چطو مخ بزنم

1398/01/05

سلام دوستان
من دانشجو ام ۱۹ سالم هس ولی بلد نیسم چطوری مخ بزنم یا دوس دختر پیدا کنم اگه کسی کمک کنه ممنون میشم
حقیقتش فقط دنبال کردن نیسم که برم دنبال جنده ها

1793 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-25 13:09:46 +0430 +0430

یاد خودم افتادم 17 سالم بود اینو سرچ می کردم که چطور مخ بزنم ولی راه حل های اشتباه و ناموفق می دادن

تجربه ی واقعا موفقی پیدا کردم تو مخ زنی تنها یه راز داره فقط یک راز داره مخ زنی وارد بحث های متفرقه با دخترا شو مثلا چه می دونم درمورد درس درمورد فیلم درمورد موضوع مورد علاقه اونا همین که آشنا شی باهاشون دیگه وارد دوستی اجتماعی می شی بعدش یه مدت گذشت صلاح دیدی وارد رابطه صمیمی شو دیگه تمام هیچ راه دیگه ای وجود نداره راه های دیگه از ماشین و پول می گذره توام دنبال جنده نیستی تمام

1 ❤️

2019-03-25 13:14:10 +0430 +0430

Bi با شخصیت اهل سفر خارجی بیاد خصوصی

0 ❤️

2019-03-25 13:23:34 +0430 +0430
نقل از: naderiohmygod یاد خودم افتادم 17 سالم بود اینو سرچ می کردم که چطور مخ بزنم ولی راه حل های اشتباه و ناموفق می دادن

تجربه ی واقعا موفقی پیدا کردم تو مخ زنی تنها یه راز داره فقط یک راز داره مخ زنی وارد بحث های متفرقه با دخترا شو مثلا چه می دونم درمورد درس درمورد فیلم درمورد موضوع مورد علاقه اونا همین که آشنا شی باهاشون دیگه وارد دوستی اجتماعی می شی بعدش یه مدت گذشت صلاح دیدی وارد رابطه صمیمی شو دیگه تمام هیچ راه دیگه ای وجود نداره راه های دیگه از ماشین و پول می گذره توام دنبال جنده نیستی تمام

حالا اگر دختره فامیل بود و با هم حرف نمیزدید چطور؟

0 ❤️

2019-03-25 21:57:38 +0430 +0430
نقل از: naderiohmygod یاد خودم افتادم 17 سالم بود اینو سرچ می کردم که چطور مخ بزنم ولی راه حل های اشتباه و ناموفق می دادن

مرسی از راهنماییت

1 ❤️

2019-03-27 08:07:35 +0430 +0430
نقل از: Love_mmf

حالا اگر دختره فامیل بود و با هم حرف نمیزدید چطور؟

هرکه را طاووس خواهد، جور هندوستان کشد ?

همین فامیل رو بالاخره باید یه جوری بهش دسترسی داشته باشی که یه موضوع مشترک پیدا کنی باهاش.
کار تو آسون تره چون فامیله و از قبل می شناست اینستاگرام داری شرو ع کن فالو کردن و سر حرف رو روی عکسایی که می ذاره باز کن

1 ❤️

2019-03-27 15:50:37 +0430 +0430
نقل از: Mrbehnam_hot

ﺍﯼ ﮐﯿﺮ ﺗﻮﯾﯽ ﭼﻮ ﺧﻠﻖ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻭﺭﻧﮓ

ﮔﻪ ﮐﺲ ﻃﻠﺒﯽ ﮔﺸﺎﺩﮔﻪ ﻗﻤﺒﻞ ﺗﻨﮓ

ﺑﺎ ﺳﯿﻢ ﺯﮐﺮﺑﻪ ﮐﺲ ﺗﻠﯿﻔﻮﻥ ﮐﺮﺩﻡ

ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻋﻼﺭﻗﻢ ﺗﻮ ﻣﻦ ﮐﻮﻥ ﮐﺮﺩﻡ

ﮐﺲ ﻧﯿﺰ ﺟﻮﺍﺏ ﺗﻠﮕﺮﺍﻓﯽ ﺑﻪ ﺣﻘﯿﺮ

ﻣﻦ ﻧﯿﺰ ﻣﻬﺮ ﺗﻮﺭﺍ ﺯ ﺩﻝ ﺑﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﮐﺮﺩﻡ

ﮔﺮ ﮐﺲ ﺑﮑﻨﻢ ﮔﺸﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺣﺪ ﺑﯿﺶ ﺍﺳﺖ

ﮔﺮ ﮐﻮﻥ ﺑﮑﻨﻢ ﮐﻪ ﺗﻨﮕﯽ ﺍﺵ ﺩﻝ ﺭﯾﺶ ﺍﺳﺖ

ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻮﺩ ﺁﻥ ﺟﻠﻖ ﻓﺮﻧﮕﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺯﺩﻥ

ﺗﻨﮕﯽ ﻭ ﮔﺸﺎﺩﯼ ﺍﺵ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺵ

است

گفتم که فقط دنبال گاییدن و نیاز جنسی نیسم که شما گفتی جق بزن البته اگه شعره جوابه تاپیک باشه
به نظرم از لحاظ های دیگه هم به دختر نیاز دارم

0 ❤️

2019-03-28 00:55:19 +0430 +0430
نقل از: ALIIINS به نظرم اول از همه قیافه مهمه بعد پول و تیپ اگه داری که خوشبحالت اگه نه که مثل من بدبختی هیشکی هم سمتت نمیاد اینا که میگن زبون میخواد و پررو بودن چرته من امتحان کردم جز کیر که حوالت میشه هیچی سمتت نمیاد!

قیافه ام متوسطه تقریبا وضعیت پول هم خوبه ولی از نظر رو داشتن ریدم به نظرم رو داشتن هم تا حدی موثره لااقل برای شروع رابطه باید یکم ادم رو داشته باشه و نظر شخصیم اینه که قیافه پسر متوسط هم باشه کفایت میکنه میگم نظر شخصیمه چون دخترا بیشتر اقتدار یا لااقل هیکل مردا رو دوس دارن تا قیفافه شونو و اینکه من خیلی توی جامعه نبودم که دخترا بیان طرفم و اینا فقط تو دانشگاه دخترا رو میبینم رشته ای هم که میخونم توی دوتا کلاس تشکیل میشه و از قضا توی کلاس ما فقط پسره پس فرصتش خیلی نبوده البته از چن تا دختر خوشم اومد ولی جرئت یا عرضه شو نداشتم که برم طرفشون ببخشید طولانی شد سرت رو هم درد اوردم

0 ❤️

2019-03-28 01:57:36 +0430 +0430

مخ نزنی یعنی مخ زدی…
تو یه حرفه اگه معروف بشی اینم مخ زنیه
بعضی دخترا دنبال پسرای سنگین هستن که زیاد هَوَل نیستن
بلانسبت

1 ❤️

2019-03-28 03:43:11 +0430 +0430
نقل از: ALIIINS به نظرم اول از همه قیافه مهمه بعد پول و تیپ اگه داری که خوشبحالت اگه نه که مثل من بدبختی هیشکی هم سمتت نمیاد اینا که میگن زبون میخواد و پررو بودن چرته من امتحان کردم جز کیر که حوالت میشه هیچی سمتت نمیاد!

ایول خیلی باحال بود خخخخ

0 ❤️

2019-03-28 15:07:46 +0430 +0430
نقل از: BoyQOM2019 فقط مونده شانست چی باشه.میبینی یه دختر تو شرایطی فقط همدم میخواد هیچی دیگه واسش مهم نیس اونوقت اگه ب پستش بخوری ..........

من از این شانسا ندارم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «