چرا گوشت خوک حرام است؟

1395/02/31

امروزه در کثیف بودن گوشت خوک کمترین شکی نیست. اما بهتر است بدانیم که اسلام که دین علم و ایمان است چرا گوشت خوک را حرام فرموده است. معمولاً چیزی را حرام می کنند که قبلاً در جامعه استفاده می شده. در غیر این صورت چه نیازی به حرام کردن آن است؟
پیش از بحث علمی در مورد حرمت گوشت خوک می خواهم شما را با چند روایت فقهی آشنا کنم. روایت اول از امام سجاد (ع):

نقل است که روزی حضرت سجاد در طویله خود که چند الاغ و گاو و خوک نگهداری می کردند، ناگهان به یاد سجده افتادند. یکی از خوک ها که با دیدن کون سفید امام سجاد بسیار حشری شده بود بر ایشان افتاد و دخول نمود. حضرت را حالی خوش آمد و تحریک جنسی شدند. پس ایشان هم پس از این که آب منی از آلت مقدس خوک بر کون مبارکشان پاشیده شد به سمت ماده خوکی رفتند و با دهان مبارک کس و کون آن خوک را بوسیدند و لیسیدند. آن خوک اختیار از کف بداد و در دهان مبارک حضرت سجاد (ع) شاشیدند. شاش خوکان ماده بر خلاف خوک نر از پشتش می پاشد. حضرت سجاد سخت مشعوف شدند. بهترین شرابی بود که ایشان به عمر خود خورده بودند. همیشه تصور می کردند که شاش شتر از همه شاش ها بهتر است. اما تصمیم گرفتند که از این به بعد شاش خوک میل بفرمایند. و چون خودشان شاش و مدفوع خوک را بسیار دوست می داشتند، تصور می کردند که همه مردم هم دوست دارند! پس خوک را نجس اعلام فرمودند که مبادا کسی به جز ایشان به نزد خوکان بروند و به آن مدفوع و ادرار خوش طعم (از نظر ایشان) دست بیابند.
و الله اعلم

روایت دوم از خود رسول الله (ک) نقل شده است:
روزی رسولولا مردم مدینه را در بیست فرسخی این شهر جمع کرد تا موضوع مهمی را برایشان بگوید. حضرت فرمود:
ما خوکان را چون زنان خود دوست می داریم. پس همان طور که خوردن گوشت زنان حرام، و جماع کردن با آنها حلال است، با خوکان خود نیز جماع می کنیم، اما گوشتشان را نمی خوریم. شخصی از اصحاب که کیر درشتی داشت سبب را جویا شد که یا رسولولا! چرا؟! حضرت اول فرمودند “محض ارا”! اما چون کسی به کسشعر مبارکشان نخندید احساس کیر شدگی فرمودند. پس دستی به خایه های مبارک کشیدند و آیه ای از آن خایه ها نازل شد. سپس حضرت رو به امت کردند و فرمودند: الله تبارک و تعالی زنان را صورتی انسانی بخشیده تا مردان از آنها لذت ببرند. مثلاً آمنه و خدیجه هر دو گوسفندانی بودند که الله صورت انسانی به آنها بخشید تا مردان به جماع با آنها رغبت کنند و خشنود شوند. زن عمر و ابوبکر هم ماده خرانی بودند که الله به آنها صورتی انسانی عطا فرمود. کسی چه می داند شاید این خوکان کون صورتی روزی زن یکی از ما بشوند. آیا شما کنیز کون صورتی دوست ندارید؟ حتماً باید رنگ کونشان سیاه و کیری باشد؟ پس دست از کشتن خوکان بردارید. باشد که روزی زنی به دست آورید که قبلاً خوک بوده و کونی صورتی و زیبا دارد. شخصی از میان جمع فریاد زد: یــــَــ رسولوللا! والله که راست می گویید. اما چرا دیگر آنها را نجس خوانده اید و گفته اید که به خوک ها دست هم نزنیم؟ حضرت باز بر خایه های مبارک دستی کشیدند و آیه ای دیگر نازل شد:
«محمد! امت خود را از دست زدن به نوامیست بر حذر بدار! زنهار که دست امت تو به اهل بیت تو بمالد!»
پس محمد (ک) فرمود: ای امت من! خوک ها ناموس من و شاید اهل بیت من هستند! پس به آنها دست نزنید!
والله اعلم

روایت سوم از امام جعفر صادق است:
روزی امام صادق داشت با یکی از زن های احتمالی پیغمبر (یعنی یکی از همان خوک ها) جماع می فرمود. ناگهان جفت آن خوک که نره خوکی باغیرت بود در صدد تلافی برآمد و یکباره بر پشت امام جهید و تا دسته فرو برد. امام جعفر صادق (عن الله بالکله اش) که کونی بودند را حالی خوش آمد. پس فرمودند چند خوک دیگر نیز آماده کنند که وقتی آب این یکی بر کون مبارک حضرت سرازیر شد خوکان دیگر را نوبت رسد و بر ایشان دخول کنند. اما خبر آوردند که یا امام صادق! خوکان نر دیگر دارند با زنان و کنیزان شما در خفا جماع می کنند. حضرت صادق (ع) که اعصابش کیری شده بود و کیرش حسابی راست شده بود، فرمان داد تا کنیزان و خوکان را با هم بیاورند. اما آنها مشغول جماع و عشق بازی با یکدیگر بودند و از هم دل نمی کندند. پس امام (ع) با یک استمناء به کار خود پایان دادند، اما قسم خوردند که بار دیگر با یک کلک دیگر خوک را نجس و گوشتش را حرام اعلام کنند. پس فردای آن روز اما در پشت منبر فرمودند: ایها المؤمنین! آیا خوکی که کیرش بر امام شما رواست، بر کون یا کوس دیگری هم رواست؟ پاسخ آمد لااااا!!! امام فرمودند پس از امروز خوک چه نر و چه ماده اش برای امت من نجس اعلام می شود. و کسی حق ندارد با خوک بازی کند یا به کیر ایشان دست بمالد یا ادرار و مدفوعشان را بخورد جز اهل بیت من آن هم با اجازۀ من!

بلال حبشی نقل می کند که بانویم خدیجه (س) همواره از این که خوکان را رقیب خود در جماع می دید رنجیده خاطر بود. از این رو همواره به رسولوللا از خوکان بد می گفت. اما خودش در خفا با کیر خوکان عشق بازی می نمود و روزی نبود که چند خوک حشری بر کس ایشان دخول نکنند. روزی پیغمبر اسلام ایشان را در حالی که پستان های مبارکشان را در دهان چند خوک حشری قرار داده بودند دیدند. پیغمبر که خودش یک خوک بی غیرت بود از دیدن این صحنه خوشش آمد و به عمر و علی دستور داد که آنها هم به صورت دبل در کس خدیجه بگذارند. چنین کردند و باز هم جا داشت تا چیز گنده تری بگذارند. پس یکی از بچه خوکان شیرخواره را درسته در کس حضرت خدیجه فرو کردند. بچه خوک تا ته در کس حضرت فرو رفت و گیر کرد. پس از جماع آن روز تا چند ماه بچه خوک در کس حضرت بود. تا این که یک روز که خدیجه نخود خورده بود و گوزهای رعدآسایی ول می نمود، آن بچه خوک از کس حضرت پرتاب شد بغل یکی از کنیزان حضرت محمد. کنیز گفت یا رسولولا! چه فرزند زیبایی دارید. از شما هم زیباتر است. نامش را چه بگذاریم؟ حضرت فرمود امتحان کنید فرزندم نر است یا ماده. کنیز جوان دستی به زیر بچه خوک کشید و عرض کرد: فرزندتان نر است! گفت اسمش را قاسم بگذارید. من هم از این به بعد “ابوالقاسم” صدا کنید. کنیزان چنین کردند اما حضرت خدیجه همواره ایشان را ابولی صدا می زدند.
والله اعلم

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-20 17:53:18 +0430 +0430

الان مسلمونا دوباره شروع ميكنن به فحاشي و زر زدن و حمايت از بيضه ي اسلام ? ? ? ?

5 ❤️

2016-05-20 17:57:53 +0430 +0430

خب کیرم تو این مقاله‌ت

تکلیف مخاطبتو روشن کن. میخوای نقد کنی، بیا درست بگو چرا اسلام حرومش کرده، میخوای فوش بدی خب از اولش معلوم کن قصدت لجن‌مالیه که مام وختمونو واسه یه مش خزعبلات تخماتیک تلف نکنیم.

نمیشه که به نیت خوندن مطلب واکاوانه بیایم ولی بجاش با کسشر مواجه شیم!

«همیشه به شعور مخاطبت احترام بذار، حتی وختی بخوای کس بگی!»

2016-05-20 18:08:26 +0430 +0430

احتمالا خوک مادرتوگاییده تو بدنیا اومدی حروم زاده لاشی

2016-05-20 18:30:48 +0430 +0430

چون لات پشم کرده

0 ❤️

2016-05-20 18:59:25 +0430 +0430

دوستان سخت نگیرید یکم خنده میرزه به سرکاری رفتن اینجوری ?

6 ❤️

2016-05-20 19:45:55 +0430 +0430

خیلی عالیه رسما ریدی به اسلام هرچیزی که باعث سوزش کون مسلمونای این سایت بشه عالیه .از خنده مردم

2016-05-20 20:03:39 +0430 +0430

درد … اومدم با جدیت شروع کنم به خوندن که یهو ریدی !!

2 ❤️

2016-05-20 20:04:00 +0430 +0430

من بعید میدونم که ان خوکخ مارتو کرده و نطفش توی

1 ❤️

2016-05-20 20:08:51 +0430 +0430

باز کونی های همجسنگرای 17 ساله اومدن شدن مدافع دین اسهال .

2016-05-20 20:13:58 +0430 +0430

گوشت خوک حرامه چون در دین یهود حرامه و ممد اون و کپی کرده داده به خورد مردم بی خبر از همه جا

0 ❤️

2016-05-20 20:16:05 +0430 +0430

کیرم تو خواهر مادر هر کی فحش بده.
مادرقحبه ها من به خودتون که فحش ندادم.

4 ❤️

2016-05-22 06:38:08 +0430 +0430
نقل از: mr_sourashe درد .. اومدم با جدیت شروع کنم به خوندن که یهو ریدی !!

خخخخخخخخخخخخخخخخ 🙄
=))

0 ❤️

2016-05-22 07:47:24 +0430 +0430

والا ما در بلاد کفر گوشت خوک،کالاماری،کرم سوخاری،گوشت مار،صدف، گوشت خرگوش خوردیم ولی نفهمیدیم چرا اسلام گفته حرومه(البته برای ما این کسشعرها پشیزی ارزش نداره چون اصولاً هیچ دینی به اندازه یه تار پشممون واسمون ارزش نداره).ولی فهمیدیم که مسلمونا و یهودیا بسیار احمقن که میگن این خوراکی حلاله اون حرومه.حتی صدف که فکر میکردم با خوردنش بالا بیارم هم خوب بود(باید با آب لیمو خوردش حتماً) یا گوشت مار مزه ازون برون میداد (و حتی خوشمزه تر) و با مشروب حسابی چسبید.گوشت خرگوش هم بسیار لذیذ بود (که فکر کنم اونم حرام کرده اسلام یا مکروهه).گوشت خوک هم که دیگه احتیاج به تعریف نداره و خیلی از گوشت گوسفند و گوساله لطیفتر و خوش طعم تره.حتی کالاماری (ماهی مرکب) هم خوب بود و اون کرم سوخاری که تو تایلند سر شرط بندی(شرط این بود که اگه من بتونم حشره بخورم یه جنده مهمونم ولی اگه نتونم بخورم برای هر کدومشون باید پول یه جنده رو میدادم!) با رفقا خوردیم(اول قرار بود سوسک شکلاتی بخوریم!از این سوسک خپلای جنگلی بود که یه لایه کاکائو روش بود) ولی چون تمام سلولهای بدنمان به لرزه درآمد به همون کرم چاقالو رضایت دادن و در مقابل چشمان حیرت زده رفقای دیوث!کرم را خوردیم و در کمال تعجب مزه بادوم هندی میداد که تازه یه پاکت دیگه از یارو خریدیم و کرمها رو نوش جان فرمودیم که هی رفقا میگفتن تو میمیری جنازه تو میبریم تهرون ?

1 ❤️

2016-05-22 13:28:09 +0430 +0430

اینجور نقد کردن وفحش دادن به مقدسات یه دین فقط سماجت طرف مقابل رو به دنبال داره…

مثل این می مونه به پدرومادر یه نفر فحش بدی بعد ازش بخوای تورو دوست خودش بدونه.راه نقد کردن این نیست دوست من!

2 ❤️

2016-05-22 22:01:40 +0430 +0430

تخم حرومی برو ببین مادرت با چند نفر خوابیده که تو حرومزاده اومدی به دنیا ابلیس کثیف

-1 ❤️

2016-05-23 11:22:45 +0430 +0430

این ویدیو شفاف سازی علیرضا رضایی در همین مورده. حتما ببینید خیلی باحاله

https://youtu.be/GCkYMwvmtgQ

1 ❤️

2016-05-23 11:29:39 +0430 +0430
نقل از: غریبه..یزدی من همینکه به طویله امام سجاد (ع) رسیدم بقیشو نخوندم فقط به سوال خوک جواب میدم. اسلام مجموعه ای از دین های الهی اسلام یهود و مسیحیت است. مثلا توی دین زرتشت شراب حرام است و توی دین های دیگه هم چیز های دیگه ای حرام است. اسلام حرام های دین هارو در خودش جای داده و همیشه چیزهایی که برای سلامتی روح و جسم ما ضرر دارد را حرام کرده که ما مراقب سلامتی خودمون باشیم و محققان کشف کردن که در گوشت خوک نوعی کرم است که برای بدن انسان ضرر بسیار دارد و به همین علت حرام است. درضمن مطلبت تو کونت کیونی 🙄 ?

این آقا که این متن خوک رو نوشته خودش حروم زاده و هومن خوک ننشو گاییده کسش بی همه چیز تو فکر جقه خودت برس چرا پخش میکنی

0 ❤️

2016-05-23 11:36:15 +0430 +0430

خجالت بکش بی شعور

0 ❤️

2016-05-23 11:41:23 +0430 +0430

اتفاقا گوشت گاو نسبت به گوشت خوک انگل بیماری زا بیشتر داره.

1 ❤️

2016-05-23 12:10:42 +0430 +0430

خوک ننه و خواهرتو گاییده و صاحب خوک پول نداده,اسلام حروم کرده,چون کرده پول نداده به ناموست

0 ❤️

2016-05-24 09:37:35 +0430 +0430

موجود نالایق تو قصد نداشتی علت حرمت گوشت خوک رو بررسی کنی وگرنه اگر دستت را از شورت مامان دوزت در می آوردی وسرچ میکردی علتش را متوجه میشدی.
فقط دوستان همین نکته رو عرض کنم برای حقانیت اسلام همین بس که دشمنانش بجای استفاده از برهان ودلیل ومنطق برای نقد اسلام دست به توهین به مقدسات وفحاشی میکنند چراکه توان بحث عاقلانه ومنطقی رو ندارند زیرا مغزهایشان از گچ پر شده ودر رگ هایشان به جای خون آب منی جریان دارد.
بدرود

0 ❤️

2016-05-24 09:49:52 +0430 +0430
ali.anm: فقط دوستان همین نکته رو عرض کنم برای حقانیت اسلام همین بس که دشمنانش بجای استفاده از برهان ودلیل ومنطق برای نقد اسلام دست به توهین به مقدسات وفحاشی میکنند چراکه توان بحث عاقلانه ومنطقی رو ندارند زیرا مغزهایشان از گچ پر شده ودر رگ هایشان به جای خون آب منی جریان دارد.
_

اینم نتیجه‌ی گوهکاری امثال تو!

4 ❤️

2016-05-24 10:20:54 +0430 +0430

توهین نکن بچه جووون…مسلمونا سرتو مثل داعش میبرنا…از ما گفتن بود ? ? ?

3 ❤️

2016-05-24 13:50:19 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
ali.anm: فقط دوستان همین نکته رو عرض کنم برای حقانیت اسلام همین بس که دشمنانش بجای استفاده از برهان ودلیل ومنطق برای نقد اسلام دست به توهین به مقدسات وفحاشی میکنند چراکه توان بحث عاقلانه ومنطقی رو ندارند زیرا مغزهایشان از گچ پر شده ودر رگ هایشان به جای خون آب منی جریان دارد.
_

دوستان عرض نکردم جز توهین کاری بلد نیستند
موفق باشید

0 ❤️

2016-05-24 14:52:17 +0430 +0430
نقل از: ali.anm
نقل از: اسکلت حشری
_

دوستان عرض نکردم جز توهین کاری بلد نیستند
موفق باشید

_

روی سخن من با صاب‌تاپیک بود، نه جنابالی.

0 ❤️

2016-05-27 07:08:08 +0430 +0430
.........

0 ❤️

2016-07-03 22:39:01 +0430 +0430

خخخخخخخخ
اولش فکر کردم جدیه خخخخخخخخخ

0 ❤️

2016-07-04 00:29:40 +0430 +0430

اولا اگر سوالی داری مثل ادم بیا بپرس لازم به کسشعر گفتن درمورد اماما نیست بچه،
دوما من یجا خوندم که خوک چون حیوان بی شرم و بی حیایی هس بخاطر این گفتن حرامه چون میگن انسان گوشت هرچیزی رو بخوره خلق و خوی اون رو یکم میگیره، درصورتی که خوک گیاه خوار هست و از این لحاظ موردی نداره

0 ❤️

2016-07-04 00:56:14 +0430 +0430

خدایی کس شر اینجوری نه دیده بودم نه خونده بودم.
فقط یه چیز بهت میگم و بس
عزیز من قرص هاتو درست بخور

0 ❤️

2016-07-04 03:17:05 +0430 +0430

4 ریقوی بسیجی که از دین اسهالی دفاع کردن ساعت اظهار فضلشون مصادفه با اذان صبح 🙄 پا میشن نماز میخونن و میان سایت سکسی اونم 5 صبح ?

2 ❤️

2016-07-08 11:43:55 +0430 +0430

وجدانا دمت گرم اینقدر خندیدم که نگو واقعا روحم رو شاد کردی خدا دلت رو شاد کنه.خیلی مطالبت عالی و خنده دار بود.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «