چطوری کاربرای فیک شهوانی رو پیدا کنیم ؟

1397/11/01

درود

امیدوارم که حالتون خوب باشه

یه چند روزیه دارم میبینم تا دلت بخواد فیک زیاد شده حالا کاری با اونا نداریم بزار تو حال خودشون باشن و شاید از این طریق خودشونو ارضا میکنن

مشکل اونایی هستن که از سادگی و شهوت بقیه که باعث شده مغزشون کار نکنه سو استفاده میکنن و روزانه شاید بالای 10 میلیون تومن کلاه برداری میکنن !!!

برای همین خواستم این تاپیکو بزنم که این افراد به سادگی گول این افراد رو نخورن و جیبشونو پر نکنن

خب برای شروع بگم که چندین راه مختلف وجود داره که حتی میتونید اسم صاحب عکس و تاریخی که آپلود شده در اینترنت سایز عکس و حتی اینکه با چه دوربینی گرفته شده و … رو هم در بیارید

به ترتیب همرو آموزش میدم و معرفی میکنم

برای شروع از گوگل شروع میکنیم که 2 تا سرویس برای این کار داره یکی ساده و رایگانه و دیگری امکانات خیلی زیاد و پولی :

سرویس ساده و رایگان :

وارد سایت گوگل بشین و برین به قسمت سرچ عکس

همونطور که روی عکس میبینید روی آیکون دوربین کلیک کنید

و بعد رو Upload an image بزنید

حالا اون عکسی که میخواید ببینید برای چه کسی هست رو از این قسمت آپلود کنید تا صاحب عکس رو پیدا کنه

برای نمونه من چند روز پیش یک کاربر دزدی که داشت سو استفاده میکرد فکر کنم اسمش ali.daneshjoo بود عکس گذاشته بود که شاه کون و …

هرچی هم میگفتی فیک هست و عکس برای یکی دیگست که اصلا ایرانی نیست ولی بازم میومد میگفت نه درسته و تو فلانی

جالبیش اینه دوبراه تاپیک زده و داره بدبخت بیچاره هارو تلکه میکنه

خلاصه اون رو انتخاب کردم که این عکس بود

خوب بعدش نتیجه این شد :

همونطور که میبینید نتایج زیادی پیدا شده که فیک بودن عکس رو میشه تشخیص داد که این عکس رو از کجا برداشته و داره کلاه برداری میکنه

به همین راحتی و تو چند دقیقه میتونید کاربرای دروغین رو پیدا کنید

تو تاپیک بعدی آموزش یه سایت دیگرو میدم که مشخصات کامل عکس مثل نام صاحب عکس ، سایز عکس ، زمان اولین آپلود تو اینترنت ، دوربینی که باهاش عکس گرفته شده ، تو چه پیج و سایتی گذاشته شده و … رو براتون میگم

امیدوارم براتون مفید بوده باشه

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-21 15:19:42 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty منم فیکم فکر کنم

باید عکست دیده بشه ?

1 ❤️

2019-01-21 15:21:24 +0330 +0330

هر چقدرم تلاش کنیم باز یه سری ها کاری به این حرفا ندارن فقط جوووون بده بخوریم و بکنیم و ننویسن هر روز کهیر میزنن

1 ❤️

2019-01-21 15:44:41 +0330 +0330

🙄

1 ❤️

2019-01-21 17:58:25 +0330 +0330

*** مردم ساندویچی مگه وقت میذارن این کارا رو بکنن مثل گوسفند زیر هر عکس لایک و کامنت میکارن و اینجا از در و دیوارش "جوووون " میباره ***

2 ❤️

2019-01-21 20:44:30 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: ipes

باید عکست دیده بشه ?

عکس امضام هست

یکی از عکسام هم تو تاپیک داستان کریسمس(5) هم هست

اگه خواستی ببین (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

خب پس حله دیگه چی میخوای :دی

0 ❤️

2019-01-21 20:46:28 +0330 +0330
نقل از: Korkak *** مردم ساندویچی مگه وقت میذارن این کارا رو بکنن مثل گوسفند زیر هر عکس لایک و کامنت میکارن و اینجا از در و دیوارش "جوووون " میباره ***

جالبیش اینجاست میری میگی اینطوریه

بعد از پست تو باز هم ادامه میدن !!!

یعنی میمونی بخندی یا گریه کنی :|

1 ❤️

2019-01-21 22:12:25 +0330 +0330

ایول خیلی باحاله. بازم ادامه بده

1 ❤️

2019-01-22 10:18:25 +0330 +0330
نقل از: Korkak *** مردم ساندویچی مگه وقت میذارن این کارا رو بکنن مثل گوسفند زیر هر عکس لایک و کامنت میکارن و اینجا از در و دیوارش "جوووون " میباره ***

*** به شخصه زورم میگیره (dash) قبلا زیاد دست فیکارو رو میکردم ولی دیدم دوس دارن گول بخورن دیگه بیخیال شدم ***

3 ❤️

2019-01-22 13:16:02 +0330 +0330
نقل از: mester.shah ایول خیلی باحاله. بازم ادامه بده

حتما

0 ❤️

2019-01-22 15:45:27 +0330 +0330
نقل از: Korkak

به شخصه زورم میگیره (dash) قبلا زیاد دست فیکارو رو میکردم ولی دیدم دوس دارن گول بخورن دیگه بیخیال شدم

همین

آدم نمیتونه بیخیال بشه

بعضیا که حقشونه شهوتشون زده به عقلشون ولی بعضیا از روی سادگیه و آدم نمیتونه بیخیال بشه گناه دارن

0 ❤️

2019-01-22 22:31:25 +0330 +0330

اموزنده و مفید،ممنون

1 ❤️

2019-01-24 12:10:29 +0330 +0330
نقل از: wild_girl اموزنده و مفید،ممنون

ممنون عزیز لطف داری ?

1 ❤️

2019-01-24 12:29:15 +0330 +0330
نقل از: gropmafiai گروه س ک س ی تلگرام دختر و پسرای زیر 20 بالا ی 20 بیاد حذف میشه شماهم بیاید لینگ گپ روی عکس

ریپورتم

0 ❤️

2019-01-24 13:23:11 +0330 +0330

اولا مرسی از زحمتت و اطلاع رسانیت عزیز.

ثانیا باید نهضت نا امن کردن سایت برای افراد فیک، کلاهبردار و حرام زاده رو ایجاد کنیم. با تلاش امثال شما…

1 ❤️

2019-01-24 16:54:21 +0330 +0330
نقل از: kandom1400 اولا مرسی از زحمتت و اطلاع رسانیت عزیز.

ثانیا باید نهضت نا امن کردن سایت برای افراد فیک، کلاهبردار و حرام زاده رو ایجاد کنیم. با تلاش امثال شما…

خواهش میکنم

اونا که نیاز به کاری ندارن تقریبا 99 درصد میدونن اونا کلاه بردار هستن

اونایی هم که سرشون کلا میره به نظر من حقشونه چون برای مثال میبینی طرف تاپیک زده چند نفر اومدن گفتن کلاه برداره ولی پشت سرش میبینی یکی اومده به به چه چه میکنه !

خب این آدمی که خودشو به خواب زدرو و شهوتش جلوی چشماشو گرفته نباید کاری داشت حقشه هر بلایی سرش بیاد

1 ❤️

2019-01-24 17:38:48 +0330 +0330

لایک داری. چندتا نکته. پارسال یه تاپیکی با همین موضوع زدم و هم دستشون رو رو کردم و هم آموزش دادم ولی بعد از یه مدتی خسته شدم! لامصبا عین قارچ رشد میکنن. این روش یه ایرادی هم داره اونم اینکه اگه عکسی فقط تو تلگرام یا شبکه های دیگه آپلود شده باشه دیگه نمیشه منبعش رو پیدا کرد. بعدش هم کلاه بردارها خیلی مشخص هستن. همشون قبل از ملاقات یه مبلغی رو ازت درخواست میکنن مثل 10 یا 5 هزارتومن. اون مال باختهء بیچاره هم که کیرش بلند شده با خودش میگه 10 تومن که چیزی نیست و واریز میکنه و به همین راحتی سرش کلاه میره. آخه شکایت هم نمیشه کرد! مثلا بری تو دادگاه و بگی میخواستم کس بکنم و پول ریختم به حسابش و سرم کلاه گذاشته! اون وقت همونجا در جا خودتو میگیرن ? به هر حال خسته نباشی. اگه خواستی یه سر به تاپیک آموزش مچ گیریم بزن. امیدوارم این کارتو ادامه بدی و خسته نشی، هرچند این فیکا اینقدر زیادن که خسته ات میکنن

1 ❤️

2019-01-24 17:40:00 +0330 +0330

دم شما گرم روش دومي رو حتما پست كنيد چون خيلي بدرد بخوره بقول شما كلاش و كلاهبردار توي اين خرابشده روز ب روز بيشتر ميشه اي ول داري ?

1 ❤️

2019-01-24 17:53:30 +0330 +0330

کاشکی این تاپیک همیشه بالا باشه دست این جغیا و دست به دولها رو شه. ?

1 ❤️

2019-01-24 21:15:50 +0330 +0330

نمردیم و زرنگ های سایت رو هم دیدیم …آخه تو این مملکت کجاش وکدوم کارش شبیه به واقعیه که اینجا دنبالش میگردین …هرکس وارد این سایت میشه همون سردرش نوشته دیگه …همه متوجه میشن فقط میخوان دور از هیاهو یکم اینجا وقت بگذرونن …وقتی حتی یه دونه اسم واقعی نیست چیو میخواین ثابت کنید …همین الان خود شما فیک هستین …

0 ❤️

2019-01-24 21:19:56 +0330 +0330

*** به شخصه زورم میگیره (dash) قبلا زیاد دست فیکارو رو میکردم ولی دیدم دوس دارن گول بخورن دیگه بیخیال شدم ***

یا آینه نداری یا چشمات کور شدن مجلوق که نمی‌بینی خودت بیشتر شبیه گوسفندی نه اعضای سایت …این‌همه ادعا داری خب خودت یه عکس واقعی بزار ببینیم چی بارته .‌

0 ❤️

2019-01-24 21:33:04 +0330 +0330

وای من به ali daneshjoo پول دادم ک

0 ❤️

2019-01-24 21:41:05 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور لایک داری. چندتا نکته. پارسال یه تاپیکی با همین موضوع زدم و هم دستشون رو رو کردم و هم آموزش دادم ولی بعد از یه مدتی خسته شدم! لامصبا عین قارچ رشد میکنن. این روش یه ایرادی هم داره اونم اینکه اگه عکسی فقط تو تلگرام یا شبکه های دیگه آپلود شده باشه دیگه نمیشه منبعش رو پیدا کرد. بعدش هم کلاه بردارها خیلی مشخص هستن. همشون قبل از ملاقات یه مبلغی رو ازت درخواست میکنن مثل 10 یا 5 هزارتومن. اون مال باختهء بیچاره هم که کیرش بلند شده با خودش میگه 10 تومن که چیزی نیست و واریز میکنه و به همین راحتی سرش کلاه میره. آخه شکایت هم نمیشه کرد! مثلا بری تو دادگاه و بگی میخواستم کس بکنم و پول ریختم به حسابش و سرم کلاه گذاشته! اون وقت همونجا در جا خودتو میگیرن ? به هر حال خسته نباشی. اگه خواستی یه سر به تاپیک آموزش مچ گیریم بزن. امیدوارم این کارتو ادامه بدی و خسته نشی، هرچند این فیکا اینقدر زیادن که خسته ات میکنن

فدات

در مورد روش چرا میشه تو قسمت advanced search میشه مشخص کنی که عکس رو در کدوم شبکه بگرده دنبالش البته توی تلگرام نیمشه ولی توی تلگرام هم ربات های زیادی هستن که این کارو میکنن که به مرور زمان وقت کنم آموزششو میزارم توی گوگل هم اگر اکانت دولوپر developer داشته باشی امکاناتنی بهت میده که حتی نوع دوربینی که عکس رو گرفته هم مشخص میکنه برات !

در مورد شکایت هم هیچ مشکلی نداره شما بری بگی میخواستم مثلا برای سکس پول دادم نمیگن خودت کاری کردی چون جرمی اتفاق نیفتاده انجامش ندادی ولی پدر اونی کهپول ریختن به حسابشو در میارن ( قبلا تجربه یکی از بچه ها بوده که اون طرفو گرفتن به جرم فحشا 3 سال حبس براش زدن )

مشکل اینه که اون بدبختا هم مثل شما فکر میکنن که نمیرن شکایت کنن ولی شکایت بکنن پوست طرفو میکنن

0 ❤️

2019-01-24 21:41:31 +0330 +0330
نقل از: Poyaa09 نمردیم و زرنگ های سایت رو هم دیدیم ...آخه تو این مملکت کجاش وکدوم کارش شبیه به واقعیه که اینجا دنبالش میگردین ..هرکس وارد این سایت میشه همون سردرش نوشته دیگه ..همه متوجه میشن فقط میخوان دور از هیاهو یکم اینجا وقت بگذرونن ..وقتی حتی یه دونه اسم واقعی نیست چیو میخواین ثابت کنید ..همین الان خود شما فیک هستین ..

حرفت درسته ولی دقیقترش اینه که اینجا 90 درصد فیکن فقط 10 درصد واقعی هستن. ادم عوضی به تور همه ما خورده ولی اگه اینجا بچرخی یه کم ، ادم درست هم پیدا میکنی این حرف دیگران نیست بلکه خودم با چشم خودم دیدم. هم پسر هم دختر .

1 ❤️

2019-01-24 21:56:37 +0330 +0330
نقل از: arman.pt

اون خوار جنده که کلاه برداره منم پول دادم ولی بلاکم کرد عکس از فیش واریزی هنوزم هست خواستی بدم ببین

0 ❤️

2019-01-24 21:59:22 +0330 +0330
نقل از: Poyaa09

به شخصه زورم میگیره (dash) قبلا زیاد دست فیکارو رو میکردم ولی دیدم دوس دارن گول بخورن دیگه بیخیال شدم

یا آینه نداری یا چشمات کور شدن مجلوق که نمی‌بینی خودت بیشتر شبیه گوسفندی نه اعضای سایت ..این‌همه ادعا داری خب خودت یه عکس واقعی بزار ببینیم چی بارته .‌

هوششه یواشتر زبون بسته

1 ❤️

2019-01-24 22:21:04 +0330 +0330

داداش دمت گرم خیلی خوبه که مردم یاد بگیرن که به هر کسی اعتماد نکنن

یه سایت هم من بگم که دوستان اونجا هم میتونن عکسو آپلود کنن و ببینن تو سایتهای دیگه از اون عکس استفاده شده یا نه، این سایت بهتر از گوگل عکسها رو پیدا میکنه . اینم آدرسش:

https://www.tineye.com/

2 ❤️

2019-01-24 22:25:35 +0330 +0330
نقل از: javadir
نقل از: arman.pt

اون خوار جنده که کلاه برداره منم پول دادم ولی بلاکم کرد عکس از فیش واریزی هنوزم هست خواستی بدم ببین

جدیی ؟

0 ❤️

2019-01-24 22:28:14 +0330 +0330

بابا تو رو خدا یکی به ادمین بگه وقتی که کامنت میفرستیم و سیستم پیغام میده که " متن شما حاوی متن یا لینک غیر مجاز است " دقیقاً بگه کجای متن اشکال داره که بتونیم اصلاحش کنیم ،تا حالا چند بار این بلا سرم اومده و آخر سر اکانتم برای چند ساعت بن شده. الانم تو کامنت قبلی که فرستادم یه ساعت جریان مچ گیری هفته قبلمو نوشته بودم که سیستم این پیغامو بهم داد و بعد از چند بار تلاش از ترس بن شدن اون قسمتو حذف کردم. حالا سعی میکنم اون قسمت رو دوباره جداگونه بنویسم ببینم چی میشه .

1 ❤️

2019-01-24 22:53:51 +0330 +0330

منم تا حالا چند دفعه مچ متقلبین رو گرفتم، آخریش هم هفته پیش بود که مچ یکی رو گرفتم. طرف هم بلافاصله عکسهایی رو که نمونه اش رو پیدا کرده بودم پاک کرد و منو بلاک کرد که دیگه نتونم بقیه عکساشو لو بدم، منم آدرس سایتی که پیدا کرده بودم فرستادم برای یکی دیگه از کاربرهای شهوانی که ایشون گفتن اونو هم بلاک کرده و زحمت کشید و یه تاپیک دیگه واسه رسوا کردنش زد وبقیه عکساشو گذاشت اونجا که فایده نداشته تا حالا و فرد متقلب هنوز داره کار خودشو میکنه. جالبیش اینه که تا حالا هفت صفحه بعد از لو دادن من ملت اومدن به به و چه چه کردن. نام کاربری فرد متقلب مهسا جون mahsajo0o0n هست و نام تاپیکش " اسم کصم و گذاشتم کلوچه نظر شما چیه؟؟؟؟ "هست ، اگه جستجو کنین پیداش میکنین آدرسشو که میزارم کامنتم ارسال نمیشه. کامنت من هم تو اون تاپیک تو صفحه هشت هنوز هستش.

1 ❤️

2019-01-24 23:19:52 +0330 +0330
نقل از: gropmafiai گروه س ک س ی تلگرام دختر و پسرای زیر 20 بالا ی 20 بیاد حذف میشه شماهم بیاید لینگ گپ روی عکس

جووووون

0 ❤️

2019-01-25 11:55:44 +0330 +0330
نقل از: Poyaa09

یا آینه نداری یا چشمات کور شدن مجلوق که نمی‌بینی خودت بیشتر شبیه گوسفندی نه اعضای سایت ..این‌همه ادعا داری خب خودت یه عکس واقعی بزار ببینیم چی بارته .‌

هوششه یواشتر زبون بسته

بیا پیشم تا زبونمو نشونت بدم بچه سوسول …کونتو بزار تو آب تا خنک شه گوزو

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «