کسی میتونه در مورد سرمایه گذاری توی امریکا کمکم کنه؟!

1398/02/04

آقا من خار گوگلو گاییدم ولی مطلبی در مورد “میزان سود سرمایه گذاری” توی امریکا یا کشواری اروپایی پیدا نکردم!
سوالم اینه که کسی میدونه میزان درصدی سود سرمایه گذاری توی امریکا یا کشورایی با اقتصاد پیشرفته مثل آلمان و… چقدره؟!
برای سرمایه‌ایی با مبلغ بیش از 1-2 میلیون دلار
اگر کسی میدونه یا منبعی داره حتما کامنت بذاره. مخم گوزید ناموسا

322 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-05-18 00:00:51 +0430 +0430

سلام علیکم
کلا فارسی سرچ کردن در مورد اینا اطلاعاتی بهتون نمیده
بنظرم نرید سراغ پیشرفته ها بهتره. فضای بسیار رقابتی دارند و احتمال ورشکستگی بالا!
بهتره برید سراغ عمان، ارمنستان، روسیه، چین، کره، سوریه، برزیل
صدالبته بستگی به حوزه ای که میخواهید کار کنید هم داره مثلاً اگه استارتاپ مالی می‌خواید بزنید امارات یا سوئیس بهتره!
ولی من کلی گفتم

1 ❤️

2022-05-18 00:15:20 +0430 +0430

بستگی داره کجای بخوای سرمایه گذاری کنی. سود بانکی تضمین شده در اروپا و آمریکا خیلی پایینه (یعنی چیزی حدود سالی یک تا دو درصد). چون تورم پایینه. به علاوه بیشتر بانک های معتبر دنیا مشتری از ایران قبول نمی کنند و باید ساکن همون کشور یا یه کشوری باشی که پول شویی توش رواج نداره. ایران رو نمی پذیرند چون تهران بانک مرکزی ترور و پول شویی دنیاست.
اما مثل هرجای دیگه هر چی سرمایه گذاری پر ریسک تر کنی سودت هم بالاتر میتونه باشه. مثلا سرمایه گذاری توی بازار بورس بستگی به سهامی که می خری (مثلا تسلا یا آمازون و ...) می تونه سالی ۱۰ درصد یا بیشتر سود داشته باشه. ممکنه هم ضرر کنی اگه سهام اون شرکت افت کنه. اگر توی رمزارز سرمایه گذاری کنی (سرچ کن سرمایه گذاری در بایننس) بهت سالی حدود ۱۰ درصد سود میده البته با خود رمزارز که ممکنه سال دیگه بیاد پایین اینه که ریسکش کم نیست.
فقط مراقب باش هر کس قول سود ماهانه ۱۰ درصد بهت میده قطعا کلکی تو کارشه. هیچ نوع سرمایه گذاری اینقدر سود نداره.

1 ❤️

2022-05-30 17:52:54 +0430 +0430

↩ زن به روز
میخوام آقا
بهت پیام دادم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «