کثیف ترین جمله مردم در مورد حسن روحانی

1397/02/11

دلار امروز باز هم ۶۲۰۰ تومان شد !!
تلگرام فیلتر شده !! و
اردن ایران را تهدید کرد ،
قیمت محصولات سایپا
افزایش ۲۰ درصدی داشت!!
کارگران نیشکر هفت تپه در روز جهانی کارگر بخاطر ابراز مشکلات مالی بازداشت و زندانی شدند!!

عده ای هم بجای فشار اوردن بر رییس جمهور محبوبشون ، میان میگن : خب روحانی کاره ای نیست!!!

باید به اینها جواب داد : خب گوه خوردی اگه میدونستی کاره ای نیست بهش رای دادی و تو جامعه جهانی معتبرش کردی !!
روحانی هم گوه خورد اگه میدونه کاره ای نیست وعده سر خرمن داد و و جوونا رو گول زد !

اگه میدونه همه چی دست رهبره چرا میاد مردمو فریب میده و میگه من رییس جمهور بشم شق القمر میکنم ؟؟

ایا این درسته یه نفر بیاد با وعده ها پوچ و اغوا کننده سر مردم « ساده لوح و زودباور » ایران کلاه بذاره و رای شو بگیره بعد هم بگه :من کاره ای نیستم!؟؟
از اون مهمتر ؛ ایا درسته مردم هم با بهانه تراشی اون همنوا بشن ؟؟؟
بنظرمن صرفنظر از اینکه روحانی عمدا میخواد نارضایتی ایجاد کنه و کشور را دچار فروپاشی و تجزیه کند یا
انفعال او ذاتی ست و کفایت لازم رو نداره ، در هرصورت باید عزل ش کرد و محاکمه ش کرد …

این در حالیه که روحانی روز گذشته از ضعف شدید در کابینه و ناامیدی و ناتوانی وزیران ش خبر داده است!!

ایا این جمله : « روحانی کاره ای نیست » کثیف ترین جمله از جانب مردم برای توجیه دغل بازی های این لاشخور نیست ؟ نظر شما چیه ؟؟؟
چرا مردم بجای فشار و مطالبه حق و وعده ها میان بی کفایتی ش رو توجیه میکنن ؟؟؟ و با گفتن جمله هایی نظیر :
بین بد و بدتر انتخاب کردیم دیگه !!
یا این هم که کاره ای نیست!!
یا گول وعده هاش رو خوردیم
زمینه رو برای کلاه گشاد اینده بر سرمان ( در انتخابات اتی) فراهم میکنن ؟؟
اگه هم واقعا با اصل نظام مشکل دارید چرا اخه ۷۰ یا ۸۰ درصدتون میرید پای صندوق های رای ؟؟؟
دشمن ایران نه نظام اسلامی که خود مردم کوته بین و اماتور ایران هستن! با انتخاب کثیف ترین هیولای کره زمین بنام حسن روحانی!!

407 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-01 17:41:36 +0430 +0430

کجای کاری ، رییس جمهور و اطرافیانش کل درامدی که بدست میارن از جیب مردم، بالا میکشن، همه هم برای چپاول مردم کاندید ریاست جمهوری میشوند، بعدش هم میگن رهبر همه کاره است، مردم هم برای اینکه اقای ایکس جیبشون رو بزنه میان پای صندوق های رای!و مثلا اقای ایگرگ جیبشون رو نزنه میان به ایکس رای میدن، مشتی رذل جیب مردم را می زنند

0 ❤️

2018-05-01 18:04:21 +0430 +0430

جمله ی اول:با گفتن جمله هایی نظیر : بین بد و بدتر انتخاب کردیم دیگه !!
جمله ی دوم:اگه هم واقعا با اصل نظام مشکل دارید چرا اخه ۷۰ یا ۸۰ درصدتون میرید پای صندوق های رای ؟؟؟
شما بطور پیش فرض جمله ی اول رو که جواب اکثریت قریب به اتفاق همین مردم هست رو باطل فرض کردی بعد انتظار داری جواب جمله ی دوم رو بهت بدن؟؟؟
تنها دلیل اکثریت مردم قطعا همین بوده(که منطقی هم بوده چون اگه به روحانی رای نمیدادن باید به رییسی میدادن که قطعا نه تنها بدتر میشد بلکه خیلی خیلی بدتر از این میشد که هست)
حالا دو حالت داره.یا شما طرفدار رییسی و امثالهم هستید(پیش داوری نکردم ها در موردتون.دارم میگم دو حالت داره یااااااا این.پس تا اخر رو بدون اینکه شور حسینی برت داره بخون بعد)که داری اینجور میزنی تو سر روحانی(منم طرفدارش نیستم و حاشا هم نمیکنم که بهش رای دادم ولی تو اون مقطع تصمیم درستی بود چون چاره ی دیگه ای نبود برای اینکه خودمون بودیم و خودمون و هیچ کی پشتمون نبود و ناچار بودیم بین بد و بدتر انتخاب کنیم)
حالت دوم هم اینه که طرفدار رییسی نیستی و شما هم مثل ما با اصل داستان مشکل داری به کل.اگه اینه که دو نکته رو باید بهت یاد اور بشم.یک اینکه اولا کل موضوع تاپیکت بی معنیه با این اوصاف جای اینکه بیای به این گیر بدی که چرا به روحانی خرده نمیگیرن مردم(که میگیرن تقریبا همون 70 80 درصد جامعه)باید میگفتی جان مادرتون دیگه نرید رای ندید.نکته ی دوم اینکه خیالت جمع این سری دیگه رای نمیدیم ماها چون الان دیگه با اومدن ترامپ و شانتاژهای بن سلمان و حل شدن مشکل کره شمالی و داعش تنها مشکل باقی مونده تو دنیا ایرانه و همه چشم ها به اینجاست و مردم هم همزمان جون به لب شدن و الان دیگه مهم نیست کی بیاد و اتفاقا اگه وحوشی مثل احمدی نژاد یا رییسی بیان خیلی هم خوبه چون تنش زا هست و تنها راه حل ایران جنگ هست چه داخلی چه خارجی.کار از صحبت و دموکراسی گذشته.ضمنا یه نکته ی خیلی مهم.اگه از دسته ی اول هستی یعنی موافقان رییسی این پیام اولین و اخرین پیامم بود هرچی هم بگی جوابی نخواهم داد چون اون دسته از وحوش رو براشون ارزش وقت گذاشتن قائل نیستم و نجس تر از این حرف ها هستن بنظرم

1 ❤️

2018-05-01 18:32:02 +0430 +0430
نقل از: ali-darklife

سلام دوست مممون از این تاپیک خوب عزیز فکر می کنم حرف دل منو زدی و حرف تلخی بود.

مشکل مردم ما نداشتن سواده، سوادی که همه جا هم موج میزنه و خودم هم یکیش هستم.مردمی بی ادب،بی سواد،تخریب کننده و بد ذات که خب حقشون همین شرایطه باور کنید حدود سه میلیون نفر(دقیق نیست) با اصلاح طلبان و اصولگرایان و اهدافشون آشنا هستند و بقیه خاکستری هستن و با پروپاگاندا رای میدن.مثل تبلیغی که علیه ناطق نوری شد و رئیسی شخصا دوست داشتم آیت الله رئیسی رای میاورد تا فشار علیه این حکومت بیشتر میشد و کار سخت تر...اما مردم باز هم با نداشتن تدبیر به دولت دبیر و امید رای دادند و حالا هم باز حمله بد و بد تر رو تکرار میکنند من به شما قول میدم این چرخه باز هم تکرار میشه و چیزی تغییر نخواهد کرد.این بار نوبت دولتی اصولگراست تا ارمان ها انقلاب اسلامی رو پیش ببره و دفعه بعدی نوبت دولتی اصلاح طلب تا وقتی مردم با جملاتی شبیه: روحانی کاره ای نیست و یا ... با خودشون و کشورشون بازی می کنند همینه( فک کردید چند نفر از مردم با وزرا این کابینه آشنا هستند؟ خیلی کم.چرا؟چون سواد رسانه ای و تحصیلات ندارند(منظورم لیسانس ها درجه چندم دانشگاه های دواتی و آزاد نیست که خودم هم یکیشون هستم منظورم مطالعه هست)بعد انتظار سوئد شدن داریم... ****روحانی اگه کاره ای هم نبود حداقل میتونست در رسانه ها پس از انتخابات از مشکلانی نظیر ۸۸ و موارد دیگه حرف بزنه یا اگه طرف مروم بود میتونست تمش زایی بکنه و امتیاز بگیره.ای کاش کمی از جنم احمدی نژاد در وجود این شیخ با سیاست بود.البته روحانی از اول ماموریتی داشت و انجامش داد پس نباید دلمون رو به اطلاح طلبان یا اعتدالی ها خوش کرد باید مردم درک و بینش داشته باشن.هنوز هم مردم ما نمیدونن بعد از جمهوری اسلامی چی می خوان بعد شما انتظار دارید مسئولیت رای خودشون رو قبول بکنند؟ نه قبول نمی کنند و به همین خاطر من هر روز می گم نوش جون این مردم پر ادعا آیا حکومتی سوسیالیستی میخوان؟ آیا حکومتی سکولار میخوان ایا حکومتی لیبرال میخوان آیا حکومتی پادشاهی پارلمانی میخوان آیا حکومت سلطنتی میخوان دقیقا چی میخوان؟ هیچی نمیخوان فقط میگن اینا نباشن پس کی باشه؟ فقط بلدن بگن رضا شاه روحت شاه یا بگن خدا پدر محمد رضا شاه رو بیامرزه یا بگن مصدق دمت گرم.به جای اینکه فکر کنن روبه جلو برن به فکر حکومت های قبلی هستند.اگر حکومت تغییر کنه که من بعید میدونم فعلا اتفاقی بیفته بیست سال بعد مردم میگن جمهوری اسلامی خوب بود.مثل زمان مظفر الدین شاه که میگفتن نادر شاه وحت شاه ولی یادشون رفته بود همون نادر شاه با نالیات و جنگ های فرسایشی بیچارشون کرده بود و کار به ترور کشید.چرا؟ چون هیچوقت نمیتونیم تمیز قائل بشیم بین بد و خوب مثل سال ۵۷ فقط میگن حکومت نباشه اما نمیدونن چی باشه پس اعصاب خودتون رو خراب نکنید و سعی کنید حداقل به صورت بی خطر مردم رو آگاه کنید تا بلکه نسل سازی صورت بگیره.حقی که تو قانون اساسی هم هست تا بلکه مردم ما فهمیده بشن و مشکلات حل بشه. وقتی الیت های جامعه تو دهه ۴ زندگیشون هنوز حرف زدن بلد نیستند و انتظاری از عوام نیست که تو همین شهوانی و جاهای دیگه مرتب فحاشی کنند. وقتی نخبه ما میصه رائفی پور و حسن عباسی و اکبر گنجی شرایط معلومه درد دل شما رو میفهمم و درک میکنم ارادتمندم

دقیقا بله. بنظر منم مشکل ما مردم هستیم ، تا زمانی خودمون رو اصلاح نکردیم نباید از نظام و مسعولینش ایراد بگیریم

1 ❤️

2018-05-01 18:40:03 +0430 +0430
نقل از: ali-darklife

سلام دوست مممون از این تاپیک خوب عزیز فکر می کنم حرف دل منو زدی و حرف تلخی بود.

مشکل مردم ما نداشتن سواده، سوادی که همه جا هم موج میزنه و خودم هم یکیش هستم.مردمی بی ادب،بی سواد،تخریب کننده و بد ذات که خب حقشون همین شرایطه باور کنید حدود سه میلیون نفر(دقیق نیست) با اصلاح طلبان و اصولگرایان و اهدافشون آشنا هستند و بقیه خاکستری هستن و با پروپاگاندا رای میدن.مثل تبلیغی که علیه ناطق نوری شد و رئیسی شخصا دوست داشتم آیت الله رئیسی رای میاورد تا فشار علیه این حکومت بیشتر میشد و کار سخت تر...اما مردم باز هم با نداشتن تدبیر به دولت دبیر و امید رای دادند و حالا هم باز حمله بد و بد تر رو تکرار میکنند من به شما قول میدم این چرخه باز هم تکرار میشه و چیزی تغییر نخواهد کرد.این بار نوبت دولتی اصولگراست تا ارمان ها انقلاب اسلامی رو پیش ببره و دفعه بعدی نوبت دولتی اصلاح طلب تا وقتی مردم با جملاتی شبیه: روحانی کاره ای نیست و یا ... با خودشون و کشورشون بازی می کنند همینه( فک کردید چند نفر از مردم با وزرا این کابینه آشنا هستند؟ خیلی کم.چرا؟چون سواد رسانه ای و تحصیلات ندارند(منظورم لیسانس ها درجه چندم دانشگاه های دواتی و آزاد نیست که خودم هم یکیشون هستم منظورم مطالعه هست)بعد انتظار سوئد شدن داریم... ****روحانی اگه کاره ای هم نبود حداقل میتونست در رسانه ها پس از انتخابات از مشکلانی نظیر ۸۸ و موارد دیگه حرف بزنه یا اگه طرف مروم بود میتونست تمش زایی بکنه و امتیاز بگیره.ای کاش کمی از جنم احمدی نژاد در وجود این شیخ با سیاست بود.البته روحانی از اول ماموریتی داشت و انجامش داد پس نباید دلمون رو به اطلاح طلبان یا اعتدالی ها خوش کرد باید مردم درک و بینش داشته باشن.هنوز هم مردم ما نمیدونن بعد از جمهوری اسلامی چی می خوان بعد شما انتظار دارید مسئولیت رای خودشون رو قبول بکنند؟ نه قبول نمی کنند و به همین خاطر من هر روز می گم نوش جون این مردم پر ادعا آیا حکومتی سوسیالیستی میخوان؟ آیا حکومتی سکولار میخوان ایا حکومتی لیبرال میخوان آیا حکومتی پادشاهی پارلمانی میخوان آیا حکومت سلطنتی میخوان دقیقا چی میخوان؟ هیچی نمیخوان فقط میگن اینا نباشن پس کی باشه؟ فقط بلدن بگن رضا شاه روحت شاه یا بگن خدا پدر محمد رضا شاه رو بیامرزه یا بگن مصدق دمت گرم.به جای اینکه فکر کنن روبه جلو برن به فکر حکومت های قبلی هستند.اگر حکومت تغییر کنه که من بعید میدونم فعلا اتفاقی بیفته بیست سال بعد مردم میگن جمهوری اسلامی خوب بود.مثل زمان مظفر الدین شاه که میگفتن نادر شاه وحت شاه ولی یادشون رفته بود همون نادر شاه با نالیات و جنگ های فرسایشی بیچارشون کرده بود و کار به ترور کشید.چرا؟ چون هیچوقت نمیتونیم تمیز قائل بشیم بین بد و خوب مثل سال ۵۷ فقط میگن حکومت نباشه اما نمیدونن چی باشه پس اعصاب خودتون رو خراب نکنید و سعی کنید حداقل به صورت بی خطر مردم رو آگاه کنید تا بلکه نسل سازی صورت بگیره.حقی که تو قانون اساسی هم هست تا بلکه مردم ما فهمیده بشن و مشکلات حل بشه. وقتی الیت های جامعه تو دهه ۴ زندگیشون هنوز حرف زدن بلد نیستند و انتظاری از عوام نیست که تو همین شهوانی و جاهای دیگه مرتب فحاشی کنند. وقتی نخبه ما میصه رائفی پور و حسن عباسی و اکبر گنجی شرایط معلومه درد دل شما رو میفهمم و درک میکنم ارادتمندم

یه نکته خوب دیگه از متن ت این بود که فرمودید : مردم ما در گذشته سیر میکنن! از حال دلخورن ، نسبت به اینده هم برنامه ندارن

1 ❤️

2018-05-01 20:08:01 +0430 +0430

0 ❤️

2018-05-01 20:30:56 +0430 +0430

از ماست که بر ماست

2 ❤️

2018-05-01 21:45:48 +0430 +0430
نقل از: Kirikiri2020

جالب بود

0 ❤️

2018-05-02 08:44:55 +0430 +0430
نقل از: شمال.مهمونم.باش جمله ی اول:با گفتن جمله هایی نظیر : بین بد و بدتر انتخاب کردیم دیگه !! جمله ی دوم:اگه هم واقعا با اصل نظام مشکل دارید چرا اخه ۷۰ یا ۸۰ درصدتون میرید پای صندوق های رای ؟؟؟ شما بطور پیش فرض جمله ی اول رو که جواب اکثریت قریب به اتفاق همین مردم هست رو باطل فرض کردی بعد انتظار داری جواب جمله ی دوم رو بهت بدن؟؟؟ تنها دلیل اکثریت مردم قطعا همین بوده(که منطقی هم بوده چون اگه به روحانی رای نمیدادن باید به رییسی میدادن که قطعا نه تنها بدتر میشد بلکه خیلی خیلی بدتر از این میشد که هست) حالا دو حالت داره.یا شما طرفدار رییسی و امثالهم هستید(پیش داوری نکردم ها در موردتون.دارم میگم دو حالت داره یااااااا این.پس تا اخر رو بدون اینکه شور حسینی برت داره بخون بعد)که داری اینجور میزنی تو سر روحانی(منم طرفدارش نیستم و حاشا هم نمیکنم که بهش رای دادم ولی تو اون مقطع تصمیم درستی بود چون چاره ی دیگه ای نبود برای اینکه خودمون بودیم و خودمون و هیچ کی پشتمون نبود و ناچار بودیم بین بد و بدتر انتخاب کنیم) حالت دوم هم اینه که طرفدار رییسی نیستی و شما هم مثل ما با اصل داستان مشکل داری به کل.اگه اینه که دو نکته رو باید بهت یاد اور بشم.یک اینکه اولا کل موضوع تاپیکت بی معنیه با این اوصاف جای اینکه بیای به این گیر بدی که چرا به روحانی خرده نمیگیرن مردم(که میگیرن تقریبا همون 70 80 درصد جامعه)باید میگفتی جان مادرتون دیگه نرید رای ندید.نکته ی دوم اینکه خیالت جمع این سری دیگه رای نمیدیم ماها چون الان دیگه با اومدن ترامپ و شانتاژهای بن سلمان و حل شدن مشکل کره شمالی و داعش تنها مشکل باقی مونده تو دنیا ایرانه و همه چشم ها به اینجاست و مردم هم همزمان جون به لب شدن و الان دیگه مهم نیست کی بیاد و اتفاقا اگه وحوشی مثل احمدی نژاد یا رییسی بیان خیلی هم خوبه چون تنش زا هست و تنها راه حل ایران جنگ هست چه داخلی چه خارجی.کار از صحبت و دموکراسی گذشته.ضمنا یه نکته ی خیلی مهم.اگه از دسته ی اول هستی یعنی موافقان رییسی این پیام اولین و اخرین پیامم بود هرچی هم بگی جوابی نخواهم داد چون اون دسته از وحوش رو براشون ارزش وقت گذاشتن قائل نیستم و نجس تر از این حرف ها هستن بنظرم

از این دیدگاه تون که : اگه به روحانی رای نمیدادید باید به رییسی رای میدادید و اوضاع بد و بدتر میشد ، معلومه شما هم طفلکی یکی از فریب خورده ها تبلیغات هستید. شما هم گول ترساندن روحانی رو خوردید. بنظر بنده سگ زرد برادر شغال است و اینا هیچکدوم خوب و عالی نیستن ولی به شما قول میدم ترساندن اقای روحانی که سیاست خوبی بود و موفق هم شد بی دلیل بود! اون برای اغفال ملت ایران و امثال جنابعالی بود ،
مطمین باش کشور با اقای رییسی حداقل به فلاکت و نابودی الان نمیفتاد!!!
بنده برام سواله که با وجود رییسی چه چیزی از الان بدتر میتونست بشه ؟؟ دلار از ۶۲۰۰ تومن بالاتر میرفت ؟؟ یا تلگرام فیلتری تر میشد ؟؟ یا عزت ایران در منطقه کمتر میشد ؟؟؟

0 ❤️

2018-05-02 18:53:32 +0430 +0430
نقل از: Kirikiri2020

از ماست که بر ماست

کاملا صحیح

0 ❤️

2018-05-21 00:22:47 +0430 +0430

همه برای رسیدن به قدرت و منافع شخصی خودشون کاندید ریاست جمهوری می شوند، نه خدمت به مردم و منافع ملی، برای همین تمام گاگول ها کاندید میشوند، دوم برای رسیدن به قدرت از هیچ جنایتی دریغ نمیکنند،

0 ❤️

2018-05-21 00:49:09 +0430 +0430

من نه طرف روحانیم نه اخوند دیگ…ب هیچکسم رای ندادم…اینا همه دزدو کلاه بردارن ک فقط پرکردن جیب خودشونن.کدوم اخوندو دیدی دلسوز مردم باش؟!ولی قبول کن مملکت تو دست یک نفر میچرخه اونم خامنه ایی دزد…اینا همه دست نشوندههای خودشن…خودت ک داری میبینی!!این رئیس جمهوری انتخابات همش فیلم واس اینک دهن مملکتو ببندن…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «