چطور عکس قابل کلیک ایجاد کنم؟

1392/01/29

این سوالی است که هر چند وقت یک بار پرسیده می شود:

سوال:
چطوری میتونم لینک های تاپیکهامو بصورت متن یا عکس در بیارم مثلا 1متن یا یه عکسی رو میزارم کاربر کلیک میکنه روش میره به تاپیک من؟

جواب:

• به ادیتور متن بروید.

• عکس مورد نظر را به روش عادی آپلود کنید (روش آپلود عکس)
    (توجه کنید که پس از آپلود و ذخیره عکس نمایش آن چند دقیقه ممکن است طول بکشد.)

• می بینید که کد html عکس در ادیتور متن آمده است:

• کد اچ تی ام ال عکس را مارک و کپی (کلیک راست و copy) کنید.

• دکمه «افزودن لینک را از بالای ادیتور متن بزنید:

• در فیلد Link URL آدرس دلخواه تان را اضافه کنید (مثلا آدرس پست مورد علاقه تان یا وبلاگ شخصی تان و …)

• دکمه OK را بزنید.

• می بینید که کد لینک مورد نظر به ادیتور متن افزوده شده است:

• حال کافی است کد عکس (سطر اول) را کپی کنید و بین تگ های a در سطر دوم بگذارید.

کد عکس لینک شده شما آماده است. اگر دکمه ذخیره را بزنید می بنید که عکس قابل کلیک است و با کلیک شما را به صفحه مورد نظرتان منتقل می کند.

همچنین می توانید کد مورد نظر را کپی کنید و در امضایتان بگذارید.

1688 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-22 05:55:35 +0330 +0330

سلام و خسته نباشید خدمت ادمین محترم
سؤال من راجع به ویرایش پروفایل و تصویر پروفایلم هستش که هر کاری میکنم انجام نمیشه با وجود اینکه قسمت راهنما رو کامل مطالعه کردم و هر کاری کردم که تصویر ایجاد بشه برای پروفایلم انجام نشده لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
با تشکر

1 ❤️

2018-10-22 07:07:15 +0330 +0330
نقل از: anitasadr سلام و خسته نباشید خدمت ادمین محترم سؤال من راجع به ویرایش پروفایل و تصویر پروفایلم هستش که هر کاری میکنم انجام نمیشه با وجود اینکه قسمت راهنما رو کامل مطالعه کردم و هر کاری کردم که تصویر ایجاد بشه برای پروفایلم انجام نشده لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم با تشکر

شاید مشکل از مرورگرته
با یه مرورگر دیگه امتحان کن

0 ❤️

2021-12-10 13:47:05 +0330 +0330

لطفا اگر برای شما امکان دارد شکل علامت پایین و بالا کردن صفحه که با علامت گزارش علامت تخلف مانند هم است را تغییر بدهید . یا اگر امکان دارد هر کدام از آنان را در یک طرف صفحه قرار بدهید . چون چه بسیار کاربران ویژه ای که با گوشی همراه وارد انجمن میشوند آن دو را با یکدیگر اشتباه کلیک میکنند . از شما متشکرم .

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «