چگونه خانمها را فراری دهیم!

1398/05/26

خوب! در تاپیک قبلی نحوه** بلند کردن خانمها** رو مورد بررسی قرار دادیم! در این تاپیک عواملی که باعث خراب شدن رابطه و فراری دادن خانمها هستند رو بررسی میکنیم! البته ناگفته پیداست که اینجا داریم به آقایون گرامی لیستی از کارهایی رو ارایه میکنیم که نباید انجام داد!

1*هنوز هیچی نشده عکس شومبول مبارکتون رو براش ارسال کنین! یا از قطر و طول و…براش تعریف کنین!

2*هنوز 1 ساعت از آشناییتون نگذشته بهش بگین که “من خیلی نسبت به تو احساس دارم!”

3*هر نوع گدا بازی واضح: رستوران بد و چیپی ببرینش, با تاکسی اینور اونور ببرینش! کادوی خیلی ارزان قیمتی براش بخرین که هیچ ارزش معنوی هم نداشته باشه…

4*از یاد بردن تاریخ های مهم! تاریخ تولد, تاریخ آشنایی…

5*شنونده خوبی نباشید و فقط تظاهر کنین که دارین به حرفاش گوش میدین! 😁 و اون بتونه مچتون رو بگیره!

6*به سر و وضع ظاهرتون نرسین!

7*بدی بهداشت (بوی بد دهان, دندونای زرد و ناجور, بوی بد بدن…).

8*سر قرارها دیر بیاین! این یکی یک گناه نابخشودنی هست!

9*بو ببره که تحت سلطه مادر/خواهر گرامی هستین!

10*اینکه از نظر مالی به خانواده وابسته هستین!

11*در تصمیم گیریها مردد هستین!

12*حس کنه که به حالات روحی و جسمی اون توجه کافی نمیکنین!

13*حس کنه که وقتی در دوره پریود هست رفتار شما با اون فرق میکنه!

14*جلوی روش با دخترای دیگه گرم بگیرین و لاس بزنین! یا وقتی باهاش هستین چشماتون دنبال قاقا لی لی باشه!

15*وقتی که باهاش هستین از زیبایی, هوش, کدبانویی, با کلاسی…دخترای دیگه تعریف کنین!

16*بجای تعریف کردن از دختره, مدام از خودتون تعریف کنین!

17*در برخورد اول بهش بگین: عِه تو که اصلا به خوبی عکست نیستی! 😁

18*در برخورد اول بهش بگین: تو قیافت خیلی بیشتر از سنت نشون میده! آخییی! چرا انقدر شکسته شدی؟! 😁

19*بهش دیر به دیر زنگ بزنین یا مسیج بدین! اما بذارین بفهمه که مثلا با فلان دوستتون ساعت ها تلفنی صحبت کردین!

20*بهش بگین “عزیزم! جدیدا چرا انقدر چاق شدی؟” 😁

21*با وجود اینکه میدونین سرخی گونه و لبش طبیعیه بهش بگین: عزیزم! این روژت چقدر بهت میاد!

22*هیچوقت به اون نگین “عزیزم!” اما جلوی اون به همکار خانم, دوست خانم…بگین “عزیزم!” (هشدار! این یکی خطر مرگ داره!) 😁

23*هیچوقت ازش برای کارهایی که براتون انجام میده تشکر نکنین و جوری وانمود کنین که همشون صرفا وظیفش بوده!

24*وادارش کنین که بخشی از هزینه های دِیت رو اون بده! با وجود اینکه وضعتون خوبه و وضع اون خوب نیست! (این یکی دیگه واقعا نامردیه!)

25*جلوش مدام از خانوادش بدگویی کنین!

26*مدام دست پختش رو با دست پخت مامانتون مقایسه کنین و بهش سرکوفت بزنین!

27*مدام کلیشه های جنسیتی راجع به اینکه زنها چقدر تو ریاضی بد هستند! یا رانندگی بلد نیستند! یا مسیر یابیشون بده!.. رو بهش یادآوری کنین!

28*بهش بگین که از نظر جنسی اصلا بخوبی دوست دخترهای قبلیتون نیست! (هشدار! اینم خطر مرگ داره!)

29*جلوی دوستاش خیلی بی کلاس رفتار کنین! و بهش بی احترامی کنین!

30*برای رابطه جنسی پیش قدم نشین و صبر کنین تا خونش به جوش بیاد و خودش پیشنهاد بده (هشدار! اینم خطر مرگ داره!)

31*حرفهای ناجوری در مورد اندامهای جنسیش بزنین (اینجا خانواده نشسته و من از بیانشون معذورم!) 😁

32*بهش بگین: عِه تو بدنت چقدر مو داره!!! 😁

33*اگه سفیده بهش بگین کاش سبزه بودی! اگه موش مشکیه بگین کاش بلوند بود! اگه بلنده بگین قد متوسط بیشتر میپسندین! اگه توپره بگین آخ دلم ترکه ای میخواد! اگه لاغره, همش قربون صدقه کیم کارداشیان برین…! 😁

34*اگه موهاش رو پر کلاغی کرده بهش بگین: عِه! خواستی تارهای سفید موت رو بپوشونی؟ 😁

35*رفته سلمونی کلی به خودش رسیده, آرایش قشنگی کرده, لباس خیلی خوبی تنش کرده…اما شما وانمود کنین که “هیچ!!!” اتفاقی نیفتاده!

36*ازش بخواین که عکس مامانش رو بهتون نشون بده بعد بگین: عه! یعنی تو هم قراره چند سال دیگه این شکلی بشی؟ 😁

37*بهش بگین: چقدر موهات کم پشت شده! یا چقدر زیر چشمت گود افتاده!

38*مرتب به سلیقش در مورد لباس, آرایش…ایراد بگیرین و سلیقه خودتون رو بهش تحمیل کنین!

39*بهش قول بدین که او رو به دوستان نزدیک و خانوادتون معرفی میکنین ولی این کار رو مرتب! به تعویق بندازین!

40*مرتب به او یادآوری کنید که اگر شما نبودید, او هیچ شانس دیگری در زندگی نداشت! اما شما شانسهای خوب بسیاری داشتید و دارید که به خاطر او از دستیابی به آنها محرومید!

41*بهتون گفته که نیاز داره که هر چه زودتر باهاتون صحبت کنه ولی شما بشینین با خیال راحت مسابقه چلسی-بارسلونا رو تماشا کنین و جیغ بزنین و بالا و پایین بپرین… یعنی انگار که نه انگار…یا اینکه روزنامه رو باز کنین جلو روتون جوری که دیگه نبینینش!

42*داره باهاتون حرف میزنه و میگه چقدر دوستتون داره… و در همین حین! شما سرتون تو گوشیتونه و مرتب دارین بازی میکنین و به دوستاتون اس میدین!

43*کاری کنین که حس کنه فقط دنبال سکس با اون هستین و همه حرفها و چیزهای دیگه بهانست! خلاصه یه “بکن-دررو” واقعی!

44*تا میتونین راجع به شغلتون, درآمدتون, مدرکتون, وضع خانوادگیتون…بهش دروغ بگین!

45*بند کنین به خواهرش! و از الفظ رکیکی مثل “نون زیر کباب”… مرتبا استفاده کنین!

46*وقتهایی که لباس سکسی براتون میپوشه یا عشوه میاد و لوندی میکنه اصلا شور و اشتیاقی نشون ندین!

47*بهش نشون بدین که “اصلا” به اون اعتماد ندارین! و چپ و راست توی محیط تحصیل, کار…چکش کنین!

48*اگر تحصیلکردست و علاقمنده کار کنه, به هر بهانه ای سعی کنین جلوی کار کردن و استقلال مالیش رو بگیرین!

49* توی شبکه های اجتماعی چپ و راست اکانت های فیک بسازین و سعی کنین امتحانش کنین! ببینین با پسرای دیگه…

50*اگه صداش زیره, بهش بگین صدات چقدر جیغ جیغی و رو اعصابه! اگه صداش بمه, بهش بگین چقدر صدات مردونست! آقای…😁

51*بهش بگین, عزیزم انقدر از این مواد آرایشی استفاده نکن ببین چقدر پوستت خراب شده! 😁

ادامه دارد… 😁

پ.ن. به خلاقیت ذهنیم ادامه بدم یا همینقدر بسه؟ 😁 🙄

2777 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-08-17 07:33:44 +0430 +0430
نقل از: .Salma. این موردش اصلا اصلا برام مهم نیست

جلوی روش با دخترای دیگه گرم بگیرین! :)

** چون :**

با این کار یعنی لیاقت نداره ! و منم کلا نظرم نسبت بهش عوض میشه ! 🌹

به همین راحتی آدما از چشم میوفتن ! ( به غرورش میبالد )

همون هَوَل خودمون میشه ! ;)

خواهر سلما خوب! یعنی این کار را که کرد! و بی لیاقتی خود را نشان داد! و از چشم شما افتاد! و هَوَل شد! —> شما را پرانده است!

1 ❤️

2019-08-17 08:19:50 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 از خودتون تعریف کنین! غذاهای منو نخوردی. خونه تمیزکردن منو ندیدی! رانندگی فقط من! تو خیلی شانس آوردی منم وگرنه هر کی بود....

آفرین! این هم رفت توی لیست!

2 ❤️

2019-08-17 08:24:45 +0430 +0430
نقل از: .Salma.
نقل از: axm432
نقل از: .Salma. این موردش اصلا اصلا برام مهم نیست

جلوی روش با دخترای دیگه گرم بگیرین! :)

** چون :**

با این کار یعنی لیاقت نداره ! و منم کلا نظرم نسبت بهش عوض میشه ! 🌹

به همین راحتی آدما از چشم میوفتن ! ( به غرورش میبالد )

همون هَوَل خودمون میشه ! ;)

خواهر سلما خوب! یعنی این کار را که کرد! و بی لیاقتی خود را نشان داد! و از چشم شما افتاد! و هَوَل شد! —> شما را پرانده است!

به هَمین راحَتی بَرادر ! :) خیلی بیشتر میخواستم بنویسم اماحوصله بَر میشد ! 🍺

دم دستی رو نوشتم 😁

چخ ساغول!

1 ❤️

2019-08-17 09:32:41 +0430 +0430
نقل از: Nafas- سر قرار بگین وااای چ چاق شدی خیلی ما دوس داریم (preved) فقط نخ و سوزنم بردارین قبلش لازمتون میشه 😁

خیلی خخخوووببب بود!

2 ❤️

2019-08-17 09:47:15 +0430 +0430
نقل از: گيس_بريده دو تا مورد بود كه بنظرم خيلي نسبيه و نميشه در همه حال گفت كه دخترا بدشون مياد، حداقل برا من كه اينطوره: ١) سر اون قضيه كادوي ارزون و اينا بايد بگم خود من وقتي اوايل رابطه ام اصلا دوس ندارم يكي برام كادوي گرون و خاص بياره چون اين بنظرم ميتونه دوتا علت داشته باشه يكيش كه طرف ثبات عاطفي نداره و زود وابسته شده دومي هم اينكه خوب انتظار داره جور ديگه اي براش جبران كنم. پس اوايل رابذه لازم نيس كادوي گرون و خاصي به دخترا بدين ! كما تو هر نوع رابطه ي طولاني اي اگه طرف وسعش نرسه حتي يه پوست شكلاتم يهويي بياد بهت بده نشون به اون نشون كه سوپرايزت كنه كه بيادت بوده خيلي با ارزشه! من خودم چيزايي كه بنظرم خاطره ميشنو نگه ميدارم هميشه و يكيش يه برگه پرينت شده اس كه ووش يه جمله نوشته شده كه اكسم بهم تونموقع گفت اينو خوندم ياد تو افتادم پرينت گرفتم برات اوردم كه برام يه عاااااالمه ارزش داشت و هنوزم دارمش ٢) من به شخصه اصلا حساس نيستم كه. طرفم از خوشكلي و هوش زناي ديگه تعريف كنه من خودمم از مرداي ديگه ممكنه تعريف كنم چرا بايد ناراحت بشم؟!

ممنون از نظرتون. البته گفته بودم کادوی خیلی ارزونی که ارزش معنوی “نداشته باشه” این موردی که شما میگین ارزش معنوی زیادی داره! در مورد تعریف کردن از دخترای دیگه, موافقم! جنبه نسبی داره و مهمتر اینه که آیا به عنوان یه حرف کلی برداشت بشه یا یکجور گوشه و کنایه…

1 ❤️

2019-08-17 09:52:33 +0430 +0430
نقل از: Delicate_Decision درود و وقت بخیر خدمت دوست خوبم جناب آرش. تاپیک جالبی ایجاد کردی. واقعیت اینه که فراری دادن برخی دخترها، از واجبترین واجباتی هست که حقیقتاً میزان خطیر بودنش ممکنه در مخیّله آدمیزاد نگنجه. هستند دخترانی که بهشون عشق می ورزی؛ در حالیکه منافقی بیش نیستن. سخیفانه و بی شرمانه ترین کاری که یک دختر میتونه در قبال عاشق خودش انجام بده چیه؟ از نظر بنده، این میتونه باشه که نفاق و دورویی رو در حقّش تمام و کمال به اجرا بذاره.

به دخترانی که رُک و پوست کنده به عاشق خودشون اعلام میکنن که : “من به تو علاقه ای ندارم. بیخود وقتتو تلف نکن. برو دنبال زندگیت” ، مطلقاً جسارتی نمی کنیم؛ بلکه روی سخن ما با اون دسته از دختران منافق هست که تظاهر به دوست داشتن پسری که عاشقشونه میکنن و به این نمایش تئاترگونه تا جایی ادامه میدن که پسر بخت برگشته خیال میکنه خوشبخت ترین و رشک برانگیزترین مَرد روی زمین هست.

درست در همین حول و حوش، دختر منافق بهونه ای دست و پا میکنه تا ارتباط عاطفی رو قطع کنه و چنان با مهارت و زبردستی اینکار رو میکنه که درد و رنج برخاسته ازش واسه پسری که بهش اعتماد کرده بود، به بیشینه مقدار ممکن میرسه. پسر نگون بخت مثل شخص غریق، به هر خار و خاشاکی چنگ میندازه تا از انقطاع رابطه ای که زمانی خیال می کرد شیرین ترین و با شکوه ترین رویداد زندگیش بوده، جلوگیری کنه.

اما صد افسوس…

ضربه نهایی که مثل تکه زغالی برافروخته، رگ و ریشه وجودش رو به آتیش میکشه، زمانی بر پیکرش وارد میشه که دختر منافق می فرماید : “حضور تو در زندگی من، نه دردی رو دوا میکنه و نه دردی ایجاد میکنه. تموم شدن رابطمون هیچ بلایی سر من نمیاره؛ جز اینکه یکی از عشق ورزان به من، کم میشه”.

به زودی تاپیکی با عنوان “اعلان پشیمانی از عشق ورزی به افراد منافق” ایجاد میکنم ؛ فقط و فقط با این امید و با این نیّت که روز به روز شمار اشخاصی که قربانی این مدل روابط سراب گونه شدن، کم و کمتر بشه. چقدر خوبه که عشق ورزی رو در مسیر صحیح و مناسب انجام داد : با افرادی که لایق این موهبت هستند ؛ نه اشخاص بی رحم و معلوم الحال.

باید دختران منافق رو به سرعت شناسایی کرد و در اولین فرصت، ارتباط عاطفی با این تاول های خانمان سوز رو از بیخ و بن برانداخت.

زندگی خیلی کوتاهه

اینکه همین فرصت کوتاهمون رو با ارتکاب اشتباهات فاحش این چنینی، به قهقرا بسپاریم، حقیقتاً اتفاق تلخ و غم انگیزیه :(

متن تاثیر گذاری بود فرهاد جان! بیصبرانه منتظر تاپیکت هستم!

2 ❤️

2019-08-17 11:01:32 +0430 +0430
نقل از: گيس_بريده آها يه موردم الان يادم اومد: اينكه هنوز اوايل رابطه كه صميميتي هم حاكم نشده و تازه تو مرحله ي شناختين هي گير بدين كه من دوس دارم موهاتو اين رنگي كني من دوس دارم برام برنزه كني من دوي دارم فلان تغييرو بكني! بنظرم اينا اول رابطه خيلي حس بدي ميده واقعاچون خوب ببخشيدا كور كه نيستي منو اينجوري ديدي و باهام ديت ميكني بعد ميخواي منو از نو بكوبي و بسازي؟؟؟؟ با حالا يه مدت از رابطه گذشته باشه و تو صميميت باشه و وقتي خود دختر ازترن ميپرسه ايراد نداره ولي مثلا تو ديت دوم كه نه به باره نه به داره اين مطرح شه خييييلييي ازاردهنده اس

مرسی اینم خوب بود!

1 ❤️

2019-08-17 11:02:15 +0430 +0430
نقل از: arzhang_1990 جلوشون بگوز و بعد بیرون اومدن از رستوران ی آروغ پدرمادر دار بزن 😁 😁 😁 😁

داداش! کمی خلاقیت لطفا! 😁

2 ❤️

2019-08-17 11:03:37 +0430 +0430
نقل از: گيس_بريده
نقل از: Delicate_Decision درود و وقت بخیر خدمت دوست خوبم جناب آرش. تاپیک جالبی ایجاد کردی. واقعیت اینه که فراری دادن برخی دخترها، از واجبترین واجباتی هست که حقیقتاً میزان خطیر بودنش ممکنه در مخیّله آدمیزاد نگنجه. هستند دخترانی که بهشون عشق می ورزی؛ در حالیکه منافقی بیش نیستن. سخیفانه و بی شرمانه ترین کاری که یک دختر میتونه در قبال عاشق خودش انجام بده چیه؟ از نظر بنده، این میتونه باشه که نفاق و دورویی رو در حقّش تمام و کمال به اجرا بذاره.

به دخترانی که رُک و پوست کنده به عاشق خودشون اعلام میکنن که : “من به تو علاقه ای ندارم. بیخود وقتتو تلف نکن. برو دنبال زندگیت” ، مطلقاً جسارتی نمی کنیم؛ بلکه روی سخن ما با اون دسته از دختران منافق هست که تظاهر به دوست داشتن پسری که عاشقشونه میکنن و به این نمایش تئاترگونه تا جایی ادامه میدن که پسر بخت برگشته خیال میکنه خوشبخت ترین و رشک برانگیزترین مَرد روی زمین هست.

درست در همین حول و حوش، دختر منافق بهونه ای دست و پا میکنه تا ارتباط عاطفی رو قطع کنه و چنان با مهارت و زبردستی اینکار رو میکنه که درد و رنج برخاسته ازش واسه پسری که بهش اعتماد کرده بود، به بیشینه مقدار ممکن میرسه. پسر نگون بخت مثل شخص غریق، به هر خار و خاشاکی چنگ میندازه تا از انقطاع رابطه ای که زمانی خیال می کرد شیرین ترین و با شکوه ترین رویداد زندگیش بوده، جلوگیری کنه.

اما صد افسوس…

ضربه نهایی که مثل تکه زغالی برافروخته، رگ و ریشه وجودش رو به آتیش میکشه، زمانی بر پیکرش وارد میشه که دختر منافق می فرماید : “حضور تو در زندگی من، نه دردی رو دوا میکنه و نه دردی ایجاد میکنه. تموم شدن رابطمون هیچ بلایی سر من نمیاره؛ جز اینکه یکی از عشق ورزان به من، کم میشه”.

به زودی تاپیکی با عنوان “اعلان پشیمانی از عشق ورزی به افراد منافق” ایجاد میکنم ؛ فقط و فقط با این امید و با این نیّت که روز به روز شمار اشخاصی که قربانی این مدل روابط سراب گونه شدن، کم و کمتر بشه. چقدر خوبه که عشق ورزی رو در مسیر صحیح و مناسب انجام داد : با افرادی که لایق این موهبت هستند ؛ نه اشخاص بی رحم و معلوم الحال.

باید دختران منافق رو به سرعت شناسایی کرد و در اولین فرصت، ارتباط عاطفی با این تاول های خانمان سوز رو از بیخ و بن برانداخت.

زندگی خیلی کوتاهه

اینکه همین فرصت کوتاهمون رو با ارتکاب اشتباهات فاحش این چنینی، به قهقرا بسپاریم، حقیقتاً اتفاق تلخ و غم انگیزیه :(

ايني كه شما ميگين هم تو دخترا هم پسرا وجود داره و خوب اسمشونم لاشيه ديگه! انقدم حرفه اي نقش بازي ميكنن كه واقعا نميشه تشخيصشون داد مگر اينكه ادمي باشي كه زود دل نبندي و حواست جمع باشه چون معمولا تو صحبتا و كاراشون يه سيكنالايي از لاشي بودن دارن كه فقط وقتي باتجربه باشي ميتوني اين سيگنالا رو بفهمي وگرنه بعد اينكه كارشون باهات تموم شد و يه دور كه همه چيزو دوره ميكني ببيني كجاي كارو اشتباه كردي ميگي اي دل غافل! اينجا اين حرفو زد ولي من اصن نفهميدم! يا فلانجا اينجوري رفتار كرد باز من نفهميدم!

اینم حرف درستیه! هم در پسرا هست این هم دخترا!

1 ❤️

2019-08-17 11:18:33 +0430 +0430
نقل از: Lady_Lighting بسه دیگه نگو تا نصفش خوندم خونم به جوش اومد 😠

خواهر این جنبه “ادب از که آموختی…” داره! خوبه ها! پسرا یاد میگیرن نکنند این کار ها رو! دختر ها هم یاد میگیرن که اگه دوست پسری دارن که این کار ها رو نمیکنه کیس خوبیه و سفت میچسبن بهش! 😁 🙄

2 ❤️

2019-08-17 12:03:21 +0430 +0430
نقل از: حیرتزده بابا من یکی همه اینکار ها رو کردم، 34 سال گرفتار شدم، هی میگفت : گر زنی سرم وگر زنی دمبم بنده از جای خود نمی جنبم، یاد یه جوک افتادم، دو تا دوست توی بار بعداز مدتی همدیگر رو میبینن، اولی: چه خبر ،خوبی ؟ دومی: نه بابا چی بگم، زنم هر چی پول و زندگی داشتم ازم طلاق گرفت رفت !! دومی: خوش بحالت مال من پول و زندگی و جوانیم از گرفت هنوز نرفته؟!

ببین! مهم اینه که همه تلاشت رو کردی! حریف قدر بوده چه میشه کرد! 😁 🙄

2 ❤️

2019-08-17 12:19:03 +0430 +0430
نقل از: حیرتزده
نقل از: حیرتزده بابا من یکی همه اینکار ها رو کردم، 34 سال گرفتار شدم، هی میگفت : گر زنی سرم وگر زنی دمبم بنده از جای خود نمی جنبم، یاد یه جوک افتادم، دو تا دوست توی بار بعداز مدتی همدیگر رو میبینن، اولی: چه خبر ،خوبی ؟ دومی: نه بابا چی بگم، زنم هر چی پول و زندگی داشتم ازم طلاق گرفت رفت !! دومی: خوش بحالت مال من پول و زندگی و جوانیم از گرفت هنوز نرفته؟!

ببین! مهم اینه که همه تلاشت رو کردی! حریف قدر بوده چه میشه کرد! 😁 🙄

ای نگو حالا نوبت بچه هاش شده، اینها دیگه چی میخوان؟
اون باز چربش میکرد این ها خشک خشک

سخته! میفهمم! حالا که اون فرار نمیکنه تو فرار کن! 😁

1 ❤️

2019-08-17 13:21:00 +0430 +0430
نقل از: SSAa699 والا چی بگم؟؟؟ اگه بگم که همه اینا رو به چشم خودم دیدم هیچکس باورش نمیشه... 😢

میخواین به لیستمون اضافه کنین؟ 😁

1 ❤️

2019-08-17 14:14:20 +0430 +0430
نقل از: سفیدبرفی74 عه چرا خووووب،مگه مریضیم اینکارا روبکنیم 🙄

نه! این یه لیسته که مثل نگاتیو فیلم تهیه شده! تا آقایون بگیرن جلوی نور پوزیتیوش ظاهر بشه! به بیان ساده تر! یعنی برادرا بیاین این کارا رو نکنیم! 😁

2 ❤️

2019-08-17 14:15:37 +0430 +0430
نقل از: SSAa699
نقل از: SSAa699 والا چی بگم؟؟؟ اگه بگم که همه اینا رو به چشم خودم دیدم هیچکس باورش نمیشه... 😢

میخواین به لیستمون اضافه کنین؟ 😁

🙄.
خب لیستتون دروغ گویی راحت پسرا و خیانت کردنو کم داره .مثل اینکه . :(

اوممم! این یکی خیلی بنیادیه! دل پری دارین انگار از آقایون!

1 ❤️

2019-08-17 14:32:01 +0430 +0430
نقل از: سفیدبرفی74
نقل از: سفیدبرفی74 عه چرا خووووب،مگه مریضیم اینکارا روبکنیم 🙄

نه! این یه لیسته که مثل نگاتیو فیلم تهیه شده! تا آقایون بگیرن جلوی نور پوزیتیوش ظاهر بشه! به بیان ساده تر! یعنی برادرا بیاین این کارا رو نکنیم! 😁

آها خخخ فک کردم میگین بکنیم 😁ولی منم یع چی بگم نگاه کردن به گوشی وختی طرفمون داره حرف میزنه

آورین! این هم خوبه!

2 ❤️

2019-08-17 15:39:05 +0430 +0430
نقل از: Mehri1375s در کل خیلیاش درست بود و خوب یه سریاشم خیلی شوخی بود انگار

درشتی و نرمی به هم در به است // چو فاصد که جراح و مرهم نه است

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «