کلمه مادر

1392/06/03

هرکس عاشق مادرشه یک جمله در مورد مادرش بنویسه؟

روزی پسر کوچکی از مادرش پرسيد: چرا گريه ميکني؟ مادرش گفت: چون من زن هستم. پسر
بچه گفت: من نمي‌فهمم. مادر گفت: تو هيچ‌گاه نخواهي فهميد. بعدها پسر کوچک از پدرش پرسيد
که چرا مادر بي‌دليل گريه ميکنند؟ پدرش تنها توانست به او بگويد: تمام زنان براي «هيچ چيز» گريه
ميکنند. پسر کوچک بزرگ شد و به يک مرد تبديل شد ولي هنوز نمي‌دانست که چرا زنها بي‌دليل
گريه ميکنند.
بالاخره سوالش را براي خدا مطرح کرد و مطمئن بود که خدا جواب را ميداند. او از خدا پرسيد:
خدايا، چرا زنان به آساني گريه ميکنند؟…
خدا گفت: زماني که زن را خلق کردم ميخواستم او موجود به خصوصي باشد بنابراين شانه‌هاي او
را آنقدر قوي آفريدم تا بار تمام دنيا را به دوش بکشد. و همچنين شانه‌هايش آن قدر نرم باشد که
به بقيه آرامش بدهد و من به او توانايي دادم که در جايي که همه از جلو رفتن نااميد شده‌اند او
تسليم نشود و همچنان پيش برود. به او توانايي نگهداري از خانواده‌اش را دادم حتي زماني که
مريض يا پير شده است بدون اين که شکايتي بکند. به او عشقي داده‌ام که در هر شرايطي
بچه‌هايش را عاشقانه دوست داشته باشد حتي اگر آنها به او آسيبي برسانند.

به او توانايي دادم که شوهرش را دوست داشته باشد و از تقصيرات او بگذرد و هميشه تلاش کند
تا جايي در قلب شوهرش داشته باشد. به او اين شعور را دادم که درک کند يک شوهر خوب هرگز
به همسرش آسيب نمي‌رساند اما گاهي اوقات توانايي همسرش را آزمايش ميکند و به او اين
توانايي را دادم که تمامي اين مشکلات را حل کرده و با وفاداري کامل در کنار شوهرش باقي بماند.
و در آخر به او اشکهايي دادم که بريزد. اين اشکها فقط مال اوست و تنها براي استفاده اوست در
هر زماني که به آنها نياز داشته باشد.

او به هيچ دليلي نياز ندارد تا توضيح دهد چرا اشک ميريزد. خدا گفت: مي‌بيني پسرم، زيبايي يک
زن در لباسهايي که مي‌پوشد نيست. در ظاهر او نيست و در شيوه آرايش موهايش نيست و بلکه
زيبايي يک زن در چشمهايش نهفته است. زيرا چشمهاي او دريچه روح اوست و قلب او جايي است
که عشق او به ديگران در آن قرار دارد.

و در آخر لعنت بر آنانی که حتی در مورد سکس با مادر فکر میکنند چه برسد …
اگر واقعا تحت تاثیر قرار گرفتی نظر بزارین نزارین تایپک بخوابه تا همه ببینند

16727 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-08-25 03:48:34 +0430 +0430

درسته
ما آزادی نداریم اگر آزادی معنیش برایتان سکس راحت باشد
آیا دوست داریم آزاد باشیم تا مادرانمان را خواهرمان را بگاییم ؟
وای بر ما

0 ❤️

2013-08-25 03:55:03 +0430 +0430

مقدس ترین کلمه مادر است

0 ❤️

2013-08-25 04:01:27 +0430 +0430

به نظرتان میشود چنین خطایی کرد ؟

0 ❤️

2013-08-25 08:02:50 +0430 +0430

[quote=شاعر کیر مغز]مادرم فقط میتونم بگم عاشقشم …[/quote]

برداشت بچه بد میشه داداش عاشقشی دو تا معنی داره واضحتر میگی چجوری عاشقشی مادرانه یا زبونم لال …

0 ❤️

2013-08-25 08:03:48 +0430 +0430

[quote=MAAK]مقدس ترین کلمه مادر است[/quote]

ای ولا همینه عزیز

0 ❤️

2013-08-27 09:07:36 +0430 +0430

دوست دار همتونم بچه ها اونایی که احترام مادری سرشون میشه بیان نظر بدن

0 ❤️

2013-08-27 09:12:29 +0430 +0430

مادرم ستایش برای توست

0 ❤️

2013-08-27 09:15:29 +0430 +0430

[quote=پتروس قزوینی]مادرم ستایش برای توست[/quote]
برای انانی متاسفم که فکر سکس با مادر رو دارن واقعا چرا اینجوری هستن بعضی ها بی ناموسی وبی غیرتی تو ایران فوران کرده عزیزان نزارین اینا پشروی کنن با نظراتتون یاری کنید
ممنون دوست عزیز لطف کردی

0 ❤️

2013-08-27 09:21:39 +0430 +0430

نظرات دوستانی که غیرت دارن تو این تایپک لازمه بیان تو

0 ❤️

2013-08-27 09:57:01 +0430 +0430

با سلام دوستان و آشنایان و گل های شهوانی چه جنده منده چه گی چه لز چه با ادب چه دو جنسه چه چاق چه لاغر چه کیر کوچیک و چه کیر بزرگ و کس تمیز و زشتو…

اولا: مادر بزرگترین موجود روی زمین که بعد از اون بالایی مادرمو میخوام دنیا نباشه ولی اون باشه

دوما: نمیدونم کسایی که با خواهرشون مادرشون خالشون عمشون زن عموشون زن داداششون و غیره… برخورد داشتن و تو شرایطی بودن که اونها کاری کردن که بهشون نگاه سکسی کردیم یا اینکه شق هم کردیم خوب این واسه جوونی دیگه نمیشه جلوشو گرفت اونم تو ایران

سوما: اگر اونها همیشه پوشیده مهربون و نجیب باشن خب حتما تو اون موقعیت قرار نمیگیرن که یا بهشون نگاه بشه یا چیز دیگه ای…

پس مادر کسی که از رحمش در اومدی 9 ماه تو شکمش بودی و تغذیه کردی اینه جواب نون و نمک؟

0 ❤️

2013-08-27 10:17:25 +0430 +0430

[quote=vpn-sexi-socks]با سلام دوستان و آشنایان و گل های شهوانی چه جنده منده چه گی چه لز چه با ادب چه دو جنسه چه چاق چه لاغر چه کیر کوچیک و چه کیر بزرگ و کس تمیز و زشتو…

اولا: مادر بزرگترین موجود روی زمین که بعد از اون بالایی مادرمو میخوام دنیا نباشه ولی اون باشه

دوما: نمیدونم کسایی که با خواهرشون مادرشون خالشون عمشون زن عموشون زن داداششون و غیره… برخورد داشتن و تو شرایطی بودن که اونها کاری کردن که بهشون نگاه سکسی کردیم یا اینکه شق هم کردیم خوب این واسه جوونی دیگه نمیشه جلوشو گرفت اونم تو ایران

سوما: اگر اونها همیشه پوشیده مهربون و نجیب باشن خب حتما تو اون موقعیت قرار نمیگیرن که یا بهشون نگاه بشه یا چیز دیگه ای…

پس مادر کسی که از رحمش در اومدی 9 ماه تو شکمش بودی و تغذیه کردی اینه جواب نون و نمک؟[/quote]

ممنون دوست عزیز .تشکر از اینکه نظر خوبی دادی جوابت رو باید اونایی که بی غیرت و بی ناموس تشریف دارن ببینن

0 ❤️

2013-08-28 10:45:37 +0430 +0430

مادر
پاک ترین کلمه ی ممکن برای
همه ی ما حداقل اونها که انسان
هستند
.
.
مادر ای پرواز نرم قاصدک/مادر ای معنای عشق شاپرک
.
مادر ای تمام نالهایت بی صدا / مادر ای زیبا ترین شعر خدا

0 ❤️

2013-08-28 11:00:14 +0430 +0430

مادر ای والاترین رویا ی عشق
مادر ای دل وا پس فردای عشق
مادر ای غمخوار بی همتا ی من
اولین و آخرین معنای عشق
زندگی بی تو سراسرمحنت است
زیر پای توست تنها جای عشق
مادر ای چشم و چراغ زندگی
قلب رنجور تو شد دریای زندگی
تکیه گا ه خستگی هایم توئی
مادر ای تنها ترین ما وای عشق
یاد تو آرام می سازد مرا
از تو آهنگی گرفته نا ی عشق
صوت لالائی تو اعجا زکرد
ما در ای " پیغمبر زیبای عشق "
ما ه من پشت و پنا ه من توئی
جا ن من ای گوهر یکتا ی عشق
دوستت دارم تو را دیوانه وار
از تو احیاء شد چنین دنیا ی عشق
ای ا نیس لحظه های بی کسی
در دلم برپا شده غوغای عشق

0 ❤️

2013-08-28 11:10:53 +0430 +0430

سلطان غم مادر .دوست دارم مادرم

0 ❤️

2013-08-28 11:20:01 +0430 +0430

[quote=تهرانیم]سلطان غم مادر
.دوست دارم مادرم[/quote]
گفتم مادر…
گفت جانم…
گفتم درد دارم…
گفت دردت به جانم…
گفتم گرسنه ام…
گفت بخور از سهم نانم…
گفتم کجا بخوابم؟؟
گفت روی چشمانم…
اما یک بار نگفتم من خوبم ، من شادم،،
همیشه از درد و رنج گفتم!!
به سلامتی مادر،،
برای اینکه دیوارش از همه کوتاه تره،،
هیچ وقت نگفت من، همیشه گفت بچه هام…
:-(

0 ❤️

2013-08-28 21:21:24 +0430 +0430

جالب بود. مرسى

0 ❤️

2013-08-28 22:25:35 +0430 +0430

چون مادرم به دلیل بیماری عصبیم از من ترس داشت و منو از خودش دور میکرد دوستش ندارم
اما هر وقت دلم میگیره عکسی ازش دارم که خودم با نقاشی اونو بزرگ کردم و روی دیوار اتاق خوابم گذاشتم
هر وقت ببینم آرام میشم و دیگه غمی برام نمیمونه
البته هنوزم به شدت ازش متنفرم

0 ❤️

2013-08-28 22:59:50 +0430 +0430

به نظر من واقعاً مادرا پاکترین موجودات دنیا هستن و این گفته که بهشت زیر پای مادران است بیخود نیست،واقعاً خاک بر سر کسی که به فکر سکس با مادرشه!

0 ❤️

2013-08-29 03:48:13 +0430 +0430

[quote=1366ts]روزی پسر کوچکی از مادرش پرسيد: چرا گريه ميکني؟ مادرش گفت: چون من زن هستم. پسر
بچه گفت: من نمي‌فهمم. مادر گفت: تو هيچ‌گاه نخواهي فهميد. بعدها پسر کوچک از پدرش پرسيد
که چرا مادر بي‌دليل گريه ميکنند؟ پدرش تنها توانست به او بگويد: تمام زنان براي «هيچ چيز» گريه
ميکنند. پسر کوچک بزرگ شد و به يک مرد تبديل شد ولي هنوز نمي‌دانست که چرا زنها بي‌دليل
گريه ميکنند.
بالاخره سوالش را براي خدا مطرح کرد و مطمئن بود که خدا جواب را ميداند. او از خدا پرسيد:
خدا گفت: زماني که زن را خلق کردم ميخواستم او موجود به خصوصي باشد بنابراين شانه‌هاي او
را آنقدر قوي آفريدم تا بار تمام دنيا را به دوش بکشد. و همچنين شانه‌هايش آن قدر نرم باشد که
به بقيه آرامش بدهد و من به او توانايي دادم که در جايي که همه از جلو رفتن نااميد شده‌اند او
تسليم نشود و همچنان پيش برود. به او توانايي نگهداري از خانواده‌اش را دادم حتي زماني که

به او توانايي دادم که شوهرش را دوست داشته باشد و از تقصيرات او بگذرد و هميشه تلاش کند
تا جايي در قلب شوهرش داشته باشد. به او اين شعور را دادم که درک کند يک شوهر خوب هرگز
به همسرش آسيب نمي‌رساند اما گاهي اوقات توانايي همسرش را آزمايش ميکند و به او اين
توانايي را دادم که تمامي اين مشکلات را حل کرده و با وفاداري کامل در کنار شوهرش باقي بماند.
و در آخر به او اشکهايي دادم که بريزد. اين اشکها فقط مال اوست و تنها براي استفاده اوست در

او به هيچ دليلي نياز ندارد تا توضيح دهد چرا اشک ميريزد. خدا گفت: مي‌بيني پسرم، زيبايي يک
زن در لباسهايي که مي‌پوشد نيست. در ظاهر او نيست و در شيوه آرايش موهايش نيست و بلکه
زيبايي يک زن در چشمهايش نهفته است. زيرا چشمهاي او دريچه روح اوست و قلب او جايي است

اگر واقعا تحت تاثیر قرار گرفتی نظر بزارین نزارین تایپک بخوابه تا همه ببینند[/quote]
شما اول برو حرف زدن یادبگیر بعد تالار بزن واحساساتی کن

0 ❤️

2013-08-29 03:51:05 +0430 +0430

[quote=پـارسـی][quote=1366ts]روزی پسر کوچکی از مادرش پرسيد: چرا گريه ميکني؟ مادرش گفت: چون من زن هستم. پسر
گريه ميکنند.

اگر واقعا تحت تاثیر قرار گرفتی نظر بزارین نزارین تایپک بخوابه تا همه ببینند[/quote]
شما اول برو حرف زدن یادبگیر بعد تالار بزن واحساساتی کن[/quote]
چشم داداش دیگه

0 ❤️

2013-08-29 03:52:30 +0430 +0430

[quote=1366ts][quote=پـارسـی][quote=1366ts]روزی پسر کوچکی از مادرش پرسيد: چرا گريه ميکني؟ مادرش گفت: چون من زن هستم. پسر
گريه ميکنند.

شما اول برو حرف زدن یادبگیر بعد تالار بزن واحساساتی کن[/quote]
چشم داداش دیگه[/quote]

0 ❤️

2013-08-29 03:53:56 +0430 +0430

یه تایپک قبل خودمو میخوندی و چنتا تایپکی این عزیز گذاشته رو بخونی بهم حق میدی
برو بخوان قضاوت کن هر چی میگم آخرش میگه مگه چی میشه

0 ❤️

2013-08-31 12:54:36 +0430 +0430

ye bar az mamanam porsidam chera gerye mikone goft ba dota kir az kon kardanesh

0 ❤️

2013-09-01 01:28:49 +0430 +0430

[quote=ali.wanted]ye bar az mamanam porsidam chera gerye mikone goft ba dota kir az kon kardanesh[/quote]

مطمئنی مادرت بود ؟

0 ❤️

2013-09-01 03:06:18 +0430 +0430

به آغوش تو محتاجم برای حس آرامش
برای زندگی با تو پرازشوقم پراز خواهش
به دستای تو محتاجم برای لمس خوشبختی
واسه تسکین قلبی که براش عادت شده سختی
به چشمای تو محتاجم واسه تعبیر این رویا
که بازم میشه عاشق شد تو این بیرحمی دنیا
به لبخندتومحتاجم که تنها دلخوشیم باشه
بذار دنیای بی روحم به لبخندتو زیبا شه
تقدیم به مادرم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «