کمیک باحال (وقتی زن خوش هیکلت سوژه عکاسی میشه...)

1398/01/27

این یکی از بهترین کمیک هایی هست که من دیدم
قسمت قسمت میذارم براتون
این آقا خانومشو برده تو حیاط خونه داره ازش عکس میگیره، بهش میگه تاپتو دربیارو اون سینه های هات رو بهم نشون بده، زنش میگه نه بابا زشته همسایه مون داره یوگا کار میکنه مارو میبینه، بریم خونه ازم عکسای سکسی بگیر ولی قول بده به کسی نشون ندی، شوهره میگه باشه ولی تو دلش میگه اوفففففف کیرهای شق شده دوستام وقتی عکسای زن سکسیه منو ببینن تماشاییه…
خلاصه چنتا عکس سکسی میگیرن و مرده دیگه طاقت نمیاره میفته به جونش، میگه اوففف کست چه آبی انداخته!!! زنه میگه نمیدونم چرا به نمایش گذاشتن بدنم انقدر حشریم کرده…
ادامه دارد…

7363 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-16 15:57:29 +0430 +0430

سلام.من عکاسم و آتلیه عکس دارم.دوست داشتید در خدمتیم

1 ❤️

2019-04-16 16:13:47 +0430 +0430

قسمت دوم
فرداش برای زنش یه شورت نخ دربهشت میخره و میگه عزیزم با این مثه سسسسسگ سکسی میشی، اینو بپوش بریم عکس بگیریم
در این حین باغبون ها میان و زنه خجالت میکشه و میگه ما میریم داخل تا شما به کارتون برسید
ولی شوهرش میره تو کف هیکل باغبونه ، میگه اوففف چه هیکلی داره، دلم میخواد مدل عکاسیم بشه
حالا زنه حشری شده بوده و دلش فقط سکس میخواسته ولی هرچی به شوهرش میگه گوشش بدهکار نیست میگه بذار ال برم ببینم این کاکاسیاه قبول میکنه مدل من بشه؟…
ادامه دارد…

2 ❤️

2019-04-17 13:40:07 +0430 +0430

قسمت سوم
شوهرش میره پیش کاکاسیاه و میگه من یه عکاس آماتورم ولی تا الان فقط از خانومم عکس گرفتم، دلم میخواد یه مدل مذکر داشته باشم، کاکاسیا میگه بیخیال بابا ، شوهره اصرار میکنه و میگه 100دلار هم بهت میدم. برمیگرده خونه و زنش میپرسه چی گفت؟ -شوهر: داره به پدرش کمک میکنه ، گفت کارش که تموم بشه میاد -زن: من خوشم نمیاد یه سابقه دار زندانی بیاد تو خونم -شوهر:عه خب من از کجا میدونستم سابقه داره، حالا چنتا عکس میگیرم و زود میگم بره بیرون.
کاکاسیا میاد تو خونه و زنه تا میبینتش میگه من میرم طبقه بالا… کاکاسیا میگه اوففف خانومی بخاطر من تو زحمت افتادیا… زنه که میره بالا کاکاسیا چشمش میفته به عکسای سکس دیشبشون که رو میز بود میگه عجب زن سکسی داری آقااااا ، شوهره سریع عکسارو ازش میگیره و میگه جون مادرت به زنم نگی عکساشو دیدیا وگرنه منو میکشه…خلاصه مشغول عکس گرفتن میشن و کاکاسیا یه سره از هیکل زن طرف حرف میزنه، شوهره میگه ممنون نظر لطف شماست ، خب دیگه بسه ممنون که وقت گذاشتین، کاکاسیا میگه نه بابا این که چیزی نبود، تو 100دلار خرج کردی، بذار شلوارمو دربیارم و چنتا عکس دیگه بگیر!!! شوهره میمونه تو رودربایستی و چنتا عکس دیگه میگیره و وقتی چشمش به کیر کاکاسیا میفته شاخ درمیاره، پیش خودش میگه امکان نداره واقعی باشه، این کیره یا دسته تبر؟!! خلاصه میگه خب دیگه لباساتو بپوش و برو. کاکاسیا میگه یه پیشنهادی دارم، بگو زنتم بیاد کنار من وایسه چنتا عکس بگیر، مدل قشنگی میشه ، -شوهر:نه بابا، تازه اون قبول نمیکنه که -کاکاسیا:حالا تو برو بهش بگو، نترس مررررددد …

4 ❤️

2019-04-22 14:47:50 +0430 +0430

قسمت چهارم:
-شوهر: خانومم، یه دیقه میای پایین؟ - زن تو دلش میگه: آخیش بالاخره اون سابقه دار جنگلی از خونم رفت بیرون ، ولی تا از پله ها میاد پایین کاکاسیا میگه شوهرت میخوادچنتا عکس با من بگیری، شوهره که تو کار انجام شده قرار گرفته میگه آره عزیزم کنتراست رنگ بدنتون خیلی جذاب میشه، خوراک سوژه عکاسیه!! -زن: نه به هیچ عنوان -کاکاسیا:چرا؟! نکنه تو نژادپرستی و ما سیاهارو آدم نمیدونی؟؟!! زن به منمن میفته و مجبور میشه قبول کنه و میگه باشه زود جنتا عکس بگیر من برم… چنتا عکس میگیرن و کاکاسیا حسابی کیرشو میماله در کون زنه و کمکم حشریش میکنه، -کاکاسیا:خیلی هم بد نبود نه؟ -زن:نه اتفاقا لذت بردم، من که گفتم نژادپرست نیستم! -شوهر: خب عالی شد مرسی -کاکاسیا میگه ولی هنوز کارمون تموم نشده و سریع از پشت بند سوتین زنه رو باز میکنه و سوتینشو میندازه اونطرفو میگه:بذار چنتا عکس بدون سوتین بگیریم قشنگ میشه ، و به مخالفت زن توجه نمیکنه و دستاشو میگیره بالا و میچسبه بهش، شوهرشم که داغ کرده بوده شروع میکنه به عکس گرفتن… کاکاسیا حین عکس گرفتن حسابی از پشت کیرشو میماله به باسن زنه و از جلو سینه هاشو میماله… زن حسابی مست و پاتیل و خمار میشه و کاکاسیا از فرصت استفاده میکنه و یند شورتشو باز میکنه و شورت خودشم سریع درمیاره و میگه چنتا عکس هم اینجوری بگیریم…
ادامه دارد…

3 ❤️

2019-04-22 15:40:28 +0430 +0430

بقیش؟

0 ❤️

2019-04-22 15:46:02 +0430 +0430
نقل از: Dokhtar_esfahan بقیش؟

میذارم عزیزم
تازه داره به جاهای قشنگش میرسه…

2 ❤️

2019-04-25 20:30:24 +0430 +0430

قسمت پنجم: -کاکاسیا شورتشو درمیاره و میگه: بذار چنتا عکس خوشمزه لختی هم بگیریم، زن تا کیر کلفت و درازشو میبینه کف میکنه ، شوهر: این دیگه چجور پوزیشنیه؟ خوشمزه؟!! داری دولتو میکنی تو دهن زنم!! کاکاسیا عصبانی میشه و میگه:این دول نیییسست کیره کییییییرررر، بذار زنت چنتا عکس با یه کیییررر واقعی داشته باشه!! بعد رو به زنه میگه جوری به دوربین نگاه کن انگار بزرگترین کیر عمرتو دیدی -زن: همین طورم هست، بعد تخماشو میگیره و میگه اوه چقدر تخمات بزرگ و سنگینه -کاکاسیا: سرشو بگیر پایین جلوی دهنت، دهنتو باز کن انگار میخوای ساک بزنی، بذار شوهرت چنتا عکس خوب ازین پوزیشن بگیره، حالا لباتو سر کیرم نگهدارو نوکشو ببوس… -شوهر: آخه این که دیگه هنری نیست، پورنوگرافیه!!! -کاکاسیا:خفه شو بیلی، زنت داره راه میفته، فقط خفه شو و عکس بگیر… بعد یهو سر کیرشو که حسسابی شق شده فرو میکنه تو دهن زنه و میگه حالا کیرمو ساک بزن -شوهر: هی هی بسه دیگه، تمومش کنید، مچکرم ممنون عکسای خوبی گرفتیم، ولی دیگه بسه، من که نمیخوام عکس پورن از زنم بگیرم… -کاکاسیا: خیل خب پس یذره روغن بیار زنت بخوابه رو فرش و ماساژ روغنیش بدم و تو عکس بگیر ، زنو میخوابونه و حسابی سینه هاشو روغن مالی میکنه و حسابی میمالتشون بعد کیر کلفتشو میذاره لای سینه های روغنی زن و شروع میکنه عقب جلو کردن و همزمان نوک سینه های زن رو میماله، زنش انقدررر حشری میشه که دیگه نمیفهمه داره چیکار میکنه -کاکاسیا به زن میگه حالا خودت سینه هاتو سفت نگهدار و با کیرش محکمتر لای سینه هاش تلمبه میزنه و یه دستشو میذاره رو کس خیسسس زنه که دیگه آبش حسابی راه افتاده بود و شروع میکنه کسشو میماله ، -شوهر: دستتو از رو کسش بردار ، داری زیاده روی میکنی… -زن فریاد میزنه : نه برندار ، بمال ، کسمو بمال بماااااااااااااال … همینجوریکه فریاد میکشه ارضا میشه و آبش میاد ، همزمان آب کاکاسیا هم میاد و آبشو میپاشه تو صورت زنه… -زن: اووووفففففف چه آبکیری!!! چقدر غلیظ و خوشمزس … -کاکاسیا: زوم کن رو صورتش بیلی ،صورتش پر از آبکیر شده، چنتا عکس محشر ازش بگیر… -شوهر: آره گرفتم… ولی مجبور ندی تو دهنش ارضا بشی ها!!! ادامه دارد…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «