چیشد که کونی شدین؟

1398/01/12

سلام دوستان مفعول لطفا بگن که چیشد کونی شدن وچرا کون دادنو شرو کردن اولین بار که دادن چه حسی داشتن و الان چرا کون میدن.ممنون میشم که همه نظراتشونو با احترام بنویسن

51304 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-01 15:22:37 +0430 +0430

وقتی 9 سالم بود یه پسر که از خودم 3 سال بزرگتر بود و دوستم بود منو دستمالی میکرد و خودشو بهم میمالوند. بار اولش زوری بود ولی دفعه های بعد خودم دلم میخواست. از اونجا به بعد اینجوری شدم.

2019-04-01 21:36:46 +0430 +0430
نقل از: hesam8102 وقتی 9 سالم بود یه پسر که از خودم 3 سال بزرگتر بود و دوستم بود منو دستمالی میکرد و خودشو بهم میمالوند. بار اولش زوری بود ولی دفعه های بعد خودم دلم میخواست. از اونجا به بعد اینجوری شدم.

یعنی کون دادنو از 9
سالگی تجربه کردی؟توش کرد؟بیشتر توضیح بده

1 ❤️

2019-04-01 21:42:45 +0430 +0430

منم وقتی ۷ سالم یود اولین بار یه پسر ۲۰ ساله و یه پیرمرد ۶۰ ساله ترتیبم و دادن

2019-04-01 21:56:51 +0430 +0430
نقل از: Joker23ll پسرا نمیتونن حس کونی بودن داشته باشن قبل ابنکه بدن چون ذاتا فاعلن زن مفعوله حتا زن تا ندن اکثرشون نیاز جنسی ندارن پسرای که کون میدن یا تو بچه گی بهشون تجاوز شده یا دادن برا تنوعه یا کنجاوری یا هم ترنسن و روحیه زنونه دارن

موافقم…منم بهم تجاوز شد واسه همین نمیتونم ترک کنم

5 ❤️

2019-04-01 21:58:28 +0430 +0430

من از بچگی از دوران دبستان دوست داشتم منتها اونموقع فقط خودم سوراخمو میمالوندم یعنی انگشتمو خیس میکردم ماساژش میدادم لذت میبردم بعدها چیزای باریک مثل مداد توش کردم اولین بارم ک دادم ۲۳ چهار سالم بود یه نفر مجازی پیدا کردم تو ماشین کرد خیلی خوشم اومد از اون به بعد تا حالا شاید ۲۰ باری دادم

2019-04-01 22:04:03 +0430 +0430
نقل از: Mafoolyazd من از بچگی از دوران دبستان دوست داشتم منتها اونموقع فقط خودم سوراخمو میمالوندم یعنی انگشتمو خیس میکردم ماساژش میدادم لذت میبردم بعدها چیزای باریک مثل مداد توش کردم اولین بارم ک دادم ۲۳ چهار سالم بود یه نفر مجازی پیدا کردم تو ماشین کرد خیلی خوشم اومد از اون به بعد تا حالا شاید ۲۰ باری دادم

ای جووون خوشبحال اونی که اولین بار کردت

1 ❤️

2019-04-01 22:18:51 +0430 +0430

یه مفعول میخوام از سنندج تا آخر هفته

0 ❤️

2019-04-01 22:28:56 +0430 +0430

منم وقتی ۱۲ سالم بود ی مردی تو محلمون بود چن باری دستمالیم کرد بعد مجبورم کرد واسش ساک میزدم از بعد از اون ماجرا کون دادنو دوس دارم البته هنوز اکبندم چون ادم مورد اعتماد پیدا نکردم

8 ❤️

2019-04-02 00:03:47 +0430 +0430
نقل از: هادی@.@ منم وقتی ۱۲ سالم بود ی مردی تو محلمون بود چن باری دستمالیم کرد بعد مجبورم کرد واسش ساک میزدم از بعد از اون ماجرا کون دادنو دوس دارم البته هنوز اکبندم چون ادم مورد اعتماد پیدا نکردم

من هستم میتونی به من اطمینان کنی.اگه واقعی باشی

0 ❤️

2019-04-02 00:05:56 +0430 +0430

کونیای محترم چرا جواب نمیدین؟خجالت نکشین واز خاطراتتون بگید.اولین بار که کون دادینو تعریف کنین توسط کی بوده وچرا وچه حسی داشتین والان چه حسی دارین

2 ❤️

2019-04-02 00:07:45 +0430 +0430

خب من به کونم خیلی حس دارم . کلا. خب یبار تجربش کردم

5 ❤️

2019-04-02 00:18:10 +0430 +0430
نقل از: ژوسف
نقل از: هادی@.@ منم وقتی ۱۲ سالم بود ی مردی تو محلمون بود چن باری دستمالیم کرد بعد مجبورم کرد واسش ساک میزدم از بعد از اون ماجرا کون دادنو دوس دارم البته هنوز اکبندم چون ادم مورد اعتماد پیدا نکردم

از کدوم شهری

1 ❤️

2019-04-02 00:24:03 +0430 +0430
نقل از: sin_3sinex خب من به کونم خیلی حس دارم . کلا. خب یبار تجربش کردم

ففط یه بار؟پس بقیه عمرتو چکار کردی؟

2 ❤️

2019-04-02 00:45:40 +0430 +0430

از خرم اباد

1 ❤️

2019-04-02 00:53:56 +0430 +0430

قضیه از جایی شروع شد ک 13 / 14 سالم بود ک تو مترو بودم خیلی شلوغ بود و همه بهم چسبیده بود یکیم از پشت چسبیده بود بهم.اصلا متوجه نشدم بعد اومد جلوم مترو ک تکون خورد یهو دستمو گرفت ی نگاه بد بهش کردم گفت ممکنه بیوفتم منم چیزی نگفتم یهو دستمو برد سمت کیر راست شدش و گذاشت روشو شروع کرد به مالیدن بعد من هنگ کردم شاید 1 یا 2 دقیقه نتونستم چیزی بگم بعد دستمو کشیدم و رفتم بیرون شب کلی فیلم گی دیدم سیخ کردم ولی تمایلی نداشتم این اتفاق 2 بار دیگه تو مترو تکرار شد که چون آماده بودم سری برخورد کردم بیخیال شدن و هرچی میگذشت تمایلم بیشتر میشد ولی کسی نبود خیلی تو سایت تاپیک زدم ولی اعتماد به کسی نمیکردم 2/3 گذشت ک با یکی آشنا شدم گفت شب بیا دلو زدم به دریا رفتم وقتی رسیدم ی ترنس خوشگل پشت کامپیوتر بود و ی پسر دیگه هم بود که کیوان بود گفت لخت شو اومد با کیر 18/19 سانتیش منو کرد وقتی ارضا شد رفت نشست پشت سیستم و اون ترنسه ک اسمشو نمیدونم اومد کیر کوچولو و بامزشو کرد تو دهنم ی ربع خوردم آبش اومد با ولع همشو خوردم هم آب کیر خیلی خوشمزتر از چیزی بود ک فک میکردم هم کون دادن کیوان منو 2 ساعت کرد سه بار ارضا شد همچو ریخت تو بار دوم ارضا شدنش منم همزمان ارضا شدم خیلی حال داد الان از سکسم با کیوان 1 سال میگذره دوس دارم برم خونش و بگم بازم میخوام بعد اون با هرکی تو سایت آشنا شدم از کیر 20 سانتیشون گفتن ولی وقتی اومدن با 13 / 14 سانت روبرو شدم که این آخری زیر 12 سانت بود خیلی کیوانو میخوام باز

8 ❤️

2019-04-02 01:11:34 +0430 +0430

من کونی نیستم ولی عاشق مزه لاپام ساک زدم سوراخ خوردم واقعا طعمشو دوس دارم

6 ❤️

2019-04-02 02:20:41 +0430 +0430
نقل از: KING-MATHERS من کونی نیستم ولی عاشق مزه لاپام ساک زدم سوراخ خوردم واقعا طعمشو دوس دارم

من از پونزده سالگی با دوستام مثلا سکس داشتیم فقط لاپایی،اولین باری که از سوراخ دادم یکی از دوستام انقدر با سوراخ کونم ور رفت ک اصلا نفهمیدم کی کیرشو کرد تو ،تجربه خیلی خوبی بود،ولی بهترین سکسم با ی دوجنسه بود ک دوطرفه حال کردیم ولی حیف که رفت ترکیه

3 ❤️

2019-04-02 02:56:33 +0430 +0430

من 14 15 سالگی لاپایی داشتم. ولی وقتی تو پیش دانشگاهی دوستم ک برده بودم بکنمش. گفت اول من. همین ک گذاشت رو سوراخم کیرشو تا به خودم اومدم دیدم کرد تو سوراخم. منم با فشار ابم اومد. فهمیدم تو سوراخی دادن چه کیفی داره. از اون موقع کونی شدم. ولی مطمئن پیدا نمیکنم

4 ❤️

2019-04-02 11:55:23 +0430 +0430
نقل از: هادی@.@
نقل از: ژوسف

از کدوم شهری

تهران

1 ❤️

2019-04-02 12:00:01 +0430 +0430
نقل از: Saaaaaamiiiiiiii قضیه از جایی شروع شد ک 13 / 14 سالم بود ک تو مترو بودم خیلی شلوغ بود و همه بهم چسبیده بود یکیم از پشت چسبیده بود بهم.اصلا متوجه نشدم بعد اومد جلوم مترو ک تکون خورد یهو دستمو گرفت ی نگاه بد بهش کردم گفت ممکنه بیوفتم منم چیزی نگفتم یهو دستمو برد سمت کیر راست شدش و گذاشت روشو شروع کرد به مالیدن بعد من هنگ کردم شاید 1 یا 2 دقیقه نتونستم چیزی بگم بعد دستمو کشیدم و رفتم بیرون شب کلی فیلم گی دیدم سیخ کردم ولی تمایلی نداشتم این اتفاق 2 بار دیگه تو مترو تکرار شد که چون آماده بودم سری برخورد کردم بیخیال شدن و هرچی میگذشت تمایلم بیشتر میشد ولی کسی نبود خیلی تو سایت تاپیک زدم ولی اعتماد به کسی نمیکردم 2/3 گذشت ک با یکی آشنا شدم گفت شب بیا دلو زدم به دریا رفتم وقتی رسیدم ی ترنس خوشگل پشت کامپیوتر بود و ی پسر دیگه هم بود که کیوان بود گفت لخت شو اومد با کیر 18/19 سانتیش منو کرد وقتی ارضا شد رفت نشست پشت سیستم و اون ترنسه ک اسمشو نمیدونم اومد کیر کوچولو و بامزشو کرد تو دهنم ی ربع خوردم آبش اومد با ولع همشو خوردم هم آب کیر خیلی خوشمزتر از چیزی بود ک فک میکردم هم کون دادن کیوان منو 2 ساعت کرد سه بار ارضا شد همچو ریخت تو بار دوم ارضا شدنش منم همزمان ارضا شدم خیلی حال داد الان از سکسم با کیوان 1 سال میگذره دوس دارم برم خونش و بگم بازم میخوام بعد اون با هرکی تو سایت آشنا شدم از کیر 20 سانتیشون گفتن ولی وقتی اومدن با 13 / 14 سانت روبرو شدم که این آخری زیر 12 سانت بود خیلی کیوانو میخوام باز

عزیزم مال من حدود17 میشه اگه تهرانی قرار بزاریم

0 ❤️

2019-04-02 12:19:13 +0430 +0430
نقل از: Mr.cuckold تازه اول راهنمایی رفته بودم .12 سالم بود. ی پسر سفید بودن با لپایی پرو رونو کونی تپلو بی مو. دیگه فک کنم فهمیده باشین چه گوشت کییر راست کنی بودم برا بکنا و بچه بازا. حقیقتش از مدرسه اومده بودم خونه که بعدالظهری ساعت 3 اینجورا رفتم در حیاطمون. هوا گرم بود و منم با ی شلوارک و ی تیشرت نازک. بابام که سرکار بود و اونروز مادرمم جلسه ی قرانی. پسر همسادمون تازه خدمت سربازیش تموم شده بود . اومد که رد شد از در خونمون برگشت نگام کرد و اومد سمتم و با صحبتهاش فهمید کسی خونمون نیست و از جیبش ی بسته پاسور دراورده بود که روش عکس خانومهای سکسی بود و با گفتن اینکه میخوام اینارو بدمش ب تو من و برد تو خونمون و بردم من و پشت حیاطمون کنار ابگرمکن. همینطوری که عکسارو میدیدم دیدم اونم شروع کرد بازوهامو دست کشیدن و اروم اروم شکممو و بعدش رونای تپلم که دیگه از گرمهای دست و بدن همسادمون و گرمهای هوا نم عرق تو کل بدنم نشسته بود و لیزم کرده بود. راستش اولش حس شهوت نبود . ی جور ارامش بود. خوشم اومده بود از لمس تنم . بعد که دید عکس العملم مثبته. دیدم من و برگردوندو خودشم یکم زانوهاشو خم کرد و کون تپلمو چسبوند ب کیرش و همزمان دستاشو کرد از جلو زیر تخمای کوچولوم و لاپام و شوروع کرد لمس کردنم. ی طوری شده بودم. خوشم اومده بود. انگاری دختر شده بودم و از تصاحبم لذت میبردم که تو همین حس و حال بودم که ی چیز و لای شیار کونم حس کردم. شلوارشو داده بود پایین و کیرشو از روی شلوارکم گزاشته بود لا قاچ کونم . نمیتونم حسمو توصیف کنم. ی لحظه انقدر لمس کیرش لا کونم بهم کیف داد که زانوهام شل شد و خودم بهش گفتم دراز بکشم؟ اونم که ی بچه کرردنی و کون تپلی مث من و اینطوری رام دیده بود فوری من و رو ملحفه ای که رو بند بود پهن کرد و دمر خوابوند من و فوری شورت و شلوارمو باهم تا زانوهام کشید پایین. نمیدونم چرا ولی بینهایت تو زیر تخمام و زیر سوراخ کونم داغ شده بود و پره هوس شده بودم. فقط دلم میخواست بخوابه روم و کیرشو بچسبونه به زیر تخمام و زیر سوراخ کونم. با دیدن کون لختم جلوش ی جووونی گفت و کپلهامو گرفت تو دستش و لاشو باز کرد و با دیدن سوراخ کونم مححکم کونمو فشاار داد و دوتا توف گننده ریخت رو سوراخم و لای پام و کیرشو گزاشت رو سوراخ و از رو سوراخ آروم هل داد زیر تخمام و کیرش و گزاشت لام. هنوووزم یادمه که چه لذذذتی داد بهم. لمس کییر کلفت و داغش لای پام. اولین بارم بود که داشتم میدادم. چشمام و از هوس بستم که دیدم با دستاش سرمو برگردوند و لبمو کرد تو دهنشونو من اون زیر با تموووم وجودم لذت مفعولی و لمس کرده بودم و با خوردن لبام ی نفس عمیق کشیدم که شوروع کرد باهام حرف زدن. مرد من واااقعا کارشو بلد بود. از کونم از تنم. از خوشکلیم. تعریف میکردو رونامو کپلامو دست میکشید و حسس زن بودن و تو من شعله ور تر میکرد که ی لحظه دیدم محکم بهم فشار اورد و تموم لای پام داااغ شد . هنووز گرماش و تو لاپام حس میکنم. اروم تو گوشم گفت کون تپل و کردنیت انقدر هوسیه که ابم و اورد و حالا من باید اب کون هوسیتو بیارم و دستاشو گزاشت رو کپلامو و ی مقدار بازشون کرد و سر کیرشو گزاشت رو سوراخم که اونلحظه چنان لذتی ب من دست داد که تموم تنم لرزید و ی آن حس کیر کلفتشو که کرد توم و اون حسی که ی چیز کلفت سوراخ کونمو باز کرده و تومو داره فشااار میاره و میاد تا زیر مثنام و لمس کردم و همزمان آنچنان دردی تو وجودم پیچید که از تههه دلم صدای آاای اومد بیرون که دهنم و محکم گرفت و وزنشو کاامل انداخته بود روم و ی دستشم زیر تخمام و لای پام و مححکم گرفته بود که خداا شاهده نتونستم تکون بخورم. فقط دررد کشیدم و وقتی دیدم اون زیر قفلم از شدت درررد گریم گرفت و زار میزدم و اشک میریختم که نمیدونم چقدر زمان برد ولی برا من خیییلی طول کشید که دیدم اومد زیر گوشم اروم گفت ببین دیگه درد نداری. ی لحظه دوباره اون کیر کلفتو تو وجودم لمس کردم که انگاری تا زیر خایه هام اومده بود و تومو پر کرده بود. درد داشتم ولی نه مثل اول. گریم قطع شد و اروم ناله میکردم که دیدم شروع کرد اشکامو و خیسی صورتمو خوردن. از تمووم وجودم داشت لذت میبرد. و بعد خوردنم اروم بهم گفت این درد پرده کونت بود. مثل کس دخترا که دفعه اول درد میگیره. اما بعدش دیگه فقط لذته. و با گفتن ابنه ایه من میشی تو دستشو از زیرم ازاد کرد و گزاشت رو کپلامو و محکم از هم بازشون کرد طوری از هم کشیدشون که کشیدگی سوراخمو حس کردم . و اروم ی مقدار کیرشو کشید بیرون که من اون زیر تمووم کییرشو با ماهیچه های داخل کونم لمس میکردم. حس میکردم ماهیچه های داخل کونم دووور کیرشو گرفتن و مححکم فشاار میارن بهش. و اروم اروم شروع کرد عقب جلو کردن که که فرو کردن سومش ی لحظه کیرشو که تا تهه فرو کرد بهم کیرش به تهه کونم که خورد چنااان کییفی بهم داد که تو فرو کردنهای بعدیش کونمو خودم قنبل کردم که بیشتر بره توم. ی طوری شده بودم. ی حس عجیب. دوست داشتم بکنه منو. گاییده شدن و میخواستم. تموم وجودم لذت گاییده شدن بود. حس تصاحبم لذذت بخش بود برام. با اووف گفتناش کییف میکردم که داره من و.میکنه. دختر شده بودم. چشمام بسته شده بود و با گفتن این حرف بهم که زن خوشکلم کییف میکنه یا نه؟ با حس زنونگی خاصی گفتم اره و با شنیدن اره من کپلامو ول کرد من و تو خودش قفل کرد . دستاشو انداخت دورم و پاهاشو از کنار پاهام رد کرد و کیییپ کرررد منو زیر خودش و اینسری دیگه دست گزاشت کنار کونم و محکم شروع کرد به هم فشار دادن و اااااااخ چه لذذذتی بووود. کیییر کلفتش تا خاایه هاش تو کونم بود و تموم وزنش رو کییر کلفت و گندش و اون کیر تو وجودم عقب جلو میکرد و میخورد ب ته کوونم و من چنااان لذتی از ماهیچه های توی کونم میبردم که قابل وصف نیست. دول کوچولم رفته بود توی تنم و فقط ی مقدار از سرش بیرون بود . انگاری اون دول کوچولو و دیگه نداشتم. و تو همین فکرا و حال و هوا بودم که با صدای ناله هاش توی وجوودم پررر شد از ی داغیه خاااص که چنااان منو ب اووووج رسووند که هننوووزم یادمه هوس از کونم اومد تو سوراخمو و از تو کونم و اومد زیر تخمام و و از دول شل و ولم اولین لذت جنسیمو لمس کردم و ارضا شدم . اب نداشتم فقط ی مایه شفاف رنگ انقدر از دول شل و فندقیم میریخت که تمووم زیرم و لا پام خییس شده بود. مردم همینطور روم بود. دلم نمیخواست بلند شه. انقدر کیرش توم بود تا خوابید و اروم از توم کشید بیرون و نشست زیر کونم و کیر خوابیدش و رو چاک کونم حس میکردم. اون هیولای دوست داشتنیو. کونم و از هم با دستاش باز کرد و شرووع کرد با کشیدن کپلام بهم و باز کردشون سوراخ کونمو ماساژ دادن و دیدم بلند شد و از رو بند شرت پدرم و ورداشت و اول لاپامو و بعد لای کونمو تمیز کرد و بعدش اروم من و بلند کردم و شلوارمو شرتمو کشید بالا و باهم چند قدمی تا شیر اب رفتیم و دست صورت منو اول شست و بعد دست و صورت خودشو بعدشم اب خوردیم. پارچه رو از زمین جمع کرد و پهنش کرد رو طناب و شرت بابمم از سوراخ چاه فاضلاب انداخت تو چاه فاضلاب و اومد سمتم و جلوم واستاد و زانوهاشو خم کرد تا یه خورده هم قد بشیم و تو دستامو گرفت و پیشیونیمو بوسید. انقدددر کیف داد اینکارش که خودم و انداختم تو بغلش و گریم گرفت. که با گفتن اینکه دوست ندارم زنم گریه کنه منو جدا کرد از خودش و لبامو کرد تو دهنش و دستاشو رو کپلام گزاشت و شوروع کرد ب مالیدن. رفت. نمیدونید چه لذتی تو وجودم بود. راه که میرفتم تا برم تو خونه کشیده شدن کپلام بهم. لا پاهام. سوراخم که بازیشو حس میکردم. ابش تو وجوودم. تا شب باهام بود طوری که تو رختخواب با اینکه سوراخمو و توم درد میکرد دست کردم رو سوراخمو و با مالوندنش و با دست دیگم بازی با تخمام و تصور گایده شده امروز دوباره ارضا شدم و خوابم برد. اره . ابنه ای شده بودم. ی دختر 12 ساله شده بودم که پرده کونشو زده بودن و حالا فقط دوست داشت زیر مردش بخوابه و کیر مردش و تا تههه تو خودش حس کنه. فرداش خودم رفتم سراغش و گفت ساعت 4 بیا و من راس ساعت 4 رفتم خونشون و من و برد تو اتاقش و بعد اینکه رفت میوه و آب بیاره من شلوارک ک پیرهنمو در اوردم و با ی شوورت سفید شدم که ی لحظه خودمو جلو آینه قدی دیدم. ی پسر بچه پرررر. رونهای پر و بهم چسبیده و نمای نیم رخ با کوونی که کااملا برجسته بود از تنم و برامدگی خاااصش و شکم و سینه و بازوهام . خودمو دی دختر دیدم که فقط گاییده شدن میخواست و با اومدن مرررردم هووس تو تموووم وجوودم نشست و همچنین با دیدن کوون کرردنی مثل من مررد من جلوی اینه شرتمو کشید پایین و خوابوند من و گااایید. تمام

نمرت20 خیلی کامل وبا ابو تاب تعریف کردی که کسایی که تا حالا ندادن هوس کنن برن بدن.خخخخخ .بقیه دوستان هم یاد بگیرین.خبری از خانومای عزیز نیست.اونام بیان بگن اولین تجربشونو

1 ❤️

2019-04-02 14:41:17 +0430 +0430
نقل از: Hamedkokan اولین بار پارسال بود تو همین سایت با ی پسره آشنا شدم ۱۷سالش بود عکس کیرشو گذاشته بود انقد گنده و کلفت بود باورم نمیشد کنجکاو شدم بهش پیام دادم چندتا دیگه عکس کیرشو برام فرستاد عاشق کیرش شدم انقد گنده بود واسه اولین بار باهاش قرار گذاشتم اومد خونمون وقتی شلوارشو دراوردم باورم نمیشد انقد کیرش گنده باشه واسش ساک زدم سر کیرش ب زور میرفت تو دهنم بعد خودم خابیدم تف زدم در کونم گفتم بکن سرشو فشار داد تو سوراخم انقد کیرش گنده بود حتی سرشم تو نمیرفت بعد کم کم سرشو کرد تو کونم داشتم از درد میمردم اما تحمل کردم اولین بار در همین حد بود اما سکسای بعدم با همین پسره بود ب حدی رسید ک کیرشو تا خایه فرو میکرد تو کونم منم درد میکشیدم اما از این ک اون کیر کلفتو تو خودم جا دادم حشری میشدم .... ب نظر من هرکی یبار امتحانش کنه همیشه دوس داره بده

همون اول به یه کیر کلفت دادی؟بابا تو دیگه کی هستی

0 ❤️

2019-04-02 15:27:14 +0430 +0430

من نمی دونم چرا فقط می دونم از حدود 8 سال قبل به این طرف من فیلم سکس گی / لز زیاد نگاه می کنم و این زیاد دیدن فیلم باعث شده حس همجنس بازی را در من زیاد بکنه

2 ❤️

2019-04-02 15:29:59 +0430 +0430

مالوندن و کردنم کونی شدم الانم هفته ای ی بار میدم و دوس دالم

اینم چن تا عکس

2019-04-02 15:57:30 +0430 +0430
نقل از: Salybabe مالوندن و کردنم کونی شدم الانم هفته ای ی بار میدم و دوس دالم

اینم چن تا عکس

هرکی کونیت کرد خوب کرد نژاد کونتم که ملومه فارسه ژووون

1 ❤️

2019-04-02 16:21:03 +0430 +0430

تقریبا اولای راهنمایی بودم هم مدرسه ایم همسایمونم میشد رابط و رفت و امد خانوادگیم باخانوادش داشتیم همیشه باهم بودیم خلاصه این عزیز سر صحبت و مسایل جنسیو باهام باز کرد منم چوناطلاعات نداشتم حرفای جالبی واسم بود خلاصه بحثارو کم کم کشید سمت لخت همو دیدن همدیگرومالیدن و رو هم خابیدنو از این کارا و کم کم منو برد سمت دستمالی هروقت تنهامیدیم کونمو میمالوند چه رو شلوار چه بیرون منم چون تازه حالیم شده بود خیلی واسم جزاب بود خلاصه بعدش رسید لاپایی زدن یه روز که مامنش اومدخونمون خونشونم خالی بود من رفتم پیشش مثل همیشه گفت لخت شو شدیمو این سری گفت ببین میخام بزارم تو کونت درد نداره خیلی حال میده و این حرفا گولم زد یخورده خیرس کرد و تف زد منم تا حالا کون نداده بودم بار اول بود یه دفه گزاشت تو سراخم دادم رفت هوا یه چند دقیقه وایسادیم دردش اروم شه بعد دوباره اروم کرد تواین دفه یکم درد داشتم ولی بهتر شده بود حال میداد خلاصه اولین کونو همونجادام کونی شدم بعد ازاون ساک زدنم یادم داد دیگه منم خوشم اومده بود حال میکردم با دادن بعد ازان بار اولدیگه هروقت و موقعیتی میش جه خونشون جهخونمون جه حیاطشون باغشون میرفتیم کونم میزاشت یجورایی دوست پسرم شده بود اونا منم به چشم پسرشون میدیدن ماهارو خیلی راحت میزاشتن حتی تو حمومشونم زیر دوش حال کردیم همه جا بهش میدادم تااین که سوم راهنمایی مدرسمون جدا شد نتونستیم همدیگه رو ببینیم دیگه اون کلن مسیر زندگیش عوض شد رفت سمت خلافو این چیزا من مثبت مونده بودم ولی دیگه کونم به خارش افتاده بود دیگه اتفاقی نیوفتاد تا دبیرستان رسما کونی شدم خیلی دادم

3 ❤️

2019-04-02 16:28:04 +0430 +0430

من اولین بار ۱۶ سالم بود واسه دوستم ساک زدم اونم واسه من ساک زد کمکم خوشم امد عاشق ساک زدن شدم …دو بارم کون دادم بهش که خوشم امد ولی کلا ساکو دوست دارم …

1 ❤️

2019-04-02 20:40:34 +0430 +0430
نقل از: mah.mir888 تقریبا اولای راهنمایی بودم هم مدرسه ایم همسایمونم میشد رابط و رفت و امد خانوادگیم باخانوادش داشتیم همیشه باهم بودیم خلاصه این عزیز سر صحبت و مسایل جنسیو باهام باز کرد منم چوناطلاعات نداشتم حرفای جالبی واسم بود خلاصه بحثارو کم کم کشید سمت لخت همو دیدن همدیگرومالیدن و رو هم خابیدنو از این کارا و کم کم منو برد سمت دستمالی هروقت تنهامیدیم کونمو میمالوند چه رو شلوار چه بیرون منم چون تازه حالیم شده بود خیلی واسم جزاب بود خلاصه بعدش رسید لاپایی زدن یه روز که مامنش اومدخونمون خونشونم خالی بود من رفتم پیشش مثل همیشه گفت لخت شو شدیمو این سری گفت ببین میخام بزارم تو کونت درد نداره خیلی حال میده و این حرفا گولم زد یخورده خیرس کرد و تف زد منم تا حالا کون نداده بودم بار اول بود یه دفه گزاشت تو سراخم دادم رفت هوا یه چند دقیقه وایسادیم دردش اروم شه بعد دوباره اروم کرد تواین دفه یکم درد داشتم ولی بهتر شده بود حال میداد خلاصه اولین کونو همونجادام کونی شدم بعد ازاون ساک زدنم یادم داد دیگه منم خوشم اومده بود حال میکردم با دادن بعد ازان بار اولدیگه هروقت و موقعیتی میش جه خونشون جهخونمون جه حیاطشون باغشون میرفتیم کونم میزاشت یجورایی دوست پسرم شده بود اونا منم به چشم پسرشون میدیدن ماهارو خیلی راحت میزاشتن حتی تو حمومشونم زیر دوش حال کردیم همه جا بهش میدادم تااین که سوم راهنمایی مدرسمون جدا شد نتونستیم همدیگه رو ببینیم دیگه اون کلن مسیر زندگیش عوض شد رفت سمت خلافو این چیزا من مثبت مونده بودم ولی دیگه کونم به خارش افتاده بود دیگه اتفاقی نیوفتاد تا دبیرستان رسما کونی شدم خیلی دادم

افرین.چه خوب.یه حالیم به من بی نوا بده لطفا

0 ❤️

2019-04-02 20:42:28 +0430 +0430
نقل از: Sina6yyyyyy9 من اولین بار ۱۶ سالم بود واسه دوستم ساک زدم اونم واسه من ساک زد کمکم خوشم امد عاشق ساک زدن شدم ...دو بارم کون دادم بهش که خوشم امد ولی کلا ساکو دوست دارم ...

اگه هنوزم کون دادنو دوسداری بیا خصوصی البته اگه تهرانی

0 ❤️

2019-04-02 20:49:06 +0430 +0430

هنوز کونی نشدم ولی خیلی دوست دارم با یه گروه شروع کنم (blush)
خیلیم سرش حشریم

0 ❤️

2019-04-02 20:57:44 +0430 +0430

برا فردا هرکی میده و تر تمیزه بیاد خصوصی مکانم دارم شرق تهران هرچی سن پایین تر بهتر

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «