چرا گوگل view image رو حذف کرد؟

1396/11/29

با سلام
کاربرانی که اهل سرچ و سیو عکس از گوگل هستن نمیدونن چرا دیگه آیکون view image توی گوگل نیست که بشه راحت هرکدام عکسها رو دونه دونه در یه تب جدا نگه داشت تا بعد از بارگزاری کاملشون همه رو راحت در سیستم ذخیره کرد؟

نمیدونم چرا این گزینه حذف شده واقعا خیلی رو اعصابمه
کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه لطفا ممنون

708 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-02-18 10:32:53 +0330 +0330

این آیکون رو میگم که دیگه کنار عکسها نیست . واقعاچرا آخه؟ :( :-S

0 ❤️

2018-02-18 10:37:14 +0330 +0330

آخ گفتی ! این برای منم خیلی کاربرد داشت فکر میکردم مشکل از آپدیت مرورگر خودمه که دیگه نشونش نمیده چرا حذفش کردن پس؟؟؟؟

0 ❤️

2018-02-18 10:43:49 +0330 +0330
نقل از: Baron.Corbin.Alone.wolf چون یه سری از سایت ها به دلیل اینکه همه میرفتن گوگل عکس میگرفتن و کسی نمیرفت تو سایتشون به گوگل شکایت کردن. گوگل دیوص هم به خاطر حق کپی رایت گرفت این قابلیت رو حذف کرد. واقعا خاک برسرشون که این قابلیت رو حذف کردن . الان دیگه باید بری تو سایت تا بتونی عکسو ذخیره کنی. این سایت هم یه سایت مرجع عکسه میتونی به جای گوگل استفاده کنی https://yandex.com/images/

واقعا چه مسخره ! :| الببه هنوز سیوشون میشه کرد ولی دیگه نمیتونیم با این قابلیت یکی یکی توی تب جدید بازشون کنیم که دونه دونه سر جاشون کامل لود بشن تا بعد با کیفیت خودش سیو کنیم . خب اینجوری که بازم کسی تو سایت خود عکسها نمیره ولی فقط کارش یه ذره سخت تر میشه به جای این که راحت هر عکس رو جدا جدا تو یه تب باز کنه مجبوره عکس رو همونجا توی گوگل بزنه روش بعد منتظر بمونه که لود شد بعد از همونجا سیو کنه و بزنه روی عکس بعدی و.... حالا نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه ولی برای من خیلی سخت شد .

بابت این لینک هم که دادی واقعا ممنون تو این عملکردی مث ویو ایمج وجود داره؟

1 ❤️

2018-02-18 10:46:07 +0330 +0330
نقل از: ali768 بخاطر قوانین کپی رایت . ولی همچنان میتونید کنترل راست بگیرید لینک عکسو کپی کنید و توی یه تب دیگه باز کنید.

آره ولی وقتی عکس کامل لود شده باشه میتونیم این کارو بکنیم هنوز لود نشده باشه کنترل راست بگیریم عکس با کیفیت پایین باز میشه توی تب جداگونه . خوبی اون قابلیت این بود که عکسها رو میشد توی تب های جداگونه لود کرد بعد با خیال راحت سیوشون کرد :( حییییییییییییف ?

0 ❤️

2018-02-18 10:54:18 +0330 +0330

واقعا هر کسی لیاقت وقت گذاشتن نداره!

0 ❤️

2018-02-18 10:59:55 +0330 +0330
نقل از: Baron.Corbin.Alone.wolf چون یه سری از سایت ها به دلیل اینکه همه میرفتن گوگل عکس میگرفتن و کسی نمیرفت تو سایتشون به گوگل شکایت کردن. گوگل دیوص هم به خاطر حق کپی رایت گرفت این قابلیت رو حذف کرد. واقعا خاک برسرشون که این قابلیت رو حذف کردن . الان دیگه باید بری تو سایت تا بتونی عکسو ذخیره کنی. این سایت هم یه سایت مرجع عکسه میتونی به جای گوگل استفاده کنی https://yandex.com/images/

اینم میتونید امتاحان کنید:
How to get the Google view image

برا خودم جواب گرف.

1 ❤️

2018-02-18 11:03:41 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

اینم میتونید امتاحان کنید:
How to get the Google view image

برا خودم جواب گرف.

این سایت رو دیدم خودم ولی به زبان اصلی نوشته . شما دقیقا چه کار کردید؟

0 ❤️

2018-02-18 11:05:10 +0330 +0330
نقل از: develop_er دوست عزیز اگر از Browser گوگل یعنی Google Chrome استفاده میکنید، کماکان میتونید با Right (اگر با Computer هستید) [و یا نگه داشتن (Press & Hold) در گوشی های موبایل و تبلت ها] بعد از بازشدن منو، روی Open image in new tab رفته و اون رو انتخاب کنید، دقیقا مثل قبل براتون عکس رو با کیفیت اصلی و اندازه واقعی باز میکنه. تنها فرقش هم با گذشته اینه که یک تب جدید باز میشه[البته برای خود من که همه چیز رو توی تب جدید باز میکردم بهتر هم هست!!]. نهایتا شما اگه نخواستید تب قبلی(جایی که Search result رو براتون آورده) رو میبندید! پس چیزی زیاد تغییر نکرده. منتها من Browser دیگه ای در حال حاضر ندارم که ببینم این قابلیت رو اون ها هم دارن یا نه ولی قطعا باید توی اون ها هم یک چیزی به این عنوان وجود داشته باشه.

دوست عزیز اینو خودم میدونم ولی اینجوری باید صبر کنی عکس کامل لود بشه بعد کلیک راست کنی درغیراینصورت عکس رو با کیفیت پایین تو یه تب دیگه برات نگه میداره . خوبی اون آیکون این بود که عکس ها رو توی تب های جداگونشونم لود میکرد تا به کیفیت اصلی برسن

پ ن : یعنی نیازی نبود شما برای هر عکسی که روش کلیک میکنی صبر کنی لود بشه بعد راست کلیک بزنی . چون من اگه بخوام برای لود شدنش صبر کنم که خب همونجا سیوش هم میکنم

0 ❤️

2018-02-18 18:22:41 +0330 +0330
نقل از: develop_er واقعا هر کسی لیاقت وقت گذاشتن نداره!

فکر کنم منم همونقدر براتون وقت گذاشتم که بگم این چیزی که گفتید رو خودم میدونستم و مشکل من دقیقا کجاست!!!

0 ❤️

2018-02-18 18:55:06 +0330 +0330

واسه کروم و موزیلا ی افزونه هست ک راحت برش میگردونه
chrome . google . com/webstore/detail/view-image/jpcmhcelnjdmblfmjabdeclccemkghjk/related

addons . mozilla . org/en-US/firefox/addon/view-image

0 ❤️

2018-02-19 06:04:33 +0330 +0330

میتونید از موتور جستوگر bing.com استفاده کنید .

0 ❤️

2018-02-19 07:56:23 +0330 +0330

یبار که روی عکس کلیک کردی و گزینه هاش اومدن فقط کافیه روی عکس راست کلیک کنی این گزینه رو بزنی copy image location بعدش تو تب جدید paste کن
با کیفیت اصلی باز میشه برات

0 ❤️

2018-06-25 11:33:23 +0430 +0430

چون گوگل میخواد که حق کپی رایت عکاس ها رعایت بشه برای همین این قابلیت رو حذف کرد.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «