي من بعضي وقتا حس ميكنم دخترا اينقد سمت كسي نميان ك از تنهايي مجبور ميشن به لاشيايي ك بهشون شماره ميدن هم پا بدن

هرچی که هست چه دختر و چه پسر خیلیاشون بلد نیستن با هم رابطه برقرار کنن که خب تقصیری هم ندارن چون کسی هیچی بهشون یاد نمیده تو این قضیه که باید چکار کرد.

1 ❤️

2019-04-23 22:44:13 +0430 +0430

یکی از دلایلش میتونه به خاطر این باشه که مقدار تستسترون توی بدن مردا بیشتره (بیشتر حشرین) برای زنا فقط بعضی از روزا مقدارش میره بالا ب خاطر عادت های ماهیانشون که اون روزا هم بهترین موقع برای بچه دار شدنشونه ولی برای مردا همیشه مقدارش بالا میمونه که آماده باشن برای جفت گیری

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «