چند کلک شومبول به سری!

1398/07/21

ماشاالله این سایت پره از دوستان شومبول به سر و ادعاهای های آنچنانی راجع به سایز آلت و …

اگه میخواین خیلی علمی و دقیق راجع به قضیه بدونین, لطفا مراجعه کنین به تاپیک “در باب سایز آلت مردانه!” توی پروفایل من.

اما حقه هایی که در این مورد زیاد دیده میشه:

1.**فتوشاپ! **

این دیگه احتیاجی به توضیح نداره!

2**.عکس مال خود طرف نیست!**

طرف عکسی رو از اینترنت برداشته اما واترمارک روش گذاشته یا کارهای مشابهی کرده که نشه منبع عکس رو پیدا کرد! و ادعا میکنه که مال خودش هست!

3.نماها و زاویه های خاص!

شما با گرفتن عکس از نمای کلوز آپ میتونین سایز آلت رو خیلی بزرگتر از واقعیت اون نشون بدین. همینطور نمای از زیر, به علت اثر پرسپکتیو, آلت رو خیلی بزرگتر از اندازه واقعی اون نشون میده در حالیکه نمای پهلو معمولا همچین خاصیتی نداره…

4.گذاشتن ریموت تلویزیون یا اشیا مشابه کنار آلت و عکس گرفتن!

اولا, ریموت ها سایز استانداردی ندارند و بسته به کارخانه سازنده میتونن از حوالی 14 سانت تا حوالی 21 سانت طول داشته باشند! پس اینکه آلتی هم اندازه ریموت هست چیزی رو ثابت نمیکنه.

ثانیا, دوستان معمولا انتهای ریموت که با بدن در تماس هست رو به سمت بدن فشار میدن! که این خودش تا 2 سانت خطا ایجاد میکنه! قوطی اسپری, بطری آب معدنی و اشیا دیگر هم داستان مشابهی دارند.

5.گرفتن آلت توی مشت!

دوستان انگشتاشون رو دور آلت حلقه و مشت میکنن و با اینکار میخوان نشون بدن که ببین چقدر بزرگه که انقدرشم بیرون مشت من مونده!

عارضم که:

اولا سایز مشت افراد خیلی متفاوته و وسیله اندازه گیری خوبی نیست! ثانیا و مهمتر اینکه کلک اصلی اینجا اینه که از خیلی پایین آلتشون رو میگیرن! و همه مشتشون روی آلت نیست. علاوه بر این دستشون رو فشار میدن به بدن … که مشابه همون مورد 4 هست.

**خلاصه رفقا, کل قضیه اصلا چیز مهمی نیست ;) بیخیال شین! با تچکر! ** 😁

1818 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-10-13 08:33:56 +0330 +0330
نقل از: Gangsta-Rap ی کلک دیگه هم هس ی داداچ گل اندامی ازش استفاده میکرد .

ی خورده DNA طرف مذکر بهم میریزه . بعد ممه هاش ی خورده حجیم میشن . جوری که هرکی ببینه دنبال تاریخ تولدش میگرده تا براش کرست بخره .

بعد با اتفاده از کلک 3 و فن فبلم برداری و کلک سینمایی . ی جوری عکس میگیره ک انگار مونثه .

بقیه هم ک جق سوی چشماشونو برده . میان قربون صدقش ک خوبه . کس لیسیشو میکنن :دی

😁 🙄

1 ❤️

2019-10-13 10:00:46 +0330 +0330
نقل از: Mr.BiSexual

در تقلبی بودن بیشتر کاربرا شکی نیست ولی...
یک سری افراد از فوتوشاپ برای بردن ( مو، جوش، لکه، و... ) استفاده می کنن
مثلاً من خودم یه لکه داره رون پام نگران میشم کسی ببینه بفهمه مثلاً منم ( نه که پخی باشن که مشهور باشم بشناسنم، ولی همینارو گفتیم رد شدیم زندگی مارو گایید )
گذینه دومت کاملاً درسته خیلی ها از این غلط ها میکنن، حتی عکس واقعی از چند نفر میگیرن ( مثلاً تو همین انجمن زرتی عکس میگیره میزاره بعدش غیب میشن ) این عکسا رو جای دیگه برای فریب دادن یک سری ادم دیگه استفاده میکنن، این طوری چون عکس واقعی هست ولی برای شخص دیگه اس حتی نمیشه تو اینترنت پیداش کرد که بخواید بفهمید واقعی هست یا نه

گزینه سوم جالب بود معلومه دیدگاه جالبی داری و دقیق هستی

گزینه 4، داستانش همون طور که گفتین فرق میکنه
مثلاً من طول آلتم 15 بیشتر نیست ولی بعضی وقت ها ( زمانی که از شق درد میمیری ) اون لحظه فوقش میشه 16یا با ارفاق 17
خودم به شخصه بالای 17 ندیدم البته هستن بعضی ها که یا شانسی به 18 رسیده یا اصلاً بیماری چیزی دارن سایز بالاتر باشه
این که بعی ها میگن 18 17 19 هر کی یه چیز میپرونه برای اون لحظه ای هست که اوووج شق دردیشه خون دیگه بیشتر تو کیرش جمع نمیشه توی اون حالت عکس گرفته وگرنه هر کسی سایز بهتون گفت 2 تا 3 سانت ازش کم کنید خلاصه
حتی اونی که کنترل تلوزین یا اسپری یا مهتابی 🙄 گذاشته بود

منم خودم واترمارک میزارم به خاطر اون ادم هایی که میان عکس میگیرن میرن، بنظرم همه کاربر ها استفاده از واترمارک باید بکنن
درستشم همینه

البته این نظر خودمه نظر شما هم محترم
ولی استفاده از فوتوشاپ در صورتی که اصل چیزی تغییر نکنه ایرادی نداره
استفاده از واترمارک بنظرم خیلی عالیه ( توش ایدی سایت یا تلگرامتون رو که عوض نمی کنید بنویسید )

بزارید یه چیز دیگه هم بگم اونم این که افرادی که ایدی تلگرامشون عدد داره ( البته این نظره 100 به اثبات نرسیده )
و یا حروف چرت و پرت هست این ها بیشتر بلاک میکنن میزارن میرن
درواقع همون هایی هستن که به احتمال زیاد غیب میشن بعد از گرفتن عکس این چیزا

بله مسلما اینجا هدف فرد خاصی نیست. هدف اینه که سوال کنیم اصلا چرا باید همه این کارها رو کرد؟

تاپیک منو ببینین متوجه منظورم میشین:

https://shahvani.com/forum/topic/%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87

1 ❤️

2019-10-13 10:35:43 +0330 +0330
نقل از: فربد.68 من رفتم مقاله این داستانو خوندم فقط یک درصد مردان آلت بزرگتر از 20سانت دارم حرف ک زیاده شونده باید عاقل باشه

همونی که لینکش رو توی تاپیک گذاشتم رو خوندی؟ از 1% هم کمتره…

0 ❤️

2019-10-13 10:37:08 +0330 +0330
نقل از: Calvert دگر کیرم فتاد از نا ز بس جق ها زدم هردم / نیامد گیر من چیزی بریدم از همه کم کم

کجایی حوری نازم بگیرم من تو را در بر / زبس شق مانده است کیرم , شده مانند کیر خر

شاعر : در جریانین که ;)

داداش شما اکانتت مال امروزه اما همش میگی در جریانین که! چطوری میتونیم در جریان باشیم آخه؟ 😁 ;)

ذوقت خوبه اما کمی روی وزنش کار کن رفیق ;)

0 ❤️

2019-10-14 03:42:16 +0330 +0330
نقل از: Gangsta-Rap

ی کلک دیگه هم هس ی داداچ گل اندامی ازش استفاده میکرد .

ی خورده DNA طرف مذکر بهم میریزه . بعد ممه هاش ی خورده حجیم میشن . جوری که هرکی ببینه دنبال تاریخ تولدش میگرده تا براش کرست بخره .

بعد با استفاده از کلک 3 و فن فبلم برداری و کلک سینمایی و با توکل به خداوند منان . ی جوری عکس میگیره ک انگار مونثه .

بقیه هم ک جق سوی چشماشونو برده . میان قربون صدقش ک خوبه . کس لیسیشو میکنن :دی

دمت گرم ممد آقا! داداش اون تیکه “و با توکل به خداوند منان” خیلی فاز داد! 😁

0 ❤️

2019-10-14 04:05:45 +0330 +0330

5.گرفتن آلت توی مشت.

دوستان انگشتاشون رو دور آلت حلقه و مشت میکنن و با اینکار میخوان نشون بدن که ببین چقدر بزرگه که انقدرشم بیرون مشت من مونده!

عارضم که:

اولا سایز مشت افراد خیلی متفاوته و وسیله اندازه گیری خوبی نیست! ثانیا و مهمتر اینکه کلک اصلی اینجا اینه که از خیلی پایین آلتشون رو میگیرن! و همه مشتشون روی آلتشون نیست. علاوه بر این دستشون رو فشار میدن به بدن … که مشابه همون مورد 4 هست.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «