چگونه از شر جمهوری اسلامی ایران خلاص شویم؟؟؟

1394/02/07

ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺭﺍﯾﺠﯽ ﮐﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﻪ
ﺁﺯﺍﺩﯼ ﻭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﻄﺮﺡ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ، ﻫﻤﯿﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﺳﺖ. ﭘﺎﺳﺨﯽ ﮐﻪ
ﻣﻦ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻢ ﺑﺪﻫﻢ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ، ﺣﺰﺏ ﮔﺮﺍﯾﯽ
ﮐﻨﯿﺪ .
ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻮﺟﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﮐﻪ ﯾﮏ ﺩﺳﺖ ﺻﺪﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ، ﺍﮐﺜﺮ ﻣﺎ
ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺎﻥ ﺑﺪﻭﻥ ﺷﮏ ﺧﻮﺍﻫﺎﻥ ﺑﺮ ﺍﻧﺪﺍﺯﯼ ﻭ ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﺍﯾﻦ ﺣﮑﻮﻣﺖ
ﻧﻨﮕﯿﻦ ﻭ ﺍﺳﻼﻣﮕﺮﺍ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﺍﻣﺎ ﺷﯿﻄﻨﺘﻬﺎ ﻭ ﮐﺎﺭﺷﮑﻨﯽ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ
ﺧﻮﺩ ﺭﮊﯾﻢ ﻃﺮﺍﺣﯽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺑﺎﻋﺚ ﺗﻔﺮﻗﻪ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺎﻥ ﮔﺸﺘﻪ
ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻫﺪﻑ ﺍﺻﻠﯽ ﻣﻨﺤﺮﻑ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ . ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﯾﮏ
ﻋﻤﻞ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﺜﻞ ﺑﺮ ﺍﻧﺪﺍﺯﯼ ﯾﮏ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ
ﺩﺳﺖ ﯾﮏ ﺷﺨﺺ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﯾﺪ ﻭ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺍﻧﻔﺮﺍﺩﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ
ﻧﺘﯿﺠﻪ ﭼﻨﺪﺍﻧﯽ ﺑﻪ ﺑﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺁﻭﺭﺭﺩ.
ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﯿﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺑﺘﺪﺍ
ﺗﮑﻠﯿﻒ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﻣﺸﺨﺺ ﮐﻨﯿﻢ، ﻣﺎ ﺑﺮﺍﺳﺘﯽ ﭼﻪ
ﺟﻮﺭ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ؟ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭ ﭼﻪ ﻧﻮﻉ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﻭ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﭼﻪ
ﻧﻮﻉ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺍﯼ ﻫﺴﺘﯿﻢ؟ ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻫﺮ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺭﺍ
ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ، ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﻔﮑﺮ ﻣﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺷﻤﺎ ﺑﺎﯾﺪ
ﺍﯾﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺭﺍ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﭙﯿﻮﻧﺪﯾﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ
ﻣﻌﻨﻮﯼ، ﻣﺎﺩﯼ ﻭ ﻋﻤﻠﯽ ﮐﻨﯿﺪ. ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ
ﺍﺣﺰﺍﺏ 24 ﺳﺎﻋﺖ ﮐﺎﺭ ﮐﻨﯿﺪ، ﻭﺍﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﺣﺰﺍﺏ ﺷﺎﯾﺪ
ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﯼ 10 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﺯ ﻭﻗﺖ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﺸﻐﻮﻝ
ﮐﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﻫﻤﯿﻦ 10 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﯽ ﺷﮕﺮﻑ ﺍﯾﺠﺎﺩ
ﮐﻨﺪ. ﻗﻮﺕ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺍﺣﺰﺍﺏ ﻭ ﮔﺮﻭﻩ ﻫﺎﯼ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﺍﯾﻦ ﮐﺜﺮﺕ
ﮔﺮﺍﯾﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﯼ ﺧﻮﺩ ﻣﻮﺟﺐ ﭘﺪﯾﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﻓﻀﺎﯼ ﺩﻣﻮﮐﺮﺍﺗﯿﮏ
ﺩﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ . ﻓﻌﺎﻝ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻣﺴﺘﻘﻞ ﻓﻌﺎﻝ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺧﻮﺑﯽ
ﻧﯿﺴﺖ. ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ ﻣﺴﺘﻘﻞ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻭ ﻭﺍﺑﺴﺘﮕﯽ ﺳﯿﺎﺳﯽ
ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺑﻪ ﻗﺪﺭﯼ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍﻩ ﻭ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻋﺠﯿﺐ ﻏﺮﯾﺒﯽ ﺩﺍﺭﺩ
ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﺣﺰﺑﯽ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺍﺯ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻧﯿﺎﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺜﻞ
ﺧﻮﺩ ﺍﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻨﺪ، ﺍﯾﻦ ﺷﺨﺺ ﯾﮏ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻧﺎﻣﻮﻓﻖ ﺍﺳﺖ. ﺑﻨﺎﺑﺮ
ﺍﯾﻦ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺣﻞ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﮐﻨﺎﺭﯼ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺩﺭ
ﺍﯾﺮﺍﻥ، ﭘﯿﻮﺳﺘﻦ ﺑﻪ ﺍﺣﺰﺍﺏ ﻭ ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﻬﺎﯼ ﺣﺰﺑﯽ ﻣﺸﺨﺺ ﺁﻧﻬﺎ
ﺍﺳﺖ .
ﺑﻪ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺣﺰﺍﺏ ﻭ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻗﺒﻼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ
ﺳﯿﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺯﯾﺎﺩ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﮑﻨﯿﺪ، ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻭ ﺍﻓﮑﺎﺭ
ﻓﻌﻠﯽ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺗﻮﺟﻪ ﮐﻨﯿﺪ ﻧﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺁﻧﻬﺎ. ﺑﻪ ﻣﺎﻧﯿﻔﺴﺖ ﻭ
ﻣﺮﺍﻣﻨﺎﻣﻪ ﺍﺣﺰﺍﺏ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺭﺳﯽ ﮐﻨﯿﺪ
ﻭ ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﮐﺪﺍﻡ ﯾﮏ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺟﻮﺭ ﺩﺭ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ . ﺍﮔﺮ
ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﺑﺪ ﻧﺎﻡ ﻭ ﻣﻨﺰﻭﯼ ﺑﺎ ﺍﻓﮑﺎﺭ
ﺷﻤﺎ ﺟﻮﺭ ﺩﺭ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ ﺑﻪ ﺁﻥ ﮔﺮﻭﻩ ﺑﭙﯿﻮﻧﺪﯾﺪ، ﺯﯾﺮﺍ ﺣﻀﻮﺭ
ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﻭ ﻓﮑﺮﯼ ﺷﻤﺎ ﺷﺎﯾﺪ ﺑﺎﻋﺚ ﺧﻮﺷﻨﺎﻣﯽ ﻣﺠﺪﺩ ﺁﻥ ﮔﺮﻭﻩ
ﺷﻮﺩ .
ﻫﻤﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺩﭼﺎﺭ ﺧﻄﺎ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ، ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﻫﻮﺵ ﻭ ﻋﺎﻟﻖ
ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺗﮑﺎﻣﻞ ﻭ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻫﺴﺘﻨﺪ، ﺍﺣﺰﺍﺏ ﻭ
ﺭﺋﺴﺎﯼ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﭼﺎﺭ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﺎﺕ ﺗﺎﺭﯾﺨﯽ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ ﻭ ﺗﻐﯿﯿﺮ
ﻣﯽ ﯾﺎﺑﻨﺪ، ﺍﮔﺮ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﻭ ﯾﺎ ﺣﺰﺑﯽ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﺍﻧﯽ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ ﺭﺍ
ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻣﺜﻼ ﺍﺯ ﺷﺨﺼﯽ ﺩﻓﺎﻉ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺁﻥ
ﮐﺎﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﻄﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﺪﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺁﻥ ﮔﺮﻭﻩ ﻭ ﺣﺰﺏ ﺑﯿﺸﺘﺮ
ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﺣﺰﺑﯽ ﮐﻪ ﺳﺎﻟﻬﺎﺳﺖ ﯾﮏ ﺣﺮﻑ ﺭﺍ ﻣﯿﺰﻧﺪ
ﻭ ﺗﮑﺎﻣﻠﯽ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺟﻤﻮﺩ ﻓﮑﺮﯼ ﺑﺮ ﺁﻥ ﺣﺰﺏ ﻣﺴﻠﻂ
ﺍﺳﺖ . ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﮕﺮﯾﺴﺖ ﻧﻪ ﻣﺪﺭﮎ ﺑﺮﺍﯼ
ﻣﺤﺎﮐﻤﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ، ﻣﺤﺎﮐﻤﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻭ ﺑﺎ
ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻓﺎﻉ ﻭ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﮐﺎﻣﻞ ﺣﻘﻮﻕ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺑﺎ ﺣﻀﻮﺭ ﻫﯿﺌﺖ
ﻣﻨﺼﻔﻪ ﻭ ﻗﺎﺿﯽ ﻣﺴﺘﻘﻞ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﻮﺩ، ﻫﺮﮔﺰ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺍﺟﺎﺯﻩ
ﻧﺪﻫﯿﺪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺟﺎﯼ ﻗﺎﺿﯽ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺮﻭﻩ ﻭ ﯾﺎ
ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﺍﺗﻬﺎﻡ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻣﺤﮑﻮﻡ ﮐﻨﯿﺪ. ﺑﺴﯿﺎﺭ ﭘﯿﺶ
ﻣﯽ ﺁﯾﺪ ﮐﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﯾﮏ ﻓﺮﺩ ﺭﺍ ﻭ ﻣﺜﻼ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻏﻠﻄﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ
ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﻣﻄﺮﺡ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﻭ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﻓﻌﻠﯽ ﺍﻭ
ﺭﺍ ﻣﯿﮑﻮﺑﻨﺪ. ﺑﺎ ﺣﺬﻑ ﯾﮏ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﻣﺒﺎﺭﺯ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ
ﺷﻤﺎ، ﺷﻤﺎ ﯾﮏ ﻗﺪﻡ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﺑﺮ ﻣﯿﮕﺮﺩﯾﺪ ﻧﻪ ﺑﻪ ﺟﻠﻮ .
ﻓﻀﺎﯼ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﻓﻀﺎﯼ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﻭ
ﺣﻤﻼﺕ ﺑﺪﻭﻥ ﺭﺣﻢ ﺍﺳﺖ، ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺭ ﻣﺠﺎﻟﺲ ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ ﺗﺮﯾﻦ
ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺩﻣﻮﮐﺮﺍﺳﯽ ﻫﺎ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺠﻠﺲ
ﺑﺎ ﻫﻢ ﻣﺸﺎﺟﺮﻩ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ، ﺍﺣﺰﺍﺏ
ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﺎﻓﺘﻦ ﺍﯾﺮﺍﺩﻫﺎﯼ ﺍﺣﺰﺍﺏ ﺩﯾﮕﺮ ﻭ
ﮐﻮﺑﯿﺪﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮﯾﻦ ﺭﺣﻤﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺑﻪ
ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﻧﻤﯿﮑﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﺰﺭﮒ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﺷﮑﺎﻻﺕ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻭ ﮐﻮﭼﮏ ﮐﺮﺩﻥ
ﺍﺷﮑﺎﻻﺕ ﺧﻮﺩ ﺷﻐﻞ ﺩﺍﺋﻤﯽ ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ، ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﺑﺪ
ﮔﻮﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺳﯿﺎﺳﯿﻮﻥ ﺍﺯ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ ﺯﯾﺎﺩ ﺟﺪﯼ ﻧﯿﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺗﺎ
ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺍﺳﻨﺎﺩ ﻭ ﻣﺪﺍﺭﮐﯽ ﺩﺳﺖ ﻧﯿﺎﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ ﺣﺮﻓﯽ ﺭﺍ ﻗﺒﻮﻝ
ﻧﮑﻨﯿﺪ .
ﺩﺍﺋﯽ ﺟﺎﻥ ﻧﺎﭘﻠﺌﻮﻧﯿﺴﻢ ﺩﺭ ﺑﯿﻦ ﻣﻠﺖ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺭﻭﺍﺝ ﺩﺍﺭﺩ
ﺑﺨﺼﻮﺹ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺍﺷﺨﺎﺻﯽ ﮐﻪ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ
ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ . ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺩﺍﺋﯽ ﺟﺎﻥ ﻧﺎﭘﻠﺌﻮﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻭﺟﻮﺩ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ
ﺧﺎﻣﻮﺵ ﮐﻨﯿﺪ، ﻣﺨﺎﻟﻔﺎﻥ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺁﺩﻣﻬﺎﯼ ﺩﻟﺴﻮﺯ ﻭ
ﻣﺜﺒﺖ ﻭ ﺯﺣﻤﺖ ﮐﺸﯽ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﻫﻤﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﯾﮏ ﭼﻮﺏ ﻧﺰﻧﯿﺪ ﺍﺟﺎﺯﻩ
ﺑﺪﻫﯿﺪ ﺑﺎ ﻣﺨﺎﻟﻔﺎﻧﺘﺎﻥ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻣﻮﺍﺯﯼ ﺣﺮﮐﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺭﻗﺎﺑﺘﯽ
ﺳﺎﻟﻢ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﻣﻨﺼﻒ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺧﻮﻧﺴﺮﺩﯼ ﻭ ﻣﺮﮒ
ﮐﺎﻣﻞ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻗﻀﺎﯾﺎ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ.
ﺩﺷﻤﻨﯽ ﻫﺎ ﻭ ﻟﺞ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺷﺨﺼﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻭﺍﺭﺩ ﺍﻓﮑﺎﺭﺗﺎﻥ ﻭ
ﺗﺠﻠﯽ ﺍﻓﮑﺎﺭﺗﺎﻥ ﻧﮑﻨﯿﺪ .
ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻧﻪ ﻣﺮﺑﯽ، ﺍﺧﻼﻕ ﺑﺪ ﺳﯿﺎﺳﯿﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ
ﺷﺎﻥ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻣﺮﺑﯿﺎﻥ ﺗﯿﻤﻬﺎﯼ ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻧﯽ
ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ. ﺍﯾﻦ ﺩﺳﺘﻪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺍﯾﺪﻩ ﺁﻟﯿﺴﺖ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺍﯾﺮﺍﺩ
ﻣﯿﮕﯿﺮﻧﺪ ﻭ ﺍﺯ ﯾﮏ ﭼﯿﺰ ﺩﻓﺎﻉ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ، ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻧﻈﺮﯾﺎﺕ ﺧﻮﺩ
ﺭﺍ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﮐﻨﻨﺪ، ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﻣﺜﺎﻝ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻫﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺘﻤﺎﺩﯼ ﺳﯿﺎﺳﯿﻮﻥ
ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺤﺚ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﺁﯾﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻣﺴﻠﺤﺎﻧﻪ ﮐﺮﺩ ﯾﺎ ﺑﺎﯾﺪ
ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻣﻨﻔﯽ ﻭ ﻧﺎﻓﺮﻣﺎﻧﯽ ﻣﺪﻧﯽ ﮐﺮﺩ، ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ
ﭼﯿﺰﻫﺎ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﻣﯿﺰﻧﻨﺪ، ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺣﯿﻦ ﮐﻪ
ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺑﯿﺎﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻃﺮﺡ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﯾﺪﻩ ﺁﻝ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻧﻪ
ﮐﺴﯽ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻣﺴﻠﺤﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺪﻩ ﻧﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻣﻨﻔﯽ
ﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺪﻫﺪ ﻭ ﭼﻪ ﺑﺴﺎ ﺍﮔﺮ ﺁﻥ ﮔﺮﻭﻩ ﮐﻪ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ
ﭼﺮﯾﮑﯽ ﺍﺳﺖ، ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﭼﺮﯾﮑﯽ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﯽ
ﮐﻪ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻣﻨﻔﯽ ﺍﺳﺖ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻣﻨﻔﯽ ﺭﺍ ﻋﻤﻠﯽ ﻣﯿﮑﺮﺩ،
ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻫﺎﯼ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ.
ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺳﯿﺎﺳﯿﺖ ﻭ ﻋﻠﻮﻡ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺭﯾﺎﺿﯿﺎﺕ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ،
ﻣﻄﻠﻖ ﺍﻧﺪﯾﺸﯽ ﺩﺭ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻭ ﻋﻠﻮﻡ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﮐﺎﺭﯼ ﺧﻄﺎﺳﺖ،
ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﺮ ﺍﯾﺪﺋﻮﻟﻮﮊﯼ ﻭ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺳﯿﺎﺳﯽ، ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ
ﻧﻔﺮ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺗﻔﮑﺮ ﻭ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﻭ ﺑﺤﺚ ﻭ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﻭ
ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﻓﻼﺳﻔﻪ ﻭ ﺍﻧﺪﯾﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ
ﺑﺮﺭﺳﯽ ﻭ ﮐﺎﻣﻠﺘﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ، ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭﮎ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ
ﻣﻔﺎﻫﯿﻢ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺍﻣﺮﻭﺯﻩ ﺑﻪ ﻗﺪﺭﯼ ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ ﻭ ﭘﺨﺘﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ
ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺣﺎﻭﯼ ﻣﻘﺎﺩﯾﺮ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﻭ ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﻭ
ﺍﺻﻮﻝ ﻭ ﺭﻭﺵ ﻫﺎ ﻭ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﺧﻮﺏ ﻭ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺎﺷﻨﺪ. ﭘﺎﺩﺷﺎﻫﯽ،
ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ، ﺳﻮﺳﯿﺎﻟﯿﺴﻢ، ﻟﯿﺒﺮﺍﻟﯿﺴﻢ، ﺩﻣﻮﮐﺮﺍﺳﯽ، ﮐﻤﻮﻧﯿﺴﻢ ﻭ
ﺣﺘﯽ ﺍﺳﻼﻣﮕﺮﺍﯾﯽ ﻫﺮ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﮔﺮ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺷﻮﻧﺪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﻪ
ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﺩﺳﺖ ﺑﯿﺎﺑﻨﺪ، ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﻭﻗﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺑﺤﺚ
ﮐﺮﺩﻥ ﻭ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭﯼ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﯾﮏ ﻧﻮﻉ ﺩﯾﺪﮔﺎﻩ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﻭ ﺑﺰﻥ ﻭ
ﺑﮑﻮﺏ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺁﻥ ﻧﮑﻨﯿﺪ، ﻃﺮﻓﺪﺍﺭ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭ
ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻥ ﺗﻼﺵ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ
ﻫﻤﻔﮑﺮ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﺎﻧﻊ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺜﻞ ﺷﻤﺎ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻨﺪ
ﻭ ﺑﺠﺎﯼ ﺗﺌﻮﺭﯼ ﭘﺮﺩﺍﺯﯼ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺣﺪ ﮐﺮﺩﻥ ﻋﻤﻞ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﻓﮑﺎﺭﺗﺎﻥ
ﺭﺍ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ.
ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﻓﮑﺎﺭﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﮑﺘﻮﺏ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺑﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﮐﻪ
ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﻧﻘﺪ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﺷﮑﺎﻟﻬﺎﯼ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ، ﺍﺯ ﻧﻘﺪ
ﺷﺪﻥ ﻧﺘﺮﺳﯿﺪ، ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻭ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻭﺣﯽ
ﻣﻨﺰﻝ ﻧﺪﺍﻧﯿﺪ، ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯿﺪ ﺭﺍ ﺑﺪﻫﯿﺪ، ﻣﻨﺘﻘﺪ ﺷﻤﺎ
ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﮐﺴﯽ ﺍﺳﺖ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ، ﺣﺮﻑ ﺍﻭ ﺭﺍ
ﺑﺸﻨﻮﯾﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺍﺳﺘﻘﺒﺎﻝ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﻭﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩ ﺣﻔﻆ ﮐﻨﯿﺪ،
ﭼﻮﻥ ﺍﻭ ﺑﻪ ﺗﮑﺎﻣﻞ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ
ﻣﯿﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯿﺪ. ﺍﺯ ﻃﺮﻓﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯ ﮐﺴﯽ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ
ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺍﻭ ﺍﺯ ﺍﻭ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﮐﻨﯿﺪ ﻧﻪ ﺑﺮﺍﯼ
ﺧﺎﻟﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﯽ ﺧﻮﺩ ﻭ ﺗﺤﻘﯿﺮ ﮐﺮﺩﻥ ﺷﺨﺺ
ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺷﺨﺺ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻭ
ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﭼﻮﻥ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻗﻮﯼ ﺗﺮ ﻭ ﺻﺤﯿﺢ ﺗﺮ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯿﺪ.
ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺜﺒﺖ ﻭ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺍﯼ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺗﺎ ﻣﻨﻔﯽ ﻭ ﺗﺨﺮﯾﺒﮕﺮ .
ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﻧﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ
ﺧﻮﺩ. ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺍﯼ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﮐﺸﻮﺭﺗﺎﻥ ﮐﻤﮏ
ﻣﯿﮑﻨﺪ، ﺑﺮﺩﮔﯽ ﯾﮏ ﺧﻂ ﻓﮑﺮﯼ ﻭ ﺣﻤﺎﻟﯽ ﯾﮏ ﺳﯿﺎﺳﺘﻤﺪﺍﺭ ﭘﯿﺮ ﯾﮏ
ﺧﻄﺎﺳﺖ، ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺭﺳﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﻭ ﺧﻂ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺍﺯ
ﺧﻂ ﻓﻌﻠﯽ ﺷﻤﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﺩﺭ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺧﻂ ﺧﻮﺩ ﺗﺮﺩﯾﺪ ﻧﮑﻨﯿﺪ .
ﺍﺳﻢ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺳﺮ ﺧﻮﺩ ﺧﺎﻟﮑﻮﺑﯽ ﻧﮑﻨﯿﺪ،
ﺷﻤﺎ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﻓﺮﺩﺍ ﺑﻪ ﺣﻘﺎﯾﻖ ﺟﺪﯾﺪ ﺗﺮﯼ ﺩﺳﺖ ﯾﺎﺑﯿﺪ.
ﺩﭼﺎﺭ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺭﻣﺎﻧﺘﯿﮏ ﻭ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺑﯿﻦ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﯾﮏ ﺣﺰﺏ
ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﻧﺸﻮﯾﺪ، ﺷﻤﺎ ﯾﮏ ﻣﺒﺎﺭﺯ ﻫﺴﺘﯿﺪ ﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﻫﺎ
ﺭﺍ ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ ﻧﻪ ﺁﻧﺠﻮﺭ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺒﯿﻨﯿﺪ، ﺍﺟﺎﺯﻩ
ﻧﺪﻫﯿﺪ ﺭﻓﺎﻗﺖ ﺷﻤﺎ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺷﺨﺺ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﻏﻠﻂ ﺍﻭ
ﺍﻃﺎﻋﺖ ﮐﻨﯿﺪ، ﺭﻫﺒﺮ ﯾﮏ ﺣﺰﺏ ﺧﺪﺍ ﻧﯿﺴﺖ، ﺍﻭ ﺷﺨﺼﯿﺴﺖ ﮐﻪ
ﺧﺎﺩﻡ ﺷﻤﺎﺳﺖ، ﺍﻭ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺧﺪﻣﺖ ﮐﻨﺪ، ﺍﺯ ﻧﻘﺪ ﻭ
ﺭﺩ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﻭﯼ ﻧﺘﺮﺳﯿﺪ . ﺍﻓﮑﺎﺭ ﺟﺪﯾﺪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺣﺰﺏ ﻭ
ﮔﺮﻭﻫﺘﺎﻥ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﺳﺖ ﺍﺯ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻭ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﺍﻓﮑﺎﺭ
ﺩﯾﮕﺮ ﻣﻮﺍﻓﻖ ﻭ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺧﻮﺩ ﺑﺮ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ .
ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ ﺣﻘﻮﻕ ﺑﺸﺮ ﺭﺍ ﺧﻮﺏ ﺑﺨﻮﺍﻧﯿﺪ ﻭ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ
ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺮ ﮐﺠﺎ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﺣﻘﻮﻕ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﮐﺴﯽ ﺣﻖ
ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺣﻘﻮﻗﺘﺎﻥ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﮐﻨﺪ، ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ
ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ، ﺑﻪ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺣﻘﻮﻕ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﻣﺨﺎﻟﻔﺎﻥ ﺷﻤﺎ
ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﺿﺎﯾﻊ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﮐﻨﯿﺪ

2649 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-04-27 18:22:29 +0430 +0430
*lol*
0 ❤️

2015-04-27 18:25:48 +0430 +0430

[quote=habib17]خخخخخخ[/quote]
بزا سنت ب 18 برسه بعد اولش بیا سایت سکسی بعدشم بیا گنده گوزی سیاسی کن

0 ❤️

2015-04-27 18:29:56 +0430 +0430

[quote=جیمبل]باید هر کسی به هر گروهی علاقه داره… بپیونده…چه شاهی…چه مجاهد…چه کمونیست…
هدف = سرنگونی ارتجاع حاکم
ما البته توان لازم رو نداریم در برابر چنین رژیم خونخواری… باید از امریکا و اسرائیل بخواهیم ایران را فتح کنند و به نیروهای لائیک تحویل دهند…سپس قرارداد تجاری و نظامی محکمی با غرب برقرار کنیم
سپس ارتش مجزا از ارتش تشکیل داده (ارتش ضداسلامی) و در مواقع لزوم… وارد عمل شویم و اسلامگرایان را قلع و قمع کنیم…
فعلا فقط اتحاد و درخواست از غرب برای حمله نظامی[/quote]
ببین داشم حرفات رو تخم چشه من.ولی بهتر نیس این انقلابمون مردمی باشه تا از ی کشور دیگه کمک بخایم؟؟؟الان بهترین حکومت واسه ایران سکولاریسمه.همونی ک رضا پهلوی دوم میخواد

0 ❤️

2015-04-27 18:33:53 +0430 +0430

[quote=whosucks]سلام داداش. مطمئن باش در این سایت طرفداران وضع کنونی خیلی بیشتر از اون چیزی هست که فکر میکنی. (اینجا همه میان واسه تفریح.) پس بهتره بحثهای تشکیل حزب و حزب گرایی و این جور بحثا رو اینجا نکنی چون اونا هم دستت رو میخونن و مقابله به مثل میکنند . بهتره یک سایت مخصوص این چیزا تشکیل بدید و اونجا بحث کنید …
البته بازم بعید میدونم . چون همه جا همه مدل آدم حضور داره !!
به نظر من کشورمون فقط اسمی از جمهوری و اسلامی رو یدک میکشه .
و معنای واقعی کلمه رو اصلا نداره و اوضاع خراب موجود رو نباید به پای اسلام و جمهوریت گذاشت .[/quote]
وقتی سران این دولتی که میگی همشون دزدن چه انتظاری داری؟؟؟ولی پیروزی نزدیکه …

0 ❤️

2015-04-27 18:34:14 +0430 +0430

اینا رو از تلاویو بهت مخابره کردن.خاک بر سر اون کشوری که امریکا و اسراعیل براش دولت تهیه کنن.ما کیر مونم به امریکا و اسراعیل نمیدیم.چه برسه به کشورمون.فعلا بزار این دولت هایی که تو عراق و افغانستان درست کردن ریدن شو پاک کنن بعد.کس شر گفتن هم حدی داره.تو دیگه دزت زیادی بالاست.

0 ❤️

2015-04-27 18:42:06 +0430 +0430

[quote=farzad.93]اینا رو از تلاویو بهت مخابره کردن.خاک بر سر اون کشوری که امریکا و اسراعیل براش دولت تهیه کنن.ما کیر مونم به امریکا و اسراعیل نمیدیم.چه برسه به کشورمون.فعلا بزار این دولت هایی که تو عراق و افغانستان درست کردن ریدن شو پاک کنن بعد.کس شر گفتن هم حدی داره.تو دیگه دزت زیادی بالاست.[/quote]
واسا ببینم!تو الان فک میکنی ایران خیلی شاخه؟؟؟ن عزیز.گول نخور.ی طبل تو خالی بیشتر نیس!الان کجا رو آباد کرده؟؟؟آمریکا و اسراییل بیشتر دوس دارن با ایرانیا متحد باشن تا عربای نجس!ارزش خودتو آزادیتو بالا بدون تا افرادی مث سران الان ب بازی نگیرنش.هی همینطوری گفتن تحریما کاغذ پاره ای بیش نیس تا کون ملت و همه رو جر داد حاضر ب مذاکره شدن.واقع بین باش

0 ❤️

2015-04-27 18:51:04 +0430 +0430

تو این 36 سال فقط آزادیمون گرفتن.با حربه دین.دیگه خواب بسه.بیاید با هم برای ایرانی آزاد تلاش کنیم

0 ❤️

2015-04-27 19:29:27 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام]بازم یه کونی‌ بسیجی‌ یک تاپیک سبز! با فرمول مبارزه کاملا بی‌ خطر! کم هزینه! و بدون دخالت خارجی !! آفرید!! کل حرفش اینه که دست خالی‌ بیاین تا ما ببریمتون کهریزک.[/quote]
ببین داش.من بسیجی نیسسسسسسسسستم.ازشونم متنفرم.من میگم اگه قیاممون مردمی باشه پسفردا جلو مخالفامون میتونیم سر بلند کنیم بگیم خودمون کردیم.مث تو افراطی ب همه چیز نگاه نمیکنم.انگار همه بسیجین بجز خودش

0 ❤️

2015-04-27 19:36:12 +0430 +0430

تو یی آدم افراطی هستی ک دوس داری همه چی زیر لوای تو باشه!من میگم تو این کشور همه حق زندگی دارن چه مسیحی چه مسلمون چه یهودی چه جود چه… .ولی با یه سیاست سکولاریسم!سکولاریسم میدونی ینی چی؟؟؟ینی جدایی دین از سیاست

0 ❤️

2015-04-27 19:43:34 +0430 +0430

[quote=بیسیم چی]تو یی آدم افراطی هستی ک دوس داری همه چی زیر لوای تو باشه!من میگم تو این کشور همه حق زندگی دارن چه مسیحی چه مسلمون چه یهودی چه جود چه… .ولی با یه سیاست سکولاریسم!سکولاریسم میدونی ینی چی؟؟؟ینی جدایی دین از سیاست[/quote]
ببین بسیجی‌ جان من شما‌ها رو خوب میشناسم. تو هدفت فقط اینه که به جمهوری اسهالی خطی‌ چیزی نیفته همون کاری که خاتمی و روحانی وظیفه دارن انجام بدن. وقتی رژیم نابود شد اونوقت یه حکومت سکولار هم تشکیل میدیم البته نسل بسیجی‌‌ها و آخوند‌ها رو از ریشه می‌زنیم کاری که آتاتورک با آخوندای ترک اونزمان کرد… برو بیسیمتو بزن بسیجی‌ جان.

0 ❤️

2015-04-27 19:51:14 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=بیسیم چی]تو یی آدم افراطی هستی ک دوس داری همه چی زیر لوای تو باشه!من میگم تو این کشور همه حق زندگی دارن چه مسیحی چه مسلمون چه یهودی چه جود چه… .ولی با یه سیاست سکولاریسم!سکولاریسم میدونی ینی چی؟؟؟ینی جدایی دین از سیاست[/quote]
ببین بسیجی‌ جان من شما‌ها رو خوب میشناسم. تو هدفت فقط اینه که به جمهوری اسهالی خطی‌ چیزی نیفته همون کاری که خاتمی و روحانی وظیفه دارن انجام بدن. وقتی رژیم نابود شد اونوقت یه حکومت سکولار هم تشکیل میدیم البته نسل بسیجی‌‌ها و آخوند‌ها رو از ریشه می‌زنیم کاری که آتاتورک با آخوندای ترک اونزمان کرد… برو بیسیمتو بزن بسیجی‌ جان. [/quote]
ببین من بسیجی نیسم بار دهم.اسمم اینجا بیسیم چیه چون بیسیم چی حقایقو اخبار مهم رو جار میزنه!بعدشم فک کنم ی آخوندی تورو ب صورت داگی استایل حاجی کرده اینقد بدت میاد ازشون.فقط کیرم تو افکار افراطی تو ک مسیر انقلابمون رو کج کرده تو این سایت.کیرم دهنت ولده زنا!متنفرم از هرچی آخوندو بسیجیه

0 ❤️

2015-04-27 20:18:17 +0430 +0430

بازم یه کونی‌ بسیجی‌ یک تاپیک سبز! با فرمول مبارزه کاملا بی‌ خطر! کم هزینه! و بدون دخالت خارجی !! آفرید!! کل حرفش اینه که دست خالی‌ بیاین تا ما ببریمتون کهریزک.

0 ❤️

2015-04-27 21:25:19 +0430 +0430

[quote=بیسیم چی][quote=باید رید به اسلام][quote=بیسیم چی]تو یی آدم افراطی هستی ک دوس داری همه چی زیر لوای تو باشه!من میگم تو این کشور همه حق زندگی دارن چه مسیحی چه مسلمون چه یهودی چه جود چه… .ولی با یه سیاست سکولاریسم!سکولاریسم میدونی ینی چی؟؟؟ینی جدایی دین از سیاست[/quote]
ببین بسیجی‌ جان من شما‌ها رو خوب میشناسم. تو هدفت فقط اینه که به جمهوری اسهالی خطی‌ چیزی نیفته همون کاری که خاتمی و روحانی وظیفه دارن انجام بدن. وقتی رژیم نابود شد اونوقت یه حکومت سکولار هم تشکیل میدیم البته نسل بسیجی‌‌ها و آخوند‌ها رو از ریشه می‌زنیم کاری که آتاتورک با آخوندای ترک اونزمان کرد… برو بیسیمتو بزن بسیجی‌ جان. [/quote]
ببین من بسیجی نیسم بار دهم.اسمم اینجا بیسیم چیه چون بیسیم چی حقایقو اخبار مهم رو جار میزنه!بعدشم فک کنم ی آخوندی تورو ب صورت داگی استایل حاجی کرده اینقد بدت میاد ازشون.فقط کیرم تو افکار افراطی تو ک مسیر انقلابمون رو کج کرده تو این سایت.کیرم دهنت ولده زنا!متنفرم از هرچی آخوندو بسیجیه[/quote]
آها! اقلاّ دو دقیقه تحمل می‌کردی! بسیجی‌ بی‌ پدر و مادر … از بسیجی‌ آدمکش خطرناک تر بسیجی‌ سبزه… شما سبز اللهی‌ها وظیفه تون خر کردن جوونا با سؤ استفاده از کلماتی مثل ادب و گفتمانه که بعدش مثل نداها و سهراب‌ها نابودشون کنین. بسیجی‌ حرومزاده تو که اینقدر با ادبی چطور یهو زدی به سیم آخر؟ این نقشتونم به فاک رفت…

0 ❤️

2015-04-28 03:23:06 +0430 +0430

[quote=سروسهي][quote=بیسیم چی]چگونه از شر جمهوری اسلامی ایران خلاص شویم[/quote]
.
.
.
[quote=بیسیم چی]کیرم تو افکار افراطی تو ک مسیر انقلابمون رو کج کرده[/quote]
.
.
.
.از آخر کدومش؟؟؟ dash1 تکلیفتو مشخص کن بعد تاپیک بزن![/quote]
ببین منظورم از انقلاب این انقلاب تخمی که الان هس نیس!انقلابی ک در آینده توسط منو تو انجام میشه

0 ❤️

2015-04-28 03:29:22 +0430 +0430

[quote=بیسیم چی][quote=سروسهي][quote=بیسیم چی]چگونه از شر جمهوری اسلامی ایران خلاص شویم[/quote]
.
.
.
.
.
.
ببین منظورم از انقلاب این انقلاب تخمی که الان هس نیس!انقلابی ک در آینده توسط منو تو انجام میشه[/quote]
آها! منظورش یه انقلاب سبز! همراه با گفتمان! بدون براندازی این رژیم! به رهبری سید حسن خمینی و دارو دسته رفسنجانی هستش. جاکشای سبز اللهی بازم سر از لونه‌هاشون در میاورند…

0 ❤️

2015-04-28 03:39:57 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=بیسیم چی][quote=سروسهي][quote=بیسیم چی]چگونه از شر جمهوری اسلامی ایران خلاص شویم[/quote]
.
.
.
.
.
.
ببین منظورم از انقلاب این انقلاب تخمی که الان هس نیس!انقلابی ک در آینده توسط منو تو انجام میشه[/quote]
آها! منظورش یه انقلاب سبز! همراه با گفتمان! بدون براندازی این رژیم! به رهبری سید حسن خمینی و دارو دسته رفسنجانی هستش. جاکشای سبز اللهی بازم سر از لونه‌هاشون در میاورند…[/quote]
ببین من و تو توی ی جبه هستیم.منو تو حرفمون یکیه!براندازی این رزیم.و اومدن یک حکومت سکولاریسم.از آخوندا متنفرم و مطمعن ی آدم از ی سوراخ ی بار گزیده میشه.من دنبال ی حکومت سکولار هستم.لطفا جنگ و جدل رو بس کن و بیا باهم تو ی جبهه کار کنیم.اصن اگه من مث تو ب همه توهین کنم بیخیال میشی؟؟؟بخدا من ن بسیجیم ن با آخوندا موافقم و ازشونم متنفرم به حد شدید.کیرم تو هرچی آخوندو بسیجیه

0 ❤️

2015-04-28 03:51:12 +0430 +0430

[quote=-Black King-]ما لازم نیست کاری بکنیم بیام تو خیابون با دست خالی اعتراض کنیم چون حرکت عقلانی نیست بزودی آمریکا خودش از زمین آسمان و دریا میاد بسیجی ها و سپاهی ها به فکر کندن قبر برای خودشون باشن بهتره. ?[/quote]
حرفت درسته داشم.ولی تو فک کن چقد مردم بیگناه باید کشته بشن تا ما به هدفمون برسیم!البته قبول دارم که حرکت مردمی جواب نمیده آخرش ی بهونه مث 9 دی برای این خارکسده ها بوجود میاد.ایشالا روزی برسه که همه ایران آزاد رو ببینیم

0 ❤️

2015-04-28 03:54:41 +0430 +0430

[quote=-Black King-]ما لازم نیست کاری بکنیم بیام تو خیابون با دست خالی اعتراض کنیم چون حرکت عقلانی نیست بزودی آمریکا خودش از زمین آسمان و دریا میاد بسیجی ها و سپاهی ها به فکر کندن قبر برای خودشون باشن بهتره. ?[/quote]
بهترین کار همینه و صد در صد تائید میشه. تنها کار ما باید بیداری مردم باشه و گفتن این که آمریکا و اسرائیل دشمن ما نیستن، آخوندا و بسیجی‌‌های پست فطرتی که ایران و خاور میانه رو نابود کردن دشمن ما هستن. نه‌ فقط دشمن ما، بلکه دشمن کل مردم منطقه.

0 ❤️

2015-04-28 03:59:26 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=-Black King-]ما لازم نیست کاری بکنیم بیام تو خیابون با دست خالی اعتراض کنیم چون حرکت عقلانی نیست بزودی آمریکا خودش از زمین آسمان و دریا میاد بسیجی ها و سپاهی ها به فکر کندن قبر برای خودشون باشن بهتره. ?[/quote]
بهترین کار همینه و صد در صد تائید میشه. تنها کار ما باید بیداری مردم باشه و گفتن این که آمریکا و اسرائیل دشمن ما نیستن، آخوندا و بسیجی‌‌های پست فطرتی که ایران و خاور میانه رو نابود کردن دشمن ما هستن. نه‌ فقط دشمن ما، بلکه دشمن کل مردم منطقه.[/quote]
خیلی امیدوارم به آزادی ایران.امیدوارم ی روزی باهم جشنشو بگیریم

0 ❤️

2015-04-28 04:00:52 +0430 +0430

[quote=بیسیم چی][quote=-Black King-]ما لازم نیست کاری بکنیم بیام تو خیابون با دست خالی اعتراض کنیم چون حرکت عقلانی نیست بزودی آمریکا خودش از زمین آسمان و دریا میاد بسیجی ها و سپاهی ها به فکر کندن قبر برای خودشون باشن بهتره. ?[/quote]
حرفت درسته داشم.ولی تو فک کن چقد مردم بیگناه باید کشته بشن تا ما به هدفمون برسیم!البته قبول دارم که حرکت مردمی جواب نمیده آخرش ی بهونه مث 9 دی برای این خارکسده ها بوجود میاد.ایشالا روزی برسه که همه ایران آزاد رو ببینیم[/quote]
نترس اونایی کشته میشن که بخوان جلوی آمریکایی‌ها مقاومت کنن ( مثل بسیجی‌‌ها و پاسدارای تروریست) آمریکایی‌ها با مردم عادی کاری ندارن.

IraqSoldier.jpg Iraq-troops-Kids.jpg
0 ❤️

2015-04-28 04:02:39 +0430 +0430

[quote=بیسیم چی][quote=باید رید به اسلام][quote=-Black King-]ما لازم نیست کاری بکنیم بیام تو خیابون با دست خالی اعتراض کنیم چون حرکت عقلانی نیست بزودی آمریکا خودش از زمین آسمان و دریا میاد بسیجی ها و سپاهی ها به فکر کندن قبر برای خودشون باشن بهتره. ?[/quote]
بهترین کار همینه و صد در صد تائید میشه. تنها کار ما باید بیداری مردم باشه و گفتن این که آمریکا و اسرائیل دشمن ما نیستن، آخوندا و بسیجی‌‌های پست فطرتی که ایران و خاور میانه رو نابود کردن دشمن ما هستن. نه‌ فقط دشمن ما، بلکه دشمن کل مردم منطقه.[/quote]
خیلی امیدوارم به آزادی ایران.امیدوارم ی روزی باهم جشنشو بگیریم[/quote]
اگه موافق درخواست حمایت از آمریکا برای آزادی ایران هستی‌ من همین جا ازت عذر خواهی می‌کنم و مثل یه هموطن همیشه رو چشم من جا خواهی داشت.

0 ❤️

2015-04-28 04:10:07 +0430 +0430

راه خلاص شدن از شر جمهوری اسهالی یک کلمه است:آگاهی
تا مردم ایران جاهلند این حکومت برقرار ست
presentation1charli.jpg

0 ❤️

2015-04-28 04:12:23 +0430 +0430

دوست عزیز خیلی راه حل خوبی ارایه کردید ، بیشتر هنرمندان مخالف مثل محسن نامجو یا اقای شجریان … هم با بازخوانی اهنگ “همراه شو عزیز” چنین پیامی به مخاطب القا میکنند که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمیشود …
باید با هم همراه بشیم ، جهت دانلود اهنگ کلیک کنید
www.iransong.com/media/Mohsen-Namjoo-Gis-Hamrah-Sho-Aziz.mp3

0 ❤️

2015-04-28 04:17:52 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=بیسیم چی][quote=باید رید به اسلام][quote=-Black King-]ما لازم نیست کاری بکنیم بیام تو خیابون با دست خالی اعتراض کنیم چون حرکت عقلانی نیست بزودی آمریکا خودش از زمین آسمان و دریا میاد بسیجی ها و سپاهی ها به فکر کندن قبر برای خودشون باشن بهتره. ?[/quote]
اگه موافق درخواست حمایت از آمریکا برای آزادی ایران هستی‌ من همین جا ازت عذر خواهی می‌کنم و مثل یه هموطن همیشه رو چشم من جا خواهی داشت.[/quote]
یادته؟؟؟من قبل اینکه این پستو بذارم تو pv برات پیغام گذاشتمو تو منو بلاک کردی!اینو گذاشتم تا خودمو بت ثابت کنم.اگه میشه unbloke کن منو ک کارت دارم

0 ❤️

2015-04-28 04:29:35 +0430 +0430

[quote=ممه . کون][quote=ممه . کون]اگه ما خودمون تا چند سال دیگه انقلاب نکنیم. و منتظر حمله امریکا باشیم. قطعا امریکا حمله میکنه و اونوقته که بیچاره میشیم. چون یه قانون خودشون برای ما با پسگردنی مینویسن و ایران رو میکنن افغانستان. اینو به همتون قول میدم[/quote]

این نظر منو کسی باهاش موافق نیست[/quote]
ببین شکی نیس اگه از آمریکا کمک بخوایم خرابی ب بار میاد.ولی ایران با افغانستان و پاکستان فرق میکنه.خوده مردم و آمریکا ب ایران کمک میکنن تا ایران بهتر از این بشه.بهت قول میدم.تو سیاست جنگ آخرین راهکاره.ولی مردم همه راه ها رو امتحان کردن.

0 ❤️

2015-04-28 16:48:09 +0430 +0430

[quote=بیسیم چی][quote=باید رید به اسلام][quote=بیسیم چی][quote=باید رید به اسلام][quote=-Black King-]ما لازم نیست کاری بکنیم بیام تو خیابون با دست خالی اعتراض کنیم چون حرکت عقلانی نیست بزودی آمریکا خودش از زمین آسمان و دریا میاد بسیجی ها و سپاهی ها به فکر کندن قبر برای خودشون باشن بهتره. ?[/quote]
اگه موافق درخواست حمایت از آمریکا برای آزادی ایران هستی‌ من همین جا ازت عذر خواهی می‌کنم و مثل یه هموطن همیشه رو چشم من جا خواهی داشت.[/quote]
یادته؟؟؟من قبل اینکه این پستو بذارم تو pv برات پیغام گذاشتمو تو منو بلاک کردی!اینو گذاشتم تا خودمو بت ثابت کنم.اگه میشه unbloke کن منو ک کارت دارم[/quote]
همین‌جا بگو جمع بی‌ ریاست.

0 ❤️

2015-04-28 17:10:56 +0430 +0430

اهای اونی که ریدنت.بعضی وقتا مطمعن میشم که تو یک بیمار ,روانی هستی که وجودش واسه بشریت خطرناک.و همه رو میخوای بکشی.وتنها چیزی که باهاش موافقی این که ایران دست امریکا و اسراعیل بیوفته.این ارزو رو با خودت به گور ببر که کشور مونو دست امریکا و اسراعیل بدیم.غیر از,بسیجی بهتر چهار تا کلمه دیگم یاد بگیری.در ضمن من بسیجیم میخوای کیرمو بخوری.

0 ❤️

2015-04-28 18:08:26 +0430 +0430

نگاه کن کوچولو
اولا این حرفابرات خیلی زوده بزار بزرگتر شی خودت میفهمی
بعد هم برای فهمیدن بهتر حرفام بهتری بری دوره صفوی رو مطالعه کنی اون دوره بدون امکانات زیاد 300سال پایدار موند شیخ های الان مطمعن باش حداقل 200سالی هستن
تازش هم مردم الان ایران هرچند ناراضی باشند ولی گوز گوز اضافیه فقط زر میزنند مرد عمل کسی نیست پس زیاد خون نجس تو الوده نکن

0 ❤️

2015-04-28 18:15:27 +0430 +0430

چقدر طولانی بود
حوصله ی خوندن یه مشت عراجیف از یه جلق زن ندارم
برو همون داستانات رو بنویس بهتره
بزرگتر از زبونت حرف نزن
لولو میخورتت

0 ❤️

2015-09-12 15:36:50 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=بیسیم چی][quote=سروسهي][quote=بیسیم چی]چگونه از شر جمهوری اسلامی ایران خلاص شویم[/quote]
.
.
.
.
.
.
آها! منظورش یه انقلاب سبز! همراه با گفتمان! بدون براندازی این رژیم! به رهبری سید حسن خمینی و دارو دسته رفسنجانی هستش. جاکشای سبز اللهی بازم سر از لونه‌هاشون در میاورند…[/quote]

دمت گرم من تازه متوجه شدم حرفات درسته
اوایل که حرفاتو میخوندم فکر میکردم فحش میدی و فقط چرت و پرت میگی ولی در واقع حرفات درسته.
براندازی این آخوندا بدون کمک خارجی احتمالش خیلی خیلی کمه و باید یه قدرت خارجی مثل آمریکا کمک کنه. بهترین راه همینه اگه مردم ایران بفهمن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «