چگونه الله با صفات خود نفی میشود!

1392/03/18

صفات عدیده ای برای الله در نظر گرفته شده است که یکایک آنها می تواند نفی کننده الله باشدبرای نمونه به چند نمونه در اینجا اشاره می کنم.
دوستان مطالب رو کامل بخونن جواب سوالای احتمالی داده شده

7557 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-06-08 13:36:42 +0430 +0430

الله خالق است:
ابتدا به این می اندیشیم که الله کی خالق شد؟ قبل از اینکه خالق بشود چه بود؟ اگر الله پس از خلق جهان خالق شد بنابراین زمانی بوده که خالق نبوده است. بنابر این از اللهیی که خالق نبوده به اللهیی که خالق شده تغییر یافته است بنا بر این چیزی که در ماهیت خود دچار تغییر میشود شایسته مقام اللهیی نیست.الله دنیا را از چه خلق کرده است؟ اگر می گویید الله یکباره دنیا را از هیچ خلق کرد(در حالی که نبود) چگونه نیستی منشا هستی شده. آیا زمانی بوده که نیستی با هستی برابر بودهاست؟آیا جمع شدن دو چیز متضاد در آن واحد امکان پذیر است؟

2 ❤️

2013-06-08 13:40:36 +0430 +0430

الله مکار است:
یکی از صفاتی که در تازينامه از آن برای الله نام برده شده است صفت مکار است.آیه 30 سوره انفال می گوید" ای رسول ما به یاد آر وقتی را که کافران با تو مکر کردند تا تو را از مقصد خود که تبلیغ دین الله ست بازدارند یا به قتل رسانند یا از شهر خود بیرون کنند. اگر آنها با تومکر کردند الله هم با آنها مکر می کند و الله بهتر از هر کس مکر تواندکرد"مکر و حیله در چه موقعی به کار میرود؟در زمانیکه کسی نسبت به استراتژی و تاکتیک های رقیب خود را ضعیف ببیند بنابر این برای غلبه بر حریف دست به حیله میزند. بنا براین مکر و حیله ای که در تازينامه به الله نسبت داده شده است با توانایی الله سر ناسازگاری دارد.و الله را در سطح یک موجود حقه باز که از طریق فریب و نیرنگ کارهای خود را پیش می برد پایین می آورد

2 ❤️

2013-06-08 13:43:39 +0430 +0430

اميدوارم خود خدا به فريادت برسه و نجاتت بده

0 ❤️

2013-06-08 13:51:48 +0430 +0430

اگه سوره فصلت خونده باشی افرینش به این شکله:

ابتدا زمین را در دو روز یا اصطلاحا دوره زمین شناسی افریدیم
در چهار دوره زمین شناسی بعدی کوه ها و مواد غذایی را به اندازه تقاضا کنندگان در زمین افریدیم
سپس اسمان را افریدیم
سپس زمین و اسمانی که از دود بود را فرمان دادیم که در منظومه ای قرار بگیرند
سپس خورشید و ماه و ستارگان را افریدیم و در اسمان زمین [منظومه]قرار دادیم
شدیدا تخمی و مسخره و غیر ممکن بود
از دوستان مسلمان تقاضا دارم توضیح بدن این مسیله چطور ممکنه؟

1 ❤️

2013-06-08 13:58:36 +0430 +0430

شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست

0 ❤️

2013-06-08 14:04:46 +0430 +0430

[quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
ربطی به پست من نداشت
زمان مختص الله و فرشتگان هم هست
همونطور که نامه رسانان الله از جنس نور هستند و با سرعت نور حرکت میکنن و اخبار به الله میرسونن
پس الله خودش هم مشمول زمان میشه
دو باره عرض میکنم ربطی به پست من نداشت

1 ❤️

2013-06-08 14:07:51 +0430 +0430

(مکر)یعنی بکاربردن حیله برای منصرف کردن کسی از مقصودش و (اثبات )به معنای حبس کردن وبازداشت نمودن است

دشمنان پیامبر حداکثر نیروى فکرى و جسمانى خویش را براى نابود کردن پیامبر اسلام صلّى اللّه علیه و آله به کار بردند، و حتى یکصد شتر که در آن روز سرمایه عظیمى بود براى یافتن پیامبر جایزه تعیین کردند و افراد بسیارى کوهها و بیابانهاى اطراف مکّه را زیر پاگذاردند، و حتى تا دم در غار آمدند ولى خداوند با یک وسیله بسیار ساده و کوچک- چند تار عنکبوت- همه این طرحها را نقش بر آب کرد، و با توجه به این که مسأله هجرت سر آغاز مرحله نوینى از تاریخ اسلام بلکه تاریخ بشریت بود نتیجه مى‏گیریم که خداوند به وسیله چند تار عنکبوت مسیر تاریخ بشریت را تغییر داد! این منحصر به جریان هجرت نیست بلکه تاریخ انبیاء نشان مى‏دهد که همواره خداوند براى درهم کوبیدن گردنکشان از ساده‏ترین وسائل استفاده مى‏کرده گاهى از وزش باد، و زمانى از انبوه پشه‏ها، و گاهى از پرنده کوچک ابابیل، و مانند اینها، تا ضعف و ناتوانى بشر را در برابر قدرت بى‏پایانش آشکار سازد، و او را از فکر طغیان و سرکشى باز دارد

0 ❤️

2013-06-08 14:13:01 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
ربطی به پست من نداشت
همونطور که نامه رسانان الله از جنس نور هستند و با سرعت نور حرکت میکنن و اخبار به الله میرسونن
دو باره عرض میکنم ربطی به پست من نداشت[/quote]

نخیر با کاوه بودم

بر چه اساسی نامه رسان های الله از جنس نور هستند
و اگر الله خدا خالق یا هر چی اسمشو میزاری رو قبول داری پس نیازی به زمان ندارد
زمان را بشر اختراع کرده است

0 ❤️

2013-06-08 14:13:19 +0430 +0430

[quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
همه چیز با زمان معنی میگیره ،همون طور که ما میگیم آفرینش بر اثر بینگ بنگ بوجود آمده اگر زمان برای الله معنی نداشت برای جهان که معنی داشت ،پس جهان قبل از خدا چی بوده

1 ❤️

2013-06-08 14:17:28 +0430 +0430

الله کامل است:
هر چیز کاملی از تعدادی جزٍ تشکیل شده است. باید یک چیز کامل تری وجود داشته باشد که این اجزا را به هم متصل کند ویک چیز کامل بوجود آورد. آیا تصور یک کل بدون اجزا امکان پذیر است؟ آیا می شود کلی را متصور کرد که اجزا نداشته باشد؟ بنابر این تصور اینکه چیزی کامل باشد و کامل تر از او چیزی وجود نداشته باشد کاملا غیر منطقی است.وقتی به یک تابلو نگاه می کنیم هرچقدر نقاش آن تابلو ماهرتر باشد تابلو زیباتر و کامل تر به نظر می آید. اگر الله کامل است دنیا که نماینده تابلوی هنری اوست باید کامل باشد. اما دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم دنیای کاملی نیست .نواقص و زشتیهای زیادی در این دنیا وجود دارد که ما را متوجه کم هنری این خالق می کند.در کتابهای معارف اسلامی برای اینکه الله را به ما بشناسانند می گفتند با دیدن یک چهره زیبا به هنرمندی الله پی می بریم. چه کسی جرئت می کرد بگوید پس هر گاه یک چهره زشت می بینیم به بی هنری خالقش پی می بریم. وجود سیل ، زلزله ، ناتوانیهای جسمی انسان(مثلا کم بودن تعداد مخروطهای رنگی در چشم، )اینها از نواقص طبیعت نیست؟آیا آنهایی که شیطان را موجودی واقعی که دست پرورده اوست می دانند با خود نمی اندیشند که چگونه دست پرورده الله که برای سالها عابد بوده به یکباره از مسیر الله خارج میشود .وجود شیطان دلیل بر عدم مهارت الله در خلق موحودات نیست؟

1 ❤️

2013-06-08 14:18:44 +0430 +0430

[quote=Ashenaye man]اميدوارم خود خدا به فريادت برسه و نجاتت بده[/quote]
ا
ینا که خدا رو نمی شناسن!!! اگه خدا به فریادشونم برسه میگن شیطون به فریادمون رسیده

0 ❤️

2013-06-08 14:19:06 +0430 +0430

[quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
ربطی به پست من نداشت

نخیر با کاوه بودم

زمان را بشر اختراع کرده است[/quote]
میشه تعریفتو از زمان بگی؟
دارم روده بر میشم از خنده!!!

1 ❤️

2013-06-08 14:24:24 +0430 +0430

[quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
همه چیز با زمان معنی میگیره ،همون طور که ما میگیم آفرینش بر اثر بینگ بنگ بوجود آمده اگر زمان برای الله معنی نداشت برای جهان که معنی داشت ،پس جهان قبل از خدا چی بوده[/quote]

اقا کاوه
1 _ بیگ بنگ نظریست و هنوز ثابت نشده
2 _ به فرض هم که بیگ بنگ شروع جهان باشد خالق بودن خدا بعد از بیگ بنگ و برای انسان هاست قبل از ان چه نیازی به خالق بودن خدا بوده است

0 ❤️

2013-06-08 14:26:49 +0430 +0430

quote=a_ghpیعنی بکاربردن حیله برای منصرف کردن کسی از مقصودش و (اثبات )به معنای حبس کردن وبازداشت نمودن است

دشمنان پیامبر حداکثر نیروى فکرى و جسمانى خویش را براى نابود کردن پیامبر اسلام صلّى اللّه علیه و آله به کار بردند، و حتى یکصد شتر که در آن روز سرمایه عظیمى بود براى یافتن پیامبر جایزه تعیین کردند و افراد بسیارى کوهها و بیابانهاى اطراف مکّه را زیر پاگذاردند، و حتى تا دم در غار آمدند ولى خداوند با یک وسیله بسیار ساده و کوچک- چند تار عنکبوت- همه این طرحها را نقش بر آب کرد، و با توجه به این که مسأله هجرت سر آغاز مرحله نوینى از تاریخ اسلام بلکه تاریخ بشریت بود نتیجه مى‏گیریم که خداوند به وسیله چند تار عنکبوت مسیر تاریخ بشریت را تغییر داد! این منحصر به جریان هجرت نیست بلکه تاریخ انبیاء نشان مى‏دهد که همواره خداوند براى درهم کوبیدن گردنکشان از ساده‏ترین وسائل استفاده مى‏کرده گاهى از وزش باد، و زمانى از انبوه پشه‏ها، و گاهى از پرنده کوچک ابابیل، و مانند اینها، تا ضعف و ناتوانى بشر را در برابر قدرت بى‏پایانش آشکار سازد، و او را از فکر طغیان و سرکشى باز دارد[/quote]
منظور از این پست این بود که صفات آدمی به خدا نسبت داده شده است یعنی یک انسان ضعیف در یک شرایط سخت روش مکر و حیله را در پیش میگیرد که البته برای انسان چیزی طبیعی است اما نه برای خدا!
حیله به معنی اینکه در شرایطی خاص روشی غیرمعقول را به کار بریم اما خدا از این صفات آدمی باید مصون باشد!

1 ❤️

2013-06-08 14:31:23 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
ربطی به پست من نداشت

نخیر با کاوه بودم

دارم روده بر میشم از خنده!!![/quote]

ببین عزیز من زمان یه کمیت بنیادیه تعریف دقیقی نمیشه ازش کرد
شما تعریفتو بگو شاید ماهم چیزی یاد گرفتیم
نگفتی چرا نامه رسان ها از نور هستند

0 ❤️

2013-06-08 14:34:21 +0430 +0430

[quote=کاوه دین ستیز]quote=a_ghpیعنی بکاربردن حیله برای منصرف کردن کسی از مقصودش و (اثبات )به معنای حبس کردن وبازداشت نمودن است

دشمنان پیامبر حداکثر نیروى فکرى و جسمانى خویش را براى نابود کردن پیامبر اسلام صلّى اللّه علیه و آله به کار بردند، و حتى یکصد شتر که در آن روز سرمایه عظیمى بود براى یافتن پیامبر جایزه تعیین کردند و افراد بسیارى کوهها و بیابانهاى اطراف مکّه را زیر پاگذاردند، و حتى تا دم در غار آمدند ولى خداوند با یک وسیله بسیار ساده و کوچک- چند تار عنکبوت- همه این طرحها را نقش بر آب کرد، و با توجه به این که مسأله هجرت سر آغاز مرحله نوینى از تاریخ اسلام بلکه تاریخ بشریت بود نتیجه مى‏گیریم که خداوند به وسیله چند تار عنکبوت مسیر تاریخ بشریت را تغییر داد! این منحصر به جریان هجرت نیست بلکه تاریخ انبیاء نشان مى‏دهد که همواره خداوند براى درهم کوبیدن گردنکشان از ساده‏ترین وسائل استفاده مى‏کرده گاهى از وزش باد، و زمانى از انبوه پشه‏ها، و گاهى از پرنده کوچک ابابیل، و مانند اینها، تا ضعف و ناتوانى بشر را در برابر قدرت بى‏پایانش آشکار سازد، و او را از فکر طغیان و سرکشى باز دارد[/quote]
منظور از این پست این بود که صفات آدمی به خدا نسبت داده شده است یعنی یک انسان ضعیف در یک شرایط سخت روش مکر و حیله را در پیش میگیرد که البته برای انسان چیزی طبیعی است اما نه برای خدا!
حیله به معنی اینکه در شرایطی خاص روشی غیرمعقول را به کار بریم اما خدا از این صفات آدمی باید مصون باشد![/quote]
برو توی لغت نامه معنی مکر در زبان عربی رو بخون متوجه میشی

0 ❤️

2013-06-08 14:36:15 +0430 +0430

[quote=a_ghp][quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
همه چیز با زمان معنی میگیره ،همون طور که ما میگیم آفرینش بر اثر بینگ بنگ بوجود آمده اگر زمان برای الله معنی نداشت برای جهان که معنی داشت ،پس جهان قبل از خدا چی بوده[/quote]

اقا کاوه
2 _ به فرض هم که بیگ بنگ شروع جهان باشد خالق بودن خدا بعد از بیگ بنگ و برای انسان هاست قبل از ان چه نیازی به خالق بودن خدا بوده است[/quote]
مشکلت اینه که انفجار بزرگ رو آغاز جهان میدونی اما این نظریه رد نکرده که قبل از این انفجار جهان وجود نداشته پس در قبل از این هم جسم و مکان وجود داشته خانم
مشکل همینه !قبل از آغاز جهان خدا چی بوده ؟چطور آفریده شده؟اگر از چیزی درست شده پس بی نیاز نیست . آیا از هیچ بوجود اومده؟!

1 ❤️

2013-06-08 14:41:56 +0430 +0430

[quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
ربطی به پست من نداشت

نخیر با کاوه بودم

نگفتی چرا نامه رسان ها از نور هستند[/quote]
زمان یک امر ذهنی و خاص خود هست که از تولد شروع میشه تا مرگ
اگه موجود زنده و هشیار نباشه زمانی هم نیست
هرچه سرعت بیشتر باشه زمان کندتر میگذره
همونطور که پیمایش یک سال نوری برای ما بیش از یک میلیون سال طول میکشه
بنا برین اگه الله زنده و هوشیار باشه محاله مشمول زمان نباشه
حالا تو تعریفتو بگو؟

1 ❤️

2013-06-08 14:47:00 +0430 +0430

[quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp][quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]

اقا کاوه
2 _ به فرض هم که بیگ بنگ شروع جهان باشد خالق بودن خدا بعد از بیگ بنگ و برای انسان هاست قبل از ان چه نیازی به خالق بودن خدا بوده است[/quote]
مشکلت اینه که انفجار بزرگ رو آغاز جهان میدونی اما این نظریه رد نکرده که قبل از این انفجار جهان وجود نداشته پس در قبل از این هم جسم و مکان وجود داشته خانم
مشکل همینه !قبل از آغاز جهان خدا چی بوده ؟چطور آفریده شده؟اگر از چیزی درست شده پس بی نیاز نیست . آیا از هیچ بوجود اومده؟![/quote]
مقایسه تو غلطه
فکر میکنی خدا مثل انسان از چیزی تشکیل شده فکر میکنی خدا از ماده است یها چیز خاصیه
اشتباه شما همین جاست نباید فکر کنی کنی که خدا دست و پا چشم داره
و در ضمن این قران 1400 سال پیش در میان عرب جاهلیت نازل شده نمیشه طرز بیان اون را با الان مقایسه کرد
مثل این میمونه که شاهنامه رو با ادبیات امروز مقایسه کنی

0 ❤️

2013-06-08 14:47:30 +0430 +0430

[quote=a_ghp][quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]

اقا کاوه
این نظریه هنوز رد نکرده که قبل از انفجار بزرگ جهان وجود نداشته پس مکان و ماده بوده ،خدا نبوده نازگل خانم،شاید شما خدایی فرا طبیعی رو تصور کنید ولی الله در قرآن زیاد از صفات آدمی استفاده کرده

مشکل همینه خدا قبل انفجار بزرگ چی بود؟بود؟آفریده شده؟اگه از چیزی ساخته شده پس بی نیاز نیست

1 ❤️

2013-06-08 14:51:45 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
ربطی به پست من نداشت

نخیر با کاوه بودم

حالا تو تعریفتو بگو؟[/quote]
ببین یه یه چیزی درباره زمان و نظریه "کش امدگی زمان "شنیدی
ولی داری اشتباه میکنی و این یه نظریه است
یه سوال ایا ستاره یک موجود زندس

0 ❤️

2013-06-08 14:55:10 +0430 +0430

[quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
ربطی به پست من نداشت

نخیر با کاوه بودم

یه سوال ایا ستاره یک موجود زندس[/quote]
کدوم ستاره
1_دوست دخترم ستاره
2_ستاره دریایی
3_یا ستاره اسمانی
نه گزینه سوم جان نداره

1 ❤️

2013-06-08 14:58:19 +0430 +0430

[quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp][quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]

اقا کاوه
این نظریه هنوز رد نکرده که قبل از انفجار بزرگ جهان وجود نداشته پس مکان و ماده بوده ،خدا نبوده نازگل خانم،شاید شما خدایی فرا طبیعی رو تصور کنید ولی الله در قرآن زیاد از صفات آدمی استفاده کرده

مشکل همینه خدا قبل انفجار بزرگ چی بود؟بود؟آفریده شده؟اگه از چیزی ساخته شده پس بی نیاز نیست[/quote]

خودتم میگی نظریه
نظریه رو نمیتونی به عنوان حکم استفاده کنی
خالق بود یه قابلیت
مثل باهوش بودن
خدا که مثل انسان نیست که بشیه با دست خلق کنه

0 ❤️

2013-06-08 14:59:51 +0430 +0430

کس کشه لاشی تو بخوای این حرفارو به دهنت بیاری باید بری آب بکشی کل تنتو چه برسه به اینکه اینجا بنویسی و دوتا کون خله کس میخه از خودت بدتر بیان جوابتو بدن.واسه این نقضای تخمی که تو کردی به اینا میگن مقلطه.میخوای همین الان واست ثابت کنم 1 با 0 مساویه؟ میخوای ثابت کنم 68 با 64 مساویه؟ البته اگه اون ذهنه چس مغزت توان کشش این حرفارو داشته باشه…
جاکش جمش کن.هستی با نیستی برابره دلت خوشه میخوای خدا رو نقض کنی؟بشین دوتا کتاب بخون یه ذره ذهنتو باز کنی مقلطه رو با واقعیت اشتباه نگیری.
واقعا چرا مغزتون پریود شده خودتونم نمیفهمید؟
از انیشتن بالاترید؟از نیوتن بالاترید؟از دکتر حسابی بالاترید؟همه شون به وجود خدا معتقد بودن فقط در ادیان متفاوت.کیرم تو دهنتون واسه طرز فکره تاسف بارتون.بدبختا.حتی هاوکینگ که اول خدارو رد کرد الان خودش وجود خدارو اثبات کرده.
جوجو قوانین دنیا خیلی فراتر از اینکه بگی از چطور از هیچ ساخته شده.بله که از هیچ ساخته شده.برو نظریه بزرگ استیون هاوکینگ رو بخون کسخل میفهمی.میفهمی که حتی دنیا فقط این نیست.دنیاهای دیگه ای هم هستن.از آدم فضایی(!!)حرف نمیزنم.از دنیاهای دیگه حرف میزنم.برو نظریه بزرگ رو بخون البته به زبان ساده اش رو بخون بلکم چیزی عایدت شد و فهمیدی که واقعا دنیا از هیچ ساخته شده…
واقعا متاسفم براتون.

از آدمین عزیز خواهش دارم سایت " شهوانی " رو با دین ستیزی اشتباه نگیرید

0 ❤️

2013-06-08 15:01:21 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp][quote=ارش شیشه ای][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]
ربطی به پست من نداشت

نخیر با کاوه بودم

یه سوال ایا ستاره یک موجود زندس[/quote]
کدوم ستاره
1_دوست دخترم ستاره
2_ستاره دریایی
3_یا ستاره اسمانی
نه گزینه سوم جان نداره[/quote]
خب پس چرا تولد و مرگ برای اون در نظر میگیرن اگر جاندار نیست که باید تا ابد روشن بماند
اگر هست هم که خودتو نقض کردی

0 ❤️

2013-06-08 15:03:56 +0430 +0430

[quote=a_ghp][quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp][quote=کاوه دین ستیز][quote=a_ghp]شما در این مثال بعد زمان را برای خداوند در نظر گرفته ای درصورتی بعد زمان برای ما انسان هاست[/quote]

اقا کاوه
مشکل همینه !قبل از آغاز جهان خدا چی بوده ؟چطور آفریده شده؟اگر از چیزی درست شده پس بی نیاز نیست . آیا از هیچ بوجود اومده؟![/quote]
مقایسه تو غلطه
فکر میکنی خدا مثل انسان از چیزی تشکیل شده فکر میکنی خدا از ماده است یها چیز خاصیه
اشتباه شما همین جاست نباید فکر کنی کنی که خدا دست و پا چشم داره
و در ضمن این قران 1400 سال پیش در میان عرب جاهلیت نازل شده نمیشه طرز بیان اون را با الان مقایسه کرد
مثل این میمونه که شاهنامه رو با ادبیات امروز مقایسه کنی[/quote]
باشه اصلا از هیچ چیز ساخته نشده و همین هیچ منشا کل هستی میشود درضمن ما بحثمون الله بود که اثباتش خیلی ساده است!خدایی که در قضیه ماجرای معراج از پشت پرده با محمد حرف میزنه و یا اگر خدا جسم نیست در کجاست؟که محمد با خر بالدار به سوی اون میره یعنی جسم به سوی چی رفته؟
درمورد مکر هم شما فقط معنی لغوی رو درنظر نگیر

1 ❤️

2013-06-08 15:05:23 +0430 +0430

[quote=punisherdevil]کس کشه لاشی تو بخوای این حرفارو به دهنت بیاری باید بری آب بکشی کل تنتو چه برسه به اینکه اینجا بنویسی و دوتا کون خله کس میخه از خودت بدتر بیان جوابتو بدن.واسه این نقضای تخمی که تو کردی به اینا میگن مقلطه.میخوای همین الان واست ثابت کنم 1 با 0 مساویه؟ میخوای ثابت کنم 68 با 64 مساویه؟ البته اگه اون ذهنه چس مغزت توان کشش این حرفارو داشته باشه…
جاکش جمش کن.هستی با نیستی برابره دلت خوشه میخوای خدا رو نقض کنی؟بشین دوتا کتاب بخون یه ذره ذهنتو باز کنی مقلطه رو با واقعیت اشتباه نگیری.
از انیشتن بالاترید؟از نیوتن بالاترید؟از دکتر حسابی بالاترید؟همه شون به وجود خدا معتقد بودن فقط در ادیان متفاوت.کیرم تو دهنتون واسه طرز فکره تاسف بارتون.بدبختا.حتی هاوکینگ که اول خدارو رد کرد الان خودش وجود خدارو اثبات کرده.
جوجو قوانین دنیا خیلی فراتر از اینکه بگی از چطور از هیچ ساخته شده.بله که از هیچ ساخته شده.برو نظریه بزرگ استیون هاوکینگ رو بخون کسخل میفهمی.میفهمی که حتی دنیا فقط این نیست.دنیاهای دیگه ای هم هستن.از آدم فضایی(!!)حرف نمیزنم.از دنیاهای دیگه حرف میزنم.برو نظریه بزرگ رو بخون البته به زبان ساده اش رو بخون بلکم چیزی عایدت شد و فهمیدی که واقعا دنیا از هیچ ساخته شده…
واقعا متاسفم براتون.

از آدمین عزیز خواهش دارم سایت " شهوانی " رو با دین ستیزی اشتباه نگیرید[/quote]
عزیز نیازی نیست به فحش نیست با منطق همه چیز حل میشه اینکه ما هی فحش بدیم خودمونا خراب کردیم

0 ❤️

2013-06-08 15:13:35 +0430 +0430

نظریه انفجار بزرگ با چند دلبل اخیرا خیلی قابا اعتمادتر شده البته بازم نظریه است
لقمه رو نپیچون خدا قبل کاینات کجا بوده؟این خدایی که خودش آفریده نشده یعنی بوجود نیامده چطور میتونه علت العمل باشه؟

1 ❤️

2013-06-08 15:15:01 +0430 +0430

[quote=a_ghp][quote=punisherdevil]کس کشه لاشی تو بخوای این حرفارو به دهنت بیاری باید بری آب بکشی کل تنتو چه برسه به اینکه اینجا بنویسی و دوتا کون خله کس میخه از خودت بدتر بیان جوابتو بدن.واسه این نقضای تخمی که تو کردی به اینا میگن مقلطه.میخوای همین الان واست ثابت کنم 1 با 0 مساویه؟ میخوای ثابت کنم 68 با 64 مساویه؟ البته اگه اون ذهنه چس مغزت توان کشش این حرفارو داشته باشه…
واقعا متاسفم براتون.

عزیز نیازی نیست به فحش نیست با منطق همه چیز حل میشه اینکه ما هی فحش بدیم خودمونا خراب کردیم[/quote]

آخه با کسی باید منطقی حرف زد که چیزی حالیش باشه.رفته دوتا نوشته تو اینترنت خونده اونم نصفه نیمه اومده اینجا همه چیزو باهم قاطی کرده شلورشو نداره بخوام باهاش منطقی حرف بزنم.سوادش در حد تخم کفتره اومده خدا رو نفی میکنه.کیرم تو دهنه اون مادری که واسه انداختنش آه و آه کرده.
باورکن حرفاش اگه حتی یه ذره بویی از منطق داشت منم درست حرف میزدم ولی این بد همه چی رو باهم قاطی کرده

0 ❤️

2013-06-08 15:15:31 +0430 +0430

اصلا خودت میفهمی چی میگی یه بار دیگه هم گفتم این مثال ها برای عرب های احمق 1400 سال پیش بود
حالا اگه تو داری فکر میکنی درباره اینها که با چی رفته با خر بالدار یا هواپیما شخصی من دیگه حرفی ندارم
موفق باشی

0 ❤️

2013-06-08 15:19:34 +0430 +0430

[quote=punisherdevil][quote=a_ghp][quote=punisherdevil]کس کشه لاشی تو بخوای این حرفارو به دهنت بیاری باید بری آب بکشی کل تنتو چه برسه به اینکه اینجا بنویسی و دوتا کون خله کس میخه از خودت بدتر بیان جوابتو بدن.واسه این نقضای تخمی که تو کردی به اینا میگن مقلطه.میخوای همین الان واست ثابت کنم 1 با 0 مساویه؟ میخوای ثابت کنم 68 با 64 مساویه؟ البته اگه اون ذهنه چس مغزت توان کشش این حرفارو داشته باشه…
واقعا متاسفم براتون.

عزیز نیازی نیست به فحش نیست با منطق همه چیز حل میشه اینکه ما هی فحش بدیم خودمونا خراب کردیم[/quote]

آخه با کسی باید منطقی حرف زد که چیزی حالیش باشه.رفته دوتا نوشته تو اینترنت خونده اونم نصفه نیمه اومده اینجا همه چیزو باهم قاطی کرده شلورشو نداره بخوام باهاش منطقی حرف بزنم.سوادش در حد تخم کفتره اومده خدا رو نفی میکنه.کیرم تو دهنه اون مادری که واسه انداختنش آه و آه کرده.
باورکن حرفاش اگه حتی یه ذره بویی از منطق داشت منم درست حرف میزدم ولی این بد همه چی رو باهم قاطی کرده[/quote]
میدونم یه دستش تو شرتشه او یکی رو کیبرد هر چیم میگم بازم حرف خودشو میزنه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «