چند مدل مختلف سکس و حال كردین ؟

1398/03/06

از خودم شروع میکنم

من واقعا تنوع طلبم و تقریبا اکثر اون فانتزی های سکسی رو که دوست داشتم انجام دادم به ترتیب از اولین تجربه تا آخرین رو لیست میکنم

منظورم تعداد سکس نیست بیشتر هدف تنوعشه، حالت و افراد و موقعیت ها

شاید بعضیهاش خواسته شما باشه یا تجربه کرده باشید که خوب میتونیم با هم تبادل نظر در مورد حسی که بهمون دست داده رو بکنیم

۱- دکتر بازی با دخترای فامیل
۲- مالیدن تو دریا و استخر با دختر های فامیل و دوستان خانوادگی
۳- دزدکی دید زدن زن ها و دختر ها و زوج های فامیل تو سکس
۴- تظاهر به درس خواندن پشت میز و ساک زده شدن برام تو مهمونی های خونوادگی و دوستانه
۵- کون کردن سر پا ولی بدون آب اومدن
۶- کون کردن نصف شب با ترس و لرز بدون آب اومدن
۷- کون کردن تو پارکینگ برج بدون دوربین ( اون موقع البته )
۸- سکس تلفنی
۹- سکس چتی
۱۰ - قرار تلفنی واسه سکس که به سینما و سینه مالیدن ختم شد !
۱۱ - اولین کس کردن بدون اینکه بزاره کسش رو ببینم حتی بعد از آب اومدنم ( کس تنگ زن شوهر داری که شوهرش مدام تو سفر بود و خودش واقعا باربی , سینه سفت و قد بلند و البته ۱۱ سال بزرگ تر ؛) همیشه تو خونه من )
۱۲- کس یه زن شوهر دار دیگه ( چاق و بد هیکل اما بینهایت خوشگل اوایل تو خونه من و بعدش فقط خونه خودش )
۱۳- کون زن شوهر دار چاقه ( تو خونش ، تو خونم ، تو خونه دوستش )
۱۴- لاپایی با یه دختر که بعدا دوست دخترم شد تو محل کار۱ ( قد متوسط ، سینه کوچیک ، دستا کشیده و پوست سفید و روشن ) بعدش هم تو اتاقش و بعد هم حموم رفتن با هم تو خونش
۱۵- اولین پرده زدنم رو میز کنفرانس محل کار ۱ با همون دوست دخترم
۱۶- دوختن پرده مبارک بعد از ۱ ماه !
۱۷- سکس چت و وب سکس با یه زن شوهر دار۲ که اون موقع همیشه آرزومون بود سکس واقعی داشته باشیم - من ایران اون دوبی ( مراقب آرزوهات باش ، یه روز حقیقت میشن ؛) )
۱۸- یه زن بیوه که ساعت ۱۰ شب زمستون تو درکه باهاش آشنا شدم و ساعت ۱:۳۰ همون شب تو محل کار۲ رو میز و صندلی هایی که همیشه اولش سرد بود کوسشو کردمش ( قد بلند ، اندام متناسب ، گردن کشیده و جیغ جیغو )
۱۹ - کس همون زن بیوه تو خونش
۲۰- کس و کون یه دختر باحال ! تو یه جایی بین تهران و کرج تو خونه یه زن دیگه که من هیچ وقت نفهمیدم جریان چی بود! من و دوستم دو تایی تو خونش همزمان کس و کونش رو با هم کردیم ( اولین تجربه ۲ مرد و یه زن )
۲۱ - یه دختر چتی کارمند مخابرات قد بلند و سینه معمولی با لب های کس آویزون از بس که جق میزد - تو همون محل کار۲ رو میز
۲۲ - لخت کردن یه خانوم مدیر خوش اندام ولی قد کوتاه که از دوستام بود و ساک زدنش برام تو همون دفتر کار۲ - فکرشم نمیکردم حتی لخت بشه
۲۳- کس همون بیوه جیغ جیغو تو همون محل کار۲
۲۴ - کس یه دختر کاسب تو خونه یه خانوم ریس ( وسط کار میومد تو میگفت زود باشین ! مردم منتظرن !؟ جا و مکانش اصلا خوب نبود اما دختره واقعا حشری و ناز و خوش اندام بود )
۲۵ - کس همون بیوه جیغ جیغو تو خونش بلاخره
۲۶- ساک زدن همون بیوه برام تو ماشین در حال حرکت و رانندگی ( هم تو روز و هم تو شب )
۲۷- کس مالیدن و ارضاء کردن یه خانوم دکتر تو اتوبان های تهران ( از سر کار شورتشو در میاورد و شلوار پارچه ای داشت همیشه و کلی سر سنگین میومد و با شلوار خیس میرفت خونه منم همش دستم و فرمون و دنده بوی کس میداد )
۲۸- ساک زدن همون خانوم دکتر تو چیتگر ، اتوبان های تهران ، خونش و خونم و لواسون
۲۹- لاپای خانوم دکتر باکره تو خونه خودش ! آره واقعا عجیب بود ! هنوزم دختره ولی کلی حال داد
۳۰- رانندگی با ماشین یه دختر بینهایت خشگل و بیبی فیس ولی قد کوتاه و ساک زدنش برام تو ماشین خودش که ۳ روز قبلش تو ماشین بازی مخش خورده شده بود ؛)
۳۱- زدن دومین پرده تو اتاق خودم - باز کردن کس بیبی فیس و ناز ولی قد کوتاه که تو ماشین بازی آشنا شده بودم …
۳۲- کون کردن همون بیبی فیسه تواتاقم
۳۳- دیدن زن شوهر دار۲ دوبیی تو هتل و آوردنش تو خونه خالی ! واقعا خالی بدون هیچ وسیله ! با چه بدبختی لحاف دشک از خونه آوردم و برگردوندم اما ارزش داشت واقعا
۳۴- کس کردن زن شوهر دار ۲ تو خونه خالی
۳۵- کس کردن زن شوهر دار ۲ تو چادر تو فضای آزاد
۳۶- ساک زدن زن شوهر دار ۲ در حال رانندگی
۳۷- مخ زدن یه دختر بی نهایت مذهبی و چادری ولی خوش قد و هیکل
۳۸- ساک زدن دختر چادری تو ماشین
۳۹- کون کردن دختر چادری و تازه فهمیدم که چقدر حشری بوده
۴۰ - مخ زدن یه قد بلند دیگه تو این سایت های دوست یابی ایرانی و کردن کسش تو همون قرار اول! - صبح تو خونه من بعد از صبحونه - بی نهایت ساک زن خوبی بود و هست
۴۱- اتفاقی دیدن همون بیبی فیس تو یه جای دیگه و بردنش تو خونه دوستم و کردنش - چون بدون مقدمه و برنامه بود واقعا مزه داد
۴۲- سکس موازی با یکی از دوستام و دوست دخترش هر کی دوست دختر خودشو میکرد - زیاد مزه نداد چون دخترا با هم راحت نبودن
۴۳- دیدن هم دانشگاهی بعد از ۸ ، ۹ سال و مست کردنشو و افتتاح پرده سوم
۴۴- پی بردن به لز بدان همون هم دانشگاهی و تماشای ۲ بار لز بازی - البته دوستش دفعه اول شورتشودر نیاورد و به من کاری نداشت و هم دانشگاهمو که حالا هم کسش باز بود میکرد - بار دوم هم فقط لب بیشتر با زن حال میکرد اما حال داد
۴۵- سکس چت با یه زن هشوهر دار و دوست قدیمی که به میموند تا ساعت ۷ سر کارش که به من کس و کون بده تو وب
۴۶- وب سکس سه نفره - همه غریبه اما باحال بود
۴۷- سینه مالی منشی و حشری کردنش تو وقت های اداری
۴۸- جق زدن و ارضاء شدن زن شوهر دار ۱ و ۳ جلوم
۴۹ - تماشای وبی جیش کردن و حموم رفتن هم دانشگاهیم
۵۰- کون کردن هم دانشگاهیم

741 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-27 05:01:23 +0430 +0430

تو ناصرالدین شاه کی بودی
چند ساعت وقت گذاشتی اینو نوشتی (dash)

1 ❤️

2019-05-27 05:01:59 +0430 +0430
نقل از: sangenab تو ناصرالدین شاه کی بودی چند ساعت وقت گذاشتی اینو نوشتی (dash)

جواب بده

0 ❤️

2019-05-27 05:36:29 +0430 +0430

شاید فقط ایران میشه اینقدر حال کرد .البته به پولداری و ماشین خوب داشتن هم بستگی داره!!!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «